The White Star Division - Wisła Kraków

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło

Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Reklama
Zakłady na Wisłę? Legalni bukmacherzy w Polsce - ranking i recenzje
Odpowiedź

Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
mitmichael
Socios Wisła Kraków

Od: 11.2008

Ignoruj użytkownika Pomoc
Stary 01.07.2017, 13:08
Dobry pokaz Kostala, Halilovic takze kolejny swietny wystep, tego pierwszego podpisac szybko i na obu bedzie mozna niedlugo niezle zarobic bo widac, ze maja to cos. Dzisiaj juz o wiele lepiej to wygladalo niz w ostatnim sparingu, po kolejnych przygotowaniach powinno byc jeszcze lepiej. Pierwszy mecz juz za 13 dni wiec malo czasu na przygotowania zostalo
Ostatnio edytowane przez mitmichael : 01.07.2017 o godz. 13:10.
Odpowiedz cytując
TYSIAC906
Member

Od: 06.2013

Stary 01.07.2017, 13:08
fajnie to wyglądało, Odra 5 klas niżej. (mimo tego, ze to tylko druzyna z zaplecza) Nowi zawodnicy raczej na plus, Lopez ma straszne parcie na strzelanie. Najfajniej wygląda testowany Kostal
Odpowiedz cytując
Karherop
Socios Wisła Kraków

Od: 02.2006

Stary 01.07.2017, 13:09
Błagam Kiko, żadnego 3-5-2 czy tam 5-2-3. Wdowczyk juz sie na tym przejechał, a i kilku poprzedników poległo.

Byla dzis sytuacja że naszych (z bramkarzem) było na własnej polowie 7 (!) przy wyprowadzaniu piłki. Ilosc rywali na na naszej połowie oscylowala w granicach 0.

Nie dość że to ultra defensywna taktyka, to jeszcze taka w ktorej w defensywie chlopaki nie wiedza co maja grac. Dubluja pozycje. Widac to bylo tez w ofensywie. Kiko nie idz tą drogą.

Dobrze ze w 2 polowie wróciliśmy do "normalnego" systemu gry. I niech tak pozostanie.

A co do oceny "nowych":

Kostala niech podpisują. Gral bardzo inteligentnie, przebojowo i nie boi się strzelać. Znowu byl jednym z najlepszych na placu.

Lopez zdecydowanie na plus. Szybki, dobry technicznie choc dzisiaj rozregulowany celownik.
Odpowiedz cytując
AS82
Senior Member

Od: 07.2005

Stary 01.07.2017, 14:06
Ponoć zrezygnowaliśmy z dalszego testowania Momcziła Tsvetanova
Odpowiedz cytując
UcheJ
Senior Member

Od: 02.2009

Stary 01.07.2017, 14:32
Kostal ++
Carlitos++
Halinowic +
Arsenic ++
Bramkarz +
Stilic - -
Ondrasek -

Choc jeden mial asyste a drugi bramke to wygladali fatalnie... jestem przerazony ich forma jak by stracili umiejetnosci pilkarskie...
Odpowiedz cytując
Toeju
Socios Wisła Kraków

Od: 04.2017

Stary 01.07.2017, 14:48
AS82 napisał(a):Wyświetl post
Ponoć zrezygnowaliśmy z dalszego testowania Momcziła Tsvetanova
I dobrze, w meczu z Rakowem słabiutko wypadł.
Odpowiedz cytując
Merkury
Senior Member

Od: 06.2011

Stary 01.07.2017, 15:17
Szczerze to z tych wszystkich nowych zawodników najlepiej na tle beniaminków I ligi prezentował się dotychczas przebywający na testach sportowych 21-letni Słowacki pomocnik.
Odpowiedz cytując
tas de fleia
Senior Member

Od: 02.2008

Stary 01.07.2017, 15:54
Kostal faktycznie bardzo fajnie się pokazuje. Szybki, przebojowy, niezłe skrzydło. Lopeza nie ocenię bo początku nie widziałem. Natomiast na mnie duże wrażenie robi Halilović. Bardzo mobilny, świetny przegląd pola i długie rozegranie, ale przede wszystkim to prowadzenie piłki, którego się nie da nauczyć. Jeśli go nie zjedzą fizycznie to będzie wzmocnienie. No i chyba więcej by mógł dać bardziej z przodu, ale to już nie mnie ingerować.
Odpowiedz cytując
UcheJ
Senior Member

Od: 02.2009

Stary 01.07.2017, 16:32
Mam pytanie czy Halinović chyba zawsze grał jako 10 a nie 8 zgadza się
Odpowiedz cytując
czaro
Senior Member

Od: 11.2004

Stary 01.07.2017, 16:46
UcheJ napisał(a):Wyświetl post
Choc jeden mial asyste a drugi bramke to wygladali fatalnie... jestem przerazony ich forma jak by stracili umiejetnosci pilkarskie...
Ondrasek z każdą rundą gra coraz słabiej, przy czym wydaje mi się, że on to widzi i próbuje zmienić. Ciekawi mnie (niczego nie zarzucam, ani nawet nie zakładam, po prostu nie wiem), czy ktoś ze sztabu poświęcił mu więcej uwagi i spróbował pomóc.
Konta "czaro" na innych portalach (w tym tt) nie są moje. Nie odpowiadam za publikowane tam treści.
Odpowiedz cytując
s1mone
Senior Member

Od: 03.2007

Stary 07.07.2017, 19:53
Ale pasztet zagraliśmy z tym Zagłębiem.

Mimo wszystko mogą być plusy. Po czwartej bramce przeszliśmy z 3-5-2 na 4-4-2

Ja rozumiem sparing ale i tak wynik masakra. Mam nadzieję, że w lidze zobaczymy inny zespół, bo inaczej cieńko to widzę:(
Odpowiedz cytując
maciekkk
Senior Member

Od: 06.2012

Stary 07.07.2017, 20:19
Jedna rzecz bardzo mi się w oczy dzisiaj rzuciła. Brożek, który nowego chłopaka - Wojtkowskiego dwukrotnie mocno zrugał. Ja rozumiem, gdyby Paweł był w mega formie, strzelał na potęgę itd. Ale w tej sytuacji, teraz kiedy, strzela marne 4 gole na sezon i ogólnie widać, że jest pod formą, je.bać nowego gracza, który jako jeden z niewielu próbuje coś zagrać niekonwencjonalnie... no nie może tak być...
Odpowiedz cytując
WioReXXX
Senior Member

Od: 04.2009

Stary 07.07.2017, 20:42
Jak co runde przypomne wyniki Maaskanta na zgrupownaiu w Hiszpani w sparingach przed runda wiosenna, po ktorej zdobylismy Mistrzostwo:

Wisła - Aalesunds 0:2
Wisła - Valerenga 0:4
Wisła - Molde 0:2
Odpowiedz cytując
crux.a
Senior Member

Od: 02.2011

Stary 07.07.2017, 20:44
Panie i panowie, bez paniki. Widzieliśmy sparing, ale nie wiemy, jakie był założenia. Wiemy natomiast, jakie nie były. Otóż NA PEWNO nie było założenia, żeby starać się za wszelką cenę ten mecz wygrać.
Odpowiedz cytując
Gucio25
Forumowy Di Caprio

Od: 07.2005

Stary 07.07.2017, 20:45
Dziwne, że Halilović grał 8ke, a Brlek 10tke.. Halilović brał piłkę i ciągnął z nią do przodu, przez co Brleka nie było widać totalnie. Jak dla mnie, powinni grać odwrotnie, Chorwat fajnie, aktywnie, myślę że jest potencjał. Wojtkowski co wszedł, to widać, że się starał i kilka fajnych piłek zagrał, dawałbym mu szanse na gre. Carlitos szacuneczek za bramke - ilu naszych graczy by trafiło w tą piłkę przy bramce? i do tego brawo za nieustanny pressing z przodu.. może okaże się niezłym napadziorem.
Odpowiedz cytując
Griszka30KR
Senior Member

Od: 06.2005

Stary 07.07.2017, 21:17
crux.a napisał(a):Wyświetl post
Panie i panowie, bez paniki. Widzieliśmy sparing, ale nie wiemy, jakie był założenia. Wiemy natomiast, jakie nie były. Otóż NA PEWNO nie było założenia, żeby starać się za wszelką cenę ten mecz wygrać.
Założenia były dać sobie strzelić 4 bramki...dajcie już spokój.
Wiem,ze to sparing ,ale na tydzień przed startem,mecz sprawdzian z pierwszoligowcem powinien wypaść lepiej...przynajmniej w obronie.
Bednarz=Landryna=......
Odpowiedz cytując
pawlozm
Senior Member

Od: 02.2017

Stary 07.07.2017, 21:26
Na plus dzisiaj Carlitos- widać ze ma to coś, dać mu szansę od pierwszych spotkań w lidze, a na zmianę Zdenek i Paweł. Wtedy czuje, ze chłopak wypali. Ma ten ciąg na bramkę, który musi mieć napastnik bramkostrzelny. Za nim widziałbym Semira - dajcie spokój juz z tym ze człapie. Jak ma piłkę przy nodze potrafi z nią zrobić wszystko, czuje ze ten duet może wypalić: Carlitos-Stilic. Semir wszedł dziś na krótko a pociągnął 3 fajne akcje plus raz świetnie zgubił obrońców i ładnie uderzyl- centymetrów zabrakło do bramki.
Podobał mi się dzisiaj Halilovic. Aktywny. Wojtkowski również. Chłopaki będą nabierać na pierwszy skład. Swoją drogą Wojtkowskiego widziałbym na skrzydle, ma taki ciąg i zryw typowy dla skrzydłowego. Przy ustawieniu standardowym 4-2-3-1 mógłby grać z Malym na skrzydle. Bo sądzę, że Boguś długo pierwszej 11 nie utrzyma ( obym się mylił i oby był w Wielkiej formie)
Mój skład na Pogon: Cuesta - Cywka, Głowacki, Gonzalez, Sadlok - Lionch, Brlek - Małecki, Stilic, Boguski - Carlos Lopez.
Pierwsi do wejścia: Kostal na skrzydło, Halilovic na środek, Wojtkowski na skrzydło lub środek, Zdenek lub Paweł na atak. Dawno na ławce nie było tylu zawodników którzy po wejściu wniesliby ożywienie (Halilovic, Kostal, Wojtkowski)
Odpowiedz cytując
silver03
Senior Member

Od: 05.2005

Stary 07.07.2017, 21:42
Sprawa jest prosta:

3-5-2 dostajemy w tube
4-4-2/4-5-1 przeciwnicy dostają
Odpowiedz cytując
AntyMod
Senior Member

Od: 05.2012

Stary 07.07.2017, 21:57
nie ogladalem ani nie czytalem o tym sparingu - moze ktos obiektywnie napisac jak wypadl ten nowy bramkarz bez napinki prosze
Odpowiedz cytując
ashkeczup
Senior Member

Od: 08.2016

Stary 07.07.2017, 22:44
Carlitos-jeżeli będzie mu się stwarzać więcej okazji, niż dziś-może wypalić i to potężnie. Gość strzelił dziś krzyżakiem...
Odpowiedz cytując
serek.c2
Socios Wisła Kraków

Od: 03.2004

Stary 07.07.2017, 22:58
Krzyżakiem? Mi to wyglądało na kiks lewą nogą...
Odpowiedz cytując
Arkadiusz.Czerepach
Senior Member

Od: 11.2016

Stary 07.07.2017, 23:14
maciekkk napisał(a):Wyświetl post
Jedna rzecz bardzo mi się w oczy dzisiaj rzuciła. Brożek, który nowego chłopaka - Wojtkowskiego dwukrotnie mocno zrugał. Ja rozumiem, gdyby Paweł był w mega formie, strzelał na potęgę itd. Ale w tej sytuacji, teraz kiedy, strzela marne 4 gole na sezon i ogólnie widać, że jest pod formą, je.bać nowego gracza, który jako jeden z niewielu próbuje coś zagrać niekonwencjonalnie... no nie może tak być...
milcz! to prawdziwy Wiślak, legenda i żywy pomnik , jemu wolno psuć morale w drużynie !
Odpowiedz cytując
MaLk
Socios Wisła Kraków

Stary 07.07.2017, 23:33
Ale że zrugał go słusznie, czy nie słusznie? Bo tak trochę głupio byłoby odmawiać doświadczonemu zawodnikowi prawa do krytykowania złego zagrania młodego zawodnika tylko dlatego, że ten pierwszy w ubiegłym sezonie nie miał formy
Odpowiedz cytując
ashkeczup
Senior Member

Stary 07.07.2017, 23:37
Nie wiem jak komu wyglądała, ale krzyżakiem
Odpowiedz cytując
borsuk
Senior Member

Od: 11.2002

Stary 07.07.2017, 23:39
Nie ma meczowego dlatego piszę tu. Mój skład na sezon - nierealny!!! - ale napiszę:
Chorążka
Cywka - Arsenić - González - i tu jest problem bo na pewno nie dywersant Sadlok więc wolę Bartkowskiego/Pietrzaka
Kostal (Bartosz) - Halilović (Velez) - Llonch - Brlek - Wojtkowski (Małecki)
Lopez
Można pomarzyć? Budowa nowej/młodej Wisły.
Nejlepší černoch je BERNARD z Humpolce!
Odpowiedz cytując
serek.c2
Socios Wisła Kraków

Od: 03.2004

Stary 07.07.2017, 23:55
ashkeczup napisał(a):Wyświetl post
https://www.youtube.com/watch?v=7DWBCZrDVjc
Odpowiedz cytując
sedonh
Banita

Od: 03.2015

Stary 07.07.2017, 23:57
borsuk napisał(a):Wyświetl post
Nie ma meczowego dlatego piszę tu. Mój skład na sezon - nierealny!!! - ale napiszę:
Chorążka
Cywka - Arsenić - González - i tu jest problem bo na pewno nie dywersant Sadlok więc wolę Bartkowskiego/Pietrzaka
Kostal (Bartosz) - Halilović (Velez) - Llonch - Brlek - Wojtkowski (Małecki)
Lopez
Można pomarzyć? Budowa nowej/młodej Wisły.
Byłoby to niewątpliwie korzystne dla wszystkich, nowy duch, nowa fala
Odpowiedz cytując
kpn
Senior Member

Od: 03.2005

Stary 08.07.2017, 05:56
ashkeczup napisał(a):Wyświetl post
Ty sam jestes krzyzak.
Odpowiedz cytując
szczepans21
Senior Member

Od: 05.2007

Stary 08.07.2017, 08:26
grajmy 3-6-1
bo czuje że Kiko napalił się na grę trojka DC
Ostatnio edytowane przez szczepans21 : 08.07.2017 o godz. 08:30.
Odpowiedz cytując
_ukoL
Lokalny Patriota

Od: 05.2005

Stary 08.07.2017, 08:46
I co z tego, że strzelił krzyżakiem? To ma być wyznacznik tego, że odpali? No kurde...
Lengyel - Magyar két jó barát együtt vív, és issza borát!
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów