The White Star Division - Wisła Kraków

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło

Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Reklama
Zakłady na Wisłę? Legalni bukmacherzy w Polsce - ranking i recenzje
Odpowiedź

Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
pepe72
Senior Member

Od: 08.2005

Ignoruj użytkownika Pomoc
Stary 13.12.2018, 21:36
W temacie dogrania to jeśli nie będzie kasy dla zawodników, to za dwa tygodnie nie będzie zawodników. Więc nie będzie kim grać.
Bo zakładam, że wszyscy jutro złożą WDZ (wezwania do zapłaty).
Nowe cele Wisły na sezon (2019/20)
1. wyjść na finansową prostą
2. pozbyć się gó...a, przez które tonęła od kilku lat
3. zdobyć co najmniej 13 (trzynaste!) miejsce

W tym sezonie spadają 3 drużyny więc, do utrzymania potrzeba 42 punktów w 37 meczach.
Odpowiedz cytując
caucus
Socios Wisła Kraków

Od: 11.2018

Stary 13.12.2018, 21:37
Arkadiusz.Czerepach napisał(a):Wyświetl post
strach pomyśleć co by było jakby Dukat został zgodnie z planem Prezydentem Miasta Krakowa (info Jadczak)
No z tym i całą resztą tamtego tekstu wyszło ostatecznie jak z klubem.

Miała być strona internetowa? No nie wyszło.
Miał być Bragiel? No nie wyszło.
Miał być sklepik? No nie wyszło.
Miał być Llonch? No nie wyszło.
Miało być wyjście z długów? No nie wyszło.

Modus operandi pokazany przez Jadczaka w 100%.
Ostatnio edytowane przez caucus : 13.12.2018 o godz. 21:45.
Odpowiedz cytując
MaLk
Socios Wisła Kraków

Od: 08.2016

Stary 13.12.2018, 21:37
rav napisał(a):Wyświetl post
Czyli możliwy byłby deal, że "krakowska czwórka" przejmuje akcje SA i SA miałaby z automatu dług wobec nich w sumarycznej wysokości 40 mln?
Nawet jedyny możliwy. Plus te pożyczki, których ta czwórka udzieliła w międzyczasie.
Odpowiedz cytując
Pulpet
Senior Member

Od: 03.2003

Stary 13.12.2018, 21:38
Skąd i gdzie te informacje o wyprowadzaniu pieniędzy? przeczytałem na ostatnich czterech stronach tematu o różnych wałkach typu podróż poślubna do Zanzibaru (?!), ale gdzie to zostało konkretnie podane?

Pytam bez żadnych podtekstów, żeby nie było, że bronię zarządu.
Odpowiedz cytując
adfurle
Member

Od: 09.2018

Stary 13.12.2018, 21:41
To się wszystko układa w zgrabną całość. Podstawiony Mereś wynajęty po jego klapie w Kielcach. Trochę go potrzymano w klubie u nas, a wiedząc o nim to i owo, wypuszczono informację do mediów /pamiętacie kto go pierwszy zdemaskował?/ i w blasku sławy przejęto od słupa Wisłę, a głupi lud to kupił i obdarzył zaufaniem TS a raczej tych co nim stali. Taki numer.
Odpowiedz cytując
ciacho
Senior Member

Od: 06.2007

Stary 13.12.2018, 21:43
MaLk napisał(a):Wyświetl post
Nawet jedyny możliwy. Plus te pożyczki, których ta czwórka udzieliła w międzyczasie.
Przecież to jakaś abstrakcja. Za co niby TS miałby dostać tą kasę? Ile oni właściwie zapłacili za przejęcie Wisły SA od Telefoniki?
Odpowiedz cytując
MaLk
Socios Wisła Kraków

Stary 13.12.2018, 21:46
ciacho napisał(a):Wyświetl post
Przecież to jakaś abstrakcja. Za co niby TS miałby dostać tą kasę?
Właśnie dlatego piszę, że jedynym możliwym scenariuszem jest to, że TS z automatu, za przysłowiową złotówkę, przenosi te 40 baniek na nabywcę SA.
Odpowiedz cytując
luke1906
Senior Member

Od: 11.2002

Stary 13.12.2018, 21:48
Delgado napisał(a):Wyświetl post
Ech, byłem jednym z tych, którzy stali murem za zarządem, nawet dostałem latem bana, bo kogoś zwyzywałem. Teraz jest mi głupio z tego powodu, ale nie mogę uwierzyć, że kibice okradali własny klub..
Nasz problem polega na tym, że to nie są kibice. To zorganizowana grupa przestępcza, która znalazła u nas znakomite źródło łatwych dochodów i toczy klub od wewnątrz jak rak.

Pozbycie się tego wrzodu będzie trudniejszym zadaniem niż spłata długów.
To jest najważniejsza kwestia, aby można było rozpocząć od nowa z czystą kartą.
the future's uncertain
and the end is always near
Odpowiedz cytując
Karherop
Socios Wisła Kraków

Od: 02.2006

Stary 13.12.2018, 21:48
adfurle napisał(a):Wyświetl post
To się wszystko układa w zgrabną całość. Podstawiony Mereś wynajęty po jego klapie w Kielcach. Trochę go potrzymano w klubie u nas, a wiedząc o nim to i owo, wypuszczono informację do mediów /pamiętacie kto go pierwszy zdemaskował?/ i w blasku sławy przejęto od słupa Wisłę, a głupi lud to kupił i obdarzył zaufaniem TS a raczej tych co nim stali. Taki numer.
Zdemaskował go pierwszy Knura (jako oszusta ). Natomiast taki scenariusz chyba zarysował już Jadczak.
Odpowiedz cytując
kbr
Senior Member

Od: 08.2015

Stary 13.12.2018, 21:52
heoij napisał(a):Wyświetl post
Jak konkubina Miśka była zatrudniona w księgowości klubu to sobie dopowiedz resztę do jakich dziwnych firm mogła wędrować kasa...

Konkrety? Może kiedyś prawda wyjdzie na jaw, jak ktoś nie będzie się bał, że mu spalą samochód albo go pobiją.
Dlatego pytam o konkrety, bo wszyscy piszą, jakby wszystko wiedzieli, a nikt nie zna faktów.

Od początku podchodziłem z dużym dystansem i bardzo nie podobało mi się, że tyle osób w tak bezkrytyczny sposób ufa TSowi. Wiadomo, że WSH nie są święci, różnych rzeczy mógłbym się po nich spodziewać. Jestem w stanie uwierzyć, ze komuś spalili auto, kogoś zastraszali, kogoś pobili, nawet byłbym w stanie uwierzyć w wykopanie zwłok Człowieka z grobu. Ale nie wierzę, że okradali własny Klub.. Jeszcze na jakieś drobne kwoty, albo, ze po znajomości będą zlecać usługi na rzecz Klubu zaprzyjaźnionym firmom - ok. Ale kilkanaście/ kilkadziesiąt milionów? Chyba są na to za ciency w uszach.. Jak uprać taką kasę?
Odpowiedz cytując
ciacho
Senior Member

Od: 06.2007

Stary 13.12.2018, 21:52
MaLk napisał(a):Wyświetl post
Właśnie dlatego piszę, że jedynym możliwym scenariuszem jest to, że TS z automatu, za przysłowiową złotówkę, przenosi te 40 baniek na nabywcę SA.
Aaa OK. Zrozumiałem z pierwszej wypowiedzi, że nowi inwestorzy mieliby mieć dług wobec TSu w wysokości 40 mln.
Odpowiedz cytując
bridgeburner
Senior Member

Od: 06.2009

Stary 13.12.2018, 21:53
Zwitter napisał(a):Wyświetl post
Serio jeszcze ktoś wierzył w to, że Jadczak nazmyślał? Przecież ani Wisła ani Dukat mu nie wytoczyli procesu, który zapowiedzieli.
A chociażby Regan jeszcze niedawno nawolywal do wspierania zarządu i dawaniu szansy sarapacie
Jeszcze paru inwalidów umysłowych - klakierow zarządu by się znalazlo
Ciekawe czy tym wszystkich co wymyslali teorie spiskowe o próbie wyłudzenia terenów, jebali Jadczak, Mige czy Stanowskiego i imputowali im nieczyste intencje jest chociaż glupio?
"Czy mogłem sie cofnąć - cofnąć do czego, do kogo, do jakiego mnie ? Nie ma żadnego momentu w przeszłości, który, cudownie zmieniony, odwróciłby bieg mojego życia, żadnej katastrofy, która mi sie przydarzyła, wskutek czego jestem inny, niż byc powinieniem; niczego takiego nie potrafie wskazać"
Odpowiedz cytując
Pusiek
Senior Member

Od: 12.2008

Stary 13.12.2018, 22:00
Akurat stanowski to kawał krowy więc na niego się nie powoluj
Chyba serce by mi pękło, gdyby człowiek któremu tak wiele zawdzięczam występował w ekipie największego rywala mojej ukochanej Wisły - mówi Kuba Błaszczykowski

STOP KARTONOM PRZY POLSKICH DROGACH!!!!
Odpowiedz cytując
JacekFan
Senior Member

Od: 09.2004

Stary 13.12.2018, 22:05
Pytanie jak wy.......ic obency zarząd z tsu?
Odpowiedz cytując
Mrsnh
Senior Member

Od: 08.2005

Stary 13.12.2018, 22:05
A te napisy na murach o Włodarskim (że jest ch...) nieopodal jego domu, to coś świeżego czy tam zawsze były? Bo na maila dziś dostałem...
Stanowski na twiterze.

https://i.imgur.com/gopsLhN.jpg
https://i.imgur.com/B7qZTqT.jpg
Odpowiedz cytując
Garret
Senior Member

Od: 04.2005

Stary 13.12.2018, 22:09
Jest jasno, liście na drzewach. Nie wiem jak koło Włodarskiego, ale u mnie za oknem drzewa są już łyse.

Stanowski kręci gównoaferę.
Odpowiedz cytując
Krotochwila
Senior Member

Od: 07.2011

Stary 13.12.2018, 22:10
adfurle napisał(a):Wyświetl post
Cała ta historia jest tak makiaweliczna i do pewnego momentu tak precyzyjnie skrojona, że jednak poza obrzydzeniem czuję coś na kształt szacunku dla autorów tej szarady. Umówmy się, tęgie głowy to nie są a uszyli opowieść wielowątkową, wieloetapową, która pozwoliła im przez kilka lat ruch&*ć kilkanaście/kilkadziesiąt tysięcy ludzi, media, władze ponad milionowego miasta, PZPN, Ekstraklasę itd. Poza wszystkim - to jest moi drodzy, wał dekady a w kategorii - wały sportowe, chyba wał of all times.

ALE.
Jeśli w będącym na świeczniku, budzącym duże emocje i znajdującym się w centrum zainteresowania kibiców i mediów SA robi się w biały dzień z uśmiechem na prezesowskich, nieco zbyt obfitych usteczkach takie numery to ja zapytuję - CO SIĘ MUSI ODPIER...Ć W INNYCH SEKCJACH TS, którymi pies (hehe) z kulawą nogę się nie interesuje? Hę?
Ostatnio edytowane przez Krotochwila : 13.12.2018 o godz. 22:13.
vel HatefulRespect
Odpowiedz cytując
InQ
Member

Od: 05.2011

Stary 13.12.2018, 22:12
Zwitter napisał(a):Wyświetl post
Serio jeszcze ktoś wierzył w to, że Jadczak nazmyślał? Przecież ani Wisła ani Dukat mu nie wytoczyli procesu, który zapowiedzieli.
Nikt nie twierdzi, że wszystko co Jadczak powiedział jest kłamstwem. Problem w tym że przy okazji tez trochę nazmyślał... (a jego twitter to jedno wielkie szambo pełne teorii spiskowych). Przy okazji ja też jestem bandziorem... bo mam karnet na Wisłę :(
Odpowiedz cytując
Reserve
Senior Member

Od: 06.2011

Stary 13.12.2018, 22:13
Krotochwila napisał(a):Wyświetl post
Jeśli w będącym na świeczniku, budzącym duże emocje i znajdującym się w centrum zainteresowania kibiców i mediów SA robi się w biały dzień z uśmiechem na prezesowskich, nieco zbyt obfitych usteczkach takie numery to ja zapytuję - CO SIĘ MUSI ODPIER...Ć W INNYCH SEKCJACH TS, którymi pies (hehe) z kulawą nogę się nie interesuje? Hę?
Niewiele. Sekcja piłkarska to ta która nadawała się na wały, bo tylko tutaj przewijały się grube pieniądze

Odpowiedz cytując
pzkwr
Senior Member

Stary 13.12.2018, 22:15
Czy ktoś wie może, w czyjej kieszeni znajduje się aktualnie moje 50 zeta za dwa ostatnie mecze?
rrr
Odpowiedz cytując
hors
Socios Wisła Kraków

Stary 13.12.2018, 22:18
Mrsnh napisał(a):Wyświetl post
A te napisy na murach o Włodarskim (że jest ch...) nieopodal jego domu, to coś świeżego czy tam zawsze były? Bo na maila dziś dostałem...
Stanowski na twiterze.

https://i.imgur.com/gopsLhN.jpg
https://i.imgur.com/B7qZTqT.jpg
pewnie prowokacja żydowska... nie ma się co przejmować.

a to co się wydarzyło, to jednak uważam że dobrze, tak dobrze. Trzeba spuścić wodę, tylko nie wiem czy się uda wszystko spłukać.
Wierność
Odpowiedz cytując
Jazon
Senior Member

Od: 08.2009

Stary 13.12.2018, 22:22
Krotochwila napisał(a):Wyświetl post
Wygląda na to, że ma miejsce wydarzenie bez precedensu w skali świata. Ludzie mieniący się kibicami Klubu o 112-letniej tradycji, wykorzystując jego trudną sytuację okradali go tak długo, aż ten padł na twarz bez życia.

I nie miejcie złudzeń - część z nas ponosi za to współodpowiedzialność.
A SKWK ponosi odpowiedzialność bezpośrednią.

Przez lata na Reymonta, przy cichej aprobacie większości kibicowskiego środowiska akceptowano żarłoczny kibolski nowotwór, który wykorzystywał święte barwy jak listek figowy dla przykrycia swoich patolskich działań. Nowotwór rósł a ludzie odwracali wzrok udając ślepców lub trywializując problem. A rak toczył kolejne organy aż pozwolono mu zaatakować te, bez których żyć już się nie da.

Upadek trwał kilkanaście lat. Ostatnie dwa lata to tylko ostatnie stadium tego procesu. Sygnałów była cała masa. Nikt nie pisnął słowa. Milczały wszystkie kibicowskie organizacje z SKWK na czele. Dopiero przeciętnej klasy dziennikarzyna z Rzeszowa podniósł larum. I chociaż w sposób daleki od doskonałego, warsztatowo potykając się o własne nogi, to jednak pokazał czarno na białym, co się w tym Klubie dzieje. I co? Zrozumieli wszyscy - miasto, inwestorzy, sponsorzy, piłkarze, cała Polska zrozumiała. Tylko kibice Wisły nie zrozumieli atakując, nie tych co trzeba. Jadczaków, Migów, Majchrowskich, TVNy, Wyborcze - wszystkich tych, którzy akurat NIE ZARZYNALI będącej już wtedy w agonii Wisły. A nad tymi, którzy Wisłę, już wtedy w stanie agonalnym ZARZYNALI roztoczyli rozkoszny parasol milczenia albo radośnie trywializowali skalę problemu.

K...a, co za dramat, że spora grupa kibiców nawet na pogrzebie nie zrozumie co zabiło ich ukochany Klub.
Warto podbić tego posta raz jeszcze.
Odpowiedz cytując
ashkeczup
Senior Member

Stary 13.12.2018, 22:24
InQ napisał(a):Wyświetl post
Nikt nie twierdzi, że wszystko co Jadczak powiedział jest kłamstwem. Problem w tym że przy okazji tez trochę nazmyślał... (a jego twitter to jedno wielkie szambo pełne teorii spiskowych). Przy okazji ja też jestem bandziorem... bo mam karnet na Wisłę :(
No, tak było
Odpowiedz cytując
Karherop
Socios Wisła Kraków

Stary 13.12.2018, 22:25
pzkwr napisał(a):Wyświetl post
Czy ktoś wie może, w czyjej kieszeni znajduje się aktualnie moje 50 zeta za dwa ostatnie mecze?
Dwa mecze to nic, karnecik na ten sezon poszedł się je**** . Kaska dawno przytulona i zagospodarowana przez kumatych .

A co mają dopiero powiedzieć goście którzy opłacali łoże vipowskie z góry?
Kolejka ludzi do tych 40 baniek jest tak długa że sobie nie wyobrażam co się będzie dziać jak stanie się najgorsze. To będzie koszmar.
Odpowiedz cytując
it
Senior Member

Od: 02.2005

Stary 13.12.2018, 22:26
Reserve napisał(a):Wyświetl post
Niewiele. Sekcja piłkarska to ta która nadawała się na wały, bo tylko tutaj przewijały się grube pieniądze
Dokładnie. Tylko kasa ładowana w piłkę pozwala obłowić się wielu.
Na gimnastyce artystycznejnie zarobiliby nawet na waciki.
Odpowiedz cytując
AgresywnyChomik
Senior Member

Od: 01.2004

Stary 13.12.2018, 22:26
Po prostu ....a swietnie.

Bandyci, walkarze, zlodzieje, naciagacze osoby rzadzace Wisla przez ostatnie lata.

Smutno, szkoda chce sie wyc, niestety to jest od jutra nasza rzeczywistosc z ktora kazdy z nas bedzie sie musial zmierzyc.

Pozdrawiam nie naiwnych kibicow i mam nadzieje ze jeszcze koedys zobaczymy Wisle walczaca w europejakich pucharach.

P.s. Mam nadzieje ze osoby pokroju Czaro, Darioka etc maja tyle wstydu ze nic wiecej na tym forum nie napisza.
Malinowy król malowanych róż
Odpowiedz cytując
No_look_Pass
Member

Od: 10.2009

Stary 13.12.2018, 22:28
Ja chciałem tylko powiedzieć, że Wisła nie umarła przez te dwa lata, tylko znacznie wcześniej. Gdy kumaci się panoszyli na trybunach i robili syf wokół klubu, Cupiał ich co prawda nie dopuszczał do struktur, ale i nie walczył, bo nie chciał mieć trybun przeciw sobie. Wszędzie w Polsce tak jest, ale u nas skala patologii była największa.

Trudno winić normalnych kibiców, bo jakie mieli instrumenty do walki z tym procederem? Będą się z nimi bić? Strzelać? Zwykli kibice mają za dużo do stracenia i nie będą ryzykować.

To dlatego uważam, że ten upadek to nasza śmierć. Nowa spółka będzie w rękach kumatych, a im nikt przyzwoity pieniędzy nie powierzy, bo przecież tylko skończony idiota wybuli krwawice na dresa który nie różni się niczym od rumuna, który mi pucuje lampy, gdy stoję na światłach.

A kumaci przejmą władzę, bo z Sarapaty się zrobi kozła ofiarnego i omami naiwniaków, jak zawsze zresztą.

Fajnie było, ale to koniec. I w czwartej lidze zgnijemy.
Odpowiedz cytując
rav
Socios Wisła Kraków

Stary 13.12.2018, 22:29
Reserve napisał(a):Wyświetl post
No i w koszykówce kobiet są znaczne sumy, ale tam CanPack od dłuższego czasu robił kontrole. Ostatnio po reportażu Jadczaka i nie wyszły żadne kwiatki.
Odpowiedz cytując
Karherop
Socios Wisła Kraków

Stary 13.12.2018, 22:32
No_look_Pass napisał(a):Wyświetl post
A kumaci przejmą władzę, bo z Sarapaty się zrobi kozła ofiarnego i omami naiwniaków, jak zawsze zresztą.

Fajnie było, ale to koniec. I w czwartej lidze zgnijemy.
Żyje nadzieja że Sarapata stanie przed sądem i wtedy wyśpiewa całą prawdę która za nią stoi. Widmo kratek może ją do tego zmusić.

I co do tej reaktywacji w 4 lidze. To uważam że Socios ma szansę, ale nie dziwię się jeśli będą dwie "Wisły " które będą chciały dzierżyć historyczne dokonania ...
Odpowiedz cytując
master17
Senior Member

Od: 05.2008

Stary 13.12.2018, 22:35
No_look_Pass władza w 4 ligowym klubie im nic nie da. Nawet nie będzie kasy z organizowania wyjazdów, a zostaną tylko CI, którzy na prawdę coś czują do tego klubu
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów