The White Star Division - Wisła Kraków

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło

Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Reklama
Zakłady na Wisłę? Legalni bukmacherzy w Polsce - ranking i recenzje
Odpowiedź

Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
Kocur
semper fi

Od: 09.2003

Ignoruj użytkownika Pomoc
Stary 08.10.2018, 15:19
Arkadiusz.Czerepach napisał(a):Wyświetl post
http://cracovia.krakow.pl/temat-crac...z-18-00?page=7

pod koniec tej strony sie zaczyna

Te dzbany się cieszyły na początku że dużo dzieci przyszło na mecz bo myśleli że to od nich
MOMENT OF TERROR IS THE BEGINNING OF LIFE
Odpowiedz cytując
Kryniu
Senior Member

Od: 06.2010

Stary 08.10.2018, 17:37
Po derbach brakuje już tylko przeróbki z tym słynnym meksykaninem. Normalnie hit internetu
Odpowiedz cytując
Arkadiusz.Czerepach
Senior Member

Od: 11.2016

Stary 08.10.2018, 17:44
no dobra pośmialiśmy sie, to teraz czas na łyżeczkę dziegciu ode mnie

otóż trochee dalej mamy chaos w obronie, wynik troche przekłamuje sytuacje , te dwa spojenia to naprawde cm zabrakło aby wynik był zgoła inny...

z naszej strony z koleji Zdenek strzelił jak za starych dobrych lat
Odpowiedz cytując
Tomy
Socios Wisła Kraków

Od: 09.2003

Stary 08.10.2018, 18:42
Już dawno nic nie poprawiło mi tak dobrze samopoczucia jak wczorajszy wieczór.
Dzieciaki - Szacun! Organizatorzy grup - Szacun! Kłaniam się po samą ziemię.
Imaz, good job.

Wskoczyliśmy wczoraj w siedmiomilowe buty i zrobiliśmy kolejne kroki przed parchatych.
Niech topią się dalej w szambie przy marszu zapodanym z mp3.

WISŁA PANY!
Powód: literówka
Ostatnio edytowane przez Tomy : 08.10.2018 o godz. 20:00.
Odpowiedz cytując
LucjuszWielki
Socios Wisła Kraków

Od: 02.2012

Stary 08.10.2018, 19:17
Jestem bardzo szczęśliwy, gdyż prócz wygranej, wygraliśmy na wyjeździe w derbach poniżając do granic możliwości pejsowatych na ich trybunach.

Mp3 spowodowało, że to poniżenie eksplodowało do granic możliwości..

Coś pięknego.

Gry nie ma co oceniać gdyż za czasów MP potrafiliśmy nie wygrać w debrach, ale chciałem odnieść się do Lisa.

Widzę chorągwie szaleją okrutnie. Jedna jaskółka wiosny nie czyni... Jak można oceniać i podniecać się jednym dobrym występem? Lis jest promowany na siłę, przy normalnych warunkach finansowych nie powąchałby murawy - broniłby Buchalik, gdyż na dzisiaj jest lepszym bramkarzem - to chyba oczywiście,

Niemniej jednak trza oddać, iż Lis wybronił nam pierwszy mecz i to jaki. Oby to promowanie na siłę skończyło się happy endem.

Odpowiedz cytując
Vinci
Socios Wisła Kraków

Od: 03.2005

Stary 08.10.2018, 19:23
Uważam, że pasiasta podłożyła się nam praktycznie sama... kto wie czy nie najsłabsza drużyna ligi.

Wiadomo DERBY i wynik najważniejszy, jednak te przedostatnie zrobiły na mnie większe (lepsze) wrażenie. Ukoronowaniem jednak wczorajszego wieczoru były trybuny i to co się na nich działo w trakcie gry Gość z pomysłem od puszczenia MP3 powinien zostać naszym bohaterem absolutny artysta - mentalista

Szacun dla dzieciaków Swoją beztroską zafundowały im taki zgryz, że pewnie co 2 poczuł się tam z drugiej strony obrzygany...a posty na tym ich forum są idealnym tego przykładem... Dopełnieniem tego ich dna, był sposób, jaki Probierz warczał do Kabały Malarz w wywiadzie po meczu.
"Kradzione szczęścia nie daje..."
Odpowiedz cytując
FraMat
Senior Member

Od: 03.2003

Stary 08.10.2018, 19:38
Buchalik lepszym bramkarzem.... chyba we Franticu
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać

Odpowiedz cytując
roztropny
Member

Od: 01.2018

Stary 08.10.2018, 19:54
Wynik bardzo cieszy,martwi tylko,że w drugiej połowie daliśmy się tak stłamśić.Meczu słuchałem w relacji radiowej, w komentarzu praktycznie każda ich akcja śmierdziała golem.Ktoś może powiedzieć,że taka była taktyka,ale moim zdaniem powinniśmy być grozniejsi w kontrach.
Lis zagrał dobry mecz,jednak nie można już pisać,że mamy super bramkarza.Buchalik też potrafił zagrać fenomenalny mecz,by w następnym puścić klopsa.
Odpowiedz cytując
RAFi89
Senior Member

Od: 06.2007

Stary 08.10.2018, 20:21
LucjuszWielki napisał(a):Wyświetl post
Jestem bardzo szczęśliwy, gdyż prócz wygranej, wygraliśmy na wyjeździe w derbach poniżając do granic możliwości pejsowatych na ich trybunach.

Mp3 spowodowało, że to poniżenie eksplodowało do granic możliwości..

Coś pięknego.

Gry nie ma co oceniać gdyż za czasów MP potrafiliśmy nie wygrać w debrach, ale chciałem odnieść się do Lisa.

Widzę chorągwie szaleją okrutnie. Jedna jaskółka wiosny nie czyni... Jak można oceniać i podniecać się jednym dobrym występem? Lis jest promowany na siłę, przy normalnych warunkach finansowych nie powąchałby murawy - broniłby Buchalik, gdyż na dzisiaj jest lepszym bramkarzem - to chyba oczywiście,

Niemniej jednak trza oddać, iż Lis wybronił nam pierwszy mecz i to jaki. Oby to promowanie na siłę skończyło się happy endem.
Przy normalnych warunkach finansowych Buchalika już pewnie by tu nie było.
Odpowiedz cytując
obikenobi
Senior Member

Od: 02.2013

Stary 08.10.2018, 20:26
Czerepach napisał(a):
było i pięć , ale w tym seoznie jest jeszcze szansa na poprawienie statystyk , a potem przerwa oby na barrdzoooo długo
Jeżeli sprawdzałeś to na hppn.pl, to wiedz, że tam mecze są wyszczególnione w błędnej kolejności względem daty. W meczu, który określiłeś jako 44. było tak naprawdę 0:1. 4:1 było w poprzednim spotkaniu.
Odpowiedz cytując
Garret
Senior Member

Od: 04.2005

Stary 08.10.2018, 20:45
Emocje już trochę opadły, więc podzielę się kilkoma przemyśleniami jako tako na chłodno.

Przede wszystkim trzeba podkreślić, że zagraliśmy świetną pierwszą połowę. Całkowicie zdominowaliśmy mecz, swoimi akcjami sialiśmy popłoch w szeregach obronnych Cracovii i kilka akcji naprawdę mogło się podobać. Najładniejsza oczywiście ta, przy której Zdenek kosmicznie przestrzelił. Szkoda mi tej akcji o tyle, że przy 3-0 do przerwy ten mecz naprawdę mógł się skończyć pogromem, nasi graliby już bardziej na luzie, sąsiadka z kolei zapewne byłaby zmasakrowana psychicznie. To pudło dało im trochę oddechu już w samej końcówce pierwszej połowy i wyszli na drugie 45 minut z wiarą, że da się to wszystko jeszcze odkręcić.

Właśnie, to co się działo po przerwie... Źle wyszliśmy na drugą połowę. Tak jakby trochę z nastawieniem, żeby bronić tego 2-0, czyli w sumie kompletnie inna mentalność od tej, którą do tej pory charakteryzowała Wisła prowadzona przez Stolarczyka. Rok (niemal) temu graliśmy jednak inaczej. Oczywiście zdaję sobie sprawę, że wtedy już pierwsza akcja po przerwie zakończyła się golem na 3-0, ale jednak tak głęboko jak wczoraj cofnęliśmy się dopiero przy 4-0. W niedzielę chyba trochę siedziały w głowach piłkarzy dwie rzeczy - aby w końcu się przełamać po trzech nieudanych meczach i po prostu wygrać derby, które bardzo mocno obciążają psychicznie piłkarzy - podpieram się tutaj niedawnym felietonem Głowy dostępnym na lovekrakow.pl.

Skończyło się dobrze, jednak w kilku momentach było gorąco. Na szczęście na posterunku stał Lis, ale poza nim cała obrona zagrała dobry mecz. Arsenić potwierdził, że jak na warunki ekstraklasowe to bardzo dobry piłkarz, Sadlok z Wasylem również pewniej, niż ostatnio. Co do Pietrzaka to przyznam się - nie wiem. Nie rzucił mi się w oczy.

Taka mała dygresja co do meczu. Owszem, w drugiej połowie piłka latała w naszym polu karnym tu i tam, ale czy tylko ja odniosłem wrażenie, że sąsiadka gra niesamowicie prymitywną piłkę? Napie.rdal.ają wrzutki za wrzutką. Wrzutka, wrzutka, wincyj wrzutek, praktycznie nic więcej. Jeżeli przez prawie 1,5 roku Probierz nauczył ich grać tylko w taki sposób (a że to jego główny pomysł na grę wskazuje też fakt, że ciągle szuka wysokich piłkarzy), to tylko potwierdza, że z niego dupa nie trener. Jakby nie popatrzeć, pod względem kultury gry byliśmy lepsi o klasę.

Dobra, teraz łyżka dziegciu. Kort zagrał kolejny słaby mecz, z formy z początku sezonu praktycznie nic nie zostało. Dużo niecelnych podań, złych wyborów, brak prób przyspieszenia akcji jakimś szybkim, sprytnym podaniem... W tej dyspozycji Dawid drużynie nic nie daje poza rzutami wolnymi dla przeciwnika i narażanie drużyny na kontry. Nie wiem, Halilović też nie przekonuje jakoś specjalnie, ale myślę, że nie takim głupim pomysłem byłoby sprawdzenie go od początku meczu. Z drugiej strony teraz przerwa na kadrę, więc może po sumiennym przepracowaniu tych dwóch tygodni Korcik ponownie zacznie grać jak na początku sezonu? Oby!

Tak czy inaczej, najważniejsze, że Wisła Pany!

Cytat:
Dopełnieniem tego ich dna, był sposób, jaki Probierz warczał do Kabały Malarz w wywiadzie po meczu.
W jaki sposób warczał? Szczerze się przyznam, że po ostatnim gwizdku poszedłem się napawać zwycięstwem poza TV, ale teraz żałuję, bo uwielbiam patrzeć jak ten buc jest sfrustrowany.
Odpowiedz cytując
LucjuszWielki
Socios Wisła Kraków

Od: 02.2012

Stary 08.10.2018, 21:06
RAFi89 napisał(a):Wyświetl post
Przy normalnych warunkach finansowych Buchalika już pewnie by tu nie było.
Byłby Cuesta, Buchalik jako nr 2 i być może Lis jako 3.

Odpowiedz cytując
Dariook
Socios Wisła Kraków

Od: 07.2009

Stary 08.10.2018, 21:24
Kulisy.
https://youtu.be/KmqDTgdC6to

Pięknie nasza młodzież przepedzila judaszy ze stadionu.

MABG ! Mozna umierac
Wiśle się nie kibicuje. Wisłe się KOCHA.

Cytat:
To może zmieńmy to podejście w tej naszej wiślackiej rodzinie. Łatwo jest bowiem na kogoś wylewać pomyje, ale jak później człowiek się obroni, to smród zostaje.
Radek Sobolewski
Odpowiedz cytując
TIR_DO_SŁUBIC
Senior Member

Od: 05.2017

Stary 08.10.2018, 21:27
No rzeczywiście mocna akcja. Wjazd z ogrodzeniem na sektor sąsiedni, wszyscy na czarno, policja boi się interweniować i tylko biernie przygląda się rozwojowi wydarzeń.

Jebać napleciarzy.
Probierz cwel! Ole ole ole! AUUU AUUU!
Odpowiedz cytując
FraMat
Senior Member

Stary 08.10.2018, 21:36
LucjuszWielki napisał(a):Wyświetl post
Byłby Cuesta, Buchalik jako nr 2 i być może Lis jako 3.
Zakochany w Buchaiku?
Przy normalnych warunkach finansowych pierwszy byłby pewnie Cuesta, Buchalik out, Lis nie ściągany w ogóle, a w jego miejsce kolejny, już ustabilizowany bramkarz.

Mam nadzieję, że Buchalika do końca sezonu nie będę musiał oglądać i się denerwować. Na szczęście nie gramy w PP więc to nie grozi.
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać

Odpowiedz cytując
_ukoL
Lokalny Patriota

Od: 05.2005

Stary 08.10.2018, 22:01
Przy normalnych warunkach finansowych to nie byłoby nikogo z tej trójki. No ale to nie miejsce na s-f.

WISŁA PANY!

Bezcenne. Wracamy na właściwe tory.
Lengyel - Magyar két jó barát együtt vív, és issza borát!
Odpowiedz cytując
Kryniu
Senior Member

Stary 08.10.2018, 22:40
Jestem za tym, by wynagrodzić młodzież czymś specjalnym. Darmowe bilety, słodycze... Zasłużyli jak nie jeden Wiślak. Zrobili chyba lepszy efekt na całą Polskę niż słynne time to say
Marketing do dzieła
Odpowiedz cytując
domin_czyzyny
Socios Wisła Kraków

Od: 09.2010

Stary 08.10.2018, 23:22
FraMat napisał(a):Wyświetl post
Zakochany w Buchaiku?
Przy normalnych warunkach finansowych pierwszy byłby pewnie Cuesta, Buchalik out, Lis nie ściągany w ogóle, a w jego miejsce kolejny, już ustabilizowany bramkarz.

Mam nadzieję, że Buchalika do końca sezonu nie będę musiał oglądać i się denerwować. Na szczęście nie gramy w PP więc to nie grozi.
Szanuj Buchala swego, bo możesz mieć gorszego.
Odpowiedz cytując
Danielek1906
Member

Od: 07.2016

Stary 08.10.2018, 23:51
Ktoś tu pisał o meksykaninie, więc spełniłem te marzenie

https://twitter.com/Danieleczek1906/...16190005788672
Odpowiedz cytując
Arkadiusz.Czerepach
Senior Member

Od: 11.2016

Stary 09.10.2018, 07:15

123456789
Odpowiedz cytując
Pulpet
Senior Member

Stary 09.10.2018, 10:22
Cytat:
W jaki sposób warczał? Szczerze się przyznam, że po ostatnim gwizdku poszedłem się napawać zwycięstwem poza TV, ale teraz żałuję, bo uwielbiam patrzeć jak ten buc jest sfrustrowany.
DKM zapytała pajaca czy obawia się reakcji profesora - jakoś tak dokładnie Ci nie powiem. A ten w tonie jakby chciał jej dopierholić: "nie ma pani mnie zatrudniała i nie pani będzie mnie zwalniać".
No przebuc i cham.
Odpowiedz cytując
7 kotów
P.N.R.I.

Od: 11.2002

Stary 09.10.2018, 10:47
Danielek1906 napisał(a):Wyświetl post
Ktoś tu pisał o meksykaninie, więc spełniłem te marzenie

https://twitter.com/Danieleczek1906/...16190005788672

Czlowieku, to jest tak absolutnie genialne ze poryczalem sie ze smiechu.

Najlepsza przerobka Meksykanca w historii.
Boia chi molla !
Odpowiedz cytując
silver03
Senior Member

Stary 09.10.2018, 10:50
Wrzuć całość na YT dla potomnych
Odpowiedz cytując
lopez71
Socios Wisła Kraków

Stary 09.10.2018, 11:43
Wielkie dzięki Danielek, jebłem
Odpowiedz cytując
!!IRIVER!!
Senior Member

Od: 08.2007

Stary 09.10.2018, 12:16
Danielek zrobiłeś mi dzień
Odpowiedz cytując
funkykoval
Socios Wisła Kraków

Stary 09.10.2018, 20:13
Danielek szacun dawno się tak nie uśmiałem
JAZDA, JAZDA, JAZDA BIAŁA GWIAZDA !!!!!!!!!!!!!!!!!!
Odpowiedz cytując
Danielek1906
Member

Od: 07.2016

Stary 09.10.2018, 20:20
https://www.youtube.com/watch?v=InQP4Dlqm0g

Na YT dałem , bo prosili niektórzy.
Odpowiedz cytując
Kryniu
Senior Member

Stary 09.10.2018, 22:20
Danielek1906 napisał(a):Wyświetl post
https://www.youtube.com/watch?v=InQP4Dlqm0g

Na YT dałem , bo prosili niektórzy.
Ja prosiłem o przeróbkę i bardzo bardzo dziękuję. Super robota
Płaczę z śmiechu
Odpowiedz cytując
Vinci
Socios Wisła Kraków

Od: 03.2005

Stary 09.10.2018, 22:29
Gościu to jest filmik na Oskara. Jak kiedyś muzeum Wisly powstanie to powinni to na wejściu pokazywać zwiedzającym. Jak dla mnie jesteś forumowiczem roku TWSD...
"Kradzione szczęścia nie daje..."
Odpowiedz cytując
saklak1906
Senior Member

Od: 06.2007

Stary 09.10.2018, 23:19
Danielek 1906 Oskar w tym roku należny do Ciebie. Mega szacun
,
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź