The White Star Division - Wisła Kraków

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło

Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Reklama
Zakłady na Wisłę? Legalni bukmacherzy w Polsce - ranking i recenzje
Odpowiedź

Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
brylant17
Senior Member

Od: 07.2006

Ignoruj użytkownika Pomoc
Stary 10.08.2018, 18:31. Wisła Kraków w Pucharze Polski 2018/2019
Ruszamy! kolejna edycja PP pewnie potraktujemy to jako przygodę, naszym rywalem w pierwszej rundzie jest Lechia Gdańsk mecz gramy u siebie.Co ciekawe doszło sporo zmian w PP nie ma już rewanży grany jest tylko jedne mecz.
Piggy oddaj hajs
Odpowiedz cytując
El'kabat
Senior Member

Od: 04.2009

Stary 10.08.2018, 18:53
Szkoda, że u siebie bo kolejne 130 koła do zapłaty, a widzów pewnie będzie z 5-7 tys - czyli w plecy.

Przy naszym żelazym składzie i skupieniu się na eklasie, pewnie temat będzie od razu pozamiatany.
Odpowiedz cytując
Eberk
Member

Od: 04.2010

Stary 20.09.2018, 17:12
Nie chce zapeszac, zwlaszcza, ze przed nami mecz z Lechia, ale jestesmy w tak komfortowej sytuacji, ze do polfinalu mozemy wpasc na takie potegi jak Korona, Wisla Plock i Arka Gdynia z zespolow ekstraklasowych, a w polfinale moga to byc takie tuzy jak Zaglebie Sosnowiec, Miedz Legnica czy Zaglebie Lubin. Cala czolowka ligi czyli Legia, Lech, Jagiellonia, Gornik i cala reszta jest po drugiej stronie drabinki (Legia i Lech moga na siebie wpasc juz w nastepnym meczu czyli w 1/16 finalu. .. peszek), takze lepiej drogi w PP nie mozna bylo sobie wymarzyc. Jest o co grac.

Drabinke mozna zobaczyc tutaj:

https://pl.m.wikipedia.org/wiki/Puch...nej_(2018/2019)
Odpowiedz cytując
wiesniak842
Socios Wisła Kraków

Od: 01.2015

Stary 20.09.2018, 17:23
Pierwszy punkt regulaminu mowi:
"losowanie par przeprowadzane jest osobno przed rozpoczęciem każdej z rund (zniesiono tzw. drabinkę)".
"Poszliśmy za głosem serca i wybraliśmy to co dla nas istotne
Nie jak większość na Wschodzie, to co było modne"
Odpowiedz cytując
Eberk
Member

Stary 20.09.2018, 17:53
A to nie wiedzialem. A w przypadku bycia liderem ekstraklasy z kazdym zespolem gramy z automatu na wyjezdzie z racji zajmowanego wyzszego miejsca (tak mi sie obilo o uszy), czy to takze podlega losowaniu?
Odpowiedz cytując
obikenobi
Senior Member

Od: 02.2013

Stary 20.09.2018, 18:24
Wyciągnięte z regulaminu:

Gospodarzami meczów 1/32 Finału Pucharu Polski są drużyny występujące w niższej klasie
rozgrywkowej.

W przypadku drużyn występujących w tej samej klasie rozgrywkowej, gospodarzami są drużyny,
które podczas losowania danej pary zostały wylosowane jako pierwsze.
Odpowiedz cytując
wolfy
Senior Member

Od: 01.2005

Stary 22.09.2018, 09:27
Panowie, trzeba kupować bilety na wtorek.
D.O.A.
No one likes me, no one likes me, no one likes me
I don't care

Orbit napisał(a):
Mieliśmy inicjatywę, byliśmy w posiadaniu piłki, a czwarta bramka ustawiła praktycznie cały mecz.
Odpowiedz cytując
Levis88
Senior Member

Od: 02.2015

Stary 24.09.2018, 07:00
Panowie zobaczę Nasz jutrzejszy mecz na platformie nc+? Bo jakieś nowe kanały z Polsatu do LM mi doszły.
Odpowiedz cytując
swiety37
Senior Member

Od: 06.2010

Stary 24.09.2018, 07:50
Na flashscore.pl podają, że eurosport 2 ma nasz mecz transmitować, ale jak patrzę w ramówkę eurosportu to powtórki kolarstwa są wpisane. Niestety, ale polsaty do LM/LE transmitują tylko LM/LE.
Odpowiedz cytując
!!IRIVER!!
Senior Member

Od: 08.2007

Stary 24.09.2018, 08:26
Polsat Sport transmituje nasz mecz.
Odpowiedz cytując
dynek.pl
Senior Member

Od: 03.2003

Stary 24.09.2018, 10:18
wolfy napisał(a):Wyświetl post
Panowie, trzeba kupować bilety na wtorek.
A jest jakieś stanowisko klubu/trenera co do podejścia do PP ?
Bo jak my być olanie jak co roku to szkoda na to czasu.
Przesłanie na nowy sezon para-ekstraklasy znalezione na innym forum po występach pucharowiczow:

Cytat:
Polscy piłkarze powinni być wyszydzani, poniżani i szmaceni za takie akcje na każdym meczu ligowym przez cały sezon. (...)
Odpowiedz cytując
funkykoval
Socios Wisła Kraków

Od: 05.2005

Stary 24.09.2018, 10:33
Przecież tutaj nie chodzi o mecz tylko o życie - mnie we wtorek na stadionie nie będzie - podobnie jak mojego kumpla, ale bilety zostały zakupione...
JAZDA, JAZDA, JAZDA BIAŁA GWIAZDA !!!!!!!!!!!!!!!!!!
Odpowiedz cytując
kbr
Senior Member

Od: 08.2015

Stary 24.09.2018, 10:53
Olewaliśmy ten puchar w zeszłych latach, olewaliśmy w czasach kiedy z kranów płynął Johny Walker, to olejmy i teraz. Kadrę mamy szczupłą, skupmy się na lidze. A jak nie olejemy to i tak dojdziemy max do ćwierćfinału.
Odpowiedz cytując
brylant17
Senior Member

Od: 07.2006

Stary 24.09.2018, 15:12
Liczę na kilku młodych w pierwszej 11-ce może akurat coś ugrają a co! 1-0 dla nas
Piggy oddaj hajs
Odpowiedz cytując
Karherop
Socios Wisła Kraków

Od: 02.2006

Stary 24.09.2018, 15:36
kbr napisał(a):Wyświetl post
Olewaliśmy ten puchar w zeszłych latach, olewaliśmy w czasach kiedy z kranów płynął Johny Walker, to olejmy i teraz. Kadrę mamy szczupłą, skupmy się na lidze. A jak nie olejemy to i tak dojdziemy max do ćwierćfinału.
Za PP sa niezłe premie finansowe, więc sukces w nim jest nam bardziej potrzebny niż w czasach gdy z kranow płynął Johny Walker.

Poza tym póki mamy tych 6-7 zawodników którzy grzeją ławę a sportowo nie odstaja az tak od zawodników 1 składu to trzeba nimi grać w meczach o stawkę. Tylko nie róbmy olewki jak za Smudy który wpuscil 8 juniorów (abstrahując od tego ze prawie przeszli wtedy Lecha w Poznaniu).

A gdybym ja miał decydować o składzie (pomijam kwestie fizyczna która jest mi nieznana) to wystawilbym skład:

Buchalik - Bartkowski, Wasilewski,Arsenic, Grabowski- Basha, Halilovic, Wojtkowski, Bartosz, Kolar- Ondraszek

Z Ławki: Laskos, Brożek, Pietrzak/Palcic
Absolutnie dałbym odpocząć: Lis, Kort, Kostal, Boguski
Ostatnio edytowane przez Karherop : 24.09.2018 o godz. 15:59.
Odpowiedz cytując
Eberk
Member

Stary 25.09.2018, 08:44
Stanowisko trenera jest takie, ze jesli jest mozliwosc wygrywania, to z takim zamiarem bedzie podchodzic druzyna do meczu. Cos w ten desen powiedzial w audycji TSW na pytanie o podejscie Wisly do PP. Biorac pod uwage bezkompromisowosc z jaka staramy sie grac, jestem sklonny w to wierzyc.
Odpowiedz cytując
Arkadiusz.Czerepach
Senior Member

Od: 11.2016

Stary 25.09.2018, 09:03
kluczem do wszystkiego będzie morale piłkarzy , i nie chodzi mi tu nawet o porażke w Szczecinie , lecz o wiadomą sytuację
Odpowiedz cytując
silver03
Senior Member

Stary 25.09.2018, 09:10
Ważna też będzie koniunkcja gwiazd i czy Mars pokryje Wenus.
Odpowiedz cytując
FraMat
Senior Member

Od: 03.2003

Stary 25.09.2018, 09:21
No cóż... Lechia też chce daleko zajść w pucharze, a już drugi raz w tak krótkim odstępie czasu nie będzie chciała popełnić takich samych błędów.

No i Sobiech poczuł krew.

Nie spodziewam się naszego zwycięstwa.
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać

Odpowiedz cytując
funkykoval
Socios Wisła Kraków

Stary 25.09.2018, 15:32
Powiem tak - czy odpadniemy w I rundzie z Lechią Gdańsk czy w 1/4 finału z Miedzią Legnica - niczego nie zyskamy na PP. Jak awansujemy to dobrze, jak odpadniemy nie ma co płakać (Lechia to jednak aktualnie wicelider tabeli) byleby chłopaki zagrali dobry mecz i pokazali chęć gry......

Wątpię by Stolarczyk cokolwiek odpuszczał, ale przegrana po dobrej grze będzie do przełknięcia - dla nas celem jest liga i spokojne się w niej utrzymanie i jak najwyższa pozycja w tabeli - tam są konkretne pieniądze....
Nie rozumiem, dlaczego rozstawiane są 4 a nie 8 drużyn - przecież my drugi rok z rzędu w I rundzie PP losujemy przeciwnika z ekstraklasy (Wisła Płock i Lechia Gdańsk)
JAZDA, JAZDA, JAZDA BIAŁA GWIAZDA !!!!!!!!!!!!!!!!!!
Odpowiedz cytując
regan
Senior Member

Od: 05.2004

Stary 25.09.2018, 16:26
Czy Brożek jest w kadrze?
łukasza
Odpowiedz cytując
Arkadiusz.Czerepach
Senior Member

Stary 25.09.2018, 23:19
występ dość kompromitujący
Odpowiedz cytując
obikenobi
Senior Member

Od: 02.2013

Stary 25.09.2018, 23:32
Cytat:
Ale czyj? Wisły? Brożka? Twój?
Czy po prostu tak jebłeś posta, żeby dyskusję jakąś rozkręcić?
Odpowiedz cytując
wolfy
Senior Member

Od: 01.2005

Stary 25.09.2018, 23:32
Arkadiusz.Czerepach napisał(a):Wyświetl post
Brożka czy drużyny? Paweł dał dobrą zmianę, zwłaszcza gdy graliśmy w dziesiątkę umiejętnie zastawiał piłkę, nieźle dogrywał i raz był na minimalnym spalonym. Podszedł do pierwszego karnego i pewnie strzelił.

Drużyna zagrała dobry mecz, który stał na bardzo wysokim poziomie jak na naszą ligę.

Szkoda tych karnych ale mecz bardzo wyrównany.
D.O.A.
No one likes me, no one likes me, no one likes me
I don't care

Orbit napisał(a):
Mieliśmy inicjatywę, byliśmy w posiadaniu piłki, a czwarta bramka ustawiła praktycznie cały mecz.
Odpowiedz cytując
czaro
Senior Member

Od: 11.2004

Stary 25.09.2018, 23:55
wolfy napisał(a):Wyświetl post
Drużyna zagrała dobry mecz, który stał na bardzo wysokim poziomie jak na naszą ligę.
Zgadzam się. Podjęliśmy walkę, nie wyszło, nie ma wstydu. Skupiamy się na lidze. Mecze pucharowe i tak byłyby pewnie w obecnej sytuacji obciążeniem dla budżetu (koszt stadionu).
Konta "czaro" na innych portalach (w tym tt) nie są moje. Nie odpowiadam za publikowane tam treści.
Odpowiedz cytując
Adrio
Socios Wisła Kraków

Od: 12.2010

Stary 26.09.2018, 04:42
Dobry mecz, szkoda czerwonej kartki(według mnie kartka nie zasłużona) bo w drugiej połowie złapaliśmy wiatr w żagle. Zastanawia mnie też żółta dla Alomerovicia, czy tam nie powinna być czerwona za nadmierną agresje(wiem, ze przepisy teraz nie karze się dwa razy ale mimo wszytko), no i sedzie chyba w tym meczu do momentu czerwonej dla Ondraska zapomniał, że ma kartki przy sobie.

Sadlok, gość a coś go trapi(wypłaty, kilobe itp it) już kolejny mecz kiedy jest cieniem samego siebie, każdą akcje spowalnia, praktycznie każde podanie do przodu niecelne no i jeszcze ten karny zmarnowane do którego się sam zgłosił....

na plus gra Zorana, według mnie mimo że nie grał to jest w lepszej dyspozycji niż Sadlok i bardzo duże brawa dla Buchalika bo mecz mu wyszedł bardzo dobry, gdyby jeszcze tego karnego wyciągnął....
Odpowiedz cytując
Don Donson
Senior Member

Od: 05.2011

Stary 26.09.2018, 06:43
Wedlug mnie spotkanie było na mizernym poziomie i nie ze względu na małą liczbę bramek.
Jak polscy piłkarze nauczą się gry jak mężczyźni a nie jak cipy, że będą się przewracać i jęczeć z byle powodu to poziom będzie lepszy.
Sędzia się do tego poziomu dostosował.

Finalnie mam jednak jedną uwagę / pytanie.
Dla jakiego powodu do 5-tki strzelających ładujemy obrońcę, który nie strzela kolejnego karnego?
Nie lepiej było dać strzelać Boguskiemu, który był na boisku?
PS:(...)Skąd ta lojalność?
Kamil Kosowski: "To jest lojalność wobec herbu, wobec kibiców, nie wobec właściciela."
"de oppresso liber"
Odpowiedz cytując
Arkadiusz.Czerepach
Senior Member

Stary 26.09.2018, 06:54
fakt , kierowała mną frustracja, zbyt ciężkiego określenia użyłem

dużo zgrabniej napisał Don Donson -> występ mizerny

no cóż szkoda
Odpowiedz cytując
Jagul
Senior Member

Od: 06.2007

Stary 26.09.2018, 07:06
Don Donson napisał(a):Wyświetl post
Finalnie mam jednak jedną uwagę / pytanie.
Dla jakiego powodu do 5-tki strzelających ładujemy obrońcę, który nie strzela kolejnego karnego?
Nie lepiej było dać strzelać Boguskiemu, który był na boisku?
Z tego co się dowiedziałem po meczu, to podobno w TV Stolarczyk pytał kto się czuje na siłach i Sadlok sam się zgłosił do karnego.
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów