The White Star Division - Wisła Kraków

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło

Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

-->
Zakłady na Wisłę? Legalni bukmacherzy w Polsce - ranking i recenzje. Sprawdź też STS kod promocyjny.
Odpowiedź

Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
Karherop
Socios Wisła Kraków

Od: 02.2006

Ignoruj użytkownika Pomoc
Stary 22.02.2022, 12:18
wolfy napisał(a):Wyświetl post
Jesteś głupi, to nie zrozumiesz.

W meczach ze Stalą i Łęczną zdobyliśmy jeden punkt, mamy punkt przewagi nad strefą spadkową, bardzo trudny terminarz i skład węgla i sklejki (to nawet nie jest drewno). Nawet biegać nie mamy sił po super nowoczesnych treningach Guli o których pisałeś.

Nie mamy nic.

Dalej zaskoczony?
Nie terminarz jest najgorszy, nie forma poszczególnych zawodników, nawet nie zawodnicy których posiadamy.

Najgorsza jest psychika piłkarzy, którzy nie potrafią udźwignąć walki o spadek w meczu z Górnikiem Łęczna. Ten mecz miał być jak finał. Jak najważniejszy mecz w sezonie. Jak mają dać radę z Legią czy z Pogonią na ich terenie?

Ja to widziałem przez 15 minut.

Poza tym druga rzecz - czas, forma rywali, ilość kolejek do końca.

Wczoraj statystyka nam dawała 50% szans na spadek. Ja pokusze sie nawet o więcej.

Nawet jak przyjdą/wypożyczymy konkretnych 2-3 gości, nawet jeśli Brzęczek to poukłada. To ja nie wiem czy za 4 kolejki, gdy będziemy mieć np do odrobienia 7 punktów do Legii, 5 punktów do Łęcznej. 7 punktów do Warty, 6 pkt do Lubina czy 7 pkt do Śląska to czy my będziemy w stanie wyprzedzić 2 z tych 5 zespołów?

Niestety z każdym meczem w to wątpię.

Spadku do 1 ligi jeszcze nie przeżyłem, ale pora się na to myśl nastawić.

Tu potrzeba cudów. Jak w piątek go nie będzie to nie wiem kiedy ma się wydarzyć.
Odpowiedz cytując
sandomingo
Senior Member

Od: 03.2005

Stary 22.02.2022, 12:23
Karherop napisał(a):Wyświetl post

Spadku do 1 ligi jeszcze nie przeżyłem, ale pora się na to myśl nastawić.
To będziesz miał nowe doświadczenie. Życie. Rzadko kiedy jesteśmy gotowi na to, co nas czeka Trzeba będzie się przystosować.
Odpowiedz cytując
Gubernator
Member

Od: 08.2015

Stary 22.02.2022, 12:35
Yggdrasil napisał(a):Wyświetl post
Ej...co wy tak kraczecie..straszne czarnowidztwo..zobaczmy po kolei terminarz

Legia (wyj) - możliwy każdy wynik
Lechia (wyj) - 1 pkt możliwy
Lech (dom) - cięzko, ale 1 pkt możliwy
Pogoń (wyj) - cięzko
Piast (dom) - możliwe nawet 3pkt
Zabrze (dom) - możliwe nawet 3pkt
Śląsk (wyj) - trudno powiedziec jak beda druzyny wówczas graly
Płock (dom) - mozliwe 3 pkt
derby (wyj) - kazdy wynik mozliwy bez wzgledu na forme
Jaga (dom) - mozliwe 3 pkt
Radom (wyj) - zalezy o co bedzie gral Radomiak, ale moze i 3pkt mozliwe..1 napewno
Warta (dom) - ostatni mecz..mozliwe ze walka o życie..moze to być jak finał

Czy to naprawdę tak źle wygląda, jeżeli zagramy tak jak dzisiaj? A może Ondrasek coś strzeli, a może Hiszpan wyzdrowieje..

Spokojnie bedzie dobrze
Też nie rozumiem po co ludzie panikują ! https://www.youtube.com/watch?v=zqEx6YEvw9Y Dobry przekaz jest najważniejszy !
Odpowiedz cytując
Kac
Senior Member

Od: 06.2004

Stary 22.02.2022, 13:22
sandomingo napisał(a):Wyświetl post
To będziesz miał nowe doświadczenie. Życie. Rzadko kiedy jesteśmy gotowi na to, co nas czeka Trzeba będzie się przystosować.
wielu odpusci, zobaczysz, a my tez nie wrocimy po roku do Ekstraklasy, nie ma opcji

spadek to nasz koniec kibicowski na dlugie lata
STOP kompleKSom!
Odpowiedz cytując
sandomingo
Senior Member

Stary 22.02.2022, 13:24
Kac napisał(a):Wyświetl post
wielu odpusci, zobaczysz, a my tez nie wrocimy po roku do Ekstraklasy, nie ma opcji

spadek to nasz koniec kibicowski na dlugie lata
A mnie się wydaje, że wcale nie.
Ani sportowo ani kibicowsko.
Ale wiadomo, rzeczywistość pokaże jak będzie. Bo obaj opieramy się na przypuszczeniach..
Odpowiedz cytując
kristos
Senior Member

Od: 11.2002

Stary 22.02.2022, 14:09
Wczoraj było już dużo lepiej , ale jeszcze brakuje przyspieszenia w rozgrywaniu piłki.
Skuteczność też pozostawia wiele do życzenia. Brakuje dobrego napastnika.
"Ścieżka sprawiedliwości wiedzie przez nieprawości
samolubnych i tyranię złych ludzi"......
Odpowiedz cytując
pepe72
Senior Member

Od: 08.2005

Stary 22.02.2022, 14:16
Zdajesz sobie sprawę, że jedno nie wyklucza drugiego? Spadają trzy drużyny.
To co bierzesz za płacze jest realną oceną naszej sytuacji w tej chwili.
Zdaję sobie sprawę. Ale po to udzielam się w statystycznym by mieć świadomość, że nie tylko my.

Kod:
#      Wisła           Górnik Ł        Legia           Bruk-Bet        Zagłębie          Warta         Śląsk     
23     Legia     w     Stal      d     Wisła     d     Craxa     w     Śląsk     w     Jaga      w     Zagłębie  d
24     Lechia    w     WPłock    w     Śląsk     d     Warta     d     Piast     d     BBT       w     Legia     w
25     Lech      w     Legia     d     Górnik Ł  w     Zagłębie  d     BBT       w     Górnik Z  d     Radomiak  d
                                       BBT       d     Legia     w  
26     Pogoń     w     Lechia    w     Raków     w     Górnik Z  w     Warta     d     Zagłębie  w     Wpłock    w
27     Piast     d     Pogoń     d     Lechia    d     Radomiak  d     Jaga      w     Raków     d     Lech      d
28     Górnik Z  d     Piast     w     Lech      w     Lechia    w     Stal      d     Craxa     d     Raków     w
29     Śląsk     w     Radomiak  d     Piast     d     Raków     d     Craxa     w     Stal      w     Wisła     d
30     Wpłock    d     Raków     w     Pogoń     w     Śląsk     w     Górnik Z  d     Lechia    w     BBT       d
31     Craxa     w     Lech      w     Stal      w     Wpłock    d     Lechia    d     Piast     d     Jaga      w
32     Jaga      d     BBT       d     Górnik Z  d     Górnik Ł  w     Radomiak  w     Wpłock    w     Pogoń     d
33     Radomiak  w     Górnik Z  w     Jaga      w     Piast     d     Raków     d     Lech      d     Stal      w
34     Warta     d     Jaga      d     Craxa     d     Pogoń     w     Lech      w     Wisła     w     Górnik Z  d
Cele Wisły na sezon (2022/23)
1. awansować
2. ... w marcu - to ekstremalnie trudne, ale warto spróbować
3. ... w kwietniu
Odpowiedz cytując
wolfy
Senior Member

Od: 01.2005

Stary 22.02.2022, 17:49
pepe72 napisał(a):Wyświetl post
Zdaję sobie sprawę. Ale po to udzielam się w statystycznym by mieć świadomość, że nie tylko my.

Kod:
#      Wisła           Górnik Ł        Legia           Bruk-Bet        Zagłębie          Warta         Śląsk     
23     Legia     w     Stal      d     Wisła     d     Craxa     w     Śląsk     w     Jaga      w     Zagłębie  d
24     Lechia    w     WPłock    w     Śląsk     d     Warta     d     Piast     d     BBT       w     Legia     w
25     Lech      w     Legia     d     Górnik Ł  w     Zagłębie  d     BBT       w     Górnik Z  d     Radomiak  d
                                       BBT       d     Legia     w  
26     Pogoń     w     Lechia    w     Raków     w     Górnik Z  w     Warta     d     Zagłębie  w     Wpłock    w
27     Piast     d     Pogoń     d     Lechia    d     Radomiak  d     Jaga      w     Raków     d     Lech      d
28     Górnik Z  d     Piast     w     Lech      w     Lechia    w     Stal      d     Craxa     d     Raków     w
29     Śląsk     w     Radomiak  d     Piast     d     Raków     d     Craxa     w     Stal      w     Wisła     d
30     Wpłock    d     Raków     w     Pogoń     w     Śląsk     w     Górnik Z  d     Lechia    w     BBT       d
31     Craxa     w     Lech      w     Stal      w     Wpłock    d     Lechia    d     Piast     d     Jaga      w
32     Jaga      d     BBT       d     Górnik Z  d     Górnik Ł  w     Radomiak  w     Wpłock    w     Pogoń     d
33     Radomiak  w     Górnik Z  w     Jaga      w     Piast     d     Raków     d     Lech      d     Stal      w
34     Warta     d     Jaga      d     Craxa     d     Pogoń     w     Lech      w     Wisła     w     Górnik Z  d
Doprawdy? Bo niedawno udzielałeś się w statystycznym po to żeby wyśmiewać oszołomów wskazujących że chyba jednak wygląda to wszystko bardzo niepokojąco...
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując
skarabeus
Senior Member

Od: 02.2019

Stary 22.02.2022, 18:18
wolfy
Jak zaczynasz obrazac, to zwykle dlatego, ze brakuje ci argumentow Spusc z zylki, bo ci zaraz peknie

Brzeczek mowil o bardzo dobrej pracy, ktora wykonal Gula Rozumiem, ze tez jest glupi Niech bedzie, ze i on, i ja, jestesmy dwa glupki, ty za to jestes "mondry"
Odpowiedz cytując
ciastek88
Senior Member

Od: 12.2018

Stary 22.02.2022, 18:26
skarabeus napisał(a):Wyświetl post

Brzeczek mowil o bardzo dobrej pracy, ktora wykonal Gula Rozumiem, ze tez jest glupi Niech bedzie, ze i on, i ja, jestesmy dwa glupki, ty za to jestes "mondry"
Mówił też , że Skvarka to bardzo dobry piłkarz
@JustynaKrupa77: Forum @wislakrakowcom to wesołe miejsce czasem. Ja się mogę z niego dowiedzieć od czasu do czasu np. że jestem "zmywaczką do naczyń" albo: "wezcie mi tej idiotki nie przypominajcie , koneser balkanskiej pilki , k... ogladnela pewnie na youtube jakis skrot z derbow belgradu" 🙃
Odpowiedz cytując
skarabeus
Senior Member

Stary 22.02.2022, 18:51
Problem polega na tym, ze to jest dobry pilkarz. Tylko u nas kompletnie tego nie potrafi pokazac. Nie wiem czy glowa zawodzi, czy po prostu system gry nie dla niego, czy tez liga zbyt silowa.

Podobnie Mlynski. On jak urosl to stracil bardzo wiele walorow, ktore mial jak debiutowal w lidze. Ale to nie zmienia faktu, ze umiejetnosci ma. Tylko co z tego, jak nie widac tego na placu.
Odpowiedz cytując
wolfy
Senior Member

Stary 22.02.2022, 18:58
Problem polega na tym, ze to jest dobry pilkarz. Tylko u nas kompletnie tego nie potrafi pokazac. Nie wiem czy glowa zawodzi, czy po prostu system gry nie dla niego, czy tez liga zbyt silowa.

Podobnie Mlynski. On jak urosl to stracil bardzo wiele walorow, ktore mial jak debiutowal w lidze. Ale to nie zmienia faktu, ze umiejetnosci ma. Tylko co z tego, jak nie widac tego na placu.
Znowu argument: "to super piłkarz, tylko mecze gra beznadziejne".
Być może jednak nie jest taki dobry? Być może dlatego odbił się od ligi węgierskiej? Być może dlatego menago upchnął go do Wisły, bo nikt rozsądny nie da mu takich pieniędzy a nam każdą ofiarę można wcisnąć?

Cóż, szczerze mówiąc mam to gdzieś. Tak samo jak miałem gdzieś czy Mawutor celowo odbija piłkę piszczelami czy przypadkiem u nas mu tak cały czas wychodzi.

Tak samo jak mam gdzieś czym nowoczesne treningi Guli różniły się od "wuefisty" Skowronka. Wystarczy mi efekt końcowy.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując
skarabeus
Senior Member

Stary 22.02.2022, 19:51
Tu sie zgadzamy, ze efekt koncowy Guli i Skowronka byl dokladnie taki sam.
Odpowiedz cytując
LucjuszWielki
Socios Wisła Kraków

Od: 02.2012

Stary 22.02.2022, 20:03
Gubernator napisał(a):Wyświetl post
Moim zdaniem zagraliśmy wspaniale. Mamy mocny skład który poradził sobie z dzisiejszym sprawdzianem. 1 pkt brał bym przed meczem w ciemno. Brzęczek to jednak fachowiec.
O czym ty pierd... człowieku. Jesteśmy mocni. Wspaniali piłkarze, prze .... trener
Savic chujowy ale zajebisty

Super więc brońmy się w następnym meczach a na pewno będziemy punktować

Też nie rozumiem po co ludzie panikują ! https://www.youtube.com/watch?v=zqEx6YEvw9Y Dobry przekaz jest najważniejszy !
Tak sobie przeglądam co ten uzytkownik pisze... ani to mądre, ani zabawne... może poleziesz na facebooka męczyć tam innych?

Odpowiedz cytując
Dive Pirate
Senior Member

Od: 03.2004

Stary 23.02.2022, 00:40
Też to zauważyłem szkoda emocji, takich to się ukrywa.
Odpowiedz cytując
Karherop
Socios Wisła Kraków

Od: 02.2006

Stary 23.02.2022, 08:51
wolfy
Jak zaczynasz obrazac, to zwykle dlatego, ze brakuje ci argumentow Spusc z zylki, bo ci zaraz peknie

Mówił też pod jakim wrażeniem jest klasy Skvarki.

Przecież każde jedno słowo na konferencjach to kurtuazja.

Brzęczek za długo jest trenerem by nie wiedzieć że dziennikarzom mozna co najwyżej przekazywać 10% prawdy. Reszta zostaje w szatni i klubie
Odpowiedz cytując
skarabeus
Senior Member

Stary 23.02.2022, 11:10
Karherop,
byles na jakims treningu? Problem Skvarki jest taki, ze on na treningach podaje najdokladniej, klepie z pierwszej, dobrze drybluje. Przychodzi mecz i podaje w aut, spoznia zagrania, przeciaga etc.
Odpowiedz cytując
Jagul
Senior Member

Od: 06.2007

Stary 23.02.2022, 11:13
Karherop,
byles na jakims treningu? Problem Skvarki jest taki, ze on na treningach podaje najdokladniej, klepie z pierwszej, dobrze drybluje. Przychodzi mecz i podaje w aut, spoznia zagrania, przeciaga etc.
Ale co w tym dziwnego?
Jak w treningu grasz na Sadloka, Gruszkowskiego, Szota, Szotę czy Ringa to wyglądasz dobrze. W meczu ligowym rywale są lepsi.
Zwolennik zadłużenia
Sierota po Cupiale
Sekciarz spadkowy
Odpowiedz cytując
wolfy
Senior Member

Stary 23.02.2022, 11:16
Jagul napisał(a):Wyświetl post
Ale co w tym dziwnego?
Jak w treningu grasz na Sadloka, Gruszkowskiego, Szota, Szotę czy Ringa to wyglądasz dobrze. W meczu ligowym rywale są lepsi.
No i na treningu nie ma tak ostrej gry jak w meczach, każdy szanuje nogi kolegów.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując
sandomingo
Senior Member

Stary 23.02.2022, 11:30
No i na treningu nie ma tak ostrej gry jak w meczach, każdy szanuje nogi kolegów.
Zależy. Sadlok swego czasu połamał Turgemana.
Odpowiedz cytując
wolfy
Senior Member

Stary 23.02.2022, 11:39
sandomingo napisał(a):Wyświetl post
Zależy. Sadlok swego czasu połamał Turgemana.
Tugerman sam się też kilka razy posypał, m. in. biegnąc podczas meczu, więc tutaj akurat niekoniecznie musiała to być jego wina. Podobnie kiedyś na treningu złamali nogę Małeckiemu.
Wypadki się zdażają, to jednak sport kontaktowy, ale na treningach nie ma takich wejść jak w meczu.

Zresztą Skvarka >> Kuvejlić, Fazlagić. To po prostu nie jest rozgrywający, jest to słaby piłkarz, ale mamy gorszych. Dużo gorszych. Przesadzono z PR-em w jego przypadku i odbił się od oczekiwań których nie mógł przeskoczyć. Do tego Gula ewidentnie go faworyzował co powodowało coraz większy kwas. Czasem powinien był usiąść na ławce kiedy grał ewidentny piach.

Żadne z powyższych to nie jego wina. Taki sobie piłkarz w gównianej, budowanej bezmyślnie drużynie od którego oczekiwano że sam weźmie resztę drewniaków na plecy. Nie zdziwiłbym się gdyby po naszym spadku poszedł np. do Pogoni i grał tam sporo. Nie jako gwiazda od której oczekuje się że sam zastąpi linię pomocy, ale po prostu element dobrze funkcjonującego zespołu.
Ostatnio edytowane przez wolfy : 23.02.2022 o godz. 11:41.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując
skarabeus
Senior Member

Stary 23.02.2022, 11:56
Ale Coley i Frydrych juz takimi tyczkami nie sa.
Odpowiedz cytując
aNouc
Senior Member

Od: 04.2005

Stary 23.02.2022, 21:17
[wideo] - Wisła vs Górnik Łęczna od kulis:

https://www.youtube.com/watch?v=GGRKF9Ao8qs
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź
Narzędzia tematu