The White Star Division - Wisła Kraków

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło

Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Reklama
Zakłady na Wisłę? Legalni bukmacherzy w Polsce - ranking i recenzje
Wyświetl wyniki ankiety: Kto następny?
Daje szanse do konca sezonu duetowi Kmiecik-Sobolewski 33 37,50%
Nie dla duetu, nie maja doswiadczenie, potrzeba świeżej krwi 7 7,95%
Duet do grudnia, potem zagraniczna opcja 17 19,32%
Duet do grudnia, potrzeba polaka znajacego realia i koszta utrzymania 26 29,55%
Zatrudnia Filipa z Konopii (Ew.Tadeusza z Wrocławia) 9 10,23%
Ankieta wielokrotnego wyboru Głosujących: 88. Nie możesz głosować w tej ankiecie

Odpowiedź

Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
silver03
Senior Member

Od: 05.2005

Ignoruj użytkownika Pomoc
Stary 11.11.2016, 09:03
nesta napisał(a):Wyświetl post
Dziś dzwonił Junco do Ojrzynskiego i NA CAŁE SACZESCIE ten ....a marine sie nie zgodził. Ten facet to koncentracja największych przywar lotto pseudo ligi. Walka walka walka w piłkę grać przestajemy, jak masz w....a na ławce i A'LA powtarzam A'LA charyzmę to zjebane media kreują cię w PL jako dobrego trenera
Jak to prawda to Junco można swobodnie wy.......ić z posady. Za brak kompetencji.
Odpowiedz cytując
kicur
Senior Member

Od: 06.2015

Stary 11.11.2016, 09:07
Jeśli to prawda z tym Ojrzyńskim, to Junco już ma pierwszy poważny minus. Ojrzyński uwielbia grę "długa na Korzyma" i oczywiście łamanie kości przeciwnikowi.
Odpowiedz cytując
bridgeburner
Senior Member

Od: 06.2009

Stary 11.11.2016, 09:12
W sumie kadra teraz bedzie miec ponad 4 miesace pzrerwy w rozgrywani meczów
Ciekawe czy pozwoliliby Nawalce poprowadzic Wisle do konca rndy
Bo fantazja, bo fantazja jest od tego ...
"Czy mogłem sie cofnąć - cofnąć do czego, do kogo, do jakiego mnie ? Nie ma żadnego momentu w przeszłości, który, cudownie zmieniony, odwróciłby bieg mojego życia, żadnej katastrofy, która mi sie przydarzyła, wskutek czego jestem inny, niż byc powinieniem; niczego takiego nie potrafie wskazać"
Odpowiedz cytując
bob85
Senior Member

Od: 10.2015

Stary 11.11.2016, 09:14
W sumie Tarasiewicza u nas jeszcze nigdy nie było . Cos tam prowadzil w tej naszej eklapie, moze by sie go dalo wyrwac Miedzi ;]
Odpowiedz cytując
bridgeburner
Senior Member

Stary 11.11.2016, 09:21
nesta napisał(a):Wyświetl post
Dziś dzwonił Junco do Ojrzynskiego i NA CAŁE SACZESCIE ten ....a marine sie nie zgodził. Ten facet to koncentracja największych przywar lotto pseudo ligi. Walka walka walka w piłkę grać przestajemy, jak masz w....a na ławce i A'LA powtarzam A'LA charyzmę to zjebane media kreują cię w PL jako dobrego trenera
nie wierze w to
nie weim, jak absurdalna musialaby byc oferta, zeby on sie nie zgodzil
przeciez on nie ma w tej chwili zadnych perspektyw na powrót do trenerki w Ekstraklasie
No chyba, ze mu zaproponowali posade do konca rundy za 1000PLN.
Brutto
"Czy mogłem sie cofnąć - cofnąć do czego, do kogo, do jakiego mnie ? Nie ma żadnego momentu w przeszłości, który, cudownie zmieniony, odwróciłby bieg mojego życia, żadnej katastrofy, która mi sie przydarzyła, wskutek czego jestem inny, niż byc powinieniem; niczego takiego nie potrafie wskazać"
Odpowiedz cytując
Rob_Zombie
Senior Member

Od: 07.2005

Stary 11.11.2016, 09:33
Ojrzyński? Tarasiewicz? Ja pier.dole... Już chyba wolałbym Smudę albo Tadzia Pawłowskiego...
"(...)Był oskarżony o organizowanie w sezonie 2003/2004 wśród piłkarzy zrzutki pieniędzy, z których później opłacali sędziów pomagających Kolporterowi Koronie w awansie do II ligi. W trakcie śledztwa prowadzonego w ubiegłym roku przez wrocławską prokuraturę obaj przyznali się do winy(...)"
"(...)wciągał w handel meczami i młodych, i starych, i Polaków, i obcokrajowców, i tych, którzy na kupowanie wyników mieli, i tych, którzy nie mieli (tym przecież pożyczał).(...)"
Odpowiedz cytując
7 kotów
P.N.R.I.

Od: 11.2002

Stary 11.11.2016, 09:44
Besnik Hasi jest wolny.
Boia chi molla !
Odpowiedz cytując
Bartosz
JLB

Od: 01.2006

Stary 11.11.2016, 10:26
Ale jaja - na kontrakt Głowackiego nas stać (80k miesięcznie), a na trenera już szczypane i grzebane po śmietnikach.
Malvivente napisał(a):Wyświetl post
Nie bądź gejem, rzuć na spreje!
Odpowiedz cytując
wiesniak842
Socios Wisła Kraków

Od: 01.2015

Stary 11.11.2016, 10:29
Ale jaja - skad wiesz ze szczypane i grzebane po smietnikach bylo prawdziwym powodem dymisji?
Odpowiedz cytując
fqqs
Member

Od: 12.2011

Stary 11.11.2016, 11:08
Dan Petrescu:

"
Czy możliwy jest Pana powrót do Polski?
Oczywiście! Jeśli pojawi się korzystna oferta z dobrego klubu, to dlaczego nie? Pracowałem już w Wiśle i czułem się tam bardzo dobrze, więc gdyby zadzwoniono do mnie z Krakowa, moglibyśmy przedyskutować całą sprawę. Nie wykluczam też pracy w innych polskich klubach. Wisłę darzę sympatią, ale przede wszystkim jestem profesjonalistą."
Odpowiedz cytując
serek.c2
Socios Wisła Kraków

Od: 03.2004

Stary 11.11.2016, 11:16
Zrywa kontrakt w Emiratach i pędzi do nas!
Odpowiedz cytując
R33
Senior Member

Od: 06.2007

Stary 11.11.2016, 11:46
bridgeburner napisał(a):Wyświetl post
Ciekawe czy pozwoliliby Nawalce poprowadzic Wisle do konca rndy
Bo fantazja, bo fantazja jest od tego ...
No w tym przypadku to jest ultra fantazja.

orzeu napisał(a):
Wyrażanie radości poprzez śpiewanie o tym, ze inni są do dupy to jest nic innego jak kompleks. Tak robi tylko ktoś kto w głębi duszy uważa sie za gorszego.

Odpowiedz cytując
tsw biała gwiazda
Senior Member

Stary 11.11.2016, 12:00
Teraz Wiśle przydałby się trener doświadczony, od którego mógłby się uczyć Sobolewski obejmując później Wisłę razem z Głowackim. Patrząc na wolnych obecnie trenerów przyjdzie pewnie Urban albo Skorża, ponieważ nie możemy sobie pozwolić na jakieś kominy płacowe. Jednak zawsze warto spróbować, a nóż jakiś dobry zagraniczny szkoleniowiec się zgodzi bez wygórowanych wymagań np. Oleg Kononov, Dmitri Khomuka, Elemer Kondas lub Myron Markewych(mówiący po polsku). Najważniejsze jest jednak to co wspomniałem na początku, czyli doświadczony trener potrafiący przekazać swoją wiedzę. Z zagranicznych znalazłem jeszcze Mircea Rednic, który zdobył mistrzostwo Rumunii z Dinamo oraz ma dość ciekawą karierę zawodniczą.
Odpowiedz cytując
brylant17
Senior Member

Od: 07.2006

Stary 11.11.2016, 13:29
Ale wy macie fantazje Petrescu,Skorża czy Urban nie przyjdą i nie będą trenować za pół darmo.Niektórym by się przydał odpoczynek od forum.
Piggy oddaj hajs
Odpowiedz cytując
arti
Guest

Stary 11.11.2016, 13:33
Paru Kolegów wyżej już widzę mocno świętuje i "przygotowuje się" do wieczornego meczu.
DW ucieka bo sytuacja z brakiem zapłaty stworzyła mu taką możliwość, nie wiadomo co z piłkarzami, a tu na liście pobożnych życzeń Dan Petrescu, Sowieci, Rednic czy nawet Skorża.
Oby Sobol jakimś cudem dał radę, jak nie to pewnie będzie np. Marek Motyka - tani, z doświadczeniem, Wiślak...
Odpowiedz cytując
tsw biała gwiazda
Senior Member

Stary 11.11.2016, 14:28
Przecież napisałem, że nie możemy sobie pozwolić na kominy płacowe czytajcie całość. A co do doświadczenia to może źle to ująłem, nie chodziło mi o wiekowego, ale trenera który osiągał przyzwoite wyniki, a nie tylko nauczy naszych piłkarzy szarańczy. Rednic trenował ostatnio w lidze rumuńskiej, gdzie coraz więcej klubów ma problemy finansowe dlatego nie wiem czemu on nie miałby być w naszym zasięgu. Piszecie tak jakby Wisła była na skraju bankructwa i na trenera musiałaby szukać stażystów.
Odpowiedz cytując
Arleton
Member

Od: 06.2013

Stary 11.11.2016, 15:24
Skorża serio? Skoro nas nie stać na Wdowczyka to na pewno nas stać na Skorże haha
Odpowiedz cytując
brylant17
Senior Member

Stary 11.11.2016, 15:58
Do końca roku trenerami zostaną Kmiecik i Sobolewski
Piggy oddaj hajs
Odpowiedz cytując
Konrad.
Socios Wisła Kraków

Od: 07.2003

Stary 11.11.2016, 16:06
Po co ten temat?

Trenerami zostali Kmiecik i Sobolewski i to się do końca roku raczej nie zmieni...

Trzeba trzymać kciuki, żeby wypalił Radek...

A nóż...
21312
Odpowiedz cytując
masada
Senior Member

Od: 06.2006

Stary 11.11.2016, 16:08
Dobrze by było zdobyć ze 4, lub minimum 3 pkty w meczach z Pogonią i Arą, żeby się trochę wiary wlało w piłkarzy, zanim się zacznie ta seria meczów, na które naprawdę będzie ciśnienie, na szczycie z derbami i bardzo ważnym meczem w PP.
Odpowiedz cytując
nieznajomy
Senior Member

Od: 01.2009

Stary 11.11.2016, 17:13
Zawsze może Kazimierz Moskal wrócić....
Odpowiedz cytując
Mrsnh
Senior Member

Od: 08.2005

Stary 11.11.2016, 18:17
a Kulawik co robi?
Odpowiedz cytując
arbuz
Senior Member

Od: 07.2009

Stary 11.11.2016, 18:29
Mam cicha nadzieje na Skorze....
Odpowiedz cytując
s1mone
Senior Member

Od: 03.2007

Stary 11.11.2016, 18:32
A ja mam nadzieję, że Kmiecik z Sobolem dadzą radę
Odpowiedz cytując
17wojownik
Socios Wisła Kraków

Od: 10.2015

Stary 11.11.2016, 19:11
Cele na ostatnie 6 meczów? 1) Wygrać derby. 2) Przejść Lecha w PP. W dalszej kolejności: 3) Wygrać z Arką i Ruchem bo to gorsze drużyny od nas. 4) Jak się da, to dołożyć jeszcze jakiekolwiek punkty z Pogonią i Lechią i będzie piękna zima.

Za Sobola trzymam kciuki na maksa, bo jest urodzony równo 10 lat przede mną, a poza tym to chyba najlepszy charakterologicznie jak na trenera nasz były wybitny zawodnik. Uczy się zawodu na żywym organizmie, ale trybuny będą 100% za nim.
Nawet gdy upadniesz, ja będę z Tobą.
Odpowiedz cytując
daniel123
Member

Stary 11.11.2016, 20:19
jaki trener bedzie chcial miec do czynienia z taka Wisla jak teraz? - brak pieniedzy na wszystko, jeden wielki chaos . O kims z charakterem zapomnijmy bo taki nie bedzie robil dobrej miny do zlej gry
Odpowiedz cytując
LucjuszWielki
Socios Wisła Kraków

Od: 02.2012

Stary 11.11.2016, 21:28
Wierze, że po zakończeniu kariery reprezentacyjnej Nawałka z Zającem wrócą do nas

Odpowiedz cytując
Tominho
Senior Member

Od: 07.2010

Stary 11.11.2016, 23:17
Sobolewski na ten moment to najlepsza z możliwych opcji i moje osobiste marzenie. Wielu już było takich i w podobnym wieku (40 lat), co odpalili zaraz po karierze piłkarskiej. Dla porównania taki Diego Simeone (charakter podobny do Sobola), w wieku 36/37 lat zdobywał dwukrotnie mistrzostwo Argentyny. Atletico Madryt przejął w wieku 41 lat.

Kolejnym przykładem może być Wiktor Gonczarenko, który w 2007 roku przejął BATE, a od 2009 regularnie grał z nimi w fazach grupowych Pucharu UEFA czy Ligi Mistrzów.

W ramach ciekawostki dodam, że taki Skorża w momencie przyjścia do nas w 2007 roku miał... 35 lat! Bardzo młody jak na trenera najlepszej drużyny w lidze, a mimo to zrobił dwa MP.

Wiem, że wiek nie gra roli, a ważne jest przede wszystkim doświadczenie. Ale ludzie wymienieni przeze mnie wyżej też tego doświadczenia nie mieli, a mimo to sukces osiągnęli.

edit: Ważne jest też, żeby piłkarze poszli za trenerem w ogień, a myślę, że za Sobolem by poszli. To facet z charyzmą.
Powód: edit
Ostatnio edytowane przez Tominho : 11.11.2016 o godz. 23:19.
Odpowiedz cytując
AntyMod
Senior Member

Od: 05.2012

Stary 11.11.2016, 23:27
nie ma juz Cupiala i jego bandy przydupasow ktorzy ssali go jak zwyklego idiote - wiec bardzo chcialbym Kazka z duzym poparciem zarzadu a nie na chwile .....swietnym rozwiazaniem bylby Probierz ale to nieralane - dlaczego Probierz ? bo to jeden z nielicznych trenerow w polsce ktory lubi dawac szanse mlodym zawodnikom , a jesli juz ma Wisla byc zawsze tak biedna i walczaca o utrzymanie- to chcialbym zeby ten klub stal sie wizytowka dla mlodych zawodnikow - gdzie mozna sie wybic dalej , bo przez cala Cupialowska ere bylo to po prostu nie mozliwe- ale mlodzi nie chcieli tu przyjsc bo wiedzielei ze i tak nie maja szans na gre albo chcieli ogromnych pieniedzy .....pamietam sytuacje np z mlodym wtedy Lewandowskim , i jestem pewny ze nie przyszedl do nas nie przez kase tylko sie zesral przed presja (wtedy) grania w hegemonie polskiej ligi i oczekiwaniom z tym zwiazanym , bo nie przebijal sie praktycznie nikt "mlody" , Kazka szanuje za styl gry jego druzyn i Wislackie serce - Probierza za to ze nie boi sie stawiac na mlodziez
Ostatnio edytowane przez AntyMod : 11.11.2016 o godz. 23:33.
Odpowiedz cytując
Franeklowcabramek
Senior Member

Od: 08.2011

Stary 12.11.2016, 03:40
http://www.wisla.krakow.pl/pl/aktual...zliwa_decyzja/

"Tylko wczoraj w ciągu dwóch godzin dostałem ponad trzydzieści CV od trenerów. Zarówno z Polski, jak i z innych krajów - takich jak Hiszpania, Francja, Chorwacja, Słowenia” - zdradził Hiszpan."
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów