The White Star Division - Wisła Kraków

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło

Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

-->
Zakłady na Wisłę? Legalni bukmacherzy w Polsce - ranking i recenzje. Sprawdź też STS kod promocyjny.
Odpowiedź

Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
stary dziad
Senior Member

Od: 04.2014

Ignoruj użytkownika Pomoc
Stary 05.10.2022, 17:00
KOALIK napisał(a):Wyświetl post
Wolfy wyznaje zasadę kościoła katolickiego.

Czyli z zasady trzeba bronić wszystkich (nawet najgorszych przestępców),

A jedyna kara to przenieść na inne stanowisko.

Kler w Polsce słynie z obowiązkowego bronienia pedofilów w sutannie. Ta sama zależność.

Brzęczek to zwykła kanalia jakich wiele w ostatnich latach w Wiśle, co pokazuje dzisiejsza sytuacja.

Dla mnie ci co go bronili są agentami Cracovii i tymi, którzy zablokowali odnowienie Wisły.

A kto rządził w latach 16-18? Najwierniejsi z najwierniejszych.

Ich też nazwiecie legendami?

Stąd, nie można mieć do nikogo zaufania po wszelkich wyczynach Błaszczykowskiego.

Wisła nie ma legend.

.
Po pierwsze rozumiem że ten typek nie lubi Kościoła Katolickiego bo jest Żydem z KAŁU ŻYci ulepionym.
Po drugie , oficjalnie doktrynę bronienia wszystkich , nawet najgorszych przestępców zaprezentował niejaki Neumann Sławomir
Po trzecie ,oczywiście corupcjovia napisana przez duże "C", ale w zdarzało się że nazwisko Błaszczykowski było pisane przez małe "b". Przypadek?
Po czwarte , za określenie trenera Brzęczka słowem "kanalia" należą się autorowi słowa jakie kapitan Wagner skierował do oberleutnanta Nogaya
Po piąte , Wisła ma wiele legendarnych postaci i żadne zaklinanie tego nie zmieni
Każdemu z cracovii to mówię- Wisła to klub z piękną , przedwojenną tradycją , założony przez Polaków .Po wojnie na parę lat został "siłowo" przejęty przez resort . Tak samo jak Polska została wbrew woli narodu przejęta przez komunę . I co , Polski też się wstydzisz i na nią plujesz ?!
Odpowiedz cytując
azor
Senior Member

Od: 03.2008

Stary 05.10.2022, 19:07
@stary dziad

w każdym temacie .......isz jak potłuczony w obronie Trio, to mam dla Ciebie zadanie: wymień 5 rzeczy, które przez te 4 lata udało im się zrealizować i którymi mogą się pochwalić. Haczyk - nie możesz użyć:
- uratowanie przed bankructwem - nikt tego nie neguje, każdy będzie dozgonnie wdzięczny za to co zrobili,
Odpowiedz cytując
Jaroo1
Senior Member

Od: 03.2009

Stary 05.10.2022, 20:18
Taki jesteś cwany to masz:
1. Obsadzenie wszystkich stanowisk ludzmi z rodowodem wiślackim lub klanu Błaszczykowskich i przyjaciół
2. Spadek
3. Budowanie z roku na rok co raz gorszej kadry
4. Zrobienie z klubu "mema"
5. Niedoprowadzenie nawet w połowie do realizacji żadnego projektu odnośnie budowania struktur, pomysłu na klub - tzn. Hyballa, Pasieczny-Gula, Brzeczek ratownik, Brzęczek wielki menago.

Bonus:
6. Stworzenie mocnej kadry jak na I ligę gdzie nasza podstawowa 11, która spokojnie mogłaby dać awans siedzi na L4 już od początkowych kolejek I ligi. Nawet pesymista nie pomyślałby, ze rozleci się to tak szybko, w trybie gdzie musieliśmy grać 1 mecz na tydzień. Bo może jakby było tempo 2 mecze w tygodniu to wtedy stawiano by, że w okolicach 5 kolejki to się już rozleci.
młode pokolenie - stare przekonania
Odpowiedz cytując
PAWEŁ
Senior Member

Od: 09.2012

Stary 05.10.2022, 20:18
azor napisał(a):Wyświetl post
@stary dziad

w każdym temacie .......isz jak potłuczony w obronie Trio, to mam dla Ciebie zadanie: wymień 5 rzeczy, które przez te 4 lata udało im się zrealizować i którymi mogą się pochwalić. Haczyk - nie możesz użyć:
- uratowanie przed bankructwem - nikt tego nie neguje, każdy będzie dozgonnie wdzięczny za to co zrobili,
Ja wymienię :
1 Zatrudnienie rodziny
2 s.......one Wisły do 1 ligi
3 utworzenie przytułku dla bezpańskich skorokopow
4 najsłynniejszy cyrk s Polsce
5 obrzydzenie w oglądaniu meczy Wisły

@Jaroo1 kuźwa byłeś szybszy
Odpowiedz cytując
Jaroo1
Senior Member

Stary 05.10.2022, 20:19
No no, śmiesznie ale właściwie te 4 pierwsze punkty wypisaliśmy identyczne heheheh

Bonus 2:
Pomyśleć, ze są ludzie, którzy widzą to tak:

1 Zatrudnienie rodziny - to nie rodzina tylko wiślacy i najlepsi fachowcy, na których nas znać. To normalne, że otaczają się legendami i znajomymi bo wiedzą, że tylko z takimi osobami można coś osiągnąć
2 s.......one Wisły do 1 ligi - gdyby nie sędziowie i pech to byśmy spokojnie się utrzymali
3 utworzenie przytułku dla bezpańskich skorokopow - obecna kadra to super piłkarze i naljepsze na c nas stać
4 najsłynniejszy cyrk s Polsce - tak myślą tylko ....y z Kałuży i Legii
5 obrzydzenie w oglądaniu meczy Wisły - .......isz, gramy nie rzadko ciekawą piłkę. Nie jest to poziom LM, ale przyzwoita gra jak na standardy I ligi
Ostatnio edytowane przez Jaroo1 : 05.10.2022 o godz. 20:22.
Odpowiedz cytując
PAWEŁ
Senior Member

Od: 09.2012

Stary 05.10.2022, 20:27
[QUOTE=Jaroo1;1592808]No no, śmiesznie ale właściwie te 4 pierwsze punkty wypisaliśmy identyczne heheheh

Bonus 2:
Pomyśleć, ze są ludzie, którzy widzą to tak:

1 Zatrudnienie rodziny - to nie rodzina tylko wiślacy i najlepsi fachowcy, na których nas znać. To normalne, że otaczają się legendami i znajomymi bo wiedzą, że tylko z takimi osobami można coś osiągnąć
2 s.......one Wisły do 1 ligi - gdyby nie sędziowie i pech to byśmy spokojnie się utrzymali
3 utworzenie przytułku dla bezpańskich skorokopow - obecna kadra to super piłkarze i naljepsze na c nas stać
4 najsłynniejszy cyrk s Polsce - tak myślą tylko ....y z Kałuży i Legii
5 obrzydzenie w oglądaniu meczy Wisły - .......isz, gramy nie rzadko ciekawą piłkę. Nie jest to poziom LM, ale przyzwoita gra jak na standardy I ligi[/

Przepraszam to było już przedostatni raz A tak poważnie to by się trzeba było zastanowić kto tu jest prawdziwa ....ą z kałuży
Odpowiedz cytując
azor
Senior Member

Stary 05.10.2022, 21:19
Zaoranym się czuje, przez własny brak doprecyzowania, moja wina

Stary dziadzie - bo nie do Was pasiaste pomioty, które cieszy degrengolada Wisły - wymień 5 rzeczy, które Trio zrealizowało Z KORZYŚCIĄ dla Wisły na przestrzeni ostatnich 4 lat. Wilczek, Szymek, Lucek - tez zapraszam do zabawy.
Odpowiedz cytując
Drozd
Senior Member

Od: 03.2005

Stary 05.10.2022, 22:39
Odpowiedź jest prosta...

Wszystko poza najważniejszym, czyli aspektem sportowym.

Czymś za co miał był odpowiadać Jakub. I mam wrażenie że to on "zajebał" najbardziej a nie Trio. Jażdżyński od jakiegoś czasu sprawia wrażenie opozycjonisty, Królewski to marionetka zapatrzony w Kubusia jak w obrazek. Tak jak nie każdy piłkarz potrafi być trenerem tak nie wystarczy grać w dobrym klubie żeby wiedzieć jak taki zorganizować...
Hej Nasz TS !!
Odpowiedz cytując
LucjuszWielki
Socios Wisła Kraków

Od: 02.2012

Stary 05.10.2022, 23:29
Zaoranym się czuje, przez własny brak doprecyzowania, moja wina

Stary dziadzie - bo nie do Was pasiaste pomioty, które cieszy degrengolada Wisły - wymień 5 rzeczy, które Trio zrealizowało Z KORZYŚCIĄ dla Wisły na przestrzeni ostatnich 4 lat. Wilczek, Szymek, Lucek - tez zapraszam do zabawy.
Jebnij się w głowę.

Odpowiedz cytując
nero
Hanys

Od: 12.2003

Stary 06.10.2022, 00:13
Drozd napisał(a):Wyświetl post
Odpowiedź jest prosta...

Wszystko poza najważniejszym, czyli aspektem sportowym.
Wszystko czyli co? Zapewne te mityczne finanse, które mamy tak zajebiście ułożone. Hm... no nie jestem jakoś przekonany, bo posiadając przychody w TOP5 właściciele nie pierwszy raz podobno musieli dołożyć by spiąć budżet, ale to pewnie przez to, że mamy podpisaną umowę na księgowość przez rekinów albo przez to, że wypłacamy jeszcze kasę za 2005 rok, broń boże nie przez ich nieudolność jak sprzedaż piłkarza w miejsce, które jest niewypłacalne i oczywiście od razu dodajmy no skąd mogli wiedzieć, zatem są rozgrzeszeni.
MECZE, BRAMKI, SKRÓTY WISŁY Z 20 LAT.

Ponad 1000 GB - coś potrzeba pisz na PW lub e-mail [email protected]
Odpowiedz cytując
azor
Senior Member

Stary 06.10.2022, 00:19
LucjuszWielki napisał(a):Wyświetl post
Jebnij się w głowę.
Niczego więcej się po Tobie nie spodziewałem
Odpowiedz cytując
LucjuszWielki
Socios Wisła Kraków

Stary 06.10.2022, 00:55
Niczego więcej się po Tobie nie spodziewałem

Nie zrozumiałbyś niczego innego.

Powiedz jaki masz cel w tym bełkocie, że jesteś tak przekonany o swojej wyjątkowości i ochoczo komentujący?
W necie możesz sobie pisać, kpić itp aż baterii ci zabraknie. W życiu cóż, "przegryw" ? Bo ktoś z zapleczem realnym nie schyliłby się do takich prowokacji.
Ostatnio edytowane przez LucjuszWielki : 06.10.2022 o godz. 01:04.

Odpowiedz cytując
Delgado
Senior Member

Od: 12.2006

Stary 06.10.2022, 01:27
Dlaczego ci najbardziej wzmożeni na tym forum jadą innym od przegrywów, pionków itd? Sami jednocześnie spędzając 24h na dobę w necie? Kompleksy?

BTW same żydy na tej Wiśle, to ile te żydy mają kibiców, że aż tak nas przeniknęli?
Odpowiedz cytując
azor
Senior Member

Stary 06.10.2022, 07:09
Nie zrozumiałbyś niczego innego.

Powiedz jaki masz cel w tym bełkocie, że jesteś tak przekonany o swojej wyjątkowości i ochoczo komentujący?
W necie możesz sobie pisać, kpić itp aż baterii ci zabraknie. W życiu cóż, "przegryw" ? Bo ktoś z zapleczem realnym nie schyliłby się do takich prowokacji.
Masz racje - nie rozumiem. Zwłaszcza czym jest realne zaplecze.

Co nie zmienia faktu, że nawet nie pochyliłeś się nad odpowiedzią.
Odpowiedz cytując
Elendil
Senior Member

Od: 01.2005

Stary 06.10.2022, 10:34
Delgado napisał(a):Wyświetl post
Dlaczego ci najbardziej wzmożeni na tym forum jadą innym od przegrywów, pionków itd? Sami jednocześnie spędzając 24h na dobę w necie? Kompleksy?

BTW same żydy na tej Wiśle, to ile te żydy mają kibiców, że aż tak nas przeniknęli?
po co nam "żydy" skoro mamy TAKICH kibiców Gdzie dwóch wiślaków, tam trzy opinie.
Odpowiedz cytując
LucjuszWielki
Socios Wisła Kraków

Stary 06.10.2022, 10:45
Gość piszący o stosunku oralnym z B. zadaje prowokacyjne pytanie, na które wielokrotnie padła odpowiedź i nadal jej oczekuje mimo, że w obecnej sytuacji nie ma to kompletnie żadnego znaczenia, gdyż wynik sportowy ma wyższy priorytet i przysłania wszystkie rzeczy, które udało się zrobić.

Finalnie otrzymując wiadomość adekwatną do swojego zachowania i prowokującego stylu dalej pajacuje sądząc ,że ma większe zaplecze i pojęcie od milionerów.

Odpowiedz cytując
azor
Senior Member

Stary 06.10.2022, 12:07
Wynik sportowy jest wypadkową tychże świetnych posunięć w strukturze zarządczej, których nadal nie jesteś w stanie przytoczyć.

Jeżeli nie znasz odpowiedzi na zadawane pytanie, to wcale nie znaczy że jest ono prowokujące.

Analu
Odpowiedz cytując
stary dziad
Senior Member

Od: 04.2014

Stary 06.10.2022, 13:19
Azor,
Wczoraj dwa razy wzywałeś mnie do odpowiedzi.
W jednym poście pozwoliłeś sobie na sformułowanie "p.......z jak potuczony"
Pozwolisz że Twoją wyrafinowaną kulturą nie będę się zajmował.
Co do odpowiedzi, przyjmij do wiadomości że ja nie siedzę na forum "non stop" , mam wiele innych spraw a tu wchodzę raczej okazjonalnie. Więc będę odpowiadał w wygodnym dla mnie czasie.

Nim odniosę się szczegółowo do twego pytania , przedstawię moje zasadnicze spojrzenie.
Otóż uważam że nasze Trio nie zasługuje sobie na totalne pomiatanie, wyzywanie od kanali , jebańców i tym podobnych epitetów. Nie mam pretensji jak ktoś wytyka im nieudolność czy zjebanie sprawy. To jest dopuszczalne.
Natomiast traktowanie ich jako ludzi gorszych od esesmanów czy innych putinoludków budzi mój ogromny sprzeciw. Ja rozumiem, że tu są emocje i każdemu może się coś czasami wyrwać . I potrafię odróżnić jednorazowy czyjś wyskok od systematycznego niszczenia godności osobistej tych ludzi. Ludzi , którzy wkładają swoje serce , czas i pieniądze.

A teraz te pięć rzeczy , skupię się tylko na sprawach strategicznych:
- wdrożenie planu spłaty długów , który , jak się wydaje , mimo covida oraz spadku jest realizowany
-pozyskanie szeregu sponsorów na czele z Orlen-Oil
-ułożenie dobrych relacji z miastem
-ustalenie założeń polityki sportowej . Tu mały komentarz. Plan był dobry , przyjąć sensownego trenera (Gula) oraz dyrektora sportowego(Pasieczny) którzy mają odpowiadać za sukces sportowy. Niestety ale ten, wydawałoby się , sensowny plan został niepotrzebnie porzucony ( nie w sensie że zwolnienie Guli i Pasiecznego było niepotrzebne tylko że potem te funkcje połączono w osobie Brzęczka). W ramach tego planu realizowane jest również promowanie młodych piłkarzy. Ale ten element również nie daje, na chwilę obecną, oczekiwanych efektów.
-bardzo dobra współpraca z Socios

Miało być 5 więc się dalej nie będę rozpisywał.
A teraz , w zamian , oczekuję od Ciebie wyszukania i zacytowania 5 (słownie pięciu) postów Twego autorstwa w których pozytywnie odnosisz się do jakichkolwiek działań Wisły w ciągu tego roku.

I na koniec taka refleksja. Spierałem się na tym forum z paroma osobami, np . z Lucjuszem . Ale bez wątpienia wiem że to prawdziwy kibic Wisły Kraków. Natomiast w Twoim przypadku odnoszę wrażenie że porażki Wisły (na różnych polach) są dla Ciebie swoistym schadenfreude. Dla mnie , każda porażka Wisły , na dowolnym polu , jest przyczyną boleści.
A dlaczego tak jest odpowiedz sobie sam.
Ostatnio edytowane przez stary dziad : 06.10.2022 o godz. 14:18.
Każdemu z cracovii to mówię- Wisła to klub z piękną , przedwojenną tradycją , założony przez Polaków .Po wojnie na parę lat został "siłowo" przejęty przez resort . Tak samo jak Polska została wbrew woli narodu przejęta przez komunę . I co , Polski też się wstydzisz i na nią plujesz ?!
Odpowiedz cytując
LucjuszWielki
Socios Wisła Kraków

Stary 06.10.2022, 13:58
...prowokacyjne pytanie, na które wielokrotnie padła odpowiedź...
Wynik sportowy jest wypadkową tychże świetnych posunięć w strukturze zarządczej, których nadal nie jesteś w stanie przytoczyć.

Jeżeli nie znasz odpowiedzi na zadawane pytanie, to wcale nie znaczy że jest ono prowokujące.

Analu
W tym temacie wielokrotnie były wymieniane plusy , nie mówie, że na przestrzeni kilku dni, gdyż każdy jest zdenerwowany , ale wcześniej...

Zrozum, że przeciwstawianie się "robieniu laski B", porównań do księży pedofilii, kanalii itd to nie jest popieranie ruchów zarządzających, a jeśli mowa o obronie to chyba trochę innej od tej, którą próbujesz mi wmówić. Nie popieram wielu decyzji jak choćby tej z Sobolewskim, która jasno wskazuje, że nie zamierzali nic zmieniac na ławce trenerskiej i jak widać taka zmiana może być ewentualnie rozpatrywana w przypadku kolejnych porażek. Dociera? Czy dalej będziesz stawiać znak równości między przekręceniem BoGuckiego czy Uryny (obcego piłkarza z Płocka), a pedofilami czy kanaliami ?

Misiek nawet nie zebrał tutaj tyle obelg... Inna sytuacja byłaby, gdyby panowie nas okradali, póki co sami na tym tracą.
Ostatnio edytowane przez LucjuszWielki : 06.10.2022 o godz. 14:02.

Odpowiedz cytując
Gubernator
Member

Od: 08.2015

Stary 06.10.2022, 15:09
Ostatnio edytowane przez Gubernator : 06.10.2022 o godz. 15:12.
Odpowiedz cytując
krysztal
Senior Member

Od: 05.2011

Stary 06.10.2022, 17:37
W tym temacie wielokrotnie były wymieniane plusy , nie mówie, że na przestrzeni kilku dni, gdyż każdy jest zdenerwowany , ale wcześniej...

Zrozum, że przeciwstawianie się "robieniu laski B", porównań do księży pedofilii, kanalii itd to nie jest popieranie ruchów zarządzających, a jeśli mowa o obronie to chyba trochę innej od tej, którą próbujesz mi wmówić. Nie popieram wielu decyzji jak choćby tej z Sobolewskim, która jasno wskazuje, że nie zamierzali nic zmieniac na ławce trenerskiej i jak widać taka zmiana może być ewentualnie rozpatrywana w przypadku kolejnych porażek. Dociera? Czy dalej będziesz stawiać znak równości między przekręceniem BoGuckiego czy Uryny (obcego piłkarza z Płocka), a pedofilami czy kanaliami ?

Misiek nawet nie zebrał tutaj tyle obelg... Inna sytuacja byłaby, gdyby panowie nas okradali, póki co sami na tym tracą.
To wcale nie jest tak że pieniądze da się tylko w reklamówce wynieść.Jeszcze do niedawna miałem podobne zdanie jak ty.Dzisiaj zastanawiam się jak klub z takimi przychodami s.......ił się z ligi i nie jest w stanie spiąć pierwszoligowego budżetu?
Odpowiedz cytując
MB1906
Senior Member

Od: 05.2017

Stary 06.10.2022, 17:45
No to mamy otwarta wojnę Team Dżuma vs Team Cholera.
Odpowiedz cytując
aNouc
Senior Member

Od: 04.2005

Stary 06.10.2022, 18:14
Odpowiedź Tomka Jażdżyńskiego:

https://twitter.com/jazdzynski/statu...53575326023683
Odpowiedz cytując
DeadOrAlive
Senior Member

Od: 03.2007

Stary 06.10.2022, 18:16
Panowie, spokojnie tam na górze. Do grudnia jeszcze trochę dni zostało
Po co iść na łatwiznę, warto czasem złapać bliznę od życia..

We were the Kings and Queens of promise... !
Odpowiedz cytując
krysztal
Senior Member

Od: 05.2011

Stary 06.10.2022, 18:23
DeadOrAlive napisał(a):Wyświetl post
Panowie, spokojnie tam na górze. Do grudnia jeszcze trochę dni zostało
Muszą się streszczać.Pasowało by żeby za miesiąc na meczu z Łęczną Vanna.....yyyyy znaczy nowy inwestor zasiadł w prezydenckiej.Plus jest taki że będzie miał więcej czasu na przelew i numer z zawałem serca na pokładzie samolotu już nie przejdzie
Odpowiedz cytując
Jaroo1
Senior Member

Stary 06.10.2022, 19:01
Oooo widzę, że Jażdżyński podzieli los Obiego. Trochę mu koło dupy porobią a później się pozbędą z racji tego, że przecież przeszkadzał i był nieudolny
Odpowiedz cytując
nero
Hanys

Od: 12.2003

Stary 06.10.2022, 19:13
Jaroo1 napisał(a):Wyświetl post
Oooo widzę, że Jażdżyński podzieli los Obiego. Trochę mu koło dupy porobią a później się pozbędą z racji tego, że przecież przeszkadzał i był nieudolny
Może (bo nie wiem) jest to jedna z osób, która próbuje swoje interesy zabezpieczać, a nie działać jak Kuba (może bo nie wiem) byle jak na kartce papieru bez planu i ładu. Bo to akurat wiem, Kuba to tylko piłkarz, a Jażdżyński jednak trochę biznesu liznął w swoim życiu. Nie zdziwię się jak jeden z drugim nie potrafi się dogadać.

Ja mam tylko nadzieje, że ten nowy inwestor to nie nie Ci od hot dogów, albo jakiś inny twór należący do Kuby
MECZE, BRAMKI, SKRÓTY WISŁY Z 20 LAT.

Ponad 1000 GB - coś potrzeba pisz na PW lub e-mail [email protected]
Odpowiedz cytując
ciacho
Senior Member

Od: 06.2007

Stary 06.10.2022, 19:27
Błaszczykowski, Jażdzyński, Królewski... Zrobiliście pośmiewisko z tego klubu. Nie tylko sportowo, ale na każdym szczeblu
Odpowiedz cytując
Elefant
Senior Member

Od: 08.2010

Stary 06.10.2022, 19:49
nero napisał(a):Wyświetl post
Może (bo nie wiem) jest to jedna z osób, która próbuje swoje interesy zabezpieczać, a nie działać jak Kuba (może bo nie wiem) byle jak na kartce papieru bez planu i ładu. Bo to akurat wiem, Kuba to tylko piłkarz, a Jażdżyński jednak trochę biznesu liznął w swoim życiu. Nie zdziwię się jak jeden z drugim nie potrafi się dogadać.

Ja mam tylko nadzieje, że ten nowy inwestor to nie nie Ci od hot dogów, albo jakiś inny twór należący do Kuby
Nieśmiało zauważę, że panowie używają dwóch różnych sformułowań.
Jeden (WN) mówi o notatce, drugi (TJ) o protokole.
Notatka to coś mniej niż protokół i ma mniejsze znaczenie. Precyzując ma znaczenie niewielkie.
Protokół jest bardziej wiążący.
To rozważanie ma sens tylko przy założeniu, że obie wysoko układające się strony używają precyzyjnych sformułowań, odnośnie tego co chcą podpisać.
Odpowiedz cytując
santiago_1986
Member

Od: 07.2009

Stary 06.10.2022, 21:01
Elefant napisał(a):Wyświetl post
Nieśmiało zauważę, że panowie używają dwóch różnych sformułowań.
Jeden (WN) mówi o notatce, drugi (TJ) o protokole.
Notatka to coś mniej niż protokół i ma mniejsze znaczenie. Precyzując ma znaczenie niewielkie.
Protokół jest bardziej wiążący.
To rozważanie ma sens tylko przy założeniu, że obie wysoko układające się strony używają precyzyjnych sformułowań, odnośnie tego co chcą podpisać.
Czy protokół, czy notatka to w świetle kodeksu cywilnego są takimi samymi wiążącymi oświadczeniami woli jeśli są podpisane. Inna sprawa to, że treść musi być taka sama.
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów