The White Star Division - Wisła Kraków

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło

Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Reklama
Zakłady na Wisłę? Legalni bukmacherzy w Polsce - ranking i recenzje
Odpowiedź

Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
TS FANATIC
Senior Member

Od: 11.2002

Ignoruj użytkownika Pomoc
Stary 13.03.2016, 21:16
mnie to bardziej martwi to, że niedawno WISLAZWE pisał że będzie dobrze. Chyba nie o to chodziło.
Jestem diabeł co się zowie i z wiedźmami żyje w zmowie
Odpowiedz cytując
Robbie92
Senior Member

Od: 04.2009

Stary 13.03.2016, 21:18
zibi7 napisał(a):Wyświetl post
Z Gargułą to akurat kontrakt przedłużono.
Gdy p.Gaszyński pojechał osobiście do Poznania oznajmić że nie przedłuża kontraktu z Gargułą w zeszłym sezonie można było być ciekawym gdzie pójdzie Garguła? Trafił do Iligowej Miedzi Legnica.. To pokazuje jakiej klasy zawodników ostatnimi latami mieliśmy.. Oby Balashov, Jovic, Ondrasek, Drzazga czy Bartosz za parę lat odchodzili do lepszych klubów, bo będzie równoznaczne że coś tam potrafią jednak..
B.Cupiał o Danie Petrescu: "On jako trener Wisły w 2006 r. bardzo mi się podobał. Zdarzyło się, że kiedy grali słabiej, Petrescu zebrał ich o 6 rano i zamiast na boisko zaprowadził do jednej z naszych fabryk, żeby zobaczyli, jak ciężko ludzie pracują. To ja już wtedy wiedziałem, że to koniec. Wkrótce zaczęli grać przeciw niemu i musiałem go zwolnić. Niestety."

Odpowiedz cytując
ToTylkoJa
Senior Member

Od: 05.2008

Stary 13.03.2016, 21:20
0 22 napisał(a):Wyświetl post
Tytułem wyjaśnienia: Wdowyczk w Legii grał. Smuda był.
?
Obaj w Legii grali i obaj Legię trenowali.
Odpowiedz cytując
emjot
Senior Member

Stary 13.03.2016, 21:21
Robbie92 napisał(a):Wyświetl post
Gdy p.Gaszyński pojechał osobiście do Poznania oznajmić że nie przedłuża kontraktu z Gargułą w zeszłym sezonie można było być ciekawym gdzie pójdzie Garguła? Trafił do Iligowej Miedzi Legnica.. To pokazuje jakiej klasy zawodników ostatnimi latami mieliśmy.. Oby Balashov, Jovic, Ondrasek, Drzazga czy Bartosz za parę lat odchodzili do lepszych klubów, bo będzie równoznaczne że coś tam potrafią jednak..
a tak się zapytam z ciekawości
ile to miał lat ów inkryminowany Guła jak odchodził z Wisły 19? 20?
czy może ciutkę więcej...
Jurowicz-Talik-Lechowicz-Szumilas-Kaczor-J.Krupa-Brzycki-Legutko-J.Wapiennik-W. Stopa-Michel-Sawicki-S.Wójcik-Świder-Snopkowski-Adamek
Odpowiedz cytując
siphon
Junior Member

Od: 05.2007

Stary 13.03.2016, 21:21
Wizerunek buduję się latami,niszczy w ciągu sekundy.Wisłą była jedynym klubem który po handlu w 93 roku ukarała swoich zawodników wyrzucając Bobrowicza,Grędę i Gałuszkę.Ile było wściekłości kiedy sędzia Kasierski za kasę z Wronek przekręcił nas na Ślęzie Wrocław czy później w warunkach ekstraklasy do szału doprowadzał sędzia Wójcik kiedy to na Polonii W. doliczał 10 min i nie uznawał prawidłowo strzelonych bramek przez Wisłę. Czy to nie D.Petrescu mówił że w Wiśle sędziów nie częstuje się nawet wodą Rozwiązywanie umów z ludźmi na których kładło się cieniem podejrzenie o korupcję(Blacha,Łobodziński,Kurdziel) wyróżniało Wisłę na tle tej całej skorumpowanej degrengolady. Zatrudnienie Wdowczyka, abstrahując od warsztatu trenerskiego który ma, wizerunkowo lokuje nas na samym ....a dnie!Przypominam że jest to koleś który przekręcił z Koroną mecz na Wisłą II. Nic nie usprawiedliwia zatrudnianie zwykłego złodzieja na stanowisku trenera,nawet dramatyczna sytuacja w tabeli.Nie wiem co niektórzy sobie wyobrażają,że wydzwoni utrzymanie jak Janusz Wójcik?
Odpowiedz cytując
R33
Senior Member

Od: 06.2007

Stary 13.03.2016, 21:22
Do usunięcia.
Powód: Błąd merytoryczny
Ostatnio edytowane przez R33 : 13.03.2016 o godz. 21:26.
Odpowiedz cytując
wolfy
Senior Member

Od: 01.2005

Stary 13.03.2016, 21:24
A narzekali, że powrót Smudy "niehonorowy".

No, ale jest jak napisałem: "Tu nie ma co trenować, tu trzeba dzwonić".
D.O.A.
No one likes me, no one likes me, no one likes me
I don't care

Orbit napisał(a):
Mieliśmy inicjatywę, byliśmy w posiadaniu piłki, a czwarta bramka ustawiła praktycznie cały mecz.
Odpowiedz cytując
serek.c2
Socios Wisła Kraków

Od: 03.2004

Stary 13.03.2016, 21:24
siphon napisał(a):Wyświetl post
Wizerunek buduję się latami,niszczy w ciągu sekundy.Wisłą była jedynym klubem który po handlu w 93 roku ukarała swoich zawodników wyrzucając Bobrowicza,Grędę i Gałuszkę.Ile było wściekłości kiedy sędzia Kasierski za kasę z Wronek przekręcił nas na Ślęzie Wrocław czy później w warunkach ekstraklasy do szału doprowadzał sędzia Wójcik kiedy to na Polonii W. doliczał 10 min i nie uznawał prawidłowo strzelonych bramek przez Wisłę. Czy to nie D.Petrescu mówił że w Wiśle sędziów nie częstuje się nawet wodą Rozwiązywanie umów z ludźmi na których kładło się cieniem podejrzenie o korupcję(Blacha,Łobodziński,Kurdziel) wyróżniało Wisłę na tle tej całej skorumpowanej degrengolady. Zatrudnienie Wdowczyka, abstrahując od warsztatu trenerskiego który ma, wizerunkowo lokuje nas na samym ....a dnie!Przypominam że jest to koleś który przekręcił z Koroną mecz na Wisłą II. Nic nie usprawiedliwia zatrudnianie zwykłego złodzieja na stanowisku trenera,nawet dramatyczna sytuacja w tabeli.Nie wiem co niektórzy sobie wyobrażają,że wydzwoni utrzymanie jak Janusz Wójcik?
Otóż to - krótko i na temat.
Odpowiedz cytując
7 kotów
P.N.R.I.

Stary 13.03.2016, 21:33
:(
Boia chi molla !
Odpowiedz cytując
pomeran
Senior Member

Od: 07.2014

Stary 13.03.2016, 21:35
WISŁAZWE napisał(a):Wyświetl post
Nie, nie leżałem wtedy Rejtanem i nie było mi to na rękę, że takie osoby hańbią dobre imię.

Oczywiście, że pamiętam takie osoby.
Przypomnę jednak, że wcześniej Wisła zachowywała się dość stanowczo do takich osób:

- Wojciech Łobodziński - rozwiązany kontrakt a wcześniej zawieszenie w prawach zawodnika.
- Grzegorz Kurdziel - zdecydowana reakcja klubu, brak przedłużenia umowy. Sprawa podaj wyszła w czerwcu.
-Andrzej Blacha - sam podał się do dymisji.
Chwała Wiśle za takie zachowanie. Ale umówmy sie.. Grał u nas piłkarz i trenował nas trener co do ktorych sa podejrzenia.. Na byle kim mie ciążą takie opinie. Nie zawsze i nie wobec kazdego działano w mysl 'zero tolerancji' Za korupcje w polskiej piłce przełomu XX/XXI wieku i poczatku XXI skazanych zostało niewielu.

Chodzi mi tylko o to ze mieliśmy takich ludzi w Wisle. Byli/sa takowi prawdopodobnie w kazdym klubie dzisiejszej ekstraklasy. Tego nie wiesz/nie masz na to wpływu. Zobacz jakie akcje sa na najwyższych związkowych szczeblach..Wdowczyk był umoczony, i to bardzo brzydka karta w jego życiorysie. Ale został trenerem Wisły, w trudnym momencie. Jak piszą - Wdowczyk przyjdzie i pojdzie. A my z Wisla zostaniemy. I teraz tez trzeba kibicować i wspierać. A nie robić kolejna akcje przeciw trenerowi. To nie pomoze. A jesli wybor miałby byc miedzy smuda a wdowczykiem, to wole wdowczyka.
Odpowiedz cytując
gigant
Joker the Great

Od: 06.2003

Stary 13.03.2016, 21:38
Pier.dole takie utrzymanie z oszustem na ławce. Jeździłem na drugą ligę jezdzilbym i na czwartą. Każdemu dla którego najważniejsze jest utrzymanie za cenę honoru życzę żeby Wasze żony, dziewczyny czy kochanki dup.cyły się z każdym w imię nabrania doświadczenia by później dawać wam.
Akceptowanie Wdowczyka na ławce to przyzwolenie na największe kurewstwo jakie można sobie wyobrazić. Cupial albo nie żyje, albo jest ubezwlasnowolniony ze takie rzeczy dzieją się w Wiśle.

Wdowczyk wypier.dalaj z mojego klubu frajerze.
90minut.pl o tabeli 2005/2006 napisał(a):
"Lech Poznań nie wystąpił o licencję na przyszły sezon i został przesunięty na ostatnie miejsce w tabeli. W przyszłym sezonie pod nazwą Lech Poznań występować będzie Amica Wronki."
Odpowiedz cytując
cfa
Senior Member

Od: 08.2009

Stary 13.03.2016, 21:41
Co do trenera to bym się nie przywiązywał, ostatnio przychodzą 3 mecze poprowadzą i odchodzą. A do końca sezonu kilka kolejek jeszcze zostało
[FONT=Times New Roman]
Czy pamiętasz pierwszy w życiu mecz i po każdej bramce szał?
Kibicow śmiech, wiernych drużynie swej i na plecach pałki ślad.
[/FONT]
naoway.deviantart.com
Odpowiedz cytując
emjot
Senior Member

Stary 13.03.2016, 21:41
pomeran napisał(a):Wyświetl post
Chwała Wiśle za takie zachowanie. Ale umówmy sie.. Grał u nas piłkarz i trenował nas trener co do ktorych sa podejrzenia.. Na byle kim mie ciążą takie opinie. Nie zawsze i nie wobec kazdego działano w mysl 'zero tolerancji' Za korupcje w polskiej piłce przełomu XX/XXI wieku i poczatku XXI skazanych zostało niewielu.

Chodzi mi tylko o to ze mieliśmy takich ludzi w Wisle. Byli/sa takowi prawdopodobnie w kazdym klubie dzisiejszej ekstraklasy. Tego nie wiesz/nie masz na to wpływu. Zobacz jakie akcje sa na najwyższych związkowych szczeblach..Wdowczyk był umoczony, i to bardzo brzydka karta w jego życiorysie. Ale został trenerem Wisły, w trudnym momencie. Jak piszą - Wdowczyk przyjdzie i pojdzie. A my z Wisla zostaniemy. I teraz tez trzeba kibicować i wspierać. A nie robić kolejna akcje przeciw trenerowi. To nie pomoze. A jesli wybor miałby byc miedzy smuda a wdowczykiem, to wole wdowczyka.
wszystko pięknie
ale Wdowczyk nie powinien być rozważany
nawet rozważany w kategorii "potencjalny trener Wisły"
Jurowicz-Talik-Lechowicz-Szumilas-Kaczor-J.Krupa-Brzycki-Legutko-J.Wapiennik-W. Stopa-Michel-Sawicki-S.Wójcik-Świder-Snopkowski-Adamek
Odpowiedz cytując
wislakrakow124
Senior Member

Od: 02.2009

Stary 13.03.2016, 21:42
Dobrze powiedziane. Zarzad wybral kwestie sportowe a sprawy poza sportowe zostawil w spokoju. Nie pasuje mi ta jego korupcja ale co my mozemy. Nie chce kolejnego podzialu kibicow bo to do niczego nas nie doprowadzi. Trzeba sie utrzymac wzmocnic obrone i miec nadzieje ze w koncu nadejda te lepsze czasy. Jestem cholernym optymista i wierze w lepsze jutro.
JAZDA JAZDA JAZDA BIAŁA GWIAZDA
Odpowiedz cytując
wolfy
Senior Member

Od: 01.2005

Stary 13.03.2016, 21:42
cfa napisał(a):Wyświetl post
Co do trenera to bym się nie przywiązywał, ostatnio przychodzą 3 mecze poprowadzą i odchodzą. A do końca sezonu kilka kolejek jeszcze zostało
Tym gorzej, bo ten sprzedawczyk będzie już na zawsze wiązany z naszym klubem.
D.O.A.
No one likes me, no one likes me, no one likes me
I don't care

Orbit napisał(a):
Mieliśmy inicjatywę, byliśmy w posiadaniu piłki, a czwarta bramka ustawiła praktycznie cały mecz.
Odpowiedz cytując
Markfire20
Senior Member

Od: 12.2015

Stary 13.03.2016, 21:44
Mamy Wdowczyka, co możemy z tym zrobić? NIC. Oczywiście można pokrzyczeć "WYPIERDALAJ, MY TAKIEJ ....Y NIE CHCEMY, MY MECZY NIE KUPUJEMY" itd. itp. Co to nam da? NIC.
Wdowczyk jako jeden z nielicznych (o ile nie jedyny) wziął pełną odpowiedzialność za swoje czyny.
Czy chciałem Wdowczyka? Nie ale lepszy taki trener niż żaden. Dlaczego? Bo pierwsze - nie mamy pieniędzy, a po drugie (i co ważniejsze) NIE MAMY CZASU ŻEBY WYBRZYDZAĆ.
A czytając komentarze "wolałbym żeby Wisła spadła aniżeli Wdowczyk był trenerem" ręce opadają...
Odpowiedz cytując
pomeran
Senior Member

Od: 07.2014

Stary 13.03.2016, 21:47
emjot napisał(a):Wyświetl post
wszystko pięknie
ale Wdowczyk nie powinien być rozważany
nawet rozważany w kategorii "potencjalny trener Wisły"
Zgadzam sie. I tu zmierzamy do przykrej refleksji. Zarząd ma daleko w tyle, co czuja i sadza o nowym trenerze kibice. I faktycznie jesli niektórym po rezygnacji ze smudy wydawało sie ze cos sie zmieniło w tej materii przyszedł siarczysty policzek.
Odpowiedz cytując
Glazik
Socios Wisła Kraków

Od: 08.2008

Stary 13.03.2016, 21:51
Wyglada na to ze pan Bogusław wpadl w panike.... inaczej nie potrafie wytlumaczyc zatrudnienia Wdowczyka.
Od czasu zwolnienia Kazia cuda sie dzieja... takie dziwne mam wrażenie ze to powolne przygotowania do
I ligi ( tfu tfu )
Odpowiedz cytując
Mixu
Senior Member

Od: 01.2008

Stary 13.03.2016, 21:52
Zarząd! Co? Ty wiesz co!

Ja .......e...ta zawszona KANALIA Wdowczyk trenerem Wisełki, to już wolę pazernego dziada przygłupa niż tego warszawskiego sprzedawczyka który to jadąc na wałku z sędziami będąc trenerem tirówy ukradł nam mistrzostwo (czasy Petrescu) Ten klub sięgnął dna...

.... wam w dupe s....ysyny zarządzające tym pięknym klubem
Odpowiedz cytując
dj_ibutti
Senior Member

Od: 02.2004

Stary 13.03.2016, 21:54
Zarząd wybierając Wdowczyka musiał wiedzieć jaka będzie reakcja kibiców. Mówiąc krótko - miał tę reakcję w dupie. Co to dla nas oznacza? Że choćbyśmy nie wiem jak protestowali i krzyczeli, to jeżeli tylko Dariusz W. będzie miał wyniki zarząd będzie dalej miał nas w dupie.... Deal with it.
KLUB FUTBOLU AMERYKAŃSKIEGO: KRAKÓW TIGERS
Odpowiedz cytując
Mixu
Senior Member

Od: 01.2008

Stary 13.03.2016, 21:55
....a płakać mi się chcę..
Odpowiedz cytując
PabloTS
Senior Member

Stary 13.03.2016, 21:55
największego kreta to mamy w środku naszego klubu czyli nasz niezatapialny Zdzisław K....a tu wszyscy płaczą nad postacią Wdowczyka...................jak to mówia swgo nie znacie.......
wazne są tylko te dni na które czekamy"
Odpowiedz cytując
Karherop
Socios Wisła Kraków

Od: 02.2006

Stary 13.03.2016, 21:57
gigant napisał(a):Wyświetl post
Pier.dole takie utrzymanie z oszustem na ławce. Jeździłem na drugą ligę jezdzilbym i na czwartą. Każdemu dla którego najważniejsze jest utrzymanie za cenę honoru życzę żeby Wasze żony, dziewczyny czy kochanki dup.cyły się z każdym w imię nabrania doświadczenia by później dawać wam.
Akceptowanie Wdowczyka na ławce to przyzwolenie na największe kurewstwo jakie można sobie wyobrazić. Cupial albo nie żyje, albo jest ubezwlasnowolniony ze takie rzeczy dzieją się w Wiśle.

Wdowczyk wypier.dalaj z mojego klubu frajerze.

Wiesz że w czasach gdy jeździłeś na druga ligę (o ile tak było) co drugi mecz był ustawiony? ba, całe lata 90 były ustawione ze słynnymi niedzielami cudów gdzie i Wisła sprzedawała na prawo i lewo mecze. Wtedy Ci to nie przeszkadzało?

I nie, nigdzie nie bronię Wdowczyka, ale czy chcesz czy nie teraz jest naszym trenerem i życząc źle jemu - życzysz i Wiśle spadku. Mam nadzieję, że po sezonie odejdzie i nie dlatego, że nie utrzymał Wisły, ale że będziemy mieć lepszego kandydata niż obecny trener.
Odpowiedz cytując
Szajba_
Senior Member

Od: 08.2013

Stary 13.03.2016, 22:05
ja powiem tylko jedno:

w głębokiej dupie mam to, że Wdowczyk był skazany za ustawianie meczy. Karę odbył, frycowe zapłacił. Ale on jest po prostu słabym trenerem (choć fakt, od Teddiego lepszy).

ni .... nie rozumiem tej nominacji
Odpowiedz cytując
ziz99
Senior Member

Od: 10.2008

Stary 13.03.2016, 22:13
Dziś nie 1 kwietnia, więc ta decyzja to jakiś sabotaż...

Powspominajmy zatem naszych niedoszłych trenerów Jimeneza, Broosa i Jurcica...
Odpowiedz cytując
wiertar
Senior Member

Od: 07.2006

Stary 13.03.2016, 22:15
1 Listopad tez nie dzis...
Jechałeś gdzieś kiedyś na 90 minut Po klimat trybun na wyjazdach byłeś ilu dobra oprawa i ekipa w dobrym stylu, tygiel emocji choć pełno s****ysynów, chce abyś zdech i choć wynik w plecy, śpiewasz dalej zdarte gardło cię leczy, to niby parę liter, parę piłkarzy wiesz niby w polskiej lidze nic się nie zdarzy wiesz, ale gdy płona race śpiewają trybuny znowu wygramy nie ważne u nas czy u nich, poczucie dumy gdy tamci mówią o nas to dla tych co zarywaja życie na stadionach...
Odpowiedz cytując
Zwitter
Senior Member

Od: 04.2004

Stary 13.03.2016, 22:18
Najbardziej mnie śmieszą komentarze, że w latach 90-tych większość meczy było ustawione i większość trenerów była umoczona. Tylko do jasnej cholery to są tylko wasze spekulacje a Dariuszowi W. zostało to udowodnione. Kara była śmieszna bo już nigdy nie powinien nikogo trenować, ale to już inna sprawa.
Odpowiedz cytując
rafkur
Socios Wisła Kraków

Od: 10.2007

Stary 13.03.2016, 22:27
Mieliśmy buraka, mieliśmy idiotę pozostało zatrudnić oszusta. W zarządzie mamy ubeka, który najprawdopodobniej ma jakieś teczki na innego ubeka bądź oszusta bo w innym przypadku tenże dawno by go wy.......ił. Dodatkowo na trybunach idolami są przestępcy.
Także Panie i Panowie ciszej nad tą trumną....
Ostatnio edytowane przez rafkur : 13.03.2016 o godz. 22:30.
Odpowiedz cytując
stary zgred
Member

Od: 09.2015

Stary 13.03.2016, 22:28
Karherop napisał(a):Wyświetl post
Wiesz że w czasach gdy jeździłeś na druga ligę (o ile tak było) co drugi mecz był ustawiony? ba, całe lata 90 były ustawione ze słynnymi niedzielami cudów gdzie i Wisła sprzedawała na prawo i lewo mecze. Wtedy Ci to nie przeszkadzało?

I nie, nigdzie nie bronię Wdowczyka, ale czy chcesz czy nie teraz jest naszym trenerem i życząc źle jemu - życzysz i Wiśle spadku. Mam nadzieję, że po sezonie odejdzie i nie dlatego, że nie utrzymał Wisły, ale że będziemy mieć lepszego kandydata niż obecny trener.
Co Ty .......isz?
Wiesz w ogóle jak znaleźliśmy się w 2 lidze? Bo jako jedyni zrobiliśmy czystki w klubie
Wiesz dlaczego nie awansowaliśmy w pierwszym roku z powrotem? Bo Nas jebany tfu kasierski zalatwil na Slezie w porozumieniu z amica
Nie odpisuj!

Wdowczyk frajerze!
Odpowiedz cytując
Kamson
Senior Member

Od: 04.2008

Stary 13.03.2016, 22:28
Z tego klubu trzeba wywieść na taczkach wszystkich, rozpoczynając od niezatapialnego Zdzisława.
Budować wszystko od nowa, w oparciu o młode osoby, które kochają Wisłę i mają łeb na karku.

Szkoda, że to jest nierealne. Od jutra będę musiał oglądać na ławce trenerskiej Wisły morde sprzedajnego pajaca. Kapka będzie przechadzał się po klubowych korytarzach przez następne naście lat, podpisując kolejne absurdalne papiery.

Kvrwa mać.
WISEŁKA NIGDY NIE ZGINIE
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów