The White Star Division - Wisła Kraków

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło

Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Reklama
Zakłady na Wisłę? Legalni bukmacherzy w Polsce - ranking i recenzje
Odpowiedź

Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
WISŁAZWE
WISŁA KRAKÓW

Od: 06.2008

Ignoruj użytkownika Pomoc
Stary 04.08.2015, 21:57. [IV Kolejka] Legia Warszawa - WISŁA Kraków, 9 sierpnia, niedziela godz. 18:00.
VS

Wisła w końcu zwycięska! W sobotę byliśmy świadkami pierwszego ligowego zwycięstwa Białej Gwiazdy w nowym sezonie. Podopieczni Kazimierza Moskala pokonali przed własną publicznością aktualnego mistrza kraju Lecha Poznań. Bohaterami spotkania zostali Rafał Boguski, strzelec dwóch bramek oraz Radosław Cierzniak, który swoimi interwencjami niejednokrotnie uchronił Wisłę przed stratą bramki. Sobotnie zwycięstwo zapewne doda skrzydeł i podbuduje morale Wiślaków przed kolejnym ważnym meczem.

Już w najbliższą niedzielę krakowianie zmierzą się w Warszawie z miejscową Legią. Legioniści rozpoczęli ekstraklasowe rozgrywki z przytupem i po trzech kolejkach mają na koncie dziewięć punktów i są liderem tabeli. Niedzielne spotkanie określane jest, jako hit kolejki oglądnąć go będzie można w Canal+, początek spotkania zaplanowano na godzinę 18:00.

HARMONOGRAM IV KOLEJKI EKSTRAKLASY:

7 SIERPNIA (PIĄTEK)

18:00 Cracovia - Piast Gliwice [EUROSPORT 2 HD]
20:30 Termalica Nieciecza - Zagłębie Lubin [Canal+ Sport]

8 SIERPNIA (SOBOTA)

15:30 Górnik Zabrze - Jagiellonia Białystok [ Canal+ Sport 2]
18:00 Pogoń Szczecin - Górnik Łęczna [Canal+ Sport]
20:30 Lech Poznań - Korona Kielce [Canl+ Sport]

9 SIERPNIA (NIEDZIELA)

15:30 Śląsk Wrocław - Lechia Gdańsk [Canal+ Sport]
18:00 Legia Warszawa - Wisła Kraków [Canal+]

10 SIERPNIA (PONIEDZIAŁEK)

18:00 Ruch Chorzów - Podbeskidzie Bielsko-Biała [EUROSPORT 2 HD]

Historia spotkań pomiędzy Legią Warszawa a Wisłą Kraków:

Sezon 2006/07:

1 października 2006, 18:30 Legia Warszawa – Wisła Kraków 1:1, Marcin Burkhardt 75 – Paweł Brożek 48

Sezon 2007/08:

27 kwietnia 2008, 17:00 Legia Warszawa – Wisła Kraków 2:1, Maciej Rybus 29,47 – Paweł Brożek 60

Sezon 2008/09:

26 października 2008, 17:00 Legia Warszawa – Wisła Kraków 2:1, Bartłomiej Grzelak 38, Takesure Chinyama 67 - Paweł Brożek 34

Sezon 2009/10:

8 maja 2010, 16:00 Legia Warszawa – Wisła Kraków 0:3, Paweł Brożek 16,47,70

Sezon 2010/11:

21 maja 2011, 15:45 Legia Warszawa – Wisła Kraków 2:0, Alejandro Cabral 45 (k), Sebastian Szałachowski 90

Sezon 2011/12:

2 października 2011, 17:00 Legia Warszawa – Wisła Kraków 2:0, Danijel Ljuboja 25, Janusz Gol 70

Sezon 2012/13:

5 października 2012, 20:45, Legia Warszawa – Wisła Kraków 2:1, Jakub Kosecki 16,25 – Łukasz Garguła 13.

Sezon 2013/14:

Runda zasadnicza:
16 marca 2014, 13:00 Legia Warszawa – Wisła Kraków 2:2, Miroslav Radović 2, Ondrej Duda 36 - Donald Guerrier 66, Semir Štilić 82

Runda finałowa:
9 maja 2014, 20:30 Legia Warszawa – Wisła Kraków 5:0, Michał Żyro 20, Michał Kucharczyk 36, Tomasz Jodłowiec 44, Dossa Júnior 59, Marek Saganowski 79.

Sezon 2014/15:

Runda zasadnicza:

15 marca 2015, 18:00 Legia Warszawa – Wisła Kraków 2:2, Michał Żyro 28, Boban Jović 90 (s) - Łukasz Burliga 16, Paweł Brożek 48 (k).

Runda finałowa:

31 maja 2015, 15:30 Legia Warszawa - Wisła Kraków 1:0, Jakub Rzeźniczak 60.

Często spotkania Legi z Wisłą elektryzowały całą piłkarską Polskę, oba klubu walczyły między sobą o prymat w ekstraklasie przez wiele lat. Teraz sytuacja jest zupełnie inna, finansowo czy organizacyjnie warszawianie wyprzedzili Wisłę o kilka lat, smutne, ale prawdziwe.

Powyższa historia spotkań pokazuje, że ciężko o korzystny wynik Białej Gwiazdy w stolicy, ostatnie zwycięstwo odnotowaliśmy na Łazienkowskiej w 2010 roku. Od tej pory Wiślacy siedmiokrotnie nie potrafili wywieź kompletu punktów ( na 21 możliwych Biała Gwiazda zdobyła.. 2 oczka).
Czas w końcu zacząć zmieniać niechlubną statystykę na bardziej korzystną.

Wieści z Warszawy.

Nasz najbliższy rywal aktualnie zajmuje pozycję lidera naszej ekstraklasy. Legia póki, co udanie godzi grę na dwóch frontach i raczej nie popełni błędu z poprzedniego sezonu gdzie w meczach ekstraklasy trener Berg dawał pograć większej ilości rezerwowych graczy, co odbiło się na końcowym rezultacie i stracie prawie pewnego mistrzostwa kraju na rzecz poznańskiego Lecha.

W niedzielę, więc na pewno Legia wystawi mocny skład, po pierwsze, aby podtrzymać rytm meczowy a po drugie, aby umocnić się na pozycji lidera tabeli. Mam jednak cichą nadzieję, że Kazimierz Moskal przygotuje odpowiednią taktykę i pokrzyżuje plany Wojskowych.

Wojskowi pod lupą TWSD.

Przed niedzielnym meczem warto zwrócić uwagę na kilka czołowych postaci stołecznej drużyny. Na pierwszy plan wysuwa się Nemanja Nikolić, nowy nabytek warszawian idealnie wkomponował się w zespół. W dotychczasowych trzech meczach ligowych strzelił już 5 bramek a do tego trzeba dodać jeszcze dorobek z europejskich pucharów. Na niego w szczególności uwagę muszę zwrócić nasi środki obrońcy. Dostępu do bramki strzeże Dusan Kuciak a linię defensywy trzyma Jakub Rzeźniczak, towarzyszy mu sprowadzony tego lata Michał Pazdan, który od razu wywalczył sobie miejsce w podstawowej jedenastce.

W drugiej linii prym wjedzie Dominik Furman, który odżył w Legii po nieudanej przygodzie we francuskiej ekstraklasie. Bardzo dobre mecze Furmana mogą sprawić, że Henning Berg będzie miał mały ból głowy przy zestawianiu środka pola, kiedy po kontuzji wróci Ivica Vrdolijak. Ważnym ogniwem w układance szkoleniowca jest również słowacki pomocnik Ondrej Duda, który mimo usilnych starań swojego menadżera nie znalazł się ostatecznie w Mediolanie i jesień spędzi przy Łazienkowskiej. Duda, co prawda nie przepracował całego okresu przygotowawczego, ale nadal jest groźny i trzeba na niego zwrócić szczególną uwagę.

Meldunek z Reymonta.

Po sobotnim zwycięstwie Wiślacy dostali dwa dni wolnego, mogli się zregenerować oraz psychicznie odpocząć. Miejmy nadzieję, że ta przerwa nie wpłynie negatywnie na postawę naszych zawodników w niedzielnym starciu z Legią.

Trzeba przyznać, że to zwycięstwo było nam bardzo potrzebne, morale drużyny zostało znacząco podbudowane, o czym wspomniał nawet trener Broniszewski. Czas wykonać kolejny krok, aby udowodnić, ze sobotni mecz nie był tylko wypadkiem przy pracy tylko zalążkiem tego, że w Krakowie rodzi się drużyna, która będzie w stanie nawiązać realną walkę z możnymi naszej ligi.
Czas pokaże, czy nasza teza jest słuszna i czy faktycznie będziemy w stanie powalczyć o coś więcej niż bezpieczne utrzymanie.

Ogólnie rzecz ujmując, każdy, kto do tej pory uważnie oglądał pierwsze kolejki sezonu zauważy, że forma Wisły powoli idzie w górę, mam nadzieję, że to nie jest już jest szczyt, ponieważ w grze jest jeszcze kilka mankamentów, które czym prędzej należy wyeliminować.

Uraz Urygi.

Alan Uryga nabawił się lekkiego urazu w spotkaniu z Lechem. Pomocnik Białej Gwiazdy ma stłuczone kolano i przez najbliższe dni nie będzie trenował z drużyną, jest cień szansy, że wydobrzej do następnego spotkania i będzie brany pod uwagę przy ustalaniu kadry meczowej.

Przebudzenie Boguskiego, Cierzniak broni jak natchniony.

Na pochwałę po ostatnim meczu zasługuje na pewno cała drużyna, ale jest kilku piłkarzy, którzy w większym stopniu przyczynili się do naszego zwycięstwa. Rafał Boguski autor dwóch bramek po części zrehabilitował się, za zepsute zagrania czy niemrawe strzały z derbowego pojedynku i w meczu z Lechem dwukrotnie pokonał bramkarza rywali.

Drugim plusem meczu, ale i chyba całego początku sezonu jest postawa Radosława Cierzniaka, który w Wiśle mógł nie zagrać gdyby nie kontuzja Buchalika, która zmusiła włodarzy klubu do poszukania realnego zastępcy. Trzeba przyznać, że do trzeciej kolejki trafiliśmy idealnie. Cierzniak ma to czego brakuje Michałowi Buchalikowi - czuje grę, żyje w polu karny i ma szczęście - co często pomaga w sytuacjach boiskowych. Lekkim minusem jest jeszcze zrozumienie się z linią obronną ale z każdym meczem wygląda to lepiej i oby po meczu w Warszawie znów będziemy mogli pochwalić go za jego grę.
Ostatnio edytowane przez WISŁAZWE : 05.08.2015 o godz. 18:39.
W samym sercu trybun, w jego centrum, pojawiło się w piątkowy wieczór słowo pasja. Określenie, które najdobitniej tłumaczy to dlaczego większość z nas pojawia się na Reymonta, choć nie ma wyników, działań marketingowych, czy drużyny, z którą chcielibyśmy w pełni się utożsamiać.

Kraków, 9 marca 2012.

Odpowiedz cytując
Patryko
Senior Member

Od: 12.2002

Stary 04.08.2015, 22:35
Idealny mecz na przełamanie dla Pawła Bardzo ważny mecz dla Wisły, ewentualna wygrana mogłaby być mega pozytywnym kopem dla chłopaków.

Jako że jestem niepoprawnym optymistą, 2-3 po bramkach Nikolica x2, Brożka x2 i samobójczym trafieniu Rzeźniczaka
Odpowiedz cytując
s1mone
Senior Member

Od: 03.2007

Stary 04.08.2015, 23:07
Próba generalna.

Jak to wygramy to w Warszawie się obsrają ze strachu.

Będzie ciężki mecz, patrząc na formę warszafki i to że gramy w stolicy - to oni są zdecydowanym faworytem.
Z drugiej strony, każda seria kiedyś się kończy A my mamy dość ciekawą drużynę. Tylko czy to wystarczy?

Ale jakby się udało wygrać.......... oj działo by się, działo. Weszlo by chyba zawiesiło działalność witryny na tydzień
Do boju Wisełko!!!!!!!!!!!!!!!
Ostatnio edytowane przez s1mone : 04.08.2015 o godz. 23:10.
Odpowiedz cytując
AntyMod
Senior Member

Od: 05.2012

Stary 05.08.2015, 01:20
przelamanie ? wygrana ...nie osmieszajcie sie ...mam wam przypomniec ostatnie mecze Wisly z Mega uczciwymi LettFotballWinami ? jesli nas pilkarsko nie rozjada to jakos dziwnie wyczowam prawo serii przy bramkach dla Nich ...calym sercem za zwyciestwem ... u bukmacherow ani zlotowki - sory, taki mamy klimat
Odpowiedz cytując
radek2323
Senior Member

Od: 06.2008

Stary 05.08.2015, 01:39
Zmien ten herb warszawskiej drużyny na mniejszy bo razi po oczach
SERCE W BIELI KREW W BŁĘKICIE WISŁA KRAKÓW PONAD ŻYCIE!!!

Quo vadis Wisło?
Odpowiedz cytując
piotek
Senior Member

Od: 06.2009

Stary 05.08.2015, 01:52
Ja, jeśli chodzi o aspekt czysto sportowy, jestem dobrej myśli. Mam wrażenie, że ostatnimi czasy w tych meczach nie ma strony mocno dominującej. Najbardziej obawiam się sędziów.
Odpowiedz cytując
AYALA
Senior Member

Od: 07.2006

Stary 05.08.2015, 11:06
Grając w tropikalnych upałach w czwartek z Kukesi Legia będzie mocno wymęczona na mecz z Nami dlatego licze na jednobramkowe nasze zwycięstwo w niedziele.
Odpowiedz cytując
FraMat
Senior Member

Od: 03.2003

Stary 05.08.2015, 11:33
Wygra pewnie Nauka Jazdy po dwóch bramkach z metrowego spalonego i jednym urojonym karnym.

A tak bardziej serio: Moskal ustawi pewnie drużynę jak w meczu z Jagą na wyjeździe, albo podobnie. Przypominam, że wtedy Brożek wszedł dopiero w 87 minucie
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać

Odpowiedz cytując
Marcin_fan
Senior Member

Od: 05.2009

Stary 05.08.2015, 11:37
AYALA napisał(a):Wyświetl post
Grając w tropikalnych upałach w czwartek z Kukesi Legia będzie mocno wymęczona na mecz z Nami dlatego licze na jednobramkowe nasze zwycięstwo w niedziele.
Nie przesadzajmy. Z zespołem z Albanii grają bodajże o 21 więc wtedy temperatura jest idealna.
Odpowiedz cytując
KOMINEK
ANAJNARAB

Od: 05.2004

Stary 05.08.2015, 12:04
Jest spora kasa do wzięcia Legia Warszawa - Wisła Kraków na żywo 09.08.15 18:00 1.45 4.18 6.58
Ostatnio edytowane przez KOMINEK : 05.08.2015 o godz. 12:27.
Odpowiedz cytując
matizaq
Senior Member

Od: 07.2008

Stary 05.08.2015, 12:51
KOMINEK napisał(a):Wyświetl post
Jest spora kasa do wzięcia Legia Warszawa - Wisła Kraków na żywo 09.08.15 18:00 1.45 4.18 6.58
U niektórych buków nawet 8.5, aż szkoda nie zaryzykować.

Remis biorę w ciemno,ale jak chłopaki będą walczyć tak jak z Amicą to nie będę zły nawet na porażkę bo wiadomo,że sędziowie mogą "przypadkowo" rostrzygnąć losy meczu.
Cytat:
"If you are first you are first. If you are second you are nothing."- Bill Shankly
Odpowiedz cytując
St Yabol
Socios Wisła Kraków

Od: 10.2010

Stary 05.08.2015, 12:52
Legia jest na fali, my się (chyba) na nią wznosimy. Licze na dobry mecz, nasze dalsze wznoszenie na tej fali
Odpowiedz cytując
Lukasz
Senior Member

Od: 08.2010

Stary 05.08.2015, 14:01
Chciałbym abyśmy wysoko postawili poprzeczkę. Tylko tyle aż tyle. Wynik dla mnie będzie kwestią drugorzędną, faworytem nie jesteśmy. Remis byłby bardzo dobry.
JM:"Życie jest jak rower - nie kręcisz nie jedziesz" TF: "Dziś Wisła Kraków ma zapewnione optymalne warunki prowadzenia działalności sportowej."
"... jakieś dziwne wizje zagłady (..) Nie wiem czym to jest spowodowane, nie wnikam w to, ale trochę mnie to niepokoi"
TS: Zajmujemy się sportem, nie sprawiedliwością, ani praworządnością.(..) Towarzystwo Sportowe „Wisła” Kraków informuje, iż od godziny 16.00 nie jest już właścicielem piłkarskiej spółki Wisła Kraków SA
Odpowiedz cytując
Zooey_Deschanel
Member

Od: 07.2015

Stary 05.08.2015, 14:18
Legia po niedzielny meczu ma cały tydzień odpoczynku, bo pierwsze mecze IV rundy eliminacji są dopiero 20.08, więc myślę, że wyjdą w ich "normalnym", ekstraklasowym składzie. Remis będzie dobrym rezultatem.
Odpowiedz cytując
Kocur
semper fi

Od: 09.2003

Stary 05.08.2015, 14:42
Remis będzie złym rezultatem.

Liczy się wygrana i mam nadzieję że nasi chłopcy też wyjdą z takim nastawieniem a nie że "remis to fajna rzecz". Stać nas na wygraną z takim składem jaki mamy tylko trzeba mocno spiąć poślady i jazda.
MOMENT OF TERROR IS THE BEGINNING OF LIFE
Odpowiedz cytując
Mixu
Senior Member

Od: 01.2008

Stary 05.08.2015, 15:09
radek2323 napisał(a):
Zmien ten herb warszawskiej drużyny na mniejszy bo razi po oczach
Popieram.

Nie ma co się oszukiwać, remis będzie świetnym wynikiem. Wierzę że trener ustawi dobrze taktycznie zespół na Legie i będziemy groźni. Jeśli Paweł będzie miał dzień "legijnego masakratora" to można nawet pokusić się o zwycięstwo.
Odpowiedz cytując
FraMat
Senior Member

Stary 05.08.2015, 15:27
Legia jest rzeczywiście rozpędzona, ma dobrych egzekutorów z przodu i bardzo dobrą pomoc. Nie jest tajemnicą, że żadna drużyna ekstraklasy nie może pozwolić sobie na otwartą grę z Lką. Strzelając pierwszą bramkę grają jeszcze swobodniej. Argumentem może być to, spotkało Lecha: blisko siebie ustawieni w defensywie piłkarze nie pozwalający na swobodne rozgrywanie, presja już na ich połowie. Nawet wyłączenie nominalnych napastników nie wystarczy, bo Lka gra w przodzie całą czwórką ofensywnych piłkarzy, pozornie niedbale, ale dzięki przemieszczaniu się bez piłki zaangażowanych w ofensywę piłkarzy, potrafi wyciągnąć defensorów przeciwnika z ich ustawienia, czy rozciągnąć linie defensywne rywala, po czym wrzucić piłkę w rozrzedzone szeregi rywala, gdzie dobry technicznie Nikolic tylko dopełnia formalności.
Legię trzeba, poprzez pressing sprowokować do szybkich podań omijających środek pola i do szukania szybkich rozwiązań, które najczęściej prowadzą do błędów i straty piłki. Wzmocniona i rozumna gra defensywna nie dopuszczająca do łamania linii obrony i wyważony atak to recepta na nawet świetnie dysponowaną Lkę. W takim ustawieniu nie jest potrzebny Brożek do wiązania obrońców, lecz kolejny piłkarz środka pola, który będzie skutecznie irytował rozgrywających Lki. Taki "defensywny napastnik". Jak dla mnie w środku Uryga (jeśli będzie zdrowy) i Jankowski z Mączyńskim i Crivellaro, oraz Boguskim i (dlaczego nie) Burligą na skrzydle, jeśli na lewej obronie pojawi się Sadlok.

Odpowiedz cytując
Heero
Senior Member

Od: 02.2007

Stary 05.08.2015, 16:50
Ja jestem ciekaw, co wymyśli norweski traktorzysta we czwartek - zagra najsilniejszą jedenastką czy da szansę zmiennikom. Niewiadomą jest też dla mnie postawa Kukesi, czy spróbują powalczyć, czy jednak skupią się na polowaniu na nogi. (7) chcieli grać rewanż dla marnych (z ich perspektywy) kilkudziesięciu tysięcy zł, a wcale się nie zdziwię, jak się na tym przejadą i Albańczycy wykoszą im kilku graczy
Jestem z Krakowa i jestem z tego dumny!
Odpowiedz cytując
fansorina
Senior Member

Od: 06.2013

Stary 05.08.2015, 18:01
Tylko żeby nas sędziowie znowu nie przekręcili.
Odpowiedz cytując
Ajax
Socios Wisła Kraków

Od: 05.2003

Stary 05.08.2015, 18:10
Hmm po prostu kurs u buka uwzględnia że Legia wyjdzie na nas swoim 4-3-3-3.

Czuje metrowy spalony albo karny z kapelusza...
Odpowiedz cytując
mitmichael
Socios Wisła Kraków

Od: 11.2008

Stary 05.08.2015, 19:44
Remis jestesmy w stanie osiagnac. Najlepsza okazja przed Brozkiem na odblokowanie sie. Tylko niech pajac z gwizdkiem po raz kolejny w meczu z Legia nie robi sobie z Nas jaj, liniowi zreszta tez. Juz z Amika gra wygladała bardzo dobrze a moze byc jeszcze lepiej. Mistrz pokonany teraz trzeba ukłuc wicemistrza
Odpowiedz cytując
TS&ZKS
Senior Member

Od: 10.2014

Stary 05.08.2015, 20:15
FraMat napisał(a):Wyświetl post
Jak dla mnie w środku Uryga (jeśli będzie zdrowy) i Jankowski z Mączyńskim i Crivellaro, oraz Boguskim i (dlaczego nie) Burligą na skrzydle, jeśli na lewej obronie pojawi się Sadlok.
Tylko teraz pojawia się pytanie. Uryga+Jankes+Mąka+Crivellaro+Boguski+Burliga=6
11-6=5
Więc gramy bez napastnika, bramkarza czy na 3 obroncow?
Odpowiedz cytując
FraMat
Senior Member

Stary 05.08.2015, 21:06
Pisałem wyraźnie, że bez napastnika.
Cytat:
nie jest potrzebny Brożek do wiązania obrońców, lecz kolejny piłkarz środka pola, który będzie skutecznie irytował rozgrywających Lki.

Odpowiedz cytując
RAFi89
Senior Member

Od: 06.2007

Stary 05.08.2015, 22:53
Jeśli miałbym obstawiać to Bury w pomocy bardziej niż przeciwników irytowałby kibiców Wisły.
Odpowiedz cytując
!!IRIVER!!
Senior Member

Od: 08.2007

Stary 05.08.2015, 23:06
Dla mnie to mecz zagadka. Legia niby goli wszystkich frajerów jak leci - przy całym szacunku, ale Śląsk sprezentował im za sprawą Pawełka dwa gole, a obicie Podbeskidzia i Łęcznej to też nie jakaś wielka chluba. To, że potłukli rumuńskich nołnejmów też jakoś mi nie imponuje.
My natomiast jakby powoli wracamy na swoje tory. Zagraliśmy dobry mecz z Lechem, przyzwoite wcześniej derby. Jeśli podtrzymamy tendencję to kto wie, może nawet pokusimy się o coś więcej niż remis. Powiem szczerze, że ten remis wezmę w ciemno, byle tam nie przegrać w jakichś dziwnych okolicznościach. Trzymam kciuki!
Odpowiedz cytując
bonawentura
Senior Member

Od: 07.2005

Stary 05.08.2015, 23:42
Legia jest faworytem, ale jak już ktoś powyżej wspomniał, przy dobrych wiatrach Wisła jest w stanie ugrać nawet 3 punkty. Chociaż moim zdaniem będzie niebywale ciężko. Punkt w tym meczu, na tak ciężkim terenie będzie absolutnie do zaakcpetowania. Co nie oznacza, że nie trzeba spróbować pokusić się o coś więcej, oczywiście nie zapominając o priorytecie, czyli bronieniu własnej bramki i dobrej asekuracji.
RAZEM WYPEŁNIJMY STADION PRZY REYMONTA !!! RAZEM BUDUJMY WIELKĄ WISŁĘ !!!
Odpowiedz cytując
filemon
Senior Member

Stary 06.08.2015, 00:55
Rzeźniczak&Pazdan 1.80, Broź 1.79, Brzyski 1.70, Furman 1.82, Guilherme 1.74, Duda 1.83, Maslowski 1.78, Nikolic 1.80, Kucharczyk 1.78.
Pytanie czy Jodłowiec się zdąży wykurować i czy nie zagra Prijović, wtedy to podrośnie, ale i tak ogromna różnica wzrostu z naszym potencjalnie: 1.73, 1.86, 1.90, 1.86, 1.86, 1.75, 1.91, 1.73, 1.75*, 1.81*. Z gwiazdkami kolejno Donald i Jankowski, oni mają przecież wyskok jak wzrost Myślę, że przy sfg będzie gorąco
Nie masz racji.
Odpowiedz cytując
ciomborek8
Member

Od: 02.2009

Stary 06.08.2015, 11:06
Gwizdał będzie Daniel Stefański..
Odpowiedz cytując
pasjonat
Member

Stary 06.08.2015, 11:31
Maciek Sadlok ma jednak złamanie palca i nie zagra z Legią.
Odpowiedz cytując
ciomborek8
Member

Od: 02.2009

Stary 06.08.2015, 11:47
pasjonat napisał(a):Wyświetl post
Maciek Sadlok ma jednak złamanie palca i nie zagra z Legią.
Gdzie to wyczytales ? Bo cos mi to info smierdzi
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów