The White Star Division - Wisła Kraków

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło

Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

-->
Zakłady na Wisłę? Legalni bukmacherzy w Polsce - ranking i recenzje. Sprawdź też STS kod promocyjny.
Odpowiedź

Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
Greg25
Senior Member

Od: 08.2018

Ignoruj użytkownika Pomoc
Stary 16.07.2022, 11:43
Jakie ....a dowody, Drozd, nie chce mi się z Tobą kopać, więc jak zwykle nie podejmuję polemiki, jeśli to było takie proste, to trzeba było to brać, a nie teraz .......ić, jak to się wszystko samo sumuje i ktoś na tym robi wielki interes, nota bene do którego dokłada każdego roku okrągłą sumkę. Wyjdź ....a ze swojej nory, zdejmij klapki z oczu i przestać snuć te swoje teorie spiskowe, bo to się ociera o paranoję...
Odpowiedz cytując
Greg25
Senior Member

Stary 16.07.2022, 11:49
I jeszcze jedno, o pieniądzach kibicowskich może co najwyżej wypowiadać się członek Socios Wisła Kraków, wy płaczki co najwyżej kupujecie bilet lub karnet, kupujecie usługę, za którą płacicie, jak się nie podoba, to są inne konkurencyjne usługi, z których można skorzystać, więc przestańcie rozliczać kogokolwiek w imieniu ludzi, którzy faktycznie wykładają swoją prywatną kasę z dużo wyższych pobudek...
Odpowiedz cytując
krysztal
Senior Member

Od: 05.2011

Stary 16.07.2022, 11:49
Trudno żebyśmy nie mieli nadzoru po tym co się tu odpierdalało w poprzednich latach. Nawet po spłacie wszystkich zobowiązań ten nadzór może nad nami z sezon, dwa wisieć
Odpowiedz cytując
PAWEŁ
Senior Member

Od: 09.2012

Stary 16.07.2022, 11:52
Greg25 napisał(a):Wyświetl post
I jeszcze jedno, o pieniądzach kibicowskich może co najwyżej wypowiadać się członek Socios Wisła Kraków, wy płaczki co najwyżej kupujecie bilet lub karnet, kupujecie usługę, za którą płacicie, jak się nie podoba, to są inne konkurencyjne usługi, z których można skorzystać, więc przestańcie rozliczać kogokolwiek w imieniu ludzi, którzy faktycznie wykładają swoją prywatną kasę z dużo wyższych pobudek...
O cho zluzuj gumkę i przypomnij sobie o akcjach. Zaraz będziesz na 2 stronę wysyłał czy jeszcze trzymasz fason I napisze Tobie więcej , w tym sezonie nie będzie biletu, karnetu, zakupów w sklepie i uj wie co jeszcze, wole dać na dom dziecka!!
Ostatnio edytowane przez PAWEŁ : 16.07.2022 o godz. 11:55.
Odpowiedz cytując
krysztal
Senior Member

Stary 16.07.2022, 11:52
Co ty .......isz farmazonie. W ratowanie klubu angażowały się nawet LKS-y z a-klasy. Oni też teraz mają uja do gadania?
Odpowiedz cytując
PAWEŁ
Senior Member

Od: 09.2012

Stary 16.07.2022, 11:58
krysztal napisał(a):Wyświetl post
Co ty .......isz farmazonie. W ratowanie klubu angażowały się nawet LKS-y z a-klasy. Oni też teraz mają uja do gadania?
Zaraz bedą ciebie wysyłać na 2 stronę
Odpowiedz cytując
krysztal
Senior Member

Stary 16.07.2022, 12:21
Wypisz wymaluj 2018. Wtedy tylko członkowie SKWK mieli prawo się wypowiadać a pikniki tylko kiełbasę wpierdalali. Nie mam nic do Socios jako organizacji, raczej do niektórych członków którzy uważają się za kogoś lepszego
Odpowiedz cytując
serek.c2
Socios Wisła Kraków

Od: 03.2004

Stary 16.07.2022, 12:28
Prowadźcie te swoje wspaniałe rozmowy, ale Socios do nich proszę nie mieszać.
Odpowiedz cytując
Elendil
Senior Member

Od: 01.2005

Stary 16.07.2022, 12:41
Pomijając te rodzinno-polityczne .......olo...

Mnie martwi postawa Brzęczka, przynajmniej jeżeli chodzi o konferencje. Liga jest trudna? Cholera, nawet biznes liga jest "trudna", skoro masz na przeciwko sobie kilka osób, które też chcą wygrać. Każda rywalizacja jest trudna. Ale tutaj powinien iść jasny przekaz - naszym jedynym celem jest powrót to ekstraklasy w tym sezonie - i wałkować to non-stop, a nie zasłaniać się trudnościami ligi czy mówić, że fajnie by było być w pierwszej połowie tabeli... Tak to sobie jakiś beniaminek może mówić. Ja chcę w końcu widzieć zespół, który wie po co wybiega na boisko, jak realizować założenia taktyczne, który czy w lecie, czy w zimie, czy u siebie, czy w Chojnicach zawsze idzie po swoje, czyli 3 punkty.

Niestety obawiam się, że taki minimalizm Brzęczka będzie z nami do końca. Oby do szczęśliwego końca.

P.S. Głupio by było przy rekordzie inauguracji 1 ligi nie zdobyć 3 punktów...
Odpowiedz cytując
Drozd
Senior Member

Od: 03.2005

Stary 16.07.2022, 12:42
A te setki akcjonariuszy, którzy dofinansowali klub w kluczowym momencie kwotą o 1 000 000 wyższą niż Trio to już się nie liczy? Dopuść do świadomości fakt, że Kuba i Trio bez zaangażowania potężnej grupy ludzi mogli by sobie najwyżej w nosie podłubać. Tej potężnej grupie ludzi zależało na Wiśle i dalej zależy dlatego krew im się burzy jak widzą funkcjonowanie klubu pod rządami Trio.
Hej Nasz TS !!
Odpowiedz cytując
Greg25
Senior Member

Stary 16.07.2022, 12:46
Cytat:
Nie mam nic do Socios jako organizacji, raczej do niektórych członków którzy uważają się za kogoś lepszego

No jak miło łaskawco, nie masz nic do Socias, jak wspaniałomyślność, to są ludzie, którzy wykładają bezinteresownie własną kasę na działalność Klubu!!! Nikt Tobie, ani pozostałym nie zabrania się wypowiadać, ba nawet krytykować, ale niech to będzie konstruktywna krytyka, a nie obrzygiwanie Klubu i wszystkiego wokół, a ludzi którzy mają chłodne spojrzenie na sytuację nazywanie klakierami etc. Ja osobiście jestem klakierem, klakierem Klubu Wisła Kraków, razem z jego Zarządem, Zawodnikami i normalnymi kibicami, również tymi, co krytykują! Na pewno nie rzygaczami, którzy podszeptują jakieś teorie spiskowe, kolejni się na nie powołują i zaczyna się totalny hejt wymierzony w nasze wspólne dobro, którym jest Wisła Kraków!
Odpowiedz cytując
Greg25
Senior Member

Stary 16.07.2022, 12:51
Cytat:
Dopuść do świadomości fakt, że Kuba i Trio bez zaangażowania potężnej grupy ludzi mogli by sobie najwyżej w nosie podłubać. Tej potężnej grupie ludzi zależało na Wiśle i dalej zależy dlatego krew im się burzy jak widzą funkcjonowanie klubu pod rządami Trio.

Tak Drozd, a bez trio ta potężna grupa ludzi byłaby dzisiaj co najwyżej w III lidze, zresztą tym, którzy robili szemrane interesy wcale nie zależało i nie zależy na wyniku sportowym, dilerkę świetnie prowadzi się również w IV lidze.
Odpowiedz cytując
siara
Socios Wisła Kraków

Od: 11.2002

Stary 16.07.2022, 13:08
PAWEŁ napisał(a):Wyświetl post
Legendy Wisły bo
Po cześci uratował klub Za to szacunek!!

Czy może za to ze zrobił z klubu pośmiewisko na cały kraj, a ze swojej gęby dupę

Ale koło LEGENDY to bileter nawet nie stał. I moje lubienie czy tez nie, nic do rzeczy tutaj nie ma. Bo Wisła była i będzie. Ale robienie z Puchatka niewiadomo kogo Możesz sobie postawić figurki rodzinki+ i się do nich modlić nic mi do tego.

I jeszcze raz podkreślę, to, że wrócił wyłożył pieniądze, które zreszta bez pomocy kibiców, sponsorów i współwłaścicieli a przedewszystkim wierzycieli i życzliwego oka PZPN uja by dały. Nie dają mu prawa do tego aby robić z Wisły pośmiewiska na cały kraj, i robienia z siebie jakiegoś arcyimperatora czy uj wie kogo. Bo to jest tchórz.
Za czasów sarapaty już byli tacy co to lubili wysyłać na druga stronę.
Cóż. Skoro jedziesz Kubie od bileterów itp. , krytykujesz, pochwal się co osiągnąłeś w życiu. Bo ja do końca niemam czym. Ot przeciętniak ze mnie.
Odpowiedz cytując
Jaroo1
Senior Member

Od: 03.2009

Stary 16.07.2022, 13:09
Cytat:
Pomijając te rodzinno-polityczne .......olo...

Mnie martwi postawa Brzęczka, przynajmniej jeżeli chodzi o konferencje. Liga jest trudna? Cholera, nawet biznes liga jest "trudna", skoro masz na przeciwko sobie kilka osób, które też chcą wygrać. Każda rywalizacja jest trudna. Ale tutaj powinien iść jasny przekaz - naszym jedynym celem jest powrót to ekstraklasy w tym sezonie - i wałkować to non-stop, a nie zasłaniać się trudnościami ligi czy mówić, że fajnie by było być w pierwszej połowie tabeli... Tak to sobie jakiś beniaminek może mówić. Ja chcę w końcu widzieć zespół, który wie po co wybiega na boisko, jak realizować założenia taktyczne, który czy w lecie, czy w zimie, czy u siebie, czy w Chojnicach zawsze idzie po swoje, czyli 3 punkty.

Niestety obawiam się, że taki minimalizm Brzęczka będzie z nami do końca. Oby do szczęśliwego końca.

P.S. Głupio by było przy rekordzie inauguracji 1 ligi nie zdobyć 3 punktów...
To jest właśnie budowanie drużyny ciamajd. Ja rozumiem, że ludziom przemotywowanym, zbyt pewnych siebie można mówić, że liga jest trudna i samo się nic nie zrobi ale my mając średnią/dobrą jak na 1 ligę drużynę ale mimo wszystko będącą niewiadomą i zlepkiem kopaczy, to powinniśmy im własnie cisnać do głowy, ze gramy o pierwsze miejsce, a jak nie to wypierdalać z Wisły. Jak my w 1 lidze musimy się asekurować, żeby psychicznie kopaczy nie spalić, żeby presji nie mieli za dużej czy .... wie po co, to ja nie wiem do czego my aspirujemy teraz czy w przyszłości. Chyba do bylejakości i będąc Wisłą Kraków, zostaniem klubem pokroju Termalici Nieciecza.

Skoro dla selekcjonera i tych kopaczy ta liga jest trudna, może za trudna? To już na starcie powinni być wyjebani z klubu.
młode pokolenie - stare przekonania
Odpowiedz cytując
Levis88
Senior Member

Od: 02.2015

Stary 16.07.2022, 13:19
Dziś szybciutka weryfikacja, że jednak nie będziemy postrachem 1 ligi
Odpowiedz cytując
serek.c2
Socios Wisła Kraków

Od: 03.2004

Stary 16.07.2022, 13:23
Trzymasz kciuki?
Odpowiedz cytując
aNouc
Senior Member

Od: 04.2005

Stary 16.07.2022, 13:46
Tutaj można wykupić dostęp do transmisji meczu za 10 zł (połowa kasy leci do klubu), ale chyba nie działa na systemach Apple. Posiadacze Androidów mogą być spokojni.

Link: https://wislakrakow.statscore.com/pl...ventId=4506676
Odpowiedz cytując
wolfy
Senior Member

Od: 01.2005

Stary 16.07.2022, 13:51
serek.c2 napisał(a):Wyświetl post
Trzymasz kciuki?
Na to wygląda.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując
FraMat
Senior Member

Od: 03.2003

Stary 16.07.2022, 14:55
wolfy napisał(a):Wyświetl post
A Wy na trzeźwo te biadolenie produkujecie? Jeśli tak to wyrazy współczucia. Trzeba być niezłym złamasem żeby wszędzie szukać wektora ataku na klub któremu się rzekomo kibicuje. Taki poziom żółci, zacietrzewienia i frustracji jest zrozumiały tylko u osób zaburzonych, ew. kibiców Cracovii.
Jak przegramy - będziecie triumfować, jak wygramy - zamkniecie mordy na chwilę, ew. będzie jakiś krótki neutralny komentarz. To jest kibicowanie?
Nie - to jest frajerstwo. Nie realizm, nie rzeczowa krytyka, tylko odreagowywanie własnych frustracji.
Sorry, ale zupełnie nie masz racji.
Nikt tutaj nie próbuje atakować klubu, któremu kibicuje.
Jeśli nie zauważyłeś, ataki idą na nieudolny zarząd.
Powtórzę to, o czym wielokrotnie pisałem:
- doceniam wkład Kuby i całego trio w uratowanie Wisły przed zbankrutowaniem
- nieustannie widzę, że ten zarząd jest nieudolny i jak na razie nie widać żadnych symptomów tego, że czegokolwiek się nauczył po największej od ponad 20 lat klęsce sportowej i wizerunkowej.

Być może nasz mecz otwarcia w I lidze wygramy, przegramy, lub zremisujemy.

Niczego to nie zmieni dopóki klub nie zacznie być zarządzany profesjonalnie - będziemy w marazmie.

Dopóki Kuba nie zrozumie, że nie wystarczy powiedzieć "zajebałem" a potem wyjaśnić, że w tym słowie chodziło o odniesioną i nie wyleczoną kontuzję, dopóki nie zacznie funkcjonować jakiś poważny plan na funkcjonowanie klubu oprócz "kibicu, dej kasę", dopóty żadne zwycięstwo z Sandecją czy innym klubem I ligi niczego nie zmieni.

Stwierdzenie "Jak przegramy - będziecie triumfować, jak wygramy - zamkniecie mordy na chwilę, ew. będzie jakiś krótki neutralny komentarz. To jest kibicowanie?" jest zupełnie nie na temat.

Czy wygramy, czy przegramy ja zawsze będę krytykował zarząd za to, co zrobił, za to czego nie zrobił, dopóki nie zajdą jakieś konkretne zmiany w podejściu do profesjonalnego zarządzania klubem.
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać

Odpowiedz cytując
MiroPL
Member

Od: 09.2010

Stary 16.07.2022, 15:04
Ja napiszę tyle, że jak ostatnią rundą wiedziałem, że będzie walka o Ekstraklasę to teraz nie wiem nic. 1 Liga kompletnie niewiadomą
Odpowiedz cytując
Drozd
Senior Member

Stary 16.07.2022, 15:57
Tak Drozd, a bez trio ta potężna grupa ludzi byłaby dzisiaj co najwyżej w III lidze, zresztą tym, którzy robili szemrane interesy wcale nie zależało i nie zależy na wyniku sportowym, dilerkę świetnie prowadzi się również w IV lidze.
Ale o czym Ty pieprzysz? Jaką dilerkę? Aktualnie jesteśmy w czarnej dupie nie przez finanse czy dilerkę, a przez położenie lagi na WYNIK SPORTOWY, przez szeroko rozumiany zarząd. Jakiś półmózg wymyślił, że nie ma co się sadzić na wyniki, żeby później nikt się nie czepiał że nie wyszło. Gramy sobie w piłeczkę, a o walce o coś to pogadamy za parę lat. NAWET TERAZ NIKOMU NIE PRZESZŁO PRZEZ USTA ŻE MUSIMY AWANSOWAĆ. Brzęczek pieprzy coś o przebudowie, o trudnej lidze no k.... deja vu.

Jak nie będzie na placu widać chęci i zap....alania, nie będzie widać że celem jest awans, a nie jak bredzi Brzęczek górna połówka. To h... to wszystko strzeli, zobaczysz...
Hej Nasz TS !!
Odpowiedz cytując
Jaroo1
Senior Member

Stary 16.07.2022, 16:06
Przypominam, że żeby awansować to my musimy w każdym meczu, już od początku zapierdalać. Bo to nie będzie tak, że sobie prześpimy 10 meczów a później w 24 kolejkach na luzie się nadrobi żeby chociaż na drugim miejscu być. To już nie ekstraklasa gdzie można było się cieszyć z miejsc 6 czy 10 mając je za relatywnie niewielkie punktowanie, tutaj będzie trzeba punktować mocno, bo walka jest o dwa miejsca (o barażach nie mówię bo mogą się źle dla nas skończyć)
Odpowiedz cytując
Drozd
Senior Member

Stary 16.07.2022, 16:16
I wygląda na to że taki jest plan, 6 miejsce jakoś może się zajmie, a jak odpadniemy w barażu to przecież wiadomo, że dyspozycja dnia, pech, sędziowie, pogoda, sraczka. Wszystko może się zdarzyć, a winnych być nie może bo zostali już tylko ci z wewnętrznego kręgu. GWARANTUJĄCY RODZINNĄ ATMOSFERĘ.
Hej Nasz TS !!
Odpowiedz cytując
aNouc
Senior Member

Od: 04.2005

Stary 16.07.2022, 16:34
Wyjściowa "11" na mecz z Sandecją:

https://www.twitter.com/WislaKrakowS...14009492865024
Odpowiedz cytując
wiesniak842
Socios Wisła Kraków

Od: 01.2015

Stary 16.07.2022, 16:37
Gięta z grilla na stadionie!!! .... z wynikiem
Odpowiedz cytując
For_FuN_
Senior Member

Od: 08.2004

Stary 16.07.2022, 17:24
Po kadrze jaką zbudowano spodziewam się 1 : 1(+dramatyczne jeśli chodzi o poziom spotkanie).
Odpowiedz cytując
Szneka
Socios Wisła Kraków

Od: 11.2002

Stary 16.07.2022, 18:26
OCZY KRAWAIĄ. W CIĄGU PÓŁ ROKU UPAŚĆ NA POZIOM PODWÓRKOWY................ Liczyłem, że Balta Fernandez Fazlagić Żyro zrobią różnicę. póki co ani jednej składnej akcji, Fazlagicia na boisku brak, Starzyński odbija się od Sączersów jak od ściany, Duda niewidoczny a Mehremić dzięki sędziemu jeszcze gra w tym meczu.
WISEŁKA KRAKÓW TO DUMA WSZYSTKICH POLAKÓW

Odpowiedz cytując
Jaroo1
Senior Member

Stary 16.07.2022, 18:31
Jak będzie 1/1/14 to i tak w sumie progres
Odpowiedz cytując
bridgeburner
Senior Member

Od: 06.2009

Stary 16.07.2022, 18:43
Sparingi w ofensywie wyglądały slabiutko , to kto by się spodziewał że w lidze też będzie słabo?
Jak tu nie przyjdzie do ofensywy 2-3 ludzi do grania na już to w grudniu będzie po sezonie
Btw bardzo chciałbym być świadkiem procesu decyzyjnego podczas którego uznano że warto ściągnąć Michała Zyro
"Czy mogłem sie cofnąć - cofnąć do czego, do kogo, do jakiego mnie ? Nie ma żadnego momentu w przeszłości, który, cudownie zmieniony, odwróciłby bieg mojego życia, żadnej katastrofy, która mi sie przydarzyła, wskutek czego jestem inny, niż byc powinieniem; niczego takiego nie potrafie wskazać"
Odpowiedz cytując
Jaroo1
Senior Member

Stary 16.07.2022, 18:56
A ja procesu decyzyjnego, że warto zostawić Dawida oraz Jurka...
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów