The White Star Division - Wisła Kraków

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło

Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Reklama
Zakłady na Wisłę? Legalni bukmacherzy w Polsce - ranking i recenzje
Odpowiedź

Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
serek.c2
Socios Wisła Kraków

Od: 03.2004

Ignoruj użytkownika Pomoc
Stary 02.01.2019, 17:21
toomo napisał(a):Wyświetl post
Słuchajcie drodzy koledzy, zadałem proste pytania do kolegów z socjos i zamiast konkretnych odpowiedzi zostałem przez kilka osób zaatakowany. Wy chcecie coś konkretnego budować, a nie potraficie na proste pytanie normalnie odpowiedzieć. Już straciłem wszelkie zainteresowanie, wasza reakcja jasno dała mi do zrozumienia że nie warto.
Kogo reakcja? O czym Ty piszesz?

Po pierwsze - to nie jest prywatne forum Socios, mamy na nim swój oddzielny pokój i tam między sobą dyskutujemy. Jak chcesz dowiedzieć się więcej, to lepiej zapytaj tam gdzie trzeba - na naszym profilu fb, tt lub mailowo.

Nikt Cię nie zlekceważy i dostaniesz odpowiedź na każde pytanie. Możesz być tego pewien.
Odpowiedz cytując
preseant
Junior Member

Od: 04.2006

Stary 02.01.2019, 17:22
@admin To akurat jest bez znaczenia czy Ty jesteś członkiem Socios czy też nim nie jesteś.
Odpowiedz cytując
Coglin
Senior Member

Od: 11.2002

Stary 02.01.2019, 17:24
Wcześniej pisałeś:
toomo napisał(a):Wyświetl post
Ja jestem właśnie takim frajerem który przez ostatnie lata przychodził tylko i wyłącznie na mecz. Przestałem jak dowiedziałem się o tej nieszczęsnej złotówce.
Mam pytanie: chodzi o tą złotówkę, która teraz Wisła przekazywała SKWK i wyszło to ostatnio?
Wisła Kraków
Odpowiedz cytując
Armin
Member

Od: 07.2011

Inicjatywa z powołaniem socios jak najbardziej szczytna ale to nie miejsce i czas. Ludzie się będą bali dawać większy hajs żeby nie trafił on tam gdzie cała kasa do tej pory. Drugą kwestia to co z tego że jest transparentność - na TS też wyglądało fajnie dopóki nie porejestrowano sporo nowych sekcji które miały prawo do delegatów na walne co skończyło się przejęciem Zarzadu TS. Tu też może być podobnie, zapiszą się ludzie tylko w jednym celu by położyć łapę na kasie zebranej.
Odpowiedz cytując
maaarcin
Moderator

preseant napisał(a):Wyświetl post
@admin To akurat jest bez znaczenia czy Ty jesteś członkiem Socios czy też nim nie jesteś.
"Zakładam, że to członek Socios skoro odpowiada na pytania skierowane do was" - tak napisałeś do mnie. Zapytam dlaczego napisałeś "do Was". Akurat to jest kluczowe.
Odpowiedz cytując
artgal
Junior Member

Od: 12.2018

Stary 02.01.2019, 17:31
maaarcin napisał(a):Wyświetl post
I takie samo pytanie do Ciebie. Z czego wydedukowałeś, że użytkownik "artgal" jest członkiem Socios? Bo ja nie potrafię.
Tak dla ścisłości i do wiadomości atakujących inicjatywę prawdziwych kibiców Wisły Kraków informuje, że na obecną chwilę nie jestem członkiem Socios Wisła Kraków ale inicjatywa mi się podoba i mam zamiar wstąpić do tej organizacji. O utworzeniu takie właśnie stowarzyszenia kibiców apelowałem już 2016 roku na. Wisłaportal. pl jak do władzy doszła piggi i jej środowisko. Zostałem tam wyśmiany, że przecież jest SKWK a na argument że to szkodnik Wisły różne osobniki się oburzyły takim stwierdzeniem. Nie piszę już tam bo za krytykę prezes Pigi zostałem zablokowany. Ot cała tajemnica dlatego nie musicie już tak agresywnie atakować tu członków Socios za moją osobę.
Odpowiedz cytując
preseant
Junior Member

Od: 04.2006

Stary 02.01.2019, 17:33
@ admin Jeszcze raz napiszę, że to nie jest tu kluczowe kim akrurat Ty jesteś w tej układance i czy dobrze czy żle zinterpretowałem Twoją przynależność lub jej brak.I proszę nie spychać tej dyskusji na poboczne tory. Zamiast tego poproszę o odpowiedź na moje wcześniejsze pytanie dlaczego ww wpisy są tu tolerowane.
Odpowiedz cytując
maaarcin
Moderator

Stary 02.01.2019, 17:39
preseant napisał(a):Wyświetl post
@ admin Jeszcze raz napiszę, że to nie jest tu kluczowe kim akrurat Ty jesteś w tej układance i czy dobrze czy żle zinterpretowałem Twoją przynależność lub jej brak.I proszę nie spychać tej dyskusji na poboczne tory. Zamiast tego poproszę o odpowiedź na moje wcześniejsze pytanie dlaczego ww wpisy są tu tolerowane.
A skąd wiesz, czy nie zareagowałem na ten post? Znowu sobie coś założyłeś? Ja naprawdę nie muszę się Tobie tłumaczyć.
Odpowiedz cytując
toomo
Member

Stary 02.01.2019, 17:44
serek.c2 napisał(a):Wyświetl post
Kogo reakcja? O czym Ty piszesz?

Po pierwsze - to nie jest prywatne forum Socios, mamy na nim swój oddzielny pokój i tam między sobą dyskutujemy. Jak chcesz dowiedzieć się więcej, to lepiej zapytaj tam gdzie trzeba - na naszym profilu fb, tt lub mailowo.

Nikt Cię nie zlekceważy i dostaniesz odpowiedź na każde pytanie. Możesz być tego pewien.
Serek ja Cie bardzo proszę uszanuj że zakończyłem temat socios. Mnie to już naprawdę nie interesuje. Poczytaj dzisiejsze wypowiedzi kolegów to może zrozumiesz dlaczego. Sorry jak na mój gust za dużo w tym testesteronu, a za mało zastanowienia. Zamiast odpowiedzi co chwilę musiałem się tłumaczyć. Niepotrzebne mi to naprawdę. Na pewno macie dobre intencje, więc powodzenia życzę.
Odpowiedz cytując
toomo
Member

Stary 02.01.2019, 17:50
Coglin napisał(a):Wyświetl post
Wcześniej pisałeś:

Mam pytanie: chodzi o tą złotówkę, która teraz Wisła przekazywała SKWK i wyszło to ostatnio?
Tak chodzi o pieniądze przekazywane skwk, kiedy to wyszło to już całkiem osobna kwestia, jedni wiedzieli wcześniej dla innych to nowość. Nie akceptuje takich sytuacji, uważam taki układ za mocno nie na miejscu więc przestałem chodzić na mecze. Ze mnie i tak piknik chodzący na mecze z dzieciakiem więc strata dla "prawdziwych" kibiców tylko śmiesznie finansowa.
Odpowiedz cytując
heoij
Senior Member

Od: 12.2009

Stary 02.01.2019, 17:51
Szacun Kosa, aż w głowie się nie mieści do czego doprowadzili Ci ludzie...

https://mobile.twitter.com/kamilkoso...857.1487749943
Ostatnio edytowane przez heoij : 02.01.2019 o godz. 18:05.
Odpowiedz cytując
mesjasz
Banita

Od: 07.2018

Stary 02.01.2019, 17:58
Jeśli nawet członkowie Socios nie obrażają lub nie odsyłają do parchów to ludzie otwarcie ich wspierający już tak i naprawdę nie musze tu wypisywać nicków - bo każdy wie o kogo chodzi a udawanie głupich możecie sobie darować.

Zgadzam się z tym, że konferencja będzie weryfikacją a konkretniej - pytania wybrane przez "niezależne" nowe stowarzyszenie.

Bardzo bym chciał wierzyć w Socios Wisła ale jak skoro w zarządzie są osoby które parę miesięcy temu wraz ze swoją świtą jechały każdego kto napisał złe słowo o marzence a dziś lekkimi ruchami rozmywają odpowiedzialność TS'u?

Przekonamy się 4.02.
Odpowiedz cytując
Lemoniadowy Joe
Socios Wisła Kraków

Od: 12.2002

Stary 02.01.2019, 18:01
mesjasz napisał(a):Wyświetl post
Jeśli nawet członkowie Socios nie obrażają lub nie odsyłają do parchów to ludzie otwarcie ich wspierający już tak i naprawdę nie musze tu wypisywać nicków - bo każdy wie o kogo chodzi a udawanie głupich możecie sobie darować.

Zgadzam się z tym, że konferencja będzie weryfikacją a konkretniej - pytania wybrane przez "niezależne" nowe stowarzyszenie.

Bardzo bym chciał wierzyć w Socios Wisła ale jak skoro w zarządzie są osoby które parę miesięcy temu wraz ze swoją świtą jechały każdego kto napisał złe słowo o marzence a dziś lekkimi ruchami rozmywają odpowiedzialność TS'u?

Przekonamy się 4.02.
Jakie proponujesz pytania na piątek kolego ?
alejasienieznam
Odpowiedz cytując
rav
Socios Wisła Kraków

Stary 02.01.2019, 18:02
mesjasz, mam tylko nadzieję, że nie będziesz oceniał doboru pytań przez pryzmat odpowiedzi jakie otrzymamy.
Odpowiedz cytując
BiałaGwiazda
Senior Member

Od: 11.2005

Stary 02.01.2019, 18:05
Jadczak w dzisiejszym wywiadzie dla onetu:

Cytat:
-"Miśka" bał się ktokolwiek ruszyć? Jego konkubina, zamieszczając zdjęcie swojego partnera z groźbami pod adresem Damiana Dukata, wówczas przecież członka zarządu Wisły, nawet nie straciła pracy w Wiśle.

-I ta pani do dziś pracuje w TS-ie, co jest najlepszą odpowiedzią na pytanie, czy Sharksi wciąż mają w Wiśle swoje wpływy. Ale wśród gangsterów też wybuchł konflikt o pieniądze i władzę. Dobrze widać to na forum kibiców Wisły. W tej chwili frakcja "Miśka" walczy z frakcją "Zielaka". Główni zainteresowani mogą siedzieć w areszcie, ale najwidoczniej potrafią znaleźć jakiś sposób na kontakty ze swoimi ludźmi. Bo jak widać ktoś ich instruuje, co mają pisać.

https://sport.onet.pl/pilka-nozna/ek...wywiad/m4gg1kj
Przyznawać się kto jest w jakiej frakcji. Ja jestem we frakcji "Miśka", a Wy ?
Odpowiedz cytując
For_FuN_
Senior Member

Od: 08.2004

Stary 02.01.2019, 18:10
Lemoniadowy Joe napisał(a):Wyświetl post
O kogo chodzi ?

Widzimy ze zniechęcanie do fajnej inicjatywy już sie zaczęło ale każdy ogarnięty wie ze to jest celowa akcja.
Dziwne pytanie . Ja nie mam żadnych powiązań w przeciwieństwie do niektórych tutaj i to jest przecież oczywistość(nie wiem gdzie byłeś przez ostatnie lata...). Teraz widzę wielkie zaprzeczanie, że nie byłem tu, tu i tu... a do bitki pierwsi(przed Socios) . Przypomina to pewne wypowiedzi z wywiadu Dukata(podobna inteligencja).
Odpowiedz cytując
burki
Member

Od: 05.2017

Stary 02.01.2019, 18:11
Mam nadzieje,ze Socios nie tylko przetrwaja,jak Wisla w ekstraklasie,ale w obecnym kryzysie okaza sie zaczatkiem powrotu klubu do normalnosci.Oby doslownie jutro dotarlo do wszystkich uczciwych wobec Wisly kibicow,ze ona Nas tereaz potrzebuje w ilosci wypelniajacej stadion.Jesli tylko 20 tys zapisaloby sie dzis do Socios,to Wisla przetrwa,pilkarze w wiekszosci zostana i Wisla szybko znajdzie wspolgospodarza a miasto bedzie musialo nam wszystkim (tak wielu) podac pomocna reke.Natomiast TS bedzie musial sie juz z nami liczyc na wieki i jesli mniejszosciowa patologia nie zniknie ze stadionu,wraz z cala nawiedzona kibolka,sektorowka itp podobnymi patologiami,to sami poprosimy na walnym zebraniu naszych czlonkow,krakowska prokurature o jej wypalenie ze wszelkich struktur klubowych.Niesamowity jest czas ale moze tylko tak mozna odzyskac przedwojenna,uczciwa i honorowa Wise Krakow.

Nie mowcie prosze,ze to nie mozliwe
Odpowiedz cytując
Dariook
Socios Wisła Kraków

Od: 07.2009

Stary 02.01.2019, 18:13
BiałaGwiazda napisał(a):Wyświetl post
Jadczak w dzisiejszym wywiadzie dla onetu:

Przyznawać się kto jest w jakiej frakcji. Ja jestem we frakcji "Miśka", a Wy ?
Trudne pytanie. Jednemu lece kase, drugi mi kase wisi...nie odzywamy sie
Wiśle się nie kibicuje. Wisłe się KOCHA.

Cytat:
To może zmieńmy to podejście w tej naszej wiślackiej rodzinie. Łatwo jest bowiem na kogoś wylewać pomyje, ale jak później człowiek się obroni, to smród zostaje.
Radek Sobolewski
Odpowiedz cytując
Lemoniadowy Joe
Socios Wisła Kraków

Od: 12.2002

Stary 02.01.2019, 18:13
For_FuN_ napisał(a):Wyświetl post
Dziwne pytanie . Ja nie mam żadnych powiązań w przeciwieństwie do niektórych tutaj i to jest przecież oczywistość(nie wiem gdzie byłeś przez ostatnie lata...). Teraz widzę wielkie zaprzeczanie, że nie byłem tu, tu i tu... a do bitki pierwsi(przed Socios) . Przypomina to pewne wypowiedzi z wywiadu Dukata(podobna inteligencja).
Serio nie wiem o kogo chodzi.
alejasienieznam
Odpowiedz cytując
Jam55
Senior Member

Od: 01.2016

Stary 02.01.2019, 18:14
No to teraz w koncu wiadomo dlaczego TS Wisla czeka z konferencja do piatku:

https://www.przegladsportowy.pl/pilk...campaign=sport
Odpowiedz cytując
Jam55
Senior Member

Stary 02.01.2019, 18:16
"Dariusz Stachowiak: Hartling wystosował do Towarzystwa Sportowego propozycję, która jest planem B. Poprosił o czas do końca tygodnia, by móc ją zrealizować. W umowie między Ly a Hartlingiem było, że Hartling swoją część środków za akcje wniesie na przełomie stycznia i lutego. On miał wtedy mieć potrzebne środki. Wisła nie miała tyle czasu, dlatego dogadali się, że Vanna dostarczy pierwszy zastrzyk gotówki. Hartling byłby sam w stanie finansować klub, ale potrzebuje na to czasu. Wisła go nie ma, dlatego szuka rozwiązania"
Fragment wywiadu z Dariuszem Stachowiakiem
Odpowiedz cytując
master777
Senior Member

Od: 04.2010

Stary 02.01.2019, 18:26
Jam55 napisał(a):Wyświetl post
"Dariusz Stachowiak: Hartling wystosował do Towarzystwa Sportowego propozycję, która jest planem B. Poprosił o czas do końca tygodnia, by móc ją zrealizować. W umowie między Ly a Hartlingiem było, że Hartling swoją część środków za akcje wniesie na przełomie stycznia i lutego. On miał wtedy mieć potrzebne środki. Wisła nie miała tyle czasu, dlatego dogadali się, że Vanna dostarczy pierwszy zastrzyk gotówki. Hartling byłby sam w stanie finansować klub, ale potrzebuje na to czasu. Wisła go nie ma, dlatego szuka rozwiązania"

Ale, za przeproszeniem, pier***nie.

Właścicielami SA są osoby prawne, jakieś śmieszne fundusze nie wiadomo skąd. Jeżeli deal nie idzie, to się tych spółek pozbywa/rezygnuje/zaciera ślady.

To jest mydlenie oczu i gra na zwłokę, być może będąca też częścią planu. Co innego, gdyby właścicielem był Hartling jako osoba fizyczna.
Odpowiedz cytując
Kryniu
Senior Member

Od: 06.2010

Stary 02.01.2019, 18:29
Jam55 napisał(a):Wyświetl post
Szkoda gadać co tu się odwala. Ja nie wierze w TS i w żadnych Vannów czy Hartlingów. Wystarczy tej szopki
Odpowiedz cytując
RAF
Senior Member

Stary 02.01.2019, 18:33
A ja z innej beczki: kto ewentualnie otrzyma ten milion euro?
Szostego sierpnia roku panskiego 2003 zdziesiatkowani przez kontuzje i chimery pilkarze Wisly Krakow starli sie z Cypryjczykami w Nikozji. Walczyli jak poeci, walczyli jak prawdziwi Krakowianie. I wywalczyli awans do III rundy el. Champions League....
Odpowiedz cytując
heoij
Senior Member

Od: 12.2009

Stary 02.01.2019, 18:34
RAF napisał(a):Wyświetl post
Ten milion euro to zobaczymy jak świnia niebo...
Odpowiedz cytując
rokfor
Socios Wisła Kraków

Od: 08.2004

Stary 02.01.2019, 18:34
Armin napisał(a):Wyświetl post
Inicjatywa z powołaniem socios jak najbardziej szczytna ale to nie miejsce i czas. Ludzie się będą bali dawać większy hajs żeby nie trafił on tam gdzie cała kasa do tej pory. Drugą kwestia to co z tego że jest transparentność - na TS też wyglądało fajnie dopóki nie porejestrowano sporo nowych sekcji które miały prawo do delegatów na walne co skończyło się przejęciem Zarzadu TS. Tu też może być podobnie, zapiszą się ludzie tylko w jednym celu by położyć łapę na kasie zebranej.
Za chwilę będzie ponad 600 członków, ale to nie miejsce i czas. Ech...
Odpowiedz cytując
Jam55
Senior Member

Stary 02.01.2019, 18:37
Kryniu napisał(a):Wyświetl post
Szkoda gadać co tu się odwala. Ja nie wierze w TS i w żadnych Vannów czy Hartlingów. Wystarczy tej szopki
Ja tez nie wierze. Poprostu pisze dlaczego TS czeka z konferencja do piatkia oni chyba dalej wierza ze deal wypali w tym skladzie osobowym czy tez innym.
Odpowiedz cytując
RAF
Senior Member

Stary 02.01.2019, 18:38
heoij napisał(a):Wyświetl post
Ten milion euro to zobaczymy jak świnia niebo...
Ktokolwiek by nie byl wlascicielem Spolki Akcyjnej moze miec prawny obowiazek wystapienia o wyegzekwowanie w/w kary.

I ten pytanie: kto jest wlascicielem Wisly Krakow S.A.
Szostego sierpnia roku panskiego 2003 zdziesiatkowani przez kontuzje i chimery pilkarze Wisly Krakow starli sie z Cypryjczykami w Nikozji. Walczyli jak poeci, walczyli jak prawdziwi Krakowianie. I wywalczyli awans do III rundy el. Champions League....
Odpowiedz cytując
Jam55
Senior Member

Stary 02.01.2019, 18:42
Ktokolwiek by nie byl wlascicielem Spolki Akcyjnej moze miec prawny obowiazek wystapienia o wyegzekwowanie w/w kary.

I ten pytanie: kto jest wlascicielem Wisly Krakow S.A.
Dzisiaj w weszlo Miga i Trela wspólnie twierdzili ze w tym momencie właścicielem jest Alalega z NCP. Dopóki Ts nie unieważni umowy oni są jedynymi właścicielami akcji Wisły.
Odpowiedz cytując
kieuu
Socios Wisła Kraków

Od: 08.2014

Stary 02.01.2019, 18:45
Z kontekstu wynika, że TS w formie rekompensaty za nie wywiązanie się z umowy przez Hartlinga i Vanne, stąd nie dziwne, że Hartlingowi pali się w dupce i podobno szuka jakiś innych opcji na myśl o konieczności wypłacenia miliona euro kary
Choć warto mieć na uwadze, że ten cały Stachowiak to ziomek Pietrowskiego, więc pytanie na ile jest wiarygodny i nazwijmy to "obiektywny"? Bo sugerowanie, że Vanna jest niepoważny i wycofał się nagle i bez słowa z klepniętego biznesu czy że udaje chorobę i żadnego zawału nie było to ewidentne wybielanie jednej ze stron. Tak samo wspominanie o tym, że Hartling jest z TSem cały czas w kontakcie, chce dobrze, nie będzie się sądził etc.

Bardziej to wygląda na próbę miękkiego lądowania (coś jak Citko przy Meresińskim) - biedni panowie Pietrowski i Hartling chcieli dobrze a zostali oszukani przez pana Vanne.
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów