The White Star Division - Wisła Kraków

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło

Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Reklama
Zakłady na Wisłę? Legalni bukmacherzy w Polsce - ranking i recenzje
Odpowiedź

Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
TIR_DO_SŁUBIC
Senior Member

Od: 05.2017

Ignoruj użytkownika Pomoc
Stary 19.12.2018, 15:48
Goście już jutro mają się pojawić w mieście. Także najwcześniej jutro będzie coś wiadomo.

A w przerwie piątkowego meczu parada smoków, pokaz tresury tygrysów bengalskich. W cateringu ryż jaśminowy, kaczka pekin, ciasteczka z wróżbami.
Probierz cwel! Ole ole ole! AUUU AUUU!
Odpowiedz cytując
_ukoL
Lokalny Patriota

Od: 05.2005

Stary 19.12.2018, 15:49
Jak wyślą przelew w piątek to chyba zaksięgują dopiero po świętach?
Lengyel - Magyar két jó barát együtt vív, és issza borát!
Odpowiedz cytując
Sami
Senior Member

Od: 05.2009

Stary 19.12.2018, 15:53
Trzeba wysłać KOCURA jutro pod stadion
"Nie dla ligi, nie dla mody, nie dla żadnego szpanu, nigdy nie zaliczaj nas do stada tych baranów..."
Odpowiedz cytując
TIR_DO_SŁUBIC
Senior Member

Od: 05.2017

Stary 19.12.2018, 16:00
https://mobile.twitter.com/MiBiBialo...04591053848576
Probierz cwel! Ole ole ole! AUUU AUUU!
Odpowiedz cytując
Sinoos
Senior Member

Od: 03.2005

Stary 19.12.2018, 16:01
Ale po co wysyłać maile, jak można kupić przez Facebooka
Załączone obrazki
Typ pliku: jpg zl7koo.jpg (67,4 KB, 93 wyświetleń)
Życie bym dał za krakowską Wisłę....
Odpowiedz cytując
Deteinate
Member

Od: 03.2016

Stary 19.12.2018, 16:03
sandomingo napisał(a):Wyświetl post
Paradoksalnie - dla mnie optymistyczny jest tylko i wyłącznie brak logicznej odpowiedzi na pytanie, po co ktoś miałby zawierać warunkową umowę zakupu Wisły nie planując wypełnić tego warunku?
.
Widocznie w TS sami nie ufają tym kontrahentom, skoro postawili taki warunek.
Odpowiedz cytując
regan
Senior Member

Od: 05.2004

Stary 19.12.2018, 16:25
paralaksa napisał(a):Wyświetl post
Jak nie dojda to tym lepiej. Hochsztaplerzy zostana zdemaskowani, a my pod wodza TSu zawojujemy 4 lige

Czemu mieliby podpisywac umowe skoro nie maja ochoty przelac srodkow? Chodzilo im o lunch i alkohol za kase Marzeny?
A po co Meresiński brał Wisłę?

Odpowiedz sobie na to pytanie i znajdziesz odpowiedź na swoje rozterki

Póki co nawija nam się makaron na uszy różnymi Ligami mistrzów budżetami z kosmosu 5 transferami akademiami i współpracą z M.City... A jeszcze dzień dobry nie powiedzieli, konferencji nie było, zarządu nie sformowali a kasy do tej pory nikt nie widział. Każdy zdrowy na umyśle wie, że należy do tych informacji podchodzić z 90% rezerwą i lepiej sie miło zaskoczyć niż wiadomo co. Natomiast jak mi ktoś opowiada jakie to złoto będzie na klamkach od kibli na sektorze E to od razu mnie się lamka zapala w głowie, że bajkopisarz hochsztapler i inny oszust. Po Akcji z Citką i Meresiem nic mnie nie zdziwi już.
Ostatnio edytowane przez regan : 19.12.2018 o godz. 16:30.
Odpowiedz cytując
Sami
Senior Member

Od: 05.2009

Stary 19.12.2018, 16:25
Także tego:

https://pomagam.pl/lyvanna/
"Nie dla ligi, nie dla mody, nie dla żadnego szpanu, nigdy nie zaliczaj nas do stada tych baranów..."
Odpowiedz cytując
sandomingo
Senior Member

Od: 03.2005

Stary 19.12.2018, 16:27
Deteinate napisał(a):Wyświetl post
Widocznie w TS sami nie ufają tym kontrahentom, skoro postawili taki warunek.
Niekoniecznie. Taki warunek umowny jest przy okazji tej transakcji całkiem logiczny, z punktu widzenia zarówno jednej jak i drugiej strony.
Odpowiedz cytując
Jontek
Member

Od: 12.2018

Stary 19.12.2018, 16:29
@Awe
Cytat:
Mnie najbardziej niepokoi to spotkanie z Majchrowskim i jakaś ogólna wizja dla miasta. Oby tą wizją nie były "legendarne" grunty i to jest ten haczyk czemu ktoś chce dać 100 mln niby za nic.
Dokładnie. Na spotkaniu zaproponuje jakiś deal, by dostać jakąś ziemię. Majchrowski go wyśmieje, Ly Vanna wróci do domu, przelewu nie będzie i koniec rozmów. Chcę się mylić, ale tym to śmierdzi. Oby Kwiecień faktycznie wrócił wtedy do gry.
Odpowiedz cytując
Wehrmacht
Socios Wisła Kraków

Od: 09.2009

Stary 19.12.2018, 16:35
Jontek napisał(a):Wyświetl post
Oby Kwiecień faktycznie wrócił wtedy do gry.
Po tym cyrku, ktory ma miejsce teraz, to chocby do gry wszedł nie wiem - Cupiał, Solorz i Kulczyk w jednym, to juz nikt w to nie uwierzy. A juz zwłaszcza piłkarze.
Odpowiedz cytując
Arked
Senior Member

Od: 01.2003

Stary 19.12.2018, 16:44
PhantomRanger napisał(a):Wyświetl post
Ponieważ ryzykujemy utratę herbu, zdobytych pucharów, mistrzostw, czyli 112 lat piłkarskiej sekcji Wisły. Gdyby doszło do najgorszego gdzie będziemy się sądzić, i czy stać nas na to będzie? Mam nadzieje, że w TS-ie przewidzieli taką możliwość i odpowiednio się zabezpieczyli, że w razie upadku SA wszystkie prawa z automatu wracają do TS.
Na 99% kupili herb SSA, nie TS. Kwestia pucharów, mistrzostw, dziedzictwa itd. to jest tylko kwestia umowna, czyli przede wszystkim akceptacji kibiców. Szczegóły prawne są bez znaczenia.
(...) MY KIBICE POMOŻEMY!!! (...)
Odpowiedz cytując
Reserve
Senior Member

Od: 06.2011

Stary 19.12.2018, 16:45
Wehrmacht napisał(a):Wyświetl post
Po tym cyrku, ktory ma miejsce teraz, to chocby do gry wszedł nie wiem - Cupiał, Solorz i Kulczyk w jednym, to juz nikt w to nie uwierzy. A juz zwłaszcza piłkarze.
Abstarhując od treści wypowiedzi - dlaczego toleruje się tutaj kogoś kto w nicku umieścił sobie zbrojne ramię jednego z najbardziej okrutnych państw, odpowiedzialnego bezpośrednio za cierpienia milionów ludzi, w tym całej masy polaków?

Odpowiedz cytując
Virusman
Senior Member

Od: 10.2005

Stary 19.12.2018, 16:49
Piotr Wołosik:

Cytat:
Waldemar Kita, milioner z Francji, właściciel FC Nantes był zainteresowany kupnem Wisły Kraków. Kita oddelegował do rozmów Henryka Kasperczaka,lecz Wisła odmówiła przeprowadzenia audytu firmie Kity.
Krzysztof Stanowski:

Cytat:
Na dzisiaj na 18. umówiłem Wiśle spotkanie z polskim biznesmenem, który był potencjalnie zainteresowany i miał pełną wiedzę, co do potrzeb klubu. Poczytał, że tak naprawdę jechałby na próżno, bo już wszystko klepnięte i zrezygnował z tej straty czasy. Tak naprawdę nie wiem, jakimi środkami dysponował, ale gdy widzę tych cudaków, którzy się zjawili to myślę sobie, że na miejscu Wisły nie lekceważyłbym ani jednej alternatywnej opcji i odbył każde możliwe spotkanie w trybie pilnym. Ale może się nie znam.
Szymon Jadczak:

Cytat:
Nowym prezesem Wisły Kraków ma zostać Dariusz Stachowiak, wychowanek Lecha Poznań, związany z firmą menadżerską http://af-m.pl/team/ . To on ściągnął do Krakowa egzotycznych inwestorów.
ABG ABG ABG
Odpowiedz cytując
Wojtas
Senior Member

Od: 06.2006

Stary 19.12.2018, 16:53
Jak nie dojda to tym lepiej. Hochsztaplerzy zostana zdemaskowani, a my pod wodza TSu zawojujemy 4 lige

Czemu mieliby podpisywac umowe skoro nie maja ochoty przelac srodkow? Chodzilo im o lunch i alkohol za kase Marzeny?

dokladnie,tak naprawde pozostaje czekac na konferencje ,prezentacje panow,zobaczymy co mówią ,jak mówią i potem bedziemy oceniac

bo gogle,twitery,i youtuby i innych informatorow to mozna sobie wsadzic w 4 litery.
WISŁA KRÓLOWA POLSKI
Odpowiedz cytując
Mistrzu_
Member

Od: 12.2002

Stary 19.12.2018, 16:54
Cała ta kolekcja gości jest podejrzana jak nic. To tak jakby ten Pietrowski spotkał się z Wanną Ly i się nawzajem bajtlowali. Jeden jakiś no-name agent nagadał drugiemu że kiedyś to tam nawet Messi był w jego stajni; Wanną natomiast bredzi że ma udziały w samym Man City (plus 9 innych klubów). Jeden uwierzył drugiemu, drugi pierwszemu, i wyruszyli kupić sobie klub, a to że z kasą cienko to znaleźli trzeciego który wyłudzi lub na lewo pożyczy kasę plus dorzuci euro za sam klub, i tak mamy szweda i jego spółki od finansów. Z tego co pamiętam to jak ten watek z NCP miesiąc temu się pojawił to była mowa że NPC oferują także zorganizowanie pożyczki obligacyjnej w kwocie 10 milionów.
Powód: literowka
Ostatnio edytowane przez Mistrzu_ : 19.12.2018 o godz. 16:59.
Odpowiedz cytując
ABGwislakABG
Senior Member

Od: 06.2009

Stary 19.12.2018, 16:59
Są tematy ważne i ważniejsze, działamy!

https://pomagam.pl/lyvanna/?_ga=2.13...755.1543169518
Anty PO-PiS!!!
Odpowiedz cytując
Kryniu
Senior Member

Od: 06.2010

Stary 19.12.2018, 16:59
Mogli dodać jeszcze, że w przypadku braku wpłaty 12mln zł nie tylko kontrakt traci na ważności ale też muszą zapłacić odszkodowanie za czas poświęcony im a nie innym podmiotom. Dla tego co chce zapłacić to nie jest problem
Odpowiedz cytując
paralaksa
Member

Od: 04.2018

Stary 19.12.2018, 17:01
Mistrzu_ napisał(a):Wyświetl post
Z tego co pamiętam to jak ten watek z NCP miesiąc temu się pojawił to była mowa że NPC oferują także zorganizowanie pożyczki obligacyjnej w kwocie 10 milionów.
Bralbys pozyczke na 10mln dla zabawy (kupno klubu), majac swiadomosc ze mozesz z niego wyciagnac raptem kilkaset tys. za sprzedaz oplaconych zawodnikow? To nielogiczne
Odpowiedz cytując
petred
Socios Wisła Kraków

Od: 07.2008

Stary 19.12.2018, 17:02
!!IRIVER!! napisał(a):Wyświetl post
Nie wiem ....a o co im chodzi. Zasada ograniczonego zaufania - mówi Ci to coś? Polscy korespondenci z Londynu docierają do info, że pod adresem siedziby naszego nowego udziałowca jest sklep z cygarami - ma mnie to uspokoic?

Zależy czy to sklep z drogimi czy tanimi cygarami Co tu się odpieprza to głowa mała
Odpowiedz cytując
Jam55
Senior Member

Od: 01.2016

Stary 19.12.2018, 17:04
Jest wiele nie jasności w całym przedsięwzięciu ale na pierwszy plan jak dla mnie wysuwa się to cale Noble z szwedem u steru. Jeżeli tego Ly Vanna można z dużą dozą sceptycyzmu uznać za człowieka posiadającego jakiś majątek tak ten szwed do tej spółki pasuje jak kwiatek do kożucha. Wg mnie są dwie możliwe sytuacje czemu Noble ma 40 % akcji: albo stoi ktoś za ta firma z kasa i nie chce się ujawniać albo kolesie znaleźli łosia w osobie Ly Wanna i chcą go na kasę wyj...
Pytanie jest dlaczego cały ten Ly Van skumał się z Noble?
Odpowiedz cytując
Wehrmacht
Socios Wisła Kraków

Od: 09.2009

Stary 19.12.2018, 17:09
Arked napisał(a):Wyświetl post
Na 99% kupili herb SSA, nie TS. Kwestia pucharów, mistrzostw, dziedzictwa itd. to jest tylko kwestia umowna, czyli przede wszystkim akceptacji kibiców. Szczegóły prawne są bez znaczenia.
To jest bardzo ciekawa uwaga, bo wg mnie to nie jest kwestia umowna i bez znaczenia jest akceptacja kibiców badz jej brak. Jeśli klub upadnie, to upadł. Nie ma go. Nie wiem dlaczego środowisko piłkarskie jest chyba jedynym w swoim rodzaju, które powszechnie tworzy i toleruje całkowitą fikcję jaką jest np. uznawanie, że istnieje taki klub jak obecny Lech Poznan, który jest 7 krotnym mistrzem Polski. Wszyscy zdajemy sobie sprawie, ze takiego klubu nie ma. GKS Katowice tez kilka lat temu upadł i obecny twór GKS Gieksa Katowice zalozony w 2009r. nic wspolnego z nim nie ma. Jesli teraz Wisla upadnie, to z jakiej racji coś co powstanie niby w jej miejsce, z inna nazwa, bedzie mialo prawo tytułować sie mianem 13 krotnego mistrza kraju? To bedzie całkiem nowy klub, ktory powinien zaczynac od zera. Dlatego tak ogromne znaczenie ma w jakim momencie jestesmy i do czego pewna grupa ludzi ten 112 letni klub doprowadzila.

Ale nie, dziennikarze, eksperci, kibice, byli piłkarze tworzą jakaś alternatywna rzeczywistosc udajac, ze spoko, nic sie nie stało. Lech gra na licencji Amici? Nie no, to Lech jest. 7 mistrzostw, wielka historia i mecze z Wisla czy Legia. Swietnie to ostatnio Borek w programie Pola przedstawil jesli juz mowimy konkretnie o przykladzie "Lecha". Ale to samo tyczy sie Katowic, Łodzi, Warszawy i całej reszty miejsc gdzie kluby upadaja, ale.... tak naprawde to nie upadaja, bo teraz to niby sa te same kluby. W takim razie nie wiem, czy jest drugi tak dochodowy biznes jak prowadzenie klubu piłkarskiego w Polsce. Najlepiej jakis kupić, zadłużyć na 100mln, kase wyprowadzić i zniknąc. Klub upadnie ale juz po pol roku ten sam, z ta sama historią bedzie grał od nowa bez długów kilka klas nizej. Parodia.
Odpowiedz cytując
master777
Senior Member

Od: 04.2010

Stary 19.12.2018, 17:09
wywiad z Panem Prezesem:

http://www.sport.pl/pilka/7,65039,24...l#s=BoxOpCzol7
Odpowiedz cytując
Wojtas
Senior Member

Od: 06.2006

Stary 19.12.2018, 17:10
Tu jest wywiad z panem Pietrowskim

Cytat:
Jaka jest pana rola w tym przedsięwzięciu?

Załatwiłem inwestorów dla Wisły Kraków, żeby uratować klub. Pracowałem nad tym od dłuższego czasu, a teraz w zamian dostałem propozycję objęcia posady dyrektora sportowego klubu. Nie podjąłem jednak jeszcze decyzji w tej sprawie.

Jest pan bardziej na tak czy na nie?

Raczej na tak, ponieważ do Wisły wchodzą bardzo kompetentni i poważni ludzie. Mają wielką wizję i plany wobec klubu. Ostateczną decyzję podejmę jednak dopiero w Krakowie w najbliższych dniach.

Działa pan przede wszystkim na rynku niemieckim, a tutaj nagle negocjuje pan przejęcie polskiego klubu.

Ogólnie działam na całym świecie. Sprowadziłem m.in. Daniela Quintanę do Jagiellonii, a także kilku innych młodych piłkarzy. Także z Polską łączyło mnie już kilka rzeczy, jeśli chodzi o karierę zawodową.

Jak było z Radosławem Matusiakiem, bo był na pana liście, ale nie kojarzy pana?

Miałem dla niego kluby w Niemczech, ale później wyszła pewna afera, dlatego nie chciałem być z nim kojarzony. Wydzwaniali do mnie dziennikarze i zadawali różne pytania na temat jego życia prywatnego, a ja nie chciałem brać w tym udziału.

Pan mieszkał w Polsce?

Urodziłem się w Gliwicach, ale od 30 lat nie mieszkam w Polsce.

REKLAMA

Kim jest Ly Vanna?

Ly Vanna jest członkiem rodziny królewskiej z Kambodży. Mieszka w Szwajcarii i posiada francuski paszport. Poza tym ma udziały w „Manchester City Group”, a także w 10 innych klubach na całym świecie.

O jakie kluby chodzi?

New York City, Slavia Praga, Yokohama FC, Vitoria Guimaraes, kluby brazylijskie i argentyńskie. Więcej nie jestem w stanie sobie teraz przypomnieć.

Jak udało się go zainteresować tematem Wisły Kraków?

Interesował się tematem Wisły od dłuższego czasu, ale nie było możliwości, żeby to sfinalizować. Ja natomiast Wiśle starałem się pomóc od lipca 2017 roku. Byłem nawet z innymi inwestorami w Krakowie, ale finalizacja nie doszła do skutku.

Dlaczego?

Zarząd klubu miał bardzo duże wymagania, dlatego żaden inwestor się nie zgodził.

W przestrzeni internetowej pojawiło się nazwisko Kith Meng. Czy ma on coś wspólnego ze sprawą?

Ten człowiek nie ma nic wspólnego z Wisłą Kraków.

Podobno Ly Vanna chciał zainwestować w Genoę. Wiadomo coś panu na ten temat?

Słyszałem o tym, ale nie są to informacje potwierdzone.

Jest pan związany z Noble Capital Partners Ltd?

Bezpośrednio nie jestem związany z Noble Capital Partners Ltd, ale współpracuję z nimi. Zajmują się oni inwestycjami i finansami.

Co dalej z Maciejem Stolarczykiem?

Na pewno zostanie trenerem Wisły. W Krakowie będę z nim rozmawiał na temat ruchów transferowych. Będzie nowy prezes, którego nazwiska nie mogę na razie zdradzić. Prowadzimy jednak rozmowy z bardzo kompetentną osobą, która jest Polakiem.

Arkadiusz Głowacki zostanie?

Bardzo chcemy, żeby został. Otrzyma jednak propozycję innej posady, którą jest zainteresowany.

Dług licencyjny zostanie spłacony do 28 grudnia?

Dokładnie.

Widział pan reportaż Szymona Jadczaka o Wiśle Kraków?

Nie widziałem, o co chodzi?

Dużo informacji o środowisku kibicowskim Wisły Kraków.

A to słyszałem. My nie znamy tych ludzi i nie mamy z nim nic wspólnego. Tak więc wiele nie mogę powiedzieć na ten temat. Wiem tylko, że policja zgarnęła kilku gangsterów.

Nie obawia się pan, że to środowisko nie pozwoli wam normalnie pracować?

Tego nie wiem. Na pewno jednak nie będziemy współpracowali z przestępcami, którzy szkodzili wcześniej Wiśle Kraków. Jeśli się do nas zgłoszą, to od razu urwiemy temat.

Wspomniał pan, że będzie rozmawiał z trenerem o transferach. Zimą możemy spodziewać się jakichś konkretnych ruchów?

Jest plan, żeby ściągnąć 3/4 zawodników już zimą. Kogo dokładnie, nie mogę powiedzieć.

Jest temat Kuby Błaszczykowskiego?

Prowadzimy delikatne rozmowy, ale jeszcze nie ma nic konkretnego w tej sprawie.

Kiedy odbędzie się pierwsza konferencja prasowa?

Przed albo po meczu z Lechem Poznań. Na tym spotkaniu będą wszyscy inwestorzy.

Uspokoi pan kibiców, którzy obawiają się powtórki z Jakuba Meresińskiego?

Z tego co słyszałem, to Meresiński był jakimś gangsterem. A tutaj mowa o poważnych ludziach, więc proszę tego nawet nie porównywać.

Mowa o poważnych ludziach, którzy chcą zainwestować w klub kwoty rzędu 130 milionów złotych?

Jest wizja i są wielkie plany na najbliższe 12 miesięcy. Po przeliczeniu więc, może wyjść taka kwota.

Stworzycie akademię?

Tak.

Jakieś inne ruchy?

Niebawem odbędzie się spotkanie z prezydentem miasta, ponieważ inwestor z Kambodży ma pewną wizję. Swoim pomysłem chce podzielić się z prezydentem. Dokładnie nie mogę powiedzieć o co chodzi, ale będzie to bardzo interesująca propozycja dla miasta.

Rozmawiali:

Bartosz Burzyński
jak widac wsyztsko kreci sie wokół inwestora z Kambodży...
WISŁA KRÓLOWA POLSKI
Odpowiedz cytując
Jam55
Senior Member

Od: 01.2016

Stary 19.12.2018, 17:13
Wszędzie te same formułki jakby kopiuj wklej. Każdy portal ma z nim wywiad i wszędzie pojawiają się te same sformułowania.
Odpowiedz cytując
Smyrgu
Blood Brothers

Od: 11.2002

Stary 19.12.2018, 17:17
Jakieś inne ruchy?

Niebawem odbędzie się spotkanie z prezydentem miasta, ponieważ inwestor z Kambodży ma pewną wizję. Swoim pomysłem chce podzielić się z prezydentem. Dokładnie nie mogę powiedzieć o co chodzi, ale będzie to bardzo interesująca propozycja dla miasta.

BRUCE SPRINGSTEEN & THE E-STREET BAND

"This music is forever for me. It's the stage thing, that rush moment that you live for. It never lasts, but that's what you live for."
--Bruce Springsteen
Odpowiedz cytując
PanPlamka
Senior Member

Od: 06.2009

Stary 19.12.2018, 17:17
Siedziba firmy Szweda nie ma żadnego znaczenia. W UK to dosyć powszechny sposób rejestrowania firm.

Przykładowo, to poniżej jest siedzibą dotowanego przez ministerstwo spraw zagranicznych UK Instytutu Dyplomacji.

Cytat:
Odpowiedz cytując
Mistrzu_
Member

Od: 12.2002

Stary 19.12.2018, 17:22
Bralbys pozyczke na 10mln dla zabawy (kupno klubu), majac swiadomosc ze mozesz z niego wyciagnac raptem kilkaset tys. za sprzedaz oplaconych zawodnikow? To nielogiczne
Właśnie dlatego to przejecie całe się wydaje nie logiczne. W listopadzie przecież były wycieki ze ta oferta od NCP jest nie poważna, a teraz to już są poważni zamożni ludzi? Nie wiem, zobaczymy. Chodzi o to ze wszyscy Ci goście to anonimy. Jak była mowa o Włodarskim, Kicie, Kwietniu, Ziętku i innych to w 3 minuty można się dowiedzieć czym się zajmują, jak doszli do forsy, czy w ogolę istnieją. A tu mamy cisze. Nawet sam Pietrowski nie pamięta jakie to kluby Vanna posiada.
Odpowiedz cytując
Snow
Ave Wisła!

Od: 09.2003

Stary 19.12.2018, 17:28
Pietrowski tyle już mówi, ze weryfikacja tak naprawdę tego wszystkiego nie powinna być trudna dla pismaków.

Druga sprawa, że dla mnie osobiście dużo bardziej podejrzanie wygląda to cale Noble Capital Partners LTD niż Kambodża, bo o ile pan Ly Vanna faktycznie jest chociaż na zdjęciach z preziem Genoi (niby o niczym nie świadczy ale zawsze coś) to ci drudzy to jakieś wydmuszki.

Być może jedynie przylepili się z tym całym Pietrowskim do cycka bogacza żeby im coś czasem skapnęło? Druga opcja to, że to jednak nadal są słupy i ten 45% pakiet akcji pójdzie do kogoś innego (taka wersja krążyła pocztą pantoflową). Do kogoś kto robił interesy z panem z Kambodży.

Wszyscy zignorowali też to co napisałem wcześniej. Piłkarze, sztab oraz stara gwardia, która jest poza klubem (Kłos, Baszczu) bardzo mocno naciskała lub reklamowała właśnie opcje. Z tego co wiem nawet bardziej niż polskich biznesmenów. Co każe się zastanawiać nad tym czy są aż tak bardzo naiwni czy może wiedzą coś więcej?

Jeśli dodamy do tego, nagły powrót aktywności zbymaka (w jakim okresie miał najlepsze info, co?) oraz info które sprzedawał Ernest Kasia (co by nie mówić zgodziło się przynajmniej z zapowiedziami Pietrowskiego), że w tym wszystkim maczał palce także BC (co może tłumaczyć zachowanie sztabu, zawodników oraz starej gwardii) to możemy snuć jeszcze bardziej dalekosiężne teorie.

Więc... kto pierwszy?
Odpowiedz cytując
szprotson
Socios Wisła Kraków

Od: 06.2005

Stary 19.12.2018, 17:35
Snow - a ze to nie pierwsze w ostatnim czasie podejscie BC z tylnej kanapy....
to pozostaje i tak nam czekac do piatku
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno

Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów