The White Star Division - Wisła Kraków

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło

Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

-->
Zakłady na Wisłę? Legalni bukmacherzy w Polsce - ranking i recenzje. Sprawdź też STS kod promocyjny.
Odpowiedź

Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
Arkadiusz.Czerepach
Senior Member

Od: 11.2016

Ignoruj użytkownika Pomoc
Stary 06.10.2022, 21:09
od zawsze pisało że pisanie TRIO to nadużycie

no ale dawajta , dawajta przecieki !
Odpowiedz cytując
aNouc
Senior Member

Od: 04.2005

Stary 06.10.2022, 21:23
Pełny zapis:

https://www.wislaportal.pl/News.html..._duza_polityka
Odpowiedz cytując
Arkadiusz.Czerepach
Senior Member

Stary 06.10.2022, 21:37
oho , wyglada na to że trio zrobilo lepszy interes niż Meresiński
Odpowiedz cytując
Karherop
Socios Wisła Kraków

Od: 02.2006

Stary 06.10.2022, 22:12
Elefant napisał(a):Wyświetl post
Nieśmiało zauważę, że panowie używają dwóch różnych sformułowań.
Jeden (WN) mówi o notatce, drugi (TJ) o protokole.
Notatka to coś mniej niż protokół i ma mniejsze znaczenie. Precyzując ma znaczenie niewielkie.
Protokół jest bardziej wiążący.
To rozważanie ma sens tylko przy założeniu, że obie wysoko układające się strony używają precyzyjnych sformułowań, odnośnie tego co chcą podpisać.
Przecież to tylko preteks do tego by postawić na swoim.

Jest pat porównywalny do tego co się działo w Legii te 5 lat temu.

Z jednej strony każdy kibicuje Wiśle, ale swoje interesy całkowicie przykryły rozsądek kazdej stronie.

W tym układzie to nie przetrwa do końca roku. Czeka nas gorący grudzień. Odejście TJ więcej niż przesadzone.
Odpowiedz cytując
krysztal
Senior Member

Od: 05.2011

Stary 06.10.2022, 23:00
Przebrnąłem przez całość ufff.Krótko,jesteśmy w dupie.Nie wiem kto tego praw.....a wepchnął na fotel prezesa ale zaraz zacznie obrywać jak obrywał Brzęczek.Koordynator scautingu....jak myślicie kto nim zostanie?
Odpowiedz cytując
El'kabat
Senior Member

Od: 04.2009

Stary 06.10.2022, 23:03
Kapka..................
GENERALNIE TO WIADOMO CO
Odpowiedz cytując
Arkadiusz.Czerepach
Senior Member

Stary 06.10.2022, 23:10
krysztal napisał(a):Wyświetl post
Przebrnąłem przez całość ufff.Krótko,jesteśmy w dupie.Nie wiem kto tego praw.....a wepchnął na fotel prezesa ale zaraz zacznie obrywać jak obrywał Brzęczek.Koordynator scautingu....jak myślicie kto nim zostanie?
ten prawdziwek za swoje 3,85% akcji zapłacił 1 500 000 pln
natomiast trójka zbawców za 80,52% akcji 22 500 pln

raczej łatwo sie nie odkleją
Odpowiedz cytując
Jaroo1
Senior Member

Od: 03.2009

Stary 06.10.2022, 23:35
Dawać lizodupy zarządu, wyjdźcie z nor i piszcie dalej jak jest zajebiście

Bo przecież nikt nic nie wie, bo nie ma dojśc do klubu i tylko pieprzy głupoty.

Ostatnie dni to znowu kilka mocnych info, które pokazują jakim klubem jesteśmy i dokąd zmierzamy - potyczka Nowak - Jażdżyński, konferencja Sobola i jego defensywne SFG oraz za jednym zamachem zaoranie Brzęczka i zarządu odnośnie ilości kompetencji Wuja, która przerosłaby każdego normalnego człowieka - tak, tak na ludzki język przekłądając to Sobol powiedział, że zarząd pojebało, że pozwolił na nadanie tylu obowiązków i powierzenie takich kompetencji jednej osobie, a Wuja pojebało, ze takie coś przyjął.
młode pokolenie - stare przekonania
Odpowiedz cytując
Delgado
Senior Member

Od: 12.2006

Stary 06.10.2022, 23:36
JPRDL ostra jazda...

W skrócie: jestem małym żuczkiem, mam mało udziałów i niewiele mogę, no ale działam, rozmawiam, robię co mogę. Pozostali właściciele to tez gołodupcy i ogólnie chcemy sprzedać klub jakimś inwestorom, którzy non stop się zgłaszają więc może bedzie ok. Najwięcej rozmów prowadzi ten ze współwłaścicieli, który prowadzi te rozmowy od trzech lat, tak więc luz, będzie dobrze.

No i ogólnie jak już się znajdą inwestorzy to na pewno będzie ok, bo współwłaściciele chcą sprzedać udziały, no chyba, ze się pokłócą. Są co prawda skłóceni na amen, ale luz, będzie dobrze.

Aha, no i nie ma innej opcji niż awans.
Odpowiedz cytując
nero
Hanys

Od: 12.2003

Stary 06.10.2022, 23:45
Przecież te gadki o inwestorze są tylko po to, aby wypchać TJ z Wisły bo przestał być im ostatnio na rękę. Gość się zrazi, będzie miał dość tej patologii z jaką ma do czynienia powie oddajcie co moje i dajcie mi święty spokój. TJ być może nie chce dokładać nie z tego powodu, że nie ma albo jest skąpy tylko może nie uśmiechu mu się dalej sponsorować błędów JB. Wybrali prezesa, który jest wielkim fanem JB zatem ewidentnie widać, że TJ ma coraz mniej do powiedzenia, a skoro coraz mniej się z nim liczą to czemu ma ten hajs dawać.
MECZE, BRAMKI, SKRÓTY WISŁY Z 20 LAT.

Ponad 1000 GB - coś potrzeba pisz na PW lub e-mail [email protected]
Odpowiedz cytując
skarabeus
Senior Member

Od: 02.2019

Stary 07.10.2022, 00:41
To teraz niech Pan Nowak jeszcze powie czy prawda jest ze cala kasa, ktora trio POZYCZYLO Wisle zostala pozyczona na okolo 20 proc.

I czy teraz nie wygladaja inaczej transfery wychodzace z klubu? Pisalem swego czasu ze zaczelo sie czyszczenie pod wyjscie. Teraz mamy wyjscie?
hmm....
Odpowiedz cytując
Karherop
Socios Wisła Kraków

Stary 07.10.2022, 08:31
skarabeus napisał(a):Wyświetl post
To teraz niech Pan Nowak jeszcze powie czy prawda jest ze cala kasa, ktora trio POZYCZYLO Wisle zostala pozyczona na okolo 20 proc.

I czy teraz nie wygladaja inaczej transfery wychodzace z klubu? Pisalem swego czasu ze zaczelo sie czyszczenie pod wyjscie. Teraz mamy wyjscie?
hmm....
Nie, nie wyglądają. Wyglądają jak skrajną niekompetencja i liczenie na fart. Czyli nic nowego. Nikt w Wiśle nie chciał spadku klubu, a to również można zasugerować tym wpisem.

Akcje Wisły stoją niżej niż w esa. Transfery wychodzące nie mają nic do tego, skoro i tak jest ogromna dziura w budżecie.

Za gierkami wewnątrz klubu ciężko nadążyć, ale już nikt nie ma wątpliwości że obecny układ się wyczerpał. Nie ma co zwalać czy to na jedną czy to na drugą stronę, bo ewidentnie wszystkich Wisła przerosła. Przy czym najbardziej JB.
Odpowiedz cytując
Jaroo1
Senior Member

Stary 07.10.2022, 08:42
Przecież to nie tylko nieudacznicy ale i półgłówki. Jak oni na prezesa wybrali Nowaka, który równie dobrze mógłby zmienić nazwisko na Wałęsa...

Trio właściciele - amatorzy, uczący się fachu na żywym organizmie
Wcześniejszy dyrektor sportowy - to samo
Prezes były, Dawid - też
Prezes obecny Nowak - też
Cały nasz dział super skautingu - też

Trenerzy, czy gorsi jak Sobol, czy lepsi jak brzęczek, czy załóżmy, że jeszcze lepsi jak Gula, jacy by nie byli, odnaleźć się w tym gównie to przecież tragedia. Tak samo kopacze jak i trenerzy mają przejebane ze stadem tych amatorów i nieudaczników - to jest jedyny problem braku wyników.

I jeszcze takie trio wmawia sobie i wszystkim, że liga ciężka, że wszyscy chcą źle dla Wisły, wszędzie spiski.
Psycholog to jest tutaj potrzebny dla zarządzających i to bardzo dobry psycholog albo i kilku, żeby sobie z nimi poradzić.
Odpowiedz cytując
Karherop
Socios Wisła Kraków

Stary 07.10.2022, 08:59
Nie porównuj Nowaka z Wałęsy, nie znizajmy się do aż takiego poziomu... Nowak nie czuje piłki i public relation, ale co do reszty za wcześnie by oceniać.

Ale żeby wbić szpile do tego wpisu, pokaż mi właścicieli klubu piłkarskiego w PL, którzy nie uczą się fachu na żywym organizmie?

Cupial uczył się nie mniej nieudolnie, tyle że miał jakieś 100x większy majątek niż trio razem wzięte i kwoty rekompensowały zarządzanie niczym folwarkiem na wsi.

Nie znane mi są wejścia z buta nowych kapitałów właścicielskich które by się obyly bez ofiar, z ostatnich lat:

Korona - spadek
Lechia - zaraz spadnie z esa
Motor Lublin - nie może się wydostać z 2 ligi
Wisła - wiadomo

I nie piszę tego aby usprawiedliwiać trio (ani trochę), ale nie liczny na to że kupi nas ktoś choć trochę większy i od razu będzie miał pasmo lepszych decyzji. Co więcej, trzeba się nastawić na kolejne miesiące eksperymentów.
Odpowiedz cytując
El'kabat
Senior Member

Od: 04.2009

Stary 07.10.2022, 08:59
Dorośli faceci, podobno poważni "biznesmeni", firmy, programerzy, chu.je muje - a odstawiają kolejną szopkę na konferencjach / twitterach itp..

U nas naprawdę nie może być normalnie, żeby kilku facetów siadło w pokoju i się po prostu dogadało.

Lata leca, a dalej mamy dramaty wywlekane na forum, okazuje się, że w środku jest kwas, a kasy to w sumie nikt nie ma z nich, żeby dorzucić.
GENERALNIE TO WIADOMO CO
Odpowiedz cytując
Elefant
Senior Member

Od: 08.2010

Stary 07.10.2022, 09:06
santiago_1986 napisał(a):Wyświetl post
Czy protokół, czy notatka to w świetle kodeksu cywilnego są takimi samymi wiążącymi oświadczeniami woli jeśli są podpisane. Inna sprawa to, że treść musi być taka sama.
Słowo klucz podpisane. Póki co mamy do czynienia z jednostronnie sporządzoną notatką, której TJ z jakiś przyczyn nie chce podpisać.

Ale podobnie jak poprzednicy po przeczytaniu wywodów prezesa, mam przeświadczenie, że chodzi o wypchnięcie TJ z układu właścicielskiego. Gra nie jest nawet subtelna. WN mówi o tym nie wprost, ale takie wnioski z jego wypowiedzi można wyciągnąć.

Przeczytałem wywody prezesa i resztka nadziei niestety odpłynęła z nurtem Wisły.

A więc według prezesa najlepiej było klub zaorać cztery lata temu (jakby główną przyczyną spadku były stare długi a nie nieudolność w zarządzaniu), bazę to kupimy dla siebie, ale za pieniądze socios, sztab medyczny jest dobry bo wyleczył mi łokcia, za trzy do pięciu lat może komuś sprzedamy klub (a niby co się stanie za te pięć lat ?) no i wisienka na torcie : "kibice mają prawo wymagać".
Odpowiedz cytując
silver03
Senior Member

Od: 05.2005

Stary 07.10.2022, 09:48
Równia pochyła w kierunku amatorskiego klubu.

TJ osaczony pewnie polegnie. Niestety.

"Wszystko było zrobione rodzinnie, a rodziny nie powinno mieszać się z pracą zawodową" - Henryk Kasperczak
Odpowiedz cytując
KOALIK
Senior Member

Od: 02.2004

Stary 07.10.2022, 10:09
Kwestia zaniedbań spadkowych poprzez zatrudnienie w kluczowym momencie sezonu wiadomo kogo, bo Nieomylny z zasady nie myli się i można nawet rzec, że on może mieć tylko racje wskazuje, że to był kluczowy moment Wisły na najbliższe miesiące.

Obecna sytuacja pachnie kolejnym Meresińskim. Stechertem czy Vanną Ly.

Zawsze można wrócić do sprawdzonych metod.

Zawsze można namówić kolejnego Meresińskiego, namówić klakierów i znajomych dziennikarzy, aby robili propagandę sukcesu na rzecz nowego właściciela.

Po kilku dniach ktoś niby przypadkiem odkryje jak kiedyś, że ten rzekomo nowy właściciel to oszust, figurant, słup, krętacz lub nie istnieje.

Finał?

Mamy być wdzięczni za rządy Nieomylnego i jego familii.
Ostatnio edytowane przez KOALIK : 07.10.2022 o godz. 10:12.
Cytat:
Władze klubu żyją w świecie teorii spiskowych, plotek i podszeptów. Kibice-akcjonariusze mają prawo żądać transparentności i profesjonalizacji, bo inaczej legenda runie. Wszędzie widziane są spiski.
A po rozstaniu to przerodziło się niestety w jakąś obsesję. Błaszczykowski potrafi w nocy dzwonić po ludziach, że mają mnie nie wpuszczać na jakąś imprezę, gdzie są jego znajomi, albo dzwonić po właścicielach lóż na Wiśle, żebym nie wszedł na stadion.
.
Piotr Obidziński Sportowe Fakty 20.05.2022 r.
Odpowiedz cytując
Arkadiusz.Czerepach
Senior Member

Stary 07.10.2022, 10:25
ale czy ja coś źle zrozumiałem , czy odwrotnie , zrozumiałem jako jedyny , bo widze nikt sie tym nie ekscytuje ?

czy prawdą jest że trio za swoje (ówczesne 100%) udziały zapłaciło 22,5 tysiąca pln ( 3x 7500pln) ?
Odpowiedz cytując
Dive Pirate
Senior Member

Od: 03.2004

Stary 07.10.2022, 10:27
Przecież z tego co powiedział Nowak wynika że mimo naglących potrzeb TJ nie chce się dorzucić do klubu a reszta jest gotowa to zrobić. Tak ja to zrozumiałem. Więc kto jest ten niedobry ? Na jego miejscu też pewnie bym się nie chciał więcej dołożyć bo wygląda na to że pozostali przepalą każdą kasę ale skoro nie chce to niech odda te udziały za zwrot kasy i niech się chłopaki bawią sami, i tak nie ma większości więc nic nie wskóra. Tak to na mój prosty rozum wygląda.
Odpowiedz cytując
Dive Pirate
Senior Member

Stary 07.10.2022, 10:29
Arkadiusz.Czerepach napisał(a):Wyświetl post
ale czy ja coś źle zrozumiałem , czy odwrotnie , zrozumiałem jako jedyny , bo widze nikt sie tym nie ekscytuje ?

czy prawdą jest że trio za swoje (ówczesne 100%) udziały zapłaciło 22,5 tysiąca pln ( 3x 7500pln) ?
No tak plus każdy dał pożyczkę po 1,5 mln czy coś koło tego.
Odpowiedz cytując
Jagul
Senior Member

Od: 06.2007

Stary 07.10.2022, 10:30
Dive Pirate napisał(a):Wyświetl post
Przecież z tego co powiedział Nowak wynika że mimo naglących potrzeb TJ nie chce się dorzucić do klubu a reszta jest gotowa to zrobić. Tak ja to zrozumiałem. Więc kto jest ten niedobry ? Na jego miejscu też pewnie bym się nie chciał więcej dołożyć bo wygląda na to że pozostali przepalą każdą kasę ale skoro nie chce to niech odda te udziały za zwrot kasy i niech się chłopaki bawią sami, i tak nie ma większości więc nic nie wskóra. Tak to na mój prosty rozum wygląda.
TJ na tt:
Nie potrafię zrozumieć dzisiejszych wydarzeń. Nie wycofałem się z żadnych ustaleń. Wręcz przeciwnie. Zawnioskowałem o ich doprecyzowanie i szczegółowe przedstawienie. Tak aby dokument do podpisu stał się wiarygodnym protokołem, zgodnie z ustaleniami sprzed spotkania.
Zwolennik zadłużenia
Sierota po Cupiale
Sekciarz spadkowy
Odpowiedz cytując
Arkadiusz.Czerepach
Senior Member

Stary 07.10.2022, 10:30
no tylko że to całkowicie zmienia przyjętą dotychcasz narracje że panowie dali po milionie i uratowali klub
Odpowiedz cytując
wiesniak842
Socios Wisła Kraków

Od: 01.2015

Stary 07.10.2022, 10:44
Arkadiusz.Czerepach napisał(a):Wyświetl post

7,5 to dali we trzech (po 2,5k). Reszta to pozyczki.
Odpowiedz cytując
LucjuszWielki
Socios Wisła Kraków

Od: 02.2012

Stary 07.10.2022, 10:50
Z tego co pamiętam na spotkaniu Socios TJ czy Królewski mówili, że solidarnie dokładali/pożyczali po bańce co sezon, a nie jednorazowo.(jest zapis wideo, trza by z 2h zmarnować by to odsłuchać raz jeszcze).

Dobre jest to, że już dawno mówili o obowiązkach Wujka, a dopiero teraz zdziwienie ile to miał na głowie Niedorzeczne jest to, że oczywiście zgodził się być jednocześnie trenerem/negocjatorem/skautem/menagerem itd.
Ostatnio edytowane przez LucjuszWielki : 07.10.2022 o godz. 10:53.

Odpowiedz cytując
wiesniak842
Socios Wisła Kraków

Od: 01.2015

Stary 07.10.2022, 10:52
Dokladali w formie pozyczek. Czy w wieczne nieoddanie to juz odrebna sprawa.
Odpowiedz cytując
serek.c2
Socios Wisła Kraków

Stary 07.10.2022, 10:52
No bo pożyczają cyklicznie co roku, trochę więcej niż po bańce.
Odpowiedz cytując
LucjuszWielki
Socios Wisła Kraków

Od: 02.2012

Stary 07.10.2022, 10:59
Ileż to mielibyśmy mniej trosk jakby wygrać choć DWA z 7 zremisowanych spotkań... ale to chyba zaczyna być podobna historia jak z golem Penksy... co by było, gdybyśmy finalnie znaleźli się w tej grupie LM...

Odpowiedz cytując
Elendil
Senior Member

Od: 01.2005

Stary 07.10.2022, 11:02
Co by nie mówić i jakie mieć zdanie, trzeba przyznać, że odkąd Cupiał postanowił się nas pozbyć, w kwestii właścicieli Wisły nigdy nie ma nudy...

Afery, przejęcia, kradzieże, gierki, polityka, koka, hera, hasz, lsd...

Cytat:
Ileż to mielibyśmy mniej trosk jakby wygrać choć DWA z 7 zremisowanych spotkań... ale to chyba zaczyna być podobna historia jak z golem Penksy... co by było, gdybyśmy finalnie znaleźli się w tej grupie LM...
Zupełnie inny kaliber. Jakbyśmy się cudem utrzymali, to jak myślisz, co by było w tym sezonie? Powtórka z rozrywki. Przecież spadek nie był przyczyną, tylko skutkiem tego burdelu.

Natomiast gdyby nas w Atenach nie przekęcono, to historia potoczyłaby się inaczej...
Ostatnio edytowane przez Elendil : 07.10.2022 o godz. 11:04.
Odpowiedz cytując
Jaroo1
Senior Member

Stary 07.10.2022, 11:08
I te ich pożyczki wchodzą w poczet obecnego długu? Czy to jakiś dług ukryty? Bo co z tego, że jedne spłacają jak zadłużają Wisłę u siebie?
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów