The White Star Division - Wisła Kraków

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło

Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

-->
Zakłady na Wisłę? Legalni bukmacherzy w Polsce - ranking i recenzje. Sprawdź też STS kod promocyjny.
Odpowiedź

Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
KOALIK
Senior Member

Od: 02.2004

Ignoruj użytkownika Pomoc
Stary 05.10.2022, 10:35
W tej sprawie z wujkiem Jurkiem najważniejsze są trzy rzeczy:

1.Nigdy nie powinien być trenerem Wisły ze względu na jego wcześniejszy brak dokonań i liczne porażki.

2 Nigdy nie powinien być trenerem Wisły ze względu na powiązania rodzinne. To tylko dobiło atmosferę.

3.Wujek Jurek powinien zostać oceniony na podstawie faktów: skandaliczna runda wiosenna z kadrą na miejsca 3-6 i liczne kompromitacje w pierwszej lidze.

Seruś czy wolfy mogą go dalej bronić.

Tylko dzisiaj widzimy, że ten układ TS ,,Legendy" - Jakub Błaszczykowski & familia i przyjaciele - środowiska kibicowskie jest głównym problemem Wisły.

Zatrudnia się sporo osób ze względu na dawne zasługi, powiązania rodzinne, a efekty są coraz gorsze.

A co do ubeków, to czy ulubieniec kibiców Tadeusz Cz. nie był pupilkiem tamtego systemu?

A teraz wiadomo co robił w Wiśle jeszcze niedawno i został z innymi legendami zatrzymany.

To legendy Wisły doprowadziły do obecnej sytuacji. Nikt inny. Tylko ich trzeba nazwać skompromitowanymi legendami.

Zaczynając od Ojca Chrzestnego i Tadeusza przez Kmiecika, środowiska kibicowskie/beton TS-u po współczesne legendy w postaci Błaszczykowskiego (chociaż on grał krótko, więc jaką on jest legendą?).

Tutaj na forum też wiele legend zostało zweryfikowanych w ostatnim czasie. Bronili wujka, bronili Dawida, a teraz są oburzeni jak Seruś czy Wolfy.

Wstyd.

Dzisiaj w Wiśle nie ani jednej wiarygodnej legendy.
Ostatnio edytowane przez KOALIK : 05.10.2022 o godz. 10:47.
Cytat:
Władze klubu żyją w świecie teorii spiskowych, plotek i podszeptów. Kibice-akcjonariusze mają prawo żądać transparentności i profesjonalizacji, bo inaczej legenda runie. Wszędzie widziane są spiski.
A po rozstaniu to przerodziło się niestety w jakąś obsesję. Błaszczykowski potrafi w nocy dzwonić po ludziach, że mają mnie nie wpuszczać na jakąś imprezę, gdzie są jego znajomi, albo dzwonić po właścicielach lóż na Wiśle, żebym nie wszedł na stadion.
.
Piotr Obidziński Sportowe Fakty 20.05.2022 r.
Odpowiedz cytując
Kurz
Senior Member

Od: 11.2006

Stary 06.10.2022, 11:43
KOALIK napisał(a):Wyświetl post
W tej sprawie z wujkiem Jurkiem najważniejsze są trzy rzeczy:

1.Nigdy nie powinien być trenerem Wisły ze względu na jego wcześniejszy brak dokonań i liczne porażki.

2 Nigdy nie powinien być trenerem Wisły ze względu na powiązania rodzinne. To tylko dobiło atmosferę.

3.Wujek Jurek powinien zostać oceniony na podstawie faktów: skandaliczna runda wiosenna z kadrą na miejsca 3-6 i liczne kompromitacje w pierwszej lidze.

Seruś czy wolfy mogą go dalej bronić.

Tylko dzisiaj widzimy, że ten układ TS ,,Legendy" - Jakub Błaszczykowski & familia i przyjaciele - środowiska kibicowskie jest głównym problemem Wisły.

Zatrudnia się sporo osób ze względu na dawne zasługi, powiązania rodzinne, a efekty są coraz gorsze.

A co do ubeków, to czy ulubieniec kibiców Tadeusz Cz. nie był pupilkiem tamtego systemu?

A teraz wiadomo co robił w Wiśle jeszcze niedawno i został z innymi legendami zatrzymany.

To legendy Wisły doprowadziły do obecnej sytuacji. Nikt inny. Tylko ich trzeba nazwać skompromitowanymi legendami.

Zaczynając od Ojca Chrzestnego i Tadeusza przez Kmiecika, środowiska kibicowskie/beton TS-u po współczesne legendy w postaci Błaszczykowskiego (chociaż on grał krótko, więc jaką on jest legendą?).

Tutaj na forum też wiele legend zostało zweryfikowanych w ostatnim czasie. Bronili wujka, bronili Dawida, a teraz są oburzeni jak Seruś czy Wolfy.

Wstyd.

Dzisiaj w Wiśle nie ani jednej wiarygodnej legendy.
Nie widzę tego aż w tak czarnych barwach, mimo że w stosunku do osób z klubu używam terminu "nieudacznicy". Dwaj z 3 współwłaścicieli nie mają pojęcia o piłce nożnej i prowadzeniu klubu, ale nie muszą mieć. Domyślam się, że to Kuba miał być tym, który robi tu za eksperta. Jednak bycie wybitnym reprezentantem i legendą klubu to zupełnie inna bajka, niż ogarnięcie Wisły. Nie nadaje się do tej roli, nie nadawał się również jego brat. W związku z tym trzeba zbudować pion sportowy i strukturę, którymi będą zarządzali profesjonaliści. I tu się zaczynają schody, bo ogólnie w Polskim futbolu jest takich osób, jak na lekarstwo. Stąd kupa w Wiśle.

Legendy klubowe pozostaną legendami. To tylko ludzie, a nie święci. Na pewno nie zabrakło im ani dobrej woli, ani chęci. Za to wiedzy i umiejętności już bardzo.
Odpowiedz cytując
LucjuszWielki
Socios Wisła Kraków

Od: 02.2012

Stary 06.10.2022, 18:09
LucjuszWielki napisał(a):Wyświetl post

Podtrzymuje to co również wczoraj psiałem, przeczuwam że Kuba po bracie i Wujku będzie następny - to w nawiązaniu do spotkania w zeszłym tygodniu.
Karherop napisał(a):Wyświetl post
JB16 będzie ostatnim który odda swoje udziały. Zapewne mogą się one zmniejszyc ale nie odejdzie z Wisły.
https://twitter.com/WojtowiczG/statu...51685523636226

https://twitter.com/WojtowiczG/statu...9gh4dbbfpecFRA

Odpowiedz cytując
Szneka
Socios Wisła Kraków

Od: 11.2002

Stary 07.10.2022, 21:12
Panie Partaczu, który zwiesz się trenerem- wytłumacz teraz Nam Kibicom czemu Hugi tyle czasu był poza kadrą? Drugi mecz w którym skrzydło prawe gra jak należy a Ty szkodniku nie brałeś Go pod uwagę. Brzęczek WON
WISEŁKA KRAKÓW TO DUMA WSZYSTKICH POLAKÓW

Odpowiedz cytując
Arkadiusz.Czerepach
Senior Member

Od: 11.2016

Stary 07.10.2022, 22:28
Wuja już nie ma obudź sie
Odpowiedz cytując
Szneka
Socios Wisła Kraków

Stary 07.10.2022, 22:34
Arkadiusz.Czerepach napisał(a):Wyświetl post
Wuja już nie ma obudź sie
Wiem Areczku ale jeszcze mnie 3ma

Odpowiedz cytując
KOALIK
Senior Member

Stary 07.10.2022, 23:36
Tego nikt normalny nie zrozumie, czemu wujkowi pozwolono doprowadzić Wisłę do obecnej sytuacji.

Sporo osób powinno się wstydzić i odejść raz na zawsze.
Cytat:
Władze klubu żyją w świecie teorii spiskowych, plotek i podszeptów. Kibice-akcjonariusze mają prawo żądać transparentności i profesjonalizacji, bo inaczej legenda runie. Wszędzie widziane są spiski.
A po rozstaniu to przerodziło się niestety w jakąś obsesję. Błaszczykowski potrafi w nocy dzwonić po ludziach, że mają mnie nie wpuszczać na jakąś imprezę, gdzie są jego znajomi, albo dzwonić po właścicielach lóż na Wiśle, żebym nie wszedł na stadion.
.
Odpowiedz cytując
ReMix
Senior Member

Od: 07.2014

Stary 07.10.2022, 23:44
Ktos tego czarodzieja zatrudnil..
Odpowiedz cytując
KOALIK
Senior Member

Stary 07.10.2022, 23:52
Dlatego cały czas twierdzę, że tylko Jurek mógł spaść.

To z kadrą na miejsca 3-6 po licznych transferach.

Ale wolfy będzie wmawiał swoje teorie, które z rzeczywistością mają niewiele wspólnego.
Ostatnio edytowane przez KOALIK : 07.10.2022 o godz. 23:55.
Cytat:
.
Odpowiedz cytując
majkelson777
Senior Member

Od: 12.2015

Stary 07.10.2022, 23:54
Spadek to kompromitacja, ale pisanie, że to była kadra na TOP3-6 to absurd.
Odpowiedz cytując
wolfy
Senior Member

Od: 01.2005

Stary 08.10.2022, 11:40
majkelson777 napisał(a):Wyświetl post
Spadek to kompromitacja, ale pisanie, że to była kadra na TOP3-6 to absurd.
Spadek to była naturalna konsekwencja polityki klubu. Wystarczyło trochę pecha dołożyć i polecieliśmy. Był sezon z jednym spadkowiczem, można było zbudować fundamenty - ale nie, trzech trenerów prowadziło zespół, w tym jeden tymczasowy. Do tego inwestycje w drewno, szrot ściągany z całego globu - wypisz wymaluj Korona Kielce.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując
Fugiel
Senior Member

Od: 12.2002

Stary 08.10.2022, 20:24
Szneka napisał(a):Wyświetl post
Panie Partaczu, który zwiesz się trenerem- wytłumacz teraz Nam Kibicom czemu Hugi tyle czasu był poza kadrą? Drugi mecz w którym skrzydło prawe gra jak należy a Ty szkodniku nie brałeś Go pod uwagę. Brzęczek WON
Przeciez to nie byla decyzja samego JB - chcieli sie go pozbyc bo nie im budzet nie spina - proste.
Odpowiedz cytując
MaLk
Socios Wisła Kraków

Od: 08.2016

Stary 08.10.2022, 20:31
Fugiel napisał(a):Wyświetl post
Przeciez to nie byla decyzja samego JB - chcieli sie go pozbyc bo nie im budzet nie spina - proste.
No to podsumujmy, nie pozbyli się go, budżet dalej się nie spina, pensje i tak mu zapłaciliśmy, a na skrzydle straszyliśmy przeciwników Starzyńskim.
Odpowiedz cytując
tas de fleia
Senior Member

Od: 02.2008

Stary 08.10.2022, 20:43
MaLk napisał(a):Wyświetl post
No to podsumujmy, nie pozbyli się go, budżet dalej się nie spina, pensje i tak mu zapłaciliśmy, a na skrzydle straszyliśmy przeciwników Starzyńskim.
Tyle że przypominając poprzedni sezon i sytuację analogiczną z napastnikami (Forbes) to chyba można powiedzieć że już pewna reguła, a nie widzimisię trenera. Kiedyś klub kokosa ktoś wymyślił w Warszawie, dzisiaj wakacje na kontrakcie, jesteśmy prekursorami.
Odpowiedz cytując
krysztal
Senior Member

Od: 05.2011

Stary 08.10.2022, 21:54
Ale to przecież Brzęczek był trenerem,menadżerem czy dyrektorem sportowym.Miał tez pewnie określony budżet w którym ma sie poruszać więc to on decydował kto mu jest potrzebny a kogo można się pozbyć bo jest za drogi w utrzymaniu
Odpowiedz cytując
Jaroo1
Senior Member

Od: 03.2009

Stary 08.10.2022, 22:18
Cytat:
To właśnie pokazuje jaki mamy patologiczny układ. Głupie trio, że w tej nędzy kadrowej rezygnuje z piłkarza + wielkie menago, który wszystko mógł i chuja mógł. Odpowiadał za wszystko, zawodnika odstawił/odstawili za niego, mecze przegrywał, nad niczym nie panował.
2 miesiące bycia menago i wielkiego projektu nowej Wisły. Ciągle na konfach wszystko było ok, trenujemy, rozwijamy się bla bla bla i już Jureczka nie ma. Przyszedł, odszedł, tyle z niego pożytku.
młode pokolenie - stare przekonania
Odpowiedz cytując
Fugiel
Senior Member

Stary 09.10.2022, 15:20
MaLk napisał(a):Wyświetl post
Ja wcale nie twierdze, ze byl to dobry pomysl. Dla mnie Piotrus Starzynski to jest zagubione dziecko jest a nie pilkarz.
Odpowiedz cytując
MaLk
Socios Wisła Kraków

Od: 08.2016

Stary 09.10.2022, 17:28
Fugiel napisał(a):Wyświetl post
Ja wcale nie twierdze, ze byl to dobry pomysl. Dla mnie Piotrus Starzynski to jest zagubione dziecko jest a nie pilkarz.
O tym czyj personalnie to był pomysł pewnie nigdy się nie dowiemy, chyba że ktoś obrażony zacznie udzielać wymownych wywiadów.

Fakt faktem - do początku tego sezonu trio raczej starało się utrzymywać za wszelką cenę obraz klubu, w którym szanuje się piłkarzy i dotrzymuje umów, co miało być jednym z motywów, dla których piłkarze mieli w razie jakiegoś wyboru wybrać Wisłę. Wliczając w to umowy wyłącznie słowne w stylu "jak będzie dobra oferta, to nie będziemy nikogo trzymać na siłę" (o takiej wspominano przy okazji transferu el Mahdiouiego, podobna miała dotyczyć Poletanovicia w razie spadku). I takie, jak w przypadku Buksy.

Drugi fakt jest taki, że ogłoszono, że pełną władzę w zakresie polityki sportowej na ten sezon dostał Brzęczek.

Czysto teoretycznie to na niego należy wskazywać, jeśli pojawiła się tak drastyczna zmiana względem tego, co było do tej pory, czyli quasi-klub Kokosa dla Hugiego (quasi - bo w granicach dozwolonych prawem związkowym). A jeśli było inaczej, to Brzęczek ma pecha, ale sam wepchał się w taki układ, w którym za wszystko odpowiada on jednoosobowo. Chcącemu nie dzieje się krzywda.
Odpowiedz cytując
s1mone
Senior Member

Od: 03.2007

Stary 25.10.2022, 09:36
Szota wrzuca kolejny kamyczek do ogródka byłego trenera :

Do tego kilku ważnych zawodników znajdowało się na trudnym etapie kariery. Jak choćby kapitanowie Adrian Łyszczarz czy Tymoteusz Puchacz, którzy chwilę przed mundialem spadli z GKS-em Katowice do drugiej linii.

Mentalnie to ich dotknęło. Wiem, co to znaczy, bo przecież w poprzednim sezonie spadłem z Wisłą Kraków. To nie działa tak, że lecisz i jest w porządku, idziesz grać gdzie indziej. Zostaje w głowie, myślisz o tym, nie oswajasz się z dnia na dzień. Mnie było ciężko i Puszce i Łyżce€ także.

Głęboko siedział w tobie spadek z Wisłą?

Oczywiście. To dla mnie ważny klub. Tam debiutowałem w Ekstraklasie, popełniałem pierwsze błędy i rozgrywałem pierwsze niezłe mecze. Podczas pobytu w Krakowie zacząłem być z moją narzeczoną i poznałem przyjaciół, pewnie na całe życie. W normalnych okolicznościach odejście z Wisły byłoby trudne, a po spadku to już w ogóle.

Ale musiałeś szukać nowego miejsca dla siebie, skoro u trenera Jerzego Brzęczka nie zagrałeś nawet minuty.

Z trenerem Brzęczkiem nie rozmawiałem w ogóle. No dobrze, raz. Z sześć albo siedem sekund, zaraz po jego przyjściu do Wisły. Nie wiem, co się stało. Sam się zastanawiałem, co robię źle… Na treningach wyglądałem lepiej niż za Adriana Guli, kiedy występowałem w podstawowym składzie. Poza boiskiem zachowywałem się tak samo. Gdy nie gram, nie obrażam się i nie dąsam, ponieważ to nic nie da. Tak uważam. W takiej sytuacji należy cierpliwie czekać na szansę i ją wykorzystać. Być ciągle na to przygotowanym. Na to mam wpływ.

Za Brzęczka byłeś gotowy?

Byłem. Ale okazja się nie pojawiła. Przykry czas. Powtórzę się – nie wiem, dlaczego tak było. Musiałem po sezonie odejść, bo wiedziałem, że w Wiśle u trenera Brzęczka nie będę grał.

Niełatwy koniec okresu w Wiśle i także niełatwy początek.

To prawda. Tak się złożyło, że środkowy etap można uznać za udany. W 2019 roku przychodziłem do drużyny po sezonie w pierwszej lidze w Odrze Opole, w sumie 24 spotkania, i mistrzostwach świata U-20. Pojawiło się kilka opcji, wybrałem Wisłę, ale od samego startu byłem na bocznym torze. Nie ukrywam, nie byłem w wyjątkowej formie, aczkolwiek na tę jedną szansę pokazania się zasłużyłem. Jednak decyzja trenera Macieja Stolarczyka była inna i musiałem ratować się wypożyczeniem do Stomilu Olsztyn.

Wywiad : https://weszlo.com/2022/10/24/serafi...w-lodz-wywiad/
Odpowiedz cytując
KOALIK
Senior Member

Stary 09.11.2022, 13:22
https://www.meczyki.pl/newsy/jako-pi...dalej/199681-n

Kolejny sponsorowany artykulik klakierów.

A co Jurek powinien zrobić?

Zrzec się obywatelstwa polskiego i udać się z misją do San Escobar.

Może Daniel z Pcimia pomoże?

Oczywiście król San Escobar też - niejaki Wituś Waszczykowski (nazwisko podobne).
Cytat:
.
Odpowiedz cytując
Arkadiusz.Czerepach
Senior Member

Stary 09.11.2022, 20:14
Odpowiedz cytując
Szneka
Socios Wisła Kraków

Stary 10.11.2022, 07:37
Jak widać są układy i układziki. Gośc do trenowania się nadaje jak ja do łyżwiarstwa figurowego a jedzie komentować. Reprezentacja chuja grał , najlepszy klub na świecie też a jego biorą za eksperta. dramat

Odpowiedz cytując
Jagul
Senior Member

Od: 06.2007

Stary 10.11.2022, 07:54
Wuja jako ekspert idealnie wpisuje się w obraz polskiej piłki.
Nieudacznicy i teoretycy będą nauczać o piłce.
Zwolennik zadłużenia
Sierota po Cupiale
Sekciarz spadkowy
Odpowiedz cytując
Szneka
Socios Wisła Kraków

Stary 10.11.2022, 07:59
Jagul napisał(a):Wyświetl post
Wuja jako ekspert idealnie wpisuje się w obraz polskiej piłki.
Nieudacznicy i teoretycy będą nauczać o piłce.
Jaka telewizja tacy eksperci

Odpowiedz cytując
Jaroo1
Senior Member

Od: 03.2009

Stary 10.11.2022, 14:24
A może własnie tak powinno być i to jest dobra praca dla takich ludzi? Pogadać może, może nawet ciekawie, w praktyce mu nie wychodzi, to pozostaje rozmawianie i teoretyzowanie.
Tak pół żartem, pół serio ale może właśnie taka droga dla co poniektórych trenerów powinna być tą właściwą.
młode pokolenie - stare przekonania
Odpowiedz cytując
JudasPriest
Socios Wisła Kraków

Od: 04.2017

Stary 10.11.2022, 14:32
Już widzę jak będzie gadał, że gdyby tylko dali mu szanse to on by medal zdobył...
Odpowiedz cytując
Arkadiusz.Czerepach
Senior Member

Stary 29.11.2022, 10:51

powiem wam że mam ogromny absmak , po tym jak ten człowiek zaliczył największa porażke trenerską w swoim życiu że tak sobie tam bryluje jak gdyby nigdy nic

troche to mi przypomina nieskręspowane wizyty Miśka w galeriach na shoppingu tudzież kawusia na ryneczku
Odpowiedz cytując
Karherop
Socios Wisła Kraków

Od: 02.2006

Stary 29.11.2022, 10:55
Ten człowiek powinien być wymazany z historii Wisły.
Odpowiedz cytując
ReMix
Senior Member

Od: 07.2014

Stary 29.11.2022, 10:57
Wuja.. Człowiek sukcesu..
Odpowiedz cytując
Patryko
Senior Member

Stary 29.11.2022, 11:03
Wuja jako piłkarski "ekspert" to po prostu śmiech przez łzy. Sprawa Wisły przyschnie to i jakiś klub z ekstraklasy da się nabrać na niszczycielskie duo Brzęczek-Dyja.
Sportowo życzę mu jak najgorzej.

[26/42]
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów