The White Star Division - Wisła Kraków

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło

Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Reklama
Zakłady na Wisłę? Legalni bukmacherzy w Polsce - ranking i recenzje. Sprawdź też STS kod promocyjny.
Odpowiedź

Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
Elefant
Senior Member

Od: 08.2010

Ignoruj użytkownika Pomoc
Stary 21.02.2012, 12:10
Niestety, jedyna możliwa decyzja. Przeprosiny Patryka tylko dolały oliwy do ognia. Bo w świetle tego co napisał, albo on albo Moskal mija się z prawdą. Klub (a pisząc klub miałem na myśli Cupiał, bo decyzja zapewne oparłą się o niego) nie mógł sobie pozwolić na podważenie autorytetu trenera i zarządu. O szacunku dla Wisły i jej kibiców już nawet nie wspominam.

Zastanawiam się tylko ile w tym wszystkim rozgrzanej głowy Małeckiego a ile zimnej kalkulacji jego menago. Wyjaśni się niedługo. Szybki transfer - zimna głowa menago. Odejście w lecie - raczej rozgrzana głowa.

Myślę, że raczej już w koszulce Wisły go nie zobaczymy.

Mimo wszystko smutne to.
Odpowiedz cytując
X-Ray
Senior Member

Od: 10.2010

Stary 21.02.2012, 12:10
Z całym szacunkiem Panowie do każdego z was, ale wasze świętowanie i radość mnie śmieszy.

Dla mnie to nóż w plecy, bo jeszcze rok temu powtarzałem 'Nie ma Wisły bez Patryka' - tej Wisły.
Boli to co się wydarzyło, bo dla mnie to był jaskrawy symbol tej Wisły. A nie po pierdółki typu Kirm, Kew, Diaz.

Mnie osobiście ogarnął smutek, miałem głęboko gdzieś jaka decyzja dzisiaj zapadnie, wiedziałem że kara się należy, ale byłem i jestem przygnębiony tym co się wydarzyło i tym że Małeckiego już praktycznie w Wiśle nie ma. Szkoda, pomimo tego złego. Dla mnie Patryk Małecki będzie kimś więcej niż tylko byłym piłkarzem Krakowskiej Wisły.
Wiślacki kumplu, wpadnij na mój profil na Twitterze - TUTAJ.

Cytat:
Jak wy będziecie mieć moje lata, to będziecie o kiju srać chodzić.
Odpowiedz cytując
panowie
Senior Member

Od: 11.2011

Stary 21.02.2012, 12:11
Lamey, Jirsak i Paljić pewnie odejdą po sezonie. Zapewne zostanie Jaliens, chociaż kto wie? Może jeżeli nie będzie grał, to się również rozstanie z Wisłą?
Odpowiedz cytując
Reserve
Senior Member

Od: 06.2011

Stary 21.02.2012, 12:11
KOALIK napisał(a):Wyświetl post
Czyli finał tej sprawy jest taki:

Niezastąpiony duet J&L nadal ma gwiazdorskie kontrakty. Zamiast biegać po Błoniach wzorem Klubu Kokosa będą dalej psuć atmosferę.

Małecki, podobnie jak Baszczyński, Głowacki, Kosowski, czy Brożkowie jest wypychany z Wisły, bo chce zarabiać na poziomie jednego z liderów drużyny (prawdziwego, a nie wymyślonego jak przypadku spółki J&L).

Czyli Wilk i Czekaj przy pierwszej lepszej okazji powinni odejść z Wisły, bo tu tak będą ignorowani, lekceważeni, szykanowani przez władze klubu, bo nie mają układów jak co po niektórzy (oprócz spółki J&L, kilku innych piłkarzy by też się znalazło).

Mam nadzieje, że te pieniądze zaoszczędzone na Małeckim (łącznie z jego transferem), pójdą na podwyżkę dla Meliksona i na kupno dobrego skrzydłowego (ale nie weterana z Holandii, choć znając życie taki w lecie się pojawi), a nie na konto J&L, Jirsaka, Paljicia, czy na wykupienie Nuneza.

Do profesjonalizmu sporo Wiśle brakuje.
Kolego, nie mylmy jego wybryków z podwyżkami. Czy normalny pracownik chcąc dostać podwyżkę idzie do szefa i mówi "szefie, .......e w przyszłym tygodniu nie idę do roboty. A tak w ogóle to nie chcę tu już pracować."?

Odpowiedz cytując
Blaszczu16
Koneser

Od: 07.2009

Stary 21.02.2012, 12:12
Czyli finał tej sprawy jest taki:

Niezastąpiony duet J&L nadal ma gwiazdorskie kontrakty. Zamiast biegać po Błoniach wzorem Klubu Kokosa będą dalej psuć atmosferę.

Małecki, podobnie jak Baszczyński, Głowacki, Kosowski, czy Brożkowie jest wypychany z Wisły, bo chce zarabiać na poziomie jednego z liderów drużyny (prawdziwego, a nie wymyślonego jak przypadku spółki J&L).

Czyli Wilk i Czekaj przy pierwszej lepszej okazji powinni odejść z Wisły, bo tu tak będą ignorowani, lekceważeni, szykanowani przez władze klubu, bo nie mają układów jak co po niektórzy (oprócz spółki J&L, kilku innych piłkarzy by też się znalazło).

Mam nadzieje, że te pieniądze zaoszczędzone na Małeckim (łącznie z jego transferem), pójdą na podwyżkę dla Meliksona i na kupno dobrego skrzydłowego (ale nie weterana z Holandii, choć znając życie taki w lecie się pojawi), a nie na konto J&L, Jirsaka, Paljicia, czy na wykupienie Nuneza.

Do profesjonalizmu sporo Wiśle brakuje.
Skąd Ty do cholery możesz wiedzieć ile zarabiają Jaliens i Lamey?
Odpowiedz cytując
Krotochwila
Senior Member

Od: 07.2011

Stary 21.02.2012, 12:13
Słowa uznania dla władz Klubu za tę decyzję.
Obawiałem się przez moment czy nie poświęcą elementarnych zasad i honoru dla kasy, jak to postulowali niektórzy kumaci inaczej.
vel HatefulRespect
Odpowiedz cytując
pasibrzuch
Junior Member

Od: 09.2011

Stary 21.02.2012, 12:13
W końcu dobra decyzja zarządu!!!!Niech Małecki weźmie sie np.za sprzedawanie kiełbasek.Podobno goście z nyski spod hali targowej potrzebują kogoś do nakładania musztardy na tacki.Małecki won z tego klubu.WISŁA TO MY,A NIE TY!
Odpowiedz cytując
Wojtek
Junior Member

Od: 05.2010

Stary 21.02.2012, 12:14
Cytat:
Małecki, podobnie jak Baszczyński, Głowacki, Kosowski, czy Brożkowie jest wypychany z Wisły
Jeśli ktokolwiek wypychał Małeckiego z Wisły, to tylko on sam. Przestańcie w końcu lamentować, jak to wykorzystywani kosztem gwiazdorskich kontraktów Holendrów - biedny Patryk z pensją ~30 tys. miesięcznie + premie! Sam taki kontrakt podpisał - nikt go nie zmuszał. Kiedy godzisz się pracować za proponowaną przez pracodawcę pensję, to chyba Twoje nagłe strajki - i to tak "przeprowadzone" - są co najmniej nie na miejscu.

Poza tym Małecki liderem drużyny nigdy nie był - ani na boisku, ani tym bardziej poza nim. Bardzo się cieszę, że nie będę go już oglądał z Białą Gwiazdą na sercu, bo na nią nie zasługiwał.
Odpowiedz cytując
iiYama
Senior Member

Od: 12.2002

Stary 21.02.2012, 12:16
To będzie sobie kapkowac piłkę i strzelać na pustą bramkę, klub zapewnia mu warunki do treningu.

Dobra decyzja, bardzo ostra ale zdecydowana.

Sam sobie zgotował ten los.
Ave
Wisła
Odpowiedz cytując
X-Ray
Senior Member

Reserve napisał(a):Wyświetl post
Kolego, nie mylmy jego wybryków z podwyżkami. Czy normalny pracownik chcąc dostać podwyżkę idzie do szefa i mówi "szefie, .......e w przyszłym tygodniu nie idę do roboty. A tak w ogóle to nie chcę tu już pracować."?
Małecki już odpowiedział że nigdy z jego ust nie padło że nie chce już tu grać.

Normalny pracodawca nie traktuje tak wychowanka który robił dobra robotę.

Cytat:
Odpowiedz cytując
Watts
Senior Member

Od: 04.2005

Drozd napisał(a):Wyświetl post
Dobrze że masz tego świadomość.

Niestety jak Małecki pojedzie do Mielna zbierać bursztyny, to może sie przypałetać jakaś pyra i jak do tej pory miał bluzgi w dupie tak mogą sie te bluzgi zmienić w coś twardszego.

Ale Twoja mentalność nie pozwala Ci sobie tego wyobrazić.
Ale kto mu każe jechać do Mielna? Kto mu każe jechać gdziekolwiek. Z samego tytułu mieszkania w takim mieście jak Kraków może narazić się na siarę z powodu mocnego identyfikowania się z klubem. A klub wypłaca mu pieniądze za kopanie piłki, więc tym bardziej nie rozumiem, o co chodzi. W Wiśle za wiele brutalniejszych czasów przewinęło się sporo lokalnych piłkarzy z większym "czynnikiem ryzyka", a nikt żadnemu piłkarzowi noża w plery nie wsadził, więc proszę, nie implikuj nawet, że Małecki za ryzyko oberwania "poza boiskiem" ma być nie tyle szanowany, co zarabiać więcej (?). Za jego pensję chyba stać mnie byłoby na gaz pieprzowy, a Patryk to przecież w dodatku sportowiec i paker Zresztą widać, że przy.......iłeś się dla samego przy.......enia.

Kara drakońska, ale na miejscu. Myślę, że latem pożegnamy się z Patrykiem. Te parę nadchodzących miesięcy to dobry moment, żeby sobie wszystko dokładnie przemyślał. Nie spodziewałbym się po nim wyciągnięcia logicznych wniosków, ale będzie miał nauczkę. Swoją drogą, nie przypominam sobie chyba tak spektakularnych kar dla piłkarza w tej dekadzie. Owszem, takie "wyroki" bywały wydawane, ale zazwyczaj delikwent odchodził od razu z klubu albo przynajmniej kopał w rezerwach.

Cytat:
A Ruscy mają tajną bazę na księżycu. Basałaj-dywersant do spółki z sabotażystą Valckxem wypychają Polaków żeby zrobić miejsce na dom starców dla kumpli tego drugiego. Ehe.
Ostatnio edytowane przez Watts : 21.02.2012 o godz. 12:20.
Odpowiedz cytując
lazy
Senior Member

Od: 10.2003

Stary 21.02.2012, 12:17
Surowa ale słuszna decyzja. Dobrze że jest bo kończy ten upokarzający dla wszystkich spektakl.
Wyciąganie "gwiazdorskich" kontraktów innych piłkarzy jest idiotyczne.
Każdy sam pracuje na swoje wynagrodzenie. Może opierać się na swojej pracy, doświadczeniu i także opinii.
A Patryk sam zapracował na to co go teraz spotkało.
c.d.n.
Odpowiedz cytując
TeeS
Senior Member

Od: 02.2003

Stary 21.02.2012, 12:17
Elefant napisał(a):Wyświetl post

Zastanawiam się tylko ile w tym wszystkim rozgrzanej głowy Małeckiego a ile zimnej kalkulacji jego menago. Wyjaśni się niedługo. Szybki transfer - zimna głowa menago. Odejście w lecie - raczej rozgrzana głowa.
Wyjaśni albo nie. Jak mu np. dowalą karę dyskwalifikacji w PZPN (czy tam Ekstraklasie SA), to będzie udupiony tak jak Jovanović u nas przez kilka miesięcy. Ciekawe czy wtedy ktoś go weźmie już teraz?
Odpowiedz cytując
kotyrek
Senior Member

Od: 05.2003

Stary 21.02.2012, 12:18
No to ostatni "mącicie"l poszedł w piz...
Ciekawy jestem kto przejmie po Pawełku a teraz Patryczku tradycje machania rączkami i jeb.. innych zawodników?
Odpowiedz cytując
Reserve
Senior Member

Od: 06.2011

Stary 21.02.2012, 12:20
X-Ray napisał(a):Wyświetl post

Zawodnik z poziomem emocjonalnym rozwiniętym bardziej niż u 10 latka i mającym ego na normalnym poziomie nie robi klubowi takich jaj jak Małecki.

A tak poza tym, nie wiem czym wy się tak zachwycacie. Małecki w ogóle nie pasowałby do taktyki trenera Moskala. Był dobry gdy grało się dzidę do przodu i Małecki jakoś to jeszcze przepychał. A nie w prawdziwej grze kombinacyjnej.

Swoim ostatnim zachowaniem splunął w twarz swoim ideałom, klubowi, trenerowi, kibicom i kolegom z szatni. Decyzja jak najbardziej słuszna, choć trochę boli to jak zachował się Patryk.

Odpowiedz cytując
wachoGdy
Junior Member

Od: 02.2009

Stary 21.02.2012, 12:20
Z całym szacunkiem Panowie do każdego z was, ale wasze świętowanie i radość mnie śmieszy.

Dla mnie to nóż w plecy, bo jeszcze rok temu powtarzałem 'Nie ma Wisły bez Patryka' - tej Wisły.
Boli to co się wydarzyło, bo dla mnie to był jaskrawy symbol tej Wisły. A nie po pierdółki typu Kirm, Kew, Diaz.

Mnie osobiście ogarnął smutek, miałem głęboko gdzieś jaka decyzja dzisiaj zapadnie, wiedziałem że kara się należy, ale byłem i jestem przygnębiony tym co się wydarzyło i tym że Małeckiego już praktycznie w Wiśle nie ma. Szkoda, pomimo tego złego. Dla mnie Patryk Małecki będzie kimś więcej niż tylko byłym piłkarzem Krakowskiej Wisły.
Pewnie że szkoda że go nie będzie. Dobrej formie potrafił dać od siebie drużynie to coś, ale to jego wina, mógł rozegrać to inaczej ........... a teraz możesz krzyczeć " nie ma WISŁY bez Maora" ............ to jest jakość Wisły, bez pustych gestów, grania pod publiczkę. Klasa sama w sobie
Odpowiedz cytując
Sialalalala
Senior Member

Od: 05.2011

Stary 21.02.2012, 12:21
kult Wisły nie kult piłkarza !
Odpowiedz cytując
River
Senior Member

Od: 04.2011

Stary 21.02.2012, 12:22

.
Zasluzyl sobie na to by zarabiac na poziomie lidera druzyny? Zasluzyl na to by byc liderem druzyny? Nie. Jeszcze tylko ....a brakuje by mu podwyzke dac bo sie chlopaczek obrazil. Na podwyzke to sie pracuje na boisku dobra i inteligentna gra a nie wypieralaniem pilki z 35 metrow w trybuny, machaniem lapami i ....ieniem na kolegow. Malecki to zwyczajny gowniarz w koszulce Wisly. Czasem mam wrazenie, ze on zapomina, ze gra w profesjonalnym klubie i mysli, ze wciaz kopie pilke z kolegami na osiedlu.

Skala jego buractwa, chamstwa i liczba wyskokow osiagnela apogeum. Licze na to, ze najpozniej latem w Wisle go juz nie bedzie.
Nie wiem ile razy mozna przeginac pałe a pozniej wszystko zrzucac na karb mlodego wieku czy nadmiaru ambicji. On nie jest juniorem by nie wiedziec, ze pewnych rzeczy sie nie robi. Te jego oswiadczenia/przeprosiny sa gowno warte bo po kazdym wybryku jest walnieta stala regulka pt "Malecki przeprasza". Ktory to juz odcinek?

Malecki tak kocha Wisle, ze "pluje" na trenera, kolegow z druzyny i czesc kibicow. Jednak i tak pozostanie grono tych, ktorzy beda na trybunach mu w dupe wchodzic bez wzgledu na to co znow zrobi i co powie.
Ostatnio edytowane przez River : 21.02.2012 o godz. 12:24.
Odpowiedz cytując
mitmichael
Socios Wisła Kraków

Od: 11.2008

Stary 21.02.2012, 12:24

Czyli co w takim wypadku - trener Moskal kłamie? To nie media podaly taka informacje tylko wlasnie trener a jakos nie wierze zeby zmyslał. Dobra i przemyslana decyzja zarzadu - nie moze w druzynie panowac zla atmosfera przez jednego pilkarza bo o wynik wtedy mogloby byc trudno. Jednak jak ktos (odpukac) zlapie kontuzje to bedziemy mieli jednego zawodnika mniej.
Odpowiedz cytując
szachmat
Senior Member

Od: 11.2007

Stary 21.02.2012, 12:24
Ostatnia przeszkoda przed zdominowaniem rozgrywek krajowych, międzynarodowych oraz galaktycznych została pokonana!

Słyszałem że do klubu przyjechały gabloty na nowe trofea które zdobędziemy bez tego "mąciciela"...

Dobrze że wam szampany przygotowane na mistrzostwo 2011/2012 zostały to możecie dzisiaj otworzyć.

Decyzja słuszna, bo chyba jedyna możliwa. Czekam na dalsze tak zdecydowane stawianie sprawy przez dzielny zarząd i władze SSA.
Odpowiedz cytując
wachoGdy
Junior Member

Od: 02.2009

Stary 21.02.2012, 12:25

To komu wierzysz? Chłopakowi który już wiele razy pokazał, że coś z nim nie tak, wiele razy obiecywał i dalej brykał, czy legendzie TEGO klubu, poważnemu byłemu wieloletniemu piłkarzowi a potem pracownikowi? Normalny pracodawca tak właśnie postępuje. Przykład Morrison-Man Utd.
Odpowiedz cytując
X-Ray
Senior Member

Stary 21.02.2012, 12:27
wachoGdy napisał(a):Wyświetl post
Pewnie że szkoda że go nie będzie. Dobrej formie potrafił dać od siebie drużynie to coś, ale to jego wina, mógł rozegrać to inaczej ........... a teraz możesz krzyczeć " nie ma WISŁY bez Maora" ............ to jest jakość Wisły, bez pustych gestów, grania pod publiczkę. Klasa sama w sobie
Mówiąc: "Nie ma Wisły bez Małeckiego" raczej chodziło mi o ten charakter i to przywiązanie* do klubu.

W tym momencie nie ma Wisły bez Meliksona ale czysto piłkarsko, rok dwa i będzie jak z Marcelo. Też będzie nasz klub wspominał dobrze, może nawet odwiedzi Kraków ale nic więcej. Nigdy w meczu z Cracovia nie pokaże charakteru i nie będzie bał się parsknąć w stronę Pasiastych. I wiele innych sytuacji.

Dodam jeszcze jedno, ktoś wspominał że taki kontrakt podpisał. Jednak za wyróżniająca się postawę w pracy otrzymuje się przeważnie podwyżkę w zależności od tego jak dużo się zrobiło w ostatnim czasie i jak dużo zyskał na tym pracodawca. Małecki dał dużo drużynie, szczególnie w takim sezonie, kiedy to był ważnym ogniwem przy zdobyciu mistrzostwa. A podwyżkę jeśli miał dostać to śmieszną (jeśli patrząc na zarobki piłkarzy). Taki Lionel Messi też grał za grosze (w porównaniu do innych w drużynie) jak wchodził do klubu, jednak od razu zauważono kim on jest, co on gra i dali mu podwyżkę znacząca. Potem znowu Messi poszedł do przodu to znowu przedłużęnie kontraktu i znowu podwyżka ZNACZACA. Nie porównuje klasy jednego czy drugiego piłkarza. Ale był okres czasu kiedy Małecki był dla nas tak ważny jak Messi w Barcelonie. Nikt nie mówi że Małecki ma najwięcej zarabiać w tej Wiśle, ale każdy w tym ja mówi żeby zarabiał adekwatnie do tego co pokazywał w ostatnim roku na boisku.

Cytat:
Odpowiedz cytując
domin_czyzyny
Socios Wisła Kraków

Od: 09.2010

Stary 21.02.2012, 12:29
ZAMKNIJCIE TEMAT NA KILKA DNI>

Decyzja podjęta, trudno i przykro, że tak przygoda P. Małeckiego z Wisłą się kończy.
Wielu by chciało, dobrej gry, dorosłego postępowania (nie koniecznie zgodnego z linią PIKOLIi i GW), godnego odejścia do dobrego klubu za dobre pieniądze i pożegnania jak Kuby Błaszczykowskiego.

Wszystko jest odwrócone o 180 stopni. Nie ma się więc z czego cieszyć, ale decyzje trzeba zrozumieć.

Jeszcze raz apeluję, zamknijcie temat na kilka dni.
Odpowiedz cytując
Lewy'88
Senior Member

Od: 11.2009

Stary 21.02.2012, 12:31
Lubie Małego, zgadzam się w 100% z jego słowami o "kibicach jakich można spotkać na r22" ale decyzja bardzo dobra, ponieważ

Obraził trenera, na dodatek człowieka który dla Wisły zrobił znacznie więcej niż on i nie musiał przy tym pajacować.

Zamiast od razu po meczu przeprosić, obraził się i nie stawił się na rozmowę z trenerem.

Nie był to jego pierwszy wybryk.

Każdy z nas ma rozum, po to żeby wiedzieć jak się zachować w danej sytuacji i każdy z nas jest dorosły by brać za to odpowiedzialność. Jak go lubie to tnie w chuja ostro, a teraz przesadził. Teraz nabierze pokory, pewnie w innym klubie już, ale takie życie. Przed małym byli wspaniali wiślacy i po nim też będą
"Każdy ma w życiu swoje Westerplatte"
Odpowiedz cytując
TommyTSW
Senior Member

Od: 10.2007

Stary 21.02.2012, 12:33
Klub jakby chciał to by wyjebał od razu a nie zapewniał indywidualne treningi i pensję wypłacał, totalne odsunięcie go od oficjalnych treningów do końca sezonu zaniży nieco wartość Patryka.Niektórzy już zacierają ręce i szampany otwierają na Myśl że to koniec Małego w Wiśle, cała sytuacja może pozwolić podpisać kontrakt taki jak Wiśle pasuje, chyba że faktycznie był już gdzieś dogadany (ale to tylko przypuszczenia)
Zresztą co wy tak piszecie o tych zasadach i honorze? Przecież wielu z was od debili ciśnie w inne trybuny.Zwykła niechęć i dożywotnia obraza za kiełbasę (nawet opłatek wigilijny nie pomoże)
Ostatnio edytowane przez TommyTSW : 21.02.2012 o godz. 12:35.
Odpowiedz cytując
Bronex
Senior Member

Od: 04.2004

Stary 21.02.2012, 12:35
Idealna, mądra decyzja. Brawo władze klubu . Brawo , brawo, jeszcze raz brawo!!!! Małecki to dno!!! Obojętnie jaka by nie była sytuacja Wisły zasady muszą pozostać zasadami. Wrzód został usunięty.

W temacie panoszy się ten sam wirus jaki zapanował po obrzydliwym pożegnaniu Wisły przez Frankowskiego (bardzo trudna sytuacja kadrowa i wymuszenie transferu). Wtedy też było sporo fanów FC FRANKOWSKI ,którzy rzekomo mieli być kibicami Wisły. Teraz też działają kibice z FC Patryk ,którym się wydaje ,że są kibicami Wisły.
Ostatnio edytowane przez Bronex : 21.02.2012 o godz. 12:44.
Odpowiedz cytując
wikink1
Senior Member

Od: 01.2011

Stary 21.02.2012, 12:36
Kompletnie nie ma co się przejmować jakimś Małeckim ......Cupiał szykuje takie transfery że nawet BARCELONA się boi ,nawet podobno chce podarować wszystkie naliczone przez siebie odsetki od tej pożyczki ,czyli z samych zwrotów wpadnie jakieś 10 mil euro.CZASAMI SZKODA SŁÓW NA NAIWNOŚCI KIBICÓW WISŁY
Odpowiedz cytując
Sliver12
Member

Od: 03.2009

Stary 21.02.2012, 12:37
Ja to chciałbym się dowiedzieć kto kłamał Kaziu czy Patryk. Bo to zasadniczo zmienia postać rzeczy.
Odpowiedz cytując
Kvachu
Member

Od: 04.2003

Stary 21.02.2012, 12:38
napisałbym żeby Małecki spieprzał na drugą stronę Błoń ale zapewne nie będą tam chcieć takiego słabego i pyskatego gówniarza, no to może ŁKS albo Podbeskidzie?

Cupiał wreszcie zrobił jakieś wzmocnienie Wisły, pierwsze w 2012 r.
Odpowiedz cytując
panowie
Senior Member

Od: 11.2011

Stary 21.02.2012, 12:38
PS. W sumie co tu dyskutować, Patryk jeszcze wczoraj zgodził się z każdym wymiarem kary, bo wie, że źle się zachował.

"Potrzebowałem czasu, żeby to przemyśleć i dziś przyznaję się do błędu. Przyjmę każdą karę, jaka zostanie na mnie nałożona."

Happy End, klub i zawodnik doszli do porozumienia. Możemy przestać się martwić Patrykiem na kilka kolejnych miesięcy i skupić się na wynikach, które osiąga klub.
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów