The White Star Division - Wisła Kraków

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło

Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Reklama
Zakłady na Wisłę? Legalni bukmacherzy w Polsce - ranking i recenzje
Odpowiedź

Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
Jontek
Member

Od: 12.2018

Ignoruj użytkownika Pomoc
Stary 21.12.2018, 21:49

Vanna Ly i Kozakiewicz
Odpowiedz cytując
Kryniu
Senior Member

Od: 06.2010

Stary 21.12.2018, 21:58
Jeśli jakimś cudem to wszystko wypali, to niech ktoś przegada ludziom by wywalić tego Pietrowskiego. Co on namotał to głowa mała. Czekam na przelew i wierzę.
Odpowiedz cytując
emptyspacenpg
Junior Member

Od: 07.2016

Stary 21.12.2018, 22:02

Te działki na różowo nie są Cracovii od 2002 roku by zamienili je z Kablem za działki na Wielickiej a Kabel je całkowicie bądź częściowo upłynnił. Miasto i TS są potrzebne jako strony do scalenia gruntów
Ostatnio edytowane przez emptyspacenpg : 21.12.2018 o godz. 22:06.
Odpowiedz cytując
Revenge_vo2
Member

Stary 21.12.2018, 22:08
Nikt nie pisał, że działki różowe sa Cracovii. Powtarzam, 179/2, 179/5 to są działki Cracovii. Działki na różowo - Berliner. Masz nieaktualna mapkę. Od 2015 działka 179/6 została podzielona na 3 działki.
Ostatnio edytowane przez Revenge_vo2 : 21.12.2018 o godz. 22:11.
Odpowiedz cytując
El'kabat
Senior Member

Od: 04.2009

Stary 21.12.2018, 22:42
Słuchając Stolara po meczu, to dość pesymistycznie i w smutnym tonie się wypowiada..
Ostatnio edytowane przez El'kabat : 21.12.2018 o godz. 22:44.
Odpowiedz cytując
!!IRIVER!!
Senior Member

Od: 08.2007

Stary 21.12.2018, 22:48
El'kabat napisał(a):Wyświetl post
Słuchając Stolara po meczu, to dość pesymistycznie i w smutnym tonie się wypowiada..
Ja się mu generalnie nie dziwie. Sam Stolar jak i nasi grajkowie zrobili sobie mocne CV tą rundą. Po prostu dziękuję.
Odpowiedz cytując
petred
Socios Wisła Kraków

Od: 07.2008

Stary 21.12.2018, 22:56
!!IRIVER!! napisał(a):Wyświetl post
Ja się mu generalnie nie dziwie. Sam Stolar jak i nasi grajkowie zrobili sobie mocne CV tą rundą. Po prostu dziękuję.
co więcej możemy? kupić klub?
Odpowiedz cytując
Dzimi
Senior Member

Od: 05.2004

Stary 21.12.2018, 23:13
Od środy nie byłem na bieżąco - wytłumaczy ktoś skąd się wziął i jaką rolę odgrywa Kozakiewicz?
Odpowiedz cytując
bridgeburner
Senior Member

Od: 06.2009

Stary 21.12.2018, 23:15
El'kabat napisał(a):Wyświetl post
Mówiąc szczerze to odebrałem cała ta końcówkę jako pozegnanie
Nie tylko Zdenka i nie tylko na przerwę...
Szkoda
"Czy mogłem sie cofnąć - cofnąć do czego, do kogo, do jakiego mnie ? Nie ma żadnego momentu w przeszłości, który, cudownie zmieniony, odwróciłby bieg mojego życia, żadnej katastrofy, która mi sie przydarzyła, wskutek czego jestem inny, niż byc powinieniem; niczego takiego nie potrafie wskazać"
Odpowiedz cytując
sandomingo
Senior Member

Od: 03.2005

Stary 21.12.2018, 23:20
Podobne odczucia, wyglądało to na koniec.cholerna szkoda bo Wisła ma ogromny potencjał.Szacunek dla całej ekipy ale widać było na koniec ze nie ma już wiary
Odpowiedz cytując
pawelh1988
Junior Member

Od: 08.2013

Stary 21.12.2018, 23:26
Ja tylko jednej rzeczy nie rozumiem

Czemu TS nam to zrobiła?
To jakaś zemsta Sarapaty, za okrzyki z poprzedniego meczu?

Złe zarządzanie biorę na brak doświadczenia/umiejętności
Ale to co ostatnio zrobiło TS to ja już kompletnie nie mogę zrozumieć :(
Odpowiedz cytując
regan
Senior Member

Stary 21.12.2018, 23:27
A nie myśleliście że może chodzić inwestorom o działki miasta za trybuną C i G? Na hotele tam jest mnóstwo miejsca... a miasto mialoby w koncu inwestora na zagospodarowanie tych terenów i rozwiazanie problemu stadionu... Te słowa o interesujacej propoozycji dla prezydenta Krakowa mogą wlasnie to oznaczac. Tereny TS sa nieruszalne.
Odpowiedz cytując
kopaczoholik
Senior Member

Od: 07.2009

Stary 21.12.2018, 23:28
to co takiego mówił Stolar?!
Odpowiedz cytując
LucjuszWielki
Socios Wisła Kraków

Od: 02.2012

Stary 21.12.2018, 23:30
Jak myślicie, w którym hostelu nocuje dzisiaj sympatyczny Dżeki Czan?

Odpowiedz cytując
Jontek
Member

Stary 21.12.2018, 23:32
Przestańcie płakać...

Stolar:

"- Wiem, że jesteśmy nieufni do tego, co daje nam przyszłość, ale czekaliśmy na to wydarzenie długo, czyli na to, żeby ktoś przejął klub, żeby ktoś go kupił. Tak stało się kilka dni temu i wierzę w to, że jest do moment przełomowy i że klub stanie na nogi. Mieliśmy spotkanie z nowymi właścicielami, ale było ono kurtuazyjne. To konkretne dopiero przed nami. Było to spotkanie pozytywne i dajmy czas, żeby wszystkie rzeczy mogły zaistnieć. Tak do tego podejdę. Czekaliśmy tyle czasu, poczekajmy co się wydarzy. Byliśmy pełni wiary i nadal tę wiarę mamy - mówił trener Wisły."
Odpowiedz cytując
TIR_DO_SŁUBIC
Senior Member

Od: 05.2017

Stary 21.12.2018, 23:36
Pozostaje czekać. Na początku mało kto wierzył w ogóle w istnienie takich jegomości. Potem w ich przybycie. Istnieją, byli. Teraz tylko trzeba czekać na ten/te przelewy/przelewy. Już naprawdę nie ma co gdybać.

Wesołych Świąt!
Probierz cwel! Ole ole ole! AUUU AUUU!
Odpowiedz cytując
Jontek
Member

Stary 21.12.2018, 23:39
Trela:
"Piłkarze Wisły wyszli ze spotkania z inwestorami z raczej pozytywnymi wrażeniami. Usłyszeli "jakieś" zapewnienia, zdaniem Rafała Pietrzaka padły "dość ambitne deklaracje"."

Czekamy i tyle. Przestańcie szlochać i panikować, bo wstyd czytać wasze grobowe przemyślenia z 4 liter.
Odpowiedz cytując
Karherop
Socios Wisła Kraków

Od: 02.2006

Stary 21.12.2018, 23:51
LucjuszWielki napisał(a):Wyświetl post
Jak myślicie, w którym hostelu nocuje dzisiaj sympatyczny Dżeki Czan?
Novotel

...
Sprawa z gruntami mnie dzisiaj przybiła, a chciałoby się wierzyć, że jakoś to będzie...
Odpowiedz cytując
heoij
Senior Member

Od: 12.2009

Stary 21.12.2018, 23:53
To co wygaduje ten Pietrowski to naprawdę są żarty, gość albo udaje głupka albo nim jest...

To ma być prawdziwy/ poważny biznes z takim ludźmi?

Ręce opadają...
Ostatnio edytowane przez heoij : 22.12.2018 o godz. 00:42.
Odpowiedz cytując
David.
Senior Member

Od: 02.2005

Stary 21.12.2018, 23:57
Też odebrałem końcówkę jako swoiste pożegnanie.

Najbardziej mnie w....ia, że w klubie jest zarząd, piłkarze, sztab czy do chuja nie ma ani jednego dziennikarza, który może zadzwonić zapytać co wiedzą, co tam się dzieje?
Czy żaden z nich nie mógł zapytać kogoś z nowych gości: ok plany, plany ale kiedy kasa? Od czegoś to zależy? Będzie, nie będzie?

Pani prezes obiecała na spotkaniach, transparentność, lepszą komunikację z kibicami... Serio nie ma ani jednej osoby w klubie, która wyjdzie i powie jak jest? O .... tam chodzi? Nagle jesteśmy takimi profesjonalistami, że nikt pary z ust nie puści?

Ważą się losy klubu z ogromną tradycja i potencjałem co pokazał dzisiejszy mecz a my, tak jakby, przechodzimy obok...

Edit: szynek chuju i gdzie te flagi? I każdy, który cisnął po kibolach z C, tam są ludzie którym też zależy. Dzisiejszy mecz był wzorowy, może o tym świadczyć to, że doping anty szedł z narożnika a nie z gniazda. Pamiętajcie o tym.

E2: szacun dla każdego kto dziś się pojawił. 22k ludzi, patrzcie kur.wy z kałuży jak wygląda piłka nożna.
Ostatnio edytowane przez David. : 22.12.2018 o godz. 00:16.
Odpowiedz cytując
JAN ZEMBRZYCKI
Senior Member

Od: 08.2007

Stary 22.12.2018, 00:00
petred napisał(a):Wyświetl post
co więcej możemy? kupić klub?
25000 kibiców x 500zl pozwala spłacić zaległości, nie rozwiązać problemu ale przedłużyć nadzieję, że ktoś przejmie klub jeśli nic nie wyjdzie z Ly .
Odpowiedz cytując
kopaczoholik
Senior Member

Od: 07.2009

Stary 22.12.2018, 00:02
Pożyjemy i zobaczymy co przyniesie przyszłość. Jakby nie spojrzeć kości zostały rzucone.

Jednocześnie fascynuje mnie kilka kwestii:
1. Gdzie jest Prezes Wisły Marzena Sarapata. Jakby nie spojrzeć umowa jest warunkowa więc jeszcze może się wiele zdarzyć... i Pani Sarapata będzie kontynuować swoją prezesurę...
2. Czy ktoś (w zależności co przyniesie przyszłość) zweryfikuje pogłoski o niegospodarności...
3. Jak to jest, że TS posiada działki niemal w centrum Krakowa i od wielu lat nie potrafi ich spożytkować na cześć i chwałę Wisły Kraków... dopiero inwestor z Kambodży widzi w nich biznes?!
Niesamowite...
Odpowiedz cytując
lukaszsz86
Senior Member

Od: 07.2010

Stary 22.12.2018, 00:18
David. napisał(a):Wyświetl post
Też odebrałem końcówkę jako swoiste pożegnanie.

Najbardziej mnie w....ia, że w klubie jest zarząd, piłkarze, sztab czy do chuja nie ma ani jednego dziennikarza, który może zadzwonić zapytać co wiedzą, co tam się dzieje?
Czy żaden z nich nie mógł zapytać kogoś z nowych gości: ok plany, plany ale kiedy kasa? Od czegoś to zależy? Będzie, nie będzie?
.
No właśnie tacy są Ci dziennikarze. Jak najwięcej zarobić jak najmniejszym nakładem sił. Po co się mają wysilac, dzwonić, dowiadywać jak wystarczy wejść na forum przeczytać, przepisać i już kliki a wraz z nimi pieniądze lecą do kieszeni. Skoro sami kibice śmieją się z własnego klubu to i dziennikarze piszą w tym tonie, a później to idzie na całą Polskę.

Ja bym proponował wyluzować, trzeba czekać i zobaczyć co się wydarzy. To nie jest sytuacja jak z meresinskim że było co ratować. Tera jeśli nie wypala ci inwestorzy to zostaje IV liga i nie ma innej mozliwosci
Odpowiedz cytując
regan
Senior Member

Stary 22.12.2018, 01:56
heoij napisał(a):Wyświetl post

Sorry ale jakaś spółka Outsourcingowa chyba AON robiła im rozeznanie i nie wierze, żeby przeoczyli tak istotną rzecz. Nikt nie jest głupi, żeby pozbyć się terenów wartych 100 mln za długi warte 12. Oni chyba też na tyle głupi nie są, żeby tak myśleć a Marzena nie jest tak głupia, żeby tak to rozwiązać.

Ja temat widzę inaczej. Gra nie toczy się o tereny TS, tylko o tereny Gminy Kraków tuż za trybuną C i być może G. Majchrowski bardzo pozytywnie się o tych inwestorach wypowiedział... a wiadomo, że miasto ma problem ze swoimi terenami czyli chodzi o pusty beton który robi za parking na siebie niezarabiający. Z korzyścią dla miasta byłoby gdyby ktoś w tym miejscu zaraz przy samej ul. Reymonta wybudował jakiś hotel+parkingi. Wtedy miasto np dogaduje się tak: My wam dajemy teren wy budujecie hotel parkingi i bierzecie operatora stadionu na siebie. I jest to całkiem logiczne podejście i z korzyścią dla miasta, bo nie musi ciągle się babrać w jakieś ściąganie długów za czynsz od Wisły i ryzyko wizerunkowe związane z tym bublem ani też dokładać do interesu tylko ma czystą kase np. 2 mln zł rocznie+podatki. Miasto ma spokój ze stadionem, ma parkingi, które były w planie budowy stadionu, natomiast inwestor ma hotel z którego czerpie zyski np. z jego działalności bądź z jego dalszej odsprzedaży pozyskując kapitał na dalsze inwestycje. Korzysta również Wisła, bo spłacane są długi, stadion w końcu zacznie wyglądać, być może w klub zostaną wpompowane jakieś środki. TS terenów nie odda i wszyscy są jakby wygrani.
Wszystko według mnie rozstrzygnie się jutro na spotkaniu inwestorów u Majchrowskiego.

Natomiast jeszcze jedno chciałem dodać. Nie łudźcie się. Oni tu nie przyjeżdżają kochać Wisłe, podziwiać klub, kibiców tradycje itd. Oni tu przyjeżdżają zarobić. Wszystko na to wskazuje stety czy niestety. Jak im się coś w tym biznesie popie.rdoli to znikną stąd szybciej niż pikniki ze stadionu jak wybiła 85 minuta. Taki minus całej zabawy. I lepiej żeby nie zostawili nas w gorszym stanie niż teraz jesteśmy
Ostatnio edytowane przez regan : 22.12.2018 o godz. 01:59.
Odpowiedz cytując
Wojtas
Senior Member

Od: 06.2006

Stary 22.12.2018, 01:57
regan napisał(a):Wyświetl post
A nie myśleliście że może chodzić inwestorom o działki miasta za trybuną C i G? Na hotele tam jest mnóstwo miejsca... a miasto mialoby w koncu inwestora na zagospodarowanie tych terenów i rozwiazanie problemu stadionu... Te słowa o interesujacej propoozycji dla prezydenta Krakowa mogą wlasnie to oznaczac. Tereny TS sa nieruszalne.

być moze ,
on jako właciciel firmy budowanej poprostu szuka miejsca na jakies inwestycje,i tyle.Oby oby.....bo tez nie wierze ze goscie by przegapili cos tak istotnego.to sie sprawdza na samym początku.
i tak nic nie zrobimy my jako kibice w tej kwestii ale ,dzis pokazalismy ze kibicowsko dajemy i damy sobie radę.
Ostatnio edytowane przez Wojtas : 22.12.2018 o godz. 02:00.
WISŁA KRÓLOWA POLSKI
Odpowiedz cytując
Kamil
Socios Wisła Kraków

Od: 12.2006

Stary 22.12.2018, 03:12
regan napisał(a):Wyświetl post
tylko w takim przypadku, po co im Wisla skoro tereny są miasta.?
TYLKO WISŁA
Odpowiedz cytując
masada
Senior Member

Od: 06.2006

Stary 22.12.2018, 03:56
Nie ma we mnie grama wiary w to, że to z tymi "inwestorami" się uda, ale też czułem tą niesamowitą moc dzisiaj przy zanuceniu "nigdy nie zginie, Wisełka nigdy nie zginie" i jestem ....a pewien, że ostatecznie nie ma chuja, żeby coś złego się stało. Nawet jeśli będzie kilka chudych lat, to wrócimy do normalności, bo normalnością jest istnienie tego klubu na topie. Dobranoc i Wesołych Świąt
Odpowiedz cytując
PhantomRanger
Senior Member

Od: 09.2007

Stary 22.12.2018, 07:31
Cytat:
- Wie pan, że oznacza to, że kupno klubu piłkarskiego nie spowoduje tego, że inwestor wraz z przejęciem klubu stanie się właścicielem ziemi - pytamy Pietrowskiego. - Aha... to nie wiedzieliśmy. To trzeba porozmawiać z panem prezydentem i wszystkiego się dowiedzieć. Nie mamy takich informacji, że TS ma tam ziemię - odpowiada. - Co zatem z planami i inwestycjami, o których mówi inwestor - dopytujemy. - Na to pytanie nie mogę odpowiedzieć, bo się od pana dowiedziałem, że właścicielem jest TS - wyjaśnia Pietrowski i dodaje, że w najbliższych dniach inwestorzy przedstawią szczegóły.
Goście na prawdę sądzili, że kupując klub za 12 mln dostaną w gratisie ziemie wartą 100mln?
"W meczach powinni dawać z siebie wszystko! Ze zmęczenia powinni rzygać, mdleć, z wysiłku narobić w spodnie, cokolwiek!"- ANDRZEJ IWAN
Odpowiedz cytując
lukaszsz86
Senior Member

Od: 07.2010

Stary 22.12.2018, 07:43
PhantomRanger napisał(a):Wyświetl post
Goście na prawdę sądzili, że kupując klub za 12 mln dostaną w gratisie ziemie wartą 100mln?
Nie sądzę żeby tak mysleli. Myślę że to jakieś nieporozumienie w tym wywiadzie. Ten Pietrowski wygląda na cfanego ale nie inteligentnego. Myślę że się nie dogadali o które tereny chodzi. Możliwe że im chodzi o tereny miasta, a dziennikarz powiedział że należą do TS
Odpowiedz cytując
krakus76_
Socios Wisła Kraków

Od: 09.2018

Stary 22.12.2018, 07:49
Może oni chcą iść do Majchrowskiego i powiedzieć tak. Dajesz nam tereny za C i G (parkingi) po inwestycje (za darmo) a my inwestujemy w Wisłę

W każdym razie oni liczyli/liczą na wałek na gruntach. Ą że to nie Kambodża, Turcja czy Włochy gdzie można robić "wałki" to tyle tych panów widzieliśmy

Zawitam tu 29 grudnia
----------------------------------------------------------------
„W świecie baranów i owiec wolę być wilkiem"
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów