The White Star Division - Wisła Kraków

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło

Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

-->
Zakłady na Wisłę? Legalni bukmacherzy w Polsce - ranking i recenzje. Sprawdź też STS kod promocyjny.
Odpowiedź

Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
Levis88
Senior Member

Od: 02.2015

Ignoruj użytkownika Pomoc
Stary 07.05.2022, 22:05
A my ile musimy zdobyć?
Odpowiedz cytując
Skawa Wadowice
Senior Member

Od: 09.2007

Stary 07.05.2022, 22:08
Po co usuwac temat? 1 liga pewna mimo matematycznych szans. Brdzie miesiac rozpczy a potem zycie toczy sie dalej. Dzisiaj na trybunach byla miazga. Przyszli ci co im zalezalo i doping prze kurewski o ktorym 70% druzyn w ekstrakklasie w tym nasza sasiadka ktora ma regularne 6 tysiecy moze pomarzyc. Ten mecz pokazal ze my bedziemy zawsze a do ekstraklasy wrocimy wlasnie ze wzgledu na to ze dalej jestesmy marka ktora przyciaga sponsorow i dzieki temu przetrwamy na lajcie w 1 lidze.

Jeszcze bedzie pieknie
Odpowiedz cytując
Elendil
Senior Member

Od: 01.2005

Stary 07.05.2022, 22:24
Doping dziś zmiażdżył, ciekawe czy gdyby spadała Legia czy Lech to mieli by na stadionie blisko 20 tysięcy dopingujących do końca kibiców. Chyba raczej rzucających w nich czym popadnie.

Szkoda tylko, że jak kibicowsko to liga mistrzów, tak piłkarsko 1 liga i nic więcej.
Odpowiedz cytując
Ajax
Socios Wisła Kraków

Od: 05.2003

Stary 07.05.2022, 22:39
Elendil napisał(a):Wyświetl post
Doping dziś zmiażdżył, ciekawe czy gdyby spadała Legia czy Lech to mieli by na stadionie blisko 20 tysięcy dopingujących do końca kibiców. Chyba raczej rzucających w nich czym popadnie.

Szkoda tylko, że jak kibicowsko to liga mistrzów, tak piłkarsko 1 liga i nic więcej.
Lech - zdecydowanie tak, Legia grałaby przy pustych trybunach.
Odpowiedz cytując
FraMat
Senior Member

Od: 03.2003

Stary 07.05.2022, 22:44
Obawiam się, że przystępując do rozgrywek w I lidze nasz zarząd znowu je zlekceważy

- "Przecież my jesteśmy Wisła Kraków!!! Awans dokona się automatycznie."
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać

Odpowiedz cytując
Ajax
Socios Wisła Kraków

Od: 05.2003

Stary 07.05.2022, 22:45
FraMat napisał(a):Wyświetl post
Obawiam się, że przystępując do rozgrywek w I lidze nasz zarząd znowu je zlekceważy

Też się tego obawiam i gdybym miał na coś postawić swoje pieniądze na taki wariant bym postawił.
Odpowiedz cytując
Blixa
Senior Member

Od: 08.2006

Stary 07.05.2022, 22:53
Tez mam takie obawy i wydaje mi sie ze powiekszenie ekstraklasy dalo im falszywe poczucie bezpieczenstwa.
Odpowiedz cytując
Karherop
Socios Wisła Kraków

Od: 02.2006

Stary 08.05.2022, 00:10

W sumie z tego co gdzieś ostatnio czytałem wypowiedź szanownego prezesa to chyba są świadomi że będą musieli zredukować budżet nawet o 50-70% i w 1 lidze to bajki nie będzie

Zacznijmy od tego że nie będziemy wynajmować całego stadionu tylko max 2 trybuny. Zacznie się cięcie kosztów.

Będzie próba renegocjacji kontraktów zawodników którzy się do czegoś nadają (Frydrych, Poletanovic, Uryga, Colley) - to wcale nie będą łatwe i przyjemne rozmowy. Jak zawodnicy pójdą za rozsądkiem to w klubie zostanie młodzież + Uryga, Kuba i Sadlok od biedy.

W 1 lidze każdy się będzie na nas spinał. W esa tak było, a co dopiero będzie w 1 lidze.
Odpowiedz cytując
MaLk
Socios Wisła Kraków

Od: 08.2016

Stary 08.05.2022, 00:26
Karherop napisał(a):Wyświetl post
W sumie z tego co gdzieś ostatnio czytałem wypowiedź szanownego prezesa to chyba są świadomi że będą musieli zredukować budżet nawet o 50-70% i w 1 lidze to bajki nie będzie

Zacznijmy od tego że nie będziemy wynajmować całego stadionu tylko max 2 trybuny. Zacznie się cięcie kosztów.

Będzie próba renegocjacji kontraktów zawodników którzy się do czegoś nadają (Frydrych, Poletanovic, Uryga, Colley) - to wcale nie będą łatwe i przyjemne rozmowy. Jak zawodnicy pójdą za rozsądkiem to w klubie zostanie młodzież + Uryga, Kuba i Sadlok od biedy.

W 1 lidze każdy się będzie na nas spinał. W esa tak było, a co dopiero będzie w 1 lidze.
No, tak są świadomi, że już miesiąc temu (po trzech kolejnych sezonach walki o utrzymanie) zaczęli sprawdzać ile kluby mają budżetu w I lidze.

Nie no, oczywiście - nie zaczęli sprawdzać ile Wisła może mieć budżetu, jakie może mieć koszty i przychody, kogo zostawić, co można ściąć, a co nie. Zaczęli sprawdzać budżety innych.
Odpowiedz cytując
Jagul
Senior Member

Od: 06.2007

Stary 08.05.2022, 08:42
MaLk napisał(a):Wyświetl post
No, tak są świadomi, że już miesiąc temu (po trzech kolejnych sezonach walki o utrzymanie) zaczęli sprawdzać ile kluby mają budżetu w I lidze.

Nie no, oczywiście - nie zaczęli sprawdzać ile Wisła może mieć budżetu, jakie może mieć koszty i przychody, kogo zostawić, co można ściąć, a co nie. Zaczęli sprawdzać budżety innych.
I tak kluczowy będzie 1 ligowy terminarz.
Zwolennik zadłużenia
Sierota po Cupiale
Sekciarz spadkowy
Odpowiedz cytując
Arkadiusz.Czerepach
Senior Member

Od: 11.2016

Stary 08.05.2022, 09:19
Ja już mam polsat sport
ile kosztuje abonament , czy jest możliwy jakoś bez UPC , albo bez telefonu w plusie ?
Odpowiedz cytując
s1mone
Senior Member

Od: 03.2007

Stary 08.05.2022, 11:54
Ja mam jako abonent canala na c+ online kanaly polsat sport premium 1-4. Jest na nich 1 liga? Czy to są inne kanały polsatu?
Odpowiedz cytując
krysztal
Senior Member

Od: 05.2011

Stary 08.05.2022, 12:01
Nie. Ja się jeszcze z tym faktem nie pogodziłem. Ciągle jest szansa i to wcale nie tylko matematyczna a realna
Odpowiedz cytując
krysztal
Senior Member

Od: 05.2011

Stary 08.05.2022, 12:02
s1mone napisał(a):Wyświetl post
Ja mam jako abonent canala na c+ online kanaly polsat sport premium 1-4. Jest na nich 1 liga? Czy to są inne kanały polsatu?
Nie ma. Polsat Sport Extra chyba trzeba mieć
Odpowiedz cytując
MiroPL
Member

Od: 09.2010

Stary 08.05.2022, 12:02
Do tej pory nie pokazywali wszystkich meczy w Polsat Sport tylko wybrane.
Odpowiedz cytując
FraMat
Senior Member

Stary 08.05.2022, 12:08
MiroPL napisał(a):Wyświetl post
Do tej pory nie pokazywali wszystkich meczy w Polsat Sport tylko wybrane.
teraz trzeba będzie naciskać na polsat

Jest jeszcze takie coś:
https://polsatboxgo.pl/wideo/sport
https://www.laczynaspilka.pl/aktualn...-do-transmisji
Ostatnio edytowane przez FraMat : 08.05.2022 o godz. 12:12.

Odpowiedz cytując
czaro
Senior Member

Od: 11.2004

Stary 08.05.2022, 12:17

Też się tego obawiam.

Także w przypadku piłkarzy. Nam w pierwszej lidze chyba przydałby się skład takich walczaków i biegaczy. Gruszkowski idealnie pasuje do tego, co mam na myśli. Ktoś ogląda 1. ligę i może potwierdzic?
Konta "czaro" na innych portalach (w tym tt) nie są moje. Nie odpowiadam za publikowane tam treści.
Odpowiedz cytując
AS82
Senior Member

Od: 07.2005

Stary 08.05.2022, 18:51
Najważniejsze żeby w 1 lidze był łatwy terminarz , wtedy awans pewny
wódka, parówki,chrzan i żarówki
Odpowiedz cytując
marikbeats
Junior Member

Od: 03.2018

Stary 08.05.2022, 19:06
Wisła nie spadnie bo za dużo kosztowałoby to ekstraklasa. Sezon jest wyreżyserowany tak aby trzymał w napięciu do ostatniej kolejki niczym dobra Hollywoodzka produkcja. Spadną kluby z najmniej opłacalne jeśli chodzi o dochody ekstraklasy. Tyczy się to m.in Łecznej, Termalicy , Stali , Lubina .
Odpowiedz cytując
czaro
Senior Member

Od: 11.2004

Stary 08.05.2022, 19:11
marikbeats napisał(a):Wyświetl post
Wisła nie spadnie bo za dużo kosztowałoby to ekstraklasa. Sezon jest wyreżyserowany tak aby trzymał w napięciu do ostatniej kolejki niczym dobra Hollywoodzka produkcja. Spadną kluby z najmniej opłacalne jeśli chodzi o dochody ekstraklasy. Tyczy się to m.in Łecznej, Termalicy , Stali , Lubina .
Czy przez tego samego reżysera, który nagrywał lądowanie Amerykanów na księżycu?
Konta "czaro" na innych portalach (w tym tt) nie są moje. Nie odpowiadam za publikowane tam treści.
Odpowiedz cytując
marikbeats
Junior Member

Od: 03.2018

Stary 08.05.2022, 20:44
Przez którego tam sobie chcesz . Finał będzie taki jak napisałem .
Odpowiedz cytując
FraMat
Senior Member

Stary 08.05.2022, 21:14
Przez którego tam sobie chcesz . Finał będzie taki jak napisałem .
trzymam cię za słowo... chociaż w cuda nie wierzę

Odpowiedz cytując
R33
Socios Wisła Kraków

Stary 08.05.2022, 21:51
Saragossa, Odense... a ten w cuda nie wierzy.
Odpowiedz cytując
ciastek88
Senior Member

Od: 12.2018

Stary 08.05.2022, 22:14
R33 napisał(a):Wyświetl post
Saragossa, Odense... a ten w cuda nie wierzy.
Nie wziąłeś najważniejszego pod uwagę nie było wtedy u nas TRIO
@JustynaKrupa77: Forum @wislakrakowcom to wesołe miejsce czasem. Ja się mogę z niego dowiedzieć od czasu do czasu np. że jestem "zmywaczką do naczyń" albo: "wezcie mi tej idiotki nie przypominajcie , koneser balkanskiej pilki , k... ogladnela pewnie na youtube jakis skrot z derbow belgradu" 🙃
Odpowiedz cytując
R33
Socios Wisła Kraków

Stary 08.05.2022, 23:08
No w sumie w zarządzie nie, aczkolwiek myślę, że taki Tomasz Jażdżyński w obu meczach na trybunach był. Jarosław Królewski raczej tylko w jednym.
Odpowiedz cytując
MiroPL
Member

Od: 09.2010

Stary 08.05.2022, 23:51
Co ty chłopie bredzisz?
To Górnik zakończył z happy end?
ŁKS chyba coś gorzej....
Odpowiedz cytując
s1mone
Senior Member

Od: 03.2007

Stary 09.05.2022, 00:00
Dzięki Framat za te linki, bo to może być jedyny sposób na oglądanie naszej gry w przyszłym sezonie.

Na mecze już od dawna nie chodzę niestety, córka za mała jeszcze, żeby ją zainteresować a wybycie z domu na 5h z dojazdem nie wchodzi w grę, bo i tak mało jestem w domu. Za dużo pracuję. Co innego jakbym żonie zafundował urlop od córki, ale na to przyjdzie jeszcze czas jak trochę podrośnie. Może będę miał szansę na powrót do czasów młodości, jakby złapała bakcyla
Odpowiedz cytując
willow
a.k.a. morgenes

Od: 11.2002

Stary 09.05.2022, 08:04
Ktoś się orientuje, jak jest skonstruowana umowa z Orlenem? Zostaną z nami przy ewentualnym spadku?
"Gdy wracam do domu i się zamyśle, myślę o Wiśle..."
K.I.Gałczyński

"I skończył się mecz w Londynie i tak i to jest prawda!!!..."
Odpowiedz cytując
Eternit
Senior Member

Od: 06.2009

Stary 09.05.2022, 09:04
Jak z umową na użytkowanie stadionu? Płacimy stałą, określoną stawkę miastu? Czy może mamy jakieś pole manewru, że np w wypadku gry w I lidze możemy wynajmować część trybun tak by zejść z kosztów nie tylko za ochronę itp. ale także za pieniądze które musimy płacić miastu.
Odpowiedz cytując
Karherop
Socios Wisła Kraków

Od: 02.2006

Stary 09.05.2022, 10:23
Eternit napisał(a):Wyświetl post
Jak z umową na użytkowanie stadionu? Płacimy stałą, określoną stawkę miastu? Czy może mamy jakieś pole manewru, że np w wypadku gry w I lidze możemy wynajmować część trybun tak by zejść z kosztów nie tylko za ochronę itp. ale także za pieniądze które musimy płacić miastu.
Garbarnia w 1 lidze wynajmowała tylko jedna trybunę. Na pewno pójdziemy tym tropem. Będą mieli co prawda nie lada zagwostke jakie sektory zostawić ale to już problem gory.

Poza tym wynajmujemy przestrzeń biurowa/sklepowa i to jest także spore obciążenie.

Nie mam co prawda tych danych - ale ktoś wie jakie są premie dla klubów z 1 ligi z tytułu praw telewizyjnych? Z tego co kojarzę w ostatnimi laty z racji słabych wyników dostawaliśmy 8-9 mln.

Coś mi się wydaje że w 1 lidze to nawet nie jest 1/3 tej kwoty dla czołowych klubów
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów