The White Star Division - Wisła Kraków

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło

Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Reklama
Zakłady na Wisłę? Legalni bukmacherzy w Polsce - ranking i recenzje
Odpowiedź

Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
Karherop
Socios Wisła Kraków

Od: 02.2006

Ignoruj użytkownika Pomoc
Stary 15.10.2018, 16:21
Bo znalazł sobie inną robotę. Gdyby nie ona to by dalej ciągnął kasę. Proste.
Odpowiedz cytując
wolfy
Senior Member

Od: 01.2005

Stary 15.10.2018, 17:41
Dobrze dla nas.
D.O.A.
No one likes me, no one likes me, no one likes me
I don't care

Orbit napisał(a):
Mieliśmy inicjatywę, byliśmy w posiadaniu piłki, a czwarta bramka ustawiła praktycznie cały mecz.
Odpowiedz cytując
dziki
Senior Member

Od: 12.2002

Stary 16.10.2018, 15:51
Każdy by ciągnął kasę. Kontrakt miał podpisany, zwolnili go z głupa żeby zatrudnić innego głupa. Pomimo całego szamba ostatnich miesięcy, nie był ten Kiko taki tragiczny.
Life is short. Wear your passion!
Odpowiedz cytując
Karherop
Socios Wisła Kraków

Stary 16.10.2018, 16:58
@dziki
Pokaż mi dobrych trenerów którzy wolą przez rok ciągnąć kasę niż podjąć pracę w innym klubie. Ramirez po prostu był za słaby, aby sobie znaleźć dobry klub.

Piłkarze wielokrotnie rozwiązują wcześniej kontrakty chcąc grać gdzie indziej. I tak, rezygnują często z uposażenia.

Kiko miał armię piłkarzy, przy choćby sytuacji którą mamy teraz. A gówno osiągnął z tą drużyną, tak obiektywnie.
Odpowiedz cytując
TIR_DO_SŁUBIC
Senior Member

Od: 05.2017

Stary 17.10.2018, 11:23
Zamiana Carillo za Kiko była błędem ale tylko dlatego, bo tego drugiego w ogóle nie powinno u nas być...

To gdzie teraz będzie można oglądać tego nadtrenera?
Probierz cwel! Ole ole ole! AUUU AUUU!
Odpowiedz cytując
obikenobi
Senior Member

Od: 02.2013

Stary 17.10.2018, 12:48
TIR napisał(a):
Zamiana Carillo za Kiko była błędem ale tylko dlatego, bo tego drugiego w ogóle nie powinno u nas być...

Tak samo, jak pierwszego, który jak do tej pory też wygrzewa tyłek w Hiszpanii, bo nigdzie indziej roboty na razie nie znalazł.
Odpowiedz cytując
Arkadiusz.Czerepach
Senior Member

Od: 11.2016

Stary 17.10.2018, 15:19
Kiko >>> Carillo
Odpowiedz cytując
wolfy
Senior Member

Stary 17.10.2018, 21:25
TIR_DO_SŁUBIC napisał(a):Wyświetl post

Akurat jest dokładnie odwrotnie - nigdy nie powinniśmy byli zwalniać Kiko i zastępować go Carillo. Gdyby nie to być może bylibyśmy w o wiele lepszej sytuacji finansowej.
D.O.A.
I don't care

Orbit napisał(a):
Mieliśmy inicjatywę, byliśmy w posiadaniu piłki, a czwarta bramka ustawiła praktycznie cały mecz.
Odpowiedz cytując
obikenobi
Senior Member

Stary 18.10.2018, 06:06
wolfy napisał(a):
Akurat jest dokładnie odwrotnie - nigdy nie powinniśmy byli zwalniać Kiko i zastępować go Carillo. Gdyby nie to być może bylibyśmy w o wiele lepszej sytuacji finansowej.
Samo zwolnienie Ramireza to nie był jakiś gigantyczny błąd. Osobiście długo chłopa broniłem, ale po jego ostatnim meczu z Płockiem i mnie już się odechciało. Nie powinniśmy go zamieniać akurat na Carrillo, który okazał się drogi w utrzymaniu, a ostatecznie okazało się, że wiele lepszy od Kiko nie był, żeby nie powiedzieć że w ogóle.
Odpowiedz cytując
xanti1906
Senior Member

Od: 07.2010

Stary 18.10.2018, 06:16
wolfy napisał(a):Wyświetl post
Z perspektywy czasu nie wiem, czy możemy mówić o "wiele lepszej sytuacji finansowej". Nie jestem pewien jaka jest różnica w gratyfikacji za zajęcie poszczególnych miejsc, ale wydaje mi się, że z Kiko byłoby trudno być w górnej połówce na koniec sezonu.
Odpowiedz cytując
wolfy
Senior Member

Stary 18.10.2018, 09:31
xanti1906 napisał(a):Wyświetl post
Z perspektywy czasu nie wiem, czy możemy mówić o "wiele lepszej sytuacji finansowej". Nie jestem pewien jaka jest różnica w gratyfikacji za zajęcie poszczególnych miejsc, ale wydaje mi się, że z Kiko byłoby trudno być w górnej połówce na koniec sezonu.
Tego nie wiesz. IMHO 6/7/8 miejsce było spokojnie do zrobienia. Odpadły by na pewno kontrakty Carillo i sztabu, kontrakt Brleka. Pewnie trzeba było opylić Carlitosa od razu w przerwie zimowej. Ten cały cyrk p.t. "walczymy o puchary" bardzo nam zaszkodził.
Ostatnio edytowane przez wolfy : 18.10.2018 o godz. 09:43.
D.O.A.
I don't care

Orbit napisał(a):
Odpowiedz cytując
Arkadiusz.Czerepach
Senior Member

Stary 18.10.2018, 09:51
TIR Ty już na stałe powinieneś sobie zostawić ten avatar z Ramirezem, jako symbolizacje Twojego leitmotivu
Odpowiedz cytując
piotek
Senior Member

Od: 06.2009

Stary 18.10.2018, 10:03
Tego nie wiesz. IMHO 6/7/8 miejsce było spokojnie do zrobienia. Odpadły by na pewno kontrakty Carillo i sztabu, kontrakt Brleka. Pewnie trzeba było opylić Carlitosa od razu w przerwie zimowej. Ten cały cyrk p.t. "walczymy o puchary" bardzo nam zaszkodził.
Nabrzmiałe ambicje niestety zaprowadziły nas do punktu wyjścia, a może i jeszcze dalej.

W lepszych warunkach finansowych projekt. Carrillo mógłby się udać. Według mnie widać było jakikolwiek progres w grze zespołu, czego nie pamiętam za Ramireza. Dlatego nie rozumiem dlaczego Czerepach zawsze podkreśla wyższość Kiko nad Carrillem.

Wdłuższej perspektywie Carrillo mógł nam dać dużo. Na dłuższą metę problemem mogłyby się okazać jego umiejętności zarządzania szatnia i ludźmi - napięcia między zespołem, sztabem i samym trenerem były po prostu widoczne.
Odpowiedz cytując
Arkadiusz.Czerepach
Senior Member

Stary 18.10.2018, 10:09
bo ja oceniam sytuacje holistycznie , a nie tylko przez pryzmat zarówno jednego z aspektów jakim jest warsztat taktyczny który BYĆ MOŻE Carillo miał lepszy

btw napisze ktoś w końcu w jakim klubie zakotwiczył nasz hiszpański probierz z terragony ?
Odpowiedz cytując
obikenobi
Senior Member

Stary 18.10.2018, 10:35
Czerepach napisał(a):
btw napisze ktoś w końcu w jakim klubie zakotwiczył nasz hiszpański probierz z terragony ?
Nie napisze, bo na razie nie wiadomo.
Odpowiedz cytując
Dive Pirate
Socios Wisła Kraków

Od: 03.2004

Stary 18.10.2018, 11:06
Ten cały cyrk p.t. "walczymy o puchary" bardzo nam zaszkodził.
Ja właściwie o to mam jedynie pretensje do zarządu, nie mając kasy z trupami pochowanymi po szafach dołożyli jeszcze do pieca, w naszej sytuacji finansowej żaden rozsądny menadżer by takiej decyzji nie podjął.
socioswisla.pl
Odpowiedz cytując
szprotson
Socios Wisła Kraków

Od: 06.2005

Stary 18.10.2018, 11:44
moze to dołożenie do pieca to był zabieg po to by ludzie kupili karnety i była kasa na początek.
niemniej jednak, było mineło
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno

Odpowiedz cytując
Karherop
Socios Wisła Kraków

Stary 18.10.2018, 12:18
Kiko zrobił swoje (awansował do 8), ale wszystko wskazywało że nie będzie trenerem na "lata". To był 2 ligowy trener który miał więcej szczęścia niż rozumu. Carrillo uważam za lepszego trenera, natomiast zupełnie nie pasującego do profilu i sytuacji naszego klubu. Wyniki osiągnął ponad stan (w rundzie finałowej), jednak poniesione takim kosztem że jego zatrudnienie było największym błędem zarząd.

Zresztą cały zarząd wraz z Junco popełnił serie błędów w 2017 do roku włącznie z dziwną umowa dla Kiko jak i seria transferów (Ze, Perez,Balaniuk,Kolar), jakby byli zupełnie oderwani od finansowej rzeczywistości.
Jednoczenie uważam że jest to już przeszłość i trzeba raczej patrzeć do przodu, bo przeszłości się nie cofnie.
Odpowiedz cytując
filipowski
Member

Od: 06.2013

Stary 18.10.2018, 12:31
Gdyby nie było problemów z wypłatami to można byłoby obiektywnie ocenić ich pracę.Prawda jest taka,że jako kibice nie mamy pojęcia kiedy wyplaty były płacone a kiedy nie.Nie wiemy również jaki to miało wpływ na grę w poszczególnych meczach.Niektóre mecze ewidentnie wyglądały jak protest.
Kiko miał dobry kontakt z drużyną,o taktyce trudno się wypowiedzieć,jakoś nie zapadła mi w pamięci.Natomiast Carrillo miał pojęcie o taktyce,potrafił poukładać drużynę w trudnych wyjazdowych meczach,zdobył kilka terenów na któych od lat nam nie szło,szczególnie Warszawa (kapitalny mecz) Białystok,Kielce.
Odpowiedz cytując
funkykoval
Socios Wisła Kraków

Od: 05.2005

Stary 18.10.2018, 13:25
Sorry, ale najlepsze mecze Wisły za czasów Carrillo zespół grał wówczas, gdy Carrillo ustawiał go nie według swojej myśli przewodniej...
Dodam jeszcze, że gdyby nie przypadkowy gol Zorana na Jagiellonii to marzenia o szansach na awans do europucharów pękłyby od razu ........
JAZDA, JAZDA, JAZDA BIAŁA GWIAZDA !!!!!!!!!!!!!!!!!!
Odpowiedz cytując
s1mone
Senior Member

Od: 03.2007

Stary 18.10.2018, 14:00
Pod względem wyników i jakości gry Wisły.

Stolar > Carillo > Kiko

Tutaj żadna polemika nie ma sensu. Wiadomo - Carillo był drogi, ale jakby nie zatrudnienie Carillo, kto wie - może by u nas nie było Stolara? To jest wszystko gdybanie.

Mamy bardzo dobrego trenera (DLA NAS), mieliśmy niezłego / dobrego (DLA NAS) i świetnego strażaka będącego fatalnym trenerem na dłuższą metę (DLA NAS).

Każdy trener w innych warunkach będzie osiągał inne rezultaty. Jednym piłkarzom podejdzie Carillo, innym Stolar a jeszcze innym Kiko. A to ma kluczowe znaczenie, trzeba trafić do drużyny by wyciągnąć z niej jak najwięcej. Warsztat taktyczny / treningowy to tylko mały procent całości. Ważne jest podejście do zawodników, charakter trenera, jego cechy osobowości - i czy one PASUJĄ do drużyny. To jak chce grać i czy umie to dopasować do stanu posiadania.

Kiko w początkowej fazie dawał radę, potem im dłużej pracował tym było gorzej. Na końcu było wręcz tragicznie.

Carillo zaś miał średnie / dobre wyniki na przestrzeni pracy z Wisłą.

Stolar za to dołożył do pieca, trafił do zawodników i zrobił z osłabionej drużyny pretendenta do czołowych lokat, który potrafi w wielu meczach grać kosmiczny futbol.

Nie jest powiedziane, że w innych klubach - nawet polskich - byłoby podobnie.

Ludzie zapominają jak ważny jest współczynnik ludzki w futbolu. najlepiej oceniani trenerzy po prostu trafiają w odpowiednie DLA SIEBIE miejsca w odpowiednim czasie.

Stolar trafił w 10. Jak na razie jest pełny JackPot. Zobaczymy co będziemy grać z czasem ale jak na razie jest świetnie.

Tyle.
Ostatnio edytowane przez s1mone : 18.10.2018 o godz. 14:06.
Odpowiedz cytując
Arkadiusz.Czerepach
Senior Member

Stary 18.10.2018, 15:01
Ja nie zapominam.
Odpowiedz cytując
wolfy
Senior Member

Stary 18.10.2018, 19:17
Osobiście nigdy nie uważałem Carillo za słabego trenera. To po prostu nie był trener dla klubu ledwie wiążącego koniec z końcem.
D.O.A.
I don't care

Orbit napisał(a):
Odpowiedz cytując
Karherop
Socios Wisła Kraków

Stary 19.10.2018, 08:51
Osobiście nigdy nie uważałem Carillo za słabego trenera. To po prostu nie był trener dla klubu ledwie wiążącego koniec z końcem.
Dokładnie.

Ostatni wywiad z Kuzba dla PS obala wiele mitów. Jednak przede wszystkim pokazuje jaka amatorkę prowadził w klubie Junco i że to głównie przez niego są ogromne problemy finansowe...
Jak można było podpisać w maju kontrakt a we wrześniu szukać nowego trenera?!
Odpowiedz cytując
Dive Pirate
Socios Wisła Kraków

Od: 03.2004

Stary 19.10.2018, 09:34
Przecież zarząd autoryzował te decyzje.
socioswisla.pl
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź
Narzędzia tematu