The White Star Division - Wisła Kraków

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło

Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Reklama
Zakłady na Wisłę? Legalni bukmacherzy w Polsce - ranking i recenzje
Wyświetl wyniki ankiety: Podczas okienka transferowego latem 2018 roku Wisła:
wzmocni się 28 22,76%
osłabi 78 63,41%
zmiany kadrowe nie będą odczuwalne 17 13,82%
Głosujących: 123. Nie możesz głosować w tej ankiecie

Odpowiedź

Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
rdunia87
Junior Member

Od: 03.2018

Ignoruj użytkownika Pomoc
Stary 20.07.2019, 08:12
matinen napisał(a):Wyświetl post
Niby fajnie, młody i do tego Polak
Temat wałkowany setki razy. Co w tym fajnego ? Oglądjąc reprezentację u17/u19 itp. poziom polskich zawodników był tragiczny. Polscy piłkarze robią często z siebie gwiazdki i chcą się nachapać. Przyjechał Hiszpaz z 3 ligi i został królem strzelców a takich przykładów jest sporo.

Zamiast do gangstera można to odnieść do piłkarza.

https://www.youtube.com/watch?v=rZaRW7y7ArU
Odpowiedz cytując
Ogryzek
Senior Member

Od: 03.2004
Skąd: Pod koniec VIII wieku powstało państwo Wiślan. Stolicą Wiślan jest Kraków

Stary 20.07.2019, 09:34
rdunia87 napisał(a):Wyświetl post
Temat wałkowany setki razy. Co w tym fajnego ? Oglądjąc reprezentację u17/u19 itp. poziom polskich zawodników był tragiczny. Polscy piłkarze robią często z siebie gwiazdki i chcą się nachapać. Przyjechał Hiszpaz z 3 ligi i został królem strzelców a takich przykładów jest sporo.

Zamiast do gangstera można to odnieść do piłkarza.

https://www.youtube.com/watch?v=rZaRW7y7ArU
Ale na tych Hiszpanach zarobiliśmy grosze. Poważne pieniędze można zarobić na młodych piłkarzach. Jakoś ten 35 milionowy dług musimy spłacić. Twoje płacze na nic.

Cieszy mnie zmiana polityki transferowej. Nie monizm a wiele źródeł piłkarzy w różnym wieku.
„Pierwotnie polską barwą narodową był »karmazyn« uważany w średniowieczu za najszlachetniejszy z kolorów. Wykorzystywany był on jako symbol dostojeństwa i bogactwa. Z uwagi na cenę barwnika potrzebnego do uzyskania tego koloru mało kto mógł sobie na niego pozwolić...
Odpowiedz cytując
Arked
Senior Member

Od: 01.2003

Stary 20.07.2019, 10:13
Na Hiszpanach też można zarobić tylko należy podpisać z nimi dłuższe kontrakty. Tak jak napisałeś mam nadzieję, że będziemy dywersyfikować i szukać piłkarzy gdzie to tylko możliwe.
(...) MY KIBICE POMOŻEMY!!! (...)
Odpowiedz cytując
wolfy
Senior Member

Od: 01.2005

Stary 20.07.2019, 10:14
matinen napisał(a):Wyświetl post
Niby fajnie, młody i do tego Polak ale po co nam kolejny obrońca jeżeli mamy pół napastnika i żadnego zamiennika do środka pola? Tak tylko pytam
Mamy bardzo wiekowych obrońców takich jak Burliga, Sadlok czy Wasyl. Chłopak jest jeszcze juniorem (daje nam pole manewru przy nowych przepisach), coś tam chyba umie i możemy na nim zarobić.
Stawianie na młodych to jeden z elementów wyprowadzania Wisły na prostą.

Napastnik o ile będzie, to na koniec okienka z zawodników bez klubu. Po prostu - napastnicy kosztują.
D.O.A.
No one likes me, no one likes me, no one likes me
I don't care

Orbit napisał(a):
Mieliśmy inicjatywę, byliśmy w posiadaniu piłki, a czwarta bramka ustawiła praktycznie cały mecz.
Odpowiedz cytując
rdunia87
Junior Member

Od: 03.2018

Stary 20.07.2019, 10:17
Ogryzek napisał(a):Wyświetl post
Ale na tych Hiszpanach zarobiliśmy grosze. Poważne pieniędze można zarobić na młodych piłkarzach. Jakoś ten 35 milionowy dług musimy spłacić. Twoje płacze na nic.

Cieszy mnie zmiana polityki transferowej. Nie monizm a wiele źródeł piłkarzy w różnym wieku.
Nie masz racji bo zarobiliśmy grosze czyli więcej niż na tych wspaniałych młodych biało- czerwonych pilkarzach. Twoje sracze na nic!
Ostatnio edytowane przez rdunia87 : 20.07.2019 o godz. 10:21.
Odpowiedz cytując
pzkwr
Senior Member

Od: 02.2006

Stary 20.07.2019, 10:22
wolfy napisał(a):Wyświetl post
Napastnik o ile będzie, to na koniec okienka z zawodników bez klubu. Po prostu - napastnicy kosztują.
Jażdżewski w wywiadzie powiedział otwarcie, że czekają na okazje.
rrr
Odpowiedz cytując
Arked
Senior Member

Od: 01.2003

Stary 20.07.2019, 10:25
wolfy napisał(a):Wyświetl post
I na pewno będzie to ktoś z jakimiś wadami (wiek, kontuzje, forma, słabe statystyki). Więc trzeba być przygotowanym, że szału nie będzie.
(...) MY KIBICE POMOŻEMY!!! (...)
Odpowiedz cytując
wolfy
Senior Member

Od: 01.2005

Stary 20.07.2019, 10:27
pzkwr napisał(a):Wyświetl post
Jażdżewski w wywiadzie powiedział otwarcie, że czekają na okazje.
Na tym bazowałem, ale tak było przecież zawsze. Dobrze że najważniejsze wzmocnienia ogarnęliśmy na początku sezonu.

@Arked - no tak, ale sytuacja finansowa jest jaka jest. Inna rzecz że liga jest słaba, byle ogórek strzeli tu 10+ goli przy odrobinie farta i chęci.
Ostatnio edytowane przez wolfy : 20.07.2019 o godz. 10:31.
D.O.A.
No one likes me, no one likes me, no one likes me
I don't care

Orbit napisał(a):
Mieliśmy inicjatywę, byliśmy w posiadaniu piłki, a czwarta bramka ustawiła praktycznie cały mecz.
Odpowiedz cytując
Arronax
Senior Member

Od: 03.2010

Stary 20.07.2019, 17:30
Oj byle ogórek nie strzeli 10 już ile było zapowiadających się "gwiazd" czy to z zagranicy czy to młodych piłkarzy z PL i nic. Właśnie w E. o Napastników nie jest łatwo. Nazwiskami można sypać od groma.

Młody Piłkarz = Inwestycja. Uda się nie uda ale szansa na $$ spora.
Odpowiedz cytując
Rafal78
Junior Member

Od: 10.2006

Stary 20.07.2019, 21:38
Jeżeli ktoś myślał że w tym sezonie będziemy ładować tyle bramek co w poprzednim to będzie w grubym błędzie.A nóż strzelimy o jednego więcej od przeciwników...Gra Wisełki tragedia,ale jeżeli nie ma materiału to czego tu wymagać.Początek sezonu i my już nie mamy jak skompletować wyjściowej jedenastki.Coś mi tu nie pasuje,że zawodnicy tak są podatni na kontuzje.Pewnie sztab szkoleniowy będzie coś więcej wiedział na ten temat .Ciężko o drugą drużynę w lidze żeby zawodnicy byli tak podatni na urazy.Liczyłem że poprzedni sezon czegoś szefostwo nauczy i poszerzymy kadrę meczową.No cóż sporo się przeliczyłem.Mam wrażenie że nawet jak byś my sprzedali Marko Kolara i Lisa za 5 mln euro to nic by się nie ruszyło w temacie transferów.Dziwne jest to że w styczniu,gdzie byliśmy w czarnej d...klub poczynił starania o wzmocnienie kadry klubowej w dużo większym stopniu od tego okienka.Jeżeli szefostwo myśli że taką kadrą utrzymamy się w lidze bez większego problemu,to będą w grubym błędzie.A jeszcze słychać głosy że nie będzie problemu z górną ósemką.Trzeba zejść na ziemię i spojrzeć na sytuację realnie,tak jak ona wygląda.Przychodzi do nas Niepsuj który w Pogoni grywał raczej rzadko.Janicki który w Lechu strzelał babola za babolem.A liczenie że Mak rozkręci pomoc to już czysta fantazja.A już zamiana Bałaniuka na Kolara to już strzelenie sobie samemu w kolano. Bałaniuk nie ma pojęcia o strzelaniu bramek i to się nie zmieni.Facet od dwóch lat nie gra nawet na poziomie 1 ligi.Rozumiem że nikt go nie chce nawet wypożyczyć,ale wciskanie chłopa na siłę do składu nie ma najmniejszego sensu.Wypromować już go nie wypromujemy i dobrze jak by sobie zdano w klubie z tego sprawę jak najszybciej.Odeszli Peszko,Pietrzak,Kolar,Palćić.A w zamian przyszli zawodnicy którzy choć by nie wiem jak się starali nie dorównają tym co odeszli.Jedyne światełko widzę w Carlosie i mam nadziej,że się nie pomylę.W klubie nie mają chyba pojęcia że jest takie słowo jak "wypożyczenie".W klubach zachodnich jak i tych mocniejszych w naszej lidze idzie kogoś wyłowić do grania na już.Kuba ma ogromne znajomości w Bundeslidze i pewnie znalazło by się z dwóch chętnych którzy zamiast grać w rezerwach lub siedzieć na ławie od święta zagrali by w Wiśle.Istnieje coś takiego jak płacenie kontraktu wypożyczonemu zawodnikowi 50/50,60/40,70/30 procent.Wielu klubom tez zależy żeby zawodnicy gdzieś się ogrywali a nie siedzieli na ławie lub w rezerwach.Jak już nie ma za co kupić,to trzeba coś może w tym kierunku działać.Mam wrażenie że za czasów M.Kużby szło w temacie szukania zawodników do Wisły o niebo lepiej.Podobno mamy jakiś tajemniczy fundusz transferowy od osób prywatnych w wysokości 2 milionów złotych.Jeżeli coś takiego istnieje to trzeba w miarę szybko go użyć.Mam też nadzieje że w klubie nie zapomnieli,że w tym sezonie spada trzech z ligi i do wyciągnięcia jest całkiem spora kasa z tytułu praw TV w przypadku utrzymania.Kadrę trzeba wzmocnić na już a nie czekać na cud że jakoś to będzie.Podobno czekamy na okazję,ale co będzie jak ona sie nie pojawi.No dobra teraz możecie po mnie jechać ile dusza zapragnie
Odpowiedz cytując
Pepinho
Senior Member

Od: 07.2017

Stary 21.07.2019, 08:13
U nas żadnej polityki transferowej nie ma od lat, liczenie na okazje, last minute może się skończyć tragicznie mając na uwadze stan naszego posiadania i wiek czołowych piłkarzy.
Odpowiedz cytując
Jay jay
Member

Od: 05.2016

Stary 22.07.2019, 07:57
Pepinho napisał(a):Wyświetl post
U nas żadnej polityki transferowej nie ma od lat, liczenie na okazje, last minute może się skończyć tragicznie mając na uwadze stan naszego posiadania i wiek czołowych piłkarzy.
glos rozsadku
Odpowiedz cytując
Pablito
Member

Od: 11.2018

Stary 22.07.2019, 08:34
ciężko mieć politykę transferową - skoro klub zmieniał praktycznie 3 razy właścicieli w ostatni 3 lata.

Mając w dodatku 30 baniek długu do spłaty na już - kupmy znowu 30 piłkarzy potem będziemy myśleć jak zapłacić.
Odpowiedz cytując
tomytom
Member

Od: 11.2014

Stary 22.07.2019, 12:50
@Rafał78: ale to wszyscy wiemy, tylko - abstrahując od strony finansowej - kto miałby te transfery przygotować i przeprowadzić?
Pamiętasz jak u nas wygląda sytuacja z działem skautingu, dyrektorem sportowym, właścicielami?
My nie tylko finansowo leżymy niestety i nie jest to absolutnie efekt jedynie ostatnich lat i aktualnych władz!
To są DZIESIĘCIOLECIA zaniedbań.

Gdzieś w internetach się przewijało, że spłaciliśmy 5mln długu w poprzednim sezonie.
Ja to widzę tak, że nasz plan na ten sezon to spłata kolejnych kilku mln i utrzymanie w Ekstraklasie.

Jeśli (daj Boże) któryś z naszych zawodników zaliczy sezon życia (pamiętacie np. Zieńczuka?) to możemy się bić i o puchary (to jest TYLKO nasza liga), jeśli nikt się nie wybije ponad średnią ligową to będziemy przeplatać porażki i remisy fartownymi wygranymi ...
Odpowiedz cytując
Szneka
Socios Wisła Kraków

Od: 11.2002

Stary 22.07.2019, 13:01
przejrzałem składy drużyn. na papierze Legia Jagiellonia są mocniejsze od nas. Lechia Piast Pogoń Lech to nasz poziom. Zakładam, że cały sezon bez kontuzji będzie grany.
jest w tym roku szansa na pierwszą ósemkę a w niej może na coś więcej. Mając w tym roku szerszy skład niż rok temu warto też w Pucharze Polski powalczyć.
WISEŁKA KRAKÓW TO DUMA WSZYSTKICH POLAKÓW

Odpowiedz cytując
bridgeburner
Senior Member

Od: 06.2009

Stary 22.07.2019, 14:12
Pogoń to nasz poziom?! Z najmocniejszym środkiem pola w lidze teraz, z Kozuljem, Drygasem i Podstawskim?
Lechia to nasz poziom?! Gdzie na ławce jest Peszko, Flavio, Wolski i Lipski?
Piast to nasz poziom?! Mamy gościa klasy Parzyszka w ataku? Valencii na 10? Rezerwowych na poziomie Badii, Aquino?
Nie no ludzie powagi trochę, "kilka" lat upłynęło od czasu gdy Brożek, Boguski czy Wasyl grali w reprezentacji
"Czy mogłem sie cofnąć - cofnąć do czego, do kogo, do jakiego mnie ? Nie ma żadnego momentu w przeszłości, który, cudownie zmieniony, odwróciłby bieg mojego życia, żadnej katastrofy, która mi sie przydarzyła, wskutek czego jestem inny, niż byc powinieniem; niczego takiego nie potrafie wskazać"
Odpowiedz cytując
mr_kwolf
Senior Member

Od: 04.2006

Stary 22.07.2019, 14:52
Nie no, kolega ewidentnie żartował. Nie wiem czy miał na myśli całą kadrę (absurdalne całkiem) czy pierwszą jedenastkę (tylko niepoważne), ale brzmi to co trochę śmiesznie. Nie mówiąc już o tym, że jeżeli mówimy o pierwszej jedenastce to chyba Lechia ma najmocniejszą w lidze, a tutaj jest stawiana niżej od Jagiellonii.

Nazwiska może i mamy mocne, ale tak jak tutaj bridgeburner zauważył, jest rok 2019, a nie 2014.
"Nieważne, czy Wisła bedzie wtedy mistrzem Polski, czy ekipą I, II czy III ligową. Swe ostatnie mecze w karierze chcę rozegrać z Białą Gwiazdą na piersi."
Odpowiedz cytując
WHITE*STAR
Senior Member

Od: 07.2007

Stary 22.07.2019, 14:56
Pablito napisał(a):Wyświetl post
ciężko mieć politykę transferową - skoro klub zmieniał praktycznie 3 razy właścicieli w ostatni 3 lata.

Mając w dodatku 30 baniek długu do spłaty na już - kupmy znowu 30 piłkarzy potem będziemy myśleć jak zapłacić.
Minęło 7 miesięcy pracy obecnych władz. Organizacyjnie zrobiono mnóstwo. Jednak sportowo nie ma nawet osoby, która miałaby zacząć tworzyć jakąś wizję polityki sportowo-transferowej. I choć będą mnie tu dalej wyśmiewać to będę powtarzać, aż niektórzy się nie obudzą, że naszym najpilniejszym transferem jest dyrektor sportowy.

Być może zaraz do Wisły trafi Serafin Szota - w sumie byłby fajny transfer. Młody, reprezentant Polski, podobno okazja. Rzecz w tym, że na środek obrony jest już mający problemy z trafianiem w piłkę 27-letni Janicki, a przy nim Klemenz. Na ławce za 25 koła miesięcznie od Socios siedzi Wasilewski, a podobno nasz najzdolniejszy junior Hoyo-Kowalski nie łapie się nawet na powiększoną w tym sezonie ławkę rezerwowych. W obwodzie na tę pozycję są jeszcze Sadlok, Burliga i Szot. Taka to nasza przemyślana polityka transferowa i "stawiający na młodzież" Stolarczyk.
Odpowiedz cytując
mr_kwolf
Senior Member

Od: 04.2006

Stary 22.07.2019, 15:00
WHITE*STAR napisał(a):Wyświetl post
Minęło 7 miesięcy pracy obecnych władz. Organizacyjnie zrobiono mnóstwo. Jednak sportowo nie ma nawet osoby, która miałaby zacząć tworzyć jakąś wizję polityki sportowo-transferowej. I choć będą mnie tu dalej wyśmiewać to będę powtarzać, aż niektórzy się nie obudzą, że naszym najpilniejszym transferem jest dyrektor sportowy.

Być może zaraz do Wisły trafi Serafin Szota - w sumie byłby fajny transfer. Młody, reprezentant Polski, podobno okazja. Rzecz w tym, że na środek obrony jest już mający problemy z trafianiem w piłkę 27-letni Janicki, a przy nim Klemenz. Na ławce za 25 koła miesięcznie od Socios siedzi Wasilewski, a podobno nasz najzdolniejszy junior Hoyo-Kowalski nie łapie się nawet na powiększoną w tym sezonie ławkę rezerwowych. W obwodzie na tę pozycję są jeszcze Sadlok, Burliga i Szot. Taka to nasza przemyślana polityka transferowa i "stawiający na młodzież" Stolarczyk.
Nie był na ławce z powodu kontuzji.
"Nieważne, czy Wisła bedzie wtedy mistrzem Polski, czy ekipą I, II czy III ligową. Swe ostatnie mecze w karierze chcę rozegrać z Białą Gwiazdą na piersi."
Odpowiedz cytując
krzaq12
Senior Member

Od: 05.2015

Stary 22.07.2019, 18:50
Skład patrząc na całość jest ok. Jeśli jednak popatrzymy na zawodników zdrowych to jest już dużo gorzej. Brakuje nam 4 ważnych piłkarzy (Burliga, Vukan, Vullnet i oczywiście Kuba). Biorąc pod uwagę, bardzo prawdopodobne pozyskanie Serafina Szoty, czyli zawodnika defensywnego, aż prosi się aby zatrudnić jeszcze kogoś do ofensywy. W zasadzie idealnie byłoby pozyskać 2 zawodników, czyli środkowego pomocnika i napastnika.
Wiadomo jednak, że mamy ograniczone środki a najważniejsze to spłacanie zadłużenia. Boję się jednak, że dwa, trzy słabe spotkania, porażki i cała ta otoczka wokół klubu ,,siądzie".
To o czym mówił Obidziński, należy nieustannie napędzać klub, poprzez podnoszenie poziomu zespołu, osiąganie lepszych wyników finansowych, rozwój biznesu. Nie oszukujmy się, ponad 17 tysięcy sprzedanych biletów na inaugurację to świetny wynik, niespełna 8 tysięcy droższych karnetów to też sukces.

Gdybyście mieli wybierać? Jeden jakościowy transfer? Napastnik, czy ofensywny pomocnik?
Odpowiedz cytując
Pepinho
Senior Member

Od: 07.2017

Stary 22.07.2019, 19:14
Jeżeli Wisła nie będzie prezentowała odpowiedniego poziomu sportowego to szanse na wyjście z kryzysu finansowego vide spłata zadłużenia nie będzie wcale możliwa w aktualnym planie restrukturyzacji. Jedyną szansą dla klubu jest poważny inwestor albowiem środkami, którymi dysponuje klub co sezon nie ma możliwości spłaty zadłużenia w krótkim czasie bez uszczerbku dla poziomu sportowego. Co do strategi mam wątpliwości co nasze władze by zrobiły gdyby Wisła faktycznie spadła z ekstraklasy a ten scenariusz jest bardziej prawdopodobny niż to że zdobędziemy MP.
Co do transferów one są potrzebne na przedwczoraj ale po tym kogo dotychczas pozyskaliśmy na zawodników o odpowiednim poziomie bym nie liczył.
Odpowiedz cytując
konrad123
Senior Member

Od: 07.2010

Stary 22.07.2019, 23:01
Zdecydowanie napastnik. Brakuje kogoś pokroju Brożka... tylko tak 10 lat młodszego choć w ostatnim meczu z perspektywy trybun zrobił na mnie wrażenie, biegał ile sił w nogach. Jednak wieku nie oszukasz.
Odpowiedz cytując
Szneka
Socios Wisła Kraków

Od: 11.2002

Stary 23.07.2019, 08:01
bridgeburner napisał(a):Wyświetl post
Pogoń to nasz poziom?! Z najmocniejszym środkiem pola w lidze teraz, z Kozuljem, Drygasem i Podstawskim?
Lechia to nasz poziom?! Gdzie na ławce jest Peszko, Flavio, Wolski i Lipski?
Piast to nasz poziom?! Mamy gościa klasy Parzyszka w ataku? Valencii na 10? Rezerwowych na poziomie Badii, Aquino?
Nie no ludzie powagi trochę, "kilka" lat upłynęło od czasu gdy Brożek, Boguski czy Wasyl grali w reprezentacji
Mak Basha Savicevic Silva Błaszczykowski - gorsi od Pogoni?

mamy naprawdę ciekawy i mocny skład. Sęk w tym żeby cały sezon był bez kontuzji
WISEŁKA KRAKÓW TO DUMA WSZYSTKICH POLAKÓW

Odpowiedz cytując
bridgeburner
Senior Member

Stary 23.07.2019, 09:41
Silva który jest niewiadomą od Kozulja który w zeszłym sezonie miał po 10 goli i asyst? Zdecydowanie gorszy
Bramkarza maja lepszego, o ataku nawet szkoda wspominac
Od nas u nich w pierwszym składzie gralby Kuba, Sadlok i może Basha z czego ten ostatni bez większej różnicy w jakosci
Polecam oglądać więcej meczów a mniej przywiązywać się do w większości już nieco "wyblaklych" nazwisk
"Czy mogłem sie cofnąć - cofnąć do czego, do kogo, do jakiego mnie ? Nie ma żadnego momentu w przeszłości, który, cudownie zmieniony, odwróciłby bieg mojego życia, żadnej katastrofy, która mi sie przydarzyła, wskutek czego jestem inny, niż byc powinieniem; niczego takiego nie potrafie wskazać"
Odpowiedz cytując
Stelio
Senior Member

Od: 09.2013

Stary 23.07.2019, 10:07
Niektórzy tutaj widzę mają ładne klapki na oczach Tak Pogoń jest od nas słabsza bo to przecież Pogoń a my mamy 13 mistrzostw i w ogóle jesteśmy wielką Wisłą a Brozio z Wasylem to reprezentanci!!!!! (co z tego że już przed 40stką)... Prawda jest taka, że potencjałem i składem to oprócz Pogoni zjada nas Legia, Lechia, Jagiellonia, Zagłębie, Piast, Cracovia, Lech. Wyrównany potencjał to mamy z całą resztą czyli walczymy siłą rzeczy o miejsca od 16 do 8 i radzę o tym pamiętać, zresztą po tylu latach to już w miarę norma, albo zagramy świetnie jedną rundę a drugą zlamimy, albo co bardziej prawdopodobne będziemy grać w totalną kratkę i po 3 fatalnych meczach, przyjdą 2 świetne po czym znowu 2 fatalne itd. Tak było od 8 sezonów i tak już będzie przez najbliższe 10.
Odpowiedz cytując
tomasz_19
Senior Member

Od: 07.2006

Stary 23.07.2019, 10:08
Dajcie spokój, ze Śląskiem zagraliśmy w mocno eksperymentalnym składzie, do tego zabrakło liderów, którzy niedługo powinni dołączyć do zespołu. Druga sprawa, że te kontuzje ostatnimi czasy spędzają nam sen z powiek i przez to nie możemy grać w najmocniejszym składzie, który jak większość zauważyła gdyby był zdrowy i w formie to pozwoliłby nam walczyć o najwyższe cele, a tak balansujemy między walką o utrzymanie a walką o środek tabeli niestety...

"Oby się nie okazało, że Wisła stanęła nad przepaścią, a potem zrobiła ogromny krok naprzód."

Odpowiedz cytując
szprotson
Socios Wisła Kraków

Od: 06.2005

Stary 23.07.2019, 10:11
tomasz_19 napisał(a):Wyświetl post
Dajcie spokój, ze Śląskiem zagraliśmy w mocno eksperymentalnym składzie, do tego zabrakło liderów, którzy niedługo powinni dołączyć do zespołu...
1. Jakich liderów masz na myśli i kiedy wrócą (napisałęś ze powinni niedługo dołączyć, więc znasz ich stan zdrowia, czyż nie?)
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno

Odpowiedz cytując
tomasz_19
Senior Member

Od: 07.2006

Stary 23.07.2019, 10:18
Kuba, Vukan, Basha - nie wiem kiedy dokładnie dołączą do zespołu bo nie jestem aż tak blisko klubu. Trochę informacji się przewijało w mediach na temat ich zdrowia i jestem dobrej myśli

"Oby się nie okazało, że Wisła stanęła nad przepaścią, a potem zrobiła ogromny krok naprzód."

Odpowiedz cytując
bridgeburner
Senior Member

Stary 23.07.2019, 10:29
Stelio napisał(a):Wyświetl post
Niektórzy tutaj widzę mają ładne klapki na oczach Tak Pogoń jest od nas słabsza bo to przecież Pogoń a my mamy 13 mistrzostw i w ogóle jesteśmy wielką Wisłą a Brozio z Wasylem to reprezentanci!!!!! (co z tego że już przed 40stką)... Prawda jest taka, że potencjałem i składem to oprócz Pogoni zjada nas Legia, Lechia, Jagiellonia, Zagłębie, Piast, Cracovia, Lech. Wyrównany potencjał to mamy z całą resztą czyli walczymy siłą rzeczy o miejsca od 16 do 8 i radzę o tym pamiętać, zresztą po tylu latach to już w miarę norma, albo zagramy świetnie jedną rundę a drugą zlamimy, albo co bardziej prawdopodobne będziemy grać w totalną kratkę i po 3 fatalnych meczach, przyjdą 2 świetne po czym znowu 2 fatalne itd. Tak było od 8 sezonów i tak już będzie przez najbliższe 10.
Co do Zagłębia to bym polemizowal
Ale ogólnie ciężko się nie zgodzic
Na papierze lepsi jesteśmy od Arki, Korony, LKSu i Rakowa
Porównywalni że Śląskiem, Plockiem, Górnikiem i wydaje mi się że Zaglebiem ale to głównie przez środek pola i obronę, ofensywę maja wyraźnie lepsza
Inna sprawa że to jest ekstraklasa tu znowu Koroną z kolejnym wagonem szrotovicow z 4 ligi niemieckiej na inaugurację wyglądała z gry całkiem przyzwoicie
Odpowiedz cytując
szprotson
Socios Wisła Kraków

Od: 06.2005

Stary 23.07.2019, 10:47
tomasz_19 napisał(a):Wyświetl post
Kuba, Vukan, Basha - nie wiem kiedy dokładnie dołączą do zespołu bo nie jestem aż tak blisko klubu. Trochę informacji się przewijało w mediach na temat ich zdrowia i jestem dobrej myśli
ale jakich informacji? czemu nic nie podrzucisz, zeby reszta mogla spojrzeć przez ten sam pryzmat.

Vukan dzis bedzie probował trenować i dopiero jakas decyzja, wiec nie nastawialbym sie na szybki powrót.
nie wiem co z basza, nie wiem tez czemu nie grał, wiec bede wdzieczny jak podrzucisz jakis link.
Kuba - tez jestem ciekaw co mu dolega, chociaz cos tam slyszalem, ale licze ze cos podrzucić.
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno

Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów