The White Star Division - Wisła Kraków

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło

Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Reklama
Zakłady na Wisłę? Legalni bukmacherzy w Polsce - ranking i recenzje. Sprawdź też STS kod promocyjny.
Odpowiedź

Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
cyrus
Member

Od: 12.2002

Ignoruj użytkownika Pomoc
Stary 22.02.2012, 17:31
Drozd napisał(a):Wyświetl post
Czyli ostatecznie też zostaniemy na lodzie, bo finansowo nikogo nie przebijemy, a transferu nie będzie Ponieważ po co jakiś klub ma płacić za transfer, skoro poczeka pół roku i będzie miał gościa za darmo. Bo Czarek nauczony doświadczeniem kontraktu z cwaniaczkami nie przedłuży. I bardzo dobrze zrobi. Niech dalej oszczędzają.
Skoro tak bardzo Ci nie odpowiada sytuacja w której Małecki tak mało zarabia to może co miesiąc zrzucaj się z kolegami na wyrównanie jego strat moralnych.
Chłopie ogarnij się bo z tego co piszesz wynika, że w życiu jeszcze złotówki nie zarobiłeś. Gdyby każdy klub działał na zasadach, które wymyślasz to bardzo szybko wszystkie by zbankrutowały i już nie byłoby z kim negocjować kontraktów.

Opowiadasz fantasmagorie o tym, że zagraniczni zawodnicy zarabiają wiecej i to jest niesprawiedliwe. Chciałem Ci tylko przypomnieć, że czasy gospodarki centralnie sterowanej już dawno minęły i każdy zarabia tyle ile uzgodnił ze swoim pracodawcą. Tobie ewidentnie to nie odpowiada, planujesz rozpocząć jakąś karierę jako menadżer piłlarski ?

P.S. SKWK sie sk....ło, stawiają dobro Małeckiego nad dobro Białej Gwiazdy co jest totalnym nieporoziumieniem. Dodatkowo publikując te wypociny deprecjonują Kazia Moskala, jak ktoś nie ogarnia tej sytuacji to faktycznie może z duma nazywać się "kumatym".
cyrus
Odpowiedz cytując
whistar
Senior Member

Od: 02.2006

Stary 22.02.2012, 17:34
Co to ....a jest Nie rozumiem dlaczego niektórzy bronią tego suwalskiego gnojka. Stowarzyszenie wyłącza komentarze pod wazeliniarską rozmową z tym dupkiem, atakuje si Moskala. Koniec świata!!! Sami rozwalamy coś co kiedyś łączyło ludzi w róźnym wieku, o różnych poglądach - przypominam to coś nazywa się WISŁA KRAKÒW !!!
To nie tak, że nie wiem
To nie tak, że nie umiem
To nie tak, że nie pamiętam

Po prostu mi się k.... NIE CHCE !!!
Odpowiedz cytując
gorgonit
Junior Member

Od: 07.2010

Stary 22.02.2012, 17:47
Małecki w tym wywiadzie przegina
"Przyznajesz, że zagrałeś słabo?
-Na pewno jako drużyna nie wypadliśmy najlepiej "
Ja nie zauważyłem ze drużyna zagrała słabo , piłkarze pokazali ambicję , grając w 10 mieliśmy sporo fajnych akcji .Owszem Małecki zagrał słabo , ale Patryk to nie cała drużyna
Odpowiedz cytując
Drozd
Senior Member

Od: 03.2005

Stary 22.02.2012, 17:58
cyrus napisał(a):Wyświetl post
Skoro tak bardzo Ci nie odpowiada sytuacja w której Małecki tak mało zarabia to może co miesiąc zrzucaj się z kolegami na wyrównanie jego strat moralnych.
Chłopie ogarnij się bo z tego co piszesz wynika, że w życiu jeszcze złotówki nie zarobiłeś. Gdyby każdy klub działał na zasadach, które wymyślasz to bardzo szybko wszystkie by zbankrutowały i już nie byłoby z kim negocjować kontraktów.

Opowiadasz fantasmagorie o tym, że zagraniczni zawodnicy zarabiają wiecej i to jest niesprawiedliwe. Chciałem Ci tylko przypomnieć, że czasy gospodarki centralnie sterowanej już dawno minęły i każdy zarabia tyle ile uzgodnił ze swoim pracodawcą. Tobie ewidentnie to nie odpowiada, planujesz rozpocząć jakąś karierę jako menadżer piłlarski ?

P.S. SKWK sie sk....ło, stawiają dobro Małeckiego nad dobro Białej Gwiazdy co jest totalnym nieporoziumieniem. Dodatkowo publikując te wypociny deprecjonują Kazia Moskala, jak ktoś nie ogarnia tej sytuacji to faktycznie może z duma nazywać się "kumatym".
Idze idze ... Małecki skoro tak cię on boli przez cały czas spędzony w Wiśle zarobił tyle co Jaliens przez pół roku. Jakoś się nie martwisz że klub przez niego zbankrutuje. Pisałem że podwyżki dla Małckiego i Wilka zakłdając 5 000 zł miesięcznie to 120 000 rocznie czyli połowa wpływu z pełnego stadionu przy bilecie za 10 zł. Pojmujesz czy zbyt skąplikowane?

A tekstem o centralnie sterowanej gospodarce zniechęciłeś mnie do dyskusji. Na amen. Ja jestem tylko ciekawy dlaczego postarzały rezewowy jest w stanie wynegocjować kilkakrotnie więcej niż wychowanek z pierwszego składu.

I nikt nie deprecjonuje Moskala. Przynajmniej ja.
Ostatnio edytowane przez Drozd : 22.02.2012 o godz. 18:46.
Hej Nasz TS !!
Odpowiedz cytując
Mocny
Senior Member

Od: 08.2009

Stary 22.02.2012, 18:04
różnice między gospodarką nakazowo-rozdzielczą a wolnorynkową są dla Ciebie zbyt skĄplikowane ?
Odpowiedz cytując
szprotson
Socios Wisła Kraków

Od: 06.2005

Stary 22.02.2012, 18:11
Cytat:
Patryk, gdybyś mógł cofnąć czas- do czwartku, zmieniłbyś coś?
- Na pewno bym nie kopnął w stanowisko kamerzysty. A szczerze, to teraz bym podszedł do trenera, podał mu rękę, a na drugi dzień bym zapytał, dlaczego tak było a nie inaczej.

I tu jest jego problem. Skoro on nie jest świadom tego że był najsłabszy na placu to nie mam pytań.
Jak przyszedł Maaskant myślałem ze z Patryka robi sie profesjonalista, wystep w lidze+ extra i jego ciągłe : pracuje nad tym, pracuje nad tym. Dopiero teraz zrozumiełem ze on mówi że pracuje nad tym bo mu tak kazano zeby przez przypadek nie .......nął : przecież jestem najlepszy.

Lord : Jeśli jest tak jak piszesz, czyli że SKWK po prostu dało podkładkę pod odpowiedź to znaczy że on jest ...słaby lingwistycznie w wyrażaniu swoich myśli.
Jedyne wyjście to chłopaka złapać, upić i wtedy robić wywiad to powie samą prawdę.
Ostatnio edytowane przez szprotson : 22.02.2012 o godz. 18:17.
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno

Odpowiedz cytując
Lord of WC
Senior Member

Od: 11.2002

Stary 22.02.2012, 18:11
Jeśli chodzi o Patryka Małeckiego to jak dla mnie i pewnie dla wielu innych Kibiców Wisły Kraków - jest on zwykłym kopaczem, który ma robić to za co mu płacą jak najlepiej potrafi - i reszta mnie nie obchodzi.

Na Szacunek powinno się zasłużyć. Jednym wystarczy robić z kogoś boga bo wyjdzie na gniazdo, będzie całował Gwiazdę i jebnie se Reymana na ramieniu. A inni patrzą na to z odmiennej nieco perspektywy - więc zawsze tutaj będzie młyn o Małego.

Ja raczej chciałem odnieść się do wywiadu! Pogratulować. W SKWK jest mnóstwo bardzo inteligentnych i sprytnych osób nie mających problemu z tekstem pisanym - to ładnie.
Szkoda, że jak walczą z mediami zarzucając im nagonkę, manipulację i wybiórczość w przedstawianiu faktów - teraz robią to samo.

Cytat:
Zapraszamy do zapoznania się z rozmową, którą przeprowadziliśmy z Patrykiem Małeckim. Można dzięki niej poznać wersję ostatnich wydarzeń z nieco innej perspektywy - co najważniejsze - perspektywy, która podczas kibicowskich i medialnych osądów powinna być poważnie brana pod uwagę.
Wstęp jest! Sugestia i informacja podprogowa poszła, a jakże!

Cytat:
Ale może nie wytłumaczyłeś trenerowi, że to nie jest tak, ze chcesz być całkiem odseparowany od drużyny? A przez to, że byłeś zdenerwowany mógł on zupełnie inaczej zrozumieć Twoje słowa.
Cytat:
A jak wygląda kwestia Twojego utożsamiania się z kibicami. Uważasz, że mogło to mieć wpływ na zaistniałą sytuację?
Cytat:
Mówisz że zostałeś w pewien sposób odtrącony przez drużynę i po całej sytuacji odezwał się do Ciebie tylko Osman Chavez. Atmosfera chyba nie jest najlepsza? Nie ma więzi pomiędzy zawodnikami?
Cytat:
Wiadomo, ze zawsze byłeś niepokorny. Ktoś Ci proponował pomoc w związku z tym? Za zachodzie się pracuje z takimi charakterami. W Krakowie byłeś sam od 13 roku życia. Nie miałeś łatwo.

Do tego kilka pytań sugerujących odpowiedź (tzw dziennikarskie naprowadzacze) i rzecz jasna normalna sprawa - pytania, które mają POSTAWIĆ pytanego w innym świetle niż to, które ostatnimi czasy nie niego paść zechciało niefortunnie!
Świetna robota, niektóre magazyny mają specjalne zlecenia na wywiady z osobami, którym trzeba "poprawić reputację".

Aaa i oczywiścue tytuł wywiadu:

Cytat:
Patryk Małecki: Wisła to mój klub
Alleluja i do przodu! Tym bardziej zestawiając go z tytułem (stwierdzeniem wyrwanym z kontekstu):

Cytat:
Jaliens "Nie znam wszystkich występków Patryka, ale słyszałem, że były gorsze"
Ach, jaliens, lamey dziękujemy! Wywiad z Wami zrobić możemy, lecz oglądać Was nie chcemy!

Dobra, może się trochę czepiam. Ale to przez dziennikarskie zboczenie mogę widzieć rzeczy, których tak naprawdę w ogóle nie ma!
Stąd przepraszam wszystkich, którzy mogli się poczuć urażeni!

Pozdrowienia!

Piłkarze przychodzą, odchodzą, a Klub będzie i będzie i będzie!
"Nie zawsze mamy wiarę - aby uwierzyć..
Nie zawsze jest nadzieja, że coś się jednak spełni..
Ale prowadzi nas siła, z którą idziemy przed siebie..
Nic nas nigdy nie zatrzyma na ziemi ani w niebie!!"
Odpowiedz cytując
arti
Guest

Stary 22.02.2012, 18:16
Dzimi napisał(a):Wyświetl post
Z tego co Patryk powiedział na stronie SKWK wynika, że jedna ze stron sporu kłamie:

http://sport.onet.pl/pilka-nozna/eks...wiadomosc.html

Klub:
Małecki:
Jeszcze opinia postronna
Wygląda na to, że chciał przeprosić za zachowanie podczas meczu ze Standardem, i zaproponował dla siebie karę - odsunięcie od występu w Lubinie. To chyba zostało (?) silnie nad-interpretowane przez klub, jak brak chęci do grania i trenowania. Skupiono się na tym, że odmówił występu, nie biorąc pod uwagę że to była propozycja odbycia kary za zachowanie. Zresztą nie wiemy jakie naprawdę padły słowa. Ale ta sprawa może się jeszcze ciekawie zakończyć, nawet w Sądzie cywilnym.
On ma zapierd.lać, a nie robić sobie wolnego ostatkowego weekendu kiedy koledzy walczą o mp czy puchary, a każdy mecz może być kluczowy. To trener decyduje kto jedzie na mecz, a kto nie.
Mam nadzieję, że uda się go wykopać do tej Rosji czy gdziekolwiek indziej za godne pieniądze. Przecież tak czy srak on już w Wiśle nie zagra, a teraz jest na pewno szansa dostać za niego więcej niż w lecie po 5 miechach wakacji albo na jesieni gdy jak widać odejdzie na Websterze.
Za.rany "prawdziwy Wiślak"
Ostatnio edytowane przez arti : 22.02.2012 o godz. 18:37.
Odpowiedz cytując
Krotochwila
Senior Member

Od: 07.2011

Stary 22.02.2012, 18:29
Czytam i oczom nie wierzę. To się naprawdę w głowie nie mieści.
Nie wiem co musiałoby się stać, żeby twardogłowa część wiary zrozumiała sedno całej tej szopki.
Co Małecki miałby jeszcze zrobić, żebyście gnojka przestali bronić i szukać jakichkolwiek usprawiedliwień.
Żebyście najzwyczajniej w świecie przyznali, że nie zasługuje na to, żeby nosić na koszulce Białą Gwiazdę.
W twarz napluł wam już kilka razy a ostatnim razem zrobił to w bardzo spektakularny sposób.
Może więc pora na obfitą defekację?

Nie chcę nikogo obrażać,ale trzeba albo kompletnego zaślepienia albo braków intelektualnych, żeby nie potrafić uchwycić istoty tej sytuacji.
vel HatefulRespect
Odpowiedz cytując
haeno
Senior Member

Od: 04.2003

Stary 22.02.2012, 18:35
@ Drozd
1. Jeśli mnie pamięć nie myli, to Małecki, jak i jego menadżer (albo tylko jeden z nich) stwierdzili, że nie poszło o finanse i nie rozumiem zupełnie czemu ciągniesz wątek jego płacy jako podstaw zachowania.
2. Z wywiadu z menadżerem wynika, że mieli plan by po euro iść do innego klubu i zarabiać pieniądze adekwatne do jego widzimisię.
3. Jak już poruszasz kwestię jego podwyżki, to mam pytanie - gdyby ją dostał po dobrej rundzie, czy należałoby mu pensję obniżyć po tej średniej w jego wykonaniu rundzie? W końcu mamy płacić za rozwój, to zabieramy za stagnację? ( i przy okazji, czy Mały by się zgodził na obniżkę?) skoro mamy już wszystkich sprawiedliwie taktować
Powód: bla bla
Ostatnio edytowane przez haeno : 22.02.2012 o godz. 18:36.
suma inteligencji na planecie jest stała, liczba ludności wzrasta
Odpowiedz cytując
cfa
Senior Member

Stary 22.02.2012, 18:42
haeno napisał(a):Wyświetl post
@ Drozd
1. Jeśli mnie pamięć nie myli, to Małecki, jak i jego menadżer (albo tylko jeden z nich) stwierdzili, że nie poszło o finanse i nie rozumiem zupełnie czemu ciągniesz wątek jego płacy jako podstaw zachowania.
2. Z wywiadu z menadżerem wynika, że mieli plan by po euro iść do innego klubu i zarabiać pieniądze adekwatne do jego widzimisię.
3. Jak już poruszasz kwestię jego podwyżki, to mam pytanie - gdyby ją dostał po dobrej rundzie, czy należałoby mu pensję obniżyć po tej średniej w jego wykonaniu rundzie? W końcu mamy płacić za rozwój, to zabieramy za stagnację? ( i przy okazji, czy Mały by się zgodził na obniżkę?) skoro mamy już wszystkich sprawiedliwie taktować
No trafiłeś w samo sedno. Ja tylko dodam, że jeśli miałby dobrego menago to ten by zadbał o odpowiednie zapisy w kontrakcie. Premie asystowe/bramkowe, roczne podwyżki itd. itp.
Nie znam osobiście Patryka ale wydaje mi się być osobą bardzo podatną na manipulację.
Odpowiedz cytując
ChG
Senior Member

Od: 06.2010

Stary 22.02.2012, 18:45
Cytat:
Powiedz na koniec, co z twoim synem, Lucasem. Ostatnio gazety pisały, że interesuje się nim PSV.
Lucas najchętniej zostałby w Wiśle, cały czas powtarza, że w wieku 19 lat będzie strzelał bramki w pierwszej drużynie, ale jeszcze nie wiem, jak będzie wyglądała jego przyszłość. Muszę się zastanowić. Jest zainteresowanie kilku klubów zagranicznych, ale najpierw chciałbym porozmawiać z Wisłą. Mam nadzieję, że klub pomoże mi w załatwieniu paszportu dla Lucasa, bo to już praktycznie Polak i chciałby grać w juniorskiej reprezentacji Polski. Jeśli nie otrzymam takiej pomocy, to prawdopodobnie zmieni klub.
http://www.weszlo.com/news/9570-Cleb..._niespodzianek
Odpowiedz cytując
Przemoo
Senior Member

Od: 07.2006

Stary 22.02.2012, 18:47
zastanawiałem się gdzie to wkleić, ale że synek Clebiego jest w naszych juniorach daję tutaj. To będzie wspaniały egzamin profesjonalizmu naszego klubu :

Weszło napisał(a):
Powiedz na koniec, co z twoim synem, Lucasem. Ostatnio gazety pisały, że interesuje się nim PSV.
Lucas najchętniej zostałby w Wiśle, cały czas powtarza, że w wieku 19 lat będzie strzelał bramki w pierwszej drużynie, ale jeszcze nie wiem, jak będzie wyglądała jego przyszłość. Muszę się zastanowić. Jest zainteresowanie kilku klubów zagranicznych, ale najpierw chciałbym porozmawiać z Wisłą. Mam nadzieję, że klub pomoże mi w załatwieniu paszportu dla Lucasa, bo to już praktycznie Polak i chciałby grać w juniorskiej reprezentacji Polski. Jeśli nie otrzymam takiej pomocy, to prawdopodobnie zmieni klub.
http://www.youtube.com/watch?v=9cyJG7wR5IY - w Sosnowcu nawet Tiger nie stawia na nogi i drzewa spadają na głowy...
http://xyz1906.mybrute.com/
Odpowiedz cytując
Wiślak-1990
Senior Member

Od: 05.2009

Stary 22.02.2012, 18:47
A tak żeby podnieść jeszcze ciśnienie piknikom to mam nadzieje że młyn zaśpiewa PATRYK MAŁECKI!!! Może żyłka wam nie pęknie, ale gwizdy zmotywują do jeszcze głośniejszego krzyknięcia jego imienia i nazwiska Ach wiem że w młynie są przeciwnicy Małego ale i tak będzie głośno
Odpowiedz cytując
Domello
Senior Member

Od: 05.2003

Stary 22.02.2012, 18:53
Wiślak-1990 napisał(a):Wyświetl post
A tak żeby podnieść jeszcze ciśnienie piknikom to mam nadzieje że młyn zaśpiewa PATRYK MAŁECKI!!! Może żyłka wam nie pęknie, ale gwizdy zmotywują do jeszcze głośniejszego krzyknięcia jego imienia i nazwiska Ach wiem że w młynie są przeciwnicy Małego ale i tak będzie głośno
Nie ma to jak robic sobie nawzajem na zlosc... szkoda slow..
Odpowiedz cytując
elliot_ness
Senior Member

Od: 01.2005

Stary 22.02.2012, 18:56
Teraz mnie nie dziwi ,że Małecki miał się za pół boga w Wiśle skoro miał takich kolesi za sobą. A swoją droga co kilka piw postawionych w mlynie może zrobić z "wiernych kibiców " Wisełki.

Cytat z wypowiedzi Małeckiego na SKWK
"Zacznijmy od początku. Gdy schodziłeś z boiska podczas meczu ze Standardem mogłeś chyba nieco inaczej wyładować swoje emocje.
-Na pewno mogłem zachować się lepiej. Był to pierwszy mecz w tej rundzie i ja byłem zdegustowany, że trener mnie zdejmuje z boiska w 57 minucie, a nie w przerwie, to była sportowa złość."

Strach pomysleć jak naubliżał by Moskalowi gdyby ten zdjął go w 75 minucie. A w 89 to już chyba Kazek dostał by liścia od Małeckiego.
Odpowiedz cytując
vabanq
Senior Member

Od: 03.2009

Stary 22.02.2012, 18:58
Masz pisac takie posty to sobie odpusc
www.wislaszaliki.pl.tl
Kalwaria Bezżydowska
Odpowiedz cytując
cfa
Senior Member

Stary 22.02.2012, 18:59
Czy Ty do kuuuuuuuuuuuuuurtki na wacie nie rozumiesz, że to mu tylko jeszcze bardziej zaszkodzi ? On teraz jest w zaawansowanej megalomani, którą trzeba jak najszybciej przygasić. Czyś Ty nie czytał wywiadu z nim gdzie uważał się za drużynę, ba drużynę która zagrała słabo
Jeszce raz napiszę, poza strzał z chyba 6 minuty gdzie dobijał Garguła, Patrykowi KOMPLETNIE NIC NIE WYSZŁO podczas gdy mecz w wykonaniu Wisły był nawet bardzo dobry!! O dziwo naprawdę im wyszedł mimo, że przez drużynę Patryka grali niemal w dziewięciu.
Odpowiedz cytując
szczebrzeszcz
Senior Member

Od: 05.2003

Stary 22.02.2012, 19:13
krzykną i...?
o co chodzi w tej całej akcji...

uszy też sobie odmrozisz?!
Odpowiedz cytując
Krotochwila
Senior Member

Od: 07.2011

Stary 22.02.2012, 19:17
Naprawdę tęgi z Ciebie myśliciel.
vel HatefulRespect
Odpowiedz cytując
Pan Jotka
Senior Member

Od: 12.2004

szczebrzeszcz napisał(a):Wyświetl post
krzykną i...?
o co chodzi w tej całej akcji...

uszy też sobie odmrozisz?!
No wiesz...Ma chyba ze 22 lata sądząc po nicku. Młody jest więc i podobny stopień rozwoju co PM.
Odpowiedz cytując
3żyk
Member

Od: 07.2008

cfa napisał(a):Wyświetl post
Czy Ty do kuuuuuuuuuuuuuurtki na wacie nie rozumiesz, że to mu tylko jeszcze bardziej zaszkodzi ? On teraz jest w zaawansowanej megalomani, którą trzeba jak najszybciej przygasić. Czyś Ty nie czytał wywiadu z nim gdzie uważał się za drużynę, ba drużynę która zagrała słabo
Jeszce raz napiszę, poza strzał z chyba 6 minuty gdzie dobijał Garguła, Patrykowi KOMPLETNIE NIC NIE WYSZŁO podczas gdy mecz w wykonaniu Wisły był nawet bardzo dobry!! O dziwo naprawdę im wyszedł mimo, że przez drużynę Patryka grali niemal w dziewięciu.
Ch** z tym czy to zaszkodzi Małeckiemu czy nie. Pytanie jak to mają odebrać piłkarze, o których Patryk powiedział:
Cytat:
Doszliśmy do takiego momentu, że ja powiedziałem, że w tej drużynie, na wynikach zależy najbardziej tylko mnie i Sobolowi
Bo ja na ich miejscu bym się poważnie w....... zdenerwowałbym się mocno.

Co się tyczy pikników, to gdyby przytyki z młyna ruszały ich na miarę wyobrażeń co poniektórych to Kraków już dawno zalała by fala samobójstw.
Odpowiedz cytując
Wiślak-1990
Senior Member

Stary 22.02.2012, 19:28
Napisałem tego posta po to żeby poczytać sobie wasze żale na temat Patryka najlepiej jest kogoś zgnoić, zwyzywać, a jak przed chwilą napisałem podpuszczającego posta to od razu mnóstwo zarzutów w moją stronę, ja nie napisałem że zagrał dobrze, bo w tym meczu nie istniał, bronie Go bo jest Wiślakiem z krwi i kości i w....ia mnie że ktoś po nim jedzie jak po burej suce, od dłuższego czasu śledzę ten temat i naprawdę opinię o Patryku są straszne jak tak można po nim w ogóle jechać? Co On wam takiego zrobił? Zesrał się na herb Wisły czy co? Ale tak długa dyskusja na jego temat świadczy o tym że jest osobą nietuzinkową, Jestem całym sercem za Patrykiem może dlatego że go rozumie, że liczą się dla mnie podobne wartości w życiu, że mam trudny charakter, że jestem tumanem bez szkoły, prostakiem. Nie wierzę w to że Mały zagra jeszcze w Wiśle ale bym bardzo tego chciał, było wielu wielkich piłkarzy z trudnym charakterem mam nadzieje że Patryk zostanie jednym z nich.
Odpowiedz cytując
cfa
Senior Member

Stary 22.02.2012, 19:31
Napisałem tego posta po to żeby poczytać sobie wasze żale na temat Patryka najlepiej jest kogoś zgnoić, zwyzywać, a jak przed chwilą napisałem podpuszczającego posta to od razu mnóstwo zarzutów w moją stronę, ja nie napisałem że zagrał dobrze, bo w tym meczu nie istniał, bronie Go bo jest Wiślakiem z krwi i kości i w....ia mnie że ktoś po nim jedzie jak po burej suce, od dłuższego czasu śledzę ten temat i naprawdę opinię o Patryku są straszne jak tak można po nim w ogóle jechać? Co On wam takiego zrobił? Zesrał się na herb Wisły czy co? Ale tak długa dyskusja na jego temat świadczy o tym że jest osobą nietuzinkową, Jestem całym sercem za Patrykiem może dlatego że go rozumie, że liczą się dla mnie podobne wartości w życiu, że mam trudny charakter, że jestem tumanem bez szkoły, prostakiem. Nie wierzę w to że Mały zagra jeszcze w Wiśle ale bym bardzo tego chciał, było wielu wielkich piłkarzy z trudnym charakterem mam nadzieje że Patryk zostanie jednym z nich.
No właśnie takim wysraniem można określić jego ostatnie zachowanie.
Odpowiedz cytując
Griszka30KR
Senior Member

Stary 22.02.2012, 19:33
A żeby Tobie ,to fajnie jak kiedys włoży koszulke z drugiej strony błon i Tobie pęknie żyłka ze zdziwienia....
Jak by tak zrobili ,to nasuwa sie pytanie czy ktos tam mysli?
Ostatnio edytowane przez Griszka30KR : 22.02.2012 o godz. 19:40.
Bednarz=Landryna=......
Odpowiedz cytując
Wiślak-1990
Senior Member

Stary 22.02.2012, 19:35
cfa napisał(a):Wyświetl post
No właśnie takim wysraniem można określić jego ostatnie zachowanie.
No właśnie tym masz moje zdanie w dupie ja twoje i jest git a pisać można w tym wątku do usranej śmierci
Odpowiedz cytując
Wiślak-1990
Senior Member

Stary 22.02.2012, 19:36
Griszka30KR napisał(a):Wyświetl post
A żeby Tobie ,to fajnie jak kiedys włoży koszulke z drugiej strony błon i tobie pęknie żyłka ze zdziwienia....
Jak by tak zrobili ,to nasuwa sie pytanie czy ktos tam mysli?
No to daj mi znać jak tak sie stanie
Odpowiedz cytując
Griszka30KR
Senior Member

Stary 22.02.2012, 19:38
No to daj mi znać jak tak sie stanie
Pewnie dowiesz sie wczesniej,ja nie jestem Jego fanem.
Bednarz=Landryna=......
Odpowiedz cytując
wachoGdy
Junior Member

Od: 02.2009

Stary 22.02.2012, 19:40
od dłuższego czasu śledzę ten temat i naprawdę opinię o Patryku są straszne jak tak można po nim w ogóle jechać? Co On wam takiego zrobił? Zesrał się na herb Wisły czy co?
Bardzo obrazowe ..... Twoje porównanie, do jego zachowania .... choć prostackie ........ ale tak w pewnym sensie to zrobił ............ postawił siebie ponad Wisłę ......... jeśli tego nie rozumiesz to masz już wypalony mózg, wódą, koksami czy czym tam chcesz ............. Szczerze nic dziwnego że Małemu od****jebało jak miał za funfli ludzi takiego pokroju, takim tokiem myślenia, którzy tylko klepali go po pleckach i szeptali do uszka ......... żal

Ciekawi mnie gdzie są teraz wszyscy obrońcy Patryka którzy wczoraj tak bardzo przekonywali wszystkich że to z powodu jego niskich zarobków ? Że to przez to. Chyba wywiad z menago Małego ich uświadomił że i tak mieli Wisłę w dupie.
Odpowiedz cytując
elliot_ness
Senior Member

Od: 01.2005

Stary 22.02.2012, 19:40
Większość wylewa swój żal na Małeckiego z powodu wielkich nadziei wobec jego osoby. Każdego na swój sposób zawiódl. I jeszcze jedna wazna rzecz brak w drużynie osób z którymi można się identyfikować jako z wychowankami.Jeden Czekaj to za mało. Gdyby w WIŚLE było 4-5 wychowanków sprawa Małeckiego nie miała by takiego oddzwieku.
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów