The White Star Division - Wisła Kraków

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło

Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Reklama
Zakłady na Wisłę? Legalni bukmacherzy w Polsce - ranking i recenzje
Odpowiedź

Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
bridgeburner
Senior Member

Od: 06.2009

Ignoruj użytkownika Pomoc
Stary 02.03.2016, 16:12
Porter napisał(a):Wyświetl post
Marzenie:
1. wszystkie kluby solidarnie oddają walkowerem mecze rundy zasadniczej rozgrywane Warszawie
Efekt:
myślę że parę-kilkanście milionów będą wówczas w plecy za: zysk z dnia meczowego, brak transmisji, reklamy na bandach, karnety, sky boxy... całkiem nie źle by się ich wyjeb.ło
Na zlosc Mamie nasram w gacie
doprawdy genialne... każdy 4-latek sie z tym zgodzi
"Czy mogłem sie cofnąć - cofnąć do czego, do kogo, do jakiego mnie ? Nie ma żadnego momentu w przeszłości, który, cudownie zmieniony, odwróciłby bieg mojego życia, żadnej katastrofy, która mi sie przydarzyła, wskutek czego jestem inny, niż byc powinieniem; niczego takiego nie potrafie wskazać"
Odpowiedz cytując
For_FuN_
Senior Member

Od: 08.2004

Stary 02.03.2016, 16:22
Sprawa Modelskiego i Cierzniaka takie same? Jezu, nie wiedziałem, że tutaj są ludziska z dostępem do takich dokumentów . Nie wspominając o tym, że Modelski też zaraz wygra z Jagą. Wystarczy się trochę dowiedzieć, bo sprawa się toczy.
Odpowiedz cytując
Szajba_
Senior Member

Od: 08.2013

Stary 02.03.2016, 16:38
For_FuN_ napisał(a):Wyświetl post
Sprawa Modelskiego i Cierzniaka takie same? Jezu, nie wiedziałem, że tutaj są ludziska z dostępem do takich dokumentów . Nie wspominając o tym, że Modelski też zaraz wygra z Jagą. Wystarczy się trochę dowiedzieć, bo sprawa się toczy.
a nie zostala przypadkiem odrzucona 2 tygodnie temu?
Odpowiedz cytując
cfa
Senior Member

Od: 08.2009

Stary 02.03.2016, 16:46
Porter napisał(a):Wyświetl post
Marzenie:
1. wszystkie kluby solidarnie oddają walkowerem mecze rundy zasadniczej rozgrywane Warszawie
Efekt:
myślę że parę-kilkanście milionów będą wówczas w plecy za: zysk z dnia meczowego, brak transmisji, reklamy na bandach, karnety, sky boxy... całkiem nie źle by się ich wyjeb.ło
Tak jasne, a później rywale z pucharów podłapią i będą robić to samo, aż do 4 rundy gdzie się okaże, że wystawią Cierzniaka, a on miał karę zawieszenia na 12 kolejek i znów głupim błędem stracą awans do LM

A tak poważniej to teraz kibicuje Piastowi Gliwice aby zdobył te mistrzostwo! A Wisła ma jeszcze szansę na pierwszą ósemkę.
[FONT=Times New Roman]
Czy pamiętasz pierwszy w życiu mecz i po każdej bramce szał?
Kibicow śmiech, wiernych drużynie swej i na plecach pałki ślad.
[/FONT]
naoway.deviantart.com
Odpowiedz cytując
Karherop
Socios Wisła Kraków

Od: 02.2006

Stary 02.03.2016, 16:51
Legia posmarowała gdzie trzeba w pzpn-ie

Tyle w tym temacie.

Po prawie Webstera mamy nowy precedens na skalę światową. Prawo Cierzniaka, oh wait...
Odpowiedz cytując
wolfy
Senior Member

Od: 01.2005

Stary 02.03.2016, 17:02
Rob_Zombie napisał(a):Wyświetl post
Już pomijając że takie zachowanie wobec zawodnika to zwykłe s....ysyństwo, pisałem to tuż po odesłaniu bramkarza do rezerw i powtórzę jeszcze raz: wstyd mi za Wisłę.
A mnie wstyd za niektórych pajaców podających się za kibiców Wisły.

No to w warszawce pojechali po całości i mamy precedens. Ciekawe, czy kiedykolwiek zostanie jeszcze wydany podobny wyrok.

Złodzieje.
D.O.A.
No one likes me, no one likes me, no one likes me
I don't care

Orbit napisał(a):
Mieliśmy inicjatywę, byliśmy w posiadaniu piłki, a czwarta bramka ustawiła praktycznie cały mecz.
Odpowiedz cytując
funkykoval
Socios Wisła Kraków

Od: 05.2005

Stary 02.03.2016, 17:05
Jeden wielki skandal klub teraz jest niewolnikiem a zawodnik może zrobić wszystko!!!!!!!!
Sędzia Pieta wydał wyrok w tej sprawie kilka tygodni temu w przeglądzie szmatławym !!!!
W normalnym kraju to się nie mieści w głowie !!!! Ale tutaj jestPZPN !!!
Klub musi przestrzegać kontraktu zawodnik nie musi. Ale do uprawomocnienia wyroku Cierzniak powinien myć kible w całym klubie. Szczoteczką do zębów

Ciekaw jestem uzasadnienia i powodu nadania rygoru wykonalności jak w odwołaniu przegrają to ciekawy jestem kto zapłaci za szkody wyrządzone werdyktem
Ostatnio edytowane przez funkykoval : 02.03.2016 o godz. 17:12.
JAZDA, JAZDA, JAZDA BIAŁA GWIAZDA !!!!!!!!!!!!!!!!!!
Odpowiedz cytując
tropik
Member

Od: 07.2011

Stary 02.03.2016, 17:17
Już się nie srajcie tym Modelskim, jego kontrakt też zostanie rozwiązany, co zresztą potwierdza ten artykuł w "ukochanym" Weszło
http://weszlo.com/2016/03/02/modelsk...enia-pilkarzy/

Wreszcie będzie normalnie, zobaczycie że nie raz sami z tego w przyszłości skorzystacie.
Odpowiedz cytując
Rob_Zombie
Senior Member

Od: 07.2005

Stary 02.03.2016, 17:24
wolfy napisał(a):Wyświetl post
A mnie wstyd za niektórych pajaców podających się za kibiców Wisły.
Mówisz o tych wszystkich krzykaczach którzy nie mają najdrobniejszego choćby wglądu w zapisy umów ale doskonale wiedzą że to przecież spisek?
"(...)Był oskarżony o organizowanie w sezonie 2003/2004 wśród piłkarzy zrzutki pieniędzy, z których później opłacali sędziów pomagających Kolporterowi Koronie w awansie do II ligi. W trakcie śledztwa prowadzonego w ubiegłym roku przez wrocławską prokuraturę obaj przyznali się do winy(...)"
"(...)wciągał w handel meczami i młodych, i starych, i Polaków, i obcokrajowców, i tych, którzy na kupowanie wyników mieli, i tych, którzy nie mieli (tym przecież pożyczał).(...)"
Odpowiedz cytując
Lemoniadowy Joe
Socios Wisła Kraków

Od: 12.2002

Stary 02.03.2016, 17:32
Mówisz o tych wszystkich krzykaczach którzy nie mają najdrobniejszego choćby wglądu w zapisy umów ale doskonale wiedzą że to przecież spisek?
Masz jakiekolwiek wątpliwości ze wynik jest taki bo chodzi o eLke?
alejasienieznam
Odpowiedz cytując
wolfy
Senior Member

Stary 02.03.2016, 17:33
tropik napisał(a):Wyświetl post
Już się nie srajcie tym Modelskim, jego kontrakt też zostanie rozwiązany, co zresztą potwierdza ten artykuł w "ukochanym" Weszło
http://weszlo.com/2016/03/02/modelsk...enia-pilkarzy/

Wreszcie będzie normalnie, zobaczycie że nie raz sami z tego w przyszłości skorzystacie.
Mechanizm wyparcia widzę działa. Holują was w PZPN i Ekstraklasie od lat, widać ciężko żyć mimo ewidentnych korzyści.

Jak na razie nikt kontraktu Modelskiego nie rozwiązał i szczerze wątpię, żeby zastosowano tutaj "Lex Legia". Przyczyna w tytule stosownego kazusu.

To na bank taki sam przypadek jak te gole, co wam puszczają ze spalonego albo brak kartek po ewidentnych faulach. Ale chyba już za długo oglądam ligę, bo jakoś w to nie wierzę...

Nie, piszę o Tobie.

funkykoval napisał(a):Wyświetl post
Ciekaw jestem uzasadnienia i powodu nadania rygoru wykonalności jak w odwołaniu przegrają to ciekawy jestem kto zapłaci za szkody wyrządzone werdyktem
Legia potrzebuje szybko bramkarza. Powód już masz.
Uzasadnienie się szybko skrobnie, nie bez powodu sprawa była urabiana medialnie. #UwolnićCierzniaka to nie jest przypadek, podczas gdy w dupie mieli Trytkę, Modelskiego, Kokosińskiego i w ....u innych piłkarzy AUTENTYCZNIE gnębionych przez kluby.
Ostatnio edytowane przez wolfy : 02.03.2016 o godz. 17:39.
D.O.A.
I don't care

Orbit napisał(a):
Mieliśmy inicjatywę, byliśmy w posiadaniu piłki, a czwarta bramka ustawiła praktycznie cały mecz.
Odpowiedz cytując
ToTylkoJa
Senior Member

Od: 05.2008

Stary 02.03.2016, 17:45
Taaa...
Podobno sam Tadzio Pawłowski nie chciał grać w idiotyczną gierkę Wisły z głupim tłumaczeniem. Wisła też czuła, że odwaliła manianę i jej głupie tłumaczenia o formie sportowej poszły...i dlatego przywrócili go do pierwszego zespołu

A Legię tak zawsze ciągnie ten PZPN, że ho ho. Mistrzostwo z 93 zabrane ot tak sobie (jedyny przypadek w Polsce).
Nie tak dawno walkower w meczu z Jagiellonią dla Jagi...ciągną że ho ho!

Sorry, ale Wasz klub w ostatnim czasie odwalił tyle kaszany, że nic mnie już u Was nie zdziwi. Co jakiś zgrzyt prawny to przegrywacie.
Odpowiedz cytując
wiesniak842
Socios Wisła Kraków

Od: 01.2015

Stary 02.03.2016, 17:47
O kant dupy to wszystko rozbic. Patologia w zarzadzaniu Wisla byla od kiedy pamietam, jest dalej, nihil novi. Cupial to Cupial, chyba juz sie nie zmieni i nie wyjebie na zbity ryj niezatapialnego Zdzisia i reszty ferajny. Frajerskie media, jakies frajerskie portale, frajerski Stanowski, frajerska Legia, frajerskie komisje ale i nasz zarzad frajerski. Nihil novi x2. Zadna sensacja.
Odpowiedz cytując
wolfy
Senior Member

Stary 02.03.2016, 17:50
ToTylkoJa napisał(a):Wyświetl post
A Legię tak zawsze ciągnie ten PZPN, że ho ho. Mistrzostwo z 93 zabrane ot tak sobie (jedyny przypadek w Polsce).
Nie tak dawno walkower w meczu z Jagiellonią dla Jagi...ciągną że ho ho!
Acha - czyli według Ciebie jesteście pokrzywdzeni
Szkoda słów. Mam nadzieję, że kiedyś się na swoim frajerstwie przejedziecie.
D.O.A.
I don't care

Orbit napisał(a):
Odpowiedz cytując
Lemoniadowy Joe
Socios Wisła Kraków

Stary 02.03.2016, 17:54
Taaa...
Podobno sam Tadzio Pawłowski nie chciał grać w idiotyczną gierkę Wisły z głupim tłumaczeniem. Wisła też czuła, że odwaliła manianę i jej głupie tłumaczenia o formie sportowej poszły...i dlatego przywrócili go do pierwszego zespołu
My płacimy i My oceniamy forme sportową Miskiewicz był w złej formie sportowej w ostatnich meczach?

Przynajmniej do dzisiaj tak było a Pawłowski został wywalony po 3 meczach taki ekspert.

wolfy napisał(a):Wyświetl post
Acha - czyli według Ciebie jesteście pokrzywdzeni
Szkoda słów. Mam nadzieję, że kiedyś się na swoim frajerstwie przejedziecie.
Kupili MP 93 i im zabrali bidule.
Ostatnio edytowane przez Lemoniadowy Joe : 02.03.2016 o godz. 17:57.
alejasienieznam
Odpowiedz cytując
ToTylkoJa
Senior Member

Od: 05.2008

Stary 02.03.2016, 17:58
Gdyby Wam zajebali mistrzostwo to pewnie nie czuli byście się pokrzywdzeni? Na tej zasadzie co nam zabrali mistrza, to innym klubom w latach 90 również mogli. Ale tylko do Legii się dowalili.

Kto w naszej lidze ostatnio dostał walkowera tak jak Legia z Jagą (za podobne rzeczy lub inne?).

Żyj w swoim świecie, nikt Ci nie broni. Wisła dała ciała i to bardzo. Nawet Wasz trenejro nie chciał się bawić w Wasz chore gierki. Sama Wisła też się z tego wycofała przywracając Cierzniaka do pierwszej drużyny. I kto tu się wygłupił?

A teraz elo.

Lemoniadowy nawet głupek nie uwierzy w wersję Wisły z tą formą Cierzniaka Pawłowski ekspert nie ekspert, ale to był Wasz trener. Narka.
Odpowiedz cytując
wolfy
Senior Member

Stary 02.03.2016, 17:59
Lemoniadowy Joe napisał(a):Wyświetl post
Kupili MP 93 i im zabrali bidule.
No, jak kupili i im potem zabrali, to to się chyba nazywa kradzież

Kto w naszej lidze ostatnio dostał walkowera tak jak Legia z Jagą (za podobne rzeczy lub inne?).
Ty naprawdę jesteś, nie wiem jak to okreslić... Specjalny.

Mistrzu, a wytłumacz mi kto w tym czasie robił w ogóle takie bydło w ekstraklasie na trybunach jak Wy? Czy może porównujesz do lat 90-tych?

Nie no, naprawdę, żeby czuć się pokrzywdzonym po walkowerze z Jagiellonią trzeba mieć nieźle przeryte synapsy...
Ostatnio edytowane przez wolfy : 02.03.2016 o godz. 18:02.
D.O.A.
I don't care

Orbit napisał(a):
Odpowiedz cytując
Lemoniadowy Joe
Socios Wisła Kraków

Stary 02.03.2016, 18:05

Lemoniadowy nawet głupek nie uwierzy w wersję Wisły z tą formą Cierzniaka Pawłowski ekspert nie ekspert, ale to był Wasz trener. Narka.
A co ma do rzeczy czy wierzy czy nie wierzy jak można w taki sposób rozwiązać kontrakt?
alejasienieznam
Odpowiedz cytując
Glazik
Socios Wisła Kraków

Od: 08.2008

Stary 02.03.2016, 18:12
Mocne i knkretne oswiadczenie Wisły! Brawo!!!
Odpowiedz cytując
Emenems81
Senior Member

Od: 07.2010

Stary 02.03.2016, 18:21
Żenada. Naszym klubem zarządzają barany.
Odpowiedz cytując
syryls
Senior Member

Od: 10.2011

Stary 02.03.2016, 18:23
Ale bym lał gdyby Cierzniak jednak został u nas do konca sezonu.
.
Odpowiedz cytując
mee
Senior Member

Od: 05.2010

Stary 02.03.2016, 18:24
Ale które? Oba oświadczenia to brednie, które małe dziecko jest w stanie obalić. Przywrócenie Cierzniaka po fakcie? Brak reprezentacji klubu? Przecież to kompletna amatorka. W tej sytuacji wyrok nie mógł być inny.
Odpowiedz cytując
krzaq12
Senior Member

Od: 05.2015

Stary 02.03.2016, 18:24
Jak można wydać wyrok na podstawie zeznań jednej ze stron. W tym przypadku komisja zbłaźniła się jeszcze bardziej niż my.......

Ta decyzja to skandal......., biorąc pod uwagę wcześniejszy wyrok dotyczący Modelskiego to było już niesmaczne.
Ostatnio edytowane przez krzaq12 : 02.03.2016 o godz. 18:26.
Odpowiedz cytując
Konrad.
Socios Wisła Kraków

Od: 07.2003

Stary 02.03.2016, 18:27
Lemoniadowy Joe napisał(a):Wyświetl post
A co ma do rzeczy czy wierzy czy nie wierzy jak można w taki sposób rozwiązać kontrakt?
To, że może mieć zapis w kontrakcie mówiący czarno na białym: "zawodnik może zostać przeniesiony do drużyny rezerw tylko w przypadku dramatycznego spadku formy".

Jak pod takim czymś jest podpis Kapki to mamy problem... Pewnie dlatego go teraz do drużyny przywrócili.

Tym bardziej, że jedyny świadek w sprawie czyli Tadek, został zwolniony dwa dni przed rozprawą...

Dla mnie sprawa jest prosta: cierzniak powinien wylądować na ławce w meczu z Piastem. W trakcie rozgrzewki powinien bronić (oczywiście rozgrzewać powinnyśmy się od strony sektora C).

Spiker przed meczem powinien wielokrotnie witać zawodników, nie zapominając o rezerwowym bramkarzu, zostawiając potem chwilę na aplauz widowni.

Przy pierwszej interwencji Miśkiewicz powinien zgłosić do trenera, że boli go palec w lewej, w związku z czym bramkarz rezerwowy powinien zostać wysłany na rozgrzewkę (pod C). I tak rozgrzewać się przez cały mecz.

A w przypadku dobrego obrotu sprawy i wysokiego prowadzenia, w doliczonym czasie gry powinien pan cierzniak zostać wpuszczony na boisko. Spiker powinien wielokrotnie wyczytać kto wchodzi na boisko...

To by była zemsta, wyniszczająca go psychicznie, jednocześnie nie dawająca żadnych podstaw do rozwiązania kontraktu. A nie wakacje w rezerwach, na luzie, bez kibiców z pełną wypłatą...

Tak należało zrobić, gdyby ktokolwiek w naszym klubie myślał, zanim podejmie decyzję...
Sorry za błędy i literówki, ale często pisze posty na telefonie, a nie mogę ich edytować ani na telefonie, ani w przeglądarce firefox na moim laptopie.
Odpowiedz cytując
wolfy
Senior Member

Stary 02.03.2016, 18:33
Konrad. napisał(a):Wyświetl post
To, że może mieć zapis w kontrakcie mówiący czarno na białym: "zawodnik może zostać przeniesiony do drużyny rezerw tylko w przypadku dramatycznego spadku formy".

Jak pod takim czymś jest podpis Kapki to mamy problem... Pewnie dlatego go teraz do drużyny przywrócili.

Tym bardziej, że jedyny świadek w sprawie czyli Tadek, został zwolniony dwa dni przed rozprawą...

Dla mnie sprawa jest prosta: cierzniak powinien wylądować na ławce w meczu z Piastem. W trakcie rozgrzewki powinien bronić (oczywiście rozgrzewać powinnyśmy się od strony sektora C).

Spiker przed meczem powinien wielokrotnie witać zawodników, nie zapominając o rezerwowym bramkarzu, zostawiając potem chwilę na aplauz widowni.

Przy pierwszej interwencji Miśkiewicz powinien zgłosić do trenera, że boli go palec w lewej, w związku z czym bramkarz rezerwowy powinien zostać wysłany na rozgrzewkę (pod C). I tak rozgrzewać się przez cały mecz.

A w przypadku dobrego obrotu sprawy i wysokiego prowadzenia, w doliczonym czasie gry powinien pan cierzniak zostać wpuszczony na boisko. Spiker powinien wielokrotnie wyczytać kto wchodzi na boisko...

To by była zemsta, wyniszczająca go psychicznie, jednocześnie nie dawająca żadnych podstaw do rozwiązania kontraktu. A nie wakacje w rezerwach, na luzie, bez kibiców z pełną wypłatą...

Tak należało zrobić, gdyby ktokolwiek w naszym klubie myślał, zanim podejmie decyzję...
Trudno się pod tym nie podpisać.
D.O.A.
I don't care

Orbit napisał(a):
Odpowiedz cytując
arti
Guest

Stary 02.03.2016, 18:34
Gdyby Wam zajebali mistrzostwo to pewnie nie czuli byście się pokrzywdzeni? Na tej zasadzie co nam zabrali mistrza, to innym klubom w latach 90 również mogli. Ale tylko do Legii się dowalili.

Żyj w swoim świecie, nikt Ci nie broni. Wisła dała ciała i to bardzo. Nawet Wasz trenejro nie chciał się bawić w Wasz chore gierki. Sama Wisła też się z tego wycofała przywracając Cierzniaka do pierwszej drużyny. I kto tu się wygłupił?
Byłem na tamtym meczu. Nie ma większego pokrzywdzenia dla kibica niż patrzenie na coś takiego.
Wy, wasz magiczny i później skazany za draństwa trener i ŁKS przekroczyliście czerwoną linię i pisząc o zajebaniu MP się tylko ośmieszasz.
Mistrza nikt nie powinien wtedy dostać, ale pzpn musiał kogoś wstawić do lm. smutne...
Co do Cierzniaka - powiedziałbym niech idzie w p.zdu i spróbowałbym wyciągnąć za niego i Handzlika jak najwięcej no ale ja nie jestem BC.
Ostatnio edytowane przez arti : 02.03.2016 o godz. 18:50.
Odpowiedz cytując
Lemoniadowy Joe
Socios Wisła Kraków

Stary 02.03.2016, 18:34
Konrad. napisał(a):Wyświetl post

Jeżeli miał taki zapis to OK trudno mieć większe pretensje o wyrok, ale pewnie nie miał i kto ma prawo dysponować nam piłkarzem.
alejasienieznam
Odpowiedz cytując
gdsmk
Senior Member

Od: 07.2003

Stary 02.03.2016, 18:35
Emenems81 napisał(a):Wyświetl post
Żenada. Naszym klubem zarządzają barany.
Ja nie wiem, czemu 90% kibiców uważa, że racja jest po stronie Wisły?

Ludzie, ktoś kosmicznie się w Wiśle skompromitował i nawet przychylni Wiśle dziennikarze kiwają z politowaniem głowami.

Przepis jest idiotyczny, ale jest. Trzeba było go trzymać w pierwszej drużynie, albo najlepiej sprzedać.

KAŻDY Z NAS wie, że Cierzniak miałby u nas pewny plac.

Potem podpisał z Legią i od razu wyjebano go do rezerw.

Co wy, sami siebie okłamujecie? Wyłożyliśmy się tej jebanej komisji na złotej tacy i żadna Legia nie ma tu nic do gadania.

Jest oczywiste, że Cierzniak wyleciał do rezerw TYLKO dlatego, że podpisał kontrakt z nowym klubem.
Odpowiedz cytując
wściekłe pięści węża
Senior Member

Od: 02.2011

Stary 02.03.2016, 18:41
Ktoś jeszcze ogląda Termalicę z Legią?

Interwencję Malarza widzieli? To już wiecie skąd taki pośpiech w sprawie Cierzniaka i dlaczego nieprawomocne orzeczenie ma rygor natychmiastowej wykonalności.
Odpowiedz cytując
tommiyacht
Senior Member

Od: 09.2004

Stary 02.03.2016, 18:47
gdsmk napisał(a):Wyświetl post
Jest oczywiste, że Cierzniak wyleciał do rezerw TYLKO dlatego, że podpisał kontrakt z nowym klubem.
Tak samo jak Burliga nie ?

Stary, Cierzniak obiecywał rozmowy z Wisłą po nowym roku a w miedzy czasie już się wąchał z L
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów