The White Star Division - Wisła Kraków

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło

Reklama

Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Zakłady na Wisłę? Legalni bukmacherzy w Polsce - ranking i recenzje
Wyświetl wyniki ankiety: Podczas okienka transferowego latem 2018 roku Wisła:
wzmocni się 25 22,12%
osłabi 72 63,72%
zmiany kadrowe nie będą odczuwalne 16 14,16%
Głosujących: 113. Nie możesz głosować w tej ankiecie

Odpowiedź

Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
LucjuszWielki
Socios Wisła Kraków

Od: 02.2012

Ignoruj użytkownika Pomoc
Stary 16.05.2019, 22:02
Ej bo w kulisach z koroną w ostatnivh sekundach Kort nagaduje Bashę na transfer do Grecji :/

Kort jako jeden z pierwszych spierniczył i wykorzystał szanse, ciut lepiej pograł i elo... Trza o tym pamiętać.

Odpowiedz cytując
El'kabat
Senior Member

Od: 04.2009

Stary 16.05.2019, 22:20
I co w tym dziwnego ?
Dostanie Basha gdzieś nieporównywalnie lepsze warunki to odejdzie i tyle.

Co zrobisz jak nic nie zrobisz. Trzeba będzie zapchać dziurę jakimś szrotem i grać dalej...
Odpowiedz cytując
Karherop
Socios Wisła Kraków

Od: 02.2006

Stary 16.05.2019, 22:24
Jay jay napisał(a):Wyświetl post
wszyscy do wymiany w obronie. Takiej ilosci goli nie wiem kiedy ostatnio stracila Wisla w jednym sezonie. Obrona to fundament druzyny, ktora chce grac i osiagac wyniki w europejskich pucharach.
Dasz kasę na nowych zawodników? Wszystkich wymienić mówisz? Hoyo też? Wszakże jak wszystkich to wszystkich, a on też bramki już zawalił.
Odpowiedz cytując
brylant17
Senior Member

Od: 07.2006

Stary 17.05.2019, 06:58
LucjuszWielki napisał(a):Wyświetl post
Ej bo w kulisach z koroną w ostatnivh sekundach Kort nagaduje Bashę na transfer do Grecji :/

Kort jako jeden z pierwszych spierniczył i wykorzystał szanse, ciut lepiej pograł i elo... Trza o tym pamiętać.
Pójdzie tam gdzie lepiej zapłacą proste.ale Wiśle dał czas
Piggy oddaj hajs
Odpowiedz cytując
tomytom
Member

Od: 11.2014

Stary 17.05.2019, 08:10
@Jay jay
Nic się nie martw, to normalne po hibernacji

A tak serio, przespałeś ostatni rok-dwa?

Przy okazji strzeliliśmy też najwięcej, czyli atak mamy najlepszy w PL?!
Odpowiedz cytując
mr_kwolf
Senior Member

Od: 04.2006

Stary 17.05.2019, 09:04
Wymiana obrony pod kątem europejskich pucharów to odlot na poziomie jednego ananasa, który podczas farsy z Vanna Ly ogłosił, że pierwszą ich decyzją powinna być rozbudowa stadionu żeby "raz na zawsze odciąć się od średniaków typu Górnik czy Jagiellonia".

Skąd wy się bierzecie?

PS. Kube też trzeba odpalić, jak mamy się rozwijać i walczyć za dwa lata o LM to musimy stawiać na młodszych.
Ostatnio edytowane przez mr_kwolf : 17.05.2019 o godz. 09:17.
"Nieważne, czy Wisła bedzie wtedy mistrzem Polski, czy ekipą I, II czy III ligową. Swe ostatnie mecze w karierze chcę rozegrać z Białą Gwiazdą na piersi."
Odpowiedz cytując
Arked
Senior Member

Od: 01.2003

Stary 17.05.2019, 12:51
My nie myślimy o pucharach (xD) tylko o uzbieraniu wystarczającej ilości solidnych zawodników, żeby nie musieć grać w ostatnich 5 kolejkach rundy jesiennej juniorami. W następnym sezonie to się może kiepsko dla nas skończyć. Czy to się uda to nie jestem optymistą bo tu potrzeba co najmniej 10 nowych zawodników, a my póki co mamy problemy z przedłużeniem jakiegokolwiek kontraktu.
(...) MY KIBICE POMOŻEMY!!! (...)
Odpowiedz cytując
Szneka
Socios Wisła Kraków

Od: 11.2002

Stary 17.05.2019, 13:13
Wie ktoś co ciekawego było dziś na konferencji? Oprócz zapowiedzianego odejścia Wojtka Słomki
WISEŁKA KRAKÓW TO DUMA WSZYSTKICH POLAKÓW

Odpowiedz cytując
master17
Senior Member

Od: 05.2008

Stary 17.05.2019, 18:05
Przypominam, że nowy sezon będzie walką o utrzymanie i to cholernie ciężką.
Odpowiedz cytując
bridgeburner
Senior Member

Od: 06.2009

Stary 17.05.2019, 18:14
http://www.90minut.pl/news/296/news2...-w-Lechii.html
3 godziny juz news wisi a jeszcze nikt nie napisał zeby brac Maka
"Czy mogłem sie cofnąć - cofnąć do czego, do kogo, do jakiego mnie ? Nie ma żadnego momentu w przeszłości, który, cudownie zmieniony, odwróciłby bieg mojego życia, żadnej katastrofy, która mi sie przydarzyła, wskutek czego jestem inny, niż byc powinieniem; niczego takiego nie potrafie wskazać"
Odpowiedz cytując
BlurgH
Senior Member

Od: 07.2010

Stary 17.05.2019, 19:01
Hmmm - dlaczego pozbywają się Joao Nunesa ? Gośc 23 lata, ponad 60 występów dla Lechii... za cienki, za drogi, czy wszystko naraz ?
Czesiu... Co ty robisz zarazo
Odpowiedz cytując
brylant17
Senior Member

Od: 07.2006

Stary 17.05.2019, 19:28
Wydaje mi się,że drogi ciekawe ile by chciał za grę u nas, z chęcią bym go zobaczył
Piggy oddaj hajs
Odpowiedz cytując
Qadou
Member

Od: 01.2015

Stary 17.05.2019, 19:44
A po co naszemu klubowi te Maki ? Jak oni częściej by się leczyli niż grali ;q już dość nam takich szklanych piłkarzy
Odpowiedz cytując
El'kabat
Senior Member

Stary 17.05.2019, 19:58
Ważne, że Boguś zostaje
Odpowiedz cytując
wolfy
Senior Member

Od: 01.2005

Stary 17.05.2019, 19:59
bridgeburner napisał(a):Wyświetl post
http://www.90minut.pl/news/296/news2...-w-Lechii.html
3 godziny juz news wisi a jeszcze nikt nie napisał zeby brac Maka
Chyba dotarło że Mak za drogi w utrzymaniu :(
D.O.A.
No one likes me, no one likes me, no one likes me
I don't care

Orbit napisał(a):
Mieliśmy inicjatywę, byliśmy w posiadaniu piłki, a czwarta bramka ustawiła praktycznie cały mecz.
Odpowiedz cytując
leszekm
Senior Member

Od: 07.2005

Stary 17.05.2019, 20:06
" Boguś zgodził się na obniżenie kontraktu w stosunku do tego, który obowiązuje do końca czerwca i będzie grał dla Wisły przez kolejny rok."
https://dziennikpolski24.pl/wisla-kr...ar/c2-14140339
Odpowiedz cytując
kacpaw91
Senior Member

Od: 05.2011

Stary 17.05.2019, 21:53
Juve, Napoli, Milan zainteresowane Buksą?
https://www.calciomercato.it/news/33...D5Hi-f8SY-Vewk
https://twitter.com/acmilan_com_pl/s...01859406487553
Odpowiedz cytując
Brozinho_23
Senior Member

Od: 10.2007

Stary 17.05.2019, 22:17
Czyli Rafał będzie śrubował swoją serię sezonów pod rząd w naszych barwach bez żadnych wypożyczeń. Ten był 12-ty, w Wiśle od czasów TF chyba nikt więcej nie miał.
Odpowiedz cytując
viktor56
Member

Od: 12.2017

Stary 18.05.2019, 00:24
Moim zdaniem Buksa, Hoyo, Morys to są nasze szanse nie tylko na pieniądze, które pozwolą ustabilizować się teraz, ale na rzeczywiste wyjście na prostą. Nawet jeśli dostalibyśmy za Olka teraz te 4 miliony złotych; to są pieniądze potrzebne doraźnie ale nie zmieniające nic w dłuższej perspektywie. Z perspektywy 3, czy 5 lat - grosze. Załóżmy, że uda się zatrzymać chłopaków u nas do momentu kiedy będą warci, powiedzmy, jeden 2,5 miliona euro, drugi półtora, a trzeci 4 (optymistyczne założenie, oczywiście, że każdy z nich może nie odpalić w ogóle), co nie jest niemożliwe, biorąc pod uwagę ile się słyszy o talencie dwóch pierwszych wymienionych i zainteresowanie dużych firm już teraz. To są pieniądze, które realnie są w stanie pozbawic nas dużej części długów, które nad nami wiszą. Zabezpieczyć klub, odsunąć od nas w końcu widmo upadku, pozwolić nam po latach funkcjonować normalnie, co przecież jest najważniejsze. Pomyślcie, jak to wszystko mogłoby wygladac gdybyśmy mogli inwestować w siebie, zamiast spłacać długi do ZIKiTu. Talenty które mamy, jeśli rzeczywiście sa tak wartościowe jak się słyszy, sa zupełnie unikalna szansa dla nas. Nie łudzę się że splacimy 35 milionów długów z akcji crowdfoundingowych albo z biletów, to jest nierealne. Potrzeba dużych pieniędzy z zewnątrz, a jeśli to nie bedzie poczciwy petrowujek Abdullah ani HSBC, to mozemy liczyć tylko na konkretny zastrzyk ze złotego transferu. Popatrzcie jak do góry idą ceny młodych i jaka jest moda teraz na Polaków, przecież ten milion to byloby oddanie kury znoszacej złote jajka za flaszkę wódki.
Odpowiedz cytując
wolfy
Senior Member

Stary 18.05.2019, 06:14
Fantazjujesz. Nikt za nas długów nie spłaci.
Pomijając wszystko inne po skończeniu 18 lat Buksa może odejść za frytki, tak jak Stolarski. Na miłość do barw nie licz.
Ostatnio edytowane przez wolfy : 18.05.2019 o godz. 06:57.
D.O.A.
I don't care

Orbit napisał(a):
Mieliśmy inicjatywę, byliśmy w posiadaniu piłki, a czwarta bramka ustawiła praktycznie cały mecz.
Odpowiedz cytując
bridgeburner
Senior Member

Stary 18.05.2019, 08:14
za Stolarskiego dostaliśmy 0,5 mln PLN, nie takie znowu frytki
Jasne, dzisiaj jest pewnie wart z 5 razy tyle ale jakos fenomenalnie tez sie nie rozwinał...
Co do Buksy to jakby chcial odejsc to juz dawno by to zrobił - ofert miał multum
To jest świadomy chłopak, widzi ze dajemy młodym grac, ze ma u nas niepowtarzalna szanse na rozwój
"Czy mogłem sie cofnąć - cofnąć do czego, do kogo, do jakiego mnie ? Nie ma żadnego momentu w przeszłości, który, cudownie zmieniony, odwróciłby bieg mojego życia, żadnej katastrofy, która mi sie przydarzyła, wskutek czego jestem inny, niż byc powinieniem; niczego takiego nie potrafie wskazać"
Odpowiedz cytując
El'kabat
Senior Member

Stary 18.05.2019, 09:54
Pożyjemy, zobaczymy.
Przyjdzie ktoś, kto oprócz "niepowtarzalnej szansy na rozwój" ,da mu też dużo większe pieniądze i tyle chłopaka widzieli.
Odpowiedz cytując
wolfy
Senior Member

Stary 18.05.2019, 10:39
El'kabat napisał(a):Wyświetl post
Pożyjemy, zobaczymy.
Przyjdzie ktoś, kto oprócz "niepowtarzalnej szansy na rozwój" ,da mu też dużo większe pieniądze i tyle chłopaka widzieli.
Też tak to widzę.
Zresztą, jeśli faktycznie dadzą za niego milion euro to zapakujemy go w kokardkę i wyślemy tego samego dnia. Nasza sytuacja finansowa jest tragiczna.

Pomijając wszystko inne - przejście do takiego klubu to dla chłopaka prawdziwa szansa ma rozwój. Stając okoniem robilibyśmy mu krzywdę. Do ekstraklasy zawsze może wrócić jeśli mu bardzo nie wyjdzie.
D.O.A.
I don't care

Orbit napisał(a):
Odpowiedz cytując
viktor56
Member

Od: 12.2017

Stary 18.05.2019, 20:24
Ktoś jest się w stanie wypowiedzieć na temat tego Niepsuja? Nigdy nie zwróciłem na niego uwagi, co chyba znaczy, że niezbyt się wyróżniał. Mak, z tego co widzę ostatnio zbyt wiele nie grał, natomiast pamiętam jak miał razem z bratem trafić do nas jeszcze za czasów GKSu Bełchatów .
Odpowiedz cytując
cfa
Senior Member

Od: 08.2009

Stary 19.05.2019, 16:21
Qadou napisał(a):Wyświetl post
A po co naszemu klubowi te Maki ? Jak oni częściej by się leczyli niż grali ;q już dość nam takich szklanych piłkarzy
Wojtkowskiemu nudno w poczekalni u lekarzy więc Mak będzie uzupełnieniem dla Kamila.
[FONT=Times New Roman]
Czy pamiętasz pierwszy w życiu mecz i po każdej bramce szał?
Kibicow śmiech, wiernych drużynie swej i na plecach pałki ślad.
[/FONT]
naoway.deviantart.com
Odpowiedz cytując
gizmowisla
Senior Member

Od: 08.2006

Stary 19.05.2019, 22:53
bracia MAK - wiecznie wyszydzany temat na tym forum ......tak naprawde to zawodnicy o ktorych morzemy juz tylko pomarzyc ..... zapowiada sie ostatni sezon pelen upokorzen
Odpowiedz cytując
Piotr777
Senior Member

Od: 08.2016

Stary 19.05.2019, 23:12
gizmowisla napisał(a):Wyświetl post
bracia MAK - wiecznie wyszydzany temat na tym forum ......tak naprawde to zawodnicy o ktorych morzemy juz tylko pomarzyc ..... zapowiada sie ostatni sezon pelen upokorzen
Czy możesz przetłumaczyć swój post na język polski? Trzeci raz czytam i nie rozumiem. Co znaczy 'morzemy", "morze i my"?
Odpowiedz cytując
bob85
Senior Member

Od: 10.2015

Stary 19.05.2019, 23:33
gizmowisla napisał(a):Wyświetl post
Że hę? Według twitterowych informacji z ostatnich dni to Mak z Lechii już jest praktycznie klepnięty, a co wyjdzie w praniu to się okaże.
Odpowiedz cytując
Karherop
Socios Wisła Kraków

Od: 02.2006

Stary 20.05.2019, 09:36
Maszyna z przedłużaniem kontraktów powinna ruszyć, bo i lista zawodników pod znakiem zapytania jest ciągle duża, na razie oficjalnie:

Odeszli:
- Peszko
- Słomka
- Palcić
- Weinzettel

Kończy się kontrakt:
- Boguski
- Burliga
- Basha
- Drzazga
- Błaszczykowski
- Bartosz
- Pietrzak
- Brożek

Przyszli
- ..............
Powód: Aktualizacja transferów out
Ostatnio edytowane przez Karherop : 20.05.2019 o godz. 12:26.
Odpowiedz cytując
bridgeburner
Senior Member

Stary 20.05.2019, 14:26
Póki co wymieniani w kontekście przyjscia:
- Dawid Niepsuj, odchodzi z Pogoni, raczej rezerwowym tam był ale kiedyś nieźle rokowal, może będzie z nim jak z Klemenzem
- Michał Mak - temat jak co roku aczkolwiek w tym zdaje się faktycznie jest coś na rzeczy
-
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów