The White Star Division - Wisła Kraków

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło

Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Reklama
Zakłady na Wisłę? Legalni bukmacherzy w Polsce - ranking i recenzje
Odpowiedź

Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
szprotson
Socios Wisła Kraków

Od: 06.2005

Ignoruj użytkownika Pomoc
Stary 22.10.2017, 20:15
dlatego wygramy u Nich w rewanzu jak beda wyzej w tabeli i beda na fali
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno

Odpowiedz cytując
Arked
Senior Member

Od: 01.2003

Stary 22.10.2017, 20:16
Padre1906 napisał(a):Wyświetl post
I balonik pękł...
Po co było go pompować? Wiadomo było, że możemy ten mecz przegrać.
(...) MY KIBICE POMOŻEMY!!! (...)
Odpowiedz cytując
ashkeczup
Senior Member

Od: 08.2016

Stary 22.10.2017, 20:18
Halo Czerepach! Chce poznać pozytywy dzisiejszego spotkania.

Z mojej perspektywy wygląda to tak, że nie ma żadnego pomysłu na grę z przodu, jeśli Carlitos nie wychodzi na mecz. 10 minut do końca meczu, a my wychodzimy do ataku 3 zawodnikami + Sadlokiem, który chyba zapierdala na transfer i ten mu się po prostu należy. Chyba im ktoś pokazał wynik w lustrze, bo pazernie to oni nie poszli.

Przegraliśmy słaby mecz, ze słabą Legią, będąc klasę gorszymi. I nie chodzi mi tu nawet o stwarzanie sytuacji tylko o samą organizacje gry. Legia wszystko ściągała na murawę, my wszystko windowaliśmy na 7 piętro.

Pisząc ten post słucham sobie wywiadu z Kiko i mnie nosi. Ten typ gada, że zasługiwaliśmy na zwycięstwo. Na boisku wyglądało to, jakbyśmy prosili o najniższy wymiar kary. Pozytywnego nastawienia i pewności siebie to mu zazdroszczę.

Aaa, no i jeszcze chciałbym powiedzieć, że znów mi się dziś Llonch podobał.
Ostatnio edytowane przez ashkeczup : 22.10.2017 o godz. 20:33.
Odpowiedz cytując
rozarian
Senior Member

Od: 03.2009

Stary 22.10.2017, 20:24
crux.a napisał(a):Wyświetl post
Co sądzicie o starciu Malarza z Gonzalezem w pierwszej połowie? I o anulowanym karnym?

Moim zdaniem w obu przypadkach były faule, ale obawiam się, że jestem nieobiektywny (spalonego Carlitosa przy ręce Hlouska też nie widziałem). Uważam, że sędzia ustawił ten mecz i nie dało się go wygrać. Może jak ochłonę, zmienię zdanie.

Komentarz był skrajnie prolegijny i nawet gdy ochłonę, na ten temat zdania nie zmienię.
No właśnie, sędzia boczny podniósł chorągiewkę przy tym spalonym Carlitosa, czy nie? Jeśli nie, to skąd sędzia wiedział o spalonym, bo VAR nie ma zastosowania przy tej sytuacji (ewent.rzut rożny)
Odpowiedz cytując
ashkeczup
Senior Member

Stary 22.10.2017, 20:28
crux.a napisał(a):Wyświetl post
Co sądzicie o starciu Malarza z Gonzalezem w pierwszej połowie? I o anulowanym karnym?

Moim zdaniem w obu przypadkach były faule, ale obawiam się, że jestem nieobiektywny (spalonego Carlitosa przy ręce Hlouska też nie widziałem). Uważam, że sędzia ustawił ten mecz i nie dało się go wygrać. Może jak ochłonę, zmienię zdanie.

Komentarz był skrajnie prolegijny i nawet gdy ochłonę, na ten temat zdania nie zmienię.
Jeszcze na temat tego spalonego. Jak to jest z przepisami? Jest ręka w polu karnym, 5 metrów dalej przyjmuję tę piłkę na spalonym (niech będzie) Carlitos. Ok, ale ręka to ręka. Czy to jest jakieś usprawiedliwienie?

EDIT: Szczerze, to nie pamiętam, żeby MąkaTSW umierał tak za Wisłę, jak dzisiaj umierał za Legię.
Ostatnio edytowane przez ashkeczup : 22.10.2017 o godz. 20:30.
Odpowiedz cytując
wiesniak842
Socios Wisła Kraków

Od: 01.2015

Stary 22.10.2017, 20:31
Standard. Legia zagrala z kontry i nie wiedzielismy co grac bo przeciez pozycyjnego ataku u nas za Kiko brak. Tak jak ze Slaskiem przewidywalem, ze nasza gra moze byc efektywniejsza i efektowniejsza, tak samo moim zdaniem moze byc w Poznaniu (chyba, ze pyry zagraja z kontry). Nasi probowac, probowali ale bez zadnego pomyslu, bez finezji, bez taktyki, do tego dzisiaj nie mozna bylo liczyc zbytnio na Carlitosa i skonczylo sie jak skonczylo. Reasumujac taktyka Kiko to:
- dzidy od srodkowych obroncow
- zagrania na obieg z udzialem bocznych obroncow
- podawanie Carlitosowi i niech sie dzieje wola nieba
Koniec. Dzisiaj niestety nie wypalilo. Wypali pewnie jeszcze nie jeden raz ale niestety caly czas zeby beda zgrzytac podczas ogladania naszych meczow
"Poszliśmy za głosem serca i wybraliśmy to co dla nas istotne
Nie jak większość na Wschodzie, to co było modne"
Odpowiedz cytując
xanti1906
Senior Member

Od: 07.2010

Stary 22.10.2017, 20:31
Wydaje mi się, że skoro w momencie zagrania był spalony, to ta sytuacja ma pierwszeństwo. Na stop klatce Carlitos wychylony głową i to jest niestety spalony. Czy go dostrzegł boczny? Nie wiem czy podnosił chorągiewkę.
Odpowiedz cytując
blanco
Senior Member

Od: 06.2009

Stary 22.10.2017, 20:33
Kilka luźnych wniosków na gorąco:
- znowu niedająca efektów defensywna taktyka w spotkaniu z "mocną" drużyną, crossy od Ivana i Głowy są zbyt częste i przez to przewidywalne
- pełne trybuny sprawiły,że graliśmy strasznie nerwowo i co dziwne, niektórzy jakby bez zaangażowania ( jedynym ,który walczył jak lew był Llonch )
-po stracie bramki brak koncepcji na atak pozycyjny; rozegranie przez środek,później z obrońcami i do boku po czym dośrodkowanie na które byli gotowi Pazdan i Astiz
- zupełnie nietrafione zmiany ; Wojtkowski to gówniarz z potencjałem i potrzebuje czasu,ale Perez i Ze Manuel to zdecydowanie niewypały transferowe, oprócz niezłej techniki słaba dynamika i zaangażowanie

Ogólnie to był taka nasza typowa gra w tym sezonie. W starciu z lepszym indywidualnie przeciwnikiem to się nie mogło udać. Szkoda,że warszawka podniosła forme akurat na dziś..bardzo dobrze zagrali Malarz, Pazdan , Jodłowiec i Guilherme.
Dziwiłem się,że spora część z nas szykowała się na zwycięstwo,bo gramy słabo i pewnie dobry mecz ze Śląskiem zaciemnił realny obraz. Względnie wysoka pozycja w tabeli to zasługa szczęścia w końcówkach,ale niestety jak się przegra 2-3 mecze z rzędu to z wysokiej pozycji będzie druga połowa tabeli.
Odpowiedz cytując
fansorina
Senior Member

Od: 06.2013

Stary 22.10.2017, 20:34
wiesniak842 napisał(a):Wyświetl post
Reasumujac taktyka Kiko to:
- dzidy od srodkowych obroncow
- zagrania na obieg z udzialem bocznych obroncow
- podawanie Carlitosowi i niech sie dzieje wola nieba
Koniec. Dzisiaj niestety nie wypalilo. Wypali pewnie jeszcze nie jeden raz ale niestety caly czas zeby beda zgrzytac podczas ogladania naszych meczow
Niestety taka prawda a najgorsze jest to że on tak chce i alternatywy poszukuje.
Odpowiedz cytując
wiesniak842
Socios Wisła Kraków

Od: 01.2015

Stary 22.10.2017, 20:35
blanco napisał(a):Wyświetl post
Kilka luźnych wniosków na gorąco:
- znowu niedająca efektów defensywna taktyka w spotkaniu z "mocną" drużyną, crossy od Ivana i Głowy są zbyt częste i przez to przewidywalne
- pełne trybuny sprawiły,że graliśmy strasznie nerwowo i co dziwne, niektórzy jakby bez zaangażowania ( jedynym ,który walczył jak lew był Llonch )
-po stracie bramki brak koncepcji na atak pozycyjny; rozegranie przez środek,później z obrońcami i do boku po czym dośrodkowanie na które byli gotowi Pazdan i Astiz
- zupełnie nietrafione zmiany ; Wojtkowski to gówniarz z potencjałem i potrzebuje czasu,ale Perez i Ze Manuel to zdecydowanie niewypały transferowe, oprócz niezłej techniki słaba dynamika i zaangażowanie

Ogólnie to był taka nasza typowa gra w tym sezonie. W starciu z lepszym indywidualnie przeciwnikiem to się nie mogło udać. Szkoda,że warszawka podniosła forme akurat na dziś..bardzo dobrze zagrali Malarz, Pazdan , Jodłowiec i Guilherme.
Dziwiłem się,że spora część z nas szykowała się na zwycięstwo,bo gramy słabo i pewnie dobry mecz ze Śląskiem zaciemnił realny obraz. Względnie wysoka pozycja w tabeli to zasługa szczęścia w końcówkach,ale niestety jak się przegra 2-3 mecze z rzędu to z wysokiej pozycji będzie druga połowa tabeli.
Hahahah... jakbym czytal samego siebie
sorry za ot
"Poszliśmy za głosem serca i wybraliśmy to co dla nas istotne
Nie jak większość na Wschodzie, to co było modne"
Odpowiedz cytując
fansorina
Senior Member

Od: 06.2013

Stary 22.10.2017, 20:36
xanti1906 napisał(a):Wyświetl post
Wydaje mi się, że skoro w momencie zagrania był spalony, to ta sytuacja ma pierwszeństwo. Na stop klatce Carlitos wychylony głową i to jest niestety spalony. Czy go dostrzegł boczny? Nie wiem czy podnosił chorągiewkę.
Podniósł chorągiewkę.
Odpowiedz cytując
s1mone
Senior Member

Od: 03.2007

Stary 22.10.2017, 20:48
Mecz wyrównany, niestety słabszy mecz Carlitosa, nie dość, że nie stworzył czegoś z niczego (jak to miał w zwyczaju) to jeszcze zmarnował patelnię od Sadloka. Dodać do tego nie wypuszczenie Brożka w sytuacji, w której ten mógł w prosty sposób wyjść sam na sam pokazuje, że po prostu mecz mu nie wyszedł. W dodatku odnosiłem wrażenie, że trochę za pewnie się poczuł i nie chciało mu się biegać momentami.

W karnych to moim zdaniem 2:1, Boguski był wg mnie faulowany, podobnie Niezgoda i Gonzalez. Spalony Carlitosa, ale ręka bezdyskusyjna, więc i tak bym wskazał na wapno, bo spalone się gwizda dopiero jak gość na spalonym osiąga korzyść / bierze udział w akcji. Najpierw Hlousek zagrywał ręką, dopiero potem piłka trafiła do Carlitosa, więc sprawa nie jest jak dla mnie tak oczywista.

Generalnie nie orżnięto nas w biały dzień, jak to bywało w przeszłości, ale i tak ściany pomagały przyjezdnym. Na pewno nie byliśmy gorsi.

Popieram kolegów blanco i wiesniaka w jednym : fatalne i nietrafione zmiany trenera. Z resztą jak dla mnie Perez jest za wolny i to widać od początku jego gry u nas (i nie mówię tu o szybkości fizycznej, ale decyzjach i sposobie gry) - Popović to w porównaniu z nim demon prędkości. To już prędzej uwierzę w ogarnięcie się Ze Manuela. Wojtkowski - wrzucenie chłopaka w trudnym momencie na tak ciężki gatunkowo mecz to był bardzo głupi pomysł.

Przebieg meczu pokazuje, że mamy mocny skład, zabrakło kropki nad i. Na pewno warszafka nie zasługiwała w tym meczu na komplet punktów.

PS. SADLOK Pan Piłkarz.
Ostatnio edytowane przez s1mone : 22.10.2017 o godz. 20:54.
Odpowiedz cytując
bridgeburner
Senior Member

Od: 06.2009

Stary 22.10.2017, 20:52
Perez nie wygląda na gracza do polskiej ligi
tu jest w srodku pola walka a on taki stateczny ani siły ani dynamiki, taka powolna gra w chodzonego to u nas nie przejdzie
Jodlowiec siła fizyczna srodek zdominował - przynajmniej w pierwszych 30 minutach
"Czy mogłem sie cofnąć - cofnąć do czego, do kogo, do jakiego mnie ? Nie ma żadnego momentu w przeszłości, który, cudownie zmieniony, odwróciłby bieg mojego życia, żadnej katastrofy, która mi sie przydarzyła, wskutek czego jestem inny, niż byc powinieniem; niczego takiego nie potrafie wskazać"
Odpowiedz cytując
ashkeczup
Senior Member

Stary 22.10.2017, 20:54
s1mone napisał(a):Wyświetl post

Generalnie nie orżnięto nas w biały dzień, jak to bywało w przeszłości, ale i tak ściany pomagały przyjezdnym. Na pewno nie byliśmy gorsi.
Weź pod uwagę, że od 20 minuty Legia prowadziła i nic nie musiała
Odpowiedz cytując
MaLk
Socios Wisła Kraków

Stary 22.10.2017, 21:03
s1mone napisał(a):Wyświetl post
Mecz wyrównany, niestety słabszy mecz Carlitosa, nie dość, że nie stworzył czegoś z niczego (jak to miał w zwyczaju) to jeszcze zmarnował patelnię od Sadloka. Dodać do tego nie wypuszczenie Brożka w sytuacji, w której ten mógł w prosty sposób wyjść sam na sam pokazuje, że po prostu mecz mu nie wyszedł. W dodatku odnosiłem wrażenie, że trochę za pewnie się poczuł i nie chciało mu się biegać momentami.
Jw. Moim zdaniem stracona bramka obciąża właśnie Carlitosa, który się zatrzymał i nie wrócił do obrony, przez co sytuacja z 4:4 zrobiła się 3:4 i ostatecznie udało się im nas rozklepać.

Cytat:
W karnych to moim zdaniem 2:1, Boguski był wg mnie faulowany, podobnie Niezgoda i Gonzalez.
Moim zdaniem, niezależnie od tego, co powiedział Stempniewski, tak samo. Co zabawne, ten sam Stempniewski chwilę wcześniej, analizując sytuację Gonzaleza powoływał się na na to, że istotne jest czy zawodnik ma szansę zagrać jeszcze piłkę, by chwilę później, analizując sytuację Boguskiego zupełnie olać ten - tutaj akurat kluczowy wątek. Rzecz w tym, że Kucharczyk zagrał tę piłkę, i owszem, ale na tyle słabo, że ta była dalej w zasięgu Boguskiego. I gdyby Boguskiemu nie podciął nogi, to Boguski by do niej doszedł. W świetle obowiązujących wykładni to karny. Natomiast w sytuacji Gonzaleza, Malarz w ogóle nie dotnkął piłki, tylko wpadł z Gonzaleza, który piłkę zagrał. Klasyczny faul i tutaj akurat nie ma znaczenia czy Gonzalez miał szansę czy nie miał szansy do piłki jeszcze dojść. Ogólnie - Stempniewski pomieszał tu dwa systemy walutowe i obawiam się, że niezupełnie nieumyślnie.

Jak już pisałem tutaj wielokrotnie przed sezonem - VAR nic nie zmieni, jeśli przed ekranem będą siedzieli ci sami sędziowie co zawsze...

Cytat:
Popieram kolegów blanco i wiesniaka w jednym : fatalne i nietrafione zmiany trenera. Z resztą jak dla mnie Perez jest za wolny i to widać od początku. To już prędzej uwierzę w ogarnięcie się Ze Manuela. Wojtkowski - wrzucenie chłopaka w trudnym momencie na tak ciężki gatunkowo mecz to był bardzo głupi pomysł.
Tak zmienił, jakich zmienników wziął na ławkę. A że wziął tych słabych...

...może po prostu lepszych na tę chwilę nie mamy. Inna sprawa że nie wiem, czy ktokolwiek mógłby zagrać gorzej od Pereza. On chyba dalej myśli, że w ekstraklapie gra się piłkę rekreacyjną.
Odpowiedz cytując
arti
Guest

Stary 22.10.2017, 21:10
Mamy mocny skład?
Obrona może być, dwaj defensywni może też, a wyżej jak dla mnie jest tylko Carlitos. Bramkarz przeciętny, reszta ofensywnych - jeden gorszy od drugiego.
Autobus piłkarzy na kontraktach, a grać z przodu nie ma kto.
Mam nadzieję, że nie będziemy (musieli) sprzedawać w zimie Carlitosa bo bez niego będzie tragedia.
Odpowiedz cytując
ToTylkoJa
Senior Member

Od: 05.2008

Stary 22.10.2017, 21:12

Odsyłam do karnego dla Wisły w meczu ze Śląskiem
Odpowiedz cytując
Fugiel
Senior Member

Od: 12.2002

Stary 22.10.2017, 21:13
Niestety, nie mamy nic do zaoferowania w ataku. Babole w pole karne . Masakra. Jedynie moze Sadlok cos wrzuci od czasu do czasu.

Nie mamy skrzydlowych, slizgajacy sie Boguski to jakis przeciez parodysta, o Imazie nie wspomne.
Odpowiedz cytując
Kurz
Senior Member

Od: 11.2006

Stary 22.10.2017, 21:14
arti napisał(a):Wyświetl post
Mamy mocny skład?
Obrona może być, dwaj defensywni może też, a wyżej jak dla mnie jest tylko Carlitos. Bramkarz przeciętny, reszta ofensywnych - jeden gorszy od drugiego.
Autobus piłkarzy na kontraktach, a grać z przodu nie ma kto.
Mam nadzieję, że nie będziemy (musieli) sprzedawać w zimie Carlitosa bo bez niego będzie tragedia.
Zgadzam się. Jeśli 2-3 ofensywnych zawodników z ostatniego zaciągu nie przejdzie metamorfozy w przerwie zimowej, skończy się jak zwykle. To niesamowite, ale poza Carlitosem o żadnym z nich nie można powiedzieć na tę chwilę, że jest wzmocnieniem.
Odpowiedz cytując
Patryko
Senior Member

Od: 12.2002

Stary 22.10.2017, 21:15
Mecz wyrównany, jak się nie strzela 500% sytuacji to się po prostu przegrywa. Bardzo słabe dziś niestety nasze skrzydła (a w zasadzie skrzydło, bo Boguski poza jednym strzałem nie zrobił nic) - dobrze, że jest Sadlok, który w tym momencie jest chyba najlepszy na lewej obronie w Polsce.
Odpowiedz cytując
Griszka30KR
Senior Member

Od: 06.2005

Stary 22.10.2017, 21:16
Można by rzec ,że Carlitos jak wygrywał nam do tej pory mecze,to tego nawet nie zremisował(zmarnowana setka).Za gola obciążam Pol-a do spółki z Buchalikiem bo o ile sytuacja była krytyczna ,to ten strzał był do wybronienia.Myślałem,że po przerwie Kiko coś zmieni w taktyce,ustawieniu,ale niestety...zmiany też trochę mnie rozczarowały.Legia jednak była lepsza zespołowo a nasi nie grali z pełnym zaangażowaniem,widziałem jak po stracie czasami patrzyli na siebie zamiast gonić...
Bednarz=Landryna=......
Odpowiedz cytując
LucjuszWielki
Socios Wisła Kraków

Od: 02.2012

Stary 22.10.2017, 21:21
Nie wyglądało to tragicznie. Stworzyliśmy sporo sytuacji, trochę jak legła broniła się 11 w polu karnym nie wiedzieliśmy jak rozegrać.

Perze tragedia. Boguś sporo pod grą, ale mnóstwo strat i niecelnych podań, Brożek słabiutko tak jakby go nie było.

3:1 z sytuacji myślę,że minimalnie, zabrakło kropki na i.

Odpowiedz cytując
7 kotów
P.N.R.I.

Od: 11.2002

Stary 22.10.2017, 21:24
Wynik zły ale mógł być o wiele gorszy.
Kupa szczęścia bo powinien być karny na Niezgodzie i żółta co w efekcie dawałoby czerwień dla Gonzaleza w drugiej.
Dla nas nie było karnych, nie róbcie jaj.
Różnica w meczu była taka ze im strzał niezgody wszedł a nam Carlitosa nie.

Najgorsze jest to ze teraz jedziemy akurat do amiki. P
Boia chi molla !
Odpowiedz cytując
rozarian
Senior Member

Od: 03.2009

Stary 22.10.2017, 21:25
Druga linia jest do remontu kapitalnego w zimie. Tak się nie da grać u siebie z dwoma defensywnymi pomocnikami i bez sensownych skrzydłowych. Pierwsze 30 minut było przerażające jeśli chodzi o dziury między formacjami. Legia wchodziła jak w masło. Długo nie zobaczymy pewnie u nas tak słabej Legii. Tym bardziej szkoda szansy na ich opędzlowanie. Zmiany Kiko -
Odpowiedz cytując
Karherop
Socios Wisła Kraków

Od: 02.2006

Stary 22.10.2017, 21:38
Moje wywody po tym spotkaniu:

1. Jeśli mamy trylion ofensywnych piłkarzy w kadrze to nie możemy sobie pozwalać na to by absolutnie niczego nie wnosili do spotkania. Gdzie Kolar, Halilovic, Bartosz, Kostal, Ondrasek? na trybunach
Perez, Ze Manuel - won z Wisły. Nawet wam się biegać nie chce. ŻĄL
2. 90% dopingu to był dzis hejt na maczynskiego. Może wypadało by tak dać wsparcie Wiśle? W 90 minucie nie było hymnu. Żenada spotkania.

Poza tym. Brak środka pola. Cały plan zespołu to była dzida Sadloka/Gonzaleza/Głowackiego na Carlitosa

Imaz i Boguski nie pilnowali swoich stref. Skrajni obrońcy z nimi nie współpracują, chaos w środku, chaos na skrzydłach. Nie da się tak wygrać meczu.

Mieliśmy tyle setek ,bo graliśmy z dramatycznie słabą legią. Niestety Kiko Ramirez zabronił (?) naszym piłkarzom oddawać strzały na bramkę, więc się skończyło tak jak się skończyło.

Mam też plan na następne okienko transferowe: wincyj Hiszpanów, wincyj, dorzućmy jeszcze ze 3 Portugalczyków
Odpowiedz cytując
Kataryniarz
Junior Member

Od: 02.2012

Stary 22.10.2017, 21:45
Z poziomu trybun wyglądało przeciętnie by nie powiedzieć słabo. Strasznie w oczy rzucał się brak ruchu naszych piłkarzy. Nikt się nie pokazywał do gry, wszyscy stoją pod kryciem. Żenujący był poziom dopingu z C, jak pisał kolega wyżej cały czas jebanie po Mączyńskim wsparcia drużyny niewiele. Ze Manuelowi i Perezowi bym podziękował juz teraz, jestem gotów nawet opłacić im pks do Hiszpanii i Portugali byle by ich u nas nie było. Oby Kiko wyciągną wnioski z tej porażki
Odpowiedz cytując
Marcinnno
Senior Member

Od: 10.2007

Stary 22.10.2017, 21:54
Dla mnie tragedia.Jak słyszę tego naszego trenera, "że zabrakło nam szczęścia, to mnie szlag trafia". Od początku meczu moim zdaniem wyglądało to słabo. Zagraliśmy jakby bez takiego przekonania. Brożek i Boguski to dno. Doping dla mnie bardzo fajny. Mąka dobrze przywitany. Momentami w....iali spikerzy.
Odpowiedz cytując
El'kabat
Senior Member

Od: 04.2009

Stary 22.10.2017, 21:56
Generalnie to niech Sadlok nadupca te swoje wrzuty z połowy przez cały mecz to na to samo wyjdzie...
Odpowiedz cytując
FraMat
Senior Member

Od: 03.2003

Stary 22.10.2017, 22:01
Nie zasłużyliśmy na tę porażkę, tak jak elka nie zasłużyła na 3 punkty.
Frankowski nie popełniał wielkich błędów, ale był stronniczy.

Za mało z naszej strony wartości w ataku. Nawet w końcówce atakowaliśmy najwyżej trójką, czy czwórką graczy, zamiast próbować eLkę zmiażdżyć i zmusić do błędów.
Za mało agresji, za mało ruchu bez piłki.
Bez pressingu nie da się zdominować rywala.

Brożek zakładający pressing
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać

Odpowiedz cytując
Kurz
Senior Member

Od: 11.2006

Stary 22.10.2017, 22:06
FraMat napisał(a):Wyświetl post
Nie zasłużyliśmy na tę porażkę, tak jak elka nie zasłużyła na 3 punkty.
Frankowski nie popełniał wielkich błędów, ale był stronniczy.

Za mało z naszej strony wartości w ataku. Nawet w końcówce atakowaliśmy najwyżej trójką, czy czwórką graczy, zamiast próbować eLkę zmiażdżyć i zmusić do błędów.
Za mało agresji, za mało ruchu bez piłki.
Bez pressingu nie da się zdominować rywala.

Brożek zakładający pressing
Wystarczy kupić lepszych piłkarzy. Na pewno będzie lepiej.
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów