The White Star Division - Wisła Kraków

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Jak? Gdzie? Kiedy?
Nazwa użytkownika
Hasło

Jak? Gdzie? Kiedy? Pokój z informacjami na temat cen biletów, sposobu dojazdu do stadionu i tym podobnym. Jeśli szukasz informacji na taki temat - sprawdź najpierw tu. Pokój moderowany.

Reklama
Zakłady na Wisłę? Legalni bukmacherzy w Polsce - ranking i recenzje
Odpowiedź

Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
heoij
Senior Member

Od: 12.2009

Ignoruj użytkownika Pomoc
Stary 12.05.2016, 14:19. Mecz Polska- Litwa na Stadionie Wisły (06.06.2016)
Cytat:
6 czerwca reprezentacja Polski zagra ostatnie spotkanie przed wylotem na mistrzostwa Europy we Francji. Na stadionie przy ul. Reymonta podejmie Litwę.

PZPN podał ceny biletów na ten mecz:

* bilet kategorii I (sektory A, H i E) 90 zł
* bilet kategorii II (B, C G) 70 zł

* bilet rodzinny (opiekun plus dziecko do 12 lat; sektor D i F) 76 zł
* niepełnosprawny na wózku z opiekunem 50 zł.

Bilety do sprzedaży trafią 11 maja . Przez tydzień będą mogli je kupować tylko posiadacze karty kibica.

Wolna sprzedaż rozpocznie się 18 maja. Będzie prowadzona tylko poprzez portal: http://www.kupbilet.pl/sport/pilka_nozna/pn0482

Wejściówek nie będzie można kupić w kasach stadionu.

Jak wiadomo większość interesuje możliwość kupna bez KK, czyli od 18 maja, myślę, że bilety rozejdą się szybciutko, bo nie wiadomo kiedy drugi raz reprezentacja Polski zagości na naszym stadionie.
Nie wiem czy będzie zorganizowany doping na tym meczu, ale fajnie byłoby się pokazać, przynajmniej na C

http://skwk.pl/skwkforum/viewtopic.php/p,43284/#p43284

Do moderatorów: temat przeniesiony z Hyde Parku- tam do skasowania.
Ostatnio edytowane przez heoij : 12.05.2016 o godz. 14:29.
Odpowiedz cytując
17wojownik
Socios Wisła Kraków

Od: 10.2015

Stary 12.05.2016, 19:25
Zgadza się. Bilety na www.kupbilet.pl schodzą na razie dość powoli. Sektory C2-C3 są wyłączone ze sprzedaży, rzecznik PZPN pisał, że to są na pakiety dla sponsorów kadry.

Według mnie warto byłoby też zebrać choć mniej więcej wiślaków na C4-C5 i na narożniku D, żebyśmy coś pociągnęli z dopingiem. Jest Nawałka i Bogdan Zając, jest w kadrze Kuba i Mąka - wierzę że będzie też w 23-osobowej kadrze.
Nawet gdy upadniesz, ja będę z Tobą.
Odpowiedz cytując
mitmichael
Socios Wisła Kraków

Od: 11.2008

Stary 12.05.2016, 20:05
Jade, tak blisko kadra jeszcze nie grała wiec jest w koncu okazja zebym zaliczyl mecz reprezentacji Polski
Odpowiedz cytując
heoij
Senior Member

Stary 13.05.2016, 12:09
W związku z wieloma zapytaniami o bilety na mecz reprezentacji Polski z Litwą, który odbędzie się 6 czerwca informujemy, że Wisła Kraków nie jest dystrybutorem wejściówek na to spotkanie.

http://www.wisla.krakow.pl/pl/aktual...z_polska_litwa
Odpowiedz cytując
Błaszczu_WIŚLAK
Socios Wisła Kraków

Od: 06.2011

Stary 13.05.2016, 13:46
Kupiłem bilet na C4, otwarta sprzedaż startuje we wtorek, wiec polecam polować
Odpowiedz cytując
heoij
Senior Member

Stary 18.05.2016, 01:28
Wolna sprzedaż ruszyła, bilety zakupione
Odpowiedz cytując
Jaro1991
Socios Wisła Kraków

Od: 02.2008

Stary 18.05.2016, 06:58
Bilety są (pierwszy mecz reprezentacji od dobrych 8 lat), także nic tylko się wybrać. Ale z tego co widzę na teraz, za bramkami jest jeszcze masę miejsc, ciekawe czy rozejdą się dzisiaj jeszcze, czy jednak może być problem z zapełnieniem stadionu. Boki już chyba całe wyprzedane.
Odpowiedz cytując
Strzala
Senior Member

Od: 11.2006

Stary 18.05.2016, 08:07
Cześć, jeżeli chcę kupić 10 biletów, a nie wiem kto pójdzie z moich znajomych, to przy zakupie muszę podać ich dane od razu czy nie są imienne?
Odpowiedz cytując
mitmichael
Socios Wisła Kraków

Stary 18.05.2016, 08:28
Bilet kupiony, chciałem na D23 ale wykupione na szczescie B23 było jeszcze pare wolnych. Troche sie napociłem, nie wiedziałem ze kupowanie przez kupbilet.pl jest takie meczace I jeszcze człowiek wchodzi na strone a tam Cie informuja, ze jestes 292 w kolejce bo ograniczono ilosc wejsc w jednym momencie (ponizej 219 mi weszło) na szczescie sie udało i pozostaje czekac na mecz, pierwszy na kadrze w moim wykonaniu.

Ponizej formy płatnosci dla tych co sie wahaja
Cytat:
przelew

Przelewy24
{ Kanały płatności dostępne w tym momencie: Portfel MasterPass, Karta płatnicza, eBGŻ, Noble Pay, Open Pay, Płacę z IdeaBank, Alior - Raty, Allianz Bank, Bank Millennium, Bank Ochrony Środowiska, Bank PEKAO S.A., Banki Spółdzielcze, BNP Paribas Polska, BZ WBK - Przelew24, Credit Agricole, Deutsche Bank, DnB Nord, E-SKOK, e-transfer Pocztowy24, Euro Bank, BIZ Bank, GetIn Bank, Idea Bank, mBank - mTransfer, MeritumBank Przelew, Płacę z Alior Bankiem, Płacę z CitiHandlowy, Płacę z IKO, Płacę z Inteligo, Płacę z iPKO (PKO BP), Płacę z Orange, Płacę z Plus Bank, Płać z ING, Podkarpacki BS, Przelew z BPH, Raiffeisen Polbank, Raiffeisen R-Przelew, T-Mobile Usługi Bankowe, Toyota Bank, Volkswagen Bank, Getin Bank, BLIK, Gotówka w PayTel }
DotPay
{ Kanały płatności dostępne w tym momencie: Karta VISA, MasterCard, EuroCard, JCB, Diners Club, Portfel MasterPass, V.me by Visa, mTransfer (mBank), Szybkie Płatności Internetowe z Deutsche Bank PBC, To pay with Inteligo (account Inteligo), MultiTransfer (MultiBank), Przelew24 (BZWBK), ING Bank Śląski, Pekao24 (Bank Pekao S.A.), MilleNet (Millennium Bank), BS Wschowa (Bank Spółdzielczy we Wschowie), Polbank EFG, Płacę z iPKO, Płacę z ING Bank Śląski, Millennium - płatności internetowe, Płacę z Alior Bankiem, Płacę z Citi Handlowy, r-przelew Raiffeisen Bank, MeritumBank Przelew, Pay Way Toyota Bank, Płać z BOŚ, Eurobank, Alior Sync, PeoPay Bank Pekao S.A., Płacę z PBS Podkarpacki Bank Spółdzielczy, Pocztowy24 Bank Pocztowy S.A., Płacę z iKO, Płacę z Idea Bank, BLIK, Płacę z Orange, Banki Spółdzielcze, Płacę z Plus Bank, Getin Bank PBL, Idea Cloud, Kredyt Bank S.A. (KB24), iPKO (Bank PKO BP), Credit Agricole Bank Polska, To pay with Nordea, A draft with BPH, InvestBank, Bank Ochrony Środowiska, Fortis Bank S.A., Volkswagen Bank Polska S.A., Getin Bank, Bank DnB NORD Polska, Bank Pocztowy }
Ostatnio edytowane przez mitmichael : 18.05.2016 o godz. 08:40.
Odpowiedz cytując
heoij
Senior Member

Stary 18.05.2016, 09:10
Strzala napisał(a):Wyświetl post
Cześć, jeżeli chcę kupić 10 biletów, a nie wiem kto pójdzie z moich znajomych, to przy zakupie muszę podać ich dane od razu czy nie są imienne?
Musisz podać bo są imienne, potem możesz zmienić dane przed wydrukowaniem biletów, ale to chyba coś kosztuje, z drugiej strony nie wiem czy będą sprawdzać te dane tak dokładnie, jak koniki będą sprzedawać te bilety jak zawsze

Cytat:
Odpłatna zmiana danych osobowych na bilecie

Strona umożliwia rozpoczęcie procesu zmiany danych osobowych na biletach. Zmiana danych możliwa jest tylko dla opłaconych rezerwacji.
Dla rezerwacji z "wydruków własnych" z których bilety zostały już wydrukowane oraz rezerwacji z "wysyłek kopertowych" których proces produkcji został rozpoczęty zmiana danych osobowych jest niemożliwa.
Zostały tylko bilety za bramkami i trochę w narożniku, także kto jeszcze nie kupił niech się pospieszy.
Ostatnio edytowane przez heoij : 18.05.2016 o godz. 09:19.
Odpowiedz cytując
Strzala
Senior Member

Od: 11.2006

Stary 18.05.2016, 09:49
Już kupione, tylko zniżka za kartę się nie naliczyła
Odpowiedz cytując
dynek.pl
Senior Member

Od: 03.2003

Stary 18.05.2016, 10:24
Szybko schodzą, do wieczora się skończą.
Przesłanie na nowy sezon para-ekstraklasy znalezione na innym forum po występach pucharowiczow:

Cytat:
Polscy piłkarze powinni być wyszydzani, poniżani i szmaceni za takie akcje na każdym meczu ligowym przez cały sezon. (...)
Odpowiedz cytując
Jaro1991
Socios Wisła Kraków

Od: 02.2008

Stary 18.05.2016, 11:09
Jeszcze 243 bilety. Żeby tak na nasze mecze bilety kiedyś schodziły...
Powód: za dużo kiedyś
Ostatnio edytowane przez Jaro1991 : 18.05.2016 o godz. 11:10.
Odpowiedz cytując
KOMINEK
ANAJNARAB

Od: 05.2004

Stary 18.05.2016, 11:23
kupione ale miejsca ch..jowe
Odpowiedz cytując
Bene Nati
Senior Member

Od: 01.2015

Stary 18.05.2016, 11:31
Kupione.

Na młyn.
Odpowiedz cytując
heoij
Senior Member

Stary 18.05.2016, 11:57
Wszystko sprzedane, można jedynie polować i odświeżać stronę, ponieważ istnieje możliwość, że zwolni się jakaś rezerwacja jak ktoś nie dokona płatności.
Ostatnio edytowane przez heoij : 18.05.2016 o godz. 12:00.
Odpowiedz cytując
luke1906
Senior Member

Od: 11.2002

Stary 18.05.2016, 12:20
Bilety się powinny pojawiać, po dodaniu do koszyka jest rezerwacja na 24 godziny. U mnie wiszą w ten sposób 3 bilety.
the future's uncertain
and the end is always near
Odpowiedz cytując
mitmichael
Socios Wisła Kraków

Stary 18.05.2016, 16:16
Nie wiem czy wiecie ale wchodzac w swoje zamowienia i klikajac na kod/kwota wchodzac do szczegołow kupna na dole na niebieskim pasku jest napisane: "pokaz numer odbiorczy". Wchodzac w to pokazuje sie numer odbiorczy i z tego co czytałem to trzeba go podac przy dostarczeniu biletu przez kuriera. Na wszelki wypadek gdyby to sie okazało prawda zapiszcie sobie swoj własny numer odbiorczy zeby potem nie szukac.
Odpowiedz cytując
Bene Nati
Senior Member

Stary 18.05.2016, 16:21
luke1906 napisał(a):Wyświetl post
Bilety się powinny pojawiać, po dodaniu do koszyka jest rezerwacja na 24 godziny. U mnie wiszą w ten sposób 3 bilety.
I można ją wydłużyć.
Odpowiedz cytując
mgl
Junior Member

Od: 12.2015

Stary 18.05.2016, 17:59
Mam bilety na 3 bilety D23, jak myślicie da radę wejść ze znajomym "dzieckiem do 12 lat" ?
Odpowiedz cytując
heoij
Senior Member

Stary 29.05.2016, 15:19
Pojawiły się nowe miejsca w sektorach C i E (około 400) na mecz Polski.
Ostatnio edytowane przez heoij : 29.05.2016 o godz. 15:30.
Odpowiedz cytując
mitmichael
Socios Wisła Kraków

Stary 29.05.2016, 19:31
Ciekawe kiedy zaczna wysyłac bilety na mecz z Litwa. Wiele osob nie dostało jeszcze biletow na mecz z Holandia a mecz juz w srode. Rozumiem swieto ale mam nadzieje, ze jutro lub we wtorek bilet dojdzie. Do wydruku miał byc po 25 a nawet tego nie udostepnili
Odpowiedz cytując
dynek.pl
Senior Member

Od: 03.2003

Stary 30.05.2016, 11:35
Ja dostalem na Holandie w srode takze wysylali przed weekendem.
Na Litwe mam do wydruku takze sie nie martwie.
Przesłanie na nowy sezon para-ekstraklasy znalezione na innym forum po występach pucharowiczow:

Cytat:
Polscy piłkarze powinni być wyszydzani, poniżani i szmaceni za takie akcje na każdym meczu ligowym przez cały sezon. (...)
Odpowiedz cytując
Bene Nati
Senior Member

Stary 01.06.2016, 11:47
Do mnie bilet dotarł wczoraj.
Odpowiedz cytując
Griszka30KR
Senior Member

Od: 06.2005

Stary 01.06.2016, 14:02
Panowie ,przepraszam,ze w tym temacie ,ale póki co widzę,ze jest często odwiedzany,a poniekąd z wiązany z moim pytaniem.
Na czas Euro 2016 przylatują do mnie koledzy z dawnych lat.
Podpowiedzcie gdzie mógłbym obejrzeć mecze jakimś fajnym pubie z ogródkiem (telebimem)?
Myślałem,ze będzie strefa kibic na Małym Rynku ,ale nie więc szukam jakiegoś takiego miejsca,koniecznie,żeby móc usiąść na zewnątrz,napić się piwa ,zapalić....
Chodzi o mecze naszej repry.
Bednarz=Landryna=......
Odpowiedz cytując
Vashut
Senior Member

Od: 12.2002

Stary 01.06.2016, 16:53
panowie, ktoś chętny jechać do Marsylii na Polska- Ukraina? jadę ale mam jeszcze do oddania trochę taniej niż kupiłem parę biletów - kategoria 2 2 miejsca o kategoria 3 4 miejsca, moge przed meczem z Litwą podejść i podrzucić
"to miasto zawsze było Semper Fidelis.."
Odpowiedz cytując
c.
Senior Member

Od: 10.2005

Stary 01.06.2016, 18:43
Transmisja meczów reprezentacji Polski na Euro będzie w restauracji "U Wiślaków" na 9 plazmach i dużym ekranie.
Odpowiedz cytując
mitmichael
Socios Wisła Kraków

Stary 01.06.2016, 19:26
Na szczescie bilet doszedł wczoraj. Do wydrukowania bilety prawdopodobnie jutro lub w piatek.
Odpowiedz cytując
Błaszczu_WIŚLAK
Socios Wisła Kraków

Od: 06.2011

Stary 01.06.2016, 20:46
Ja już mam do druku
Odpowiedz cytując
krzaq12
Senior Member

Od: 05.2015

Stary 02.06.2016, 17:07

Jak się chce to się da, świetnie wygląda trybuna jeśli zakryje się ten okropny beton. W tym przypadku bandy pzpn-u może nie prezentują się wyśmienicie, ale gdyby Wisła stworzyła własne z jakimś hasłem i wypisanymi latami, w których zdobywaliśmy Mistrzostwa Polski byłoby epicko.

Wydatek zapewne nie jest duży a wizerunkowo byłoby to na duży plus.
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Jak? Gdzie? Kiedy?

Odpowiedź
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów