The White Star Division - Wisła Kraków

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło

Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Reklama
Zakłady na Wisłę? Legalni bukmacherzy w Polsce - ranking i recenzje
Wyświetl wyniki ankiety: Podczas okienka transferowego latem 2018 roku Wisła:
wzmocni się 28 22,76%
osłabi 78 63,41%
zmiany kadrowe nie będą odczuwalne 17 13,82%
Głosujących: 123. Nie możesz głosować w tej ankiecie

Odpowiedź

Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
wolfy
Senior Member

Od: 01.2005

Ignoruj użytkownika Pomoc
Stary 06.07.2018, 23:19
raindog napisał(a):Wyświetl post
Mimo wszystko, zwolnienie Kiko jak najbardziej na miejscu. Trzeba było zatrudnić trenera, a nie motywatora. Jeśli Carillo ze sztabem dostawali ponad 100 tys. zł, trzeba było szukać tańszego trenera, ale trenera.
Nie było. Naszym celem powwinno być spokojne utrzymanie i spłacannie długów. Kiko na to wystarczył.
D.O.A.
No one likes me, no one likes me, no one likes me
I don't care

Orbit napisał(a):
Mieliśmy inicjatywę, byliśmy w posiadaniu piłki, a czwarta bramka ustawiła praktycznie cały mecz.
Odpowiedz cytując
siara
Socios Wisła Kraków

Od: 11.2002

Stary 07.07.2018, 07:57
wolfy napisał(a):Wyświetl post
Mam gdzieś zarząd Wisły w ogóle a Dukata w szczególności, ale to nie jest czas na zmiany w nim (do czasu podpisania stadionu, jak się nie uda to i tak jeden wuj) i nie dlatego że internetowy leming czuje się władny podejmować decyzje w imieniu TS, bo ma ból dupy po Carlitosie (darujmy sobie ten komentarz o nożu w plecach bo to i tak tragifarsa).

Byłem jednym z nielicznych którzy krytykowali zwolnienie Kiko i zatrudnienie Carillo, nie podobało mi się układanie składu pod tę wątpliwą wizję bo koleś fajne Power Pointy zrobił. Przedłużyliśmy Małeckiego bo była szansa opylić go do Belgii, za Carillo zaległ na ławce...
No i teraz wiemy że to kosztem nie płacenia za stadion.

Ja krytykowałem, byłem wyśmiewany przez pierwotniaków którzy żyli punktami zdobytymi z czołówką i niestety ostatecznie wyszło na moje. Ale nie to jest ważne, tylko żeby jakoś wybrnąć z tego gówna które w 90% jest winą Cupiała. Dla mnie to przykrość, nie satysfakcja.

Teraz jeszcze pytanie - kto bardziej kompetentny zechce przyjść na miejsce obecnego zarządu skoro to niemal pewna porażka? Chyba że realizujemy model Konrada, byle kogo byle tanio, to nie będzie cebulaków w oczy raziło... Wtedy nie mam pytań i szykuję się na czwartą ligę.

Ja też mogę teraz jechać zarząd, jako jeden z nielicznych mam do tego prawo bo wyszło na moje, tylko co z tego? Jest szprotson, jest Konrad, Merkury i reszta geniuszy nie wartych wymienienia z nicka która zrobi to za mnie. Dołożą jeszcze mniej lub bardziej poronione domysły o dilerce i gangsterce żeby jeszcze bardziej zamulić temat i będzie wesoło. O to chodzi? Żeby kiedy los klubu wisi na włosku robić za piątą kolumne i nie tyle nie pomagać, co robić dodatkowy syf wokół klubu?

Ja się na to nie piszę. Towarzystwo mi wybitnie nie odpowiada.
Wina Cupiała....Gdyby nie Cupiał, to nie było by tu 90% piszących...Jaka była sytuacja "przed Cupiałem" ? Fakt, zostawił nas z długami, ale przejął Wisłę, gdy brakowało na wodę i prąd. Przy okazji dał wiele chwil szczęścia i radości.
Odpowiedz cytując
Lemoniadowy Joe
Socios Wisła Kraków

Od: 12.2002

Stary 07.07.2018, 08:04
raindog napisał(a):Wyświetl post
Mimo wszystko, zwolnienie Kiko jak najbardziej na miejscu. Trzeba było zatrudnić trenera, a nie motywatora. Jeśli Carillo ze sztabem dostawali ponad 100 tys. zł, trzeba było szukać tańszego trenera, ale trenera.
Kiko nie został zwolniony Wisła dalej mu płaci z perspektywy czasu bezsensowny ruch.

Skoro zarząd opowiadał ze nas stać i maja być wyniki to spoko okazało sie ze jednak nie , lepiej gdyby Kiko dopracował do końca sezonu spokojnie byśmy sie utrzymali plus zamiast transferów Mitrovicia Palicicia czy Suljicia mógł znowu zaproponować 2-3 z tej swojej 3 ligi hiszpańskiej piłkarzy .
Ostatnio edytowane przez Lemoniadowy Joe : 07.07.2018 o godz. 08:08.
alejasienieznam
Odpowiedz cytując
wolfy
Senior Member

Stary 07.07.2018, 08:36
siara napisał(a):Wyświetl post
Wina Cupiała....Gdyby nie Cupiał, to nie było by tu 90% piszących...Jaka była sytuacja "przed Cupiałem" ? Fakt, zostawił nas z długami, ale przejął Wisłę, gdy brakowało na wodę i prąd. Przy okazji dał wiele chwil szczęścia i radości.
Byli kibice przed TF, a Cupiał zostawił Wisłę w stanie agonalnym. Poczytaj sobie ostatni wywiad z Sarapatą. My nawet nie spłaciliśmy do końca Jovanicia, Jovicia i UFA. Do tego mamy jeszcze na głowie kilka procesów.
D.O.A.
I don't care

Orbit napisał(a):
Mieliśmy inicjatywę, byliśmy w posiadaniu piłki, a czwarta bramka ustawiła praktycznie cały mecz.
Odpowiedz cytując
szprotson
Socios Wisła Kraków

Od: 06.2005

Stary 07.07.2018, 08:54
wolfy napisał(a):Wyświetl post
Byli kibice przed TF, a Cupiał zostawił Wisłę w stanie agonalnym. Poczytaj sobie ostatni wywiad z Sarapatą. My nawet nie spłaciliśmy do końca Jovanicia, Jovicia i UFA. Do tego mamy jeszcze na głowie kilka procesów.
http://www.gazetakrakowska.pl/sport/...psze,12816978/

ten jest ciekawy, skoro juz jestsmy przy wywiadach prezes Marzeny
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno

Odpowiedz cytując
POtey
Member

Od: 07.2005

Stary 07.07.2018, 09:01
Panowie nie chce nic mówić, ale to jest temat "Polityka transferowa"

Co do tematu, to podobno jest grany temat powrotu Rafała Wolskiego. Wszystko fajnie pięknie, ale czy my nie mieliśmy zmniejszać kadry, a nie znowu jej powiększać? Na tej pozycji, to mamy już 3-4 zawodników, a nie wiem jak Wolski wyglądał w ostatnim czasie czy jest w stanie wrócić do dawnej formy...

Bardziej potrzebowali byśmy Napastnika lub DP, jeżeli już chcemy kontraktować nowego zawodnika
www.hattrick.org najlepszy manager on-line...
Odpowiedz cytując
sl@y
Senior Member

Od: 10.2014

Stary 07.07.2018, 09:12
Dziś jest dopiero 7 lipca, spokojnie jeszcze ktoś odejdzie
Odpowiedz cytując
sandomingo
Senior Member

Od: 03.2005

Stary 07.07.2018, 09:36
W krótkim artykule na temat Carlitosa na lovekrakow przyznaje on, że "dawno temu już zdecydował", że chce grać w Legii.

Czyli całe zamieszanie wokół jego kontraktu było grą ze strony jego menadżera, który już dawno dogadał się z Legią.
Sam zawodnik odrzucał wszystkie inne możliwości transferu, stawiając zaporowe warunki zainteresowanym.

Natomiast ewidentne błędy zarządu w relacjach z miastem przyczyniły się do tego, że:

1. Miasto wydało komunikat o niepodpisaniu umowy na stadion - o czym wiedziało z wyprzedzeniem wiele osób, m.in. słynny janekx z twittera (czyli dobrze wiedział o tym również Mioduski)
2. Wisła została postawiona pod ścianą
3. Carlitos symulując zapalenie ucha wyjechał do Hiszpanii - dając jasny sygnał, że już do Wisły nie wróci
4. Menago cały czas wysyłał sygnały o rzekomo nieważnym kontrakcie
5. Mioduski przesłał Wiśle ofertę nie do odrzucenia.

I stało się tak jak się stało...
Odpowiedz cytując
bódyń
Senior Member

Od: 08.2005

Stary 07.07.2018, 09:41
Z tego co mozna poczytac to Carlitos mowil albo LaLiga ale Legia. Z LaLiga nic nie bylo w Legia.
Nadzieja to te 30% z nastepnego trasferu. W pucharach moze sie szybciej wypromowac niz w lidze.
Prawica ogłupia
Lewica okrada

Andrzej Du*a
Odpowiedz cytując
sandomingo
Senior Member

Od: 03.2005

Stary 07.07.2018, 09:54
Te doniesienia o Wolskim brzmią mało prawdopodobnie ale z drugiej strony...

1.Gość jest po rekonstrukcji wiązadeł - więc siłą rzeczy wielka niewiadoma.
2. W Lechii jest podobny (o ile nie większy) burdel jak u nas, tylko nie pisze się.o tym tak dużo.
3.Zaległości wobec grajków są spore.
Odpowiedz cytując
czaro
Senior Member

Od: 11.2004

Stary 07.07.2018, 12:12
Nie jestem przekonany, czy temat Wolskiego jest w ogóle realny, a tym bardziej, że byłby to dobry pomysł.

Idea uzupełniania młodego składu doświadczonymi piłkarzami zakłada, że będą to piłkarze, którzy już teraz wnieśliby coś do składu, a więc są zdrowi, a dodatkowo są w stanie tym młodym coś podpowiedzieć i ich zmotywować. A Wolski? Nie wiadomo, jak ze zdrowiem; potrzebowałby czasu na ogranie; żaden z niego lider. Do tego się ceni, a my nie mamy pieniędzy.

Zresztą, my chyba bardziej potrzebujemy pomocnika defensywnego i napastnika.
Konta "czaro" na innych portalach (w tym tt) nie są moje. Nie odpowiadam za publikowane tam treści.
Odpowiedz cytując
Patryko
Senior Member

Od: 12.2002

Stary 07.07.2018, 13:27
Po takiej kontuzji to on się może cenić w FM, na rynku transferowym jest bezwartościowy w tym momencie i to ktoś do niego musi wyciągnąć dłoń, a nie on do kogoś.

[19/39]
Odpowiedz cytując
pomeran
Senior Member

Od: 07.2014

Stary 07.07.2018, 14:17
czaro napisał(a):Wyświetl post
Nie jestem przekonany, czy temat Wolskiego jest w ogóle realny, a tym bardziej, że byłby to dobry pomysł.

Idea uzupełniania młodego składu doświadczonymi piłkarzami zakłada, że będą to piłkarze, którzy już teraz wnieśliby coś do składu, a więc są zdrowi, a dodatkowo są w stanie tym młodym coś podpowiedzieć i ich zmotywować. A Wolski? Nie wiadomo, jak ze zdrowiem; potrzebowałby czasu na ogranie; żaden z niego lider. Do tego się ceni, a my nie mamy pieniędzy.

Zresztą, my chyba bardziej potrzebujemy pomocnika defensywnego i napastnika.

W obecnej sytuacji Wolski w Wiśle to jakieś sf. Ale jeśli byłby choc 1 procent szans to trzeba zrobic wszystko zeby go tu znow sciągnąć. Gosc zdrowy przerasta te ligę. Do czasu kontuzji najlepszy w Lechii. Jesli ktos mowi zeby go tu nie chciał to 'chyba sufit na łeb mu sie spie...'
Odpowiedz cytując
szprotson
Socios Wisła Kraków

Od: 06.2005

Stary 07.07.2018, 14:17
sandomingo napisał(a):Wyświetl post
3.Zaległości wobec grajków są spore.
co to znaczy. Wieksze niz 3 miesiace?
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno

Odpowiedz cytując
mr_kwolf
Senior Member

Od: 04.2006

Stary 07.07.2018, 14:37
szprotson napisał(a):Wyświetl post
co to znaczy. Wieksze niz 3 miesiace?
Podobno tak, z tego co można wyczytać to Wolski ma tam rozwiązać kontrakt z tego powodu i dlatego jest temat jego powrotu do Wisły. Ile w tym prawdy to nie wiem.
"Nieważne, czy Wisła bedzie wtedy mistrzem Polski, czy ekipą I, II czy III ligową. Swe ostatnie mecze w karierze chcę rozegrać z Białą Gwiazdą na piersi."
Odpowiedz cytując
sl@y
Senior Member

Od: 10.2014

Stary 07.07.2018, 14:43
Przyjdzie do Wisły i w listopadzie rozwiąże kontrakt bo nie płacą.
Odpowiedz cytując
thechris
Senior Member

Od: 08.2003

Stary 07.07.2018, 14:59
I wróci do Lechii.
Odpowiedz cytując
arti
Guest

Stary 07.07.2018, 15:26
do tego czasu podpiszemy umowę z B i jego kolegami z krzemowej doliny i będzie wspaniale.
Odpowiedz cytując
cfa
Senior Member

Od: 08.2009

Stary 07.07.2018, 23:44
arti napisał(a):Wyświetl post
do tego czasu podpiszemy umowę z B i jego kolegami z krzemowej doliny i będzie wspaniale.
Tak i słabszego ogóra od Neymara nie ściągniemy
[FONT=Times New Roman]
Czy pamiętasz pierwszy w życiu mecz i po każdej bramce szał?
Kibicow śmiech, wiernych drużynie swej i na plecach pałki ślad.
[/FONT]
naoway.deviantart.com
Odpowiedz cytując
Ogryzek
Senior Member

Od: 03.2004
Skąd: Pod koniec VIII wieku powstało państwo Wiślan. Stolicą Wiślan jest Kraków

Stary 07.07.2018, 23:48
A ten Wolski to faktycznie chciałby u nas grać?
„Pierwotnie polską barwą narodową był »karmazyn« uważany w średniowieczu za najszlachetniejszy z kolorów. Wykorzystywany był on jako symbol dostojeństwa i bogactwa. Z uwagi na cenę barwnika potrzebnego do uzyskania tego koloru mało kto mógł sobie na niego pozwolić...
Odpowiedz cytując
cfa
Senior Member

Od: 08.2009

Stary 07.07.2018, 23:51
Ogryzek napisał(a):Wyświetl post
A ten Wolski to faktycznie chciałby u nas grać?
Jak nikt inny się nim nie zainteresuje to pewnie tak.
[FONT=Times New Roman]
Czy pamiętasz pierwszy w życiu mecz i po każdej bramce szał?
Kibicow śmiech, wiernych drużynie swej i na plecach pałki ślad.
[/FONT]
naoway.deviantart.com
Odpowiedz cytując
Hives4
Banita

Od: 06.2008

Stary 08.07.2018, 06:40
Gol poleciał do Niemiec to dostaliście kolejne nazwisko z czapy do robienia sobie dobrze. Ile wy macie lat? Wolski byłby mało realny nawet w czasach Junco, a co dopiero teraz, gdy nasze obecne możliwości finansowe to ściąganie za frytki młodych i mało znanych zawodników do szerokiego składu.

Niby zdajecie sobie sprawę z sytuacji Wisły, a nadal jesteście naiwni jak dzieci...
Odpowiedz cytując
brylant17
Senior Member

Od: 07.2006

Stary 08.07.2018, 08:51
Tyle,że to nie nazwisko z czapy temat się pojawił,ale Wolski nie przyjdzie do Wisły na proponowanych warunkach obecnie
Piggy oddaj hajs
Odpowiedz cytując
wolfy
Senior Member

Stary 08.07.2018, 09:23
brylant17 napisał(a):Wyświetl post
Tyle,że to nie nazwisko z czapy temat się pojawił,ale Wolski nie przyjdzie do Wisły na proponowanych warunkach obecnie
I bardzo dobrze, bo to byłby czwarty środkowy ofensywny pomocnik, a my porzebujemy defensywnego. Gol miał sens, Wolski ni chu nie ma.
Edit: przepraszam, jak liczyć Gryma to piąty.
D.O.A.
I don't care

Orbit napisał(a):
Odpowiedz cytując
Charlie
Senior Member

Od: 05.2007

Stary 08.07.2018, 09:32
Wolski jest dość dynamiczny, to chyba dałby też radę jako skrzydłowy schodzący do środka. I możę znalazłby wspólny jezyk z Wojtkowskim. Jak mamy zacząc rundę z Kostalem w pierwszym składzie to nie wróżę sukcesów.
kacpaw91 napisał(a):Wyświetl post
Lepiej odpaść z Levadią niż z Podbeskidziem w Pucharze Polski,
Odpowiedz cytując
wolfy
Senior Member

Stary 08.07.2018, 09:33
Charlie napisał(a):Wyświetl post
Wolski jest dość dynamiczny, to chyba dałby też radę jako skrzydłowy schodzący do środka. I możę znalazłby wspólny jezyk z Wojtkowskim. Jak mamy zacząc rundę z Kostalem w pierwszym składzie to nie wróżę sukcesów.
Jest jeszcze Imaz.
D.O.A.
I don't care

Orbit napisał(a):
Odpowiedz cytując
Hives4
Banita

Od: 06.2008

Stary 08.07.2018, 09:45
Cytat:
To jest właśnie nazwisko z czapy. Rzucić słabą propozycję, odmowa oczywista, media robią resztę... Żurkowski wcześniej, obecnie Gol, teraz Wolski.

Cytat:
Jest jeszcze Imaz.
Imaz, Velez i Basha - jeśli chociaż jeden z nich nie odejdzie to będzie to ogromne zaskoczenie. Jedyni zagraniczni zawodnicy, których można być niemal pewnym, że pozostaną przynajmniej do końca roku to Arsenic, Halilovic, Kostal, Kolar i Ondrasek...

No i Palcic, czyli kaleka, która nawet nie wejdzie na boisko. Oddajmy głos Stolarczykowi:

Mateja Palčiča czeka dłuższy okres rehabilitacji. (...) Najdłużej czekać będziemy musieli na Palčiča, po tym jego urazie.

Ktoś jeszcze będzie tu bronił tego transferu? Ktoś jeszcze będzie się pluł, że gdzie te jego kontuzje? No to macie. Okaz zdrowia, co nie? W ciągu kilku miesięcy zapomnicie, że taki ktoś istnieje. Gdzie ci lekarze, którzy po długich testach uznali, że wiedzą lepiej od całego świata i dali mu zielone światło?
Odpowiedz cytując
Paweł
Senior Member

Od: 10.2007

Stary 08.07.2018, 09:55
Imaz to najlepiej jakby grał jako środkowy napastnik. To chyba w tej chwili jedyny nasz ofensywny piłkarz, który potrafi strzelać bramki i być może w jakiś sposób uda mu się ich strzelić ~10. Wiadomo, że to nie jest typowy środkowy napastnik, ale lepiej, żeby Imaz udawał, że jest napastnikiem, niż Ondrasek, że jest piłkarzem.
Odpowiedz cytując
MackoKurko
Junior Member

Od: 05.2018

Stary 08.07.2018, 09:56
Pietrzak na atak!
Odpowiedz cytując
regan
Senior Member

Od: 05.2004

Stary 08.07.2018, 10:26
Buchal - Bareowski , Velez, Arsenic, Sadlok - Halilovic, Basha, Wolski - Małecki, Imaz, Wojtkowski.

Oprócz ataku ten sklad nie wyglada źle. 2 linia napewno lepiej niż na wiosne. Pasowałoby sprowadzić napadziora
łukasza
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów