The White Star Division - Wisła Kraków

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło

Reklama

Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Zakłady na Wisłę? Legalni bukmacherzy w Polsce - ranking i recenzje
Odpowiedź

Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
wolfy
Senior Member

Od: 01.2005

Ignoruj użytkownika Pomoc
Stary 19.05.2019, 10:41
Co do stosunków z miastem, to wiadomo było że jeśli wygra Majchrowski to nic się na lepsze nie zmieni. Wygrał, został stary układ, miasto nadal nas goli. Nikt od nas nie będzie "dogadywał się" z urzędnikami Majchra w jedyny sposób jaki rozumieją, bo raz że nie wiadomo komu/brak znajomości, a dwa - nie mamy kasy. A chyba tylko to by rozwiązało sprawę w przypadku tego składu personalnego...

Co do inwestora - cudów nie ma, przepraszam że zburzę niektórym świat, ale święty Mikołaj nie istnieje. Przynajmniej ten gruby z reklam Coca Coli.

Tylko kibice mogą uratować Wisłę, bo - nie miejcie złudzeń nawet przez chwilę - zagrożenie jest niewiele mniejsze niż w grudniu. Tak jak powiedzieli w wywiadach - karnety, kubki, bilety, Socios - na co kogo stać, kiedy może.
Ostatnio edytowane przez wolfy : 19.05.2019 o godz. 14:13.
D.O.A.
No one likes me, no one likes me, no one likes me
I don't care

Orbit napisał(a):
Mieliśmy inicjatywę, byliśmy w posiadaniu piłki, a czwarta bramka ustawiła praktycznie cały mecz.
Odpowiedz cytując
pepe72
Senior Member

Od: 08.2005

Stary 19.05.2019, 15:44
Jak ktoś nie zauważył to proponowali utworzenie funduszu transferowego, co jak rozumiem ma nam pomóc ściągać zawodników. Na mój nos to chcą mieć jakąś kasę poza klubem by nie mógł się do niej przy...czepić komornik.
Nowe cele Wisły na sezon (2019/20)
1. wyjść na finansową prostą
2. pozbyć się gó...a, przez które tonęła od kilku lat
3. zdobyć co najmniej 13 (trzynaste!) miejsce

W tym sezonie spadają 3 drużyny więc, do utrzymania potrzeba 42 punktów w 37 meczach.
Odpowiedz cytując
Mintokur
Socios Wisła Kraków

Od: 01.2019

Stary 19.05.2019, 15:54
wolfy napisał(a):Wyświetl post
Co do stosunków z miastem, to wiadomo było że jeśli wygra Majchrowski to nic się na lepsze nie zmieni. Wygrał, został stary układ, miasto nadal nas goli. Nikt od nas nie będzie "dogadywał się" z urzędnikami Majchra w jedyny sposób jaki rozumieją, bo raz że nie wiadomo komu/brak znajomości, a dwa - nie mamy kasy. A chyba tylko to by rozwiązało sprawę w przypadku tego składu personalnego...

Co do inwestora - cudów nie ma, przepraszam że zburzę niektórym świat, ale święty Mikołaj nie istnieje. Przynajmniej ten gruby z reklam Coca Coli.

Tylko kibice mogą uratować Wisłę, bo - nie miejcie złudzeń nawet przez chwilę - zagrożenie jest niewiele mniejsze niż w grudniu. Tak jak powiedzieli w wywiadach - karnety, kubki, bilety, Socios - na co kogo stać, kiedy może.
Zgadzam sie z wolfy w 100 %

Przykro mi ,że tak jest ale staram sie być realistą i nie wierze aby ktoś przeją klub z takim zadłużeniem.
Akcje pomocowe KIBICÓW (koszulki , karnety , Socios , ReymonTTa 22 , Beestfund akcje) stanowiły wg różnych zródeł pomiędzy 7 a 10 milionów zł zapewniając funkcjonowanie klubu. Można śmiało uznać , że to MY KIBICE uratowaliśmy ten klub przed upadkiem i pośmiewiskiem.

Tak to MY KIBICE (a nie św Mikołaj jak słusznie pisze wolfy) podarowaliśmy klubowi drugie życie ,
a Królewskiemu , Jażdżyńskiemu i Kubie pomogliśmy zostać rycerzami na białym koniu ratującymi naszą ukochaną królewnę Wisełkę.
Odpowiedz cytując
wolfy
Senior Member

Stary 19.05.2019, 16:04
Mintokur napisał(a):Wyświetl post
Zgadzam sie z wolfy w 100 %

Przykro mi ,że tak jest ale staram sie być realistą i nie wierze aby ktoś przeją klub z takim zadłużeniem.
Akcje pomocowe KIBICÓW (koszulki , karnety , Socios , ReymonTTa 22 , Beestfund akcje) stanowiły wg różnych zródeł pomiędzy 7 a 10 milionów zł zapewniając funkcjonowanie klubu. Można śmiało uznać , że to MY KIBICE uratowaliśmy ten klub przed upadkiem i pośmiewiskiem.

Tak to MY KIBICE (a nie św Mikołaj jak słusznie pisze wolfy) podarowaliśmy klubowi drugie życie ,
a Królewskiemu , Jażdżyńskiemu i Kubie pomogliśmy zostać rycerzami na białym koniu ratującymi naszą ukochaną królewnę Wisełkę.
Królewskiemu, Wisłockiemu, Jażdżyńdkiemu i Kubie trzeba oddać to co ich, bo praca ich i ludzi przez nich ściągniętych to jest wartość dodana kilkunastu milionów złotych. Sama pomoc prawna kancelarii Leśnodorskiego i gra Kuby za symboliczne pieniądze, ale też praca medialna i ta cicha, negocjacje z dłużnikami i możliwymi sponsorami, restrukturyzacja, wnioski do PZPN. Długo by wymieniać.
Pomysł z akcjami? Majstersztyk.

Ale bez kibiców tego nie uciągną. To normalne. Wszystko zależy od nas.
D.O.A.
I don't care

Orbit napisał(a):
Mieliśmy inicjatywę, byliśmy w posiadaniu piłki, a czwarta bramka ustawiła praktycznie cały mecz.
Odpowiedz cytując
Reserve
Senior Member

Od: 06.2011

Stary 19.05.2019, 17:53
wolfy napisał(a):Wyświetl post
Ale bez kibiców tego nie uciągną. To normalne. Wszystko zależy od nas.
Jak widać, parę asów z forum chciałoby chyba dożywotnie miejsce honorowe na stadionie, no bo hurr durr ja to żech grube kilka stówek wpłacił, a oni POŻYCZYLI, złodzieje jedne, też mogłem pożyczyć. Banda nierobów tylko w mediach się promują darmozjady. A inwestora mieli znaleźć, a nie znaleźli, nieudacznicy no po prostu.

Odpowiedz cytując
wolfy
Senior Member

Stary 19.05.2019, 22:34
Reserve napisał(a):Wyświetl post
Jak widać, parę asów z forum chciałoby chyba dożywotnie miejsce honorowe na stadionie, no bo hurr durr ja to żech grube kilka stówek wpłacił, a oni POŻYCZYLI, złodzieje jedne, też mogłem pożyczyć. Banda nierobów tylko w mediach się promują darmozjady. A inwestora mieli znaleźć, a nie znaleźli, nieudacznicy no po prostu.
Właściwie to jest jeden taki na forum i od dawna nic sensownego ani pozytywnego nie napisał. Wydaje mi się że (prawie) wszyscy dojrzeliśmy po ostatnim półroczu jako kibice.
D.O.A.
I don't care

Orbit napisał(a):
Odpowiedz cytując
Smok
Senior Member

Od: 08.2010

Stary 20.05.2019, 06:05
tak na marginesie finansowania klubu. Czy ktoś ma info o stronie https://prawdziwa.wisla.krakow.pl/ To jakiś przekręt
Skasowali kase za koszulki Kuby w lutym i tyle. Mój młodszy jest głęboko rozczarowany, że nawet na jeden mecz nie mógł pójść w koszulce.
Odpowiedz cytując
bódyń
Senior Member

Od: 08.2005

Stary 20.05.2019, 06:49
MIla tabela najlepszych meczow pod wzgledem frekwencji
Prawica ogłupia
Lewica okrada

Andrzej Du*a
Odpowiedz cytując
Gilbert Azory
Senior Member

Od: 04.2008

Stary 20.05.2019, 07:59
Smok napisał(a):Wyświetl post
tak na marginesie finansowania klubu. Czy ktoś ma info o stronie https://prawdziwa.wisla.krakow.pl/ To jakiś przekręt
Skasowali kase za koszulki Kuby w lutym i tyle. Mój młodszy jest głęboko rozczarowany, że nawet na jeden mecz nie mógł pójść w koszulce.
To nie jest przekręt. Ja sam zamówiłem w lutym koszulkę linia życia. Po jakimś miesiącu czekania skontaktowalem się z klubem przez mail na stronce i dostałem odpowiedź. Wytłumaczyli że popyt bardzo duży i muszą dorabiać itp. Zapewnili że koszulka będzie wysłana w tym i tym przedziale czasu. W koncu przyszła dokladnie w połowie kwietnia.
Odpowiedz cytując
Porter
Senior Member

Od: 08.2003

Stary 20.05.2019, 09:16
For_FuN_ napisał(a):Wyświetl post
"O ile wiem to kibice Wisły Kraków zorganizowali takie fundusze(nie mówię tu o karnetach i biletach)…"
- obudź się... sorry kolego, ale jeżeli z koszulki masz ok 70 zł to licząc wszystkie koszulki ok 10 000 masz 700 000, dodaj inne gadżety ze 300 i masz ok 1 000 000 - to dało tylko 5% rocznego budżetu, tego okrojonego czyli tylko tlen dla pacjenta. Co pół roku nie sprzedaż tylu produktów. W dodatku oryginalne koszulki są słabo zyskowne. Główne źródła to tv, sponsorzy, karnety... Tylko te ostatnie dwa mogą pomóc w wyprowadzeniu klubu na prostą. Potrzebny jest zryw na karnety roczne, bo bez tego wrócimy do punktu wyjścia. 18 000 karnetów po średnio 400 zł to już, 7,2 mln, a to też kolejny sygnał na zewnątrz, że klub może stabilnie planować wydatki, jest rynek i potencjał dla sponsorów, inwestorów, mniejszościowych akcjonariuszy... Ki
Porter
Odpowiedz cytując
BlurgH
Senior Member

Od: 07.2010

Stary 20.05.2019, 09:33
To prawda, że karnety będą jednym z głównych źródeł przychodów... To, co mnie niepokoi, to wydarzenia z ostatnich paru/nastu dni.

Ok - zrobimy akcję, kupimy 15-20k karnetów, wpadnie z tego 7 mln PLN... I nagle się okaże, że jakaś pi...a z Telefoniki znowu podpie...li z kasy klubu połowę i zostaniemy w doopye, miasto zamiast poczekać na wpływ z cesji położy łapkę na swoim i zostaniemy goli i bosi, z niepopłaconymi rachunkami. Jak zapobiec takiemu scenariuszowi?

Nie wszyscy kibice są w stanie wyskakiwać regularnie co pół roku z 700-800 PLN.
Czesiu... Co ty robisz zarazo
Odpowiedz cytując
Stelio
Senior Member

Od: 09.2013

Stary 20.05.2019, 09:45
Ja bym jeszcze dodał, że zrywy mają to do siebie iż są spontaniczne i jednorazowe więc na kolejna wyprzedaż akcji w 24h bym nie liczył. Faktycznie wygląda to bardzo nieciekawie w kontekście nieprzychylności naszych wierzycieli. Dodajmy jeszcze brak chętnego inwestora na wywalenie w długi kilku milionów i voila, mamy problem reguralnie co pół roku. Teraz, istnieją 2 ścieżki:

1) Albo będziemy regularnie spłacać zadłużenie, zaciskać zęby i ciąć koszty, co oczywiście bedzie sie wiazalo z regularnym oslabianiem poziomu sportowego i skutkować spadkiem, a jak pokazuje przykład ruchu może sie to skonczyc katastrofą bo raczej w 3 lidze ciężko jest spłacać zadłużenia z ekstraklasy, spirala się nakręca i ostatecznie konczy sie w 4 lidze z długami a można było pare lat wczesniej znaleźć się tam bez długów.

2) Ostatecznie nie wytrzymamy, kroplówka się wyczerpie i będzie trzeba ogłaszać upadłość, jak nie za pół roku to za rok.

Realny i logiczny plan w tych okolicznościach? Balansować kilka lat na pograniczu grup mistrzowskiej/spadkowej i regularnie spłacać zadłużenie bez głupich szarż na puchary czy mistrzostwa po jakiejś przypadkowej serii 4 zwycięstw z rzędu. Czy jest to wykonalne? Jeśli nie dojdziemy z degeneracją składu do poziomu zagłębia sosnowiec to raczej tak, gorzej jak cięcie kosztów spowoduje, że będziemy mieć za rok/dwa lata 1 ligowy skład z emerytami, wtedy już chyba lepiej od razu lecieć do 4 ligi bo lepsze to niż wtrącenie się w ewentualna spiralę spadków.
Odpowiedz cytując
Karherop
Socios Wisła Kraków

Od: 02.2006

Stary 20.05.2019, 09:54
BlurgH napisał(a):Wyświetl post
To prawda, że karnety będą jednym z głównych źródeł przychodów... To, co mnie niepokoi, to wydarzenia z ostatnich paru/nastu dni.

Ok - zrobimy akcję, kupimy 15-20k karnetów, wpadnie z tego 7 mln PLN... I nagle się okaże, że jakaś pi...a z Telefoniki znowu podpie...li z kasy klubu połowę i zostaniemy w doopye, miasto zamiast poczekać na wpływ z cesji położy łapkę na swoim i zostaniemy goli i bosi, z niepopłaconymi rachunkami. Jak zapobiec takiemu scenariuszowi?

Nie wszyscy kibice są w stanie wyskakiwać regularnie co pół roku z 700-800 PLN.
Jeśli rocznie będziemy generować 3-4 mln zysku to łatwo policzyć ile potrwa spłata 38 mln złotych.

Kibice powinni zacisnąć zęby, kibicować i wspierać na ile mogą. Kluczem do naszego wyjścia z długów w perspektywie 3 lat powinno być utrzymanie w ekstraklasie + sprzedaż utalentowanej młodzieży. W szczególności Hoyo i Buksy. Oni łącznie są dla nas kapitałem wartym po 5 mln euro na głowę i być może cała przyszłość Wisły jest w tych dwóch młodych chłopakach....
Odpowiedz cytując
szprotson
Socios Wisła Kraków

Od: 06.2005

Stary 20.05.2019, 10:01
Karherop napisał(a):Wyświetl post
Oni łącznie są dla nas kapitałem wartym po 5 mln euro na głowę i być może cała przyszłość Wisły jest w tych dwóch młodych chłopakach....
a ta wycena to skąd?
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno

Odpowiedz cytując
Stelio
Senior Member

Stary 20.05.2019, 10:02
^ O ile jakikolwiek lepiej sytuowany klub z ekstraklasy za chwile nas nie przebije i pójdą za siankiem do legii, lecha, lechii jagielloni czy nawet pogoni znaim bedą cokolwiek warci... O ILE będą warci cokolwiek bo zawsze moga skonczyc jak Brud, Czekaj czy Kowalski
Odpowiedz cytując
lukaszsz86
Senior Member

Stary 20.05.2019, 10:07
zresztą nie sądzę żeby w naszej sytuacji finansowej ktoś w klubie czekał ze sprzedażą tej dwójki aż ktoś rzuci 5 mln. No chyba że rzeczywiście bić się o nich będzie po kilka klubów
Odpowiedz cytując
Porter
Senior Member

Od: 08.2003

Stary 20.05.2019, 10:08
Stelio napisał(a):Wyświetl post
Ja bym jeszcze dodał, że zrywy mają to do siebie iż są spontaniczne i jednorazowe więc na kolejna wyprzedaż akcji w 24h bym nie liczył.
- obecne akcje to raczej nazwałbym kolekcjonerskimi. Jak dla mnie emisja nowych do poziomu 49% kapitału zakładowego (licząc z obecnie sprzedanymi) byłaby prawdziwym i realnym ratunkiem, ale by do tego dojść potrzeba czasu ok roku. Trzeba też pokazać kupcom (tu już kibice będą w mniejszości), że można wyjść z długów, że można bez pucharów i cudów transferowych zarobić choćby 0,5-1 mln zł. Co jak widać, nie jest nie realne. Nie liczę na szejka, nie liczę też na model 3 +1, 3+2, 3+3 itd., bo co głowa to inna wizja, a przez to nie koniecznie byłby to na korzyść Wisły.
Porter
Odpowiedz cytując
Karherop
Socios Wisła Kraków

Stary 20.05.2019, 10:09
szprotson napisał(a):Wyświetl post
a ta wycena to skąd?
To są moje pobożne życzenia. Papiery na granie mają, są reprezentantami w Polsce, debiutują w takim wieku w ekstraklasie.. za taki potencjał się dużo płaci.

A to że Ci zawodnicy mogą być tyle warci pokazują inne transfery z polskiej ligi, zawodników którzy nawet nie mieli dobrego przetarcia w zawodowej piłce:

Walukiewicz 4 mln euro
Reca 4 mln euro
Bednarek 6 mln euro
Żurkowski 4 mln

I tak poza tym, innego sposobu wyjścia z długów jak stawianie na młodych oraz ich późniejsze transferowanie, po prostu nie widzę. Na pewno to bardziej prawdopodobne niż szejk na wielbłądzie z petrodolarami.
Odpowiedz cytując
tas de fleia
Senior Member

Od: 02.2008

Stary 20.05.2019, 10:10
Żeby Hoyo i Buksa byli warci po 5 mln euro, to musieliby wskoczyć w przyszłym sezonie do 11 podstawowej, grać 80% czasu, być czołowymi postaciami drużyny, a Buksa musiał by strzelić +10 goli, więc na ile to realne to możemy ocenić.
Odpowiedz cytując
szprotson
Socios Wisła Kraków

Od: 06.2005

Stary 20.05.2019, 10:13
widzę ze niektorzy dalej myślą, ze transfery to jest Football Manager.
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno

Odpowiedz cytując
krasny
Senior Member

Od: 03.2006

Stary 20.05.2019, 10:22
tas de fleia napisał(a):Wyświetl post
Żeby Hoyo i Buksa byli warci po 5 mln euro, to musieliby wskoczyć w przyszłym sezonie do 11 podstawowej, grać 80% czasu, być czołowymi postaciami drużyny, a Buksa musiał by strzelić +10 goli, więc na ile to realne to możemy ocenić.
I według mnie tak powinna właśnie Wisła zrobić.
Wypromowac tych chłopaków i sprzedać po sezonie tak żeby udało się spłacić 30-40% bieżącego zadłużenia.

Odpowiedz cytując
BlurgH
Senior Member

Stary 20.05.2019, 10:25
Te 5 mln EUR to IMHO na chwilę obecną dość mocno na wyrost, aczkolwiek prawdą jest, że jeśli chłopaki będą się rozwijać w tym tempie, to mogą być warci dobre pieniądze. Maleńki offtop - do najbardziej wartościowych w tej chwili piłkarzy doliczyłbym Klemenza, który (poza sporadycznymi wpadkami) gra coraz lepiej i pewniej; na mój gust to od niego będzie w przyszłym sezonie ustalana obrona, a jeszcze ma 2 lata kontraktu (nie wiem, na jakiej pozycji gra przymierzany do nas Niepsuj, ale biorąc pod uwagę odejście Pietrzaka, Sadlok wróci na lewą, bo Grabowski musi się jeszcze trochę pouczyć seniorskiej gry).
Wracając do tematu - zastanawiam się, na ile podwyżka cen karnetów mogłaby wpłynąć negatywnie na poziom sprzedaży. Za rundę wiosenną zapłaciłem na E trochę ponad 300 PLN, zakładam, że za karnet całoroczny przy obecnej sytuacji wydam 750-800 PLN i nie będę zadawał pytań dlaczego tak drogo. Przy takiej ilości sprzedanych karnetów jak na wiosnę - 100 PLN na karnecie da nam 1,6 mln przychodu (czyli realnie koszt utrzymania rezerw +/- spłata jakiegoś zadłużenia). Jak myślicie ? Ile osób byłoby skłonnych zrobić to samo?
Odpowiedz cytując
krasny
Senior Member

Od: 03.2006

Stary 20.05.2019, 10:33
Kto według Was jest szykowany na juniora do składu? Czy właśnie nie Grabowski?

Odpowiedz cytując
!!IRIVER!!
Senior Member

Od: 08.2007

Stary 20.05.2019, 10:36
BlurgH napisał(a):Wyświetl post
Te 5 mln EUR to IMHO na chwilę obecną dość mocno na wyrost, aczkolwiek prawdą jest, że jeśli chłopaki będą się rozwijać w tym tempie, to mogą być warci dobre pieniądze. Maleńki offtop - do najbardziej wartościowych w tej chwili piłkarzy doliczyłbym Klemenza, który (poza sporadycznymi wpadkami) gra coraz lepiej i pewniej; na mój gust to od niego będzie w przyszłym sezonie ustalana obrona, a jeszcze ma 2 lata kontraktu (nie wiem, na jakiej pozycji gra przymierzany do nas Niepsuj, ale biorąc pod uwagę odejście Pietrzaka, Sadlok wróci na lewą, bo Grabowski musi się jeszcze trochę pouczyć seniorskiej gry).
Wracając do tematu - zastanawiam się, na ile podwyżka cen karnetów mogłaby wpłynąć negatywnie na poziom sprzedaży. Za rundę wiosenną zapłaciłem na E trochę ponad 300 PLN, zakładam, że za karnet całoroczny przy obecnej sytuacji wydam 750-800 PLN i nie będę zadawał pytań dlaczego tak drogo. Przy takiej ilości sprzedanych karnetów jak na wiosnę - 100 PLN na karnecie da nam 1,6 mln przychodu (czyli realnie koszt utrzymania rezerw +/- spłata jakiegoś zadłużenia). Jak myślicie ? Ile osób byłoby skłonnych zrobić to samo?
W zeszłym roku roczny karnet kosztował 500 zł. Proponuję jednak nie szarżować z tymi cenami, bo może się okazać, że aż tak hojni nie jesteśmy.
Odpowiedz cytując
BlurgH
Senior Member

Stary 20.05.2019, 10:42
To faktycznie trochę zmienia punkt widzenia... Ale właśnie dlatego się zastanawiam, czy i jaka podwyżka ceny karnetu byłaby łatwa do zaakceptowania, bo jednak karnety dały w tej rundzie spory zastrzyk gotówki do klubu...
Odpowiedz cytując
Arkadiusz.Czerepach
Senior Member

Od: 11.2016

Stary 20.05.2019, 11:09
tak sobie to wyglada , my tutaj oczywiscie dalismy 3 panom wielki kredyt zaufania , w zasadzie odbieramy (?) ich jak jeźdzców na białym koniu , ale złe języki moga to tak intrpretować :

"Celowo pożyczyli jakieś śmieszne drobne, dobrze wiedząc, iż gts padnie i będą mogli się uwłaszczyć na bardzo drogich gruntach. Potem je z dużym zyskiem sprzedadzą, czy tam zrobią co zechcą... Tymczasem opowiadają bajki tamtejszym naiwniakom, zbierając od nich metodą na wnuczka kasę na bieżącą działalność... Finalnie, upadkiem obarczą miasto, pzpn i kogo popadnie a sami ze skrywanym uśmieszkiem będą liczyć kasę z gruntów. Ot taki amber gold 2

Mersiński a potem misio chcieli to samo zrobić topornie, aktualni wykazali trochę aksamitu i finezji, biały kołnierzyk, rękawiczki... "

z wiadomego forum

dodając fakt że w najnowszym wywiadzie Królewski całkowicie wprost i ze śmiechem na ustach przyznał że kłamał w sprawie zainteresowania Wisłą przez inwestorów (dla lepszego klimatu i "kreowania zainteresowania")

ponadto pozwala sobie na wypowiedzi sugerujące że pieniadze z C+ (te zabezpieczone cesją) nam sie należą (chvj z długami) i że złe miasto itp co wygląda troche jak już szykowanie gruntu pod...

a prawda ?

pewnie jak zwykle jest gdzieś pośrodku
Odpowiedz cytując
MB1906
Senior Member

Od: 05.2017

Stary 20.05.2019, 11:29
Wg. mnie Panowie(Kuba to inn bajka) nie sa w Mikolajami. Zobaczyli możliwość zarobienie pieniędzy przy dość niskim ryzyku. Ale zrobienie przez nich biznesu jest spojne z dobrem Klubu. Trzeba im przyznać, ze weszli w ciemno jak nikt inny tego nie zrobil. (mogl, chciał, czekal jest teraz nieistotne).

Do tej pory, umieli nakrecic sprzedaż karnetow i pamiątek z pomocą legendy. Nie sadze, ze drugi raz się to uda, a na pewno nie na taka skale bez wzrostu poziomu sportowego.

Dlatego teraz oczekiwal bym troche "magii" a wiec przyciagnieicie srodkow nie pochodzących od kibicow(w rozumieniu zwykłych karnetowiczow/socios). Nie licze na inwestora/wlasciciela ale na częściowe finansowanie wewnętrzne, sponsorow itd.
Odpowiedz cytując
Karherop
Socios Wisła Kraków

Stary 20.05.2019, 11:38
tas de fleia napisał(a):Wyświetl post
Żeby była jasność - 5 mln euro będą warci oczywiście jeśli na nich postawimy i po 2 sezonach przetarcia w seniorach.
Jeśli (podobno) Milan rzuca teraz 1 mln euro za Buksę tylko po rozegraniu 70 minut w ekstraklasie to wystarczy za obraz tego jak działa rynek...

Nasi zarządcy wespoł z Wisłockim nie są głupi. Widzą ile zarabia Pogoń, Lech czy nawet Wisła Płock na transferach. Teraz tylko niech pilnują ich kontraktów i dają szansę występów.

!!IRIVER!! napisał(a):Wyświetl post
W zeszłym roku roczny karnet kosztował 500 zł. Proponuję jednak nie szarżować z tymi cenami, bo może się okazać, że aż tak hojni nie jesteśmy.
500 zł? chyba na trybunie A.

Ja płaciłem na D24 cenę za roczny 310 zł, sezon wcześniej 400 zł
Odpowiedz cytując
Stelio
Senior Member

Stary 20.05.2019, 11:44
Idiotycznym jest doszukoiwanie się w ekipie rządzącej złych intencji... naprawdę ludzie, oni wezsli do tego klubu w momencie w którym każdy cisnął z nas bekę i szykował się na spektakularny upadek z niewaidomo kim za sterami i startem od 4 ligi. Wyprostowali sprawy wlascicielskie, poprawili PR, działali długi czas pro bono. Teoria o gruntach jest o tyle idiotyczna, że Jażdżyński, Błasczykowski i Królewskie NIE SĄ WŁAŚCICIELAMI WISŁY, właścicielem jest TS, oni tylko trzymaja stery. Jażdżyński to stary Wiślak, Kuba jest legendą a Królewskiem serio nie zależy na psuciu swojego wizerunku jakimis tanimi zagraniami dla dodatkowego hajsu. Jest człowiekiem z trochę inną koncepcją i podejściem do życia, nie zależy mu aż tak bardzo na hajsie, poza tym ma swój dobrze prosperujący i rozwojowy biznes. Naprawdę przeklejanie tutaj jakichś chorych teorii z wiadomego forum to nonsens... Nie ma co popadać znowu w chore teorie spiskowe, problemem jest niestety to o czym trio mowilo od samego początku:

SĄ TUTAJ TYMCZASOWO I DOCELOWO SZUKAJĄ INWESTORA

Dlaczego będzie dalej finansowa lipa? Ano dlatego, żen ie obiecywali cudów na kijach w sprawach finansowych, a skoro nikt nie wejdzie w ten klub to jest jak jest, i tyle.
Odpowiedz cytując
Pablito
Member

Od: 11.2018

Stary 20.05.2019, 12:00
Co do tekstów Jarka - to on mówił, że szuka inwestorów a nie, że ma ( mówił o wstępnym zainteresowaniu). Ostatnio przyznał, że na teraz nie ma tematu konkretnego i nikt z pośród jego otoczenia nie jest zainteresowany takim zakupem. Nie żeby go bronić ale mowa o kłamstwie to lekka hiperbolizacja.

Wracając do młodych - to w naszej sytuacji 1-2 mln euro za zawodnika to jest maks. Wszyscye wiedza jak wygladaja finanse wiec nikt nie bedzie dawał więcej takie prawo rynku. A i wg mnie nie stać nas na odrzucanie ofert na poziomie 1.5mln euro.
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów