The White Star Division - Wisła Kraków

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Inne > Hyde Park (moderowane)
Nazwa użytkownika
Hasło

Reklama

Hyde Park (moderowane) Pokój również moderowany, jednak tu nie trzeba mówić o piłce nożnej i kibicowaniu. Chcecie pogadać o czymś "niepiłkarskim" - wejdźcie tutaj.

Zakłady na Wisłę? Legalni bukmacherzy w Polsce - ranking i recenzje
Odpowiedź

Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
ARO_SKW
Senior Member

Od: 11.2005

Ignoruj użytkownika Pomoc
Stary 27.07.2008, 22:34
Jaki telefon byście polecili z klapka, niedrogi z mp3 i radiem ?
Jedna wiara jeden klub WISŁA KRAKÓW aż po grób !!

Jedno serce jedno bicie WISŁA KRAKÓW ponad życie !!
Odpowiedz cytując
Szymek_R22
Senior Member

Od: 07.2007

Stary 27.07.2008, 22:37
Ma ktoś Nokię 6300? Jakie wrażenia?
Odpowiedz cytując
w0lno.
Senior Member

Od: 06.2007

Stary 27.07.2008, 23:29
ARO_SKW napisał(a):Wyświetl post
Jaki telefon byście polecili z klapka, niedrogi z mp3 i radiem ?
Telefony do 350zł:

Sony Ericsson W 300i*
Sony Ericsson Z 550i

Benq Siemens EF81 * [niestety nie ma radia]

Motorola V3 [również nie posiada radia]
Motorola K1

Nokia 2760
Nokia 6131*
Nokia 6085

*Osobiście wybrałbym coś spośród tych 3 modeli.

Szymek_R22 napisał(a):
Ma ktoś Nokię 6300? Jakie wrażenia?
Miałem tą Nokię. Telefonik bardzo fajny. Zgrabny, fajnie leży w dłoni. MP3 oraz aparat nie zachwycają, ale według mnie ten telefon musi przede wszystkim wyglądać [określam go w kategorii - biznesowy]. Bardzo duży plus za świetny wyświetlacz oraz metalową obudowę.
Jeśli masz jakieś konkretne pytania n/t tegoż telefonu to zapraszam na p.w.
Odpowiedz cytując
pan Dudi
Senior Member

Od: 01.2006

Stary 27.07.2008, 23:33
Pytanko mam do znawców. Myślę o zakupie Nokii N80, ale widzę, że działa na symbianie, z którym mam złe doświadczenia (obecnie używam N70). Moje pytanie brzmi, czy N80 działa sprawniej (szybciej) niż N70? Bo krew mnie czasami zalewa jak w telefonie muszę czekać aż coś się "wgra" i nie chcę trafić z deszczu pod rynnę.
Odpowiedz cytując
w0lno.
Senior Member

Stary 27.07.2008, 23:59
pan Dudi napisał(a):Wyświetl post
Pytanko mam do znawców. Myślę o zakupie Nokii N80, ale widzę, że działa na symbianie, z którym mam złe doświadczenia (obecnie używam N70). Moje pytanie brzmi, czy N80 działa sprawniej (szybciej) niż N70? Bo krew mnie czasami zalewa jak w telefonie muszę czekać aż coś się "wgra" i nie chcę trafić z deszczu pod rynnę.
Czytam opinie n/t tego telefonu... nie są raczej pochlebne.
Powiedz czego oczekujesz od telefonu i ile funduszy możesz przeznaczyć na jego zakup to coś doradzimy

Johnykostka napisał(a):
Chciałbym poznać opinię eksperta na temat telefonu SE K800i
jakie wady i zalety i czy polecacie
Ekspertem nie jestem, ale n/t telefonu się wypowiem.

Wady:
- wygląd [grubość i zaślepka na aparat]
- psujący się joy

Plusy:
+ aparat 3,2mpx z auto focusem i lampą błyskową
+ całkiem dobry odtwarzacz mp3
+ możliwości modyfikacji, np. wgrywanie sterowników do kamery, wyświetlacza przez zwykły kabel USB
Ostatnio edytowane przez w0lno. : 28.07.2008 o godz. 00:21.
Odpowiedz cytując
Johnykostka
Junior Member

Od: 03.2008

Stary 28.07.2008, 00:06
Odpowiedz cytując
7 kotów
P.N.R.I.

Od: 11.2002

Stary 28.07.2008, 00:15
medyk napisał(a):Wyświetl post
a ja czekam na iPhona 3G, ma się pojawić w polsce oficjlanie pod koniec roku.
Nie polecam. Szmelc. Wzialem upgrade w promocji w poniedzialek, we wtorek wymienilem na starego iphone'a z powrotem.
3G sie sprawdza, ale w USA, a nie w Europie. Na nasze warunki edge spokojnie wystarcza. Internet i tak jest strasznie kosztowny, wiec glownie bedziesz przez wi-fi korzystal.
A jakis mail, zdjecie, pdf, wejsc na strone, transmisja na zywo z twsd - hula znakomicie na edge'u.

W Irlandii praktycznie nie zauwazylem roznicy miedzy starym a 3G.

Stary iphone z softem 2.0 dziala wysmienicie.
Boia chi molla !
Odpowiedz cytując
Sebo_TS
Senior Member

Od: 04.2004

Stary 28.07.2008, 09:34
Johnykostka napisał(a):Wyświetl post
Sam posiadam.....
Bardzo dobry aparat jak na telefon komórkowy, 3,2 Mpx z Lampą błyskową ( tak lampa, nie janp w k750i latarką )
Odtwarzacz Mp3, radio z RDS. Czyli praktycznie wszystko.
Minus to nsapewno "typ" katy pamięci. Stosunkowo droga ( w porownianiu np z MicroSD)

P.S Przepraszam za literówki
WISŁA SKAWINA
Odpowiedz cytując
qubu
Senior Member

Od: 09.2003

Stary 28.07.2008, 10:23
7 kotów napisał(a):Wyświetl post
Nie polecam. Szmelc. Wzialem upgrade w promocji w poniedzialek, we wtorek wymienilem na starego iphone'a z powrotem.
3G sie sprawdza, ale w USA, a nie w Europie. Na nasze warunki edge spokojnie wystarcza. Internet i tak jest strasznie kosztowny, wiec glownie bedziesz przez wi-fi korzystal.
A jakis mail, zdjecie, pdf, wejsc na strone, transmisja na zywo z twsd - hula znakomicie na edge'u.

Potwierdzam. Stary iPhone śmiga jak ta lala. Także nie ma na co czekać
Odpowiedz cytując
pan Dudi
Senior Member

Od: 01.2006

Stary 28.07.2008, 12:27
w0lno. napisał(a):Wyświetl post
Czytam opinie n/t tego telefonu... nie są raczej pochlebne.
Powiedz czego oczekujesz od telefonu i ile funduszy możesz przeznaczyć na jego zakup to coś doradzimy

W sumie, to tak na gorąco sobie wymyśliłem zmianę telefonu jak okazało się, że pewien znajomek wraca z USA i wiadomo- kurs $ itp. Myślę o wydatku rzędu ok 500- 600 baksów. Czekam na propozycje ;-) Od telefonu oczekuję przede wszystkim niskiego poziomu w****ialności- czyli żeby się nie wieszał i wszystko (z netem na czele- wi-fi by się przydało) chulało sprawnie. Myślałem też o tym starszym iphonie o którym piszą przedmówcy, ale wydaje mi się on zbyt delikatny. Niech chcę też, żeby był obsługiwany przez dżojstik,ale ze znalezieniem takiego może być problem chyba. Jeśli coś przychodzi Ci do głowy, to czekam ;-)
Odpowiedz cytując
uher
Senior Member

Od: 05.2003

Stary 28.07.2008, 12:46
Nokia e51?

Obsługiwał to ktoś? Tylko opinie tych co używali, a nie widzieli, dotykali w sklepie..
Rzeki przepłynąłem, góry pokonałem,
Wielkim lasem szedłem, nocy nie przespałem.
Żeby Ciebie spotkać w małym kącie świata,
Żeby z Tobą zostać na calutkie lata....
Odpowiedz cytując
Sebo_TS
Senior Member

Od: 04.2004

Stary 28.07.2008, 12:59
uher napisał(a):Wyświetl post
Nokia e51?

Obsługiwał to ktoś? Tylko opinie tych co używali, a nie widzieli, dotykali w sklepie..
Bardziej biznesowy telefon, aniżeli do "zabawy" . Może trochę za cienki. Jesli jestes zwolennikiem trzymania telefonu w tylnej kieszeni lub wyładowywania emocji na telefonach to odradzałbym.
Jeśli chodzi o funkcje i na uzytkowanie , jak najbardziej na +
WISŁA SKAWINA
Odpowiedz cytując
uher
Senior Member

Stary 28.07.2008, 13:08
Sebo_TS napisał(a):Wyświetl post
Jesli jestes zwolennikiem trzymania telefonu w tylnej kieszeni lub wyładowywania emocji na telefonach to odradzałbym.

Pożyjemy .. zobaczymy.. bo obecny telefon już 2 raz w ciągu miesiąca siedzi w serwisie, z powodu uszkodzeń mechanicznych..
Odpowiedz cytując
w0lno.
Senior Member

Stary 28.07.2008, 13:12
W sumie, to tak na gorąco sobie wymyśliłem zmianę telefonu jak okazało się, że pewien znajomek wraca z USA i wiadomo- kurs $ itp. Myślę o wydatku rzędu ok 500- 600 baksów. Czekam na propozycje ;-) Od telefonu oczekuję przede wszystkim niskiego poziomu w****ialności- czyli żeby się nie wieszał i wszystko (z netem na czele- wi-fi by się przydało) chulało sprawnie. Myślałem też o tym starszym iphonie o którym piszą przedmówcy, ale wydaje mi się on zbyt delikatny. Niech chcę też, żeby był obsługiwany przez dżojstik,ale ze znalezieniem takiego może być problem chyba. Jeśli coś przychodzi Ci do głowy, to czekam ;-)
Człowieku za tyle kasy to Ty spokojnie Nokię N95 8GB wyciągniesz, a Ty się nad N80 zastanawiasz
Ostatnio edytowane przez w0lno. : 28.07.2008 o godz. 13:15.
Odpowiedz cytując
wmaster
Junior Member

Od: 07.2007

Stary 28.07.2008, 14:04
W USA mają inne telefony niż u nas (np. nie mają karty sim), więc oprócz kilku modeli przystosowanych na oba rynki telefonik będzie nieużyteczny.
Odpowiedz cytując
saklak1906
Senior Member

Stary 28.07.2008, 14:13
w0lno. napisał(a):Wyświetl post
Człowieku za tyle kasy to Ty spokojnie Nokię N95 8GB wyciągniesz, a Ty się nad N80 zastanawiasz

Mam i polecam, jestem bardzo zadowolony.
,
Odpowiedz cytując
Jeżyk
Senior Member

Od: 06.2006

Stary 28.07.2008, 16:50
Mam do sprzedania lub na wymiane SE W550i, telefon muzyczny, cały komplet, dwie obudowy 100% sprawny. Jak by ktos byl zainteresowany to priv. Cena do uzgodnienia
Odpowiedz cytując
kriz69
Senior Member

Od: 10.2007

Stary 28.07.2008, 19:01
wOlno. napisał(a):
Miałem tą Nokię. Telefonik bardzo fajny. Zgrabny, fajnie leży w dłoni. MP3 oraz aparat nie zachwycają,/...
interesuje się tym telefonem napisz czemu mp3 nie zachwyca
Odpowiedz cytując
Kijek
Warszawski rozmywacz I

Od: 02.2005
Skąd: Ty przeklinasz to miasto, te ulice, ja na tych ulicach co roku pale znicze

Stary 28.07.2008, 19:20

Amen

wszyscy sie jaraja 3g a ja majac "starego" jestem bardzo zadowolony.

uderz w puchara
Odpowiedz cytując
medyk
Senior Member

Od: 07.2005

Stary 28.07.2008, 21:57

a jakieś wady poza ''internetowe''? bo mnie kurcze zastanowilo teraz to co piszesz i sam nie wiem czy czekac na 3g czy moze kupic starszego.
Dan Petrescu: "Jeżeli polscy piłkarze nie zmienią swojego podejścia do wykonywanego zawodu, takie wpadki będą się wam zdarzać coraz częściej"
Odpowiedz cytując
w0lno.
Senior Member

Stary 28.07.2008, 23:59
kriz69 napisał(a):Wyświetl post
interesuje się tym telefonem napisz czemu mp3 nie zachwyca
To będzie tak:
- cicho gra;
- słychać szumy na słuchawkach, bo o głośniku to nawet nie wspominam.
Jeśli szukasz telefonu muzycznego to niestety, ale odradzam tą Nokię. Jeśli jednak chcesz mieć komórkę, na której będziesz chciał czasem posłuchać muzyki czy radia, bądź mieć dzwonek mp3 to spokojnie możesz ją brać.
Odpowiedz cytując
kms
Senior Member

Od: 08.2006

Stary 29.07.2008, 08:56
W jakiej sieci doladowanie zaczyna sie od *101*__________#
WISŁA KRAKÓW !
Odpowiedz cytując
kriz69
Senior Member

Od: 10.2007

Stary 29.07.2008, 09:09
najprawdopodobniej ERA tak tak. miałem kiedys tak taka i wtedy tak sie doładowywało albo mnie pamieć zawodzi albo coś sie pozmieniało
Ostatnio edytowane przez kriz69 : 29.07.2008 o godz. 09:24.
Odpowiedz cytując
kms
Senior Member

Od: 08.2006

Stary 29.07.2008, 09:17
Wlasnie nie bardzo bo mlody ma ERE i nie przyjmuje kodu.. A watpie zeby babka w carrefourze dala nieaktywny kod.
WISŁA KRAKÓW !
Odpowiedz cytując
qubu
Senior Member

Od: 09.2003

Stary 29.07.2008, 09:29
medyk napisał(a):Wyświetl post
a jakieś wady poza ''internetowe''? bo mnie kurcze zastanowilo teraz to co piszesz i sam nie wiem czy czekac na 3g czy moze kupic starszego.
Wady które doskwierają mi:
-stosunkowo słaby głośnik
-brak dźwięku zajętości (nowy soft to wyeliminował)
-fabryczne słuchawki które rozwaliły się po miesiącu

Wady które są jednak mi nie doskwierają:
-brak wizytówek
-nie ma możliwości wysyłania plików via Bluetooth
-brak mmsów
-stosunkowo słaba bateria
-Multitouch nie sprawdza się przy używaniu telefonu podczas jazdy samochodem (przewijanie listy kontaktów)

Część z tych wad można wyelimiować poprzez wgranie dodatkowego oprogramowania.

O zaletach nie chce mi się pisać bo jest ich naprawdę multum, poza tym posiadam maka więc ich ilość byłaby przerażająca.

Jeśli jeszcze chodzi o GPS w 3G to narazie nie ma programu który Cie poprowadzi. GoogleMaps nie de facto programem do nawigacji.
Odpowiedz cytując
Armia_Białej_Gwiazdy_NH
Banita

Od: 05.2007

Stary 31.07.2008, 23:19
Witam.
mam taki problem posiadam nokie 6230i i od pewnego czasu co jakiś czas wyskakuje na wyświetlaczu "sprawdź serwis info!" o co chodzi ?!. miał ktoś już podobny problem ?
z Góry dziękuje za pomoc. !
Odpowiedz cytując
droho
Grupa Trzymająca Wódkę

Od: 11.2002

Stary 01.08.2008, 08:49
uher napisał(a):Wyświetl post
Nokia e51?

Mam od dwóch tygodni. Poprzednio miałem tylko Siemensy i SE więc przesiadka na interfejs Nokii trochę męcząca, ale jeśli jesteś przyzwyczajony to luz.

Tak jak napisał Sebo - mimo wielu zaawansowanych funkcji na pewno nie jest to telefon dla typowych gadżeciarzy. Aparat 2 mpx słaby, bez lampy ani nawet latarki ale nawet zdjęcia w pełnym słońcu wychodzą przeciętnie. Do aparatu SE k750 (miałem wcześniej) też 2 mpx nie ma porównania. Mp3 - na słuchawki bez zarzutu, ale z tym głośnikiem imprezy raczej nie rozkręcisz.

Jeśli więc nie są to dla ciebie priorytety to generalnie telefon polecam. Bez zarzutu działające WiFi - zasięg większy niż w moim laptopie. Ekran duży i wygodny. Klawisze też umiejscowione inteligentnie (może poza klawiszem 'usuń' który za bardzo zachodzi na '2'. Wbudowana spora ilość aplikacji biurowych (quickoffice, Adobe PDF, obsługa drukarek, mapy itp.). Symbian działa bardzo dobrze - nie zawiesił się ani razu w ciągu dwóch tygodni intensywnego użytkowania. Duża ilość aplikacji i gier do ściągnięcia w necie, wszystkie szybko działają. Telefon ma więcej RAM niż teoretycznie wyższe modele z tej serii (np. e65) i to widać w działaniu.

Bateria w trybie gotowości, smsów i rozmów działa ok. 5 dni. W momencie użytkowania netu i korzystania z aplikacji jej żywotność niestety spada - do 1,5 -2 dni.

Karta pamięci MicroSD - możliwości zakupu do 2GB, kosztowała mnie taka (Kingstona) 45 zł w Saturnie, więc przyzwoicie.

Nie posiadam przystawki GPS ale z tego co wyczytałem na necie spisuje się z nim bez zarzutu.
Odpowiedz cytując
Marcinklon
Senior Member

Od: 03.2008

Stary 01.08.2008, 09:08
Armia_Białej_Gwiazdy_NH napisał(a):Wyświetl post
Witam.
mam taki problem posiadam nokie 6230i i od pewnego czasu co jakiś czas wyskakuje na wyświetlaczu "sprawdź serwis info!" o co chodzi ?!. miał ktoś już podobny problem ?
z Góry dziękuje za pomoc. !

uszkodzone oprogramowanie wgranie softu powinno zalatwic sprawe koszt około 30-40zł
Odpowiedz cytując
uher
Senior Member

Stary 01.08.2008, 11:18
droho napisał(a):Wyświetl post
Mam od dwóch tygodni. Poprzednio miałem tylko Siemensy i SE więc przesiadka na interfejs Nokii trochę męcząca, ale jeśli jesteś przyzwyczajony to luz.

Tak jak napisał Sebo - mimo wielu zaawansowanych funkcji na pewno nie jest to telefon dla typowych gadżeciarzy. Aparat..............

Do zdjęć mam cyfrówkę, a do mp3 ipoda, więc wychodzę z założenia, że telefon ma służyć do dzwonienia. Zależy mi na baterii, szybkim internecie i szybkim działaniu. SE nie lubię, zawsze polegałem na Motoroli ale nie ma Wifi. Czy na takiej Nokii pójdzie youtube? Nie znam się, dlatego pytam.
Odpowiedz cytując
szprotson
Socios Wisła Kraków

Od: 06.2005

Stary 02.08.2008, 14:43
Siema
potrzebuje porady/pomocy

Mam d900i, ale ostatnio jakos mi wypadł, no i caly wyswietlacz **** strzelił.
telefon działa, wlacza sie etc, ekran jak po zdeptaniu, jak go naciskam to tecza kolorów. Dało sie czytac, ale teraz juz sie nie da.
Ile moze mnie kosztowac wymiana?naprawa? etc?
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno

Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Inne > Hyde Park (moderowane)

Odpowiedź
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów