The White Star Division - Wisła Kraków

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło

Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Reklama
Zakłady na Wisłę? Legalni bukmacherzy w Polsce - ranking i recenzje
Zamknięty temat

Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
msn
Member

Od: 11.2002

Ignoruj użytkownika Pomoc
Stary 29.02.2016, 14:46
Proponowanie Smudy jest zupełnie niedorzeczne, bo z definicji jest działaniem krótkowzrocznym. Po Smudzie będziemy w pozycji (nie mówię o miejscu w tabeli, ale budowie drużyny) gorszej niż jesteśmy teraz. To już lepiej żeby drużyna trenowała się sama... To żart, ale zwolnienie Moskala (i to jeszcze bez planu) było strzeleniem sobie w stopę, i później każdy ruch jeszcze gorszy, zatrudnienie Pawłowskiego, zwolnienie po trzech meczach... Teraz już cokolwiek się nie stanie, będzie tylko śmieszniej (chodzi mi o śmiech przez łzy ;-), a zatrudnienie Smudy, to już wyjście poza skalę, nawet biorąc pod uwagę, specjalną skalę Jesusa Gila, Cupiała czy Wojciechowskiego...
Na koszulkach BIAŁA GWIAZDA!
mr_kwolf
Senior Member

Od: 04.2006

Stary 29.02.2016, 14:46
WioReXXX napisał(a):Wyświetl post
No i w Śląsku. Tak naprawde to Tarasiewicz zbudował Lenczykowi drużynę pod mistrzostwo. Lenczyk ze swoimi transferami i pracą było już coraz gorzej.
Nie mam nic do Tarasiewicza, ale przecież on zostawił Śląsk na ostatnim miejscu w tabeli... Ciężko to nazwać "budową" mistrzowskiego zespołu.
"Nieważne, czy Wisła bedzie wtedy mistrzem Polski, czy ekipą I, II czy III ligową. Swe ostatnie mecze w karierze chcę rozegrać z Białą Gwiazdą na piersi."
nesta
Senior Member

Stary 29.02.2016, 14:49
Jeśli było 400 tys. EUR za Brleka jak się mówi czy na jego i Wolskiego pewnie nie najniższe kontrakty, to nie rozumiem dlaczego nie mogłoby się znaleźć dobra kasa na trenera.

Chociaż chyba wiem dlaczego nie.. Kapka i spółka zaczną podsuwać Cupiałowi swoje lewe kandydatury żeby nie stracić wpływów w Wisle przy kimś z autorytetem.
W.S
Senior Member

Od: 12.2004

Stary 29.02.2016, 14:50
Na dzień dzisiejszy tylko Maciek Skorża
7 kotów
P.N.R.I.

Stary 29.02.2016, 14:50
mr_kwolf napisał(a):Wyświetl post

Tylko Pan Orest do końca sezonu. Albo jakiś zagraniczniak oczywiście.
"Pan Orest" byl zanim nie podpisal kontraktu z zydami. Teraz to jest co najwyzej "trener Lenczyk".
Boia chi molla !
Mrsnh
Senior Member

Od: 08.2005

Stary 29.02.2016, 14:51
nie powiem, że mnie ta wiadomość nie raduje.
mr_kwolf napisał(a):Wyświetl post
Tylko Pan Orest do końca sezonu.
to już nie pamiętamy co wygadywał gdy został trenerem Cracovii?
Ostatnio edytowane przez Mrsnh : 29.02.2016 o godz. 14:54.
WISŁAZWE
WISŁA KRAKÓW

Od: 06.2008

Stary 29.02.2016, 14:52
Nie wiem co trzeba mieć w głowie, żeby proponować powrót Smudy czy zatrudnienie takich tuz jak Lenczyk czy Stawowy.

Czy wy KUR WA kibicujecie/ sympatyzujecie z tym klubem od wczoraj?!

Kim dla Was jest Smuda, Lenczyk czy Stawowy? Jeżeli trenerem dla Wisły to pogratulować, uścisk ręki i kop w dupę.

Przypomnę tylko:

Franciszek Smuda - pozwał Wisłę do sądu, pierrdolił takie smuty że się słuchać nie chciało. Prawdopodobnie stał za ściągnięciem Pawłowskiego do Wisły a Wy chcecie żeby taka kanalia wróciła na ławkę trenerską?

Orest Lenczyk - dinozaur jakich mało, proponuje poszukać jego cytatów na temat Wisły jak był trenerem sąsiadki, krótką macie pamięć, oj krótką.

Wojciech Stawowy - następny z drugiej strony Błoń...

Ja nie wiem, połowa z Was byłaby w stanie dać dupy za utrzymanie, byle wziął nas trener taki jak Smuda.
No chyba was pojebawszy już do reszty. Słońce wam przygrzało, czy za długo siedzicie przed komputerem..?

--------------

Nie wiem, który trener odważy się wziąć Wisłę w takim momencie w jakim jesteśmy teraz. Nieprzygotowana do rundy wiosennej, bez pomysłu, bez iskry, bez chemii między piłkarzami.. Zbyt duże ryzyko, niestety. Osobiście życzyłbym sobie Skorżę, ale obawiam się, że nie podejmie się tego zadania..
Zostaje zagranica, ktoś z trenerskimi jajami al'a Petrescu z władzą totalną.

Nowy trener potrzebowałby czasu, którego do jasnej cholery nie mamy.. Nic nie da się zrobić w dwa dni, w szczególności, siły, dynamiki czy motoryki..

Nadal zastanawiam się, co nasz sztab robił w tej Turcji..

Jesteśmy w dupie w której nie byliśmy od bardzo dawna. Teraz decyzja Cupiała pokaże, czy faktycznie zmierzamy do I ligi czy powołanie Pawłowskiego było tylko wypadkiem przy pracy.
Ostatnio edytowane przez WISŁAZWE : 29.02.2016 o godz. 14:55.
W samym sercu trybun, w jego centrum, pojawiło się w piątkowy wieczór słowo pasja. Określenie, które najdobitniej tłumaczy to dlaczego większość z nas pojawia się na Reymonta, choć nie ma wyników, działań marketingowych, czy drużyny, z którą chcielibyśmy w pełni się utożsamiać.

Kraków, 9 marca 2012.

daka.kodaka
Senior Member

Od: 10.2015

Stary 29.02.2016, 14:53
tylko ze czas biegnie na nasza niekorzyść dobrze dla nas ze w rundzie rewanżowej punkty dzielimy na 2
mr_kwolf
Senior Member

Stary 29.02.2016, 14:54
7 kotów napisał(a):Wyświetl post
"Pan Orest" byl zanim nie podpisal kontraktu z zydami. Teraz to jest co najwyzej "trener Lenczyk".
Pan Orest to tylko jako lekka szyderka z jego słynnej konferencji z Pasieką, a nie objaw jakiegoś większego szacunku względem jego osoby.
"Nieważne, czy Wisła bedzie wtedy mistrzem Polski, czy ekipą I, II czy III ligową. Swe ostatnie mecze w karierze chcę rozegrać z Białą Gwiazdą na piersi."
Ajax
Socios Wisła Kraków

Od: 05.2003

Stary 29.02.2016, 14:57
Moje typy według realności zatrudnienia:
1. Smuda
2. Rumak
3. Broniszewski
?
?
6. Kulawik
dostuffca
Senior Member

Od: 06.2008

Stary 29.02.2016, 14:59
msn napisał(a):Wyświetl post
Proponowanie Smudy jest zupełnie niedorzeczne, bo z definicji jest działaniem krótkowzrocznym. Po Smudzie będziemy w pozycji (nie mówię o miejscu w tabeli, ale budowie drużyny) gorszej niż jesteśmy teraz. To już lepiej żeby drużyna trenowała się sama... To żart, ale zwolnienie Moskala (i to jeszcze bez planu) było strzeleniem sobie w stopę, i później każdy ruch jeszcze gorszy, zatrudnienie Pawłowskiego, zwolnienie po trzech meczach... Teraz już cokolwiek się nie stanie, będzie tylko śmieszniej (chodzi mi o śmiech przez łzy ;-), a zatrudnienie Smudy, to już wyjście poza skalę, nawet biorąc pod uwagę, specjalną skalę Jesusa Gila, Cupiała czy Wojciechowskiego...
Zatrudnienie Pawłowskiego było tak samo absurdalne jak wizja kolejnego zatrudnienia Smudy. Przed zatrudnieniem Pawłowskiego. Teraz mnie naprawdę nic nie zdziwi. Tu nikt już nie myśli. I nawet nie rozważam tego w kontekście kibicowskim jak WISŁAZWE (z którym się zgadzam), ale z punktu widzenia jakiejkolwiek logiki. Jej tu po prostu nie ma.

Od niepamiętnych czasów mamy hajs na transfer gotówkowy. Podobno spłaciliśmy zobowiązania płacowe i mamy płacić w miarę na bieżąco. I wtedy pojawia się Pawłowski. Przecież to się wszystko kupy nie trzyma.

W.S
Senior Member

Od: 12.2004

Stary 29.02.2016, 14:59
Smuda nie zostanie trenerem
nikt w klubie nie jest aż taki debilem
hawaiisurfer
Senior Member

Od: 06.2007

Stary 29.02.2016, 15:05
W.S napisał(a):Wyświetl post
Smuda nie zostanie trenerem
nikt w klubie nie jest aż taki debilem
Oj, zdziwiłbyś się.
nesta
Senior Member

Stary 29.02.2016, 15:08
Ja liczę na prezesa Dunina. Pierwszy prezes od dłuższego czasu, który nie spartolił okienka transferowego. Wiadomo, miał kasę, ale z kasą trzeba coś jeszcze zrobić - a on ogarnął Wolskiego do powrotu, przy kilku podmiotach zaangażowanych w prawa do niego, Brleka, sprzedał Jankowskiego, Burlige. Gość naprawdę pokazał się jak mało kto ostatnio więc może i z trenerem mu się uda.
SZYMEK_TSW
Senior Member

Od: 07.2005

Stary 29.02.2016, 15:12
tommiyacht napisał(a):Wyświetl post
A co Głowacki może wiedzieć o taktyce w ofensywie. Ludzie..
Taktyka, jaka taktyka. Potrzeba kogoś kto, za przeroszeniem kopnie ich w dupę, Nie mamy najsłabszych zawodników, a mamy najgorszą drużynę. Przecież u nas wszystkie działania od 15 lat są krótkoterminowe, a niektórzy z was roztaczają jakieś wizje z nowym trenerem na czele. Póki nie zmieni się zarząd, ludzie w klubie, myślenie to nic z tego nie będzie.
Ostatnio edytowane przez SZYMEK_TSW : 29.02.2016 o godz. 15:15.

Śląsk Wisełka Lechia Gdańsk & Unia Tarnów
gooro33
Senior Member

Od: 07.2006

Stary 29.02.2016, 15:16
nesta napisał(a):Wyświetl post
Ja liczę na prezesa Dunina. Pierwszy prezes od dłuższego czasu, który nie spartolił okienka transferowego. Wiadomo, miał kasę, ale z kasą trzeba coś jeszcze zrobić - a on ogarnął Wolskiego do powrotu, przy kilku podmiotach zaangażowanych w prawa do niego, Brleka, sprzedał Jankowskiego, Burlige. Gość naprawdę pokazał się jak mało kto ostatnio więc może i z trenerem mu się uda.
Akurat Burligi to szkoda jak cholera.. pytanie ile prezes miał w tej sprawie do powiedzenia..
POLSKIE KORZENIE - POLSKI KLUB
...Z tysięcy klubów, ja wybrałem ten,

Ten boski Krakowski nasz TS
I w każdej chwili czy dobrej czy złej,
Będę kochał Wisełkę, na pewno to wiem!!!

krzaq12
Senior Member

Od: 05.2015

Stary 29.02.2016, 15:18
Chciałbym Skorżę, obstawiam jednak Rumaka lub kogoś z innej ligi niż Polska, kogoś pokroju Jarabka.

Jednak TP okazał się tak słabym trenerem, że każdy będzie lepszy.

Jeśli stać nas jednak na 7 transferów, wykupienie Brleka to powinno nas być stać na Skorżę, Lechia mu odjechała, więc może jednak zaryzykuje, jego zatrudnienie jest trochę prawdopodobne bo Cupiał go ceni a teraz podejrzewam, że będzie chciał zatrudnić kogoś w miarę pewnego.
ślimak
Senior Member

Od: 04.2004

Stary 29.02.2016, 15:23
Smuda
Przeprosi się z tzw. "Szatnią"?
"...morał: rób dobrze innym, Tobie też ktoś zrobi..."
johny96
Senior Member

Od: 12.2007

Stary 29.02.2016, 15:24
Jaki Skorża, co Wy pie*dolicie?!
Ktoś tam wspomniał o trenerze z własnym sztabem, a ja się pytam czy w ostatnim czasie mieliśmy taki przypadek, szczególnie wtedy kiedy klubowa kasa nie świeciła pustkami, że trener zawitał do nas ze swoją świtą?
No, chyba nie.
Tylko jeden klub !
ABGwislakABG
Senior Member

Od: 06.2009

Stary 29.02.2016, 15:33
Gepetto

10znakow
Anty PO-PiS!!!
Patrvk
Senior Member

Od: 04.2015

Stary 29.02.2016, 15:35
Smuda to słaby wybór, bo żaden trener nie podpisze kontraktu na 3 miesiące tylko po to by nas uratować. A za rok na wiosne znów to samo 4 mecze na wiosne przegrane bo Smuda źle przygotował.
Moskal w życiu nie przyjdzie.

Ale na bank to bedzie ktoś z polski i niestety podobny poziom do Pawłoskiego. (oby nie)

A z takim przygotowaniem to tylko liczyś na cud i szczęcście (którego nie ma)
Ostatnio edytowane przez Patrvk : 29.02.2016 o godz. 15:39.
TYLKO Wisła
Kamrat
Senior Member

Od: 09.2007

Stary 29.02.2016, 15:40
Bogdan Zając !!!
Jego nam trzeba.
Mozę dalej być asystentem Nawałki w kadrze do mistrzostw.
My Psy musimy trzymać się razem!
gdsmk
Senior Member

Od: 07.2003

Stary 29.02.2016, 15:43
Mam dziwne przeczucie, że nie mamy złamanego grosza na nowego trenera.

Będzie Broniszewski.
mr_kwolf
Senior Member

Stary 29.02.2016, 15:45
Mrsnh napisał(a):Wyświetl post
nie powiem, że mnie ta wiadomość nie raduje.

to już nie pamiętamy co wygadywał gdy został trenerem Cracovii?
Szczerze? Nie. Pamięć czasami zawodzi. Jeżeli faktycznie coś co go skreśla z przyczyn pozasportowych to oczywiście cofam tę kandydaturę.
mitmichael
Socios Wisła Kraków

Od: 11.2008

Stary 29.02.2016, 15:46
Dla mnie Skorza byłby odpowiedni. Lubie goscia, załowałem, ze odszedł. Kto wie gdzie bysmy teraz byli gdyby Cupiał był bardziej cierpliwy. Ale bardzo prawdopodobne, ze do konca sezonu Broniszewski bedzie prowadził druzyne. Nic nie da sciagniecie kolejnego trenera, piłkarze sa zle przygotowani przez Pawłowskiego i z tym sie juz nic nie da zrobic. Za mało czasu a miedzy kolejkami długo sie nie czeka.
For_FuN_
Senior Member

Od: 08.2004

Stary 29.02.2016, 15:49
Rozumiem, że z Pawłowskim odchodzą ludzie, którzy go zatrudnili

A co do następnego trenera, to nie ma zbyt wielu ciekawych nazwisk dostępnych na rynku. Skorża, ewentualnie Rumak, ale tu i tak trzeba najpierw przygotować zespół do rundy finałowej.
Blaszczu16
Koneser

Od: 07.2009

Stary 29.02.2016, 15:51
mitmichael napisał(a):Wyświetl post
Dla mnie Skorza byłby odpowiedni. Lubie goscia, załowałem, ze odszedł. Kto wie gdzie bysmy teraz byli gdyby Cupiał był bardziej cierpliwy. Ale bardzo prawdopodobne, ze do konca sezonu Broniszewski bedzie prowadził druzyne. Nic nie da sciagniecie kolejnego trenera, piłkarze sa zle przygotowani przez Pawłowskiego i z tym sie juz nic nie da zrobic. Za mało czasu a miedzy kolejkami długo sie nie czeka.
Gdyby dwa razy Uryga przypilnował rywala, a Pietrzak nie zmienił dyscypliny na ręczną to by nikt nie czepiał się o słabym przygotowaniu przez Pawłowskiego. Poczekajmy jeszcze kilka kolejek i ocenimy czy przygotowania były faktycznie do bani. Na razie ja tu widzę brak koncentracji i problemy z psychiką niż słabszą kondycję.

A pomysł z Broniszewskim do końca sezonu jest drogą donikąd.
Ostatnio edytowane przez Blaszczu16 : 29.02.2016 o godz. 16:40.
nesta
Senior Member

Stary 29.02.2016, 15:52
Broniszewski do końca i szukanie trenera? Nie no niektórzy chyba sobie nie zdają sprawy z naszej sytuacji.. Za 3 miesiące może już nie być co zbierać. Tu trzeba natychmiast działać, wyskakiwać z kasy na kogoś kto będzie chciał tu przyjść i ratować ligę. I trzeba sie liczyć z dużym wydatkiem, żeby nakłonić kogoś z renomą teraz.
Dzimi
Senior Member

Od: 05.2004

Stary 29.02.2016, 15:52
MOSKAL lub ew. Skorża
Grzana
Member

Od: 05.2010

Stary 29.02.2016, 15:53
Byle kogo byle by utrzymał zespół. Są zrobione obiecujące transfery, w lecie coś się dokupi tak by w nowym sezonie Nawałka mógł z impetem rozpocząć marsz po Mistrzostwo Polski.

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Zamknięty temat
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów