The White Star Division - Wisła Kraków

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło

Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Reklama
Zakłady na Wisłę? Legalni bukmacherzy w Polsce - ranking i recenzje. Sprawdź też STS kod promocyjny.
Odpowiedź

Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
wachoGdy
Junior Member

Od: 02.2009

Ignoruj użytkownika Pomoc
Stary 23.02.2012, 21:25
gooro33 napisał(a):Wyświetl post
Ile kasy od UEFy dostaniemy za te remisy ?
Z tego co pamiętam liczy się dwumecz nie pojedyncze spotkanie ....... a dwumecz jest przegrany
Odpowiedz cytując
lazy
Senior Member

Od: 10.2003

Kvachu napisał(a):Wyświetl post
a ja proszę o podanie argumentów za Meliksonem. Miał chłop udaną jedną rundę i od razu wszyscy z niego zrobili gwiazdę ekstraklasy. To co ten koleś pokazuje od kilku spotkań to dno. No ale dzięki temu jest szansa, że dobre zachodnie kluby przestaną się nim interesować... tyle, że jak będzie tak kiepsko grał to trzeba będzie poszukać kogoś innego na jego miejsce.
Gra Wisły kiepska, w szczególności do momentu czerwonej kartki Wisła grała jakby nie chciała strzelić gola a wynik 0:0 był wynikiem dobrym dla nas. Dopiero po czerwonej kartce o dziwo Wisła zaczęła walczyć o strzelenie gola... co za debile.
Ja wiem że wszyscy przeżywają... ale są jakieś granice.
Weź się chłopie za inny sport bo jakoś tej piłki nożnej nie ogarniasz
c.d.n.
Odpowiedz cytując
Bronex
Senior Member

Od: 04.2004

Większość tego dwumeczu graliśmy w osłabieniu. To też o czymś świadczy. Teoretycznie Standard powinien mieć łatwiej. Bolą te remisy, bo Belgowie gówno pokazali nie piłkę. Człowiek się zawsze łudzi ,że Wisła jakimś ,szczęśliwym trafem , jakaś bramkę trafi. Albo ładny gol Guły, Meliksona czy Ilieva. Albo farfocel Genkova. Za rzadko wpada ta piłka do siatki.

To jest trzeci mecz o punkt i trzeci remis. To jest bardzo zły prognostyk na przyszłość.
Odpowiedz cytując
milosz
Senior Member

Od: 07.2011

Stary 23.02.2012, 21:26
Pablo84 napisał(a):Wyświetl post
....a, szefie, ale ileż można do chuja wafla.Wolę zadeklarowaną walkę o utrzymanie niż to co się teraz dzieje i uwierz mi, będe zdzierał gardło.No ....a.Albo ....a tak, albo srak.
Pasy walczą co roku o utrzymanie więc jest taki idealny klub...

Z Wisła jestem od lat 70-tych i śmieszy mnie totalna krytyka Cupiała, zwyczajnie śmieszy .

Sam mam wiele wobec sponsora krytycznych uwag, ale lepszego nie ma w Polsce, jak dotąd.
Odpowiedz cytując
thechris
Senior Member

Od: 08.2003

Stary 23.02.2012, 21:26
xanti1906 napisał(a):Wyświetl post
3 karne nieodgwizdane + pare nierozdanych kartek, będę kaca miał chyba cały tydzień
Ja kojarze tylko karnego Czekaja (odgwizdany), karny po faulu Kirma dla Standardu (nieodgwizdany) i który trzeci bo mi umknął?
Odpowiedz cytując
Pan Jotka
Senior Member

Od: 12.2004

Stary 23.02.2012, 21:27
xanti1906 napisał(a):Wyświetl post
3 karne nieodgwizdane + pare nierozdanych kartek, będę kaca miał chyba cały tydzień
27,5 wolnego i 3/4 autu... Nie .......... Dla mnie dobrze, że polegli, bo już miałem moralniaka , że wszyscy jeżdza na puchary a ja nie mogę od Skonto chać, gdyż czasu brak...Oby wypaliło i będę jeździł od nowa
Odpowiedz cytując
bezimiennyeu
Member

Od: 06.2011

Stary 23.02.2012, 21:27
Pytanie kiedy znów zagramy w pucharach czy LE ? bo po tym sezonie to widzę to cieńko
Odpowiedz cytując
thechris
Senior Member

Od: 08.2003

Stary 23.02.2012, 21:28
bezimiennyeu napisał(a):Wyświetl post
Pytanie kiedy znów zagramy w pucharach czy LE ? bo po tym sezonie to widzę to cieńko
Cały czas jesteśmy w grze w Pucharze Polski
Odpowiedz cytując
Oldpara
Senior Member

Od: 09.2003

Stary 23.02.2012, 21:29
bezimiennyeu napisał(a):Wyświetl post
Są w niezłej formie, może zdobędziemy Puchar Polski, albo wskoczymy na 3 miejsce?

Wisełko dzięki za walkę!
....Głupota jest niezniszczalna i nieprzenikniona....
Odpowiedz cytując
krzsmi11
Member

Od: 09.2006

To może ja podzielę się z Wami moimi spostrzeżeniami z tego meczu.

Ogólnie rzecz biorąc to tragedii nie ma. Smutno się rozstawać z pucharami ale takie jest życie. Teraz musimy się skupić na lidze i PP. Byłem zdziwiony taktyką Moskala i usposobieniem zawodników do tego meczu. W meczu w Krakowie grając w 10 stłamsiliśmy Standard! Walka do upadłego, ciągły pressing i szybka wymiana piłki. Fajnie się to oglądało. Niestety niewiedzieć czemu dzisiaj wyglądaliśmy jak przestraszone dzieci w pierwszy dzień szkoły. Zero agresywności, wysokiego wyjścia po piłkę, zagrania pressingiem, o szybkiej wymianie piłki nie wspominając. Grając w ten sposób trudno sobie stworzyć okazje do zdobycia bramki. Dodatkowo nie wiem czemu Melikson przez większość meczu grał tak daleko od Ilieva? Garguła jakby zagubiony, chyba nie wiedział co ma grać. Prawda jest taka, że Standard w tym momencie to bardzo słaby zespół. Biorąc pod uwagę dwumecz to zaprezentowaliśmy się lepiej niż oni. Wracając do taktyki Moskala. Nie wiem czemu tak długo czekał ze zmianami? Czemu nie wpuścił wcześniej Bitona? Nie pastwiłbym się nad Nunezem czy Kirmem chodź obu nie cenię zbyt wysoko. Andraż wcale mnie nie zaskoczył, że nie trafił piłki meczowej. Brak mu umiejętności. A Nunez to też nie oszukujmy się nie jest piłkarz na miarę Wisły. Nie wiem czy duet Wilk-Nunez ma zadanie tylko defensywne ale dzisiaj tak to wyglądało. Na plus dzisiaj defensywa. W kilku momentach zmroziło mnie jak Chavez próbował bawić się w wyprowadzanie piłki ale biorąc pod uwagę cały mecz to defensywa grała poprawnie. To tyle na tą chwilę co mi przychodzi do głowy. Ciekaw jestem wypowiedzi trenera i zawodników. Jaka była przyczyna takiej ospałości w ich poczynaniach.
Odpowiedz cytując
milosz
Senior Member

Od: 07.2011

thechris napisał(a):Wyświetl post
Ja kojarze tylko karnego Czekaja (odgwizdany), karny po faulu Kirma dla Standardu (nieodgwizdany) i który trzeci bo mi umknął?
Toż Standard miał nas rozjechać, a tu takie nieszczęście tylko 1-1 i 0-0 i Wisła grająca w 10-tkę, boli cię prawda !?

_______
Sumując.
W kw. do LM potrafiliśmy wygrać z Apoelem 1-0.
Awansowaliśmy do LE.
Wyszliśmy z ciężkiej grupy eliminując Fulham, dobrą drużynę angielską (pokonaliśmy też Twente).
"Piłkarską wiosną" zagraliśmy dwa dobre i solidne spotkania ze Standardem i po dwóch remisach odpadliśmy z drużyna, wyżej notowaną niż My.

W sumie bardzo pozytywna ocena, bo dużo lepsze to nić Levadia czy Karabach.
Ostatnio edytowane przez milosz : 23.02.2012 o godz. 21:39.
Odpowiedz cytując
Bronex
Senior Member

Od: 04.2004

Stary 23.02.2012, 21:30
Kazimierz wypowiedział się po meczu

1) "byliśmy lepsi" jak k u r w a lepsi jak komuchy grają dalej
2) "powiedziałem chłopakom ,że nie musimy strzelić bramki w pierwszej połowie" - taa... szczególnie ,że to Belgowie musieli gonić wynik ;-) . Bez jaj. Miast spaść na nich jak (cytując klasykę) "c h u j na Mariolę" o pierwszej minuty. To tutaj jakieś kunktatorstwo, kalkulacje....
Odpowiedz cytując
OpEnTaNy
Senior Member

Od: 01.2009

Stary 23.02.2012, 21:31
Cos czyje ze puchar polski moze byc jedyna opcja grania w pucharach w najblizszych latach juz nie ma Wisly i dlugo dlugo nic ... Mam tylko nadzieje ze jak Wisla nie zdobedzie MP to zrobi to Śląsk
Zostałeś zabanowany (nałożono blokadę na Twój dostęp do forum) z następującego powodu:
Cycki na shoutboksie

Odpowiedz cytując
bezimiennyeu
Member

Stary 23.02.2012, 21:32
No tak może piszę na gorąco bo jestem wkur.... , jeszcze SP ... kiedy wogóle będziemy go grać ? , a co do ligi to ciężko 10 pkt patrząc na grę Śląska naprawdę dobrze grają.
Odpowiedz cytując
bezimiennyeu
Member

Stary 23.02.2012, 21:33
Spokojnie nie jedźmy na Kazika , pamiętam jak byłem na meczu i też śpiewałem Moskal Kazimierz nie rusz Kazika bo zginiesz dajmy mu czas...
Odpowiedz cytując
Pablo84
Senior Member

Od: 03.2004

Stary 23.02.2012, 21:34
milosz napisał(a):Wyświetl post
Pasy walczą co roku o utrzymanie więc jest taki idealny klub...
Z Wisła jestem od lat 70-tych i śmieszy mnie totalna krytyka Cupiała, zwyczajnie śmieszy .

Sam mam wiele wobec sponsora krytycznych uwag, ale lepszego nie ma w Polsce, jak dotąd.
Kolego, nie porównuj mi tu jakiś ...pasow.Wisła to nie tylko wyniki Sportowe.Wisła to jest legenda Polskiej piłki klubowej i ikony naszej historii.A tamci , to kto to ....a jest?
Po prostu czuję się po raz ....a kolejny rozczarowany przez pazerstwo Cupiala

Jak zniszczyć Państwo wg Sun Tzu(„Sztuka wojny”):
http://wolnemedia.net/polityka/instr...korzyc-narody/
Odpowiedz cytując
Teqcontroller
Senior Member

Od: 11.2009

Stary 23.02.2012, 21:34
Skończyło się jak zawsze,pewnie teraz dłuuugo nie powtórzymy takiego sezonu.
"JEDNA WIARA JEDEN KLUB WISŁA KRAKÓW AŻ PO GRÓB"

Odpowiedz cytując
danpe_
Senior Member

Od: 11.2002

Stary 23.02.2012, 21:35
Słabiutka gra.

Niestety ale mamy słabą drużynę bez charakteru, nie potrafiącą gnieść w ważnych momentach przeciwnika, nie potrafiącą wykorzystać stuprocentowych sytuacji, nie mamy też ataku.

Cała drużyna zagrała brzydko i słabo, nawet Melikson miał mnóstwo prostych strat.
Nie było wyjścia do przodu i pokazania się partnerom do gry, zagrali bojaźliwie i aż nadto asekurancyjnie.

O tym, że nie rozumiem gry jednym słabym napastnikiem z przodu pisałem w innym temacie, Nuneza też nie rozumiem. Przykro patrzeć, jak mając historyczną szansę do pokazania się w pucharach, tracimy w głupi sposób szansę nie oddając ani jednego celnego strzału w bramkę i nie potrafiąc wykorzystać sytuacji stuprocentowej.

Mamy po prsotu słabą drużynę i jak tak dalej będą grać, to się na puchary nawet nie załapiemy, ten mecz zagrali zatrważająco słabo.

Ileż to można co roku oglądać Wisłę bojącą się zagrać w rewanżu ofensywnie i odważnie?
Przecież oni grali tak, jakby ich 0:0 premiowało, niedobrze się już robi od takiej gry co roku.
Ale tak to jest, jak się sprowadza darmowych piłkarzy.
Odpowiedz cytując
maxx304
Senior Member

Od: 03.2006

Stary 23.02.2012, 21:36
ChG napisał(a):Wyświetl post
Co to za pierdoły? A co, my jesteśmy "zawodowymi" trenerami, dostajemy za to grube pieniądze? Moskal popełnił w tym meczu błędy i tego nie da się ukryć, bo jak inaczej można uznać stawianie na Genkova i wpuszczenie Bitona na jakieś marne 10 minut: http://kibole.wroclaw.pl/relacja5.html .
A na jakiej podstawie zakładasz, że Biton zrobiłby więcej? Bo umie uderzyć z dystansu? Być może, ale nigdzie nie jest powiedziane, że miałby na to szansę. Standard od około 40 metra od własnej bramki zagęszczał grę i nie pozwalał Wiśle rozegrać ataku. Stąd nie wiadomo, czy Biton mógłby się wstrzelić. Wpuszczenie go na podmęczonego przeciwnika, który MÓGŁBY zostawić mu więcej miejsca na strzał, miało jakiś sens. I tak nasz trener postąpił.

Tu nie chodzi o to, za co kto dostaje kasę. Chodzi o to, że po zawodzie łatwiej przychodzi krytyka. Nie zawsze słuszna. Jak dla mnie Twój argument o wstawieniu Bitona w miejsce Genkova nie jest niczym poparty.
Ostatnio edytowane przez maxx304 : 05.03.2015 o godz. 14:52.
Odpowiedz cytując
gooro33
Senior Member

Od: 07.2006

Stary 23.02.2012, 21:37
Wasiu napisał(a):Wyświetl post
Kolejny zyd do wislackiej koloni.

I tak za malo na pokrycie kar za te mecze.

Kolejny napinacz internetowy... Od zydow to sobie porownuj osoby ktore znasz, maja przynajmniej szanse odpowiednio Ci za to odpowiedziec.
POLSKIE KORZENIE - POLSKI KLUB
...Z tysięcy klubów, ja wybrałem ten,

Ten boski Krakowski nasz TS
I w każdej chwili czy dobrej czy złej,
Będę kochał Wisełkę, na pewno to wiem!!!

Odpowiedz cytując
kane
Senior Member

Od: 11.2002

W meczu w którym MUSIELIŚMY strzelić gola (ja przed spotkaniem zakładałem minimum 2 do awansu bo przy naszej obronie nie ma szans na zero z tyłu) oddajemy 4 strzały i żadnego celnego? Ale Borek twierdzi, że niezłe spotkanie w naszym wykonaniu Standard zagrał kichę na remis ale taktyka okazała się skuteczna więc nikt ich sądzić nie będzie. Bohaterem wieczoru - Pareiko, ten gośc ma swoje demony ]:->
Ostatnio edytowane przez kane : 23.02.2012 o godz. 21:43.
Odpowiedz cytując
bezimiennyeu
Member

Po prostu nie potrafimy w dobrym momencie zjeść przeciwnika
Odpowiedz cytując
TommyTSW
Senior Member

Od: 10.2007

Stary 23.02.2012, 21:38
Czy mi się zdawało czy Kirm przy tej groźnej akcji zamiast zostawić piłkę Bitonowi który stał za nim odbił drugą nogą za linie?
Pierwszy miał kiks na wślizgu i potem chyba drugim kolanem wyjebał farfocla?
Odpowiedz cytując
adam_09
Senior Member

Od: 11.2010

Stary 23.02.2012, 21:38
prawda jest taka, że powinniśmy ich szarpać od 1 minuty jak Reksio szynkę. Moim zdaniem Kazimierza zjadła trema i brak doświadczenia dlatego postawił na asekurancką taktykę. Pamiętam doskonale słowa Kasperczaka, który pytany kiedyś przez dziennikarza jaką taktykę obierze na spotkanie bo Wiśle do awansu wystarczy tylko brak przegranej i odpowiedź Ąriego, że najlepszą obroną jest atak i będą atakowali od początku żeby mecz wygrać i nie zastanawiać się nad kalkulacjami...
Odpowiedz cytując
kacpaw91
Senior Member

Od: 05.2011

Stary 23.02.2012, 21:39
Było blisko. Wiele czasu minęło nim gdy Wisła żegnała się z pucharami mogłem z czystym sumieniem stwierdzić, że grała naprawdę fajnie i na to nie zasłużyła. Zabrakło nam chyba tylko doświadczenia. Czekaj zagrał dopiero kilka meczów w dorosłej piłce, a Nunez mimo swojego wieku grał całe życie w Argentynie. Ta drużyna ma potencjał. Kaziu też warto, aby został. Warto, aby teraz spojrzał właściciel na ten sezon i wyciągnął wnioski. Wystarczy jeden podobny sezon w ciągu najbliższych 4 lat i będziemy rozstawieni w ostatniej rundzie eliminacyjnej LM! W ostatniej rundzie el. LE już raczej będziemy przez najbliższe lata. Jednak obojętnie na kogo byśmy trafili to przestałem się bać tych europejskich średniaków. Grając z takim zębem i charakterem jak dwumecz ze Standardem możemy pokonać każdego poza ścisłym topem europejskim.
Odpowiedz cytując
ChG
Senior Member

Od: 06.2010

Nie jest niczym podparty? Bramka z Twente? Bramka z Fulham? Bramka z Odense? Nie możemy sobie pozwolić na trzymanie takiego zawodnika tak długo na ławce przy niekorzystnym wyniku.
Odpowiedz cytując
Piettras
Senior Member

Od: 09.2004

elliot_ness napisał(a):Wyświetl post
Pisalem co czuje o Maleckim to aby być uczciwym pare słów o meczu ze Standardem. Tak tchórzliwej i bojaźliwej taktyki Wisły dawno nie widziałem. Kazdy srednio znający się na futbolu człowiek wie ,że aby awansować trzeba strzelić bramkę. Uporczywa mania Kazka grania Genkowem z przodu zamiast dwoma napastnikami własnie mu się odwdzięczyla. Miał niepowtarzalną szansę awansować dalej. Ale jak to mówią" kupa majtki sciągneła" Tchórzostwo i brak ryzyka spowodował ,ze Z TEJ TRENERSKIEJ MĄKI CHLEBA NIE BĘDZIE.
Już się następny prorok znalazł... A co do meczu. Niestety pierwsza połowa za bardzo "ospała", brak klepy, przyspieszenia gry...W drugiej troszkę ambitniej, szkoda że Nunez dostał czerwoną kartkę. Melikson- kryty indywidualnie nie pokazał się z dobrej strony, jednak jego podanie do Kirma mogło w końcówce meczu rozstrzygnąć losy dwumeczu, przebłyski talentu były. Genkov- brak wyczucia, dla mnie on jest bez formy. Prawda, wraca się, gra pressingiem, jednak chyba nie z tego są rozliczani napastnicy. O dziwo Wilk przeciętne zawody, niemiłosiernie ogrywany w środku pola. Iliev- słabo praktycznie niewidoczny. Podobała mi się gra Jaliensa, czyścił, ustawiał, dyrygował. Chavez ok, jednak kiwanie się przed własnym polem karnym nie jest dobrym sposobem na rozegranie piłki z partnerami z zespołu. Diaz- hmmm ciekawy to zawodnik, taka chorągiewka- raz dobrze, raz fatalnie, dziś to pierwsze. Garguła- nie wychodziła mu gra z Meliksonem i resztą zespołu, brak tego ostatniego podania, stałe fragmenty ok... Jovanović- za dużo strat w ofensywie, w defensywie poprawny występ. Nunez- trochę przyaktorzył, trochę pobiegał, kartki- standard. Kirm- gdyby trafił po podaniu Meliksona w podobnej sytuacji co z Zagłębiem Lubin pewnie byłby dzisiaj gwiazdą. Pareiko- nie miał dziś za dużo interwencji i może dobrze, w ostatniej akcji meczu zaimponował mi, po nieudanym chwycie piłki i kopnięciu przez napastnika z Liege zareagował być może za agresywnie jednak świadczy to o tym, że pole karne to jego królestwo i on tu rządzi taki charakter powinien mieć każdy bramkarz. Biton, Jirsak- nic ciekawego nie mam do powiedzenia na ich temat...
Odpowiedz cytując
cinekw
Senior Member

Od: 08.2006

Wole 5 lat posuchy i akadamie niż patrzenie na tych najemników z zagranicy!!!
Odpowiedz cytując
bezimiennyeu
Member

Stary 23.02.2012, 21:40
dokładnie właśnie o to mi chodziło my wiedzieliśmy ze musimy strzelić bramę i powinniśmy od 1 MIN SIĄŚĆ I ICH ZJEŚĆ a my jak na treningu pozwalamy się zepchnąć do obrony
Odpowiedz cytując
Enrico2000
Senior Member

Od: 09.2003

Stary 23.02.2012, 21:40
Napalilismy sie bo wylosowalismy najslabszego z mozliwych rywali, taka prawda. Lecz inna prawda jest taka, ze nawet z takim zespolem nie jestesmy w stanie awansowac bo musimy miec farta typu faza grupowa. Brakuje jakosci w kluczowych momentach, ale to mozna bylo przewidziec. A ze w zespol sie nie inwestuje, to najnormalniej w swiecie czeka nas taki los, czyli coroczna walka w lidze i szarosc w pucharach, gra od swieta. Przykre ale prawdziwe. Napewno chcieli bysmy cos wiecej, ale z 2 strony trzeba sie cieszyc z tego co sie ma. Ech ... Teraz czas wrocic do rzeczywistosci i modlic sie o cud ......
Wszystkie akcje fachowe kojarza sie z KRAKOWEM !!!!
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów