The White Star Division - Wisła Kraków

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło

Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

-->
Zakłady na Wisłę? Legalni bukmacherzy w Polsce - ranking i recenzje. Sprawdź też STS kod promocyjny.
Odpowiedź

Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
MiroPL
Member

Od: 09.2010

Ignoruj użytkownika Pomoc
Stary 27.07.2022, 17:32
Prawie jak w Lidlu, co chwilę coś nowego.
Odpowiedz cytując
Elendil
Senior Member

Od: 01.2005

Stary 27.07.2022, 19:27
Jeden wlasciciel pilkarzem, drugi prezesem, jeszcze Krolewskiego na trenera!
Odpowiedz cytując
Arkadiusz.Czerepach
Senior Member

Od: 11.2016

Stary 27.07.2022, 22:46
to akurat dobra zmiana
Odpowiedz cytując
FraMat
Senior Member

Od: 03.2003

Stary 27.07.2022, 23:48
To samo mówiło się po przyjściu trio
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać

Odpowiedz cytując
Karherop
Socios Wisła Kraków

Od: 02.2006

Stary 28.07.2022, 00:27
FraMat napisał(a):Wyświetl post
To samo mówiło się po przyjściu trio
Czyli lepsze były poprzednie rządy? Po przyjściu trio to raczej cieszono się że w ogóle Wisła istnieje.

Dla mnie zmiana na plus o ile dojdzie do tego kompetentna osoba w randze vice prezesa. Chyba nawet statut tego wymaga..

Ciekawe czy zostawia DB przy klubie? Coś nie chce mi się wierzyć że całkowicie zniknie ze sceny. Balazinski to na pewno będzie pomagał w ramach swojej kancelarii. DB mogłoby rzucić na stanowisko pokoju dyrektora ds promocji i sponsorów ale podobne stanowisko już zajmuje Czwartkiewicz
Odpowiedz cytując
KOALIK
Senior Member

Od: 02.2004

Stary 28.07.2022, 01:18
O Dawidzie nie ma co pisać, bo to jedna z bardziej negatywnych postaci w całej historii klubu - jeden z większych symboli spadku. Już za sprawę Buksy powinien odejść, ale dostał zgodę na wielomiesięczne działanie przeciwko Wiśle. Pewnie teraz schowają go w poczekalni.

Natomiast Tomek, no cóż.

Przecież jako jeden z współwłaścicieli też jest odpowiedzialny za obecną sytuację, mimo iż w teorii był schowany za braćmi. Teraz pewnie będzie trwało przekonywanie, że Jażdżyński nic nie wiedział, nic nie robił złego w kontekście procesu spadkowego, itp.

Jażdżyński kreuje się na wielkiego intelektualistę, a słynna konferencja pokazała, że słoma z butów mu wychodzi. Wydaje mu się, że jest wyjątkowy, że jest elitą. A piękny garnitur to chyba jego jedyna cecha.

Jażdżyński przypomina mi Tomasza Lisa pod względem arogancji, bezczelności, przekonania o swojej nieomylności według zasady ,,jestem świetny, a reszta to idioci".

Z pewnością nie byłaby to dobra zmiana. To wzmocnienie przekonania, że to tylko Trójca Święta może rządzić, a przyjacielskie teksty w Interii broniące obecnych właścicieli wskazują, że Tomek lubi pouczać i chyba to główny tej zmiany. To typ tzw. ,,korporacyjnego intelektualisty". Stosuje specjalistyczną nowomowę z której nic dobrego nie wyniknęło. Choć wielu się na to nabrało.

Pewnie teraz zacznie się kolejna wersja kolejnej propagandy.

W końcu nauki Ludwika nie poszły na marne.

Jestem przeciwny tej nominacji. Jakub po trzech latach powinien znaleźć kogoś kompetentnego, a w tym przypadku nie może to być osoba zamieszana w spadek, bo to jest ostateczna dyskwalifikacja.
Ostatnio edytowane przez KOALIK : 28.07.2022 o godz. 01:21.
Odpowiedz cytując
Jaroo1
Senior Member

Od: 03.2009

Stary 28.07.2022, 07:02
Plus tej zmiany może być taki, że mniej rodziny i znajomych i rozmywania stanowisk. Zamiast Właściciela 1, właściciela 2, właściciela 3, prezesa brata czy innego wujka Mietka, to chociaż mniej ludzi będzie odpowiedzialnych za sprawy X Y Z więc szybciej znajdą się "winni" czy też niewinni za konkretną decyzję.

Bo póki co, tylu sie ich tam narobiło i tak się (nie)podzielili obowiązkami, że od 3 lat nie wiadomo kto za co odpowiada, kto co zrobił dobrze, a co źle.
młode pokolenie - stare przekonania
Odpowiedz cytując
swiety37
Senior Member

Od: 06.2010

Stary 28.07.2022, 07:53
Tylko czy JB uszanuje rządy TJ, czy też będzie robił po swojemu jak mu się jakaś decyzja nie spodoba?
Odpowiedz cytując
Arkadiusz.Czerepach
Senior Member

Stary 28.07.2022, 08:02
swiety37 napisał(a):Wyświetl post
Tylko czy JB uszanuje rządy TJ, czy też będzie robił po swojemu jak mu się jakaś decyzja nie spodoba?
to chyba wszystkich interesuje

oczywiscie taka zmiana to symptom przesuniecia inercji w obrebie trio , a moze to tylko listek figowy

a co bedzie ?

to troche jak z prognozą na bałtyk - stan morza 4-8 , czyli bedzie na....iac albo nie bedzie - zobaczymy
Odpowiedz cytując
s1mone
Senior Member

Od: 03.2007

Stary 28.07.2022, 15:47
Nie wiem o co chodzi?
Większość oczekiwała dymisji Dawida, no i jest.
Odpowiedz cytując
aNouc
Senior Member

Od: 04.2005

Stary 28.07.2022, 16:16
Władysław Nowak prezesem Wisły..

..ten co mosty buduje, a jego firma jest jednym ze sponsorów klubu, gdyby ktoś nie kojarzył z imienia i nazwiska.
Ostatnio edytowane przez aNouc : 28.07.2022 o godz. 16:18.
Odpowiedz cytując
nero
Hanys

Od: 12.2003

Stary 28.07.2022, 16:19
No i elegancko
MECZE, BRAMKI, SKRÓTY WISŁY Z 20 LAT.

Ponad 1000 GB - coś potrzeba pisz na PW lub e-mail [email protected]
Odpowiedz cytując
Smyrgu
Blood Brothers

Od: 11.2002

Stary 28.07.2022, 16:43
zabawne / żałosne
Ostatnio edytowane przez Smyrgu : 28.07.2022 o godz. 16:49.
BRUCE SPRINGSTEEN & THE E-STREET BAND

"This music is forever for me. It's the stage thing, that rush moment that you live for. It never lasts, but that's what you live for."
--Bruce Springsteen
Odpowiedz cytując
sorino
Member

Od: 06.2013

Stary 28.07.2022, 16:46
Elegancko? Człowiek, który został sponsorem Wisły ze względu na osobę Kuby Błaszczykowskiego, często widywany w jego otoczeniu na meczach, któremu Błaszczykowski otwarcie dziękował na słynnej konferencji marsjańskiej.

Trudno to nazwać nowym rozdaniem, raczej kontynuacją tego co jest, czyli polityki rozmytej odpowiedzialności. Ciężko bowiem uwierzyć, że zapatrzony w Kubę Nowak, będzie odrzucał jego pomysły, gdy ten na przykład przyjdzie do niego z nowym Momo Cisse.

No cóż, liczyłem na jakieś przetasowanie układu sił, a większe szanse na to dawała choćby osoba Tomasza Jażdzyńskiego, po której można byłoby się spodziewać większej niezależności w decyzyjności.

Teraz obawiam się, że zarządzanie będzie wyglądać w stylu:
- Kuba, a jak sądzisz?
- Kuba, a jak to robiliście w Dortmundzie?
Odpowiedz cytując
Karherop
Socios Wisła Kraków

Stary 28.07.2022, 16:49
Zmiana lekko zaskakuje. Po dłuższym zastanowieniu sądzę że większa władza Nowak Mosty = większe finansowanie z ich strony Zapewne wejście do zarządu było warunkiem Nowaka, bo łożyć większą kasę.

Ewentualnie padło hasło " zrobię to lepiej od Was". Gorzej jak jest to wybór z powodu braku innych kandydatów.
Odpowiedz cytując
aNouc
Senior Member

Od: 04.2005

Stary 28.07.2022, 17:07
I teraz tak.. według wszystkich z otoczenia klubu (również Bartosza Karcza), głównym kandydatem do objęcia posady prezesa w klubie był Tomasz Jażdżyński. Nazwisko Nowaka w ogóle nie przewijało. I teraz pytanie - czy Tomek zrezygnował na ostatniej prostej/ czy ktoś tupnął nogą (np. Kuba, który ma dobry kontakt z tym Nowakiem), i odstawiono Jażdżynskiego na boczny tor.

Zmierzam do tego, żeby nie doszło do kolejnych niepotrzebnych spięć na linii Tomek vs Kuba. Jeżeli Tomek pozostanie w klubie, to widocznie jakoś się tam dogadali i rozwiązali temat w zgodzie (a mi on nie przeszkadza i podoba mi się choćby jego akcja historyczna, bo za nią trzeba było się zabrać już wcześniej, a nie patrzeć bezsilnie na Cracovię i przytakiwać).

Kolejna sprawa - żeby ten wybór nie wpłynął źle na kontakty z pozostałymi sponsorami i partnerami klubu - bo jeden ze sponsorów otrzymał najważniejszą posadę w klubie, będąc teraz w uprzywilejowanej sytuacji i może to wykorzystać do faworyzowania własnej firmy (reklama w social media itp), kosztem innych sponsorów. Ale może to wszyscy zainteresowani omówili.

Ciężko cokolwiek napisać o samym Nowaku.. wszyscy są zaskoczeni tym wyborem. Wyskoczył znienacka. Dla mnie kompletny nol-nejm. Ale może się sprawdzi.
Ostatnio edytowane przez aNouc : 28.07.2022 o godz. 17:14.
Odpowiedz cytując
Jaroo1
Senior Member

Stary 28.07.2022, 17:23
Może to jest tenże sponsor, który wymagał aby Dawid został w roli prezesa

A skoro odszedł to sam sponsor sobie poprezesuje
Odpowiedz cytując
Arkadiusz.Czerepach
Senior Member

Stary 28.07.2022, 18:28
aNouc napisał(a):Wyświetl post
I teraz tak.. według wszystkich z otoczenia klubu (również Bartosza Karcza), głównym kandydatem do objęcia posady prezesa w klubie był Tomasz Jażdżyński. Nazwisko Nowaka w ogóle nie przewijało. I teraz pytanie - czy Tomek zrezygnował na ostatniej prostej/ czy ktoś tupnął nogą (np. Kuba, który ma dobry kontakt z tym Nowakiem), i odstawiono Jażdżynskiego na boczny tor.

Zmierzam do tego, żeby nie doszło do kolejnych niepotrzebnych spięć na linii Tomek vs Kuba. Jeżeli Tomek pozostanie w klubie, to widocznie jakoś się tam dogadali i rozwiązali temat w zgodzie (a mi on nie przeszkadza i podoba mi się choćby jego akcja historyczna, bo za nią trzeba było się zabrać już wcześniej, a nie patrzeć bezsilnie na Cracovię i przytakiwać).

Kolejna sprawa - żeby ten wybór nie wpłynął źle na kontakty z pozostałymi sponsorami i partnerami klubu - bo jeden ze sponsorów otrzymał najważniejszą posadę w klubie, będąc teraz w uprzywilejowanej sytuacji i może to wykorzystać do faworyzowania własnej firmy (reklama w social media itp), kosztem innych sponsorów. Ale może to wszyscy zainteresowani omówili.

Ciężko cokolwiek napisać o samym Nowaku.. wszyscy są zaskoczeni tym wyborem. Wyskoczył znienacka. Dla mnie kompletny nol-nejm. Ale może się sprawdzi.

Karherop czytaj ze zrozumieniem

Jaroo , to chyba oczywiste
Odpowiedz cytując
Elendil
Senior Member

Od: 01.2005

Stary 28.07.2022, 21:10
Zobaczymy jak to będzie, nie nastawiam się ani negatywnie ani pozytywnie. Ciekawi mnie tylko, czy nie okaże się, że jego firma koniec końców zostanie naszym właścicielem, chociaż nie wiem czy to ten rozmiar kapelusza.
Odpowiedz cytując
LucjuszWielki
Socios Wisła Kraków

Od: 02.2012

Stary 28.07.2022, 21:38
Ku uciesze gawiedzi, która chciała głowy kozła ofiarnego Dawid odchodzi... Wydaje mi się, że jest to ruch dania plebsowi tego czego chciał: mięsa do rozszarpania. Pogonienie Kliemntów i innych nieudaczników jak się niestety okazało z miernym mentalem nic nie dało.

Uważam, że dużo tracimy, gdyż każdy kto się wypowie to ceni pracę Dawida, jego zaangażowanie, oddanie i sporo dobrych rzeczy, które załatwił.

Nowak wydaje się wyborem z braku kandydatów i kogoś z bliskiego otoczenia.

Wiem, że spadliśmy, wiem w jakich okolicznościach: KURIOZALNYCH- sportowych, organizacyjnie było dobrze (pomijając ostatni mecz)...

Generalnie podziwiam Kubę, że czytajac takich zjebów jak Koalik dalej ma siłę to ciągnąć, tracić dobre imię i zdrowie, choć po ruchu z bratem nie wiem czy nie mają powoli dość pokemonów.

Dziwne jest to , że z jednej strony ulegają opinii publicznej i poświęcają Dawida, a z drugiej nie uginają się i czekają na napastnika, zamiast zatrudnić tak jak koalik chce na sztuke...

:/
Ostatnio edytowane przez LucjuszWielki : 28.07.2022 o godz. 21:49.

Odpowiedz cytując
KOALIK
Senior Member

Od: 02.2004

Stary 28.07.2022, 21:57
Przydupasie układu rodzinnego,

Ja od dawna oczekuje poważnych transferów, których od 3,5 roku praktycznie nie było. W zdecydowanej większości był sam szrot jak się okazało jak wielbiony rok temu przez was Jasio Kliment o którym od samego początku pisałem, że nie jest napastnikiem. Okazało się na podstawie suchych statystyk, że miałem rację.

Od krótkiego pobytu Turgemana w Wiśle nie było napastnika, a to już ponad dwa lata.

Gdzie napisałem, że chce byle jakiego napastnika. To ciekawe. Biorąc pod uwagę, że przez ostatnie trzy lata sprowadziliście tyle szrotu jak nigdy wcześniej. Kilkadziesiąt nieudanych transferów. Brawo wy!

Zniszczyliście Wisłę i doprowadziliście do zasłużonego spadku. Filipiak jest z was dumny! Jesteście największymi szkodnikami w historii Wisły.

Dawid bardzo zasłużył się w procesie spadkowym. To był wielki szkodnik. Ważne, że odszedł, ale nigdy nie powinien być prezesem Wisły.

Po czasach Sarapaty wydawało się, że gorszego prezesa nie było.

No cóż. Sarapata może odetchnąć, bo nie była najgorszym prezesem. To miano jest zarezerwowane dla Dawidka. Za całokształt i za spadek.

Dawid jest jedną z najbardziej skompromitowanych osób w historii Wisły i to też jest fakt.
Ostatnio edytowane przez KOALIK : 28.07.2022 o godz. 22:01.
Odpowiedz cytując
Coglin
Senior Member

Od: 11.2002

Stary 28.07.2022, 22:10
Ale ty pier.dolisz.
Wisła Kraków
Odpowiedz cytując
LucjuszWielki
Socios Wisła Kraków

Od: 02.2012

Stary 28.07.2022, 22:12
Bezmyślny przydupasie chorego psychicznie gebelsa... ty sam nie wiesz czego chcesz... Dostałeś poważnego napadziora rok temu Klimenta i co (poważnego trenera, o którego walczyło pół ligi również)? Turgeman dołożył pare razy nogę, a pokemony wspominają go jak co najmniej Carlitosa... Przecież to przykre jest.

Wisłę niszczą takie pieprzenia głupot i ujadanie krzykaczy.
Ostatnio edytowane przez LucjuszWielki : 28.07.2022 o godz. 22:37.

Odpowiedz cytując
Karherop
Socios Wisła Kraków

Stary 28.07.2022, 22:18
Arkadiusz.Czerepach napisał(a):Wyświetl post
Karherop czytaj ze zrozumieniem

Jaroo , to chyba oczywiste
To są domniemania.

Tak samo jak poziom konfliktów wśród trio (a właściwie 5 właścicieli) jest rozdmuchany na maxa przez media, Obidzinskiego (który od 2 lat nie jest w klubie) czy wszystkowiedzacych z forum czy tt.

Wcale mi się też nie wydaje że TJ marzył aby wziąć wszystko na swoje barki i zostać prezesem. W innym wypadku wziąłby to po Obidzinskim, bo obiektywnie DB nie miał żadnych kwalifikacji na to stanowisko.

Już pomine artykuły Knury bo sam za wiele grzeszków jest odcięty od informacji z klubu.
Odpowiedz cytując
Jaroo1
Senior Member

Stary 29.07.2022, 07:02
Cytat:
Dostałeś poważnego napadziora rok temu Klimenta
Co? Nie róbmy ....y z logiki. Takie nazwiska jak Kliment to przewijają się na rynku chyba tylko po to żeby generować sztuczny ruch i zarobki agentom itp

Przecież każdy może spojrzeć w statystyki i zobaczyć co sobą prezentuje Kliment - nie prezentuje nic. A co dla porównania taki Turgeman, który mimo, że grał w życiu mniej meczów niż ten parodysta z Czech, to strzelił 2 razy więcej bramek.

Jak ktoś nie strzela mniej więcej bramki co drugi mecz to ciężko go nazywać napastnikiem. Kliment to po prostu piłkarz który jest wystawiany na pozycji napastnika.
Odpowiedz cytując
crux.a
Senior Member

Od: 02.2011

Stary 29.07.2022, 07:49
Ciekawe, czy Nowak będzie prezesem i Wisły, i Mostów? Bo to by oznaczało potrzebę ogarniętych vice. Rozumiem, że w Mostach ma tego Adamczyka. Pytanie, kto w Wiśle. Jednak wolałbym na stołku prezesa Jażdżyńskiego, który swój biznes właśnie sprzedał i mógłby się zająć tylko Wisłą.
Odpowiedz cytując
ciacho
Senior Member

Od: 06.2007

Stary 29.07.2022, 08:16
Nie zdziwiłbym się gdyby to po prostu był kolejny pozorowany ruch, a tak naprawdę i tak ostatnie zdanie należy do Kuby.
Odpowiedz cytując
Drozd
Senior Member

Od: 03.2005

Stary 29.07.2022, 08:25
Teraz będzie ciężko zmienić prezesa bo będzie ryzyko utraty sponsora. Zobaczymy jakie to przyniesie efekty.
Hej Nasz TS !!
Odpowiedz cytując
sevenheaven
Senior Member

Od: 12.2008

Stary 29.07.2022, 08:37
Drozd napisał(a):Wyświetl post
Teraz będzie ciężko zmienić prezesa bo będzie ryzyko utraty sponsora. Zobaczymy jakie to przyniesie efekty.
To samo pomyślałem.. Utracimy sponsora to zrzucimy Nowaka ze stołka albo na odwrót, juz nie mówiąc o kompetencjach(sportowych). Rozumiem, że jest fanem, ale to znowu kolesiostwo..
Odpowiedz cytując
Arkadiusz.Czerepach
Senior Member

Stary 29.07.2022, 08:39
a tak w podobnym klimacie ?

co sie stało z tym człowiekiem od hal stalowych , profix czy jakos tak ?

bardzo byl aktywny na forum swojego czasu
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów