The White Star Division - Wisła Kraków

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło

Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

-->
Zakłady na Wisłę? Legalni bukmacherzy w Polsce - ranking i recenzje. Sprawdź też STS kod promocyjny.
Odpowiedź

Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
wislakrakow124
Senior Member

Od: 02.2009

Ignoruj użytkownika Pomoc
Stary 03.05.2015, 11:59
http://www.wisla.krakow.pl/pl/aktual...lkarzem_wisly/

Nie tylko ja to widzialem jak on gra. Dobrze sie stalo.
JAZDA JAZDA JAZDA BIAŁA GWIAZDA
Odpowiedz cytując
63.5 Kg
Senior Member

Od: 06.2003

Stary 03.05.2015, 12:27
Tak się wlasnie konczy jak sie sciaga kopacza na polecenie Cupiala....
Odpowiedz cytując
wolfu
Senior Member

Od: 09.2014

Stary 03.05.2015, 15:12
Na fejsie wielkie oburzenie, że Bangury nie podpisali.
"nie pasuje do zespołu bo chce mu sie grac?"
"przecież dobrze zagrał, bramke strzelił"
"Pojebało ich"
"oby to byl prima aprilis"

takie perełki można wyłapać
Odpowiedz cytując
wislakrakow124
Senior Member

Od: 02.2009

Stary 03.05.2015, 15:29
Nikt go prawie w akcji na zywo nie widzial to tak jest. Strasznie slaby pilkarz i uwazam ze zarzad zrobil dobrze. Jakby go podpisali i ludzie zobaczyli co potrafi to wtedy byloby narzekanie
JAZDA JAZDA JAZDA BIAŁA GWIAZDA
Odpowiedz cytując
gypsy
Senior Member

Od: 08.2010

Stary 03.05.2015, 16:03
Nie widziałam go w akcji, ale lepiej z niego zrezygnować, jeśli rzeczywiście nie spełnia wymagań. Szkoda tylko, że zmarnowaliśmy czas na próbę przywrócenia go do używalności.

Te komentarze z Facebooka rzeczywiście zabawne
Odpowiedz cytując
rafkur
Socios Wisła Kraków

Od: 10.2007

Stary 03.05.2015, 20:26
Kto normalny komentuje cokolwiek na FB?
Odpowiedz cytując
s1mone
Senior Member

Od: 03.2007

Stary 04.05.2015, 03:05
To raczej jest dobry lub nawet bardzo dobry piłkarz jak na nasze warunki.

Jeśli go odpalono to albo za cechy wolincjonalne (bo się trenerowi nie spodobało, że drepta zamiast biegać). No i w sumie nie ma się co dziwić, jak chłop dostaje szansę gry w 1 składzie pierwszy raz od długiego czasu i gra na pół gwizdka jak tu niektórzy opisywali to nic dziwnego, że się go pozbyli.

Drugą opcją jest ta mówiąca o tym, że chłop raczej nie ma szans sie wykurować na tyle by przed dłuższy czas uprawiać sport zawodowo. Raczej chodziło o to pierwsze, bo by go nie rehabilitowali, gdyby nie widzieli szans na jego powrót do zdrowia.

Widocznie kolesiowi się na tyle nie chciało, na ile klub oczekiwał. Możliwe, że nie tylko podczas meczy ale podczas rehabilitacji również.
Ostatnio edytowane przez s1mone : 04.05.2015 o godz. 03:08.
Odpowiedz cytując
KOMINEK
ANAJNARAB

Od: 05.2004

Stary 04.05.2015, 09:05
mecz faktycznie pierwszy ale treningów z pierwszym składem było dużo. Zainwestowali w niego i jakby faktycznie było warto to by go zostawili.
Odpowiedz cytując
IncognitoTSW
Socios Wisła Kraków

Od: 08.2008

Stary 04.05.2015, 09:18
Czy Tomasz Cywka dalej trenuje z nami?
Odpowiedz cytując
brylant17
Senior Member

Od: 07.2006

Stary 04.05.2015, 09:29
IncognitoTSW napisał(a):Wyświetl post
Czy Tomasz Cywka dalej trenuje z nami?
Trenował do 28.04 i teraz czeka na decyzję
Piggy oddaj hajs
Odpowiedz cytując
stalsanok1946
Senior Member

Od: 06.2009

Stary 05.05.2015, 16:13
s1mone napisał(a):Wyświetl post
To raczej jest dobry lub nawet bardzo dobry piłkarz jak na nasze warunki.
dobrze mowisz raczej,ale nie jest. Rowniez widzialem go na oczy,technicznie kozacko,ale bedac tak niskim pilkarzem i czlapac po boisku to dramat,praktycznie zwrotny nie jest,szybkosc na poziomie Stilicia albo Chrapka,ma jednak chlop super podanie,jak komus dawal pilke to po europejsku do nogi albo troszke na wybieg a nie jak w Polsce za plecy,nie pasowal do kontry glownie przez szybkosc,tyle i tez bym go odstrzelil
Lepiej zapobiegać niż leczyć
Odpowiedz cytując
szprotson
Socios Wisła Kraków

Od: 06.2005

Stary 05.05.2015, 18:16
ludziska my ogladamy każdą złotówke siedemnaście razy, wiec nie dziwota że nie zaryzykowali.
Czasy ryzyka minęły wraz z Maaskantem czy wcześniejszymi wariatami, teraz tylko przemyślany i przeanalizowany transfer.
Mam nadzieje ze z takiego założenia wychodzą a nie dlatego ze słabo wypadł przeciwko Przemyślowi.
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno

Odpowiedz cytując
s1mone
Senior Member

Stary 06.05.2015, 01:56
KOMINEK napisał(a):Wyświetl post
mecz faktycznie pierwszy ale treningów z pierwszym składem było dużo. Zainwestowali w niego i jakby faktycznie było warto to by go zostawili.
Nie rozumiemy się.

Ja nie twierdzę, że było warto go zostawić. Twierdzę tylko, że to swojego czasu był świetny piłkarz i na pewno pod względem umiejętności by sie nadał. Tylko jeśli np. ma brzuszek i nie za bardzo się pali, żeby zrzucić (w piłce parę kilo nadwagi i jesteś zupełnie bez formy) - no to sorry. Wystarczy, że nie przejawiał wystarczającej motywacji i determinacji do gry u nas i się nie dziwię, że go odpalono. Jeden Stilić wystarczy (chociaż on trzyma fason jeśli chodzi o sylwetkę przynajmniej - w Lechu pod koniec gry miał z tym problem).
Odpowiedz cytując
stalsanok1946
Senior Member

Od: 06.2009

Stary 27.06.2015, 18:01
pierwszy sparing za nami, jest kilka ciekawych wniosków:
-Jovic nie nadaje się na skrzydło i kategoryczny zakaz oddawania strzałów, kopać przez tyle lat w piłkę i walić jak patałach to jest niepojęte
-pochwały dla Urygi tylko za I połowę, w II już tak pięknie nie było
-Cywka to będzie raczej nasze wzmocnienie, najlepszy na boisku
-Zając tragiczny, chyba menago robi mu łeb z wyższymi zarobkami bo umiejętnościami nie zachwyca, co chwile strata, Moskal go nawet kilka razy opie*dolił za grę, nie przepchnie się nie ucieknie jak ma gościa przy sobie, bo warunki fizyczne mizerne, ale...wchodzi za niego Kuczak i chłopak się przepycha, ciągnie grę na prawym skrzydle, parę razy fajnie zagrywa, widać po nim krakowską piłkę, umie zagrać z klepki, zdecydowanie na plus
-Sadlok dalej gorąca głowa, kiwa się niepotrzebnie, wiele strat, podania na 3 metry daje koledze siłą strzału i się dziwi czego nie skleja piłki dobrze
-Czekaj z niego nic nie będzie
-Popovic mało widoczny, coś tam zagrał gdzieś podał ale bez rewelacji, dało się zauważyć że motorycznie słabiutko u niego
-Buchalik? szkoda słów, na takiego dziada nie ma już recepty, gol to jego wina, wrzutka na 4 m a ten przyklejony do linii, potrzebujemy bramkarza bo tego ręcznika nie da się oglądać

reszta na swoim poziomie, Witka i Mordeca nie ma co oceniać bo dotknęli piłkę po razie
Ostatnio edytowane przez stalsanok1946 : 27.06.2015 o godz. 18:06.
Lepiej zapobiegać niż leczyć
Odpowiedz cytując
KOMINEK
ANAJNARAB

Od: 05.2004

Stary 27.06.2015, 18:38
dwaj najgorsi to Zając i niestety Buchalik
Odpowiedz cytując
AS82
Senior Member

Od: 07.2005

Stary 27.06.2015, 19:17
Dla mnie ten mecz nie różnił się niczym od naszych występów z końcówki sezonu. Martwi to ,że nie potrafimy stworzyć klarownych sytuacji podbramkowych, taka gra ty do mnie , ja do ciebie i strata.Nie przekonuje mnie ta Wisła Moskala...
Odpowiedz cytując
AntyMod
Senior Member

Od: 05.2012

Stary 27.06.2015, 20:03
panie i panowie FACHOWCY : to tylko sparing !!!!!!! ...nie chce nikogo bronic ale dajcie spokoj , wymagacie od przecietnej ligowej druzyny gry na maxa 27 czerwca rozp...ja mnie narzekania na Buchalika - a niby gdzie On sie mial nauczyc w miesiac zawodu / przeciez to recznik a wystawianie ego kolesia to kryminal , czego Wy oczekujecie ? ....dla mnie sa 3 cele na ten sezon - 1 - wygrac z zydami , 2 - wygrac rewanz z zydami - 3 - utrzymac sie w lidze .... Tylko i az tyle
Odpowiedz cytując
brylant17
Senior Member

Od: 07.2006

Stary 27.06.2015, 20:07
Zaczyna się...... czekam na Smuda wróć niech Moskal przygotuje drużynę daje mu czas to jego zespół i jego praca.
Piggy oddaj hajs
Odpowiedz cytując
s1mone
Senior Member

Stary 27.06.2015, 20:47
Psy szczekają karawana jedzie dalej.

Znowu jak co roku wysyp gości bredzących o walce o utrzymanie.

Ja naprawdę mam wrażenie, że wy po prostu źle życzycie Wiśle. Atmosfera wokół klubu jest tak gówniana przez was, kibiców którzy tylko krytykują i narzekają. Nawet jak mamy szanse o coś powalczyć to tylko płacz, narzekanie, płacz, narzekanie. Na zmianę.
Ja rozumiem, że niedawno rżnęliśmy wszystkich równo aż piszczało, ale te czasy odeszły. Trzeba to przyjąć na klatę i pogodzić się z tym, że mamy zespół na górną część tabeli. Tylko tyle i aż tyle.

Zlitujcie się i przestańcie wylewać swoje frustrację na forum.
Ostatnio edytowane przez s1mone : 27.06.2015 o godz. 20:50.
Odpowiedz cytując
Wojtas
Senior Member

Od: 06.2006

Stary 27.06.2015, 20:47
KOMINEK napisał(a):Wyświetl post
dwaj najgorsi to Zając i niestety Buchalik

Buchalika to ja bym z tego klubu wywalił juz dawno

to ile ten pseudobramkarz wpusil goli w tamtym sezonie to jest kpina,kazdy inn bramkarz w Ekstraklasie to wyjmuje albo cos robi,ale Buchalk zwykle stoi i sie patrzy a potem cos macha do kolegów.Z nim bramki bedziemy tracic ...i to duzo.

niech go z tego klubu wywalą ,bo niemoge patrzec na jego gre.
WISŁA KRÓLOWA POLSKI
Odpowiedz cytując
Ogryzek
Senior Member

Od: 03.2004
Skąd: Pod koniec VIII wieku powstało państwo Wiślan. Stolicą Wiślan jest Kraków

Stary 27.06.2015, 21:52
Przecież to tylko sparing. Zobaczymy po pierwszej kolejce z Górnikiem jak tak naprawdę wyglądamy. Szczerze, byłoby to bardzo podejrzane jakbyśmy już teraz dobrze grali.
„Pierwotnie polską barwą narodową był »karmazyn« uważany w średniowieczu za najszlachetniejszy z kolorów. Wykorzystywany był on jako symbol dostojeństwa i bogactwa. Z uwagi na cenę barwnika potrzebnego do uzyskania tego koloru mało kto mógł sobie na niego pozwolić...
Odpowiedz cytując
Kurz
Senior Member

Od: 11.2006

Stary 27.06.2015, 22:05

Ja naprawdę mam wrażenie, że wy po prostu źle życzycie Wiśle. Atmosfera wokół klubu jest tak gówniana przez was, kibiców którzy tylko krytykują i narzekają. Nawet jak mamy szanse o coś powalczyć to tylko płacz, narzekanie, płacz, narzekanie. Na zmianę.
Ja rozumiem, że niedawno rżnęliśmy wszystkich równo aż piszczało, ale te czasy odeszły. Trzeba to przyjąć na klatę i pogodzić się z tym, że mamy zespół na górną część tabeli. Tylko tyle i aż tyle.

Trudno określić o co będziemy walczyli. Niekoniecznie o górną część tabeli, jeśli transfery nie wypalą, tym bardziej, że mamy fatalny kalendarz. 7 pierwszych kolejek i 4 mecze z drużynami, które chcą walczyć o puchary. Niestety, na zakończenie jesieni ten sam zestaw jeszcze raz, bo gramy w tym roku 22 kolejki. Nie ma czasu i miejsca na korekty. Do tego jeszcze nie daj Boże jakieś kontuzje... Oczywiście, wszystko wyjdzie w praniu, ale miejsce 6-7 będzie chyba raczej sukcesem, a pesymistyczne warianty wcale nie są wykluczone.
Odpowiedz cytując
Festence
Senior Member

Od: 04.2012

Stary 27.06.2015, 22:16
Nie ma co wyciągać daleko idących wniosków po tym meczu oprócz tego, co doskonale wiemy - Buchalik to ręcznik.

Z Cywki będą ludzie, zmiana Kuczaka na plus.
Odpowiedz cytując
Merkury
Senior Member

Od: 06.2011

Stary 27.06.2015, 22:41
Ci, którzy mówią że to tylko sparing powinni mieć na uwadze, że gra w tym spotkaniu przypominała tą z końcówki sezonu, z tym że jeszcze bardziej widoczny jest brak klarownych sytuacji do zdobycia bramek dla naszego zespołu. Popović dlatego grał w I lidze bo motorycznie, co również i w tym spotkaniu się potwierdziło ma z tym duży kłopot, piłkarsko jest słabszy od Semira a jeżeli dorzucimy do tego słabą motorykę to w jaki sposób ten zawodnik ma regulować tempo gry całej drużyny. Prezes Gaszyński ma w swoim zwyczaju mówić o nabytkach Wisły, że takich zawodników szukaliśmy, że profilem pasują do zespołu etc.. ja tylko przypomnę co mówił o Urugwajczyku i Bobanie Joviciu, którzy furory nie zrobili. Widać, że jakości w tej drużynie nie ma.
Odpowiedz cytując
MiroPL
Member

Od: 09.2010

Stary 27.06.2015, 23:27
Z obecnym budżetem cudów nie oczekuję ale jeśli nic się nie zmieni na pozycji bramkarza to słabo to widzę, czy też nie ma lepszych bramkarzy nawet i w 1 lidze?
Odpowiedz cytując
s1mone
Senior Member

Stary 28.06.2015, 00:58
Mi się wydaję, że akurat motorycznie to on wciąga Semira nosem.

Z resztą to żadna sztuka Nie ma co gdybać, przyjdą poważne mecze na świeżości i może się okazać, że Cywka będzie słaby, a Popović ciągnął grę. To, że Cywka się odnajduje dobrze po ciężkich treningach to żadne zaskoczenie. Wszak grał chłop w Anglii, a tam przygotowanie motoryczne jest najważniejsze.

Pierwszy śliwki obsrajczywki.

Poczekamy obaczymy.

Z jednym mogę się zgodzić, Misiek wróć!!
Odpowiedz cytując
wolfy
Senior Member

Od: 01.2005

Stary 28.06.2015, 01:10
Widzę, że Buchalik nadal w wysokiej dyspozycji. Mam nadzieję, że Miśkiewicz albo Zając go zluzują, bo to nie jest bramkarz na ekstraklasę. Koleś jest żałosny, wpuszcza dużo i będzie nadal wpuszczał, za późno raczej na naukę.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując
Machor303
Member

Od: 06.2014

Stary 28.06.2015, 08:22

Zgadzam się z tym całkowicie, sami sobie krzywdę robicie...
Odpowiedz cytując
dynek.pl
Senior Member

Od: 03.2003

Stary 28.06.2015, 09:59
Wojtas napisał(a):Wyświetl post
Buchalika to ja bym z tego klubu wywalił juz dawno
Najlepsze jest to, że Ruch od czasu jak wcisnęli nam Buchalika dorobił się już 2 dobrych bramkarzy (najpierw Kamińskiego, teraz Putnockiego)

ciekawe co tam slychac u Janukiewicza ?
Ostatnio edytowane przez dynek.pl : 28.06.2015 o godz. 10:25.
Przesłanie na nowy sezon para-ekstraklasy znalezione na innym forum po występach pucharowiczow:

Cytat:
Polscy piłkarze powinni być wyszydzani, poniżani i szmaceni za takie akcje na każdym meczu ligowym przez cały sezon. (...)
Odpowiedz cytując
mari339
Socios Wisła Kraków

Od: 12.2007

Stary 28.06.2015, 10:04
Zając wszedł na bramkę na końcówkę. Może dostanie szansę w następnym sparingu od początku i pokaże się z dobrej strony!
Bo na Miśka nie ma co liczyć w najbliższym czasie, przez tą kontuzję.
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów