The White Star Division - Wisła Kraków

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło

Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Reklama
Zakłady na Wisłę? Legalni bukmacherzy w Polsce - ranking i recenzje
Odpowiedź

Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
Markus
Senior Member

Od: 11.2002

Ignoruj użytkownika Pomoc
Stary 11.11.2019, 12:27
Napiszę krótko: zmiana trenera jest bardzo potrzebna, ponieważ Stolarczyk już udowodnił, że nie radzi sobie w obecnej sytuacji i nie ma żadnego pomysłu na wyciągnięcie zespołu z kryzysu. Nie ma wyjścia.
Odpowiedz cytując
xanti1906
Senior Member

Od: 07.2010

Stary 11.11.2019, 12:52
bódyń napisał(a):Wyświetl post
To do kompletu jeszcze wrzucam heatmapy pozycje zawodnikow, Niestety nie byly prezentowane po kazdym meczu.

To jest dramatyczne. Nie można od drużyny w dołku, bez pewności siebie i mającej doświadczenia tracenia piłek w groźnych sektorach boiska wymagać rozgrywania OD POLA BRAMKOWEGO. Granie piłką ma dawać określone efekty - zmęczenie przeciwnika, rozerwanie linii, umiejętne wykorzystanie źle założonego pressingu, no cokolwiek. Tylko, że przy takiej grze trzeba ruchu, a u nas nie ma siły do biegania, stąd większość podań do przodu jest niecelna bądź są przejmowane przez rywali.

Długo się wstrzymywałem od wpisów typu "Stolar out", bo przecież mam w pamięci mecze, w których Wisła grała z polotem, do przodu, gdzie jak pan piłkarz wyglądali Arsenić, Ondrasek, Kolar - najbardziej skreślani przez nas zawodnicy. Jestem nawet w stanie przyznać rację trenerowi, który przed meczem z Legią mówił, że nie widzi 3 wyraźnie lepszych zespołów od naszego. W wielu meczach nie tyle, że nie zasługiwaliśmy na porażkę (derby), ale wręcz powinniśmy wracać do domu z 3 punktami (Wisła Płock).

Jednak lista zarzutów do Stolarczyka powiększa się. Uparcie się przy Wasilewskim? Być może były sygnały wcześniej, że Sobol odejdzie, Stolar chciał mieć w drużynie jakiegoś łącznika? Tak czy siak, można mieć lepszego drugiego trenera za ułamek pensji Wasyla. Janicki? Jest kilku młodych obrońców w drużynie, w tym nowy Serafin Szota, reprezentant młodzieżówki. Jest Grabowski, mógłby odesłać Sadloka na środek. Granie Wojtkowskim non stop to kolejny sabotaż, w przodzie Brożkowi mógłby pomóc Zdybowicz. Uważam, że niewykorzystany w pełni był Mak, który ewidentnie złapał dobrą formę.

Nie wiem, czy Stolarczyk może odzyskać to, co miał. W meczu z Arką była już pewna zmiana, były przynajmniej strzały, ale na Boga, to była drużyna z drugiego końca Polski, która przyjechała do Krakowa będąc na ostatnim miejscu w lidze. Jeśli jakiś wstrząs to teraz, zostaje 5 meczów do końca roku. Na to się nie zanosi, więc pozostaje liczyć na cud, jakiś fartowny mecz, przełamanie, kilka punktów przed przerwą, a potem solidne przygotowania i walka na bazie tego, co zostanie wypracowane zimą.
Odpowiedz cytując
FraMat
Senior Member

Od: 03.2003

Stary 11.11.2019, 13:10
Markus napisał(a):Wyświetl post
Napiszę krótko: zmiana trenera jest bardzo potrzebna, ponieważ Stolarczyk już udowodnił, że nie radzi sobie w obecnej sytuacji i nie ma żadnego pomysłu na wyciągnięcie zespołu z kryzysu. Nie ma wyjścia.

Wiesz, Markus, że bardzo cenię sobie Twoje fachowe opinie.

Mógłbyś pociągnąć temat i wskazać konkretne warsztatowe błędy Stolarczyka rzutujące na słabe wyniki drużyny?
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać

Odpowiedz cytując
Barti
Socios Wisła Kraków

Od: 04.2011

Stary 11.11.2019, 13:13
Popatrz sobie na rysunki xantiego....ja nie wiem jak można być takim betonem i nie patrzeć na fakty
"Gdyby nie słupek, gdyby nie poprzeczka
Gdyby się nie przewrócił, byłaby rzecz wielka
Gdyby to najczęstsze słowo polskie
Gdyby mama miała ...., to by była ojcem"
Odpowiedz cytując
Patryko
Senior Member

Od: 12.2002

Stary 11.11.2019, 13:44
FraMat napisał(a):Wyświetl post

Mógłbyś pociągnąć temat i wskazać konkretne warsztatowe błędy Stolarczyka rzutujące na słabe wyniki drużyny?
Pierwszy z brzegu: sabotowanie drużyny przez wstawianie beznadziejnego Janickiego do pierwszego składu Wystarczy obejrzeć powtórki trzech ostatnich spotkań, żeby go wysłać na trybuny.
Ostatnio edytowane przez Patryko : 11.11.2019 o godz. 13:46.

[20/39]
Odpowiedz cytując
WRANGLER
Junior Member

Od: 09.2019

Stary 11.11.2019, 14:04
bódyń napisał(a):Wyświetl post
Sobol wiedzial kogo zabrac do Plocka a kogo zostawic. Zmiany byly w wakacje w sztabie
https://gazetakrakowska.pl/wisla-kra...ar/c2-14337373
To by sie ukladalo w logiczna calosc. Zamienilismy sie w sztabkie z Plockiem to wskoczylismy na ich miejsce.
Być może te zmiany również wpłynęły na to jaką mamy sytuację.
Ale widać jak na dłoni, taktyczne błędy drużyny. Ustawienie w grze obronnej szwankuje, przy bramce dla Arki to jest widoczne jak na dłoni, jakby nikt nie wiedział gdzie ma stać. Tak samo jest ze stałymi fragmentami. Wracają czasy Smudy, co wrzutka to 330/280, panika, zawał serca, tak nie może być. Od defensywy wszystko się zaczyna a u nas na defensywie się kończy. Jak nie potrafisz zdobyć bramki, to pilnuj, żeby jej nie stracić a u nas część zawodników grę sabotuje. Wedlug mnie należy w pierwszej kolejności poprawić grę obronną. Pewne roszady należy poczynić. Wasyl za Janickiego to jest podstawa, Hoyo-Kowalski za Klemensa opcjonalnie.
Ja Stolara bronił nie będę, bo wychodzi u niego brak doświadczenia, ale mimo wszystko trochę mi go szkoda, bo musi działać w ekstremalnie trudnych warunkach na śmierć na życie.
Odpowiedz cytując
petred
Socios Wisła Kraków

Od: 07.2008

Stary 11.11.2019, 14:06

Rozgrywanie piłki od obrony w sposób w jaki to robimy to proszenie się o kuku i parę razu to kuku już było. Od kilku meczów nasi przeciwnicy podchodzą wysoko do naszej obrony naciskają i czekają na błąd. Ile już tych sytuacji stworzyliśmy przeciwnikowi. Najlepsze jest, że rozgrywamy tak na ryzyku do końca naszej połowy i zazwyczaj jak do tego momentu nie stracimy piłki to kończą się naszym piłkarzom pomysły co dalej i zazwyczaj jest laga do przodu. Taktyka jak skurczybyk.
Odpowiedz cytując
FraMat
Senior Member

Stary 11.11.2019, 14:11
Barti napisał(a):Wyświetl post
Popatrz sobie na rysunki xantiego....ja nie wiem jak można być takim betonem i nie patrzeć na fakty
Te grafiki to obraz skutków, a nie przyczyna

Odpowiedz cytując
FraMat
Senior Member

Stary 11.11.2019, 14:12
Patryko napisał(a):Wyświetl post
Pierwszy z brzegu: sabotowanie drużyny przez wstawianie beznadziejnego Janickiego do pierwszego składu Wystarczy obejrzeć powtórki trzech ostatnich spotkań, żeby go wysłać na trybuny.
Wstawianie jakiegoś zawodnika nie jest elementem taktyki, proszę o wskazywanie konkretnych błędów warsztatowych i taktycznych

Odpowiedz cytując
Ogryzek
Senior Member

Od: 03.2004
Skąd: Pod koniec VIII wieku powstało państwo Wiślan. Stolicą Wiślan jest Kraków

Stary 11.11.2019, 14:14
Wstawianie jakiegoś zawodnika nie jest elementem taktyki, proszę o wskazywanie konkretnych błędów warsztatowych i taktycznych
A ja proszę o wskazanie konkretnych elementów warsztatowych i taktycznych które funkcjonuja dobrze u Stolarczyka.
„Pierwotnie polską barwą narodową był »karmazyn« uważany w średniowieczu za najszlachetniejszy z kolorów. Wykorzystywany był on jako symbol dostojeństwa i bogactwa. Z uwagi na cenę barwnika potrzebnego do uzyskania tego koloru mało kto mógł sobie na niego pozwolić...
Odpowiedz cytując
bódyń
Senior Member

Od: 08.2005

Stary 11.11.2019, 14:24
Nie wiem czy to blad taktyczny ale brak taktyki. To jest blad ?
Prawica ogłupia
Lewica okrada

Andrzej Du*a
Odpowiedz cytując
Barti
Socios Wisła Kraków

Od: 04.2011

Stary 11.11.2019, 14:32
Te grafiki to obraz skutków, a nie przyczyna
Fra...sam się wystawiasz na strzał...przecież to jest oczywoste, że przyczyny leżą w ustawieniach Stolara...chłopaki Cię z błotem zmieszają
"Gdyby nie słupek, gdyby nie poprzeczka
Gdyby się nie przewrócił, byłaby rzecz wielka
Gdyby to najczęstsze słowo polskie
Gdyby mama miała ...., to by była ojcem"
Odpowiedz cytując
tomytom
Member

Od: 11.2014

Stary 11.11.2019, 14:42
Okiem kompletnego laika w dziedzinie ternerki:

1. Brak reakcji na wydarzenia boiskowe (toniemy, trzeba przynajmniej próbować coś zmienić)

2. Janicki na boisku (nie mam nic prywatnie do chłopa, ale w obecnej formie to sabotaż)
3. Wstawianie Pawła w obecnej formie do składu (DOCENIAM CO ZROBIŁ DLA NAS!!!) - może lepiej 1 więcej w środku? Może 1 więcej w obronie?

4. SFG - no jak można kazać jednemu facetowi się męczyć 100 razy z rzędu jak widać, że mu nie idzie ...
5. Brak JAKIEGOKOLWIEK widocznego zalążka taktyki na boisku

Przy czym z uporem maniaka powtarzam:

- rozumiem sytuację: NAS NIE STAĆ na zmianę Stolara bez jego dobrej woli
- nawet jak Stolar zrezygnuje bezkosztowo (nie wierzę w to) to potrzebujemy kogoś z autorytetem/nazwiskiem a to kosztuje ...
- jeśli mamy zmienić Stolara, żeby "mu pokazać" na byle kogo, to IMHO to nie ma sensu
- ze Stolarem pędzimy jak Pendolino w stronę upadku, ale jeśli nie ma środków na gwałtowną (konieczną) zmianę trenera to co możemy zrobić?
Odpowiedz cytując
Patryko
Senior Member

Od: 12.2002

Stary 11.11.2019, 14:43
Błędy warsztatowe: brak umiejętności wyboru "optymalnego" składu. Umiejętność oceny poszczególnych zawodników na podstawie rozegranych przez nich spotkań to chyba też część trenerskiego warsztatu... nie uważasz?

[20/39]
Odpowiedz cytując
silver03
Senior Member

Od: 05.2005

Stary 11.11.2019, 15:29
Ja jebiue ile razy można klepać jedną i tą samą taktyką, która zawodzi? Tiki-taka od obrońców z każdym rywalem, zawsze kończąca się tak samo, Klemenz - Janicki, Janicki - Klemenz podanie do przodu, strata gol... nie mamy do tego piłkarzy, nie wiem ile razy jeszcze w czapę musiałby dostać Stolar, żeby coś do niego dotarło w tym aspekcie. On nawet nie próbuje zmienić jakkolwiek taktyki. I ten Sadlok na dokładkę, 15 kolejka a my non stop głową w mur, Sadlok dośrodkowanie uj wi gdzie, powrót. Stolarczyk jest bardziej zagubiony niż piłkarze na boisku.

I nikt nie mówi, że z innym trenerem teraz siedzielibyśmy w pierwszej 8, ale jestem przekonany, że najprawdopodobniej mielibyśmy tych punktów choć troszkę więcej, a i prezentowalibyśmy "troszkę" lepszy styl.
Odpowiedz cytując
fqqs
Member

Od: 12.2011

Stary 11.11.2019, 15:32
Każdy kolejny trener powinien mieć umowę obwarowaną klauzulami typu 5 przegranych meczów i wypad.
Odpowiedz cytując
Mar85
Senior Member

Od: 04.2009

Stary 11.11.2019, 15:46
Sam fakt niedostrzegania fatalnych wrzutek Sadloka, czy to rożne, czy wolne daje zasadność pytania czy płynie z nami kapitan? Rozumiem żeby dać komuś szansę jedną, drugą, trzecią, ale żeby od kilkunastu meczy widząc że nic nie wychodzi nie próbować jakieś zmiany to jest albo sabotaż albo czyste szaleństwo albo kompleta amatorka trenerska. Każdy kibic do dostrzega. Może nikt u nas nie umie dośrodkować? To co oni robią na treningu? Czy nasz trener dalej planuje z uporem maniaka grać to coś czy ma zamiar cokolwiek zmienić?
Odpowiedz cytując
MaLk
Socios Wisła Kraków

Od: 08.2016

Stary 11.11.2019, 15:52
Długo broniłem Stolarczyka, biorąc pod uwagę warunki, w jakich musiał pracować.

No cóż. Okazuje się, że trzykrotne zbieranie do kupy de facto nowego zespołu co pół roku przerosło jego umiejętności.

Nie mam o to pretensji, pewnie większość trenerów z wyższej półki miałaby z tym problem, a co dopiero debiutant. Szacunek, że dał radę dwa razy - bez roztrząsania stylu, składów, motywacji, warsztatu taktycznego itp., bo obroniły go wyniki.

Ale teraz go nie bronią. W ostatnim meczu zagraliśmy prawie optymalną jedenastką. Lepszej nie będziemy mogli wystawić, bo 1-2 zawodników zawsze z jakiegoś powodu wypadnie. I dalej graliśmy fatalnie, fizycznie, taktycznie, mentalnie. Znikąd nadziei. Chyba pora powiedzieć "dość".

Do końca rundy 5 meczów. Na tę chwilę ratuje nas nawet "efekt nowej miotły", statystycznie trwający ok. 3 kolejki. Tymczasowy strażak. W zimie mogą szukać kogoś konkretniejszego, jeśli nie mają nikogo na teraz. Inna sprawa kto ma go znaleźć, jak nie mamy nawet pionu sportowego...
Odpowiedz cytując
Mar85
Senior Member

Stary 11.11.2019, 15:56
MaLk napisał(a):Wyświetl post
Długo broniłem Stolarczyka, biorąc pod uwagę warunki, w jakich musiał pracować.

No cóż. Okazuje się, że trzykrotne zbieranie do kupy de facto nowego zespołu co pół roku przerosło jego umiejętności.

Nie mam o to pretensji, pewnie większość trenerów z wyższej półki miałaby z tym problem, a co dopiero debiutant. Szacunek, że dał radę dwa razy - bez roztrząsania stylu, składów, motywacji, warsztatu taktycznego itp., bo obroniły go wyniki.

Ale teraz go nie bronią. W ostatnim meczu zagraliśmy prawie optymalną jedenastką. Lepszej nie będziemy mogli wystawić, bo 1-2 zawodników zawsze z jakiegoś powodu wypadnie. I dalej graliśmy fatalnie, fizycznie, taktycznie, mentalnie. Znikąd nadziei. Chyba pora powiedzieć "dość".

Do końca rundy 5 meczów. Na tę chwilę ratuje nas nawet "efekt nowej miotły", statystycznie trwający ok. 3 kolejki. Tymczasowy strażak. W zimie mogą szukać kogoś konkretniejszego, jeśli nie mają nikogo na teraz. Inna sprawa kto ma go znaleźć, jak nie mamy nawet pionu sportowego...
Runda już się skończyła. Teraz gramy awansem wiosnę do Świąt. Stolarczyka przerosło prowadzenie drużyny bez pomocy Radka Sobolewskiego. Najgorsze będzie to jak przegramy wsio do końca roku, bo meczy na wiosnę jest mniej.
Odpowiedz cytując
MaLk
Socios Wisła Kraków

Od: 08.2016

Stary 11.11.2019, 16:10
Mar85 napisał(a):Wyświetl post
Runda już się skończyła.
Nie skończyła się. W ramach systemu 30+7 zmieniły się definicje rund. Zimowa (20 kolejek) trwa do końca roku, wiosenna (17 kolejek) zaczyna się w nowym roku.
Odpowiedz cytując
Mar85
Senior Member

Stary 11.11.2019, 16:18
MaLk napisał(a):Wyświetl post
Nie skończyła się. W ramach systemu 30+7 zmieniły się definicje rund. Zimowa (20 kolejek) trwa do końca roku, wiosenna (17 kolejek) zaczyna się w nowym roku.
No to aby być precyzyjnym to koniec I części rundy zasadniczej. Dla mnie podział zawsze był jeseń/wiosna. Teraz gramy rewanże z drużynami co już z nimi graliśmy.
Odpowiedz cytując
kristos
Senior Member

Od: 11.2002

Stary 11.11.2019, 16:29
Aha.
Czyli jak jutro przyjdzie nowy trener to już będą przygotowani?
Mam pytanie ;
Uważasz, że mamy najsłabszy skład w lidze a trener jest OK?
"Ścieżka sprawiedliwości wiedzie przez nieprawości
samolubnych i tyranię złych ludzi"......
Odpowiedz cytując
leszekpw
Senior Member

Od: 05.2007

Stary 11.11.2019, 16:54
Runda już się skończyła. Teraz gramy awansem wiosnę do Świąt. Stolarczyka przerosło prowadzenie drużyny bez pomocy Radka Sobolewskiego. Najgorsze będzie to jak przegramy wsio do końca roku, bo meczy na wiosnę jest mniej.
Oczywiście, że przegramy. A niby jak i z kim mamy wygrać, jak przegraliśmy z Rakowem i Arką? Ja słabszych drużyn nie widzę.
Odpowiedz cytując
krysztal
Senior Member

Od: 05.2011

Stary 11.11.2019, 18:37
To zeby być precyzyjnym nie runda "zimowa" i "wiosenna" tylko pierwsza i druga część rundy zasadniczej i runda finałowa
Odpowiedz cytując
pan_premier
Senior Member

Od: 01.2003

Stary 11.11.2019, 19:33
wiesniak842 napisał(a):Wyświetl post
PS. Zapomnialem wspomniec o dramatycznym wrecz przygotowaniu fizycznym w tym sezonie.
wg mnie to jest klucz. NIemal w każdym meczu wygladamy gorzej wraz z biegiem meczu. Rok temu było odwrotnie.

A oto ta zmiana: https://www.wisla.krakow.pl/aktualno...-druzyny-wisly

Oczywiście nie dam sobie nic uciąć ze to wina Dyi, nie mam bladego pojęcia jak wygladały przygotowania i kto decydował, choć po CV zakładma ze on.
Druzyna nie dośc ze biega mało to jeszcze łapie mnóstwo kontuzji.

Stolar nie umie odnaleźć się w tej sytuacji. Taktycznie zawsze wyglądalismy wesoło zajego kadencji, brak mu innych pomysłów. Powinien zrezygnować, nie wiem ile by to zmieniło, ale druzyna jest zmiażdżona psychicznie i nie wierzę że przy nim się podniesie.

Pomyśleć, że mecz do przerwy w Płocku mógł się skończyć ze 2,3-0 dla nas.. Od drugiej połowy tego mevzu do dzisiaj jest źle lub bardzo źle.

PS 400tys? Ok wywalić, nie płacić, w marcu ugoda. Naprawde tu już nie ma marginesu błędu.
Ostatnio edytowane przez pan_premier : 11.11.2019 o godz. 19:36.
Ci kibice potrafią uczynić niesamowity kocioł rytmicznie uderzając nogami - informuje Wojciech Łobodziński, który grał na tym obiekcie z reprezentacją Polski.
Odpowiedz cytując
leszekpw
Senior Member

Od: 05.2007

Stary 11.11.2019, 20:26
Brać Hajte do końca rundy. A może i dłużej.
Odpowiedz cytując
czaro
Senior Member

Od: 11.2004

Stary 11.11.2019, 20:56
Mieli ok.3 tygodnie na sondowanie trenerów. Jeśli jutro nie będzie informacji o zmianie, a wątpię, bo przecież już byśmy coś wiedzieli półoficjalnie, to słabo to widzę.

Kryzys nie jest wyłączną winą Stolarczyka. Ale Stolarczyk nie poradził i raczej nie poradzi sobie z wyjściem z niego. Jeśli chcemy ratować klub, to trzeba reagować.

Stolarczyk pokazał, że coś w sobie ma. 2 razy podnosił drużynę, choć jego przeszłość w Pogoni i ciężar zadania wskazywały, że nie da rady. Dał i wyszło to przyzwoicie. Może jeszcze kiedyś zostanie dobrym trenerem, ale niech już nie zbiera doświadczeń na Wiśle, która przy nim gaśnie.

Żaden Nawałka, bo Nawałka tu raczej nic nie zmieni i tylko wpędzi nas w większe długi. Casus Lecha. Propozycję Hajty traktuję jako efekt upojenia patriotyzmem i alkoholem.

Tu trzeba gościa, który czuje tę ligę, umie odnaleźć się w słabych klubach, nie schodzi poniżej pewnego poziomu, wyrywa punkty.
Konta "czaro" na innych portalach (w tym tt) nie są moje. Nie odpowiadam za publikowane tam treści.
Odpowiedz cytując
_ukoL
Lokalny Patriota

Od: 05.2005

Stary 11.11.2019, 21:21
czaro napisał(a):Wyświetl post
Tu trzeba gościa, który czuje tę ligę, umie odnaleźć się w słabych klubach, nie schodzi poniżej pewnego poziomu, wyrywa punkty.
Dariusz Wdowczyk.
Lengyel - Magyar két jó barát együtt vív, és issza borát!
Odpowiedz cytując
Mar85
Senior Member

Stary 11.11.2019, 21:28
czaro napisał(a):Wyświetl post
Mieli ok.3 tygodnie na sondowanie trenerów. Jeśli jutro nie będzie informacji o zmianie, a wątpię, bo przecież już byśmy coś wiedzieli półoficjalnie, to słabo to widzę.

Kryzys nie jest wyłączną winą Stolarczyka. Ale Stolarczyk nie poradził i raczej nie poradzi sobie z wyjściem z niego. Jeśli chcemy ratować klub, to trzeba reagować.

Stolarczyk pokazał, że coś w sobie ma. 2 razy podnosił drużynę, choć jego przeszłość w Pogoni i ciężar zadania wskazywały, że nie da rady. Dał i wyszło to przyzwoicie. Może jeszcze kiedyś zostanie dobrym trenerem, ale niech już nie zbiera doświadczeń na Wiśle, która przy nim gaśnie.

Żaden Nawałka, bo Nawałka tu raczej nic nie zmieni i tylko wpędzi nas w większe długi. Casus Lecha. Propozycję Hajty traktuję jako efekt upojenia patriotyzmem i alkoholem.

Po raz kolejny powtarzam. Stolar sam nic nie pokazał. Jak miał przy sobie Radka Sobolewskiego to jakoś to wyglądało. Przypisywanie mu zasług podnoszenia drużyny jest obrazą. Został sam i jesteśmy w czarnej d.
To czemu teraz nie umie nic zrobić?
Odpowiedz cytując
czaro
Senior Member

Od: 11.2004

Stary 11.11.2019, 21:34
Po raz kolejny powtarzam. Stolar sam nic nie pokazał. Jak miał przy sobie Radka Sobolewskiego to jakoś to wyglądało. Przypisywanie mu zasług podnoszenia drużyny jest obrazą. Został sam i jesteśmy w czarnej d.
To czemu teraz nie umie nic zrobić?
Chyba trochę przesadzasz. Temat był tu zresztą wałkowany, więc skoro ciągle powtarzasz, to sobie przeczytaj parę stron wstecz.

_ukoL napisał(a):Wyświetl post
Dariusz Wdowczyk.
Gdzieś o tym pisałem, że nierealne i pewnie wiele osób by wyśmiało, ale to jest naprawdę pierwszy trener tego typu, który przychodzi mi do głowy.
Konta "czaro" na innych portalach (w tym tt) nie są moje. Nie odpowiadam za publikowane tam treści.
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów