The White Star Division - Wisła Kraków

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło

Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Reklama
Zakłady na Wisłę? Legalni bukmacherzy w Polsce - ranking i recenzje
Odpowiedź

Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
Boracik86
Member

Od: 09.2013

Ignoruj użytkownika Pomoc
Stary 06.03.2019, 08:45
Cytat:
kiedy było więcej antydopingu na meczu ze Śląskiem jak UW działali czy na meczu z Pogonią jak ich nie było?

Ja nie mam problemu z ultrasami tylko z bandytami. Niech Wisła ma najlepszych kibiców w Polsce, ale nie kosztem gloryfikacji morderców i spuszczania wp...... jakimś dzieciakom z drugiej strony Błoń. Niech się nawet po lasach JG i WSH naparzają na pięści, ale niech dadzą spokój normalnym kibicom. Rekiny i PDW to nie jest symbolika Wisły, tylko symbolika ludzi, którzy myślą, że mogą zawłaszczyć coś, co do nich nie należy. Na stadionie ma być tylko symbolika i doping dla Wisły. Takie jest moje zdanie. Zresztą od lat. Niech prywatne sprawy sharksi załatwiają poza stadionem.
Odpowiedz cytując
gizmowisla
Senior Member

Od: 08.2006

Stary 06.03.2019, 08:45
Chorynatrzykolory napisał(a):Wyświetl post
Juz pomijajac ocene tego konfliktu na linii UW-Przedstawiciele klubu i nieprzedstawiajac racji obu stron , uważam ze Wislocki i Krolewski rozegrali to bardzo sprytnie i po mistrzowsku mianowicie-oni rozdaja karty, sprzedalo sie bardzo duzo karnetow, ultrasi i chuligani nie maja poparcia trybun wiec nie straszny jest żaden bojkot wynikajacy z konfliktu o flagi, po drugie oswiadczyli, ze nie ida na ustepstwa wzgledem flag przed samymi derbami, a to oznacza ze nie ma chu..ja żeby nawet jak sie UW obrazii td zeby nie bylo dopingu dla Wisly na meczu z ksc gdyz nikt przy zdrowych zmysłach by nie przełknąl satysfakcji zydow na derbach jakby nas zakrzyczeli. Myślę, ze mimo calego konfliktu i tak na derbach bedzie prowadzony doping a nawet jesli nie przez gniazdowego mysle ze nikt nie pozwoli zeby zydy byly choc 5 minut slyszalni wiec sprytna zagrywka. Kolejna rzecz tekst o uszyciu flag na nowo W rozumowaniu krolewskiego. Albo utożsamiacie sie z szarakanami i kontynuujecie protest i trwacie przy flagach z rekinem albo uszyjecie na nowo inne flagi(pff zadni ultrasi w polsce by na to nie poszli wiem o tym), i pokażcie ze nie jestescie uzaleznieni od WSH (a kazdy wie ze bez zgody wsh nic nie mogą plus stracenie w oczach nie tyle co normalnych kibicow Wisly tylko kiboli wszystkich grup ultras i hools W kraju) co by UW nie zrobilo i tak traci i jest na straconej pozycji , bo jak nie poprowadza dopingu na derbach to nikt im prawie tego nie wybaczy..
Szczegolnie ze to ostatnie dwa mecze z taka frekwencja, w najblizszych 3 meczach zdobedziemy 0 punktow, bo jestesmy najslaabsza druzyna lig, piknikow i forumowych szczekaczy zabola zwlaszcza porazki a derbach i z legia, i bumna Wisle angielsko- piknikową sie skonczy, po 3 porazkach dobrniemy w okolice miejsca spadkowego i zacznie chodzic po pare tys na mecze, no chyba zejak za bednarza przeklamania o frekwencji i atmosferze meczu , nie miec armii hools w miescie derbowym ,majac za miedza takie szmty bez jakiegokolwiek honoru to strzal w kolano ,
Odpowiedz cytując
wiesniak842
Socios Wisła Kraków

Od: 01.2015

Stary 06.03.2019, 08:49
MB1906 napisał(a):Wyświetl post
Nie ma flag - nie ma rekinow - nie ma pozdrowien.
Przeciez, zadni z nich kibice a chodzi o chec pokazania sie.
Ale rekiny nie znikną jak nie bedzie flag
Odpowiedz cytując
PSYCHOLTSW
Socios Wisła Kraków

Od: 11.2006

Stary 06.03.2019, 09:32
@wiesniak842, czy Ty sugerujesz, że flagi nie są winne całemu złu na Wiśle? czy Ty wiesz co piszesz? przez te flagi inwestor nie chce wejść z kasą do klubu a Ty się nabijasz... miałem Cię za poważniejszego człowieka, zawiodłem się na Tobie po raz pierwszy...mam nadzieję, że ostatni!
Odpowiedz cytując
krysztal
Senior Member

Od: 05.2011

Stary 06.03.2019, 09:40
gizmowisla rozumiem że będziecie trzymać kciuki żeby w tych trzech meczach nie ugrać nawet punktu.To by wam było na rękę
Odpowiedz cytując
mr_kwolf
Senior Member

Od: 04.2006

Stary 06.03.2019, 09:44
gizmowisla napisał(a):Wyświetl post
Szczegolnie ze to ostatnie dwa mecze z taka frekwencja, w najblizszych 3 meczach zdobedziemy 0 punktow, bo jestesmy najslaabsza druzyna lig, piknikow i forumowych szczekaczy zabola zwlaszcza porazki a derbach i z legia, i bumna Wisle angielsko- piknikową sie skonczy, po 3 porazkach dobrniemy w okolice miejsca spadkowego i zacznie chodzic po pare tys na mecze, no chyba zejak za bednarza przeklamania o frekwencji i atmosferze meczu , nie miec armii hools w miescie derbowym ,majac za miedza takie szmty bez jakiegokolwiek honoru to strzal w kolano ,
Pikniki i forumowi szczekacze przynajmniej teraz chodzą na mecze. Co innego najwierniejsi z sektora C, którzy nawet teraz nie potrafią wypełnić trybyny co z 7 lata temu było nie do pomyślenia.

Ja tam się nie dziwię Wisłockiemu i spółce. Najpierw pozwolenie na flagi, później zbiórki, później złotóweczka od biletu i wrócimy do punktu wyjścia.
"Nieważne, czy Wisła bedzie wtedy mistrzem Polski, czy ekipą I, II czy III ligową. Swe ostatnie mecze w karierze chcę rozegrać z Białą Gwiazdą na piersi."
Odpowiedz cytując
MB1906
Senior Member

Od: 05.2017

Stary 06.03.2019, 09:49
wiesniak842 napisał(a):Wyświetl post
Ale rekiny nie znikną jak nie bedzie flag
A po co beda przychodzic? Jak pokazac sie czy pozdrowuc kunpli z wieznia nie da.
Odpowiedz cytując
Arek95
Senior Member

Od: 07.2017

Stary 06.03.2019, 09:56
gizmowisla napisał(a):Wyświetl post
Co ty gościu .......isz!? A znowu chciał byś rekiny oglądać w akcjach na trybunach i poza nimi, gdzie wiemy co się działo? Pasowało Ci jak nas dosłownie jebali na kasę ci którym rzekomo miało najbardziej zależeć na dobrze klubu!? Wolał byś ukochany klub oglądać na 4 lidze w Zielonkach, Zabierzowie, Bochni lub Trzebini!? Jak mniemam tak bo twoi ulubieńcy dalej by ściągali kasę z klubu dojąc go jak krowę! Bardzo dobrze, że Królewski, Błaszczykowski, Leśniodorski, Obidziński czy Wisłocki pokazali, że mają jaja i charakter wchodząc w to bagno po uszy i sukcesywnie wyjmując klub z długów i problemów wyprowadzają go na prostą.

Jesteśmy krajem około 20 lat opóźnionym za nastrojem panującym na zachodzie. Wszelkie zmiany społeczne, polityczne, a szczególnie te na stadionach przychodzą do nas czy tego chcemy czy nie. Lata 90 to największe w historii zadymy, rozróby i rozwój chuliganki w Polsce... a przyszło to do nas z zachodu po około 10? 15? latach? Teraz z atmosfera stricte "piknikowa" będzie zaglądać na nasze boiska niczym w Anglii na której się regularnie wzorujemy. Czy mi to przeszkadza? Nie. Być może w końcu doczekamy się czasów, gdy na trybunach będziemy zagrzewać piłkarzy do walki o 3 punkty, a nie cały mecz w kółko śpiewać "jebać żydów s....ysynów", "jebać legie starą ....e" albo robić pozdrowienia do więzienia i pozdrawiać Widzew i sfrajerzony Chorzów!
Odpowiedz cytując
gizmowisla
Senior Member

Stary 06.03.2019, 09:57
krysztal napisał(a):Wyświetl post
gizmowisla rozumiem że będziecie trzymać kciuki żeby w tych trzech meczach nie ugrać nawet punktu.To by wam było na rękę
Dlaczego do mnie piszesz BEDZIECIE ? A jesli chodzi o dalszy wpis to ze mysle ze w najblizszych 3 meczach nie zdobedziemy punktu to nie kwestia wiary tylko zdrowego rozsadku, widzac 4 mecze najslabszej pilkarsko druzyny ligi i gry jej przeciwnikow , chocby punkt w tych 3 meczach bylby "sukcesem " ale nie postawilbym to nawet zlotowki, realizm i zdrowy rozsadek
Odpowiedz cytując
gizmowisla
Senior Member

Stary 06.03.2019, 10:03
[QUOTE=Arek95;1535202]Co ty gościu .......isz!? A znowu chciał byś rekiny oglądać w akcjach na trybunach i poza nimi, gdzie wiemy co się działo? Pasowało Ci jak nas dosłownie jebali na kasę ci którym rzekomo miało najbardziej zależeć na dobrze klubu!? Wolał byś ukochany klub oglądać na 4 lidze w Zielonkach, Zabierzowie, Bochni lub Trzebini!? Jak mniemam tak bo twoi ulubieńcy dalej by ściągali kasę z klubu dojąc go jak krowę! Bardzo dobrze, że Królewski, Błaszczykowski, Leśniodorski, Obidziński czy Wisłocki pokazali, że mają jaja i charakter wchodząc w to bagno po uszy i sukcesywnie wyjmując klub z długów i problemów wyprowadzają go na prostą.

Jesteśmy krajem około 20 lat opóźnionym za nastrojem panującym na zachodzie. Wszelkie zmiany społeczne, polityczne, a szczególnie te na stadionach przychodzą do nas czy tego chcemy czy nie. Lata 90 to największe w historii zadymy, rozróby i rozwój chuliganki w Polsce... a przyszło to do nas z zachodu po około 10? 15? latach? Teraz z atmosfera stricte "piknikowa" będzie zaglądać na nasze boiska niczym w Anglii na której się regularnie wzorujemy. Czy mi to przeszkadza? Nie. Być może w końcu doczekamy się czasów, gdy na trybunach będziemy zagrzewać piłkarzy do walki o 3 punkty, a nie cały mecz w kółko śpiewać "jebać żydów s....ysynów", "jebać legie starą ....e" albo robić pozdrowienia do więzienia i pozdrawiać Widzew i sfrajerzony Chorzów![/QUOTE

Niewiem dlaczego sie do mnie sadzisz kolego, to ze niezrozumiales mojego wpisu to nie znaczy ze musisz tak ujadac, no chyba ze boli cie odrobina prawdy, nigdzie nie pisalem ze holduje szarksom itp, wiec nie wrzucaj mnie do worka z nimi, poczytaj kilka razy moj wpis i moze zrozuniesz , czasy Szarksow na trybunie narazie sie skonczyly i tak szybko nie wroca , choc twierdze ze nie bedzie to trwalo wiecznie,
Odpowiedz cytując
Kurz
Senior Member

Stary 06.03.2019, 10:40
Sprawa z flagami jest akurat prosta. Bez względu na to jaka część Sharksów zajmowała się różnymi biznesami pozasportowymi, rekin jest znakiem towarowym całej grupy i nie kojarzy się dzisiaj wyłącznie z godłem kibiców piłki nożnej. Trudno oczekiwać, żeby normalny klub zgodził się na prezentowanie na stadionie znaku towarowego grupy przestępczej. Dziwie się, że kogoś może dziwić reakcja Wisły w tej sytuacji.
Ostatnio edytowane przez Kurz : 06.03.2019 o godz. 10:42.
Odpowiedz cytując
SkMk
Senior Member

Od: 10.2005

Stary 06.03.2019, 10:41
Już nie odnosząc się do tego co Sharksi i SKWK zrobili z Wisłą, bo w tej kwestii wszystko zostało napisane, to jest ktoś kto naprawdę wyobraża sobie egzystencję w tym mieście bez ekipy? Kibicowska i pilkarska historia tego miasta jasno pokazała, że tak się nie da. Wystarczy wejść na forum parchów i zobaczyć jaką nienawiścią oni nas darzą. Jeśli bojówka na Wiśle ma zniknąć ze stadionu i z ulic to niech zniknie jako ostatnia w tym kraju. Zasłużyliśmy sobie na ten przywilej

Ważne żeby każdy znał swoje miejsce i nie mieszał się w rzeczy które go przerastają. Zarząd od rządzenia, ultrasi od opraw i dopingu a ekipa od trzymania parchów w szachu.

Ja sharków nigdy na tym forum nie broniłem, ale gdyby mnie ktoś zapytał przed tym całym kataklizmem co o nich sądzę, to przyznaję uczciwie - stanąłbym po ich stronie. Dlaczego? Bo zostali zweryfikowani i w trudnych kibicowsko czasach narażali życie i zdrowie dając odpór żydom. Pieniądze i interesy też nie były najważniejsze, bo te mieli na wyciągnięcie ręki po drugiej stronie Błoń. Wystarczyło, że jak wielu innych zmieniliby barwy. Jak widać jednak czas, władza i pieniądze zmieniają ludzi. nauczka na przyszłość.
Ostatnio edytowane przez SkMk : 06.03.2019 o godz. 10:55.
W życiu ważne są tylko chwile...
Odpowiedz cytując
Kurz
Senior Member

Stary 06.03.2019, 10:50
SkMk napisał(a):Wyświetl post
Już nie odnosząc się do tego co Sharksi i SKWK zrobili z Wisłą, bo w tej kwestii wszystko zostało napisane, to jest ktoś kto naprawdę wyobraża sobie egzystencję w tym mieście bez ekipy? Kibicowska i pilkarska historia tego miasta jasno pokazała, że tak się nie da. Wystarczy wejść na forum parchów i zobaczyć jaką nienawiścią oni nas darzą. Jeśli bojówka na Wiśle ma zniknąć ze stadionu i z ulic to niech zniknie jako ostatnia w tym kraju. Zasłużyliśmy sobie na ten przywilej

Ważne żeby każdy znał swoje miejsce i nie mieszał się w rzeczy które go przerastają. Zarząd od rządzenia, ultrasi od opraw i dopingu a ekipa od trzymania parchów w szachu.
Nie masz wrażenia, że ten konflikt dotyczy głównie tych, którzy chcą w nim uczestniczyć?

Zupełnie inną kwestią jest to, że trzeba walczyć z podobną sytuacją. Nienawiść do kogoś, kto kibicuje innemu klubowi to patologia, którą trzeba wypalić żelazem. Tym bardziej, że czasy się zmieniają i relacje pomiędzy kibicami zwierzęcieją.
Odpowiedz cytując
sambo
dziarski chłop

Od: 04.2005

Stary 06.03.2019, 11:03
Tak się przyglądam dyskusji, jako już stary, dziarski chłop i powiem tak - ktoś tu pisze o środowiskach kibicowskich.

Środowiska kibicowskie są, tylko że jeśli już roztrząsać temat, to nie w kontekście środowisk, tylko w jaki spsoób one funkcjonują. A funkcjonują w znanym schemacie, odnoszącym się do wszelkich grup a więc na czele tych środowisk są konkretne osoby a struktura zhierarchizowana i jak zwykle do takich grup subkulturowych, ludzie przynależą z różnych względów i różne względy nimi już kierują w środku.

Napiętnowanie więc środowiska jako grupy musi wywołać sprzeciw tych osób, które podchodzą do sprawy ideologicznie i tak się dzieje. Wobec tego wydaje się, należy w pierwszej kolejności napiętnować tych, którzy środowisko tworzą wcale nie ideologicznie tylko z rachunkiem a dopiero potem brać się za tzw. środowiska jeśli już.

W powstałej sytuacji zarząd klubu nie ma wyboru, nawet jeśli popełnia jakieś błędy a z nową rzeczywistością niektórzy będą się musieli pogodzić, bo po prostu jesteśmy pod ścianą.
"Zachowanie się publiczności krakowskiej, a raczej zwolenników Cracovii na ostatnich jej meczach, stało się naprawdę skandalicznem. Tylko ten sędzia jest dobry, sprawiedliwy i obiektywny, który jej dogadza, każdy inny jest "kaloszem", "papuciem", "zbrodniarzem". Doprowadziło to do najzwyklejszego terroru. " Tygodnik Sportowy rok 1924, nr 43
Odpowiedz cytując
Chorynatrzykolory
Senior Member

Od: 07.2007

Stary 06.03.2019, 11:30
Ale niektorzy tu .......a. Co wy myśliciecze jak nawet nie beda sie szarakany dogadywac z klubem to znikna z Krakowa albo sie obraza i przestana kibicować i cracovia zdominuje Kraków ? Bo tak co niektórzy .......a ze znikna i bedzieky miec przejebane z sasiadka. Filipiak z jude sie tez niedogaduje i nie idzie na kompromisy. Jesli znikna to co najwyzej dlatego, ze ich wszystkich pozamykaja - swego czasu moim zdaniem za bardzo stali sie celebrytami wszedzie ich było pelno na miescie, na zdjęciach na internecie plus jeszcze 60 tki po paru akcjachi i juz sie wszystko posypalo. zrozumcie ze teraz zarząd Wisly nie moze sie imaxzej zachowac bo cala Polska, media, miasto wszyscy patrza nam na rece i dobrze, że chca ratowac klub. A jesli ktos pisze zeby Uw nie wrzucac do jednego wora - owszem tez tak uwazam ze nie można i mysle ze nie mozna im zarzucic zeby okradli nasz klub ale taka prswda ze zawsze byli całkowicie zalezni od bandy jak kazda ultraska w polsce jest uzalezniona od swojej..ile na Legii walczyli z iti i ile bylo wojen ile czasu rozni ludzie mieli zakazy i co jakos nie widze żeby Teddy Boys ucierpieli. Wy sie nie martwcie o bande a o klub teraz
Ostatnio edytowane przez Chorynatrzykolory : 06.03.2019 o godz. 11:33.
Odpowiedz cytując
SkMk
Senior Member

Od: 10.2005

Stary 06.03.2019, 11:37
Cytat:
Nie masz wrażenia, że ten konflikt dotyczy głównie tych, którzy chcą w nim uczestniczyć?

Jest to proces dynamiczny. Teraz tak jest. Bo wzrost poziomu życia, bo emigracja, bo skuteczna policja... Wcześniej konflikt dotyczył wszystkich, a jak bedzie w przyszłości tego nie wiesz Ty ani ja. Gospodarcze załamanie, wzrost bezrobocia, brak perspektyw i znów będziesz miał ludzi z anty gwiazdą, gotowych wbić Ci nóż albo skopać na śmierć bo jesteś z wiślackiego osiedla.

Cytat:
Zupełnie inną kwestią jest to, że trzeba walczyć z podobną sytuacją. Nienawiść do kogoś, kto kibicuje innemu klubowi to patologia, którą trzeba wypalić żelazem. Tym bardziej, że czasy się zmieniają i relacje pomiędzy kibicami zwierzęcieją.

Zgadzam się. Walczyć trzeba, ale - możesz mnie nazwać hipokrytą, tak jak napisałem wyżej. Ze względu na doświadczenia z przeszłości ja chce żeby na Wiśle ekipa zniknęła jako ostatnia. Najpierw wszyscy Ci, którzy pałają do Wisły chorą nienawiścią i najchętniej by nas eksterminowali.
W życiu ważne są tylko chwile...
Odpowiedz cytując
krysztal
Senior Member

Od: 05.2011

Stary 06.03.2019, 13:01
A ku..a szkoda strzępić ryja
Odpowiedz cytując
abcabc
Senior Member

Od: 02.2014

Stary 06.03.2019, 13:38
Jak przeczytałem, że "do Wisły Obidziński trafił przez zbieg okoliczności. Gdyby nie zmiana rządu w Arabii Saudyjskiej" robiłby tam interesy, to mnie wręcz zszokowało.
http://weszlo.com/2019/02/18/wisla-dzialala-pelnym-spontanie-rozsadny-pasozyt-zabija-ofiary-szybko/

"Zmiana rządu" w Saudi A. polegała na odsunięciu na bok takich rzezimieszków jak al-Qahtani (i niby odsunięciu bandziora Salmana), którzy zaszlachtowali dziennikarza w konsulacie i rżnęli go piłą na żywca. Odejście takich ludzi zablokowało interesy Obidzińskiemu?

Czy w ciągu tego roku trzeba będzie znowu odbijać Wisłę z rąk kolejnego Gangu Olsena? Grupa, w której główną rolę odgrywa Leśnodorski, a której frontem jest Królewski, przejęła kontrolę na Wisłą i nie zamierza jej oddać. Inwestora nie szukają, to oni chcą zostać właścicielami.
Powstała mitologia, że to oni Wisłę uratowali przed piątą ligą. To totalna bzdura. PZPN i Ekstraklasa mówiły, że Wisła na pewno dogra do końca sezonu. Problem był jedynie z odejściem zawodników. Brak kadr mógł być końcem Wisły w pierwszej lidze. Ale inny inwestor mógł sprowadzić zawodników i uratować nawet przed spadkiem. To że wielu piłkarzy zostało to nie zasługa Leśnodorskiego i Królewskiego (nikt ich wtedy w szatni nie traktował poważnie). Po prostu wielu uznało, że nie ma lepszych opcji, albo warto zaryzykować w Wiśle.
Wisła miała pomoc zewsząd. Uratowanie jej na krótką metę nie było niczym szczególnym.

Jedyne co uwiarygadnia tych, co przejęli Wisłę, to osoba Błaszczykowskiego. Gdyby nie on, to trzeba by było od razu coś z tym robić.
Ludzie stojący za Królewskim (pośrednio Leśnodorski) chcą Wisłę przejąć. Bynajmniej nie szukają inwestora. Błaszczykowski publicznie mówił, że inwestor jest potrzebny, co sugeruje, że reszta nie była chętna do tego. Potem wręcz wyszło to od nich samych. Wielu ich oskarżało, że chcą niskim kosztem Wisłę po prostu przejąć dzięki Wisłockiemu, który może zdecydować o niespłaceniu pożyczki, co automatycznie przeniesie prawo własności akcji Wisły na pożyczkodawców.
Tak więc klika ma Wisłę w ręku dzięki Wisłockiemu, a Błaszczykowski jest tylko kwiatkiem do kożucha.

Ci wokół Leśnodorskiego to dziwni ludzie. Już nawet nie mówię o mafii bukmacherskiej Bońka i Stanowskiego.
Legia i jej właściciele to mafia. Tylko że warszawska.

Reszta tutaj:
https://krak-dobromir.blogspot.com/2...snodorski.html
Odpowiedz cytując
Armin
Member

Od: 07.2011

Stary 06.03.2019, 13:45
Cytat z forum gazety Krakowskiej , naprwede tak ludzie mysła?

"Gdyby nie Wisła, Królewski byłby wciąż anonimowym nerdem
kibol z trybuny c (gość) 06.03.19, 13:09:38

Już nie róbcie z Królewskiego takiego zbawiciela. Wisła przetrwała dzięki pieniądzom kibiców, a nie jakiegoś kurdupla. Jego porzyczka jest ułamkiem tego co zebraliśmy. Zarobi na pomocy, narobił sobie reklamy. I można zna sie na it, ale nie na prowadzeniu klubu. Korpo struktura tu się nie sprawdzi, a ludzie z zewnątrz nie są w stanie pojąć wielu kwestii około piłkarskich. I jeszcze będzie tak, że przyjdziecie prosić tych złych kiboli żeby wrucili, bo Jaro w imię postępu wywiesi wam tęczowe flagi albo jak będziecie musieli szaliki kitrać w majtkach, żeby garbaci wam nie zabrali. Ruch kibicowski zawsze był w pełni niezależny i tylko taki może istnieć. I wbrew pozorom IV liga od zera nie jest gorszą alternatywą, niż wieloletni marazm w ekstraklasie, walka o byt i niespłacalne długi"
Odpowiedz cytując
Coglin
Senior Member

Od: 11.2002

Stary 06.03.2019, 13:51
Tak naprawdę.

Z jednej strony są ci, którzy uważają Królewskiego za zbawiciela, który wprowadzi Wisłę do LM - widać to zwłaszcza na tt. Z drugiej są tacy jak cytowany powyżej.
Jest jeszcze reszta, która próbuję na to wszystko patrzyć trzeźwo, ale która nie szarpie się na tt, bo nie warto.
Wisła Kraków
Odpowiedz cytując
funkykoval
Socios Wisła Kraków

Od: 05.2005

Stary 06.03.2019, 13:55
Trzeba było wrzucić całość.....

W końcu wszystkiemu winni są Żydzi , a wątek pary Królewski - Leśnodorski z dosypaniem LGBT - powiem tak przebiłeś w rzetelnym dziennikarstwie śledczym Jadczaka.

Podsumowanie może być jedno: "Elvis żyje....."
JAZDA, JAZDA, JAZDA BIAŁA GWIAZDA !!!!!!!!!!!!!!!!!!
Odpowiedz cytując
Ajax
Socios Wisła Kraków

Od: 05.2003

Stary 06.03.2019, 14:24
Bardzo poważny i rzetelny artykuł Ciekawe czemu nie wrzucony w całości, mi najbardziej podoba się część:

Cytat:
Dlaczego Leśnodorski zainteresował się Wisłą?
Miał jakieś wizje wygrania LE związane z Błaszczykowskim i z klubem, z którym w jakiś sposób sam Leśnodorski miał coś wspólnego. Zapewne wizyta u jasnowidza (i parę rzeczy, które wyczytał na internecie). Tylko jest taki problem, że wygranie LE to za wysokie progi na Ległe nogi. Po porażce w Legii pomyślał, że to będzie Wisła i dlatego tak się podniecił. Mógłby się odegrać na Mioduskim i załapać na nie swój sukces.
Odpowiedz cytując
kbr
Senior Member

Od: 08.2015

Stary 06.03.2019, 14:49
Cytat:
Powstała mitologia, że to oni Wisłę uratowali przed piątą ligą. To totalna bzdura. PZPN i Ekstraklasa mówiły, że Wisła na pewno dogra do końca sezonu. Problem był jedynie z odejściem zawodników. Brak kadr mógł być końcem Wisły w pierwszej lidze. Ale inny inwestor mógł sprowadzić zawodników i uratować nawet przed spadkiem.
Szkoda tylko, że nie znalazł się taki inwestor, który spłaciłby zadłużenie i sprowadził nowych piłkarzy.

Cytat:
Ten Królewski to facet, który ma bliskie związki z Leśnodorskim (prawdopodobnie w stylu LGBT

Cytat:
Stanowski został agentem polskich służb specjalnych (po problemach prawnych i ucieczce do Hiszpanii)
Wszyscy to agenci, mafia, a światem rządzą Żydzi i Masoni. Zawsze mnie zastanawiało skąd tacy ludzie czerpią tego typu rewelacje. Pijackie omamy, czy choroba psychiczna? Tak czy siak, fajnie się czytało. I dawno się tak nie uśmiałem
Odpowiedz cytując
abcabc
Senior Member

Od: 02.2014

Stary 06.03.2019, 15:13
kbr napisał(a):
Wszyscy to agenci, mafia, a światem rządzą Żydzi i Masoni.
funkykoval napisał(a):
W końcu wszystkiemu winni są Żydzi , a wątek pary Królewski - Leśnodorski z dosypaniem LGBT - powiem tak przebiłeś w rzetelnym dziennikarstwie śledczym Jadczaka.
Podsumowanie może być jedno: "Elvis żyje....."
"Antysemityzm!", "Homofobia!", "Mordują!".
"O masonach mówiom!", "Wszystkich oskarżajom!".
Najciekawiej jest jak chłopki roztropki uciekają w absurd w panicznej obronie. To nawet nie tylko zasada "uderz w stół, a nożyce się odezwą". To oznaka histerii i intelektualnej bezsilności.

Może od razu z tym najlepszym: "Blood libel!"? To zawsze rozbraja. Nie ma nic lepszego. Nawet lunatyczne wzmianki o jakimś "Elvisie" i masonach tego nie przebiją.
Odpowiedz cytując
Ajax
Socios Wisła Kraków

Od: 05.2003

Stary 06.03.2019, 15:23
abcabc napisał(a):Wyświetl post
"Antysemityzm!", "Homofobia!", "Mordują!".
"O masonach mówiom!", "Wszystkich oskarżajom!".
Najciekawiej jest jak chłopki roztropki uciekają w absurd w panicznej obronie. To nawet nie tylko zasada "uderz w stół, a nożyce się odezwą". To oznaka histerii i intelektualnej bezsilności.

Może od razu z tym najlepszym: "Blood libel!"? To zawsze rozbraja. Nie ma nic lepszego. Nawet lunatyczne wzmianki o jakimś "Elvisie" i masonach tego nie przebiją.
No właśnie!! W obliczu niepodważalnych faktów uciekacie w odmęty absurdu! Jest tam kawał rzetelnej dziennikarskiej roboty! Musimy czym prędzej zmienić tytuł tematu na Powiązany poprzez LGBT z Leśnodorskim(który był u wróżki) Królewski właścicielem Wisły Kraków wspólnie z Izraelską finansjerą właścicielami Wisły Kraków!
Odpowiedz cytując
petred
Socios Wisła Kraków

Od: 07.2008

Stary 06.03.2019, 15:32
Prawda jest taka, że można tu spłodzić jeszcze 1000 postów odnośnie tego jaki obecny zarząd jest zły, albo dobry jak UW jest pokrzywdzona albo winna itd itp, a nic to absolutnie nie zmieni w podejściu władz klubu do tematu. Nie chcą symboliki rekina na stadionie to jej nie będzie- proste jak drut. Płacz i lament obrońców UW nic nie zmieni. Klub obrał drogę i się nie cofnie. Oni mają na dziś w dupie czy ktoś nas przekrzyczy na trybunach, dla nich liczy się uratowanie Wisły. Czują się pewnie bo wiedzą, że mają poparcie zdecydowanej większości kibiców. Nawet te wielkie gafy Królewskiego o szyciu flag nic nie zmienią. Ja osobiście nie rozumiem jaki problem ma UW z zakazem wnoszenia flag z rekinem. Nie rozumiem całej tej burzy. Wiedzą jaka jest sytuacja, jak sprawa jest medialna i zamiast się odciąć od sharksów (chodźby tymczasowo do zmiany właściciela) to robią zmieszanie którym tak naprawdę sami siebie pogrążają bo przeciętny kibic odbiera ich przez to jako przydupasów WSH. A skoro przez to co wydarzyło się w klubie przeciętny kibic ma taką opinię o sharksach to z automatu ma taką samą opinie o UW. Większość chce flag, zorganizowanego dopingu nawet rac co jakiś czas i opraw na poziomie ale nie chce rekina -czy UW tego naprawdę nie widzi? Czy może patrzy i słucha się drugiej strony konfliktu. Bo tak to wygląda niestety.
Odpowiedz cytując
serek.c2
Socios Wisła Kraków

Od: 03.2004

Stary 06.03.2019, 15:41
Niechże w końcu klub ogłosi, jakich flag nie chcą
Odpowiedz cytując
ciacho
Senior Member

Od: 06.2007

Stary 06.03.2019, 15:57
Dlaczego klub ma ogłosić jakich flag nie chce? Przecież to UW się obraziło więc niech powiedzą jakich flag klub zabronił im wnieść.
Odpowiedz cytując
serek.c2
Socios Wisła Kraków

Od: 03.2004

Stary 06.03.2019, 15:59
No to niech ogłosi UW, mi to obojętne Pomyślałem po prostu, że dla większości zdanie klubu jest bardziej wiarygodne...
Odpowiedz cytując
Wehrmacht
Socios Wisła Kraków

Od: 09.2009

Stary 06.03.2019, 16:28
No to jest w tym najciekawsze, ze poza jakimis kontrolowanymi tweetami nikt oficjalnie i prosto w komunikacie nie okresli jakich flag nie mozna wniesc. Najbardziej mnie dziwi, ze klub tego nie zrobi. Bo jesli to jest faktycznie kwestia flag z rekinem, to oglaszajac to calkowicie stawiaja UW pod sciana. Strzalem w leb przed nadjeżdzajacym czlogiem byloby kontynuowanie prostestu czy sprzeciwu wobec klubu w obronie symbolu rekina. Naprawde nie wiem na co w klubie czekaja
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów