The White Star Division - Wisła Kraków

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło

Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

-->
Zakłady na Wisłę? Legalni bukmacherzy w Polsce - ranking i recenzje. Sprawdź też STS kod promocyjny.
Odpowiedź

Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
FraMat
Senior Member

Od: 03.2003

Ignoruj użytkownika Pomoc
Stary 03.10.2022, 23:14
Drozd napisał(a):Wyświetl post
Problem w tym że wuja nie poleciał, tylko sam odpuścił. Kubuś trzymałby go do usranej śmierci...
obawiam się, że to tylko wersja dla czytelników Bravo
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać

Odpowiedz cytując
KOALIK
Senior Member

Od: 02.2004

Stary 03.10.2022, 23:49
stary dziad napisał(a):Wyświetl post
Ponieważ nie ma nikogo kto by temu trollowi z KAŁU ŻYci zrobionemu powiedział sp.......j ,to ja po raz kolejny mówię : SP.....J z tego forum!!!!
Życie zweryfikowało i okazało się, że normalni ludzie wiedzieli, że zatrudnienie tego skompromitowanego błazna może dobić Wisłę.

Nie myliłem się.

Jurek działał tak, aby Cracovia była jedynym klubem z Krakowa w Ekstraklasie.

Dla mnie to najbardziej skompromitowany ,,trener" i jedna najbardziej skompromitowanych osób w historii.

Temat wujka Jurka doszczętnie skompromitował wielu fałszywych odnowicieli, którzy są winni obecnemu stanu rzeczy, bo w dniu nominacji należało przeprowadzić protest, a nawet bojkot.

Tradycyjne nic nie robienie spowodowało największą kompromitację w historii Wisły, która odbyła się przy wsparciu klakierów i pożytecznych idiotów, którzy potrafią zaakceptować każdą decyzję - nawet najbardziej absurdalną.

Jurek Brzęczek i Dawid powinni zostać uznani za persony non grata.
Ostatnio edytowane przez KOALIK : 03.10.2022 o godz. 23:51.
Cytat:
Władze klubu żyją w świecie teorii spiskowych, plotek i podszeptów. Kibice-akcjonariusze mają prawo żądać transparentności i profesjonalizacji, bo inaczej legenda runie. Wszędzie widziane są spiski.
A po rozstaniu to przerodziło się niestety w jakąś obsesję. Błaszczykowski potrafi w nocy dzwonić po ludziach, że mają mnie nie wpuszczać na jakąś imprezę, gdzie są jego znajomi, albo dzwonić po właścicielach lóż na Wiśle, żebym nie wszedł na stadion.
.
Piotr Obidziński Sportowe Fakty 20.05.2022 r.
Odpowiedz cytując
kopaczoholik
Senior Member

Od: 07.2009

Stary 04.10.2022, 00:13
Średnia punktów na mecz ostatnich trenerów Wisły Kraków:

Jerzy Brzęczek: 1,11 (27 meczów)
Adrian Gula: 1,25 (24 mecze)
Peter Hyballa: 1,11 (18 meczów)
Artur Skowronek: 1,29 (34 mecze)
Maciej Stolarczyk: 1,11 (54 mecze)

Brzęczek na poziomie Hyballi, apropo wynoszenia na ołtarze trenera Hyballi hehe

Niestety ww. statystyka, jasno i jaskrawie pokazuje, że to nie trener Jerzy Brzęczek jest wyłacznie winnym katastrofie... Oczywiście miał najlepszy skład i najlepsze relacje z właścielami, zarządzającymi klubem... ale średnia punktów naszych trenerów to jakaś porażka...

To tylko pokazuje, że kolejny trener ma nie lada wyzwanie... Ten który da rade uznany zostanie za boga hehe
Odpowiedz cytując
wolfy
Senior Member

Od: 01.2005

Stary 04.10.2022, 00:47
kopaczoholik napisał(a):Wyświetl post

Niestety ww. statystyka, jasno i jaskrawie pokazuje, że to nie trener Jerzy Brzęczek jest wyłacznie winnym katastrofie... Oczywiście miał najlepszy skład i najlepsze relacje z właścielami, zarządzającymi klubem... ale średnia punktów naszych trenerów to jakaś porażka...

To tylko pokazuje, że kolejny trener ma nie lada wyzwanie... Ten który da rade uznany zostanie za boga hehe
Od początku twierdzę że to nie trenerzy są problemem i żonglerka nimi w niczym nie pomaga, raczej szkodzi. Co więcej kolejni z ulgą przyjmują zostawienie Wisły. Podobno dymisji Guli nie przyjęto, teraz dymisję złożył Brzęczek.

Pomijając toksycznych kibiców, to jednak coś musi być nie tak skoro kolejni trenerzy tracą wpływ na drużynę (a tak rozumiem dymisję) a piłkarze z jakimikolwiek umiejętnościami uciekają w podskokach?

Oczekiwanie pięknej gry, zwycięstw i ogrywania młodych jednocześnie? Za duża presja na miernych piłkarzy przyzwyczajonych do przegranych i bez mentalności zwycięzcy? Naprawdę nie wiem, ale przepalamy trenerów jednego po drugim a efekt ten sam.
Ostatnio edytowane przez wolfy : 04.10.2022 o godz. 00:52.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując
!!IRIVER!!
Senior Member

Od: 08.2007

Stary 04.10.2022, 01:12
kopaczoholik napisał(a):Wyświetl post

Z tym najlepszym składem to chyba ironia? Z tej piątki, stety lub nie, najlepszą kadrą dysponowali Stolar i Skowronek. Gula w lidze punktował dokladnie 1,00/mecz (odszedl po 21kol gdy mielismy 21pkt), nie do wiary, ze po 7 kolejkach mielismy 3 wygrane, a w kolejnych 27 meczach dolozylismy 4..
Odpowiedz cytując
sorino
Member

Od: 06.2013

Stary 04.10.2022, 01:26
Żonglerka trenerami nie pomaga, ciekawe.

Stolarczyk (19/20) 0.69 p/m - Skowronek (19/20) 1.55 p/m

Skowronek (20/21) 0.83 p/m - Hyballa 1.11 p/m

Gula 1.25 p/m - Brzęczek (21/22) 0.71 p/m

Jak pokazują liczby, zmiany Stolarczyka i Skowronka były absolutnie konieczne i sprawdziły się w kontekście uratowania bytu w lidze na koniec 2 sezonów.

Gula punktował kiepsko, ale nie aż tak tragicznie jak jego poprzednicy w poprzednich sezonach w momencie zwolnienia. Tylko Wuja ze wszystkich trenerów pogorszył punktowanie swojego poprzednika, czego efektem był spadek.
Odpowiedz cytując
wolfy
Senior Member

Stary 04.10.2022, 03:37
!!IRIVER!! napisał(a):Wyświetl post
Z tym najlepszym składem to chyba ironia? Z tej piątki, stety lub nie, najlepszą kadrą dysponowali Stolar i Skowronek. Gula w lidze punktował dokladnie 1,00/mecz (odszedl po 21kol gdy mielismy 21pkt), nie do wiary, ze po 7 kolejkach mielismy 3 wygrane, a w kolejnych 27 meczach dolozylismy 4..
To skoro już jesteśmy dokładni, to Stolarczyk i Skowronek dysponowali najlepszą kadrą na początku swojej obecności w Wiśle. Po tym jak im kadry rozsprzedano (w przypadku Skowronka - po prostu się rozeszła) wyniki poszły dramatycznie w dół. Zwłaszcza Stolarczyk grający cienkimi juniorami w sumie nie miał czego szukać w Ekstraklasie.
Dziwnym trafem teraz zjazd zaczął się po opchnięciu podstawowego stopera (który był zgrany z zespołem i asekurował cienkiego Wachowiaka) i zastąpieniu go wziętym z łapanki klocem który nawet nie był w treningu.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując
majkelson777
Senior Member

Od: 12.2015

Stary 04.10.2022, 06:27
sorino napisał(a):Wyświetl post

Gula 1.25 p/m - Brzęczek (21/22) 0.71 p/m

Średnia Guli mocno podbita 3 wygranymi w PP. W lidze miał średnią 1,00 pkt na mecz. Oczywiście nikt nie bronił J. Brzęczkowi podbić sobie średniej z Olimpią Grudziądz.

Mało kto już pewnie pamięta,ale Wisła Kraków po 6 kolejkach zeszłego sezonu zajmowała 5 miejsce i miała 10 punktów na koncie. A to oznacza,że przez następne 15 kolejek trener Gula zdobył 11 punktów co daję średnią 0,73pkt na mecz. Brzmi znajomo? Stosunek bramek w tych 15 meczach to 10-26, a ostatni mecz z Mielcem bez celnego strzału pokazywał,że projekt "Gula" też mknął na zderzenie ze ścianą.

Oczywiście można się spierać czy lepiej było mieć na jesień drużynę z Yeboahem czy Aschrafem czy skład budowany w chaosie do którego wrzucano po kolei mniej lub bardziej przygotowanych do gry piłkarzy (Manu,Poletanovic,Gio).

Puenta jest taka, że Jerzy Brzęczek tej tendencji nie odwrócił. I pomimo naprawdę dobrych meczów jak z Piastem czy Lechem, przez wiele głupich, indywidualnych błędów piłkarzy takich meczów nie wygrywał, a to doprowadziło do spadku. Takie są fakty. Swojego zadania nie wykonał, choć oczywiście nie jest jedynym winnym takiego stanu rzeczy.

Na koniec powiem Wam,że jak człowiek spojrzy wstecz na te w/w mecze z Piastem,Lechem, a także marnowane sytuacje w meczach ze Śląskiem czy absurdalną porażkę z Płockiem to ciągle boli to jak mało trzeba było żeby się utrzymać, pomimo niezliczonej liczby błędów jakie w tym klubie zostało popełnionych na przestrzeni ostatnich lat.
Ostatnio edytowane przez majkelson777 : 04.10.2022 o godz. 06:34.
Odpowiedz cytując
LucjuszWielki
Socios Wisła Kraków

Od: 02.2012

Stary 04.10.2022, 13:06
LucjuszWielki napisał(a):Wyświetl post
Logicznym jest, iż bardzo duży wpływ na decyzję Brzęczka mieli kibice. Szczególnie podczas meczu w Chojnicach - jak zobaczyłem zdjęcia to wszystko było jasne. Ławka trenerska na wyciągnięcie ręki. Sam Karcz potwierdził, że sporo obelg i wyzwisk padło ze strony sektora gości.

Nie mam wątpliwości, że kibice walnie przyczynili się do takiej decyzji, wywierając duży nacisk, już powoli zaczęło się w Rzeszowie.

Tak, więc Wujek zrezygnował głównie ze względu na siebie, a nie dobro Wisły. Zresztą kto postąpiłby inaczej?
Zgodnie z tym co wczoraj pisałemi jagul się oczywiście śmiał:

https://sport.interia.pl/klub-wisla-...sl,nId,6326229

"Z naszych informacji wynika, że Kuba Błaszczykowski sam go namówił do rezygnacji. Absolutnie nie dlatego, że uważał, iż były selekcjoner miałby sobie nie poradzić z gaszeniem pożaru. Bardziej z tego powodu, że widział hejt, jaki się nakręcił przeciw trenerowi."

Podtrzymuje to co również wczoraj psiałem, przeczuwam że Kuba po bracie i Wujku będzie następny - to w nawiązaniu do spotkania w zeszłym tygodniu.

Odpowiedz cytując
robert777
Senior Member

Od: 11.2013

Stary 04.10.2022, 13:14
Wiedziałem że Brzęczek jest słabym trenerem, ale nie aż tak słabym. Zawsze był słabiakiem, pokazał to prowadząc GKS i Lechię Gdańsk. Obraz zamazuje jedynie to że został trenerem reprezentacji. Jakim cudem to zrobił nie mając jakichkolwiek sukcesów trenerskich? Nie wiem. To mogło się zrodzić jedynie w ryżej łepetynie pewnego cwaniaka. W reprezentacji też była kompletna pyta co podsumował Lewandowski. Pomimo tych doświadczeń trener Brzęczek nic się nie nauczył, przyszedł do Wisły i tutaj dopiero w pełni pokazał swoją beznadziejność. Można powiedzieć nawet że dopiero tutaj talent jego hoojowości w pełni eksplodował staczając naszą Wisełkę do I ligi. A w I lidze to nie wiem czy grając bez trenera nie mielibyśmy więcej puntów. A teraz jeszcze to - asystent, prawa ręka tego "trener" został pierwszym trenerem. Co on się mógł nauczyć od takiego guru? Chyba tylko tego czego nie należy robić jako trener. Tylko cud nas uratuje
Odpowiedz cytując
krysztal
Senior Member

Od: 05.2011

Stary 04.10.2022, 13:18

"Z naszych informacji wynika, że Kuba Błaszczykowski sam go namówił do rezygnacji. Absolutnie nie dlatego, że uważał, iż były selekcjoner miałby sobie nie poradzić z gaszeniem pożaru. Bardziej z tego powodu, że widział hejt, jaki się nakręcił przeciw trenerowi."

Podtrzymuje to co również wczoraj psiałem, przeczuwam że Kuba po bracie i Wujku będzie następny - to w nawiązaniu do spotkania w zeszłym tygodniu.
To są wszystko skutki.Może ktoś w końcu się zreflektuje i zacznie szukać przyczyn
Odpowiedz cytując
Jagul
Senior Member

Od: 06.2007

Stary 04.10.2022, 13:30
Białoński - wielki autorytet
Mógł jeszcze dopisać - artykuł sponsorowany
Zwolennik zadłużenia
Sierota po Cupiale
Sekciarz spadkowy
Odpowiedz cytując
Karherop
Socios Wisła Kraków

Od: 02.2006

Stary 04.10.2022, 13:34
JB16 będzie ostatnim który odda swoje udziały. Zapewne mogą się one zmniejszyc ale nie odejdzie z Wisły.

Wyjątek to jak znajdzie się kiedyś mityczny sponsor ma wielbłądzie i wszystkich wykupi, co się nie stanie nigdy.

Tym artykułem Pan MB osiągnął swój szczyt dziennikarski.

Titanic tonie, a my płaczmy za kapitanem.
Odpowiedz cytując
sandomingo
Senior Member

Od: 03.2005

Stary 04.10.2022, 13:34
Serio chcecie dyskutować nad "artykułem" Białońskiego? Dajcie spokój.

To się nawet do wytarcia tyłka nie nadaje.

Bardzo możliwe, że trio w osobach JB16 i JK chciało pozostawić Wuja na stolcu natomiast całość tego tekstu jest po prostu...żałosna.
Odpowiedz cytując
JudasPriest
Socios Wisła Kraków

Od: 04.2017

Stary 04.10.2022, 13:40
Jeśli Brzeczek zrezygnował przez hejt, to znaczy że hejt nie zawsze jest czymś złym.
Odpowiedz cytując
Jaroo1
Senior Member

Od: 03.2009

Stary 04.10.2022, 13:49
Wuja się podał do dymisji ale tak na prawdę Kuba go namawiał do dymisji. Ciekawe po co namawiał skoro mógł go zwolnić. Jaja jak nie wiem.

Lucjusz zgodnie z tym co pisałeś wczoraj, że tu jakieś bajki wymyślam m.in. ja, to sobie obejrzyj filmik Kołtonia i CI wyjaśnia co się w tym klubie odpierdala, jaki cyrk robi trio, jakie tam są problemy. A twierdzi, ze ma info z klubu i z ludzi z zewnątrz klubu, którzy coś wiedzą.

Cytat:
Wiedziałem że Brzęczek jest słabym trenerem, ale nie aż tak słabym.
Brzęczek nie jest aż tak słaby. To cienias ale nie jakaś tragedia największa. Po prostu w naszym klubie trio odejmuje każdemu trenerowi 30% umiejętności. Skoro np Wuja nie jest Bogiem trenerki, to musi mieć stworzone wręcz idealne warunki żeby mu zażarło, jeśli w Wiśle ma patologiczne warunki to tym bardziej wypadnie gorzej niż w rzeczywistości go stać.

I cały problem Skowronka, Stolarczyka, Hyballi, Guli i Brzęczka rozwiązany - zjebane trio. Ci faceci ośmieszają się średnio mniej niż co pół roku... Zaciąg trenerów, prezesów, dyrektorów sportowych i kopaczy z dupy. U nas już nawet rundy jednej nie potrzeba aby była gruntowna zmiana czy to na stanowisku trener/prezes czy w kadrze
młode pokolenie - stare przekonania
Odpowiedz cytując
JudasPriest
Socios Wisła Kraków

Stary 04.10.2022, 14:07
Jaroo1 napisał(a):Wyświetl post
Wuja się podał do dymisji ale tak na prawdę Kuba go namawiał do dymisji. Ciekawe po co namawiał skoro mógł go zwolnić. Jaja jak nie wiem.
Żeby mu nie wypłacać pensji
Odpowiedz cytując
LucjuszWielki
Socios Wisła Kraków

Stary 04.10.2022, 14:11

Lucjusz zgodnie z tym co pisałeś wczoraj, że tu jakieś bajki wymyślam m.in. ja, to sobie obejrzyj filmik Kołtonia i CI wyjaśnia co się w tym klubie odpierdala, jaki cyrk robi trio, jakie tam są problemy. A twierdzi, ze ma info z klubu i z ludzi z zewnątrz klubu, którzy coś wiedzą.

Brzęczek nie jest aż tak słaby. To cienias ale nie jakaś tragedia największa. Po prostu w naszym klubie trio odejmuje każdemu trenerowi 30% umiejętności. Skoro np Wuja nie jest Bogiem trenerki, to musi mieć stworzone wręcz idealne warunki żeby mu zażarło, jeśli w Wiśle ma patologiczne warunki to tym bardziej wypadnie gorzej niż w rzeczywistości go stać.

I cały problem Skowronka, Stolarczyka, Hyballi, Guli i Brzęczka rozwiązany - zjebane trio. Ci faceci ośmieszają się średnio mniej niż co pół roku... Zaciąg trenerów, prezesów, dyrektorów sportowych i kopaczy z dupy. U nas już nawet rundy jednej nie potrzeba aby była gruntowna zmiana czy to na stanowisku trener/prezes czy w kadrze
Średnio przechodzi mi przez myśl słuchanie znienawidzonego od lat Kołtuna (za komentowanie naszych meczów, coś gorszego od Węgrzyna) , ale zobaczę z ciekawości

Odpowiedz cytując
krysztal
Senior Member

Od: 05.2011

Stary 04.10.2022, 14:39
JudasPriest napisał(a):Wyświetl post
Żeby mu nie wypłacać pensji
To musiała być ciekawa rozmowa.Pewnie w zamian za złożenie dymisji Kuba wujkowi przez całą zimę będzie podjazd odśnieżał.
Co do wypocin Białonskiego no cóż wzruszające.Mało sam się nie popłakałem.
Odpowiedz cytując
Arkadiusz.Czerepach
Senior Member

Od: 11.2016

Stary 04.10.2022, 16:58

Białoński za ten artykuł to już chyba dożywotnio VIP Gold
Odpowiedz cytując
bridgeburner
Senior Member

Od: 06.2009

Stary 04.10.2022, 17:47

Ja pier... jaki bełkot w tym artykule
Bialonski następna pracę to chyba w TVP planuje zdobyć albo w russia today, to już ten poziom tępej propagandy
"Czy mogłem sie cofnąć - cofnąć do czego, do kogo, do jakiego mnie ? Nie ma żadnego momentu w przeszłości, który, cudownie zmieniony, odwróciłby bieg mojego życia, żadnej katastrofy, która mi sie przydarzyła, wskutek czego jestem inny, niż byc powinieniem; niczego takiego nie potrafie wskazać"
Odpowiedz cytując
wolfy
Senior Member

Stary 04.10.2022, 20:07

Moim zdaniem powinien tym wszystkim .......nąć, żeby mieć spokój od tych kurew które u nas uchodzą za kibiców.
"Wierni po zwycięstwie, obsrani po porażce".

Po co mu to było?

Przy okazji, gdyby ktoś się zastanawiał dlaczego żaden biznes nie zainwestuje nigdy w Wisłę - żeby potem internetowa i stadionowa patologia ich bluzgała, bo piłkarze mają słabszy okres?

Szkoda mi Błaszczykowskiego, tak po ludzku, nie powinien się był w to bagno ładować. Czwarta liga załatwiłaby sprawę większości mend które teraz są balastem dla klubu.
Ostatnio edytowane przez wolfy : 04.10.2022 o godz. 20:13.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując
Jaroo1
Senior Member

Stary 04.10.2022, 20:17
Chłopie weź ty się ....a ogarnij bo .......isz bez sensu. Kibice Wisły pokazali, że są elitą w tym kraju. Najpierw zainwestowali grube miliony w klub, stworzyli socios, a później niestety po cichu znieśli spadek z ligi, cały czas wypełniając stadion w czołowych ilościach w skali całego kraju.
Miarka się przebrała już dawno, na całą sytuację nie było nawet zwykłęj krytyki - już nie wspominając, że po nikim nie jechano wulgarnie. Ale też nie można udawać, że deszcz pada jak od kilku sezonów plują w mordę.

Wisłą to ewenement. Klub ogromny, z sukcesami, którego kibice wytrzymali kilka lat upodleń i upadek sportowy klubu. Porównując to do Warszawy czy Poznania, gdyby to zdarzyło się tam to zapewne nikogo w autokarze Legii by nie pobito, tylko by tam było kilkadziesiąt piłkarzy pociętych na OIOMie, a w Poznaniu z kolei na mecze chodziłoby 5 osób, bo mieliby kilka lat bojkot.
Ty to chyba w dupie byles i gowno widziałes, bo tak pieprzysz, ze to się ma nijak do realiów Krakowa, Polski i ogólnie piłki na świecie, gdzie niejednokrotnie za różne krzywe akcje w zasłużonych klubach, kibice na grubo jechali z tematem.
Odpowiedz cytując
JudasPriest
Socios Wisła Kraków

Stary 04.10.2022, 20:19
Ja pragne tylko przypomnieć, że u nas całą poprzednią rundę było wspieranie przez kibiców. Na start tego sezonu też dostawali wsparcie. Co, jak co, ale wyrozumiałości naszym trybunom nie powinieneś wypominać.(Oczywiście porównując z kibicami z całej Polski)
Odpowiedz cytując
Jaroo1
Senior Member

Stary 04.10.2022, 20:23
To jest chyba nowa choroba, tak zwany syndrom TRIOwski, wszystko jest źle, cięzko, wszędzie hejterzy tylko, sydnrom oblęzonej twierdzy. Do tej biedy finansowej itd taki cudak jak wolfy dodał też problem, że Wisła ma ....y a nie kibiców i to przez jojczenie na forum jest źle. Hit.
Jak to się w głowie mogą uroić różne dziwne rzeczy, szok.
Odpowiedz cytując
MB1906
Senior Member

Od: 05.2017

Stary 04.10.2022, 20:56
wolfy napisał(a):Wyświetl post
Moim zdaniem powinien tym wszystkim .......nąć, żeby mieć spokój od tych kurew które u nas uchodzą za kibiców.
"Wierni po zwycięstwie, obsrani po porażce".

Po co mu to było?

Przy okazji, gdyby ktoś się zastanawiał dlaczego żaden biznes nie zainwestuje nigdy w Wisłę - żeby potem internetowa i stadionowa patologia ich bluzgała, bo piłkarze mają słabszy okres?

Szkoda mi Błaszczykowskiego, tak po ludzku, nie powinien się był w to bagno ładować. Czwarta liga załatwiłaby sprawę większości mend które teraz są balastem dla klubu.

Słabszy okres trwa 4 lata i piłkarze to ostatni powód.
Jprdl...
Odpowiedz cytując
Jagul
Senior Member

Od: 06.2007

Stary 04.10.2022, 21:08
Tak jak sądziłem. W klubie dają dupy ale oblężona twierdza szuka kolejnych wymówek - tym razem padło na kibiców
Może jakaś zrzutka na reparacje dla Jurka?
Zwolennik zadłużenia
Sierota po Cupiale
Sekciarz spadkowy
Odpowiedz cytując
Drozd
Senior Member

Od: 03.2005

Stary 04.10.2022, 21:43
FraMat napisał(a):Wyświetl post
obawiam się, że to tylko wersja dla czytelników Bravo
Obawiam się że to niestety wersja realna,co nie świadczy najlepiej o naszym właścicielu...
Hej Nasz TS !!
Odpowiedz cytując
Delgado
Senior Member

Od: 12.2006

Stary 04.10.2022, 23:11
Białoński to 50-letni chłop z inteligencją emocjonalną 12-latka.
Można by przypomnieć wiele jego akcji z gloryfikacją Vanny i pana Hartlinga jako największych inwestorów w polską piłkę w historii na czele, ale nie ma co kopać leżącego.
To, że ten typ jest nadal zatrudniany przez kolejne w sumie dość poważne media, świadczy tylko o całkowitym upadku dziennikarstwa.
Odpowiedz cytując
LucjuszWielki
Socios Wisła Kraków

Stary 04.10.2022, 23:25
Chłopie weź ty się ....a ogarnij bo .......isz bez sensu. Kibice Wisły pokazali, że są elitą w tym kraju. Najpierw zainwestowali grube miliony w klub, stworzyli socios, a później niestety po cichu znieśli spadek z ligi, cały czas wypełniając stadion w czołowych ilościach w skali całego kraju.
Miarka się przebrała już dawno, na całą sytuację nie było nawet zwykłęj krytyki - już nie wspominając, że po nikim nie jechano wulgarnie. Ale też nie można udawać, że deszcz pada jak od kilku sezonów plują w mordę.

Wisłą to ewenement. Klub ogromny, z sukcesami, którego kibice wytrzymali kilka lat upodleń i upadek sportowy klubu. Porównując to do Warszawy czy Poznania, gdyby to zdarzyło się tam to zapewne nikogo w autokarze Legii by nie pobito, tylko by tam było kilkadziesiąt piłkarzy pociętych na OIOMie, a w Poznaniu z kolei na mecze chodziłoby 5 osób, bo mieliby kilka lat bojkot.
Ty to chyba w dupie byles i gowno widziałes, bo tak pieprzysz, ze to się ma nijak do realiów Krakowa, Polski i ogólnie piłki na świecie, gdzie niejednokrotnie za różne krzywe akcje w zasłużonych klubach, kibice na grubo jechali z tematem.
A kto w Warszawie czy Poznaniu wziął na swoje barki cały ciężar klubu w krytycznym momencie? Porównanie trochę z upy. Oczywiście miarka się przebrała, ale to nie zwalnia nikogo z powstrzymaniem się od ciężkich urew w kierunku ludzi, którzy chcieli coś zrobić. I mam tu oczywiście na myśli całokształt: Buba, burak Sobol itd

AHA przesłuchałem Kołtuna... Oczywiście streścił cały bieg wydarzeń po swojemu (myślałem, że będzie rozbijał na czynniki pierwsze błedy, które zostały popełnione, a chyba tylko wspomniał o braku researchu jeśli chodzi o Hyballe i Pasiecznego)... Być może mi coś umknęło, ale nie zakodowałem przecieku informacji z wewnątrz klubu. Oczywiście wypomniał czas, kiedy Kuba miał zejśc ze sceny piłkarskiej bo statystyki słabły, skrytykował najabrdziej "zayebałem", skrytykował Pereire nie wspominając czy chodziło o jakość sportową czy o to, że się rozsypał, o Bashy nic nie wspomniał.... generalnie pieprzenie bez żadnych nowości.
Ostatnio edytowane przez LucjuszWielki : 04.10.2022 o godz. 23:48.

Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów