The White Star Division - Wisła Kraków

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło

Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Reklama
Zakłady na Wisłę? Legalni bukmacherzy w Polsce - ranking i recenzje
Odpowiedź

Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
Arkadiusz.Czerepach
Senior Member

Od: 11.2016

Ignoruj użytkownika Pomoc
Stary 22.01.2020, 11:20. [XXI kolejka] Wisła Kraków - Jagiellonia Białystok, 08-02-2020, 20:00

Aktualna tabela:

Zestaw par nadchodzącej kolejki:

A tak to widzi bukmacher (kursy od naszego sponsora z dnia zakładania tematu)

Zapraszam do dyskusji

Odpowiedz cytując
ramzes190
Member

Od: 09.2014

Stary 22.01.2020, 11:25
Niby jagiellonia w tym sezonie slabo ale dalej myślę że będzie cieżko chociażby o punkt, ale liczę, że przynajmniej pokażemy jakąś jakość , szczególnie nowi gracze. Liczę na dobry prognostyk na tą rundę.
Odpowiedz cytując
Adenalix
Senior Member

Od: 08.2003

Stary 22.01.2020, 14:50
Z całym szacunkiem trzeba to wygrać, wyszarpać choćby styl był zły. Może być murowanie bramki i jeden stały fragment gry. Porażka w pierwszym meczu to piach w nasze trybiki, a bardzo ważnym czynnikiem sukcesu w tej rundzie będzie pewność siebie. Mam poczucie, że zaczynamy kluczowym spotkaniem. Jagiellonia ma dużo szybkich, ruchliwych zawodników, szczególnie na skrzydłach, dlatego mam nadzieję, że sprawa ze Sławomirem jeszcze nie upadła.
Do what you mean and mean what you do.
Odpowiedz cytując
ramzes190
Member

Od: 09.2014

Stary 22.01.2020, 15:10
Adenalix napisał(a):Wyświetl post
Z całym szacunkiem trzeba to wygrać, wyszarpać choćby styl był zły. Może być murowanie bramki i jeden stały fragment gry. Porażka w pierwszym meczu to piach w nasze trybiki, a bardzo ważnym czynnikiem sukcesu w tej rundzie będzie pewność siebie. Mam poczucie, że zaczynamy kluczowym spotkaniem. Jagiellonia ma dużo szybkich, ruchliwych zawodników, szczególnie na skrzydłach, dlatego mam nadzieję, że sprawa ze Sławomirem jeszcze nie upadła.
Jagiellonia ma szybkich skrzydlowych wiec my potrzebujemy szybkiego jezdzca bez glowy czy solidnego szybkiego obroncy?
Odpowiedz cytując
AS82
Senior Member

Od: 07.2005

Stary 22.01.2020, 17:13
Najgorsze jest to ze Jaga ma nowego trenera wiec wszyscy bedą chcieli pokazac
Odpowiedz cytując
kbr
Senior Member

Od: 08.2015

Stary 22.01.2020, 18:37
Problem polega na tym, że początek rundy zwykle jest dla nas ciężki, a tutaj nie ma już marginesu błędu. Styl jest kompletnie nieistotny, liczą się tylko punkty.
Odpowiedz cytując
pawlozm
Senior Member

Od: 02.2017

Stary 23.01.2020, 10:47
Inny wynik niż zwycięstwo w pierwszym meczu nie wchodzi w grę. Nie ma nawet o czym gadać, wyraźnie mówią o tym trenerzy i piłkarze, przygotowania są tak ułożone, ze już od pierwszego meczu ma być max forma. Wyniki teraz będą najważniejsze i już od pierwszego meczu musimy punktować.
Mądrzejsi będziemy na pewno za dwa tygodnie na 2 dni przed meczem, ale już teraz wiadome jest, że ten mecz należy po prostu wygrać.
Odpowiedz cytując
brylant17
Senior Member

Od: 07.2006

Stary 23.01.2020, 20:00
Z Jagiellonii odchodzą kolejni piłkarze po Guilherme i Klimali blisko odejścia jest Imaz
Piggy oddaj hajs
Odpowiedz cytując
wolfy
Senior Member

Od: 01.2005

Stary 24.01.2020, 03:33
ramzes190 napisał(a):Wyświetl post
Niby jagiellonia w tym sezonie slabo ale dalej myślę że będzie cieżko chociażby o punkt, ale liczę, że przynajmniej pokażemy jakąś jakość , szczególnie nowi gracze. Liczę na dobry prognostyk na tą rundę.
Bez jaj. Pomijając ciągłe osłabianie przez nich składu w tej lidze nie ma drużyn poza zasięgiem dla nikogo. A już na pewno nie jest taką grająca w kratkę Jagiellonia.
Dla nas żaden mecz nie będzie spacerkiem, chyba że nam przyfarci na początku, wpadną bramki i przeciwnik siądzie psychicznie, ale w każdym meczu musimy starać się wyszarpać trzy punkty.
I na to liczę, może być po 90 minutach lagowania i bramce z dupy.
D.O.A.
No one likes me, no one likes me, no one likes me
I don't care

Orbit napisał(a):
Mieliśmy inicjatywę, byliśmy w posiadaniu piłki, a czwarta bramka ustawiła praktycznie cały mecz.
Odpowiedz cytując
Szneka
Socios Wisła Kraków

Od: 11.2002

Stary 24.01.2020, 08:09
Jagiellonia to jest fenomen. Kasa jest piłkarze są a wyników brak. Poszła plota że Saudyjczycy chcieli Imaza za 1 mln dolarów ale zostali odrzuceni. Marzy mi się jeszcze Jego gra w naszych barwach.
WISEŁKA KRAKÓW TO DUMA WSZYSTKICH POLAKÓW

Odpowiedz cytując
Ogryzek
Senior Member

Od: 03.2004
Skąd: Pod koniec VIII wieku powstało państwo Wiślan. Stolicą Wiślan jest Kraków

Stary 24.01.2020, 08:30
Szneka napisał(a):Wyświetl post
Jagiellonia to jest fenomen. Kasa jest piłkarze są a wyników brak. Poszła plota że Saudyjczycy chcieli Imaza za 1 mln dolarów ale zostali odrzuceni. Marzy mi się jeszcze Jego gra w naszych barwach.
Jaga teraz mocno przebudowuje zespół. To nasza szansa.Odeszli lub zaraz odeją Klimala, Guilerme, Romańczuk. Mają za to nowego, podobno dobrego trenera. Liczę na punkty w tym meczu.
„Pierwotnie polską barwą narodową był »karmazyn« uważany w średniowieczu za najszlachetniejszy z kolorów. Wykorzystywany był on jako symbol dostojeństwa i bogactwa. Z uwagi na cenę barwnika potrzebnego do uzyskania tego koloru mało kto mógł sobie na niego pozwolić...
Odpowiedz cytując
wolfy
Senior Member

Od: 01.2005

Stary 24.01.2020, 11:38
Szneka napisał(a):Wyświetl post
Na Imaza w Wiśle (którego sporo osób tutaj wyzywało btw) nie liczyłbym. Zanim się odkręcimy finansowo to on może nawet zakończyć karierę.

Problemy w Jagielloni to przede wszystkim piłkarze mający wywalone na wyniki, z ichniejszą "grupą imprezową" na czele, plus brak presji kibiców. Naprawdę nic nowego ani szokującego, zbieranina przyzwoitych kopaczy bez ambicji (Ci ambitniejsi wieją przy pierwszej okazji), za to b. dobrze (jak na ligę) opłacanych. To samo wielokrotnie przerabiali w Zagłebiu Lubin i Cracovii. Mieli tam już jedną czystkę ale jak widać nie pomogło... Tam jest jednak potrzebny taki Probierz który będzie ich krótko trzymał za mordę. Mamrot to nie jest zły trener, raczej za dobry człowiek na takie towarzystwo.

Co nie zmienia faktu że nie połozą się na boisku, trzeba będzie punkty wyszarpać. Ale są w zasięgu, najważniejsze to zagrać bardzo dobrze w obronie.
D.O.A.
No one likes me, no one likes me, no one likes me
I don't care

Orbit napisał(a):
Mieliśmy inicjatywę, byliśmy w posiadaniu piłki, a czwarta bramka ustawiła praktycznie cały mecz.
Odpowiedz cytując
cygan
Senior Member

Od: 11.2002

Stary 24.01.2020, 14:09
WISLACY pelna mobilizacja na trybunach minimum 20 tys i sGLOSNY DOPING poniesie WISELKE do zwyciestwa a potem to juz NIC NASZEJ WISLY nie ZATRZYMA !!
TYLKO UKOCHANA WISLA AZ DO SMIERCI !!JAZDA JAZDA BIALA GWIAZDA !!
Odpowiedz cytując
petred
Socios Wisła Kraków

Od: 07.2008

Stary 24.01.2020, 14:19
ramzes190 napisał(a):Wyświetl post
Czyli co, najlepiej odpuścić wszystkie mecze? Jak z Jagą grając u siebie o życie myślisz, że będzie ciężko o punkt to serio chyba nie ma sensu grać w pozostałych meczach. Bo niby z kim i gdzie mamy zdobywać te punkty. Jak Skowronek nie spieprzy przygotowań to z tego co mówi sztab to z najwyższą formą celują już w pierwszy mecz. Kryzys ma przyjść na ostatni tydzięń zgrupowania w turcji. Potem ma być petarda i mam nadzieje że będzie. Ja wierzę, że w tym meczu będą 3 punkty. Dlaczego tak myślę? Bo muszą być!
Odpowiedz cytując
Wiktor_KRK
Junior Member

Od: 01.2020

Stary 25.01.2020, 11:18
Bardzo możliwe, że szeregi Jagi już lada moment opuści... Jesus Imaz. Jeśli najlepszy napastnik opuści rywala przed pierwszym meczem w 2020 to to będzie dobra wiadomość, bo będzie łatwiej o punkty, a dobry początek po przerwie zimowej to szalenie ważna sprawa.

https://www.meczyki.pl/newsy/jesus-i...pana-/134977-n
Odpowiedz cytując
Książę Palownik
Senior Member

Od: 12.2006

Stary 25.01.2020, 12:24
Panowie, nie ma co pier***ć farmazonów, że z "JAgą to będzie ciężko choćby o punkt." Jeśli wszyscy kluczowi piłkarze Wisły będą zdrowi, to jeden punkt to jest minimum. I tyle, bez gadania.
Demokracja: mówisz co chcesz, robisz co ci każą.
Odpowiedz cytując
tomasz_19
Senior Member

Stary 28.01.2020, 12:51
Książę właśnie JEŚLI będą zdrowi, a wiadomo jak jest ze zdrowiem Bashy, Błaszczykowskiego, Brożka, Burligi... Nie wiadomo też jak szybko nowi zgrają się z resztą. Ja byłbym zadowolony z remisu bo on jak najbardziej jest do osiągnięcia.

"Oby się nie okazało, że Wisła stanęła nad przepaścią, a potem zrobiła ogromny krok naprzód."

Odpowiedz cytując
Karherop
Socios Wisła Kraków

Od: 02.2006

Stary 28.01.2020, 13:27
Jeśli mamy wygrać z Jagiellonia to właśnie na inauguracje. Miejmy nadzieję że przeżyjemy deja vu z sezonu pod wiosenna wodzą Kiko, który również startował rundę od meczu z Jaga i zakończonczyl go zwycięstwem.

Remis na dobrą sprawę nic nam nie daje. My tak naprawdę musimy wejsc skoncentrowani od pierwszego meczu. Jagiellonia to o tyle dobry rywal, bo jednak dostał dwóch poważnych osłabień i będzie kadrowo słabszy niż na jesieni.

O skład może pokusze się kilka dni przed inauguracja, na razie to swoiste wróżenie z fusów.
Odpowiedz cytując
1q2
Senior Member

Od: 02.2005

Stary 28.01.2020, 14:38
Trzeba zacząć jak się skończyło , tylko kto tam u nas będzie grał?
94 - Allah Akbar!!
Odpowiedz cytując
pawlozm
Senior Member

Stary 30.01.2020, 11:57
Skład na Jagę:
Buchalik - Sadlok, Hebert, Klemenz, Burliga - Wojtkowski, Basha, Żukow, Savicevic, Błaszczykowski - Brożek
Odpowiedz cytując
Wojtator
Senior Member

Od: 04.2009

Stary 30.01.2020, 12:38
pawlozm napisał(a):Wyświetl post
Skład na Jagę:
Buchalik - Sadlok, Hebert, Klemenz, Burliga - Wojtkowski, Basha, Żukow, Savicevic, Błaszczykowski - Brożek
Wojtkowski nie powącha murawy już u nas.
Odpowiedz cytując
pawlozm
Senior Member

Stary 30.01.2020, 12:56
Wojtator napisał(a):Wyświetl post
Wojtkowski nie powącha murawy już u nas.
Ja sądzę, że wyjdzie w podstawie na Jagę, a w tej rundzie da sporo dobrego. Zobaczymy.
Odpowiedz cytując
majkelson777
Junior Member

Od: 12.2015

Stary 30.01.2020, 19:24
Przecież to oczywiste, że wszystko zależy od tego czy i o ile Pawłowski będzie odstawał od rywali do miejsca w składzie. Jeśli o sporo to Wojo na bojo, bo nie widzę kandydata na młodzieżowca spoza tej dwójki.

Buksa pewnie będzie max 30 minut grywał, Hołownia na razie niewiadomą.
Odpowiedz cytując
lucker
Member

Od: 08.2018

Stary 30.01.2020, 23:18
Myślę że to zależy od Pawłowskiego. Pokazał, że ma spory potencjał. Jeśli na zgrupowaniu również prezentował się solidnie na tle nowych zawodników, to moim zdaniem w tej rundzie to on będzie naszym podstawowym młodzieżowcem.
Odpowiedz cytując
swiety37
Senior Member

Od: 06.2010

Stary 31.01.2020, 08:16
A ja uważam, że Skowronek chce mieć mocny środek pomocy, dlatego też wciska Wojtkowskiego kosztem Maka na skrzydło by za Pawłowskiego mógł ktoś starszy grać.
Odpowiedz cytując
tomasz_19
Senior Member

Stary 31.01.2020, 09:20
Myślę, że Skowronek nie odważy się zrobić wielkich zmian na Jage, zagra pewnie ten sam garnitur co w meczu z ŁKS. Jedyną zmianą może być Hebert za Janickiego.
Aaa... zapomniałbym! Jeśli Airam przyjdzie do nas to pewnie wskoczy za Brożka. Tyle... liczę na 3 pkt i marsz w górę tabeli.

Buchalik
Burliga Klemenz Hebert Sadlok
Błaszczykowski Basha Pawłowski Mak
Chuca
Brożek/Cabrera
Ostatnio edytowane przez tomasz_19 : 31.01.2020 o godz. 09:27.

"Oby się nie okazało, że Wisła stanęła nad przepaścią, a potem zrobiła ogromny krok naprzód."

Odpowiedz cytując
Snow
Ave Wisła!

Od: 09.2003

Stary 31.01.2020, 11:38
Według mnie, bedzie:

Buchalik
Burliga - Klemenz - Hebert - Sadlok
Kuba - Zhukov - Basha - Wojo
Chuka
Brozek
Odpowiedz cytując
pawlozm
Senior Member

Stary 31.01.2020, 12:56
A według mnie tak:
Buchalik
Burliga - Klemenz - Hebert - Sadlok
Kuba - Zhukov - Basha - Wojo
Savicevic
Brozek

Czuje, że jednak wyjdzie Vukan. Natomiast Chuca będzie pierwszy do wejscia z ławki na środek pola.
Co do Cabrery (jeśli faktycznie go podpiszemy) to na raczj na Jage nie będzie jeszcze bray pod uwagę, a juz nie wierzę że do 11 wskoczy.
Odpowiedz cytując
Konrad.
Socios Wisła Kraków

Od: 07.2003

Stary 01.02.2020, 16:52
Jakby ktoś szukał wymówki, bo "żona chce do kina", "córka robi urodziny" itp, wrzucę swój plan na sobotę:

0.00-10.00 - praca
10.00-14.00 jazda samochodem z pracy na lotnisko
18.40 : ladowanie w katowicach - przejazd autem na reymonta.
20.00 - mecz przy Reymonta

6.00 powrót do anglii.

Także pełna mobilizacja, nie .......ić o "urodzinach cioci", tylko wszyscy na stadion!

https://zapodaj.net/images/7ecca3eb5dd09.jpg
Sorry za błędy i literówki, ale często pisze posty na telefonie, a nie mogę ich edytować ani na telefonie, ani w przeglądarce firefox na moim laptopie.
Odpowiedz cytując
JAN ZEMBRZYCKI
Senior Member

Od: 08.2007

Stary 02.02.2020, 00:19
Według mnie ...........komplet bez wymówek!!.
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów