The White Star Division - Wisła Kraków

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło

Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Reklama
Zakłady na Wisłę? Legalni bukmacherzy w Polsce - ranking i recenzje
Odpowiedź

Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
majkelson777
Member

Od: 12.2015

Ignoruj użytkownika Pomoc
Stary 28.11.2020, 14:22
Niektórzy tu pisali wcześniej o Kaziku.

Kazimierz Moskal po podpisaniu kontraktu z Sosnowcem: Radomiak 0:0, Arka 0:2, Chrobry 1:2, Jastrzębie 1:2.
Jest efekt nowej miotły. Cztery mecze: 1pkt, bramki: 2-6.
Odpowiedz cytując
Kac
Senior Member

Od: 06.2004

Stary 28.11.2020, 17:13
nie no zaden Polak tu nie pomoze, ani Kazik, ani Sobol, ani Skorza
STOP kompleKSom!
Odpowiedz cytując
w0lno.
Senior Member

Od: 06.2007

Stary 28.11.2020, 21:51

Kuba Błaszczykowski zadowolony z poczynań amatorskich piłkarzy pod batutą maestro Skowronka, 28/11/20, Kraków (koloryzowane)
Odpowiedz cytując
enzo
Senior Member

Od: 02.2005

Stary 28.11.2020, 21:54
Długo ten pan jeszcze będzie nas raczył swoją wizją futbolu?
Odpowiedz cytując
Skawa Wadowice
Senior Member

Od: 09.2007

Stary 28.11.2020, 21:54
Jeśli tak ciężko zwolnić się u Królewskiego to ja chce iść pracować do Synerise.
Odpowiedz cytując
kpn
Senior Member

Od: 03.2005

Stary 28.11.2020, 21:56
Nastepne 3 mecze i znow bedziemy na dnie...
Odpowiedz cytując
markowywislak
Senior Member

Od: 06.2009

Stary 28.11.2020, 21:58
Wy.......ic tego s....iela bo nie trafi coś!!
Odpowiedz cytując
Heero
Senior Member

Od: 02.2007

Stary 28.11.2020, 21:59
Time to say goodbye...

Jestem z Krakowa i jestem z tego dumny!
Odpowiedz cytując
Jaroo1
Senior Member

Od: 03.2009

Stary 28.11.2020, 22:01
Co da zmiana trenera? Pytam serio
młode pokolenie - stare przekonania
Odpowiedz cytując
Kac
Senior Member

Od: 06.2004

Stary 28.11.2020, 22:03
kiedy odlecisz chyżo w dal?

Ptaszkuuuu... czy Ci nie zal
STOP kompleKSom!
Odpowiedz cytując
LucjuszWielki
Socios Wisła Kraków

Od: 02.2012

Stary 28.11.2020, 22:04
Mam nadzieję, że dzisiejsza porażka nie była nadaremna i pożegnamy Skowronka. KAZIU ratuj :/

Odpowiedz cytując
Skawa Wadowice
Senior Member

Stary 28.11.2020, 22:04
Najważniejsze-że nie będzie już Skowronka
Odpowiedz cytując
Chorynatrzykolory
Senior Member

Od: 07.2007

Stary 28.11.2020, 22:06
Jaroo1 napisał(a):Wyświetl post
Co da zmiana trenera? Pytam serio
To da ,że wszyscy pragniemy krwi, po drugie przynajmniej nie będzie pier dolil w wywiadach i na konferencjii

Nie wiem ale.moim zdaniem.nie mamy tak chu jowej kadry żeby wygrywać raz na kwartał
Odpowiedz cytując
FraMat
Senior Member

Od: 03.2003

Stary 28.11.2020, 22:07
proponuję:
- zwolnić Skowronka
- zwolnić nasz dział sportowy (jeśli istnieje)
- zatrudnić fachowca
- przeprowadzić multum testów na koronawirusa i doprowadzić do przełożenia najbliższego meczu (najlepiej na wiosnę)
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać

Odpowiedz cytując
bódyń
Senior Member

Od: 08.2005

Stary 28.11.2020, 22:08
Skowronek systematycznie oducza pilkarzy grac. Dzis widac dotkniecie Skowronka przy Yeboahu.
Kto nastepny?
A zaczelo sie od tego ze sam zaczal przygotowywac fizycznie druzyne i posziekowal Dyji.
Prawica ogłupia
Lewica okrada

Andrzej Du*a
Odpowiedz cytując
Jaroo1
Senior Member

Stary 28.11.2020, 22:11
Cytat:
To da ,że wszyscy pragniemy krwi, po drugie przynajmniej nie będzie pier dolil w wywiadach i na konferencjii

Nie wiem ale.moim zdaniem.nie mamy tak chu jowej kadry żeby wygrywać raz na kwartał
Nie wiem jak to jest ale ja ciągle slyszę, żeby zmienić trenera, w kadrze zmienić (chociaż tu się zgadzam bo Brzeczek nie ma wystarczającego autorytetu, kariery żeby być kimś dla pilkarzy światowego formatu jak Lewy, Szczęsny itd), u nas zmienić, w Legii zmienić, w Lechu zmienić. I co to daje?

Uważam, że sie powinno wywalić Skowronka ale smutna prawda jest taka, że ot nic nie da dlugofalowo bo problem nie leży w trenerze a gdzieś indziej. gdzie to się można domyslać, strzelać. To jest jak choroba, na ktorą nikt nie zna lekarstwa i na palę się diagnozuje i leczy.
Patrze bardziej perspektywicznie, może to wszystko musi być robione na jednym poziomie, tzn że jak pilkarze średni to i trenera jakiegoś średniego, żeby się rozumieli, uzupełniali, a nie filozofa czy zamordysty albo amatora? Może w zarządzie sa problemy i ise ryba od glowy psuje. Nie wiem. Ale od prawie dekady mamy non stop zlego trenera i złych pilkarzy... także coś tu jest nie tak.
Odpowiedz cytując
bridgeburner
Senior Member

Stary 28.11.2020, 22:11
bódyń napisał(a):Wyświetl post
Skowronek systematycznie oducza pilkarzy grac. Dzis widac dotkniecie Skowronka przy Yeboahu.
Kto nastepny?
A zaczelo sie od tego ze sam zaczal przygotowywac fizycznie druzyne i posziekowal Dyji.
Frydrych już dzisiaj mocno niepewny
Zły dotyk Skowronka dziala
"Czy mogłem sie cofnąć - cofnąć do czego, do kogo, do jakiego mnie ? Nie ma żadnego momentu w przeszłości, który, cudownie zmieniony, odwróciłby bieg mojego życia, żadnej katastrofy, która mi sie przydarzyła, wskutek czego jestem inny, niż byc powinieniem; niczego takiego nie potrafie wskazać"
Odpowiedz cytując
alexx6
Member

Od: 02.2012

Stary 28.11.2020, 22:14
Jaśniej się nie da
W.Y.P.I.E.R.D.A.L.A.J
Odpowiedz cytując
bridgeburner
Senior Member

Stary 28.11.2020, 22:15
Nie wiem jak to jest ale ja ciągle slyszę, żeby zmienić trenera, w kadrze zmienić (chociaż tu się zgadzam bo Brzeczek nie ma wystarczającego autorytetu, kariery żeby być kimś dla pilkarzy światowego formatu jak Lewy, Szczęsny itd), u nas zmienić, w Legii zmienić, w Lechu zmienić. I co to daje?

Uważam, że sie powinno wywalić Skowronka ale smutna prawda jest taka, że ot nic nie da dlugofalowo bo problem nie leży w trenerze a gdzieś indziej. gdzie to się można domyslać, strzelać. To jest jak choroba, na ktorą nikt nie zna lekarstwa i na palę się diagnozuje i leczy.
Patrze bardziej perspektywicznie, może to wszystko musi być robione na jednym poziomie, tzn że jak pilkarze średni to i trenera jakiegoś średniego, żeby się rozumieli, uzupełniali, a nie filozofa czy zamordysty albo amatora? Może w zarządzie sa problemy i ise ryba od glowy psuje. Nie wiem. Ale od prawie dekady mamy non stop zlego trenera i złych pilkarzy... także coś tu jest nie tak.
Ale jakie domyślać, strzelać?
Problem leży w braku pionu sportowego, trąbimy o tym od 1.5 roku
Zarządzają klubem sportowi amatorzy, taka prawda
Jasne, klub uratowali, jasne intencje mają dobre ale na zarzadzaniu pionem sportowym się znają jak ja na strojeniu fortepianów
To że Kuba, Głowa byli super piłkarzami, są Wislakami nie znaczy że automatycznie znają się na transferach, wyborze trenerów
Amatorka totalna, pierwszoligowy trener, to pierwszoligowe wyniki
Proste, ot co
"Czy mogłem sie cofnąć - cofnąć do czego, do kogo, do jakiego mnie ? Nie ma żadnego momentu w przeszłości, który, cudownie zmieniony, odwróciłby bieg mojego życia, żadnej katastrofy, która mi sie przydarzyła, wskutek czego jestem inny, niż byc powinieniem; niczego takiego nie potrafie wskazać"
Odpowiedz cytując
Skawa Wadowice
Senior Member

Stary 28.11.2020, 22:16

Trenera trzeba zmienić by budować styl drużyny. By miała charakter, a potem budować skład. My jak oddajemy 2 celne strzały w meczu w którymś kolejnym to coś nie halo. Do tego zły dotyk Skowronka. Ile piłkarzy traci forme. Złe zmiany. Wpuszcza to co ma a nie to co trzeba zmienić. Gość jest mega słaby i tyle w temacie. Potrzebny impuls. nie musimy zatrudniać trenera przez jakiś czas, bo i tak nie ma kogo. Wystarczy, że Jop poprowadzi a będzie tak samo albo lepiej. Ale już nie będzie skowronka
Odpowiedz cytując
Jaroo1
Senior Member

Stary 28.11.2020, 22:17
Ogólnie to o co tu chodzi, prowadzimy 1:0, mecz taki jak to w polskiej lidze, coś tam próbujemy grać, w sumie jest ok, no i z tego ok dostajemy 2 bramy i po meczu. Nie wiem, brak wiary w siebie? Fatum jakieś? .... to wie.
Odpowiedz cytując
guardian_angel
Senior Member

Od: 05.2010

Stary 28.11.2020, 22:20
To da, że ten człowiek zniszczył doszczętnie Żukowa, już prawie skończył robotę na Savicu (tak trudno zrozumieć, że powinien grać za napastnikiem jak w Słoweni?) i coraz skuteczniej bierze się za Yeboaha.
Odpowiedz cytując
Szneka
Socios Wisła Kraków

Od: 11.2002

Stary 28.11.2020, 22:20
geniusz taktyki dziś się popisał .czeka .... wie na co ze zmianami. jak je robi to ściąga najlepszego na boisku Forbesa a wprowadza parodystę Beciraja, faceta który cofnął się w rozwoju czyli Savicia i Chcę, Robimy 3 zmiany w jednej serii pozbawiając się możliwości piątej zmiany. Brawo trenerze. czas wypierdalać
WISEŁKA KRAKÓW TO DUMA WSZYSTKICH POLAKÓW

Odpowiedz cytując
Jaroo1
Senior Member

Stary 28.11.2020, 22:23
Ciekawe kto zastąpi Skowronka bo teraz to już chyba pewne, że wyleci. Chociaż termin chujowy bo przed derbami, a jak go zostawią na derby i nie przegra to znowu będzie glupio zwolnic jak po 6:0 w z Miedzią...
Odpowiedz cytując
Arek95
Senior Member

Od: 07.2017

Stary 28.11.2020, 22:23
1.Mamy 5 zmian... Zróbmy 3 w 77 minucie przy 1:1! Co złego może się wydarzyć?
2.Stawiamy prawego obrońcę bez kondycji, mózgu i techniki na lewej stronie obrony... Czemu nie przecież u Brzęczka ta taktyka działa a robi w reprezentacji!
3.Nie potrafimy wykorzystać 13 rzutów rożnych... To dlatego że ich nie ćwiczyliśmy!
4.Nie istnieje nam środek pola w walce o piłkę... To zmieńmy skrzydłowych, wszak to oni są problemem!

NIESTETY! Jeżeli mamy czekać jak ze stolarem na w....... w derbach, 0,7 zgłoś się i kuchenki w....ione po LE to lepiej pozbyć się tego pajaca teraz niż za 4 kolejki gdy będziemy na ostatnim miejscu w lidze
Odpowiedz cytując
ciastek88
Member

Od: 12.2018

Stary 28.11.2020, 22:24
Ogólnie to o co tu chodzi, prowadzimy 1:0, mecz taki jak to w polskiej lidze, coś tam próbujemy grać, w sumie jest ok, no i z tego ok dostajemy 2 bramy i po meczu. Nie wiem, brak wiary w siebie? Fatum jakieś? .... to wie.
Może dlatego , że geniusz trenerski nie potrafi reagować w meczu ? Zagłębie wpuszcza na boisko dwóch świeżych zawodników w tym szybkiego Zivca a nasz trenejro czeka ze zmianami ? Może dlatego , że nie ma autorytetu i nie potrafi zmotywować zawodników , którzy w przerwie meczu już przytulili 3 pkt. niczym w meczu z Wartą ? Może dlatego , że panicze na boisku mają wyj... bo po meczu dostaną kilka dni zasłużonego urlopu ? Może dlatego , że wystarczy pozytywnie reagować na treningu a mecz to tylko taki przykry obowiązek ?
Odpowiedz cytując
luke1906
Senior Member

Stary 28.11.2020, 22:29
Spokojnie panowie, już w poniedziałek na treningu wszyscy dobrze zareagują!
Może nawet będzie wewnętrzna gierka i jakąś składną akcję się uda zagrać, bo tydzień temu i dziś nie widziałem ani jednej.

Ciekawe czy będzie miał jaja i poda się do dymisji?
the future's uncertain
and the end is always near
Odpowiedz cytując
Savik
Socios Wisła Kraków

Stary 28.11.2020, 22:32
luke1906 napisał(a):Wyświetl post
Ciekawe czy będzie miał jaja i poda się do dymisji?
Niepoprawny optymista z Ciebie Przecież on własnych błedów nie widzi ...
CZY WYGRYWASZ, CZY NIE !!! ZAWSZE JA KOCHAM CIĘ !!!!
Odpowiedz cytując
Heero
Senior Member

Od: 02.2007

Stary 28.11.2020, 22:34
@Jaroo1:

Po kolei:
1. Skowronek przychodzi w trakcie serii kilku porażek, więc jego celem jest jak najszybsze przerwanie tej serii. Jak sam mówił w wywiadzie, skupił się na obronie i stałych fragmentach, gdyż tu najszybciej można osiągnąć poprawę. Ostatecznie coś tam wychodzi, było kilka niezłych momentów i co najważniejsze wyników.
2. W zimie wszyscy zdają sobie sprawę z sytuacji, więc Skowronek dostaje kilka wzmocnień i pracuje ze sztabem Stolarczyka wzmocnionym przez Dyję na prośbę Kuby.
3. Wchodzimy w rundę z buta nie biorąc jeńców, w pewnym momencie punktując najlepiej w lidze i mając realne szanse na coś więcej niż środek tabeli.
4. Lockdown. Warunki dla wszystkich klubów takie same, a coraz większe obowiązki bierze na siebie Skowronek, coraz bardziej marginalizując Dyję.
5. Wracamy po przerwie i gramy niesamowitą padakę, gdyby nie zgraja paralityków w postaci ŁKS-u, Arki i Korony byłoby niewesoło.
6. Przedłużenie kontraktu, w ramach którego Skowronek dostaje pełnię władzy, zwalnia kilku trenerów i zatrudnia swoich.
7. Od startu sezonu nie gramy totalnie nic, a co najwyżej przyzwoicie wyglądamy w meczach, gdzie to przeciwnik gra lepiej w piłkę.
8. Najlepiej w drużynie wyglądają zawodnicy, którzy nie przepracowali ze Skowronkiem okresu przygotowawczego, ale z każdym kolejnym meczem tracą jakość. Wystarczy spojrzeć na wejścia do drużyny Yeboaha, Forbesa czy Frydrycha.
9. Nie widać, by którykolwiek zawodnik grał lepiej, niż na początku swojej przygody ze Skowronkiem.

Podsumowując - Skowronek dostał pełnię władzy (co zresztą tak powinno wyglądać - on jest kierownikiem, więc dobiera sobie współpracowników). Efektów pracy jednak nie ma, a każdy kolejny mecz to regres. Bramki strzelamy po farcie, a nie wyniku wypracowanych akcji. W obronie trochę więcej go broni, bo bramki tracone to przede wszystkim błędy indywidualne, ale zdając sobie z tego sprawę, powinien dostosować sposób gry, by nawet w takich sytuacjach liczyć na asekurację. Widać wyraźnie, że uparł się na jednym sposobie gry i nie dociera do niego, że to nie przynosi efektów.

Gdyby porażki były efektem pecha - ostrzeliwanie przez nas bramki rywala, słupki i poprzeczki, dzień konia bramkarza rywali, nikt nie miałby pretensji bo byłoby widać, że idzie to w dobrym kierunku. Nic takiego nie widać, więc po takim czasie, tylu jednostkach treningowych i w większości trafionych transferach drużyna powinna mieć przynajmniej 6 punktów więcej.
Jestem z Krakowa i jestem z tego dumny!
Odpowiedz cytując
bódyń
Senior Member

Od: 08.2005

Stary 28.11.2020, 22:34
E do dymisji lub decyzji zarzadu? A ktory sie podal? Kasa idzie przeciez
Prawica ogłupia
Lewica okrada

Andrzej Du*a
Odpowiedz cytując