The White Star Division - Wisła Kraków

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło

Reklama

Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Zakłady na Wisłę? Legalni bukmacherzy w Polsce - ranking i recenzje
Odpowiedź

Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
Arkadiusz.Czerepach
Senior Member

Od: 11.2016

Ignoruj użytkownika Pomoc
Stary 24.04.2019, 18:35
moze ty , ja mam akurat info od Vulneta , a czy do końca czy nie to sie okaze za kilka dni po dalszych badaniach
Odpowiedz cytując
brylant17
Senior Member

Od: 07.2006

Stary 24.04.2019, 18:36
Hahaha
Piggy oddaj hajs
Odpowiedz cytując
doktor granat
Member

Od: 12.2018

Stary 24.04.2019, 18:55
brylant17 napisał(a):Wyświetl post
Twitter,ale to że nie zagra do końca to nie wiadomo,natomiast jutro ma się wyjaśnić jego sytuacja w Wiśle
obawiam się, że pójdzie w długą.
cóż oby latem udało się znaleźć kolejnego Savicevica.
Odpowiedz cytując
Levis88
Senior Member

Od: 02.2015

Stary 24.04.2019, 19:09
Gdyby chciał odejść to dawno by go tu nie było.
Odpowiedz cytując
brylant17
Senior Member

Od: 07.2006

Stary 24.04.2019, 19:35
Ma 28 lat jeszcze w piłkę trochę pokopie.Jeżeli ma okazję i chce jeszcze zarobić to wyjdzie tylko gdzie? Rosja ? Czechy ? nie wiem co siedzi u niego w głowie,ale czytałem z nim wywiad mu się tu podoba...
Piggy oddaj hajs
Odpowiedz cytując
pepe72
Senior Member

Od: 08.2005

Stary 24.04.2019, 20:02
Szneka napisał(a):Wyświetl post
przykre jest to że graliśmy naprawdę genialne mecze w tym sezonie, byliśmy liderem tabeli a gramy ze spadkowiczem i to my trzęsiemy portkami
Bardziej przykre byłoby przeczytać "największa wygrana Craxy w derbach od 100 lat".

brylant17 napisał(a):Wyświetl post
Ma 28 lat jeszcze w piłkę trochę pokopie.Jeżeli ma okazję i chce jeszcze zarobić to wyjdzie tylko gdzie? Rosja ? Czechy ? nie wiem co siedzi u niego w głowie,ale czytałem z nim wywiad mu się tu podoba...
Pewnie zależy jaką ma ofertę. Wisła powoli staje na nogach wiec też nie ma sensu wiać byle gdzie.
Ostatnio edytowane przez pepe72 : 24.04.2019 o godz. 20:06.
Nowe cele Wisły na sezon (2019/20)
1. wyjść na finansową prostą
2. pozbyć się gó...a, przez które tonęła od kilku lat
3. zdobyć co najmniej 13 (trzynaste!) miejsce

W tym sezonie spadają 3 drużyny więc, do utrzymania potrzeba 42 punktów w 37 meczach.
Odpowiedz cytując
Harcownik
Member

Od: 08.2017

Stary 25.04.2019, 08:21
Możecie mnie wyśmiać, ale popatrzyłem w parametry fizyczne Hoyo i jestem znokautowany - 15 lat i 189 cm / 75 kg? Na czym on się tak "wyhodował"? Spodziewałem się, że w tym wieku będzie miał 170 z hakiem. W takim układzie nie ma co kombinować z Bashą na stoperze - poprzedni mecz pokazał że to bez sensu - Basha jest potrzeby gdzie indziej, a centymetry z tyłu są - i one będą pewnie najważniejsze.

Zaryzykowałbym takie jedenastki (i tak każdy punkt będzie miłym zaskoczeniem):

Weinzettel (po coś go sprowadzono?)

Palcic Hoyo - Szot - Pietrzak

Boguski - Basha Plewka - Peszko
Kolar

Drzazga

lub (Basha wypada z gry -> Boguski jako rygiel plus Kolar na skrzydło, nie wiem kto wyżej w napadzie)

Lis
Palcic Hoyo Szot Pietrzak
Kolar- Boguski - Plewka - Peszko
Balicki Drzazga

lub (jak się bawić to bawić, ale może się to źle skończyć):
Weinzettel
Palcic Hoyo Szot Grabowski
Kumah - Boguski - Plewka - Pietrzak Peszko
Buksa
Jude Gang - tak o sobie mówicie
To jest... niesamowite jakim idiotą trzeba być żeby wymyślić taką nazwę
Odpowiedz cytując
sandomingo
Senior Member

Od: 03.2005

Stary 25.04.2019, 08:36
Basha dzisiaj nie zagra, Stolarczyk nie wystawi zawodnika, który nie jest gotowy na 100%.
Co do Weinzettela - przecież został sprowadzony awaryjnie jako zawodnik bez kontraktu, nie ma planów co do przedłużania z nim umowy.

Myślę, że wobec konieczności wystawienia dwóch żółtodziobów na środku obrony Stolar nie zaryzykuje Grabowskiego na obronie, ustawi go raczej "wymiennie" z Pietrzakiem na lewej stronie. Dlatego najbardziej prawdopodobny wariant:
Lis - Palcic, Szot, Hoyo, Pietrzak - Peszko, Boguski, Plewka, Grabowski - Drzazga, Kolar.
Ławka: Broda, Morys, Kumah, Buksa, Moskiewicz, Brożek, obrońca z CLJ.

Potęga nie?
Powtarzam się, ale to jest skład na mecz z Garbarnią a nie Sosnowcem...Można w ciemno grać handicap +1,5 na Zagłębie...
Odpowiedz cytując
Karherop
Socios Wisła Kraków

Od: 02.2006

Stary 25.04.2019, 08:48
Występ Hoyo, choć wielu już go wstawia do składu będzie dużą sensacją.
Przecież przypomnijmy, że dopiero 12 października 2015 zatwierdził przepisy zezwalające na grę 15-latków w ekstraklasie.
w XXI wieku nie było tak młodego debiutanta w ekstraklasie, wcześniej na pewno, ale danych statystycznych jest stosunkowo mało.

Skład który przedstawił @sandomingo jest najbardziej prawdopodobny.
Odpowiedz cytując
swiety37
Senior Member

Od: 06.2010

Stary 25.04.2019, 08:52
Nie wydaje mi się by Hoyo zagrał.
Skoro nie ma Bashy i Savicevica, to widział bym to tak:
Lis - Grabowski, Szot, Palcic, Pietrzak - Peszko, Boguski, Plewka, Kolar - Brożek, Drzazga
Odpowiedz cytując
sandomingo
Senior Member

Stary 25.04.2019, 08:54
Karherop napisał(a):Wyświetl post
Występ Hoyo, choć wielu już go wstawia do składu będzie dużą sensacją.
W tym roku bijemy wszelkie rekordy jeżeli chodzi o medialność
Odpowiedz cytując
LucjuszWielki
Socios Wisła Kraków

Od: 02.2012

Stary 25.04.2019, 08:56
Nie było mnie tu od baboli Lisa z Piastem - może się skuszę na opisanie uczuć od meczu w Lubinie.

BTW Czy remis nam wystarczał, aby wejść kosztem Amiki? Komentator w Eurosporcie non stop powtarzał, że remis nic nie daje przy takim układzie jaki był, a całe fora mówiły co innego.

Niestety ósemkę przegraliśmy przez WĄSKĄ kadrę i pech - wypadł Kuba i Wasyl. Plują sobie w brode bo WYSTARCZYŁO wygrać jeden mecz z trzech..

eeeehhh BUCHAL WRACAJ do zdrowia a LIS na ławe bo będzie ciężko.

Trza być świadomym, że jednym z ojców braku ósemki jest LIS i to należy powtarzać co kolejke do końca jego pobytu u nas ! Tyle hajsu przez niego straciliśmy, że ciężko policzyć i wątpię, abyśmy kiedykolwiek to odrobili.

Tradycyjnie pisząc w temacie meczowym przed spotkaniem dostaniemy dziś OKLEP to chyba też wiadomo.

Według mnie faulu na czerwień Burego nie było, no ale w swoim stylu Bury zagrał nie raz u nas czerwień dostał i dostanie o czym wspominałem wielokrotnie. Jednak smutek po utraci Bartkowskiego pozostaje.

Nie wiem co pisaliście na temat "młodych", ale co było pewne zagrali pytę - nie mam żalu po prostu 3 ligi, nie spodziewałem się nic więcej. SZOT Grabowski.... na dzień dzisiejszy nie nadają się na 1 skłąd i ekstraklasę, nie obchodzi mnie stękanie, że muszą się ogrywać, nic nie muszą, nie naszym kosztem, już za Lisa zapłaciliśmy (tylko, że Lis jest 100 razy lepszy od nich).

Sławomir.... Peszkę żegnam bez żalu.. Kostalowi może buty pucować :] Słąwka nalezy zapamiętać z meczu o wszystko czyli z Lubina - niewiadomo dlaczego najgorszy na boisku dodatkowo samobój.

======================

NAJBARDZIEJ zawiódł mnie SADLOK - już nie chodzi nawet o postawę sportową. Sadlok w tunelu przed wyjściem na murawę w Lubinie wygłądał jakby szedł na ścięcie, a w przerwie udzielając wywiadu chyba ducha zobaczył. Pierwszy raz widziałek kogoś tak zgwałconego i przestraszonego w naszych barwach. To nei są cechy kapitana - opaska wzięta na wieki :/

To tyle części refleksji.
Ostatnio edytowane przez LucjuszWielki : 25.04.2019 o godz. 09:26.

Odpowiedz cytując
mr_kwolf
Senior Member

Od: 04.2006

Stary 25.04.2019, 09:00
LucjuszWielki napisał(a):Wyświetl post
Nie było mnie tu od baboli Lisa z Piastem - może się skuszę na opisanie uczuć od meczu w Lubinie.

BTW Czy remis nam wystarczał, aby wejśc kosztem Amiki? Komoentator w Eurosporcie non stop powtarzał, że remis nic nie daje przy takim układzie jaki był, a całe fora mówiły co innego.

Niestety ósemkę przegraliśmy przez WĄSKĄ kadrę i pech - wypadł Kuba i Wasyl. Plują sobei w brode bo WYSTARCZYŁo wygrac jeden mecz z trzech..

eeeehhh

BUCHAL
Pogoń musiała zrobić co najmniej punkt w Warszawie, żeby remis nam dawał awans przy porażce Lecha.

Znana jest 18tka na dzisiejszy mecz? Jest jeszcze opcja, że zagra Jeziorski (kojarzycie czy jest w ogóle zgłoszony do rozgrywek?) z Szotem na środku obrony. Wiem, że na Hoyo bardziej liczą w klubie, ale jednak Jeziorski trochę starszy i gra na co dzień na stoperze z Szotem co na tej pozycji jest bardzo istotne.
Ostatnio edytowane przez mr_kwolf : 25.04.2019 o godz. 09:04.
"Nieważne, czy Wisła bedzie wtedy mistrzem Polski, czy ekipą I, II czy III ligową. Swe ostatnie mecze w karierze chcę rozegrać z Białą Gwiazdą na piersi."
Odpowiedz cytując
ociec Ciemka
Senior Member

Od: 11.2002

Stary 25.04.2019, 09:21
występ Weinzettela nie byłby taki dziwny: Lis w ostatnich 4 meczach 12 razy wyciągał piłkę z siatki, jak w Sosnowcu dostanie pół tuzina to chłopina się ciężko załamać może. I tak w meczu z Płockiem wyglądał na bardzo zdenerwowanego i niepewnego. Mecz na ławie mógłby mu się przydać.
Panie, co wszystko wiedzą, w skrócie wszystkowiedźmy..
Odpowiedz cytując
LucjuszWielki
Socios Wisła Kraków

Od: 02.2012

Stary 25.04.2019, 09:28
mr_kwolf napisał(a):Wyświetl post
Pogoń musiała zrobić co najmniej punkt w Warszawie, żeby remis nam dawał awans przy porażce Lecha.

Znana jest 18tka na dzisiejszy mecz? Jest jeszcze opcja, że zagra Jeziorski (kojarzycie czy jest w ogóle zgłoszony do rozgrywek?) z Szotem na środku obrony. Wiem, że na Hoyo bardziej liczą w klubie, ale jednak Jeziorski trochę starszy i gra na co dzień na stoperze z Szotem co na tej pozycji jest bardzo istotne.
Dzięki za odpowiedź.

Panowie BŁAGAM Was, jaki Szot jaki Hoyo Proszę.... na kogo Wy liczycie To są juniorzy, którzynei nadają się na 1 lige a co dopiero ektraklasę, mecz z Płockiem pokazał ile są warci - przecież jakbyśmy z nimi grali tę rundę to szorowalibyśmy dno - takie są fakty. To nie Błaszczykowski, który w ich wieku grał solidnie i wybijał się w eklapie.

Odpowiedz cytując
Karherop
Socios Wisła Kraków

Stary 25.04.2019, 09:32
swiety37 napisał(a):Wyświetl post
Nie wydaje mi się by Hoyo zagrał.
Skoro nie ma Bashy i Savicevica, to widział bym to tak:
Lis - Grabowski, Szot, Palcic, Pietrzak - Peszko, Boguski, Plewka, Kolar - Brożek, Drzazga
Palcic nie na swojej pozycji, Grabowski nie na swojej pozycji. To się nie może udać.

W takiej sytuacji ja bym się nawet nie zdziwił, jakby w ostateczności Stolarczyk poszedł na ustawienie 5 obrońców np.

Boguski, Palcić, Szot, Grabowski, Pietrzak. Boguski z Pietrzakiem jako wahadłowi
Tyle że Boguski ma ratować środek pola.

Podobno też z drużyną jedzie Patryk Moskiewicz, defensywny pomocnik z CLJ, może jego gdzieś Stolarczyk zmieści...

@LucjuszWielki

Coś Ci się nieźle pomieszało. Błaszczykowski to w ich wieku kopał w Rakowie, a nawet nie wiem czy nie w juniorach.
Przypomnijmy że debiutował u nas pół roku przed 20 urodzinami.

Hoyo ma 15 lat, Szot 17. Wchodzą w dorosłą piłkę dużo wcześniej niż Kuba
Ostatnio edytowane przez Karherop : 25.04.2019 o godz. 09:35.
Odpowiedz cytując
sndr
Socios Wisła Kraków

Od: 03.2008

Stary 25.04.2019, 09:35
Dzięki za odpowiedź.

Panowie BŁAGAM Was, jaki Szot jaki Hoyo Proszę.... na kogo Wy liczycie To są juniorzy, którzynei nadają się na 1 lige a co dopiero ektraklasę, mecz z Płockiem pokazał ile są warci - przecież jakbyśmy z nimi grali tę rundę to szorowalibyśmy dno - takie są fakty. To nie Błaszczykowski, który w ich wieku grał solidnie i wybijał się w eklapie.
Gwoli ścisłości, w ich wieku Błaszczykowski biegał jeszcze po boisku w Częstochowie. Kuba zadebiutował w Wiśle mając 19 lat(rocznikowo 20). Szot za parę dni skończy 18, Hoyo-Kowalski w lipcu skończy 16 lat. 2 lata i 4 lata to w tym wieku przepaść, nie naginaj rzeczywistości.

Powyższe nie zmienia faktu, że w Sosnowcu będzie ciekawie, ale coś mi mówi, że na stoperze obok Szota wyjdzie Pietrzak a nie Hoyo. Przed nami ciężki mecz, oby nie skoczyło się kompromitacją.
Odpowiedz cytując
sandomingo
Senior Member

Stary 25.04.2019, 09:35
Dzięki za odpowiedź.

W normalnych warunkach masz rację - to są goście, którzy powinni ograć się sezon w 1 lidze.
Tylko że sytuacja jest daleka, bardzo daleka od normalnej.

Kto ma zagrać dzisiaj na środku obrony?

Zdrowych środkowych obrońców w wieku 18+ - aktualnie 0.
Zdrowych obrońców w wieku 18+ - aktualnie 2.
Zdrowych środkowych pomocników w wieku 18+ - 0.

TO KTO MA ZAGRAĆ?
Odpowiedz cytując
swiety37
Senior Member

Od: 06.2010

Stary 25.04.2019, 09:39
^^^ Jop ze Stolarczykiem na środku i przed nimi Sobolewski
Odpowiedz cytując
mr_kwolf
Senior Member

Od: 04.2006

Stary 25.04.2019, 10:36
Osobiście uważam, że Stolarczyk powinien poświęcić 2-3 mecze na testowanie ustawienia Palcic-Szot-Hoyo-Pietrzak. Najprawdopodobniej żaden nominalny środkowy obrońca nie wróci już do końca rundy, więc trzeba szukać rozwiązania na 6 spotkań, a nie tylko na dzisiaj. Jeżeli wyglądałoby to bardzo źle to wtedy Burliga po odsiedzeniu kary za kartkę (myślę, że dwa mecze to minimum) wskoczy za jednego z nich i tak dogramy sezon.

Dodam również, że ciężko jest mi ocenić jak Hoyo wypada na tle seniorów, bo nie oglądam treningów, więc nie zdziwi mnie jak Stolarczyk uzna, że zdecydowanie za wcześnie na takie próby.
Ostatnio edytowane przez mr_kwolf : 25.04.2019 o godz. 10:41.
"Nieważne, czy Wisła bedzie wtedy mistrzem Polski, czy ekipą I, II czy III ligową. Swe ostatnie mecze w karierze chcę rozegrać z Białą Gwiazdą na piersi."
Odpowiedz cytując
Karherop
Socios Wisła Kraków

Stary 25.04.2019, 11:04
Jest spora szansa że Wasyl wróci na ostatnie 2-3 spotkania. Sadlok na pewno nie. Klemenz - nie wiadomo co mu się w ogóle stało.
Odpowiedz cytując
Levis88
Senior Member

Stary 25.04.2019, 11:06
Pietrzak do środka- nie ma innej opcji.
Odpowiedz cytując
sandomingo
Senior Member

Stary 25.04.2019, 11:08
Pietrzak nie umie bronić na boku a co dopiero w środku...

@Karherop - no kto wie, znając Wasyla to w razie palącej potrzeby na ostatni tydzień może wrócić - para środkowych obrońców Wasyl-Burliga brzmi teraz jak marzenie
Odpowiedz cytując
Arkadiusz.Czerepach
Senior Member

Od: 11.2016

Stary 25.04.2019, 11:32
Harcownik napisał(a):Wyświetl post
Możecie mnie wyśmiać, ale popatrzyłem w parametry fizyczne Hoyo i jestem znokautowany - 15 lat i 189 cm / 75 kg? Na czym on się tak "wyhodował"? Spodziewałem się, że w tym wieku będzie miał 170 z hakiem. W takim układzie nie ma co kombinować z Bashą na stoperze - poprzedni mecz pokazał że to bez sensu - Basha jest potrzeby gdzie indziej, a centymetry z tyłu są - i one będą pewnie najważniejsze.

Zaryzykowałbym takie jedenastki (i tak każdy punkt będzie miłym zaskoczeniem):

Weinzettel (po coś go sprowadzono?)

Palcic Hoyo - Szot - Pietrzak

Boguski - Basha Plewka - Peszko
Kolar

Drzazga

lub (Basha wypada z gry -> Boguski jako rygiel plus Kolar na skrzydło, nie wiem kto wyżej w napadzie)

Lis
Palcic Hoyo Szot Pietrzak
Kolar- Boguski - Plewka - Peszko
Balicki Drzazga

lub (jak się bawić to bawić, ale może się to źle skończyć):
Weinzettel
Palcic Hoyo Szot Grabowski
Kumah - Boguski - Plewka - Pietrzak Peszko
Buksa

kurcze to mnie napawa niepokojem , duzo juz bylo przypadkow ze ktos byl forowany w juniorach dzieki warunkom (bo wczesniej urosl niz koledzy) , a w seniorach jak wzrost sie wyrownal - przepadał

ktoś z was to oglada , czy Hoyo (btw skad takie nazwisko?) naprawde jest tak utalentowany , czy to tylko ten 189cm powoduje że wśród 15latków wymiata ?
Odpowiedz cytując
Levis88
Senior Member

Stary 25.04.2019, 11:48
sandomingo napisał(a):Wyświetl post
Pietrzak nie umie bronić na boku a co dopiero w środku...
Może dlatego że ktoś przesunął go ze środka pomocy na bok obrony?
Wybitnym grajkiem nie jest ale zapchajdziurą z ligowym doświadczeniem już tak.
Odpowiedz cytując
Harcownik
Member

Od: 08.2017

Stary 25.04.2019, 11:52
Z całym szacunkiem dla Pietrzaka (sam jestem jego wzrostu) - ale co wy pigmejów chcecie na stoperze ustawiać w meczu z drwalami a w dodatku z panem "dziurawe ręce" Lisem w bramce? Ja wiem, że kiedyś był Danny Blind, a na bramce grał Jorge Campos, ale chyba nie tędy droga.
Jude Gang - tak o sobie mówicie
To jest... niesamowite jakim idiotą trzeba być żeby wymyślić taką nazwę
Odpowiedz cytując
Karherop
Socios Wisła Kraków

Stary 25.04.2019, 11:54
Arkadiusz.Czerepach napisał(a):Wyświetl post
kurcze to mnie napawa niepokojem , duzo juz bylo przypadkow ze ktos byl forowany w juniorach dzieki warunkom (bo wczesniej urosl niz koledzy) , a w seniorach jak wzrost sie wyrownal - przepadał

ktoś z was to oglada , czy Hoyo (btw skad takie nazwisko?) naprawde jest tak utalentowany , czy to tylko ten 189cm powoduje że wśród 15latków wymiata ?
A co to każdy wysoki będzie koszykarzem?

Szkoda, że zamaist zaglądnąć u źródła to tworzycie teorie spiskowe.

Nazwisko Hoyo-Kowalski wynika z tego że jeden z jego rodziców pochodzi z Hiszpanii (nie wiem czy matka, czy ojciec) , zresztą urodził się w Hiszpanii, ale jak miał te 6-7 lat wrócili do Polski.

Hoyo jest w kadrach narodowych Polski od 2 lat, a dopiero w zeszłym roku jego wzrost drastycznie wybił w górę. Widać to dobrze po zdjęciach, gdy jeszcze w 2017 roku był wzrostu Buksy

wszystko znajduje się na stronie http://historiawisly.pl/wiki/index.p..._Hoyo-Kowalski
Odpowiedz cytując
iamironman
Member

Od: 08.2015

Stary 25.04.2019, 12:13
O właśnie,szkoda, że historiawisly nie jest uzupełniana na bieżąco. Zastanawia mnie czy Mateusz Lis jest już najgorszym bramkarzem w historii tego klubu czy jeszcze nie?
Jego średnia puszczanych bramek na mecz systematycznie rośnie. Teraz to poniżej trójki nie schodzi...... Niechże się ktoś zlituje nad naszym klubem i nie wystawia więcej tego pata....cha!

Koń trojański po poprzednim zarządzie
Odpowiedz cytując
Karherop
Socios Wisła Kraków

Stary 25.04.2019, 12:24
iamironman napisał(a):Wyświetl post
O właśnie,szkoda, że historiawisly nie jest uzupełniana na bieżąco. Zastanawia mnie czy Mateusz Lis jest już najgorszym bramkarzem w historii tego klubu czy jeszcze nie?
Jego średnia puszczanych bramek na mecz systematycznie rośnie. Teraz to poniżej trójki nie schodzi......
Ale głupoty pieprzysz.
Lis ma średnią 1,72 bramki/mecz w lidze
Łukasz Jarosiński średnia 4 bramki/mecz

Kumah dzisiaj zaczyna w 1 składzie. infy by Ernest Kasia
Odpowiedz cytując
Szneka
Socios Wisła Kraków

Od: 11.2002

Stary 25.04.2019, 12:38
Panowie czepiamy się Mateusza Lisa ale może ktoś przeanalizuje wszystkie stracone bramki z tego sezonu i napisze ile z nich to "prezenty " od kolegów z pola?
Dwa z Sosnowca np Maciek Sadlok
WISEŁKA KRAKÓW TO DUMA WSZYSTKICH POLAKÓW

Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów