The White Star Division - Wisła Kraków

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło

Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Reklama
Zakłady na Wisłę? Legalni bukmacherzy w Polsce - ranking i recenzje. Sprawdź też STS kod promocyjny.
Odpowiedź

Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
foxtrot_green
Senior Member

Od: 01.2012

Ignoruj użytkownika Pomoc
Stary 22.02.2012, 12:13
GregorTS napisał(a):Wyświetl post
Nie jest złe że się utożsamia z klubem, szkoda ze w zwyrodniały sposob. Jakie są jego osiagniecia jako 24latka? No powiedzmy sobie szczerze nie jakies cudowne. Nie powiem że beznadziejne. Przecietne. Ale z Wisła jest od kiedy w Wise jest zajebisice. Teraz narzeka na kase. Moim zdaniem on został po prostu skrzywdzony ale nie przez Wisle ale przez środowisko. Jest na maksa buraczany, prosty jak cep , i już dawno powinien sie poddac pod prowadzenie kogoś kto bedzie mial na niego dobry wplyw. Totez nie zamierzam go bronic.

Ale zeby nie bylo ze nie staram sie byc obiektywny to jesli nawet wersja malego jest prawdziwa i nie wiedzial o spotkaniu, to abstrahujac od tego ze za sama recydywe kara mu sie nalezy. To klub moze tez szukal opcji zeby sie swojego enfant terrible pozbyc. Nie wiem. Osobiscie uwazam ze Wisła to nie jest miejsce dla Patryka.
Bynajmniej też nie zamierzam bronić zachowania Małeckiego, bo zrobił źle. Dorosły mężczyzna nie powinien tłumaczyć swoich życiowych błędów wadami charakteru.
Po prostu chciałem się odnieść do tezy, "gdyby nie Wisła, to Mały byłby piłkarzem/kibolem Kolejorza/innej drużyny". Urodziłem się w Krakowie, ale myślę, że gdybym jako dzieciak wyjechał do innego miasta i interesowałbym się piłką nożną, to sam kibicowałbym miejscowej drużynie.

Co do osiągnięć, to Małecki będąc w pierwszej drużynie Wisły przyczynił się do zdobycia trzech mistrzostw Polski. Tak gwoli przypomnienia suchych faktów.

Liczę na to, że włodarzom Klubu sprawa Małeckiego da coś do zrozumienia, bo ewidentnie widać, że bardzo duże różnice w zarobkach pomiędzy piłkarzami, którzy grają od kilku sezonów a nowymi zawodnikami demoralizują tych pierwszych. W efekcie wpływając na obniżenie lotów całej drużyny.
Powód: literówka
Ostatnio edytowane przez foxtrot_green : 22.02.2012 o godz. 12:14.
Odpowiedz cytując
KOALIK
Senior Member

Od: 02.2004

Stary 22.02.2012, 12:15
Wielu kibiców z tego forum uważa, że największym problemem Wisły w tym momencie jest Małecki. Nie szrot z zagranicy, nie mnóstwo ludzi niszczący Nasz klub od wielu lat (obecnie w największym stopniu Basałaj i Valckx), tylko jeden piłkarz z trudnym charakterem, który zagrał więcej udanych spotkań w Wiśle niż szrot z zagranicy razem wzięty (nie mam na myśli Pareiki, czy Meliksona). Róbcie tak dalej, a za kilka miesięcy Polacy będą jedynie na trybunach, ale w roli kibiców i z obowiązku jeden junior na rezerwie, bo jest taki wymóg w Ekstraklasie. Tylko wówczas nie miejcie pretensji. Wy teraz krzyczycie z oburzenia, ale za niedługo będziecie wstydzić się przed samymi sobą tych słów.
Odpowiedz cytując
jerry.lii.lewis
Senior Member

Od: 03.2008

Stary 22.02.2012, 12:18
TO TEŻ warto przeczytać. Niby żart ale ile w tym prawdy ...
Odpowiedz cytując
WiślakMyślenice
Senior Member

Od: 07.2009

Stary 22.02.2012, 12:23
Cytat:
nie mnóstwo ludzi niszczący Nasz klub od wielu lat (obecnie w największym stopniu Basałaj i Valckx)
Taa. Valckx aż marzy żeby Małeckiego zapier*olić, by w końcu znaleźć świetnego, młodego prawo/lewo skrzydłowego za GRUUUUUUBE MILIONY OJRO, które z wielką chęcią przeznaczy Cupiał.

Cytat:
Tylko wówczas nie miejcie pretensji. Wy teraz krzyczycie z oburzenia, ale za niedługo będziecie wstydzić się przed samymi sobą tych słów.
Problem w tym, że Małecki od początku sezonu (wyłączając 2 mecze w europejskich pucharach) poza szrot (bez Meliksona, Pareiki, i Ilieva) swoimi umiejętnościami się nie wybija.

O stosunku umięjętności polskiego zawodnika / te same umiejętności zagranicznego zawodnika / cena w obu przypadkach nie wspominając, pan Koalik najwyraźniej merytorycznej argumentacji nie przyjmuje.

Pozdrów Patryka.
13.04.2013r. - mecz z poWIŚLEm Warszawa. "Rudy Włoch działa. Nie ufaj rudym ludziom, bo one rude są."

Odpowiedz cytując
lazy
Senior Member

Od: 10.2003

Stary 22.02.2012, 12:24
KOALIK napisał(a):Wyświetl post
Wielu kibiców z tego forum uważa, że największym problemem Wisły w tym momencie jest Małecki. Nie szrot z zagranicy, nie mnóstwo ludzi niszczący Nasz klub od wielu lat (obecnie w największym stopniu Basałaj i Valckx), tylko jeden piłkarz z trudnym charakterem, który zagrał więcej udanych spotkań w Wiśle niż szrot z zagranicy razem wzięty (nie mam na myśli Pareiki, czy Meliksona). Róbcie tak dalej, a za kilka miesięcy Polacy będą jedynie na trybunach, ale w roli kibiców i z obowiązku jeden junior na rezerwie, bo jest taki wymóg w Ekstraklasie. Tylko wówczas nie miejcie pretensji. Wy teraz krzyczycie z oburzenia, ale za niedługo będziecie wstydzić się przed samymi sobą tych słów.
Tak jest Valckx niszczy Nasz Klub. Brawo. Cóż za przenikliwość. Jak na to wpadłeś?
Polacy tylko na trybunach. Uaaa... cóż za argumentacja.

:/

Osobiście uważam że największym problemem Wisły są obecnie jej wyniki w lidze i forma poszczególnych zawodników.
c.d.n.
Odpowiedz cytując
wachoGdy
Junior Member

Od: 02.2009

Stary 22.02.2012, 12:29
Przestań bredzić. Każdy wie jak w klubie jest ......... a pisanie że tylko jeden polak w składzie to już hipokryzja. Zapoznaj się człowieku z przepisami jakie obowiązują w ekstraklasie, a nie bzdury piszesz. W składzie musi być zarejestrowanych 3 zawodników szkolonych w klubie 3 lata pomiędzy 15 a 21 urodzinami, 8 zawodników szkolonych w polskich klubach 3 lata pomiędzy 15 a 21 urodzinami, nie więcej niż 25 zawodników w wieku powyżej 21 lat i max 17 obcokrajowców. To tyle odnośnie składu.

Niektórzy zaczynają już robić z Pana Małeckiego bohatera strikte Walterowskiego. Wszyscy winni tylko nie Pan Małecki. Panowie z SKWK pognębili go tym wywiadem jeszcze bardziej. Wszędzie JA, JA i JA. Zaczyna brakować miejsca na Wisłę która staje się w jego gadce pustym frazesem. A wywiad z Panem Bolkiem menago naszego Św. Patryka wylał kawę na ławę. Latem i tak miał odejść z klubu.

Hipokryzja i tyle ............ a Patryka najzwyczajniej szkoda choć okazał się judaszem

Ps. I tytuł w wywiadzie na SKWK wszystko tłumaczy. Patryk Małecki : Wisła to mój klub ............ wiec pikniki kiełbase w łape i won .... wiecie gdzie, basałaj chu .ju dawaj kase 2 razy tyle co ma Melikson, a i teee Moskal dzisiaj ja nie bede grał bo mi się nie chce Tzn chce ale z tymi chu...jami grać nie będe bo tylko ja tu dobrze gram ..... a to mój klub
Powód: żal .....
Ostatnio edytowane przez wachoGdy : 22.02.2012 o godz. 12:39.
Odpowiedz cytując
Eryk
Senior Member

Od: 01.2007

Stary 22.02.2012, 12:30
Wole, żeby zaciąg zza granicy walczył dla klubu (przy okazji dla siebie), zachowywał się godnie, niż żeby młokos mówiący o tym jak kocha Wisłe opluwał kibiców chodzacych na mecze od dziesiątek lat (duża część E)czy opluwał trenera, który jest współczesną legendą Wisły.

Tak, największym problemem Wisły jest w tej chwili Małecki, bo
- psuje atmosfere w drużynie - jeśli jest w stanie walnąć taki wywiad, to Bóg jeden wie jak zachowuje się w szatni
- psuje atmosfere na trybunach dzieląc kibiców
- psuje prace PRu Wisły wyrzucając 2/4 stadionu na Pejsów
- psuje taktykę boiskową, jaką jest GRA ZESPOŁOWA
- itd itd

Kontra:
- ma tatuaż z Reymanem (czyli kocha Wisłe)
- prowadzi doping (czyli chce pokazać jak kocha Wisłe)
- mówi, że kocha Wisłe

Świetnie.
Ciekawe co byscie powiedzieli gdybyśmy mieli 11 Małeckich.
Każde podanie od małeckiego 1 do Małeckiego 2 musiałoby być puentowane wiwatem jak na strzelenie gola z przewrotki, bo rzadko byśmy to widzieli.
No ale przecież piłka nożna to nie gra zespołowa, tylko tenis, nawet nie debel.
Odpowiedz cytując
masterlag
Senior Member

Od: 05.2008

Stary 22.02.2012, 12:40
Eryk napisał(a):Wyświetl post
...
Tak, największym problemem Wisły jest w tej chwili Małecki, bo
- psuje atmosfere w drużynie - jeśli jest w stanie walnąć taki wywiad, to Bóg jeden wie jak zachowuje się w szatni
- psuje atmosfere na trybunach dzieląc kibiców
- psuje taktykę boiskową, jaką jest GRA ZESPOŁOWA
- itd itd
...
Przepraszam za OT, ale to my mamy coś takiego? Naprawdę w naszym klubie jest jakiś spec do spraw PR (marketingu)? Może inaczej, nie pytam "czy jest", tylko "czy pracuje" ? Toś mnie zaskoczył, bo nie widać nic a nic tej roboty.

Co do Małeckiego- wolę się nie opowiadać specjalnie za żadną ze stron, acz ślepo go (Patryka) nie wielbię.
Krakowska Wiślaczka!
Odpowiedz cytując
krowczax
Senior Member

Od: 08.2010

Stary 22.02.2012, 12:40
Odpowiedzmy sobie na jedno bardzo ważne pytanie... czy Patryk = Wisła, bo niektórzy zachowują się, jakby został ukrzyżowany mesjasz polskiej piłki i budowniczy krakowskiej potęgi przy R22.
Jak długo na Wawelu...
Odpowiedz cytując
Stan58
Junior Member

Od: 12.2011

Stary 22.02.2012, 12:41
Gdzieś tu widzę sprzeczność:
Małecki w wywiadzie dla SKWK mówi:

Cytat:
Dziś już miałem kilka telefonów z drużyn Ekstraklasy, które chciały mnie pozyskać, ale powiedziałem, że w Polsce chcę być znany tylko z występów w Wiśle Kraków.
Natomiast Bartłomiej Bolek na stronie www.natemat.pl mówi:

Cytat:
Są już jakieś oferty?

Na razie nie mamy żadnej oferty. Pracujemy nad pozyskaniem takowej. Nie ukrywam, że zaskoczyła nas tak surowa decyzja. Wie pan, nasz dotychczasowy plan był taki, że Patryk odchodzi z Wisły latem, po Euro.
i kto tu mija się z prawdą?

A najbardziej ciekawi mnie ostatnie zdanie z wypowiedzi Bolka: Wie pan, nasz dotychczasowy plan był taki, że Patryk odchodzi z Wisły latem, po Euro.

I co z tą miłością do Wisły
Odpowiedz cytując
Eryk
Senior Member

Od: 01.2007

Stary 22.02.2012, 12:47
masterlag napisał(a):Wyświetl post
Przepraszam za OT, ale to my mamy coś takiego? Naprawdę w naszym klubie jest jakiś spec do spraw PR (marketingu)? Może inaczej, nie pytam "czy jest", tylko "czy pracuje" ? Toś mnie zaskoczył, bo nie widać nic a nic tej roboty.
Zdziwiłbyś się.
Chociażby piłkarze sprzedający bilety, akcja 'walczymy o mistrzostwo', reklamowanie karnetów w mieście (nie tylko na stronach), piłkarze siedzący na trybunach z kibicami, akcje walentynkowe i zupełnie inaczej prowadzona polityka ściągnięcia jak największej ilości kibiców - to jest PR. I działa sto razy lepiej niż za czasów Żurawia i Kosy .

I to co mamy na trybunach, czyli co mecz ok 18 tys to działanie w dużej mierze PRu - bo ani aktrakcyjego futbolu w zeszlym roku nie bylo, ani szalonych wyników (poza oczywiście MP )
Odpowiedz cytując
silver03
Senior Member

Od: 05.2005

Stary 22.02.2012, 12:49
Najpierw Moskal pokazał kim jest Małecki, informując opinie publiczną o wydarzeniach z szatni - Małecki "Co więcej uważam, że takie sprawy powinno się załatwiać tylko i wyłącznie w szatni." No, a później załatwił go jego własny menago Bolek informując jakie miał przyszłościowe plany Patryk. No ładnie, ładne...
Odpowiedz cytując
szprotson
Socios Wisła Kraków

Od: 06.2005

Stary 22.02.2012, 12:50
Foch i .....

ja dalej obstawiam ze wszystkim kręci bolec
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno

Odpowiedz cytując
fanfan
Senior Member

Od: 09.2008

Stary 22.02.2012, 12:53
Drozd napisał(a):Wyświetl post
I to jest właśnie ze strony klubu debilizm. Zwłaszcza w takich klubach jak Wisła, którą byle ukraiński średniak może przepłacić. Jeżeli jakiś młody zaczyna dobrze grać są dwa wyjścia. Albo spory o nowy kontrakt, bo przecież jak podwyżka to nowy dłuższy kontrakt, albo burdel jaki mamy teraz. Można sobie tłumaczyć że takie są realia, ale to tłumaczenie najidiotyczniejsze z możliwych. Co Wiśle przeszkadza realia zmienić?

Dlaczego podwyższenie zarobków młodego który sie wyróżnia jest nieopłacalne dla klubu? To co sie teraz stało jest bardziej opłacalne? Jesteśmy bańkę jurków w plecy.
No skoro większość klubów tak robi a nawet raczej wszystkie to z pewnością to nie jest debilizm ale skoro Ty uważasz inaczej masz do tego prawo jednak nie do końca dobrze mnie zrozumiałeś .
Klub dając podwyżkę chce jednocześnie przedłużyć kontrakt żeby właśnie taki byle Ukraiński średniak nie podkupił zawodnika jak za jakiś czas będzie temu piłkarzowi kończył się kontrakt . Dawanie podwyżek w przypadku nie przedłużenia kontraktu jest mało opłacalne dla klubu i stąd niezbyt często praktykowane ale zdarzają się wyjątki .
Najlepiej będzie to pokazać na przykładzie : jest zawodnikowi któremu zostało 2,5 roku kontraktu - klub daje mu podwyżkę (załóżmy 100 % albo 50 %) to nadal ma 2,5 roku kontraktu i za ten czas znów klub będzie musiał dać mu kolejną podwyżkę żeby zatrzymać zawodnika a jeśli będą chętne kluby na tego piłkarza będą podbijać cenę ale jeśli ,np. zawodnik dostanie podwyżkę tą o której wspomniałem czy nawet odrobinę lepszą i podpisze 5 letni kontrakt to za 2,5 roku klub nie będzie musiał się obawiać ,że jakiś bogatszy klub go nam podkupi i przecież wtedy znów jeśli będą zadowoleni z tego piłkarza będą mu mogli zaoferować nowy ,np. 5 albo 4 letni kontrakt na jeszcze lepszych warunkach z kolejną podwyżką . Bez wątpienia ta druga opcja jest zdecydowanie korzystniejsza dla klubu a i dla piłkarzy nie jest tak wcale krzywdząca .
Ostatnio edytowane przez fanfan : 22.02.2012 o godz. 12:56.
Odpowiedz cytując
siara
Socios Wisła Kraków

Od: 11.2002

Stary 22.02.2012, 12:58

Z całym szacunkiem, lecz czy znaczy to, że Patrykowi wolno wszystko ?
Gra szrot, bywa, istnieje coś takiego jak obniżka formy, ale wtedy dwa razy zastanawiam się co mówię.
Jeśli dostajesz w szkole ocenę niedostateczną, to wina jest zawsze po stronie nauczyciela, dyrektorki, woźnej, czy Twojej, bo się nie przygotowałeś. ?
Odpowiedz cytując
GregorTS
Senior Member

Od: 11.2002

Stary 22.02.2012, 13:04
foxtrot_green napisał(a):Wyświetl post
Bynajmniej też nie zamierzam bronić zachowania Małeckiego, bo zrobił źle. Dorosły mężczyzna nie powinien tłumaczyć swoich życiowych błędów wadami charakteru.
Po prostu chciałem się odnieść do tezy, "gdyby nie Wisła, to Mały byłby piłkarzem/kibolem Kolejorza/innej drużyny". Urodziłem się w Krakowie, ale myślę, że gdybym jako dzieciak wyjechał do innego miasta i interesowałbym się piłką nożną, to sam kibicowałbym miejscowej drużynie.

Co do osiągnięć, to Małecki będąc w pierwszej drużynie Wisły przyczynił się do zdobycia trzech mistrzostw Polski. Tak gwoli przypomnienia suchych faktów.

Liczę na to, że włodarzom Klubu sprawa Małeckiego da coś do zrozumienia, bo ewidentnie widać, że bardzo duże różnice w zarobkach pomiędzy piłkarzami, którzy grają od kilku sezonów a nowymi zawodnikami demoralizują tych pierwszych. W efekcie wpływając na obniżenie lotów całej drużyny.
Słusznie, masz racje. Przepraszam ale temat mnie bulwersuje. W sumie mozna tu znalesc analogie bo Patryk zachowywal sie bez glowy rowniez pod wplywem emocji. No roznica jest oczywiscie duza , bo on jest zawodowcem a ja na forum pisze for fun. Zgadza sie, przyczynil sie do mistrzostwa, niemniej nie zdobyl go w pojedynke.
"W Wiśle Kraków nikt i nic nie jest ważniejszy niż klub"
Odpowiedz cytując
TommyTSW
Senior Member

Od: 10.2007

Stary 22.02.2012, 13:08
Cytat:
trzeba było napisać 16/32
ja .......e, niektórzy to już się tak nakręcają na temat którego nie ma (wylot Małeckiego) że chyba w całej swej furii zapomną że jutro mecz ze Standardem.Łykacie jak osły każdy medialny donos szukając ch.a do dupy.
wiadome że w takich sytuacjach każdy pismak szuka dobrego tematu i .......i swoje, proponuję się powstrzymać od gadania głupot ,wzorem Małeckiego, po którym tak jeździcie do czasu aż obie strony wspólnie zabiora głos po tym jak sobie wyjaśnią sprawy we włąsnym gronie.Małecki ch.uj.owo postąpił każdy to przyznaje, a co wynikło z rozmów i w jakim kontekscie to przedstawiono to dwie różne sprawy, sensacja jest i o to chodziło, ku uciesze innym.Mam wrażenie że na tym forum sporo osób to jakieś prowokacje z innych klubów mający dobrą zabawę, w sumie byle osioł może się tu zarejestrować i pisać teksty typu:jak ja chodziłem na Wisłę to ty chodziłeś do sąsiedniego domu harcerza.
Ostatnio edytowane przez TommyTSW : 22.02.2012 o godz. 13:20.
Odpowiedz cytując
cfa
Senior Member

Od: 08.2009

Stary 22.02.2012, 13:26
Może zgłoś się do Cupiała z propozycją, że sam wyręczysz Basałaja i Valckx za połowę kasy którą biorą, bądź wskażesz osoby które obowiązki prezesa i dyrektora sportowego będą wypełniac lepiej.
Odpowiedz cytując
Gwiaździsty
Senior Member

Od: 04.2006

Stary 22.02.2012, 13:32
Wszystko pięknie ładnie tylko zobaczymy na derbach, kto pociągnie zespół do walki. Nie gry tylko walki. Bo jaka "walka" była ostatnio to widzieliśmy.
Odpowiedz cytując
BRTS39
Senior Member

Od: 05.2008

Stary 22.02.2012, 13:38
Wilk Cezary , Sobolewski Radosław, Jovanovic Marko, Iliev Ivica, Czekaj Michał- oni.
Jovanovic - masz plusa.
Odpowiedz cytując
Agnus
Junior Member

Od: 09.2006

Stary 22.02.2012, 13:40
Nie lubię wypowiadać się na forum ale sprawa Patryka Małeckiego jednak mnie do tego skłoniła. Zawsze uważałam go za zawodnika o dużym talencie, wrodzonych predyspozycjach do gry ale o psychice uniemożliwającej uprawianie sportu na wysokim poziomie. Wszystko co robi potwierdza tę tezę. Ale tak naprawdę chciałam odnieść się do stwierdzenia z wywiadu, że nikt mu nie pomagał, co jest kłamstwem. To, że jest w Wiśle jest jednym z przykładów tej pomocy. Specjalnie wyciągnęli go z Suwałk, żeby źle nie skończył, pomagali w ukończeniu szkoły, w SMSie w Krakowie do którego chodził piłkarze mają psychologa, sprowadzono też jego mamę, co nie jest działaniem typowym, bo większość chłopaków mieszka w internacie i nikt specjalnie o rodziców nie zabiega. Doskonale wiedział, że może korzystać z pomocy psychologa, gdyż osoba z SMSu przyjmuje też prywatnie i po skończeniu szkoły zamiast tylko dzwonić z pozdrowieniami mógł udać się po poradę. Maaskant też próbował z nim rozmawiać, a jest to trener, który kładzie duży nacisk na relacje w drużynie.
To jest dorosły facet - musi zrozumieć, że każde zachowanie niesie ze sobą pewne konsekwencje. Jeśli tego nie potrafi należy zacząć się zastanawiać nad formą terapii, która mu pomoże. Usprawiedliwianie wszystkiego, a także mieszanie z błotem nic tu nie pomoże. Patryk chyba już zupełnie się zagubił a manager tylko miesza jeszcze bardziej.
Spróbujmy wszyscy pozwolić mu choć raz ponieść konsekwencje ale równocześnie nie obrażajmy go.
Odpowiedz cytując
Bronex
Senior Member

Od: 04.2004

Stary 22.02.2012, 13:41
Menedżer Patryka , niejaki pan Bolek ,też ma ciepło. Ale wcale go nie żałuję. Już był w ogródku , już witał się z gąską...sic! Już tam oczami wyobraźni wydział scenę jak ,liżąc kostropate paluchy ,liczy te "grube miliony euro" jakie zarobi na Patryku, po EURO2012... A tu zonk. Kara nałożona przez Wisłę jeszcze lepiej smakuje w takich okolicznościach. Hihi... Zauważcie ,że o Patryku już komentatorzy mówią jako piłkarzu w formie "był", "rokował" ,"wydawało się ,że jest utalentowany"... Dla menedżera Patryk w tej chwili jest jak słoik zepsutej fasolki po bretońsku. Nie ma co z nim zrobić bo zysku żadnego nie przyniesie. Przecież nikt normalny za satysfakcjonującą Wisłę Kraków , kwotę jaśnie królewicza Patryka nie kupi. Za grosze to owszem....
Odpowiedz cytując
dostuffca
Senior Member

Od: 06.2008

Stary 22.02.2012, 13:43
Bartłomiej Bolek napisał(a):
Na razie nie mamy żadnej oferty. Pracujemy nad pozyskaniem takowej. Nie ukrywam, że zaskoczyła nas tak surowa decyzja. Wie pan, nasz dotychczasowy plan był taki, że Patryk odchodzi z Wisły latem, po Euro.
To tez może tłumaczyć czemu dotychczasowe negocjacje szły tak jak szły.

Odpowiedz cytując
szachmat
Senior Member

Od: 11.2007

Stary 22.02.2012, 13:46
TommyTSW napisał(a):Wyświetl post
trzeba było napisać 16/32
ja .......e, niektórzy to już się tak nakręcają na temat którego nie ma (wylot Małeckiego) że chyba w całej swej furii zapomną że jutro mecz ze Standardem.Łykacie jak osły każdy medialny donos szukając ch.a do dupy.
wiadome że w takich sytuacjach każdy pismak szuka dobrego tematu i .......i swoje, proponuję się powstrzymać od gadania głupot ,wzorem Małeckiego, po którym tak jeździcie do czasu aż obie strony wspólnie zabiora głos po tym jak sobie wyjaśnią sprawy we włąsnym gronie.Małecki ch.uj.owo postąpił każdy to przyznaje, a co wynikło z rozmów i w jakim kontekscie to przedstawiono to dwie różne sprawy, sensacja jest i o to chodziło, ku uciesze innym.Mam wrażenie że na tym forum sporo osób to jakieś prowokacje z innych klubów mający dobrą zabawę, w sumie byle osioł może się tu zarejestrować i pisać teksty typu:jak ja chodziłem na Wisłę to ty chodziłeś do sąsiedniego domu harcerza.
Ty masz takie wrażenie a ja niestety sądzę że jakieś 12/16 z nich jednak uważa się za zajebistych kibiców tylko dzięki którym Wisla istnieje.

A od PR na pewno ktoś jest za jakieś drobne 20 tys zł.

Dla Patryka jedyne wyjście to odejście, tutaj mentalność nie pości go dalej.
Odpowiedz cytując
Mrsnh
Senior Member

Od: 08.2005

Stary 22.02.2012, 13:51
Nie wiem czy ktos juz podawal linka. Wywiad z menadzerem Patryka:

http://natemat.pl/1849,to-kiepski-mo...yka-maleckiego

"Powiem tak. Mogę zrozumieć, że odsunięto mi zawodnika z zespołu, ale najczęściej piłkarza przesuwa się do Młodej Ekstraklasy Nasza kancelaria już została poproszona o zbadanie, czy taka decyzja Wisły nie kłóci się z przepisami PZPN."
Odpowiedz cytując
TommyTSW
Senior Member

Od: 10.2007

Stary 22.02.2012, 13:59
cfa napisał(a):Wyświetl post
Może zgłoś się do Cupiała z propozycją, że sam wyręczysz Basałaja i Valckx za połowę kasy którą biorą, bądź wskażesz osoby które obowiązki prezesa i dyrektora sportowego będą wypełniac lepiej.
prawda jest taka że nigdy w żadnym polskim zespole nie zrobi się dobrej drużyny gdzie dominują obcokrajowcy bo chyba logiczne jest to, że jest to dla nich przystanek min do sąsiednich krajów które naszą piłkę ligową wyprzedzają o lata świetlne, już nie mówię o jakiejś zgranej paczce co tworzą widoczną drużynę.Liczyć jeszcze można na graczy podpisując z nimi wieloletnią umowę, wtedy faktycznie może im zależeć na wynikach zespołu w takiej lidze, a takiemu co kontrakt wygasa po sezonie?Sorry ale na dzień dzisiejszy nie mamy kogoś takiego jak ma np Legia Vrdoljaka.Chłop ma tam jeszcze chyba rok kontraktu i zapierdala jak może, jak ja patrze na taki mecz ze Standardem i Zagłębiem to mam wrażenie że to ich bracia bliźniacy trudniący się innym fachem.
Ostatnio edytowane przez TommyTSW : 22.02.2012 o godz. 14:05.
Odpowiedz cytując
cfa
Senior Member

Od: 08.2009

Stary 22.02.2012, 14:09
TommyTSW napisał(a):Wyświetl post
prawda jest taka że nigdy w żadnym polskim zespole nie zrobi się dobrej drużyny gdzie dominują obcokrajowcy bo chyba logiczne jest to, że jest to dla nich przystanek min do sąsiednich krajów które naszą piłkę ligową wyprzedzają o lata świetlne, już nie mówię o jakiejś zgranej paczce co tworzą widoczną drużynę.Liczyć jeszcze można na graczy podpisując z nimi wieloletnią umowę, wtedy faktycznie może im zależeć na wynikach zespołu w takiej lidze, a takiemu co kontrakt wygasa po sezonie?Sorry ale na dzień dzisiejszy nie mamy kogoś takiego jak ma np Legia Vrdoljaka.
Tak tylko, że w polsce nie ma też klubu który by KUPOWAŁ rodzimych piłkarzy bo ceny jakie są dyktowane za nich, nie ido w parze z umiejętnościami. To jest powód dla którego są ściągani zagraniczni gracze. Poza Wojciechowskim który potrafi wydac milion euro na Sobiecha, a później rzucic fochem nikt tyle nie wydaje.
Inwestycja w szkolenie była by ciekawa, ale tutaj hmm nie będę nic pisał bo mam za małą wiedzę. Ba przyznam nawet, że na żywo jeszcze nie widziałem stadionu Wisły :/
Odpowiedz cytując
Wiślak709
Senior Member

Od: 03.2009

Stary 22.02.2012, 14:12
Zgrybus, dzieli kibicow bo jest charyzmatyczny. Nie jest grzecznym chlopcem jak choćby Czarek Wilk.
Powód: literowka... znowu :)
Ostatnio edytowane przez Wiślak709 : 22.02.2012 o godz. 14:13.
Z WIŚLACKIM pozdrowieniem
Wiślak z Wlkp.

Radosław
Sobolewski –
DZIĘKUJEMY!!

Odpowiedz cytując
kacpaw91
Senior Member

Od: 05.2011

Stary 22.02.2012, 14:12
dostuffca napisał(a):Wyświetl post
To tez może tłumaczyć czemu dotychczasowe negocjacje szły tak jak szły.
Czy myślicie, że chodziło im o Webstera?

Mrsnh napisał(a):Wyświetl post
Nie wiem czy ktos juz podawal linka. Wywiad z menadzerem Patryka:

http://natemat.pl/1849,to-kiepski-mo...yka-maleckiego

"Powiem tak. Mogę zrozumieć, że odsunięto mi zawodnika z zespołu, ale najczęściej piłkarza przesuwa się do Młodej Ekstraklasy Nasza kancelaria już została poproszona o zbadanie, czy taka decyzja Wisły nie kłóci się z przepisami PZPN."
Wisła nie ma obowiązku korzystania z wystawiania piłkarzy w kadrze meczowej. Jeżeli piłkarz jest za słaby to żadne przepisy PZPN nie zmuszą klubu do tego, aby zawodnik znalazł się w kadrze meczowej. Wisła zapewnia mu nadal opiekę medyczną i indywidualne treningi. Teraz pytanie, czy Patryk sam respektował przepisy PZPN, FIFA, UEFA. Patryk w takiej formie jaką prezentuje od początku sezonu nie powinien mieć miejsca nawet na ławce. Obecnie nie jest pewne, czy łapie się do najsilniejszej 11-stki. Tak krytykowany Kirm ma podobne statystyki do naszej gwiazdy. Zawodnik, który nie gra zespołowo i nie potrafi porozumieć się z drużyną, nie powinien być podstawowym piłkarzem Wisły.

Jak chcą tak bardzo, aby Patryk pograł to niech mu znajdą klub w niższej lidze, który go wypożyczy przy zrzeczeniu się przez zawodnika pensji na czas gry w drużynie, na której utrzymanie go nie stać. Czy Wisła blokuje taką możliwość zawodnikowi? Wątpię.

Wiślak709 napisał(a):Wyświetl post
Zgrybus, dzieli kibicow bo jest charyzmatyczny. Nie jest grzecznym chlopcem jak choćby Czarek Wilk.
Podpisując kontrakt nie jest już amatorem, kontrakt zrobił z niego PROFESJONALISTĘ. Klub ma prawo wymagać od niego sumiennego przestrzegania obowiązków. To nie kwestia charakteru. Odmówić gry w meczu może strażak, który po godzinach gra w VII lidze, a nie zawodnik, który zarabia na piłce tytułem kontraktu.
Ostatnio edytowane przez kacpaw91 : 22.02.2012 o godz. 14:19.
Odpowiedz cytując
silver03
Senior Member

Od: 05.2005

Stary 22.02.2012, 14:15
Wiślak709 napisał(a):Wyświetl post
Można być charyzmatycznym i nie dzielić
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów