The White Star Division - Wisła Kraków

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło

Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Reklama
Zakłady na Wisłę? Legalni bukmacherzy w Polsce - ranking i recenzje
Odpowiedź

Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
obikenobi
Senior Member

Od: 02.2013

Ignoruj użytkownika Pomoc
Stary 28.09.2017, 20:13
brylant17 napisał(a):
A mało było wałków ?
Nie żebym bronił sędziów i też nie chcę zapeszać, ale w tym sezonie to chyba jeszcze żaden nas nie przekręcił.
Zgadzam się z Levisem, te statystyki czy sędzia jest szczęśliwy czy nie są o kant kuli rozbić. W tej lidze każdy jest zdolny, żeby zostać "bohaterem". Kwestia prawdopodobieństwa, bo chyba każdy jednak wolałby mieć Marciniaka niż Gila. A patrząc pod tym kątem to Kwiatkowski nie jest najgorszy.
Odpowiedz cytując
piotek
Senior Member

Od: 06.2009

Stary 28.09.2017, 21:27
Problem jest taki, że obecnie nie potrzeba wałków, żeby nas rozjechać.
Odpowiedz cytując
MaLk
Socios Wisła Kraków

Od: 08.2016

Stary 28.09.2017, 21:38
mitmichael napisał(a):Wyświetl post
Statystyki z ostatnich 10 spotkan z tym arbitrem: 2 zwyciestwa, 3 remisy, 5 porazek czyli tragedia, dodajac do tego nasza bardzo slaba pozycje w sobote moze byc nieciekawie.
Mogło być gorzej. Pewien niezwykle utalentowany i ciepło przez nas wspominany sędzia z Koszalina jest po cichutku ponownie wprowadzany na salony. Uwzględniając jego wrodzone, genetyczne predyspozycje, czuję że niedługo zobaczymy go w ekstraklapie
Odpowiedz cytując
Dariook
Socios Wisła Kraków

Od: 07.2009

Stary 28.09.2017, 22:30
Cytat:
Pamiętajmy, że po meczu z Jagą czeka nas przerwa na reprezentację, a to dobry czas na zmianę szkoleniowca...

Wydupcysz i nowy trener zagra za 6,5,4,3 dni czy wydupcysz i nowy trener zagra za 13,12,11,10 dni ...rzeczywiscie różnica, gwarantująca sukces!

Z Jagą zwyciestwo.
Wiśle się nie kibicuje. Wisłe się KOCHA.

Cytat:
To może zmieńmy to podejście w tej naszej wiślackiej rodzinie. Łatwo jest bowiem na kogoś wylewać pomyje, ale jak później człowiek się obroni, to smród zostaje.
Radek Sobolewski
Odpowiedz cytując
brylant17
Senior Member

Od: 07.2006

Stary 29.09.2017, 08:12
E tam przyjdzie Carlo i odmieni naszą grę
Piggy oddaj hajs
Odpowiedz cytując
funkykoval
Socios Wisła Kraków

Od: 05.2005

Stary 29.09.2017, 09:04
Na mecz z Jagiellonią postawiłbym na następujący skład:
Buchalik - Sadlok, Gonzalez, Głowacki, Arsenić - Małecki, LLonch (Perez), Basha, Cywka - Carlitos, Brożek.
Jeżeli Głowa nie mógłby zagrać - przesunąłbym do środka Arsenicia, a na skrzydło wstawiłbym Boguskiego.
Dobrze, że do treningów wrócili Ondraszek, Bartkowski i Kolar, ale w dalszym ciągu nie wiadomo co z Franem, który w moim odczuciu będzie filarem środka pola zespołu w zastępstwie LLoncha....
JAZDA, JAZDA, JAZDA BIAŁA GWIAZDA !!!!!!!!!!!!!!!!!!
Odpowiedz cytując
obikenobi
Senior Member

Stary 29.09.2017, 11:54
Zła wiadomość - Wojtkowski nie dokończył treningu i pojechał na badania
Średnia wiadomość - Ze Manuel z urazem kręgosłupa
Dobra wiadomość - Głowacki trenuje na 100%
Odpowiedz cytując
silver03
Senior Member

Stary 29.09.2017, 12:20
czyli same wzmocnienia
Odpowiedz cytując
WISŁAZWE
WISŁA KRAKÓW

Od: 06.2008

Stary 29.09.2017, 12:30
Raz kolejnym argumentem za Kiko będzie fakt, że nie gramy w pełnym składzie bo kontuzje
Chciałbym zauważyć, że w większości są to urazy mięśniowe więc współpracownik Kiko popełnił jakiś błąd

Ot taka luźna uwaga.
Jak dla mnie mecz o wszystko dla Kiko, porażka = out. Proste.
W samym sercu trybun, w jego centrum, pojawiło się w piątkowy wieczór słowo pasja. Określenie, które najdobitniej tłumaczy to dlaczego większość z nas pojawia się na Reymonta, choć nie ma wyników, działań marketingowych, czy drużyny, z którą chcielibyśmy w pełni się utożsamiać.

Kraków, 9 marca 2012.

Odpowiedz cytując
silver03
Senior Member

Stary 29.09.2017, 12:44
0:1, 1:2 dla Jagi i myślę, że zarząd wytrzyma napięcie i zostawi go na stanowisku. Jeśli zagramy totalną kaszanę jak dwukrotnie w Kielcach i powiozą nas 0:3 lub więcej to Marzena raczej nie wytrzyma, Dukat już jest wqrwiony.
Odpowiedz cytując
Valdi88
Member

Od: 03.2016

Stary 29.09.2017, 12:46
Nawet jeśli wtopimy z Jagą, to Kiko nie poleci.
Odpowiedz cytując
wolfy
Senior Member

Od: 01.2005

Stary 29.09.2017, 13:27
Valdi88 napisał(a):Wyświetl post
Nawet jeśli wtopimy z Jagą, to Kiko nie poleci.
Nie poleciał Wdowczyk, to i Kiko nie poleci.
WISŁAZWE napisał(a):Wyświetl post
Nie rozumiem. Ty go zwolnisz?
Ostatnio edytowane przez wolfy : 29.09.2017 o godz. 13:30.
D.O.A.
No one likes me, no one likes me, no one likes me
I don't care

Orbit napisał(a):
Mieliśmy inicjatywę, byliśmy w posiadaniu piłki, a czwarta bramka ustawiła praktycznie cały mecz.
Odpowiedz cytując
ashkeczup
Senior Member

Stary 29.09.2017, 15:39
wolfy napisał(a):Wyświetl post
Czyli nie widzisz żadnej różnicy między Wisłą Wdowczyka i obecną? 2x większa kadra (ok, śmieszny argument, że szrot, ale w przypadku Carlitosa jest wykorzystywany jako "Bez Kiko to by Carlitos tu nigdy nie trafił", a w pozostałych "Co ten Junco za szrot ściągnął i jak Kiko ma coś z niego wykrzesać?"), styl gry, gdzie za Wdowczyka były okresy czasu, że czekało się na mecze jak na Derby Hiszpanii, a teraz mamy takie widowisko, że wcale się nie różni od gry mojej lokalnej drużyny z 4 ligi, no i kasa misiu, bo rzekomo prawdą jest, że teraz piłkarze mają ją wypłacaną na bieżąco, a wtedy lekko nie było. Argumentów przemawiających na korzyść Kiko jest kilka, ale w tym momencie już zdecydowanie mniej niż przeciwko, a jeśli spojrzeć na terminarz, to będzie ich znacznie mniej. Obym się pozytywnie zaskoczył
Odpowiedz cytując
brylant17
Senior Member

Stary 29.09.2017, 15:54

Tak bo przyjdzie z gimbusami ze szkoły i go zwolni od tak po prostu
Piggy oddaj hajs
Odpowiedz cytując
kpn
Senior Member

Od: 03.2005

Stary 29.09.2017, 16:00

Według WISLAZWE po porazce z Jagiellonia, a tym bardziej po zenujacej porazce typu jak dwa ostatnie mecze ze scyzorami, Kiko powinien wyleciec, bo gorzej grac sie nie da, poprawy nie widac, a przegrac wiecej niz 7 meczow jak za Wdowczyka całkiem realne, wiec Hiszpan powiniec wyleciec z hukiem.

Jeszcze czegos nie rozumiesz?
Odpowiedz cytując
forthy
Senior Member

Od: 08.2011

Stary 29.09.2017, 16:01
ashkeczup napisał(a):Wyświetl post
Czyli nie widzisz żadnej różnicy między Wisłą Wdowczyka i obecną? 2x większa kadra (ok, śmieszny argument, że szrot, ale w przypadku Carlitosa jest wykorzystywany jako "Bez Kiko to by Carlitos tu nigdy nie trafił", a w pozostałych "Co ten Junco za szrot ściągnął i jak Kiko ma coś z niego wykrzesać?"), styl gry, gdzie za Wdowczyka były okresy czasu, że czekało się na mecze jak na Derby Hiszpanii, a teraz mamy takie widowisko, że wcale się nie różni od gry mojej lokalnej drużyny z 4 ligi, no i kasa misiu, bo rzekomo prawdą jest, że teraz piłkarze mają ją wypłacaną na bieżąco, a wtedy lekko nie było. Argumentów przemawiających na korzyść Kiko jest kilka, ale w tym momencie już zdecydowanie mniej niż przeciwko, a jeśli spojrzeć na terminarz, to będzie ich znacznie mniej. Obym się pozytywnie zaskoczył

Myśl przy swych argumentach. To Wdowczyk wymyślił sobie Mójtę między innymi na gwiazdorskiej umowie.
I rok temu na mecze Wisły przy serii 7 porażek czekało się jak na DerbyESP pod względem stylu?
Odpowiedz cytując
obikenobi
Senior Member

Stary 29.09.2017, 17:23
WISŁAZWE napisał(a):
Nie mam zamiaru tu bronić Kiko, albo dyskutować w ogóle o tym, bo taki temat jest gdzie indziej, ale z jednym się zgodzę.

Wyjeb*nie trenera faktycznie jest proste.
Odpowiedz cytując
ashkeczup
Senior Member

Stary 29.09.2017, 17:25
forthy napisał(a):Wyświetl post
Myśl przy swych argumentach. To Wdowczyk wymyślił sobie Mójtę między innymi na gwiazdorskiej umowie.
I rok temu na mecze Wisły przy serii 7 porażek czekało się jak na DerbyESP pod względem stylu?
Nie szczególnie wziąłem sobie do serca zastrzeżenia kogoś, kto nie umie czytać ze zrozumieniem. Mójta i jego kontrakt ma taki związek z moim postem jak przepis na kisiel, a i "okresy czasu" też do ciebie nie przemawiają.
Odpowiedz cytując
brylant17
Senior Member

Stary 29.09.2017, 18:13
Jutro grubo po 22 będzie lament i płacz by wy...olić Kiko albo huraoptymizm
Piggy oddaj hajs
Odpowiedz cytując
Karherop
Socios Wisła Kraków

Od: 02.2006

Stary 29.09.2017, 19:26
Wiele wskazuje na skład:
Buchalik - Arsenic, Głowa, Ivan, Sadlok - Boguski, Basha, Llonch, Małecki - Brożek, Carlitos

Chciałbym zobaczyć z ławki Kostala, Halilovicia i Balaniuka, choć zapewne wejdzie zamiast pierwszej dwójki Imaz i Perez

Docelowo uważam, że Ci dwaj Hiszpanie mogą dać nam naprawdę dużo, ale na dzisiaj (lub na to co widziałem z Koroną) optymista nie jestem. Za 2-3 tygodnie może już dojdą do dobrej formy.

Powiało dzisiaj optymizmem po konferencji. Cieszę się z integracji zespołu i na pewno to dobrze wróży. Co jednak trzeba podkreślić: przy tak szerokiej ławce 5-6 gości nie będzie się regularnie łapało nawet na ławkę rezerwowych, więc siłą rzeczy będą niedługo bardziej myśleli o zmianie klubu niżeli walce o skład.

Wracając do tematu: tylko zwycięstwo! Oby Jaga się zachłysnęła wygrana z Legia i nas zlekceważyła.
Odpowiedz cytując
s1mone
Senior Member

Od: 03.2007

Stary 29.09.2017, 21:04
Za zdrajczyka seria była beznadziejna, ale :

1) wiadomo było przez co ta seria - zawirowania właścicielskie miały duży wpływ.
2) niektóre mecze z tych 7 porażek nie były takie złe w naszym wykonaniu, żaden aż tak tragiczny jak ten w Kielcach. Generalnie to gra była sporo lepsza niż wyniki wtedy. Widać było jak na dłoni, że to nie kwestia złego ustawienia (pomijając początkowe debilne próby grania wahadłami ~ dwa pierwsze mecze z tej serii) czy warsztatu trenera ale głów piłkarzy. W wielu z tych meczy przeważaliśmy na boisku i schodziliśmy z niego z niczym.

Ale walić, co było to było. PROSZĘ KIKO o JEDEN MECZ po którym oczy nie będą krwawić. Tylko tyle.
Ostatnio edytowane przez s1mone : 29.09.2017 o godz. 21:07.
Odpowiedz cytując
Dariook
Socios Wisła Kraków

Od: 07.2009

Stary 29.09.2017, 21:12
s1mone napisał(a):Wyświetl post

Ale walić, co było to było. PROSZĘ KIKO o JEDEN MECZ po którym oczy nie będą krwawić. Tylko tyle.
To nie Kiko gra, tylko piłkarze. Powinni wygrac
Wiśle się nie kibicuje. Wisłe się KOCHA.

Cytat:
To może zmieńmy to podejście w tej naszej wiślackiej rodzinie. Łatwo jest bowiem na kogoś wylewać pomyje, ale jak później człowiek się obroni, to smród zostaje.
Radek Sobolewski
Odpowiedz cytując
LucjuszWielki
Socios Wisła Kraków

Od: 02.2012

Stary 29.09.2017, 21:22
Dużo siły kosztowało mnie zalogowanie się tutaj i napisanie co myślę przed meczem z Mońkami po ostrym gwałcie w zakompleksionych kielcach.

Nie chce nawet czytac co wypisujecie bo 90% ludzi piszących tutaj nie ma pojęcia o niczym - ludzi, którzy chcą Bałaniuka w drugim meczu w Kielcach, Wojtowskiego, który nie jest gotowy do gry z kopiącym rywalem, ludzi, którzy piszą, że Cywka dobrze gra na prawej stronie mimo, że jest notorycznie wkręcany w zimie..

Pisałem przed Kielcami, ARSENIC zamiast Cywki na prawej i ku mojemu zdziwieniu... tak miało być gdyby nie kontuzja Głowackiego.

Zaskoczył mnie brak Boguskiego, który w PP całkiem nieźle się zaprezentował mimo swojej chimeryczności (na bank lepiej niż Ze Manuel czy Imaz).

W każdym razie powtórzę: ŻADEN Ze Manuel, Imaz, Haliliovic czy Bałaniuk + Wojtkowski nie jest gotowy i jego można wpuszczać z ławki a nie od 1 minuty (pomijam jego brak z powodu kontuzji).

Powoli można stawiać krzyżyk na Imazie bo widać, że chłop bez pojęcia - i tutaj nie chodzi o ilośc meczy, które rozegrał. Chodzi o to co sobą reprezentuje indywidualnie - czyli podobnie jak Ze Manuel...

Bałaniuka w Kielcach NIE BYŁo - dawno nie widziałem meczu, w którym gośc był wyłączony z gry. Wątpię aby się przebił.

Perez dał ciała przy bramce i też zagrał pyte mimo, że na niego liczyłem..

W każdym razie, ktoś kto stawia Brożka od 1 minuty i chce abyśmy grali taką dwójką napastników jest chory na głowe . EWENTUALNIE można grać Ondraskiem bo sporo biega, ale póki co mimo, że Pol i Bascha byli najlepsi to i tak ŚRODEK był zdominowany przez rywala, dlatego musimy grac TRÓJKĄ w środku -POL+ BASCHA i ofensywny tylko tutaj nie mamy nikogo. Halilovic niestety nic nie pokazuje, o Imazie już pisałem.

Widoczny jest ewidentny brak REZERW zespołu gdzie tak szeroka kadra mogła być zgrywana i nabierać rytmu meczowego - to jest nasz najwiekszy minus - wczesniej nie było tego widać gdyż mieliśmy może 15 graczy.

Szkoda, że nie mamy Wolskiego lol wtedy rządzilibyśmy w lidze :]

W każdym razie najbardziej optymalny skład na DZISIAJ:

Buchalik - Arsenic, Głowa, Ivan, Sadlok - Boguski, Basha, Llonch, Małecki - Perez- Carlitos
Nie wiadomo jak mecz się potoczy, ale z ławki obstawiałbym Brożka na 2 połowę, Bartosza na skrzydło za Boguskiego.

Najbardziej szokuje fakt, że obśmiewany Hugo reprezentował indywidualnie więcej niż: ZE Manuel, Imaz, Bałaniuk... to jest SZOK, że tak słaby gość był lepszy od tego niewypału. Bałaniuk To będziemy czekać 5 lat aż wypali? Przecież widać gołym okiem, że u nas w tej lidze i w naszym zespołem nie przebije się ... Co wypożyczymy go? Zejdzcie na ziemie.

PS:
Z bólem serca muszę to przyznać, ale za sprzedawczyka graliśmy najlepszą piłkę.... Żal Wolskiego :/
Ostatnio edytowane przez LucjuszWielki : 29.09.2017 o godz. 22:16.

Odpowiedz cytując
obikenobi
Senior Member

Stary 29.09.2017, 22:32
s1mone napisał(a):
1) wiadomo było przez co ta seria - zawirowania właścicielskie miały duży wpływ.
2) niektóre mecze z tych 7 porażek nie były takie złe w naszym wykonaniu, żaden aż tak tragiczny jak ten w Kielcach. Generalnie to gra była sporo lepsza niż wyniki wtedy. Widać było jak na dłoni, że to nie kwestia złego ustawienia (pomijając początkowe debilne próby grania wahadłami ~ dwa pierwsze mecze z tej serii) czy warsztatu trenera ale głów piłkarzy. W wielu z tych meczy przeważaliśmy na boisku i schodziliśmy z niego z niczym.
Z pierwszym się zgodzę, z drugim połowicznie. Może i gra była lepsza, ale na pewno nie rozpędzałbym się z tym, że "w wielu meczach przeważaliśmy". Zerknąłem z kim graliśmy dla odświeżenia pamięci (oglądałem wszystkie te mecze) i w zasadzie jedynym spotkanie, które przegraliśmy a mogliśmy rzeczywiście wygrać to był ten (o ironio) w Kielcach. Pod koniec nasi przycisnęli i przy odrobinie szczęścia mogli wcisnąć na 1:0, a tak błąd Ryśka, kontra i znowu w dupala.

Co za smutny paradoks, że widziałem te wszystkie wpier*ole, a z Piastem akurat nie mogłem

Co do meczu, to mam nadzieję na skład dokładnie taki, jaki obstawia Karherop. Chyba gdzieś to pisałem już - co prawda Brożek i Boguski nie prezentują dobrej formy, ale gorzej niż z Imazem/Ze Manuelem/Perezem/kimkolwiek innym nie będzie. A może akurat dojdzie to cholerne zgranie i trochę zaangażowania, którego nie było w Kielcach.

Panowie piłkarze, bez wymówek jutro. Śląsk z Sandecją zagrali pod nas, Arka też, w razie zwycięstwa wskoczymy na 4. miejsce w tabeli i zostaniemy tam na przerwę reprezentacyjną. A jak przegramy to kur*a ja pier*olę, nie chce nawet o tym myśleć.
Odpowiedz cytując
czaro
Senior Member

Od: 11.2004

Stary 30.09.2017, 00:03
obikenobi napisał(a):Wyświetl post
Zła wiadomość - Wojtkowski nie dokończył treningu i pojechał na badania
Średnia wiadomość - Ze Manuel z urazem kręgosłupa
Dobra wiadomość - Głowacki trenuje na 100%
Mamy aż takiego pecha, czy trener od przygotowania fizycznego rzeczywiście coś popsuł?
Konta "czaro" na innych portalach (w tym tt) nie są moje. Nie odpowiadam za publikowane tam treści.
Odpowiedz cytując
s1mone
Senior Member

Od: 03.2007

Stary 30.09.2017, 00:26
obikenobi napisał(a):Wyświetl post
Z pierwszym się zgodzę, z drugim połowicznie. Może i gra była lepsza, ale na pewno nie rozpędzałbym się z tym, że "w wielu meczach przeważaliśmy". Zerknąłem z kim graliśmy dla odświeżenia pamięci (oglądałem wszystkie te mecze) i w zasadzie jedynym spotkanie, które przegraliśmy a mogliśmy rzeczywiście wygrać to był ten (o ironio) w Kielcach. Pod koniec nasi przycisnęli i przy odrobinie szczęścia mogli wcisnąć na 1:0, a tak błąd Ryśka, kontra i znowu w dupala.
Może źle to ująłem, bo w żadnym jakoś BARDZO nie przeważaliśmy, chodziło mi o to, że w części tych meczy prowadziliśmy grę i przegrywaliśmy po wyrównanym meczu. Na pewno nie zasługiwaliśmy na pasmo 7 oklepów jakie wyłapaliśmy. O to mi generalnie chodziło. Napisałem zbyt dosadnie.
Odpowiedz cytując
obikenobi
Senior Member

Stary 30.09.2017, 00:29
czaro napisał(a):
Mamy aż takiego pecha, czy trener od przygotowania fizycznego rzeczywiście coś popsuł?
Ciężko powiedzieć. Podsumowując:

Ondrasek - nie wiem do końca co mu jest, ale jeśli mam być szczery, to podejrzanie długo trwa jego przerwa...
Velez - leczenie naderwanego mięśnia musi trwać, pewnie byłby zdrowy, gdyby nie mecz z Lechią
Wojtkowski - nie wiemy co mu jest
Bartkowski - ?
Kolar - przyszedł z kontuzją
Cuesta - albo szklany, albo coś faktycznie sknocone przy przygotowaniach
Ze Manuel - w wywiadzie dla PS twierdził, że ma/miał jakieś bóle mięśniowe, ale przecież nie przepracował okresu przygotowawczego (rzygał ze zmęczenia po Lechii)

Ciężko rozstrzygnąć tak z boku, czy Jordi Jodar coś spartaczył, czy to inne czynniki na to wpływają. Chwaliliśmy X czasu temu dobre przygotowanie fizyczne drużyny, w poprzednim sezonie też chyba nie wyglądało to źle, a teraz okazuje się, że chłopaki łapią kontuzje i to takie, że nie ma ich minimum miesiąc.
Mam nadzieję, że Głowacki na serio jest już gotowy do gry.
Odpowiedz cytując
brylant17
Senior Member

Stary 30.09.2017, 08:03
Wojtkowski świeża kontuzja,a Bartkowski nie gra bo nie gra.....
Piggy oddaj hajs
Odpowiedz cytując
Karherop
Socios Wisła Kraków

Od: 02.2006

Stary 30.09.2017, 12:11
Bartkowski tez jest po kontuzji. Dopiero w tym tygodniu wrocil po miesiącu do treningów.

Tak czy siak brakuje przejrzystych informacji na temat stanu zdrowia zawodników. I potem rodzą się domysly...

Jak taki Milik zlapal kontuzje to pół Polski i Wloch wie o ktorej godzinie ma zabieg...
Odpowiedz cytując
R33
Senior Member

Od: 06.2007

Stary 30.09.2017, 13:03
Wygramy 3:0.
Hat-trick Imaza.
3 asysty Pereza.
Kiko cudotwórca.
Mistrz, mistrz nasz TS!

A i wszyscy na mecz bo,, Kto nie widział ten trąba."!

orzeu napisał(a):
Wyrażanie radości poprzez śpiewanie o tym, ze inni są do dupy to jest nic innego jak kompleks. Tak robi tylko ktoś kto w głębi duszy uważa sie za gorszego.

Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów