The White Star Division - Wisła Kraków

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło

Reklama

Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Zakłady na Wisłę? Legalni bukmacherzy w Polsce - ranking i recenzje
Odpowiedź

Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
tas de fleia
Senior Member

Od: 02.2008

Ignoruj użytkownika Pomoc
Stary 28.04.2019, 23:04
A czemu ma Paweł nie grać jak będzie się czuł na siłach i trener będzie Go widział?
Odpowiedz cytując
wolfy
Senior Member

Od: 01.2005

Stary 28.04.2019, 23:20
tas de fleia napisał(a):Wyświetl post
A czemu ma Paweł nie grać jak będzie się czuł na siłach i trener będzie Go widział?
Moim zdaniem absolutnie powinien zostać jeśli tylko chęć i zdrowie pozwoli. Nie możemy grać tylko młodymi, od kogoś muszą się uczyć, a szanse że sprowadzimy kogoś na poziomie Pawła są zwyczajnie nikłe.
To samo dotyczy Boguskiego, Wasyla i Sadloka. Peszko zresztą też, jeśli by tylko chciał i nas było stać.
Potrzebujemy szerokiej kadry, a nie mamy pieniędzy na jakieś wielkie przemeblowanie. Po sezonie stracimy pewnie Bashę, Pietrzaka, Peszkę, nie wiemy co postanowi Kuba, Burliga...

Karherop - chciałbym zauważyć że w przyszłym sezonie też będziemy grali z drużynami na poziomie Śląska czy Zagłębia.
Ostatnio edytowane przez wolfy : 28.04.2019 o godz. 23:36.
D.O.A.
No one likes me, no one likes me, no one likes me
I don't care

Orbit napisał(a):
Mieliśmy inicjatywę, byliśmy w posiadaniu piłki, a czwarta bramka ustawiła praktycznie cały mecz.
Odpowiedz cytując
maciekkk
Senior Member

Od: 06.2012

Stary 29.04.2019, 02:52
A co z Balanyukiem ? Wraca do nas po wypożyczeniu ? Jak to wygląda? Może przy Stolarczyku gość by się ogarnął i zaczął grać...
Odpowiedz cytując
wiertar
Senior Member

Od: 07.2006

Stary 29.04.2019, 06:04
Ja nie wiem czy balaniuk kariery nie skończył... Od pół roku nie gra tam w ogóle plus większość czasu spędza w domu w oddesie..

Nic z niego nie bedzie
Jechałeś gdzieś kiedyś na 90 minut Po klimat trybun na wyjazdach byłeś ilu dobra oprawa i ekipa w dobrym stylu, tygiel emocji choć pełno s****ysynów, chce abyś zdech i choć wynik w plecy, śpiewasz dalej zdarte gardło cię leczy, to niby parę liter, parę piłkarzy wiesz niby w polskiej lidze nic się nie zdarzy wiesz, ale gdy płona race śpiewają trybuny znowu wygramy nie ważne u nas czy u nich, poczucie dumy gdy tamci mówią o nas to dla tych co zarywaja życie na stadionach...
Odpowiedz cytując
Karherop
Socios Wisła Kraków

Od: 02.2006

Stary 29.04.2019, 06:20
wolfy napisał(a):Wyświetl post
Moim zdaniem absolutnie powinien zostać jeśli tylko chęć i zdrowie pozwoli. Nie możemy grać tylko młodymi, od kogoś muszą się uczyć, a szanse że sprowadzimy kogoś na poziomie Pawła są zwyczajnie nikłe.
To samo dotyczy Boguskiego, Wasyla i Sadloka. Peszko zresztą też, jeśli by tylko chciał i nas było stać.
Potrzebujemy szerokiej kadry, a nie mamy pieniędzy na jakieś wielkie przemeblowanie. Po sezonie stracimy pewnie Bashę, Pietrzaka, Peszkę, nie wiemy co postanowi Kuba, Burliga...

Karherop - chciałbym zauważyć że w przyszłym sezonie też będziemy grali z drużynami na poziomie Śląska czy Zagłębia.
Akurat tych dwóch drużyn raczej nie będzie.
Zaryzykuję tezę że ŁKS i Raków wzmocnią ekstraklase. W głowach drużyn także będzie że spadają 3 zamiast 2 drużyn...w nogach będzie robić się gorąco.

Brozek już od kilku dobrych lat jedzie na lekach żeby móc wystąpić w każdym meczu i najzwyczajniej w świecie należy mu się szacunek i danie w końcu szansy przejścia na emeryturę lub grania polamatorsko... Podobno zresztą piłeczka jest po jego stronie, więc zobaczymy.

To jaka będzie kadra na jesień się okaże. Wielu ciekawych zawodników spadnie z ekstraklasy, być może wśród nich będziemy przebierać. Stolarczyk na pewno przed przedłużeniem kontraktu rozmaiwal o ew. potrzebach wzmocnienia skladu, aby utrzymać ekstraklasę na Reymonta.
Odpowiedz cytując
Wehrmacht
Socios Wisła Kraków

Od: 09.2009

Stary 29.04.2019, 07:23
W sumie krotko, bo mecz bez stawki (dla nas) i bez sensu: Klemenz - mecz zycia. No doslownie oczy ze zdumienia przecieralem, a jak to zestawic z pierwszym Sosnowcem, to chyba wczorajszy wystep byl jakims snem. Az sie zaczalem zastanawiac nad para Klemenz - Wasilewski i Sadlok w koncu na lewa gdzie zawsze powinien grac. Hoyo-Kowalski - niczego wiecej od 15 latka bym nie oczekiwal, wiekszosc meczu gra na alibi, ale podkreslam, ze w tym przypadku to jest komplement. Oby dogral reszte sezonu i powoli zaczal probowac innych zagran i moze zaczal wygrywac pojedynki. Podsumowujac para obronna wczoraj wystep 9/10 w meczu z druzyna, ktora grala o zycie, co tym bardziej zwieksza zaslugi. Klemenz przestawial to bydle Robaka jak chcial, w ogole on wczoraj robil co chcial.

Przed runda, wiedzac jakie mamy problemy kadrowe powiedzialem, ze przynajmniej to my zdecydujemy kto spadnie z ligi, ze nie liczac Korony bedzie to po prostu zespol, ktory z nami nie wygra. Wg mnie Slask wlasnie wczoraj zlecial z ligi.
Ostatnio edytowane przez Wehrmacht : 29.04.2019 o godz. 07:28.
Odpowiedz cytując
Arkadiusz.Czerepach
Senior Member

Od: 11.2016

Stary 29.04.2019, 08:05
kilka dni bez forum i od razu człowiek spokojniejszy

oczywiście wiekszość powyzszych opinii nadaje sie do kosza, nie czas na wieksze analizy napisze tylko

BRAWO CHLOPAKI !!!

BRAWO TRENER !!!
Odpowiedz cytując
Karherop
Socios Wisła Kraków

Od: 02.2006

Stary 29.04.2019, 09:00
Wehrmacht napisał(a):Wyświetl post
W sumie krotko, bo mecz bez stawki (dla nas) i bez sensu: Klemenz - mecz zycia. No doslownie oczy ze zdumienia przecieralem, a jak to zestawic z pierwszym Sosnowcem, to chyba wczorajszy wystep byl jakims snem. Az sie zaczalem zastanawiac nad para Klemenz - Wasilewski i Sadlok w koncu na lewa gdzie zawsze powinien grac. Hoyo-Kowalski - niczego wiecej od 15 latka bym nie oczekiwal, wiekszosc meczu gra na alibi, ale podkreslam, ze w tym przypadku to jest komplement. Oby dogral reszte sezonu i powoli zaczal probowac innych zagran i moze zaczal wygrywac pojedynki. Podsumowujac para obronna wczoraj wystep 9/10 w meczu z druzyna, ktora grala o zycie, co tym bardziej zwieksza zaslugi. Klemenz przestawial to bydle Robaka jak chcial, w ogole on wczoraj robil co chcial.
Życzyłbym sobie aby każdy stoper "grał na alibi" jak wczoraj Hoyo. Proponuję zobaczyć kto dograł piłkę na skrzydło przy akcji bramkowej.
Odwagi mu nie brakuje i to najważniejsze.

Co do Klemenza wyrabia się i ku mojemu zaskoczeniu mogą być z niego ludzie. Natomiast Sadlok raczej nie wróci na lewą obronę. Raz, że nie chce, a dwa że szykowany jest tam Grabowski z myślą o nowych przepisach.
Odpowiedz cytując
wolfy
Senior Member

Stary 29.04.2019, 09:08
Karherop napisał(a):Wyświetl post
Akurat tych dwóch drużyn raczej nie będzie.
Zaryzykuję tezę że ŁKS i Raków wzmocnią ekstraklase. W głowach drużyn także będzie że spadają 3 zamiast 2 drużyn...w nogach będzie robić się gorąco.

Brozek już od kilku dobrych lat jedzie na lekach żeby móc wystąpić w każdym meczu i najzwyczajniej w świecie należy mu się szacunek i danie w końcu szansy przejścia na emeryturę lub grania polamatorsko... Podobno zresztą piłeczka jest po jego stronie, więc zobaczymy.

To jaka będzie kadra na jesień się okaże. Wielu ciekawych zawodników spadnie z ekstraklasy, być może wśród nich będziemy przebierać. Stolarczyk na pewno przed przedłużeniem kontraktu rozmaiwal o ew. potrzebach wzmocnienia skladu, aby utrzymać ekstraklasę na Reymonta.
Konkretnie tych dwóch może nie być, ale poziom nie poszybuje do góry. Będą inne.
O ile wiem Brożkowi nikt pistoletu do głowy nie przystawiał, gdyby chciał mógł zakończyć karierę w trakcie sezonu. Jeżeli wyrazi chęć to należy przedłużyć, ponieważ Paweł daje jakość w trakcie meczu i to jest fakt.
D.O.A.
I don't care

Orbit napisał(a):
Mieliśmy inicjatywę, byliśmy w posiadaniu piłki, a czwarta bramka ustawiła praktycznie cały mecz.
Odpowiedz cytując
gizmowisla
Senior Member

Od: 08.2006

Stary 29.04.2019, 09:08
Sezon w pelni zqliczony, jest utrzymanie i 2 x wygranie z tymi smiesznymi zydami , dla mnie sezon wypelniony
Odpowiedz cytując
bridgeburner
Senior Member

Od: 06.2009

Stary 29.04.2019, 09:59
Konkretnie tych dwóch może nie być, ale poziom nie poszybuje do góry. Będą inne.
O ile wiem Brożkowi nikt pistoletu do głowy nie przystawiał, gdyby chciał mógł zakończyć karierę w trakcie sezonu. Jeżeli wyrazi chęć to należy przedłużyć, ponieważ Paweł daje jakość w trakcie meczu i to jest fakt.
Ja się zastanawiam czy on przypadkiem nie wyleczyl po 3 latach tych wszystkich kontuzji
Bo to co grał wczoraj i w Sosnowcu póki miał siłę to profesura, czapki z glow
W każdej formacji powinien zostać jeden lider, Wasly, Brożek iKuba i wtedy mamy przynajmniej mentalvw szatni i na boisku zalatwiony
"Czy mogłem sie cofnąć - cofnąć do czego, do kogo, do jakiego mnie ? Nie ma żadnego momentu w przeszłości, który, cudownie zmieniony, odwróciłby bieg mojego życia, żadnej katastrofy, która mi sie przydarzyła, wskutek czego jestem inny, niż byc powinieniem; niczego takiego nie potrafie wskazać"
Odpowiedz cytując
LucjuszWielki
Socios Wisła Kraków

Od: 02.2012

Stary 29.04.2019, 10:01
Brożek mnie irytował jak rozkładał ręce i psioczył na każde złe zagranie. Teraz tego nie robi bo zdaje sobie sprawę jakim składem gramy. W każdym razie podobał mi się po takiej przerwie, myślałem, że będzie gorzej.

Wiem, że nie czas teraz o tym, ale boję się o przyszły sezon, nie wiem co będzie z : Błaszczykowskim (zostani?), Bashą, Vukanem czy Pietrzakiem. Nie wiem, czy znajdą się chętni na Kubę z kolejnym urazem, być może jest to plus dla nas, ale i tak wszystko zależy od niego. Kuba w drużynie to jak heros pół człowiek - pół Bóg na polu bitwy.

Odpowiedz cytując
Armin
Member

Od: 07.2011

Stary 29.04.2019, 13:29
Mecz jak mecz - w pierwszej połowie wyrównany, w drugiej połowie już przewaga malinowych ale udało się dociągnąć remis. Z hoyo-Kowalskiego będzie kiedyś niezły piniondz dla klubu.

Razi flaga z rekinem której miało nie być już na stadionie. Cieszą pojawiające się gwizdy podczas pozdrowień dla Ruchu. Transparent Śląska w punkt.
Odpowiedz cytując
Gin
Socios Wisła Kraków

Od: 11.2002

Stary 29.04.2019, 13:54
Armin napisał(a):Wyświetl post
Mecz jak mecz - w pierwszej połowie wyrównany, w drugiej połowie już przewaga malinowych ale udało się dociągnąć remis. Z hoyo-Kowalskiego będzie kiedyś niezły piniondz dla klubu.

Razi flaga z rekinem której miało nie być już na stadionie. Cieszą pojawiające się gwizdy podczas pozdrowień dla Ruchu. Transparent Śląska w punkt.
Co bylo na tym transparencie?
Odpowiedz cytując
wolfy
Senior Member

Stary 29.04.2019, 13:55
bridgeburner napisał(a):Wyświetl post
Ja się zastanawiam czy on przypadkiem nie wyleczyl po 3 latach tych wszystkich kontuzji
Bo to co grał wczoraj i w Sosnowcu póki miał siłę to profesura, czapki z glow
W każdej formacji powinien zostać jeden lider, Wasly, Brożek iKuba i wtedy mamy przynajmniej mentalvw szatni i na boisku zalatwiony
Możliwe, bo wyglądał świetnie i trzymał razem z Peszko naszą grę do przodu.
D.O.A.
I don't care

Orbit napisał(a):
Odpowiedz cytując
petred
Socios Wisła Kraków

Od: 07.2008

Stary 29.04.2019, 14:10
Armin napisał(a):Wyświetl post

Brożek jak dla mnie jest chyba najlepszym polskim napastnikiem który potrafi tak grać tyłem do bramki. Profesor w tej dziedzinie. Szkoda, że lata już nie te.
Odpowiedz cytując
nero
Hanys

Od: 12.2003

Stary 29.04.2019, 14:50
Gin napisał(a):Wyświetl post
Co bylo na tym transparencie?
z pamięci:

Nie pierwszy raz kiedy rekin zdradził brata
misiek policyjna szmata

SPRZEDAM! Kliknij na zdjęcie, a przejdziesz na aukcję allegro.

Odpowiedz cytując
kopaczoholik
Senior Member

Od: 07.2009

Stary 29.04.2019, 17:17
Po meczu mam mieszane uczucia... Cieszą punkty, a smuci żałosny poziom Eklapy...
Patrząc na nasz skład i skład Śląska Wrocław to wynik powinien być tylko jeden, tj. nasza porażka... Tym bardziej, że Śląsk walczy o utrzymanie... choć walczy to duże słowo... bardziej to leży...

Jakby nie spojrzeć kończyliśmy mecz mając w składzie 5 czy 6 młodych zawodników, zależy czy Lisa mającego lat 22 uznamy za młodego. Linie ataku do zejścia z boiska trzymał Paweł Brożek, który dla ratowania Wisły Kraków wrócił z emerytury..., a w Śląsku w teorii solidny skład z Robakiem i Mączyńskim... Śląsk utrzymywany z podatków mieszkańców Wrocławia... Ktoś wie o co chodzi z tym Śląskiem?! Tłustym kotom nie chce się grać, czy co bo nie rozumiem?

Brawo dla Stolarczyka, który walczy kim ma i nie zrzędzi!!! Pomimo porażek da się te mecze oglądać€. Jest w tym wszystkim jakaś koncepcja i rozegranie. Wiadomo, że wiele rzeczy nie wychodzi ale to nie może dziwić mając aż tylu młodych w składzie. Uważam, że trener robi dobrze, że nie wystawia samych młodych jakby chcieli co poniektórzy. Według mnie wystawienie samych młodych skończyłoby się dla nas dramatycznie... a tak jest walka do końca o wynik.
Ostatnio edytowane przez kopaczoholik : 29.04.2019 o godz. 17:23.
Odpowiedz cytując
szprotson
Socios Wisła Kraków

Od: 06.2005

Stary 29.04.2019, 19:43
dokladnie
Dla mnie najwazniejsze jest to ze mamy swoj styl, a druzyne da sie ogladac. Porownajcie konstrukcje akcji przez SLask i przez Wisle...
we Wrocku male wewnetrzne problemy, nikt ich z gory nie cisnie nie wiem czemu.Imho maja za dobrze.

fajnie ze Hoyo gra, juz w pierwszych sparingach mi sie podobal, ale na razie sie nie nadaje chyba. Fizycznie musi sie wzmocnic, taka gra w 1 lidze np sadze ze duzo by mu dala, najlepiej u boku jakiegos wyjadacza.
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno

Odpowiedz cytując
ciacho
Senior Member

Od: 06.2007

Stary 29.04.2019, 19:53
nero napisał(a):Wyświetl post
z pamięci:

Nie pierwszy raz kiedy rekin zdradził brata
misiek policyjna szmata
A wiesz może co było na transparentach na płocie pod C?
Odpowiedz cytując
nero
Hanys

Od: 12.2003

Stary 29.04.2019, 20:01
ciacho napisał(a):Wyświetl post
A wiesz może co było na transparentach na płocie pod C?
uuuu nie, nawet nie zauważyłem że coś wisiało.

SPRZEDAM! Kliknij na zdjęcie, a przejdziesz na aukcję allegro.

Odpowiedz cytując
Arkadiusz.Czerepach
Senior Member

Od: 11.2016

Stary 30.04.2019, 12:51
kopaczoholik napisał(a):Wyświetl post
Po meczu mam mieszane uczucia... Cieszą punkty, a smuci żałosny poziom Eklapy...
Patrząc na nasz skład i skład Śląska Wrocław to wynik powinien być tylko jeden, tj. nasza porażka... Tym bardziej, że Śląsk walczy o utrzymanie... choć walczy to duże słowo... bardziej to leży...

Jakby nie spojrzeć kończyliśmy mecz mając w składzie 5 czy 6 młodych zawodników, zależy czy Lisa mającego lat 22 uznamy za młodego. Linie ataku do zejścia z boiska trzymał Paweł Brożek, który dla ratowania Wisły Kraków wrócił z emerytury..., a w Śląsku w teorii solidny skład z Robakiem i Mączyńskim... Śląsk utrzymywany z podatków mieszkańców Wrocławia... Ktoś wie o co chodzi z tym Śląskiem?! Tłustym kotom nie chce się grać, czy co bo nie rozumiem?

Brawo dla Stolarczyka, który walczy kim ma i nie zrzędzi!!! Pomimo porażek da się te mecze oglądać€. Jest w tym wszystkim jakaś koncepcja i rozegranie. Wiadomo, że wiele rzeczy nie wychodzi ale to nie może dziwić mając aż tylu młodych w składzie. Uważam, że trener robi dobrze, że nie wystawia samych młodych jakby chcieli co poniektórzy. Według mnie wystawienie samych młodych skończyłoby się dla nas dramatycznie... a tak jest walka do końca o wynik.
no właśnie sam sie zastanawiam, przecież Chrapek, Mączyński , to są naprawde czołowi środkowi pomocnicy, Celeban tez wyróżniał się w lidze, a Robak może to śmiesznie zabrzmi ale liczby nie kłamią , to jeden z najlepszych napastników w historii polskiej ekstaraklasy!

do tego stabilne (?) finanse...

ocb?
Odpowiedz cytując
wolfy
Senior Member

Stary 30.04.2019, 15:38
Arkadiusz.Czerepach napisał(a):Wyświetl post
no właśnie sam sie zastanawiam, przecież Chrapek, Mączyński , to są naprawde czołowi środkowi pomocnicy, Celeban tez wyróżniał się w lidze, a Robak może to śmiesznie zabrzmi ale liczby nie kłamią , to jeden z najlepszych napastników w historii polskiej ekstaraklasy!

do tego stabilne (?) finanse...

ocb?
Sprowadzili emerytów bez ambicji (za to dobrze zarabiających), do tego nieustanne zmiany trenerów, prezesów, dyrektorów sportowych. Patologia klubu utrzymywanego przez miasto.
Może w pierwszej lidze mniej będzie pieniędzy przejadał.
D.O.A.
I don't care

Orbit napisał(a):
Odpowiedz cytując
krysztal
Member

Od: 05.2011

Stary 30.04.2019, 18:49
Patrząc przez pryzmat całego obecnego sezonu wcale bym sie nie zdziwił gdyby Stolarczyk tym składem nie przegrał już meczu do końca albo zaliczył jakiś spektakularny wynik jak w kielcach czy u siebie z legią.Ma Maciek jakąś taka łatwość w budowaniu zawodników .Bardzo szybko pokazują przy nim swoje najlepsze cechy
Odpowiedz cytując
s1mone
Senior Member

Od: 03.2007

Stary 30.04.2019, 20:53
Zarówno Mączyński jak i Chrapek to byli imo dwaj najbardziej przereklamowani środkowi pomocnicy jakimi dysponowaliśmy w ostatnich latach.

Opchnięcie obydwu z nich za gotówkę uważam za strzał w środek tarczy.
Odpowiedz cytując
wolfy
Senior Member

Stary 30.04.2019, 22:40
Swoją drogą to jest żenujące że kolejny raz sędzia nie korzysta z Var-u i nie przyznaje nam ewidentnego karnego...
Tym razem na Brożku.
D.O.A.
I don't care

Orbit napisał(a):
Odpowiedz cytując
Piotr777
Senior Member

Od: 08.2016

Stary 01.05.2019, 00:46
Swoją drogą to jest żenujące że kolejny raz sędzia nie korzysta z Var-u i nie przyznaje nam ewidentnego karnego...
Tym razem na Brożku.
Czy to tylko przypadek, że żenujące sędziowanie przeciw nam, rozpoczęło się po spraniu dupska prostytutce z warszawy? W każdym kolejnym meczu (w sumie w pięciu), pomijając mecz w Lubinie, w którym "sędzia" nie musiał się wysilać, oszukiwali nas wielokrotnie. Gdy VAR mógł rozwiać wątpliwości na naszą korzyść, nie był wykorzystywany. Gdy tylko mógł nam zaszkodzić, korzystano z niego ochoczo. Zupełnie odwrotnie niż w meczach cwelki. Przypadek? Nie sądzę.
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów