The White Star Division - Wisła Kraków

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło

Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

-->
Zakłady na Wisłę? Legalni bukmacherzy w Polsce - ranking i recenzje. Sprawdź też STS kod promocyjny.
Wyświetl wyniki ankiety: Podczas okienka transferowego latem 2018 roku Wisła:
wzmocni się 36 24,32%
osłabi 87 58,78%
zmiany kadrowe nie będą odczuwalne 25 16,89%
Głosujących: 148. Nie możesz głosować w tej ankiecie

Odpowiedź

Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
doktor granat
Senior Member

Od: 12.2018

Ignoruj użytkownika Pomoc
Stary 20.10.2022, 17:26
Transfery transfery.. ciekawe kto i czym za nie zapłaci jak i bez nich ponoć mamy minus 10 (baniek), który może się zmniejszy jak Arabowie łaskawie coś zapłacą.. Sobol został przecież pierwszym bo i tak Mu musimy płacić, nie dlatego, że taki świetny . No i na koniec Nowak któremu się marzy żeby Socios dorzucali to co uzbierają do bieżących wydatków. klubu.
Ja się zresztą nie znam, może spadnie manna z nieba prosto do gabinetu przy Reymonta.. tak tylko piszę żebyście nie byli bardzo rozczarowani jak ch.. będzie.
Ostatnio edytowane przez doktor granat : 20.10.2022 o godz. 19:07.
Odpowiedz cytując
Jaroo1
Senior Member

Od: 03.2009

Stary 20.10.2022, 17:39
My się powinniśmy skupić nad tym co/kogo mamy, rozwoju, podnoszeniu morale, nauce podstaw piłki, budowie drużyny na dziś, jutro i pojutrze. Dziwnie się składa, że wielu z naszego szrotu jaki mieliśmy okazuje się, że w kolejnych klubach coś umie grać. Także naszym jedynym problemem jest to, że nie umiemy i nie chcemy pracować z tym kogo mamy. Myślimy, że wystarczy kupić 10 kopaczy i nagle każdy okaż się Ronaldo i wszystko się samo ułoży. Na tyle lat kopania się po czole, to mogliśmy od 4 lat grać tym samym składem, na serio ułożyć jakiś plan rozwoju dla klubu i dla każdego indywidualnie i z roku na rok po prostu być lepszą ekipą.
młode pokolenie - stare przekonania
Odpowiedz cytując
Arkadiusz.Czerepach
Senior Member

Od: 11.2016

Stary 20.10.2022, 17:57
ale wlasciwie tak u nas zawsze było , przeciez taki np Małecki , jak debiutował jakoś w okolicach Petrescu , to wszystkich oczarował , ale on był tak jak właśnie piszesz 'w .... dobry jak na swój wiek' , no ale potem az do konca swojego pobytu w Wiśle już został na tym poziomie z debiutu
Odpowiedz cytując
Elendil
Senior Member

Od: 01.2005

Stary 20.10.2022, 20:39
Arkadiusz.Czerepach napisał(a):Wyświetl post
ale wlasciwie tak u nas zawsze było , przeciez taki np Małecki , jak debiutował jakoś w okolicach Petrescu , to wszystkich oczarował , ale on był tak jak właśnie piszesz 'w .... dobry jak na swój wiek' , no ale potem az do konca swojego pobytu w Wiśle już został na tym poziomie z debiutu
Małecki swój top miał moim zdaniem za Maaskanta (ta brama z Apoelem...), później jakoś dziwnie się napakował jakby chciał robić karierę w Sharksach i nie wiele zostało z jego przebojowości (nie licząc pyskówek).

Pieniądze w okienku na pewno się znajdą, tylko pytanie, czy będziemy je potrafić sensownie spożytkować, czy przepalimy jak za Falzagica. Oczywiście nie może tu być jakieś rewolucji, tylko powiedzmy jakieś 3 uzupełnienia składu (tacy, co będą gotowi do gry w pierwszym składzie), którzy zastąpią najsłabszych.
Odpowiedz cytując
Jaroo1
Senior Member

Od: 03.2009

Stary 20.10.2022, 20:55
Można powiedzieć, że Małecki był pierwszą ofiarą WSH Ta jego prawilność podsycana przez jeszcze bardziej prawilnych kibiców, moim zdaniem dodatkowo tak mu namieszała już w tym i tak pustym łbie, że wiele na tym stracił.
młode pokolenie - stare przekonania
Odpowiedz cytując
Drozd
Senior Member

Od: 03.2005

Stary 20.10.2022, 21:22
Żeby piłkarze się rozwijali, a zwłaszcza młodzi to potrzeba kultury pracy na treningu i ambicji w meczu. Ani jednego ani drugiego od dawna nie ma. Nie tylko u nas, ale zwłaszcza u nas. Dlatego polskie drużyny dostają bęcki ze wszystkimi.
Hej Nasz TS !!
Odpowiedz cytując
Karherop
Socios Wisła Kraków

Od: 02.2006

Stary 21.10.2022, 09:04
Drozd napisał(a):Wyświetl post
Żeby piłkarze się rozwijali, a zwłaszcza młodzi to potrzeba kultury pracy na treningu i ambicji w meczu. Ani jednego ani drugiego od dawna nie ma. Nie tylko u nas, ale zwłaszcza u nas. Dlatego polskie drużyny dostają bęcki ze wszystkimi.
Sobol nie udzielał zbyt wielu wywiadów, ale gdy trafił do Górnika prowadzonego przez Nawalke, to jedno o czym wspomniał to że w końcu poczuł w duży etos i kulturę pracy. Było to dla niego odskocznia po tym co widział wcześniej w Wiśle (Probierz/Smuda).

Zapamiętałem to sobie, bo wiele mówiło o tym gdzie była wtedy Wisła. Tym bardziej że Sobol złapał jeszcze na ostatnie lata kariery świetna formę, na pewno lepsza niż miał w ostatnich 2 latach w Wiśle.

Osobiście jestem dość zaskoczony jak wziął się za zespół. Mocno się rozwinął od czasu gdy awaryjnie przejmował Wisle.
Odpowiedz cytując
Szneka
Socios Wisła Kraków

Od: 11.2002

Stary 21.10.2022, 12:04
Karherop napisał(a):Wyświetl post
Sobol nie udzielał zbyt wielu wywiadów, ale gdy trafił do Górnika prowadzonego przez Nawalke, to jedno o czym wspomniał to że w końcu poczuł w duży etos i kulturę pracy. Było to dla niego odskocznia po tym co widział wcześniej w Wiśle (Probierz/Smuda).

Zapamiętałem to sobie, bo wiele mówiło o tym gdzie była wtedy Wisła. Tym bardziej że Sobol złapał jeszcze na ostatnie lata kariery świetna formę, na pewno lepsza niż miał w ostatnich 2 latach w Wiśle.

Osobiście jestem dość zaskoczony jak wziął się za zespół. Mocno się rozwinął od czasu gdy awaryjnie przejmował Wisle.
Podzielam opinię kolegi. Byłem i jeszcze trochę jestem ,sceptycznie nastawiony do Sobola jako trenera ale przebłyski innej- lepszej Wisły już widać. Oby szło to w tym kierunku. Fajnie, że Młyńskiego posadził na ławie w podzięce za beznadziejny mecz z TBB. Pokazuje, że nie ma świętych krów.
WISEŁKA KRAKÓW TO DUMA WSZYSTKICH POLAKÓW

Odpowiedz cytując
Drozd
Senior Member

Stary 21.10.2022, 17:22
Karherop napisał(a):Wyświetl post

Przypuszczam, że stąd jego wybór Zająca, który przy Nawałce musiał się wiele nauczyć. Zobaczymy kiedy się pojawią pierwsze płacze, że treningi ciężkie, farmazony o zajechaniu itp.

I czy Kubuś będzie się wpieprzał w robotę...
Hej Nasz TS !!
Odpowiedz cytując
pepe72
Senior Member

Od: 08.2005

Stary 21.10.2022, 21:53
Drozd napisał(a):Wyświetl post
Przypuszczam, że stąd jego wybór Zająca, który przy Nawałce musiał się wiele nauczyć. Zobaczymy kiedy się pojawią pierwsze płacze, że treningi ciężkie, farmazony o zajechaniu itp.

I czy Kubuś będzie się wpieprzał w robotę...
Na razie to chyba poluzował bo podczas badań w trakcie przerwy na reprezentację wyszło, że zawodnicy mają słabe wyniki.
Cele Wisły na sezon (2022/23)
1. awansować
2. ... w marcu - to ekstremalnie trudne, ale warto spróbować
3. ... w kwietniu
Odpowiedz cytując
Drozd
Senior Member

Stary 21.10.2022, 22:02
I słabe wyniki to powód do poluzowania?

Tutaj kluczowe jest to co Sobol mówił dzisiaj czyli rywalizacja. Nie przykładasz się na treningach, nie walczysz w meczu to ława albo trybuny. Zobaczymy czy Młyński usiądzie za ostatnie popisy.
Hej Nasz TS !!
Odpowiedz cytując
aNouc
Senior Member

Od: 04.2005

Stary 03.11.2022, 14:50
Cytat:
Luis to jest kluczowa postać, żeby była jasność - dla mnie jako trenera w tym zespole. Zrobię wszystko, żeby Luis Fernández został w klubie, a jeśli chodzi o rozmowy, to myślę, że usiądziemy, gdy liga się zakończy. Teraz mamy dość intensywny tydzień i nie chcę zaprzątać głowy ani piłkarzowi, ani sobie - pieniędzmi. Musimy wykonać najpierw swoją robotę na boisku i myślę, że z mojej perspektywy zrobimy wszystko, aby Luis został i pomógł nam w tym upragnionym awansie. A chłopak naprawdę ma predyspozycje do tego, żeby pociągnąć zespół jeszcze wyżej i po prostu tak do tego podchodzę.
- Radosław Sobolewski

Źródło: https://www.youtube.com/watch?v=pfXwqeFJ874
Odpowiedz cytując
aNouc
Senior Member

Od: 04.2005

Stary 11.11.2022, 18:02
Cytat:
Jest już lista zawodników, którzy mogliby do Wisły w zimie przyjść, ale jest i lista zawodników, którzy odejdą z Wisły. Tej sprawie został już nadany bieg.
- Radosław Sobolewski dzisiaj

Źródło: https://www.youtube.com/watch?v=JLb7_r1B_pg
Odpowiedz cytując
doktor granat
Senior Member

Od: 12.2018

Stary 11.11.2022, 18:43
aNouc napisał(a):Wyświetl post
- Radosław Sobolewski dzisiaj

Źródło: https://www.youtube.com/watch?v=JLb7_r1B_pg
to brzmi jakby miał pozostać trenerem, to byłoby fatalne.
z drugiej strony kogo lepszego JB jest w stanie tu ściągnąć?:(
Odpowiedz cytując
ReMix
Senior Member

Od: 07.2014

Stary 11.11.2022, 18:45
Kogo oni ściągną? Już zaczynam się bać..
Odpowiedz cytując
KOALIK
Senior Member

Od: 02.2004

Stary 11.11.2022, 19:28
A kto będzie tych kandydatów opiniował?

Prezes Władek ,,Betoniarka" Maliniak?
Cytat:
Władze klubu żyją w świecie teorii spiskowych, plotek i podszeptów. Kibice-akcjonariusze mają prawo żądać transparentności i profesjonalizacji, bo inaczej legenda runie. Wszędzie widziane są spiski.
A po rozstaniu to przerodziło się niestety w jakąś obsesję. Błaszczykowski potrafi w nocy dzwonić po ludziach, że mają mnie nie wpuszczać na jakąś imprezę, gdzie są jego znajomi, albo dzwonić po właścicielach lóż na Wiśle, żebym nie wszedł na stadion.
.
Piotr Obidziński Sportowe Fakty 20.05.2022 r.
Odpowiedz cytując
ReMix
Senior Member

Od: 07.2014

Stary 11.11.2022, 19:34
KOALIK.. a moze TY bedziesz to robil? Wszak znasz sie na wszystkim..
Odpowiedz cytując
KOALIK
Senior Member

Od: 02.2004

Stary 11.11.2022, 19:37
Tu na forum są tacy co się na wszystkim znają - z Sernikiem i z Lucjuszem na czele.

Oni tak poprowadzili Wisłę jako naczelni klakierzy, że dzisiaj jesteśmy w najgorszym położeniu w historii, a oni dalej pouczają.
Cytat:
Władze klubu żyją w świecie teorii spiskowych, plotek i podszeptów. Kibice-akcjonariusze mają prawo żądać transparentności i profesjonalizacji, bo inaczej legenda runie. Wszędzie widziane są spiski.
A po rozstaniu to przerodziło się niestety w jakąś obsesję. Błaszczykowski potrafi w nocy dzwonić po ludziach, że mają mnie nie wpuszczać na jakąś imprezę, gdzie są jego znajomi, albo dzwonić po właścicielach lóż na Wiśle, żebym nie wszedł na stadion.
.
Piotr Obidziński Sportowe Fakty 20.05.2022 r.
Odpowiedz cytując
LucjuszWielki
Socios Wisła Kraków

Od: 02.2012

Stary 11.11.2022, 20:21
KOALIK napisał(a):Wyświetl post
Tu na forum są tacy co się na wszystkim znają - z Sernikiem i z Lucjuszem na czele.

Oni tak poprowadzili Wisłę jako naczelni klakierzy, że dzisiaj jesteśmy w najgorszym położeniu w historii, a oni dalej pouczają.
heh, ty koalik wpadasz na 5sek na SB, wysrywa zrobisz i nawet nie zadasz sobie trudu by przeczytać konwersację (o jej zrozumieniu już nie wspominam) , a potem wypisujesz tutaj jakieś brednie....
Ostatnio edytowane przez LucjuszWielki : 11.11.2022 o godz. 20:26.

Odpowiedz cytując
El'kabat
Senior Member

Od: 04.2009

Stary 12.11.2022, 00:05
Kto powiedział lepszego?

Odejdą kominy płacowe, a przyjdą pewnie wyrobnicy za 1/3 tego.
GENERALNIE TO WIADOMO CO
Odpowiedz cytując
Arkadiusz.Czerepach
Senior Member

Stary 12.11.2022, 01:04
KOALIK napisał(a):Wyświetl post

myśle że połowa forum , by poprowadziła wisła lepiej niż erudyta z truskolasów (nieironicznie)
Odpowiedz cytując
Szneka
Socios Wisła Kraków

Od: 11.2002

Stary 12.11.2022, 09:53
To może konkretnie parę nazwisk. Dwójka stoperów z Łęcznej Biernat i Cisse gorsi od Colleya i Moltenisa na pewno nie są. Skrzydłowy Gąska też z Łęcznej, kasuje każdego naszego skrzydłowego, lewy obrońca Mroziński z Puszczy - Wachowiak czy Niewiadomski wyglądają przy nim jak dzieci z podstawówki, Serafin z tejże Puszczy czy gorszy od Bashy, Balty czy Dudy? Sobczak z Sosnowca gorszy od Rodado? Tylko kilku ludzi a oszczędności na wypłatach spore i zapewne chęć do walki i pokazania się dużo większa od naszych obecnych gwiazd.
WISEŁKA KRAKÓW TO DUMA WSZYSTKICH POLAKÓW

Odpowiedz cytując
LucjuszWielki
Socios Wisła Kraków

Od: 02.2012

Stary 12.11.2022, 11:34
Nie wiem co chcecie od tego Moltenisa... Przynajmniej wybija piłki i w nie trafia. Nie miał tylu wtop co Colley (odpukać), co nie oznacza, że zaraz nie będzie babol za babolem.

Póki co na mnie największe wrażenie zrobiło dwóch czarnych w meczach przeciwko nam: ten z sandecji i drugi z Puszczy, choć w drugim meczu w PP już nie zagrał tak dobrze
Ostatnio edytowane przez LucjuszWielki : 13.11.2022 o godz. 09:57.

Odpowiedz cytując
wolfy
Senior Member

Stary 12.11.2022, 21:02
LucjuszWielki napisał(a):Wyświetl post
Nie wiem co chcecie od tego Moltenisa... Przynajmniej wybija piłki i w nie trafia. Nie miał tylu wtop co Colley (odpukać), co nie oznacza, że zaraz będzie babol za babolem.

Póki co na mnie największe wrażenie zrobiło dwóch czarnych w meczu przeciwko nam: ten z sandecji i drugi z Puszczy, choć w drugim meczu w PP już nie zagrał tak dobrze
Zacząłem doceniać Moltenisa kiedy bliżej przyjrzałem się grze Colleya. Moltenis statystycznie odwala cyrk raz na jakieś dwa-trzy mecze, Colley ma coś ponad jeden babol na mecz.
Moltenis jest żenująco drewniany ale przynajmniej jak się robi gorąco to wykopuje piłkę na uwolnienie. No chyba że wceluje w piszczel rywala. Natomiast Colley - różnie. A to poda do przeciwnika, a to nie trafi w piłkę, a to źle się do główki ustawi. Ma spektakularne interwencje - niestety w obie strony.

Przy okazji - zobaczcie jak to co zostało z naszego składu (Plewka, Gruszkowski, Szot, Starzyński, Biegański, Hugi, Młyński, Colley) zostało brutalnie zweryfikowane przez pierwszą ligę. Fernandez i Mehremić się bronią, reszta na tle rywali w najlepszym wypadku nie odstaje, zwykle wygląda gorzej. Myśmy mieli się z takimi piłkarskimi zerami utrzymać w ekstraklasie?!

O juniorach nie będę dużo pisał (nie ma o czym), Duda się zżymał na wypożyczenie do drugiej ligi - w pierwszej się skompromitował. Dostał masę czasu i sporo zepsuł, nic nie wykreował. Zero punktów w kanadyjce. Przebili go Szot, Plewka i Starzyński - grając o wiele mniej. Kompromitacja.
Wachowiak - dno. Na resztę szkoda słów, bo trzeba by pisać o magicznej zmianie Szywacza któremu udała się rzecz niebywala - zepsuł wszystkie zagrania jakie wykonał. Statystycznie powinna mu chociaż jedna piłka przez przypadek dobrze siąść, ale tu widać to o czym mówił Adam Małysz - najważniejsza jest powtarzalność...

Reasumując: bez REALNYCH wzmocnień i pogonienia naszych pseudotalentów o awansie możemy zapomnieć. Wypożyczyć Dudę, Wachowiaka i resztę drewna do drugiej ligi (wyżej nie znajdziemy pewnie frajera), pozbyć się "asów" Colleya i Hugiego (o ile znajdą się frajerzy), jak się uda to Plewkę i Gruszkowskiego sprzedać do jakiejś ligi wietnamskiej, reszta wedle uznania. Ściągnąć jakichś piłkarzy na kluczowe pozycje.

Albo możemy nadal liczyć na ich eksplozję talentu - w takim wypadku powodzenia.

P.S. Ja wiedziałem że w tamtym sezonie skład był gówniany ale myślałem - to pierwsza liga. Taki Gruszkowski czy Plewka powinni ogarnąć, ba - być tam gwiazdami! To że taki Colley zaora ligę to pewnik.
Matko, ja się teraz dziwię że myśmy tak długo się w tej Ekstraklasie utrzymali...
P.S. 2 Fazlagić 372 minuty w lidze, jedna żólta kartka. Kolejny talent do kolekcji.
Ostatnio edytowane przez wolfy : 12.11.2022 o godz. 21:42.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując
Elendil
Senior Member

Stary 12.11.2022, 22:42
A ja jestem niemal pewien, że ta kadra poradziła by sobie w 1 lidze, gdyby tutaj było faktyczne ciśnienie na awans i sensowne podejście zarządu i właścicieli, którzy stawiali by jasno sprawę, że priorytetem jest wynik, awans i każdy mecz ma być grany na 100%. Popatrz sobie na kadrę ŁKSu: http://www.90minut.pl/kadra.php?id_s...&id_klub=17915

Nie dość, że bez wielkich nazwisk, to jeszcze trenowana przez Moskala, który pewnie u nas robiłby same remisy. Dlaczego w Łodzi potrafią wygrywać? Bo wiedzą, po co wychodzą na boisko. U nas odbębnią 90 minut, żeby dostać przelew i nara, nic ich nie obchodzi ten klub ani jego pozycja w lidze. Po raz kolejny powiem: ryba psuje się od głowy. Skoro "góra" ma wyjebane, to piłkarze też mają.
To dla nas jest porażki smak
To dla nas forma zła
<klask klask>

Najlepszych Wisła fanów ma
Lecz najgorzej w piłkę gra
<klask klask>
Odpowiedz cytując
s1mone
Senior Member

Od: 03.2007

Stary 13.11.2022, 01:58
Nie wierzę w takie pie.rdololo, że to brak wytycznych cokolwiek zrobił.

Puszcza nie zapowiadała walki o awans, a teraz jest druga, długo była liderem.
Nieciecza zapowiadała walkę o awans i gdzie ona jest?

To jest takie oderwane od rzeczywistości pieprzenie o dupie maryni. Jak jest odpowiedni trener i odpowiedni piłkarze to drużyna punktuje i tyle. U nas nie gra ani jedno, ani drugie. Atmosfera w drużynie leży, brak pewności siebie po spadku i teraz serii meczów bez wygranej. Brzęczka to przerosło, Sobol też nie ogarnia. Indywidualnie mamy niezłych kopaczy, nie ma drużyny!

Oczywiście, że zarząd nie zapowiedział mocno ekstraklasa albo śmierć (pamiętacie jak to zadziałało na GKS Katowice? Co wylądowali w 3 lidze?), ale było mówione, że chcemy awansować jak najszybciej. Krytykujcie zarząd za słabego trenera, słabe transfery, sytuację finansową, brak chemii w zespole, brzydką grę - ale kwa nie pieprzcie mi tu, że to wina braku zapowiedzi walki o ekstraklasę, bo jest to idiotyczne! Każdy piłkarz gra o wynik sportowy i lepszy kontrakt w lepszym klubie. Każdy chce grać lepiej ! Każdy chce wygrywać! Nie trzeba im tego mówić, jak drużyna jest mocna i ma ogarniętego sternika to się sama obroni.

Dla mnie dwie najbardziej idiotyczne tezy jakie się tu przewijają to właśnie :
- brak jasnego postawienia sprawy, że chcemy awansować!
- pisanie, że Kuba odstawił mega żenującą szopkę, bo podbiegł do swojego długoletniego przyjaciela i pewnie ulubionego trenera po strzelonym golu ! Żenada ! No kompromitacja, jak on mógł wybrać z kim się cieszył? Jak on mógł!

Fakty są takie :
Gramy dużo poniżej oczekiwań. Liczyłem się z tym, że początek rundy jest trochę na wyrost. Uważałem, że miejsce w 6tce w pierwszej rundzie będzie dobrym wynikiem na koniec rundy. Niektórzy już płakusiali jak straciliśmy fotel lidera (), ja trochę inaczej na to patrzyłem. Szkoda frajersko traconych raz po raz punktów, bo teraz naprawdę trzeba zacząć solidnie punktować, jeśli chcemy się załapać do baraży. Nie wiem czy tą drużynę na to stać.
Ostatnio edytowane przez s1mone : 13.11.2022 o godz. 02:08.
Odpowiedz cytując
azor
Senior Member

Od: 03.2008

Stary 13.11.2022, 08:48
s1mone napisał(a):Wyświetl post
- pisanie, że Kuba odstawił mega żenującą szopkę, bo podbiegł do swojego długoletniego przyjaciela i pewnie ulubionego trenera po strzelonym golu ! Żenada ! No kompromitacja, jak on mógł wybrać z kim się cieszył? Jak on mógł!
Wyrywając to tak tendencyjnie z kontekstu rzeczywiście masz racje. Tło całej sytuacji było jednak zdecydowanie szersze i na wtedy to była niby niegroźna demonstracja "to ja tu rządzę". Z perspektywy czasu wiadomo, że ta niegroźna i w gruncie rzeczy bardziej komiczna sytuacja jest tak naprawdę kwintesencją podejścia Błaszczykowskiego do działań w klubie.
Odpowiedz cytując
Arkadiusz.Czerepach
Senior Member

Stary 13.11.2022, 09:06
azor napisał(a):Wyświetl post
Wyrywając to tak tendencyjnie z kontekstu rzeczywiście masz racje. Tło całej sytuacji było jednak zdecydowanie szersze i na wtedy to była niby niegroźna demonstracja "to ja tu rządzę". Z perspektywy czasu wiadomo, że ta niegroźna i w gruncie rzeczy bardziej komiczna sytuacja jest tak naprawdę kwintesencją podejścia Błaszczykowskiego do działań w klubie.
w punkt , ale s1mone też dojdzie do takich wniosków , bo głupi nie jest , potrzebuje jeszcze troche czasu , po prostu póki co , zaciemnia mu obraz wiara w to że moralnie Kuba jest ok i po prostu "zajebał"

gorszy przypadek to Wolfy , erudyta , retoryk , a ogląd całościowy zerowy... sam nie wiem jaka definicja dysfunkcji intelektualnej tutaj pasuje ?

zdaje sie ze mnie ignoruje , wiec proszę żeby mnie ktoś teraz zacytował
Odpowiedz cytując
ciacho
Senior Member

Od: 06.2007

Stary 13.11.2022, 10:07
Elendil napisał(a):Wyświetl post
A ja jestem niemal pewien, że ta kadra poradziła by sobie w 1 lidze, gdyby tutaj było faktyczne ciśnienie na awans i sensowne podejście zarządu i właścicieli, którzy stawiali by jasno sprawę, że priorytetem jest wynik, awans i każdy mecz ma być grany na 100%. Popatrz sobie na kadrę ŁKSu: http://www.90minut.pl/kadra.php?id_s...&id_klub=17915

Nie dość, że bez wielkich nazwisk, to jeszcze trenowana przez Moskala, który pewnie u nas robiłby same remisy. Dlaczego w Łodzi potrafią wygrywać? Bo wiedzą, po co wychodzą na boisko. U nas odbębnią 90 minut, żeby dostać przelew i nara, nic ich nie obchodzi ten klub ani jego pozycja w lidze. Po raz kolejny powiem: ryba psuje się od głowy. Skoro "góra" ma wyjebane, to piłkarze też mają.
Ale przecież my też jesteśmy kadrą bez nazwisk. Ty ich znasz, bo grają w Wiśle i się tym interesujesz. Kibic ŁKSu nie zna żadnago naszego piłkarza.
Odpowiedz cytując
Książę Palownik
Senior Member

Od: 12.2006

Stary 13.11.2022, 10:18
Arkadiusz.Czerepach napisał(a):Wyświetl post
w punkt , ale s1mone też dojdzie do takich wniosków , bo głupi nie jest , potrzebuje jeszcze troche czasu , po prostu póki co , zaciemnia mu obraz wiara w to że moralnie Kuba jest ok i po prostu "zajebał"

gorszy przypadek to Wolfy , erudyta , retoryk , a ogląd całościowy zerowy... sam nie wiem jaka definicja dysfunkcji intelektualnej tutaj pasuje ?

zdaje sie ze mnie ignoruje , wiec proszę żeby mnie ktoś teraz zacytował
Voila! Do usług
Demokracja: mówisz co chcesz, robisz co ci każą.
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów