The White Star Division - Wisła Kraków

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło

Reklama

Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Zakłady na Wisłę? Legalni bukmacherzy w Polsce - ranking i recenzje
Wyświetl wyniki ankiety: Podczas okienka transferowego latem 2018 roku Wisła:
wzmocni się 25 21,55%
osłabi 74 63,79%
zmiany kadrowe nie będą odczuwalne 17 14,66%
Głosujących: 116. Nie możesz głosować w tej ankiecie

Odpowiedź

Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
Karherop
Socios Wisła Kraków

Od: 02.2006

Ignoruj użytkownika Pomoc
Stary 07.06.2019, 13:24
Arked napisał(a):Wyświetl post
Przeszło ci przez myśl, że to była jego decyzja?
Jeśli to była decyzja klubu, to wypada sztab trenerski się do tego ustosunkował, przynajmniej tak jak do Słomki. Teoretycznie Królewski napisał, że to była decyzja klubu. W takim razie po co na niego stawialiśmy pod koniec rudny? I w dodatku nie prezentował się źle (i nie mówię o golu).

Jeśli to była jego decyzja to tym gorzej dla nas. Wydawało się, że daliśmy młodemu wszystko co w tym wieku powinien mieć.

Może ktoś w tym klubie się w końcu nauczy, że kontrakty wypada przedłużać nie tydzień, miesiąc przed jego wygaśnięciem, ale minimum pół roku-rok? Wiemy, jaka sytuacja była jeszcze pół roku temu, ale przecież już w marcu/kwietniu można było zacząć pewne rozmowy.

I to ostatnie zdanie to też nawiązanie do tego, że za 3 tygodnie wygaśnie kontrakt Szota, Drzazgi, Burligi, Pietrzaka, Bartosza, Brożka a my dalej nie wiemy czy Ci zawodnicy z nami zostaną.
Odpowiedz cytując
Arked
Senior Member

Od: 01.2003

Stary 07.06.2019, 14:31
Moim zdaniem szkoda się rozwodzić przesadnie na ten temat. Dostał szansę bo po prostu nie miał kto grać. Nie mieliśmy niczego do stracenia. Niczego specjalnego nie pokazał, więc pewnie nie było wielkiego parcia na przedłużenie z nim kontraktu. I w sumie tyle.

Co do kontraktów innych zawodników to po prostu operujemy w ciężkich realiach finansowych. W skrócie orzemy jak możemy. Wielkiego planowania i strategizowania z doborem składu i przy przedłużaniu kontraktów bym nie oczekiwał. Nie ma mowy o żadnym przedłużaniu kontraktów na zapas bo ani klub na to nie ma pieniędzy ani pewnie większość zawodników nie jest tym zainteresowana.
(...) MY KIBICE POMOŻEMY!!! (...)
Odpowiedz cytując
Arek95
Senior Member

Od: 07.2017

Stary 07.06.2019, 15:04
Co do Śliwy to miałem "przyjemność" oglądać go kilkukrotnie w akcji w Zabierzowie na meczu CLJ. Chłopak grał dużo, za dużo na fantazji? Sporo dryblował ze średnim skutkiem i w podaniach było sporo niecelności. Zwłaszcza kulały podania do przodu. Wszystko na rozegraniu ze środka albo do tyłu albo ma boki. Ewentualne wrzutki w pole karne lub przerzuty kulały znacznie o podaniach prostopadłych nie wspominając.
Na plus było to, że potrafił biegać za dwóch lub trzech i niejednokrotnie wracał sprintem 20/30 metrów za zawodnikami przeciwnika by przerwać akcję.

Być może mnie zaraz wszyscy zjedzą, ze czego ja wymagałem od 18-sto latka!? No ale przepraszam, bo skoro dostawał szansy w Ekstraklasie to jednak czymś wyróżniał się na tle innych, a w meczach na CLJ myślał, ze jest gwiazdą bo grał w najwyższej klasie i będą się przed nim kłaść? Jednakże w kontekście długofalowego projektu stawiania na młodzież to podpisał bym z chłopakiem nowy kontrakt na 3 lata i wypożyczył na rundę na ogranie w 1 czy 2 lidze żeby nabrał trochę szlifu taktycznego.
Odpowiedz cytując
Arkadiusz.Czerepach
Senior Member

Od: 11.2016

Stary 07.06.2019, 15:23
przede wszystkim nie wiemy czyja to była decyzja , bo wiadomo że raczej klub dyplomatycznie nie przyzna że małolat im pokazał dupe
Odpowiedz cytując
wolfy
Senior Member

Od: 01.2005

Stary 07.06.2019, 17:12
Karherop napisał(a):Wyświetl post

I to ostatnie zdanie to też nawiązanie do tego, że za 3 tygodnie wygaśnie kontrakt Szota, Drzazgi, Burligi, Pietrzaka, Bartosza, Brożka a my dalej nie wiemy czy Ci zawodnicy z nami zostaną.
Dobrze że przypomniałeś, na pewno w klubie o tym nie wiedzą...

Sytuacja finansowa jest jaka jest, z nikim na siłę nie przedłużymy umowy. Nie wiem o co i do kogo masz pretensje? Dogadają się to dostaniesz informację, nie - też się dowiesz. Nic nie mówią, znaczy że dokumenty nie podpisane. Tyle w temacie...

Akurat z Pietrzakiem wiadomo że chce za granicę, a Burliga więcej kasy niż możemy mu dać. Brożek to kwestia zdrowia i chęci, reszta musi dogadać się z klubem.

Śliwa być może przegrał rywalizację z Buksą, Kumahem i Wojtkowskim, podobnie jak dla Szota być może braknie miejsca na stoperze.
Ostatnio edytowane przez wolfy : 07.06.2019 o godz. 17:28.
D.O.A.
No one likes me, no one likes me, no one likes me
I don't care

Orbit napisał(a):
Mieliśmy inicjatywę, byliśmy w posiadaniu piłki, a czwarta bramka ustawiła praktycznie cały mecz.
Odpowiedz cytując
UcheJ
Senior Member

Od: 02.2009

Stary 07.06.2019, 17:54
Nie umiem pojąć waszego myślenia... Jest tak krótko zwrócone że aż boli... Np. Legia ma w całym klubie w huj piłkarzy a kiedy lesniodorski wypożyczał na potęgę do 1 ligi zawodnikow jakie tego efekt po kilku latach? Wieteska, Majecki, Michalak, mi zna by wymieniać pełno nazwisk jaki efekt? Każdy z nich ma szansę odpalić za kilka lat i mając kartę w ręku lub jak Legia nie robiła pierwokup ponowny w tedy zawsze zarabiali. Śliwa słaby może i tak tu i teraz ale jak byś podpisał umowę Żnin na 4 lata a potem wypożyczył na np. 2 lata do pierwszej ligi i grałby tam w 40 meczach na poziomie 1 ligi jaki masz efekt? Drzazga ograł się? Pomógł u nas 2 latach wypożyczeń a mówimy tu o mega słabym piłkarzu techniczbie... Wieteska słaby jak huj a teraz pierwszy lub drugi wybór w Legi... Takich ludzie się kontraktuje i wypozycza
Odpowiedz cytując
fansorina
Senior Member

Od: 06.2013

Stary 07.06.2019, 19:10
.a w wnętrz w k i v
Odpowiedz cytując
maciekkk
Senior Member

Od: 06.2012

Stary 08.06.2019, 06:16
A może to Śliwa nie chciał podpisywać kontraktu, może się uparł że chce odejść i nie chce na wypożyczenie iść? To co wyżej kolega pisał z tym wypożyczeniem to fajna koncepcja ale czasem jest tak, że trenerzy nie chcą stawiać na takich zawodników, bo wiedzą że po sezonie ich już nie będzie. Wiadomo wiele zależy od trenera ale zdarzają się takie sytuacje. Kto wie, może chciał iść do Miedzi bo skusili go kasą za podpisanie kontraktu? Ciul to wie... Może jakiś dziennikarz pofatyguje się o komentarz klubu lub zawodnika.
Odpowiedz cytując
Qadou
Member

Od: 01.2015

Stary 08.06.2019, 10:01
Macie problemy z tym Śliwa jakby pokazał nie wiadomo co... widocznie Mak i Kumah są przed nim w hierarchii wedlug Stolara i mu o tym powiedzial na grę jako lewo skrzydłowi więc on by w sezonie znowu parę meczy zagrał u nas bo akurat na skrzydłach mamy konkurencję, a w Miedzi może być podstawowym piłkarzem.
Odpowiedz cytując
Karherop
Socios Wisła Kraków

Stary 08.06.2019, 10:34
Qadou napisał(a):Wyświetl post
Macie problemy z tym Śliwa jakby pokazał nie wiadomo co... widocznie Mak i Kumah są przed nim w hierarchii wedlug Stolara i mu o tym powiedzial na grę jako lewo skrzydłowi więc on by w sezonie znowu parę meczy zagrał u nas bo akurat na skrzydłach mamy konkurencję, a w Miedzi może być podstawowym piłkarzem.
Jaka konkurencja na skrzydłach

Kuba - średnio jedną kontuzja na rundę
Mak - średnio jedna kontuzja na rundę
Bartosz - od 8 miesięcy dochodzi do siebie
Boguski - milczenie
Kumah - przychodził jako środkowy pomocnik , poza tym to junior
Morys - junior

Spokojnie jest miejsce choćby i dla dwóch juniorów na skrzydłach wchodzących na końcówki.

Jeśli w Miedzi będzie ciśnienie na szybki powrót do ekstraklasy to znając ich dotychczasową politykę ciężko będzie młodym graczom o spokojny pierwszy plac.
Fakt, że najpierw Miedź poinformowała o podpisaniu kontraktu, niż my o odpuszczeniu Śliwy niestety sporo mówi.

wolfy napisał(a):Wyświetl post
Dobrze że przypomniałeś, na pewno w klubie o tym nie wiedzą...

Sytuacja finansowa jest jaka jest, z nikim na siłę nie przedłużymy umowy. Nie wiem o co i do kogo masz pretensje? Dogadają się to dostaniesz informację, nie - też się dowiesz. Nic nie mówią, znaczy że dokumenty nie podpisane. Tyle w temacie....
W to że wiedza ze kontrakty wygasają nie wątpię, ale przepisy są takie a nie inne i mam nadzieję że ludzie z klubu czytający to forum też na przyszłość nie będą powtarzali sytuacji że przychodzi połowa mają i pół drużyny nie ma kontraktów na kolejny sezon.
Ostatnio edytowane przez Karherop : 08.06.2019 o godz. 10:40.
Odpowiedz cytując
konrad123
Senior Member

Od: 07.2010

Stary 08.06.2019, 11:07
Co było Bartoszowi tak w ogóle?
Odpowiedz cytując
piotek
Senior Member

Od: 06.2009

Stary 08.06.2019, 13:33
konrad123 napisał(a):Wyświetl post
Co było Bartoszowi tak w ogóle?
Tego to chyba do teraz nie wiadomo.
Odpowiedz cytując
brylant17
Senior Member

Od: 07.2006

Stary 08.06.2019, 21:24
Gdzieś było,że był u kilku lekarzy i żaden nie potrafi postawić diagnozy
Piggy oddaj hajs
Odpowiedz cytując
wolfy
Senior Member

Od: 01.2005

Stary 08.06.2019, 22:52
brylant17 napisał(a):Wyświetl post
Gdzieś było,że był u kilku lekarzy i żaden nie potrafi postawić diagnozy
A jest już zdrowy?
D.O.A.
No one likes me, no one likes me, no one likes me
I don't care

Orbit napisał(a):
Mieliśmy inicjatywę, byliśmy w posiadaniu piłki, a czwarta bramka ustawiła praktycznie cały mecz.
Odpowiedz cytując
Karherop
Socios Wisła Kraków

Stary 10.06.2019, 12:22
wolfy napisał(a):Wyświetl post
A jest już zdrowy?
2-3 tygodnie przed końcem sezonu dostał zgodę na trening. Tyle oficjalnych informacji.
Odpowiedz cytując
szprotson
Socios Wisła Kraków

Od: 06.2005

Stary 10.06.2019, 17:17
mam nadzieje ze z Piechem to fejk.
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno

Odpowiedz cytując
wiesniak842
Socios Wisła Kraków

Od: 01.2015

Stary 11.06.2019, 05:55
szprotson napisał(a):Wyświetl post
mam nadzieje ze z Piechem to fejk.
O widzisz. Ja właśnie się o Piechu dowiedziałem i wpadłem zapytać czy to prawda i kogo pojebało?
"Poszliśmy za głosem serca i wybraliśmy to co dla nas istotne
Nie jak większość na Wschodzie, to co było modne"
Odpowiedz cytując
Arkadiusz.Czerepach
Senior Member

Od: 11.2016

Stary 11.06.2019, 12:15
eee , mi tez to umkneło

niech ktoś przbyliży temat , naprawde jest opcja żeby jeden z najlepszych napastników ekstraklasy z przed kilku lat u nas zagrał ?
Odpowiedz cytując
sevenheaven
Senior Member

Od: 12.2008

Stary 11.06.2019, 12:41
mam nadzieję, że nic z tego nie będzie.. piech w tym wieku, to ostry zjazd do bazy zaliczy, ze względu na niezbyt sportowy tryb życia..
trzeba było go brać jak pisałem, zanim trafił do Widzewa Łodź poza tym poza szybkością nic nie ma

nie wiem czy ktoś czytał ertykuł GK o prognozie finansowej na 2019 rok.. w tym roku przychodzi z transferów są prognozowane o 4 miliony więcej niż w zeszłym roku i mają wynosić 5,5 miliona złotych !

być może jakaś oferta na stole leży ? ( Kolar, Lis ) bo ciężko mi sobie wyobrazić, że zakładają tak optymistyczny scenariusz nie mając żadnych ofert
Odpowiedz cytując
MaLk
Socios Wisła Kraków

Od: 08.2016

Stary 11.06.2019, 17:25
sevenheaven napisał(a):Wyświetl post
nie wiem czy ktoś czytał ertykuł GK o prognozie finansowej na 2019 rok.. w tym roku przychodzi z transferów są prognozowane o 4 miliony więcej niż w zeszłym roku i mają wynosić 5,5 miliona złotych !
Mówimy o przychodach z punktu widzenia roku kalendarzowego jako roku obrotowego, nie sezonu, który dopiero się zacznie.

To znaczy, że cała prognoza z założenia uwzględnia to wszystko, co wydarzyło się od stycznia tego roku, czyli m.in. transfery Imaza i Kostala czy akcję karnetową.
Odpowiedz cytując
brylant17
Senior Member

Stary 11.06.2019, 19:56
Arkadiusz.Czerepach napisał(a):Wyświetl post
eee , mi tez to umkneło

niech ktoś przbyliży temat , naprawde jest opcja żeby jeden z najlepszych napastników ekstraklasy z przed kilku lat u nas zagrał ?
Przecież idzie do Widzewa pierwsze miał być Robak
Piggy oddaj hajs
Odpowiedz cytując
LucjuszWielki
Socios Wisła Kraków

Od: 02.2012

Stary 14.06.2019, 18:22
Od jakiegoś miesiąca nie jestem w temacie, nie mam czasu na forumowanie, więc krótko, konkretnie i na temat:

STANOWCZE NIE DLA PIECHA - jeden z licznych piłkarzym, który dostawał wrzuty za swoj krwsk... charakterek. Do jednego wora co grodzicki, cabaj, radovic, vukowic itd

Wole Bukse kopiącego się po czole, którego przepchnęłaby moja 45cio kilowa żona, czy choćby nawet Zachare....

Odpowiedz cytując
ReMix
Member

Od: 07.2014

Stary 14.06.2019, 18:27
Sadzisz, ze Sobol ze Stolarem by sobie z nim nie poradzili?
Odpowiedz cytując
brylant17
Senior Member

Stary 14.06.2019, 19:55
Ja bym ściągnął z wypożyczenia Balaniuka i dał mu szansę, skoro stolar potrafi ogarnąć piłkarzy to czemu nie ? Żadnych Robaków,Piechów itp.Btw podobno chcemy Nico Varele
Ostatnio edytowane przez brylant17 : 14.06.2019 o godz. 19:57.
Piggy oddaj hajs
Odpowiedz cytując
bridgeburner
Senior Member

Stary 14.06.2019, 20:38
2 też bierzemy?
http://www.90minut.pl/news/296/news2...-z-Piasta.html
"Czy mogłem sie cofnąć - cofnąć do czego, do kogo, do jakiego mnie ? Nie ma żadnego momentu w przeszłości, który, cudownie zmieniony, odwróciłby bieg mojego życia, żadnej katastrofy, która mi sie przydarzyła, wskutek czego jestem inny, niż byc powinieniem; niczego takiego nie potrafie wskazać"
Odpowiedz cytując
Karherop
Socios Wisła Kraków

Stary 16.06.2019, 16:44
brylant17 napisał(a):Wyświetl post
Ja bym ściągnął z wypożyczenia Balaniuka i dał mu szansę, skoro stolar potrafi ogarnąć piłkarzy to czemu nie ? Żadnych Robaków,Piechów itp.Btw podobno chcemy Nico Varele
Nikogo nie trzeba ściągać bo wypożyczenie i tak się skończyło. Balaniuk będzie na treningu.

A co do drugiego Maka to byłbym zaskoczony, gdyby do nas nie trafił.
Ostatnio edytowane przez Karherop : 17.06.2019 o godz. 07:55.
Odpowiedz cytując
coob
Junior Member

Od: 05.2011

Stary 16.06.2019, 17:05
Karherop napisał(a):Wyświetl post
Nikogo nie trzeba ściągać bo wypożyczenie i tak się skończyło. Balaniuk będzie na treningu.

A co do drugiego Mąka to byłbym zaskoczony, gdyby do nas nie trafił.
Myśle że za płakaniem za mąką możesz zostać zjedzony
Odpowiedz cytując
Karherop
Socios Wisła Kraków

Stary 17.06.2019, 07:55
coob napisał(a):Wyświetl post
Myśle że za płakaniem za mąką możesz zostać zjedzony
Przejęzyczenie
Odpowiedz cytując
doktor granat
Member

Od: 12.2018

Stary 17.06.2019, 17:46
Kolar sprzedany. Pytanie jaka była ta klauzula?
Odpowiedz cytując
bridgeburner
Senior Member

Stary 17.06.2019, 18:24
Mam nadzieję tylko że zanim postawimy na Balaniuka to dogadamy przedłużenie kontraktu
W przeciągu roku za Carlitosa, Ondraska, Imaza i Kolara w sumie dostaliśmy pewnie mniej niż 1mln E a każdy z nich odchodził z dwucyfrowa liczba goli
"Czy mogłem sie cofnąć - cofnąć do czego, do kogo, do jakiego mnie ? Nie ma żadnego momentu w przeszłości, który, cudownie zmieniony, odwróciłby bieg mojego życia, żadnej katastrofy, która mi sie przydarzyła, wskutek czego jestem inny, niż byc powinieniem; niczego takiego nie potrafie wskazać"
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów