The White Star Division - Wisła Kraków

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło

Reklama

Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Zakłady na Wisłę? Legalni bukmacherzy w Polsce - ranking i recenzje
Odpowiedź

Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
KamiK
Senior Member

Od: 05.2004

Ignoruj użytkownika Pomoc
Stary 21.07.2008, 11:32
Najbardziej mnie rozśmieszyło to wysyłanie sms'ów. Mam wrażenie, że odpowiedzi wysłało 5 osób.. bo długo widniało, aż do końca programu 80% - 20%;D
Odpowiedz cytując
TSW Fanatyk
Senior Member

Od: 06.2005

Stary 21.07.2008, 11:34
Magazyn wg mnie lepszy od tego z tvn-u.

Mówicie że za szybko wszystko ale zważcie na to że ten "odcinek" maił posumować całą letnią i każdy klub miał zostać omówiony, także musieli się streszczać.Za tydzień powinno być już wolniej

I największy PLUS tego programu to to że nie ma reklam (wiadomo telewizja publiczna)
I
Odpowiedz cytując
wislak_olkusz
Senior Member

Od: 06.2007

Stary 21.07.2008, 11:52
TSW Fanatyk napisał(a):Wyświetl post
Magazyn wg mnie lepszy od tego z tvn-u.

Mówicie że za szybko wszystko ale zważcie na to że ten "odcinek" maił posumować całą letnią i każdy klub miał zostać omówiony, także musieli się streszczać.Za tydzień powinno być już wolniej

I największy PLUS tego programu to to że nie ma reklam (wiadomo telewizja publiczna)

brakuje mi słynnego "...a teraz chwila odpoczynku..."
Odpowiedz cytując
saklak1906
Senior Member

Stary 21.07.2008, 12:08
Mnie na plus zaskoczylo brak wspanialych ekspertow Gmochow i Engelow ale jescze wszystko przed nimi.
Ogolnie program na przyzwoitym poziomie, tylko zeby program nie mial takiego tempa jak w premierowym wydaniu to bedzie jeszcze lepiej, chociaz to SZYBKA PILKA to nie musza tak szybko napierniczac w studiu
,
Odpowiedz cytując
devios
Senior Member

Od: 08.2007

Stary 21.07.2008, 12:14
saklak1906 napisał(a):Wyświetl post
Mnie na plus zaskoczylo brak wspanialych ekspertow Gmochow i Engelow ale jescze wszystko przed nimi.
Co chcesz od Gmocha- śmieszny jest

Odpowiedz cytując
kaelowiec
Banita

Od: 04.2005

Stary 21.07.2008, 12:16
imo najlepszy polski program o pilce jaki widzialem

pytanie tylko czy tak sie postarali na 1 odcinek na zajawke czy juz zawsze beda trzymac poziom

no ale z smsami to chyba wałek , bo po 10 minutach programu juz bylo 80-20 i nie zmienilo sie juz przez caly prgoram

aha szpakowski -> komunista
Odpowiedz cytując
Wizard
Senior Member

Od: 07.2006

Stary 21.07.2008, 12:18
Zdecydowanie lepiej niż na TVN. Nie powiem, byłem mile zaskoczony . Również spodziewałem się Engelów, Piechniczków, Gmochów itp. Całkiem fajnie wyszło

A co do Gmocha - racja, jest śmieszny . Często nadaje kolorytu swoimi pomyłkami i zabawnym językiem, ale jednak nie nadaje się już do magazynów - czasem ciężko go zrozumieć ( ), a i inni, młodsi są po prostu lepsi :
Odpowiedz cytując
KIMBAS
Senior Member

Od: 05.2004

Stary 21.07.2008, 12:18
Ja bym się nie zdziwił, jakby gdzieś te bazgranie Gmocha lub Suma wąsatego wrzucili w program.

Patrząc na prędkość programu wyglądałoby to tak, że Gmoch zaczął by rysować na początku programu, a swoje malarskie,taktyczne krechy omówiłby na końcu. I program kończyłby się gmochowym " he he he".
Odpowiedz cytując
saklak1906
Senior Member

Stary 21.07.2008, 12:19
devios napisał(a):Wyświetl post
Co chcesz od Gmocha- śmieszny jest

Ja Go jakos strawic nie moge
,
Odpowiedz cytując
Brozinhio
Banita

Od: 03.2008

Stary 21.07.2008, 12:21
Jak dla mnie od TVN owskeij Oranżady program znacznie gorszy. Jak ktoś tu już pisał - zajmują sie tylko szydzeniam z naszej Ligi zamiast staraś się pokazać ją w jak najlepszym świetle. Ten 2gi Prowadzący obok Iwańskeigo nadaje sie co najwyżej do komentowania kolarska czy Lekkoatletyki bo o piłce to słyszał tylko chyba z wiadomości jak je miał prezentować w Sportowym Wieczorze.
Słowem srają we własne gniazdo. Szczesny przesadzał ze swoimi komentarzami, które choć czasem zabawne nie powinny się znajdować w takim programie.

Problem przykucia oczu do telewizora już pominę.

No i nakoniec -coś co mnie zabiło _ jak komentowali transfery Legii: "ale stracili najlepszego obrońce ligi Inakiego Aztiza O.o

- co to ****a ma być Jakiej to ligi Aztiz był najlepszym obrońcą
Ogólnie straszna amatorka i zero klimatu. No cóż ale pierwsze programy MOE też były średnie więc może się wyrobią.
Odpowiedz cytując
w0lno.
Senior Member

Stary 21.07.2008, 12:42
Brozinhio napisał(a):Wyświetl post
Problem przykucia oczu do telewizora już pominę.

No i nakoniec -coś co mnie zabiło _ jak komentowali transfery Legii: "ale stracili najlepszego obrońce ligi Inakiego Aztiza O.o

- co to ****a ma być Jakiej to ligi Aztiz był najlepszym obrońcą
Ogólnie straszna amatorka i zero klimatu. No cóż ale pierwsze programy MOE też były średnie więc może się wyrobią.
Problem przykucia oczu... znam ten ból. Nie wiem czemu, ale oglądając ten program byłem znudzony jak nigdy. Czekałem, aż się skończy.

Z tym Astiz'em to nieźle dowalili. Nie wiem czy tylko mi się tak wydawało, ale ten program [czyt. jego dziennikarze itd.] są proLegijni... Może jestem jakiś wyczulony. Sam nie wiem

Sędzia zasługuje na wielkiego plusa. Widać, że 'będzie z niego pożytek'. Nie będzie 'zaklinania rzeczywistości'.

Szczęsny - Jego teksty najbardziej przypadły mi do gustu. Jak dla mnie najobiektywniejszy człowiek w studio i najmądrzej mówiący. Szczególnie spodobało mi się jego zdanie n/t transferów Legii, choćby to z Iwańskim

Z tymi SMS'ami jak dla mnie przesadzili. Widać, że prawie nikt nie głosował.

Generalnie program na +. Ważne, że nie jest transmitowany o tak wieczorowej porze jak program na TVN'ie.

Ps. Widzę, że nie tylko mi przeszkadzało wpatrywanie się prosto w kamerę tego kolesia z przylizaną grzywą.
Ostatnio edytowane przez w0lno. : 21.07.2008 o godz. 12:48.
Odpowiedz cytując
wislak_olkusz
Senior Member

Stary 21.07.2008, 12:45
Dzięki Ci Panie, że jest jeszcze Liga+
Odpowiedz cytując
Wiślak_358
Senior Member

Od: 07.2008

Stary 21.07.2008, 13:27
Swoją drogą ten Iwański jest szybki najpierw grał w mecz a chwilę później był w studiu
Odpowiedz cytując
Gucio25
Forumowy Di Caprio

Od: 07.2005

Stary 21.07.2008, 14:24
kaelowiec napisał(a):Wyświetl post
imo najlepszy polski program o pilce jaki widzialem
powiedz że żartujesz.
to już magazyn z TVP sprzed kilku lat był lepszy.
wszystkie wady, już wymieniłem i ja i wy, więc rozpisywać się ponownie nie będe.

ale tak na przyszłość - dobrze by było, jakby został tam Szostek, dwóch prowadzących może być, Szczęsny + jeden jakiś zmieniający się gość, lub dziennikarz. błagam, tylko nie ten "zapierdzielacz" lub ten gapiący się w kamerę, bo śmiech na sali.

oby było wolniej, na temat i profesjonalniej. i bez tego hasła "szybka piłka", bo to sprawia że jeszcze szybciej gadają (da się?).
Odpowiedz cytując
Uran235
Senior Member

Od: 08.2005

Stary 21.07.2008, 14:26
Szczerze, to mnie ten magazyn nieco zniesmaczył. Magazyn w TVNie był po prostu żałosny i nieprofesjonalny. Tutaj niby profesjonalizm jest, ale konwencja tabloidowa. Co to ma być to naśmiewanie się z Piasta, czy z Polonii, jakie prawo mają do tego te żałosne dziennikarzyny, o których nikt nie słyszał. Wydawało mi się, że to jest magazyn całej ekstraklasy. Na dodatek prowadzący zadają debilne pytania, próbują szukać sensacji.
Na plus materiały, które były przygotowane profesjonalnie, choć dało się w nich wyczuć nutkę stronniczości, a może inaczej, każda drużyna była przedstawiona z pozycji kibica tej drużyny, oprócz Wisły i Cracovii, które zostały przedstawione przez kibica-malkontenta.
Na plus też facet od decyzji sędziowskich.
Z takich bardziej technicznych uwag. Przy parach na następną kolejkę przydałyby się znaczki klubów, byłoby o wiele czytelniej. Ogólnie elementy graficzne kulały- chodzi mi o podpisy pod osobą mówiącą, plansze graficzne, których brakowało, a można było chociażby przedstawić prognozowany skład każdej z drużyn. Mogły by być też jakieś dodatkowe wodotryski, jakoś ładnie przygotowane czołówki z herbami klbów itd. a takto było szybko i tak jakoś surowo.
Co do ilości gości to też uważam, że trzech to za dużo, na dodatek dwóch prowadzących, z których żaden właściwie nie dodaje od siebie żadnych merytorycznych uwag. Wystrój studia przeciętny, jak dla mnie może być, ale goście siedzą za bardzo stłoczeni, a jednocześnie dzieli ich duża odległość od prowadzących.

Podsumowując, nowy magazyn lepszy niż TVN-owski, ale do ligi+ to mu bardzo daleko.
Odpowiedz cytując
gigant
Joker the Great

Od: 06.2003

Stary 21.07.2008, 14:27
Z tym Szostkiem to tak nie podniecajcie się. W następnej kolejce powie coś przeciw Wiśle i zostanie "nieobiektywnym chu.em" i "warszawską ku.wą".
90minut.pl o tabeli 2005/2006 napisał(a):
"Lech Poznań nie wystąpił o licencję na przyszły sezon i został przesunięty na ostatnie miejsce w tabeli. W przyszłym sezonie pod nazwą Lech Poznań występować będzie Amica Wronki."
Odpowiedz cytując
Gucio25
Forumowy Di Caprio

Stary 21.07.2008, 14:31
gigancie, niech powie. jeśli tylko sędzia meczu Wisła - Ruch, czy Wisła - xxxx popełni jakiś błąd przeciwko nam, niech go wyłapie, jestem jak najbardziej za i będe go popierał, bo wiemy jak z naszymi sędziami jest. oczy przymykać nie możemy.

niektórzy mają jeszcze choć trochę obiektywizmu.
Odpowiedz cytując
tomasz1906
Senior Member

Stary 21.07.2008, 14:47
Skad mozna to sciagnac?
Z kazdym dniem zwiększa się ilosc ludzi, ktorzy moga pocalowac mnie w dupe
Odpowiedz cytując
Mareq
Senior Member

Od: 04.2007

Stary 21.07.2008, 14:49
Spodziewałem się typowego syfu a zostałem bardzo mile zaskoczony .
Pamiętajmy , że to pierwszy odcinek , więc trudno wymagać wielkiego cudu
Pierwsze odcinki magazynu w tvn , to było dno totalne , więc jeżeli teraz program w dwójce osiągnął lepszy poziom niż magazyn OE w całokształcie , to tylko należy z dużym optymizmem patrzyć w przyszłość .
Odpowiedz cytując
Michal912025
Junior Member

Od: 06.2008

Stary 21.07.2008, 16:38
W sumie było niezle ale nie podobało mi sie to wysmiewanie niektorych klubow dobrze wiemy ze Polska liga jest jaka jest ale badzmy patriotami i szukajmy dobrych rzeczy w naszej piłce a co do magazynu TVN-owkiego to był to program troche za bardzo legijny ale tak to nie był zły
Odpowiedz cytując
paulo2907
Member

Od: 03.2006

Stary 21.07.2008, 21:03
Pierwszy odcinek magazynu w TVP2 zrobil na mnie lepsze wrazenie niz to czym przez 3 lata raczyl nas TVN. Zobaczymy jak bedzie dalej... Na plus na pewno Szczesny - jego blyskotliwosc i bezstronnosc beda duzym atutem tego programu. Jak ktos powiedzial, lepiej byloby gosci ograniczyc do dwoch (Szczesny plus jeszcze jeden dziennikarz). Szostek takze spisal sie bardzo dobrze, punktujac bledy sedziego (pamietamy jak w TVN przechodzili do porzadku dziennego nad bledami na korzysc Legii, a rozdrabniali te na korzysc Wisly). Prowadzacy tez spisali sie pozytywnie. Raczej oczekiwalem takiego skladu, bo jednak tzw stara gwardia produkuje sie przy pojedynczych meczach wiekszego kalibru niz codzienne rozgrwyki ligowe. Zasatanowilbym sie nad dalszym zapraszaniem Kolodziejczyka i Zielinskiego. Pierwszy ze wzgledow wizualnych, a drugi jest zbyt "warszawski". Wystroj studia i tempo programu faktycznie nieco na minus. Brakowalo mi piosenki, do ktorej jednak przywyklem. Nie podobaly mi sie tez zlosliwe uwagi na temat Polonii Bytom i Piasta - to bylo cokolwiek niesmaczne. Na przyszlosc powinni stonowac pod tym wzgledem. Co by jednak nie powiedziec, ciesze sie, ze nie musialem juz sluchac "glebokich analiz" Tuzimka. W kazdym razie prawdziwym testem na obiektywizm programu bedzie pierwsza porazka Legii.
"Trenerzy są bohaterami albo przegranymi. W tym zawodzie nie istnieje nic poza tymi dwoma stanami."
Elmedin Omanic
Odpowiedz cytując
bestfan
Junior Member

Od: 11.2003

Stary 21.07.2008, 21:11
tylko mogliby sobie darować dwie rzeczy: teksty w stylu " a teraz panie Adamie szybka piłka" - "to nazywa się szybka piłka" itd. - sonda sms-owa też to raczej nieporozumienie - ale generalnie dużo lepiej niż TVN !!
Wisła Mistrz !!
Odpowiedz cytując
HEDu
Senior Member

Od: 04.2008

Stary 22.07.2008, 09:05
Jak sie nie myle w TVP2 transmisja

Odpowiedz cytując
Michu88
Senior Member

Od: 07.2007

Stary 22.07.2008, 09:14
HEDu napisał(a):Wyświetl post
Jak sie nie myle w TVP2 transmisja
Nie mylisz się żeby tylko Gmocha w przerwie z analizowaniem sytuacji nie było, bo mecz się skończy, a on dalej będzie coś kreślił na tej planszy
Wisła i Śląsk na zawsze w sercu mym!!!
Odpowiedz cytując
igortsw
Senior Member

Od: 12.2006

Stary 22.07.2008, 10:02
Mam nadzieje że w tym roku TVP z racji tego że transmituje aż 4 mecze ściągnie do studia kogoś młodszego niż Gmocha bo coś czuje, że w tym roku analiz pana Jacka moge nie przeżyć
Powód: Składnia o_O ??
Ostatnio edytowane przez igortsw : 22.07.2008 o godz. 10:06.
<<Każdy z nas ma własny patent by nie stac się JUDASZEM>>
Odpowiedz cytując
GJ1906
Socios Wisła Kraków

Od: 01.2007

Stary 22.07.2008, 12:27
No to panowie szybka piłka.....Najfajniejszy był ten przylizany, zamiast prowadzić dialog z innymi ciągle patrzył prosto w kamerę...hehe sie promuje chłopiec, Szczęsny jak zwykle grał wszędzie i z wszystkich szydzi. Ogólnie magazyn in minus, ciekawe jak będą wyglądać skróty.
Odpowiedz cytując
Wojtas
Socios Wisła Kraków

Od: 06.2006

Stary 22.07.2008, 16:02
gigant napisał(a):Wyświetl post
Z tym Szostkiem to tak nie podniecajcie się. W następnej kolejce powie coś przeciw Wiśle i zostanie "nieobiektywnym chu.em" i "warszawską ku.wą".

Ten Szostek byl kiedys czasami gosciem Ligi + Extra,ogolnie nie ma sie co martwic,gosc jest dobry .

Natomiast ten magazyn na +,lepszy niz na Legijnym TVN ,do C+ troche brakuje ,ale lepszy rydz niz Salak & company.
WISŁA KRÓLOWA POLSKI
Odpowiedz cytując
Pablo84
Senior Member

Od: 03.2004

Stary 22.07.2008, 16:07
In minus, in plus...brakuje jeszcze
' infa telefonicznego" oraz PDK i KMWTW
Odpowiedz cytując
Fantomazs
Senior Member

Od: 10.2004

Stary 23.07.2008, 00:15
to juz nie bedzie magazynu ligowego na tvn24 ?
Odpowiedz cytując
Mrsnh
Senior Member

Od: 08.2005

Stary 23.07.2008, 01:02
nie

00000000
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź
Narzędzia tematu