The White Star Division - Wisła Kraków

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło

Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Reklama
Zakłady na Wisłę? Legalni bukmacherzy w Polsce - ranking i recenzje
Wyświetl wyniki ankiety: Podczas okienka transferowego latem 2018 roku Wisła:
wzmocni się 28 22,76%
osłabi 78 63,41%
zmiany kadrowe nie będą odczuwalne 17 13,82%
Głosujących: 123. Nie możesz głosować w tej ankiecie

Odpowiedź

Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
Ogryzek
Senior Member

Od: 03.2004
Skąd: Pod koniec VIII wieku powstało państwo Wiślan. Stolicą Wiślan jest Kraków

Ignoruj użytkownika Pomoc
Stary 09.08.2018, 15:16
wolfy napisał(a):Wyświetl post
Ale ktoś w klubie na serio myślał o zatrudnieniu go, bo mi to wygląda na fakt medialny. Nie ten pułap finansowy.
Co innego Brożek. Wchodząc na zmianę kilka bramek może jeszcze strzelić. Byle zdrowie dopisywało.
Arek Gowacki na spotkaniu z kibicami powiedział ze rozmawiał z Sobiechem. Ale jak widać nieskutecznie. Nie mamy kasy więc ciężko takiego piłkarza nakłonić. U nas może pojawi się Paweł Brożek i jakoś trzeba ten sezon przebiedować.
„Pierwotnie polską barwą narodową był »karmazyn« uważany w średniowieczu za najszlachetniejszy z kolorów. Wykorzystywany był on jako symbol dostojeństwa i bogactwa. Z uwagi na cenę barwnika potrzebnego do uzyskania tego koloru mało kto mógł sobie na niego pozwolić...
Odpowiedz cytując
wolfy
Senior Member

Od: 01.2005

Stary 09.08.2018, 15:18
Ogryzek napisał(a):Wyświetl post
Arek Gowacki na spotkaniu z kibicami powiedział ze rozmawiał z Sobiechem. Ale jak widać nieskutecznie. Nie mamy kasy więc ciężko takiego piłkarza nakłonić. U nas może pojawi się Paweł Brożek i jakoś trzeba ten sezon przebiedować.
Pewnie dostał propozycję na miarę naszych możliwości. Czyli mało.
D.O.A.
No one likes me, no one likes me, no one likes me
I don't care

Orbit napisał(a):
Mieliśmy inicjatywę, byliśmy w posiadaniu piłki, a czwarta bramka ustawiła praktycznie cały mecz.
Odpowiedz cytując
Karherop
Socios Wisła Kraków

Od: 02.2006

Stary 09.08.2018, 15:32
Myślę że można zamknąć etap transfery do klubu w okienku letnim 2018. Przypuszczam, że nawet jeśli ktoś odejdzie (co wątpliwe), to raczej nikt nie dojdzie.

A Pawel Brożek... dla mnie to nieporozumienie że tak klub naciska na jego powrót. Od lat trapia go kontuzje, pożegnanie miał lepsze niż mógł sobie wyobrazić...
I co z ta polityka stawiania na młodych? Już nawet wolałbym przetestowac Pietrzaka czy Kostala w ataku.
Odpowiedz cytując
czaro
Senior Member

Od: 11.2004

Stary 09.08.2018, 15:33
wolfy napisał(a):Wyświetl post
Pewnie dostał propozycję na miarę naszych możliwości. Czyli mało.
I słusznie!

Karherop napisał(a):Wyświetl post
Myślę że można zamknąć etap transfery do klubu w okienku letnim 2018. Przypuszczam, że nawet jeśli ktoś odejdzie (co wątpliwe), to raczej nikt nie dojdzie.

A Pawel Brożek... dla mnie to nieporozumienie że tak klub naciska na jego powrót. Od lat trapia go kontuzje, pożegnanie miał lepsze niż mógł sobie wyobrazić...
I co z ta polityka stawiania na młodych? Już nawet wolałbym przetestowac Pietrzaka czy Kostala w ataku.
Wątpię żeby Brożek zagrał więcej niż jakieś ogony w Pucharze Polski, dopóki z niego nie odpadniemy. Myślę, że chodzi bardziej o to, żeby trenował z zespołem, był w szerokiej kadrze.
Konta "czaro" na innych portalach (w tym tt) nie są moje. Nie odpowiadam za publikowane tam treści.
Odpowiedz cytując
roztropny
Member

Od: 01.2018

Stary 09.08.2018, 15:33
Wejdzie Brożek z ławki i kilka bramek strzeli ? polecam sprawdzić jego statystyki z poprzedniego sezonu.Spędził na boisku 14 godzin i zdobył JEDNĄ bramkę.
Moim zdaniem to błąd,lepiej pozyskać młodego napastnika z niższych lig,i regularnie stawiać na niego.Tylko czy obserwujemy niższe ligi ? ewentualnie wziąć kogoś z naszego zaplecza ,nie bać się i stawiać konsekwentnie,tak jak kiedyś Górnik stawiał na Milika,który miał 17 lat.
Przynajmniej damy sobie szanse na zarobek w przyszłości,a przecież jest to naszym celem.
Odpowiedz cytując
funkykoval
Socios Wisła Kraków

Od: 05.2005

Stary 09.08.2018, 15:48
mamy napastnika z niższej ligi - przyszedł bodajże z 3 - Krzysiek Drzazga....na wypożyczeniach w I lidze też raczej nie jest postrachem bramkarzy
JAZDA, JAZDA, JAZDA BIAŁA GWIAZDA !!!!!!!!!!!!!!!!!!
Odpowiedz cytując
Żuraw91
Member

Od: 07.2018

Stary 09.08.2018, 15:59
A jak sytuacja z Żurawskim? W jakiej jest obecnie formie fizycznej? Bo pamiętam, że pokopał jeszcze w Poroninie, potem skaut. Komentowanie mu za bardzo nie idzie, więc można wyjść z inicjatywą i zaprosić go na treningi. Może akurat uda się go doprowadzić dobrej formy i wspólnie z Brożkiem będą odpowiadać za atak?
Odpowiedz cytując
_ukoL
Lokalny Patriota

Stary 09.08.2018, 16:36
Paweł, po co Ci to?
Lengyel - Magyar két jó barát együtt vív, és issza borát!
Odpowiedz cytując
czaro
Senior Member

Od: 11.2004

Stary 09.08.2018, 16:49
Ja to się zastanawiam nad importowaniem na forum jakichś kibiców sprzed dekad - kiedyś na pewno byli lepsi!
Konta "czaro" na innych portalach (w tym tt) nie są moje. Nie odpowiadam za publikowane tam treści.
Odpowiedz cytując
Żuraw91
Member

Stary 09.08.2018, 16:58
Załóż swoje, nie będziesz musiał się męczyć, a i my odpoczniemy

Edit:

I może tam pomieści się twoje ego:

Cytat:

gwiazdorze
Odpowiedz cytując
brylant17
Senior Member

Od: 07.2006

Stary 09.08.2018, 17:40
Trzeba wiedzieć kiedy zejść ze sceny
Piggy oddaj hajs
Odpowiedz cytując
Adrio
Socios Wisła Kraków

Od: 12.2010

Stary 09.08.2018, 19:22
Brożek jeżeli miał by wrócić to jako członek sztabu, jakiś skaut albo coś podobnego do tego stanowiska, tylko pytanie czy ma do tego smykałkę... Powrotu na boisko w jego wykonaniu nie widzę, pożegnanie miał zajebiste więc niech sobie tego już nie psuje.

ps. jeżeli Broziu faktycznie wybiegnie w jakimkolwiek meczu będzie to kompromitacja jego i jeszcze większ dla klubu, ale co tam w ostatnim czasie tylko tym potrafimy zabłysnąć.
Odpowiedz cytując
dziki
Senior Member

Od: 12.2002

Stary 09.08.2018, 20:00
Będzie forum wrzało jak Brożek wejdzie ze trzy razy i wrzuci jakieś dwa farfocle w swoim stylu. Nagle się okaże, że wszyscy chcieli żeby wracał.

No szkoda, że nie ma końca po tym fenomenalnym pożegnaniu, ale może i teraz - przy kolejnym pożegnaniu - podwoi stawkę. Sami optymiści widzę.
Life is short. Wear your passion!
Odpowiedz cytując
TIR_DO_SŁUBIC
Senior Member

Od: 05.2017

Stary 09.08.2018, 20:04
Paweł Brożek
Probierz cwel! Ole ole ole! AUUU AUUU!
Odpowiedz cytując
wolfy
Senior Member

Od: 01.2005

Stary 09.08.2018, 21:53
czaro napisał(a):Wyświetl post
I słusznie!
Oczywiście, że tak.
D.O.A.
No one likes me, no one likes me, no one likes me
I don't care

Orbit napisał(a):
Mieliśmy inicjatywę, byliśmy w posiadaniu piłki, a czwarta bramka ustawiła praktycznie cały mecz.
Odpowiedz cytując
ricenb
Member

Od: 03.2005

Stary 10.08.2018, 00:41
mimo wszystko troche wiecej szacunku gosc jest legnda wisly i jeden z najbardziej utytuowanych graczy naszego klubu
Odpowiedz cytując
funkykoval
Socios Wisła Kraków

Stary 10.08.2018, 07:51
przecież wrócił tylko do treningów, nie podpisano żadnego kontraktu, ani Wisła nie zgłosiła Pawła do rozgrywek.

Zarówno sztab trenerski jak i Brożek zdają sobie sprawę, że nic tutaj na siłę nie da się zrobić i jest to tylko próba sprawdzenia, czy Brozio może jeszcze coś od siebie dać. Ja tam nie wiem, w ostatnim sezonie Paweł grał słabiej, ale jednocześnie grał mało w porównaniu do wcześniejszych sezonów. Miał piękną dramaturgię pożegnania z klubem, ale jeżeli zarówno on jak i sztab trenerski stwierdzi, że może coś dać zespołowi, to lepszy tani Brożek - jakby nie było legenda Wisły, niż zatrudnianie 1-2 nonameów (na innych napastników nas nie stać) i płacenie im kilka razy większej gaży za wielkie nic....
Odpowiedz cytując
pepe72
Senior Member

Od: 08.2005

Stary 10.08.2018, 07:59
funkykoval napisał(a):Wyświetl post
przecież wrócił tylko do treningów, nie podpisano żadnego kontraktu, ani Wisła nie zgłosiła Pawła do rozgrywek.

Zarówno sztab trenerski jak i Brożek zdają sobie sprawę, że nic tutaj na siłę nie da się zrobić i jest to tylko próba sprawdzenia, czy Brozio może jeszcze coś od siebie dać. Ja tam nie wiem, w ostatnim sezonie Paweł grał słabiej, ale jednocześnie grał mało w porównaniu do wcześniejszych sezonów. Miał piękną dramaturgię pożegnania z klubem, ale jeżeli zarówno on jak i sztab trenerski stwierdzi, że może coś dać zespołowi, to lepszy tani Brożek - jakby nie było legenda Wisły, niż zatrudnianie 1-2 nonameów (na innych napastników nas nie stać) i płacenie im kilka razy większej gaży za wielkie nic....
Jedne noname z Hiszpanii po roku poszedł za niecałe 500k EUR do Legii
Odpowiedz cytując
kacpaw91
Senior Member

Od: 05.2011

Stary 10.08.2018, 08:38
Czy mi się zdaje czy Miedź Legnica wzoruje się na Wiśle?

Wcześniej Garguła i Łobo, w tym okienku Skórski i nieudane negocjacje z Cuestą a teraz szósty Hiszpan w zespole ; - )
Odpowiedz cytując
funkykoval
Socios Wisła Kraków

Stary 10.08.2018, 08:43
No właśnie jeden noname, którego ściągnął facet znający realia tamtejszych zawodników z 3 ligi. Tego faceta na ławce trenerskiej nie ma, więc nie ma kogoś, kto mógłby polecić konkretnego zawodnika. Polowanie na nowego Carlitosa w tym sezonie trwa walczą o to: sąsiadka, Górnik, Amika, Miedź, Pogoń czy Piast.... efekt zobaczymy, ale obstawiam, że strzelanie w ciemno nie da nowego Carlitosa. Zresztą stary Carlitos, w obecnym sezonie w nowym otoczeniu też jest daleki od formy ;-)
Odpowiedz cytując
Ogryzek
Senior Member

Stary 10.08.2018, 09:05
kacpaw91 napisał(a):Wyświetl post
Czy mi się zdaje czy Miedź Legnica wzoruje się na Wiśle?

Wcześniej Garguła i Łobo, w tym okienku Skórski i nieudane negocjacje z Cuestą a teraz szósty Hiszpan w zespole ; - )
A oni nie mieli Hiszpanów przed Wisłą?

To nie Junco odkrył kierunek hiszpański w Polsce ale choćby Brosz jak pracował w Piaście.
„Pierwotnie polską barwą narodową był »karmazyn« uważany w średniowieczu za najszlachetniejszy z kolorów. Wykorzystywany był on jako symbol dostojeństwa i bogactwa. Z uwagi na cenę barwnika potrzebnego do uzyskania tego koloru mało kto mógł sobie na niego pozwolić...
Odpowiedz cytując
pepe72
Senior Member

Od: 08.2005

Stary 10.08.2018, 09:37
No właśnie jeden noname, którego ściągnął facet znający realia tamtejszych zawodników z 3 ligi. Tego faceta na ławce trenerskiej nie ma, więc nie ma kogoś, kto mógłby polecić konkretnego zawodnika. Polowanie na nowego Carlitosa w tym sezonie trwa walczą o to: sąsiadka, Górnik, Amika, Miedź, Pogoń czy Piast.... efekt zobaczymy, ale obstawiam, że strzelanie w ciemno nie da nowego Carlitosa. Zresztą stary Carlitos, w obecnym sezonie w nowym otoczeniu też jest daleki od formy ;-)
Trenera nadal opłacamy. Co do zawodnika to może nie ma formy jak u nas ale gole strzelił.
Problem tylko z kasa u nas.
Odpowiedz cytując
kacpaw91
Senior Member

Od: 05.2011

Stary 10.08.2018, 09:57
Ogryzek napisał(a):Wyświetl post
A oni nie mieli Hiszpanów przed Wisłą?

To nie Junco odkrył kierunek hiszpański w Polsce ale choćby Brosz jak pracował w Piaście.
Zainteresowanie Hiszpanami się zwiększyło po sukcesie Carlitosa i Angulo. Tak jak Wisła ściągnęła Meliksona i Bitona i odniesli sukces to każdy chciał Izraelitów. Polityka scoutingowa ma jakieś trendy.
Odpowiedz cytując
Ogryzek
Senior Member

Stary 10.08.2018, 10:24
kacpaw91 napisał(a):Wyświetl post
Zainteresowanie Hiszpanami się zwiększyło po sukcesie Carlitosa i Angulo. Tak jak Wisła ściągnęła Meliksona i Bitona i odniesli sukces to każdy chciał Izraelitów. Polityka scoutingowa ma jakieś trendy.
Akurat Miedź miała Hiszpanów przed nami - znaczy my podążyliśmy za trendem a nie oni.
Odpowiedz cytując
funkykoval
Socios Wisła Kraków

Stary 10.08.2018, 10:57
problem z Hiszpanami jest taki, że nasz enkikos miał całkiem niezłe rozeznanie w zawodnikach niższych lig - stąd udane nabytki w postaci anonimowych piłkarzy jak Llonch i Carlitos.

Miedź ściągała zawodników z Hiszpanii i ściąga nadal, ale takiej furory jak ta 2 raczej nie robią. Zresztą inne nabytki hiszpańskie Imaz, Gonzalez, Velez też w naszej lidze się odnaleźli. Wyjątkiem niechlubnym był Victor Perez - o dziwo z najlepszym CV z naszych Hiszpanów....
Odpowiedz cytując
As
Senior Member

Od: 11.2002

Stary 10.08.2018, 12:19
Wyjątkiem niechlubnym był Victor Perez - o dziwo z najlepszym CV z naszych Hiszpanów....
Pomimo tego, ze nic nie pokazal w Wisle to uwazam, ze to nie musi byc kiepski grajek. Abstrachujac od futbolu to niektorzy ludzie naprawde potrzebuja sie zaaklimatyzowac i wczuc w nowy kraj. Jedni przyzwyczajaja sie szybko a inny znowu potrzebuje czasu bo teskni za domem, rodzina, znajomymi itd.

Zauwaz tez, ze nawet kiedy zwykly czlowiek zmienia prace to mimo to potrzebuje pare miesiecy zeby sie wdrozyc do nowej firmy mimo iz obowiazki niby sa podobne jak w starej robocie.

No i kibice tez Perezowi nie pomogli bo nie dosc, ze gosc mial stres ze wzgledu na nowy kraj i nowa druzyne to jeszcze ludzie na niego buczeli. Przyznasz, ze nie jest najbardziej sprzyjajaca sytuacja zeby pokazac swoje umiejetnosci.
Odpowiedz cytując
funkykoval
Socios Wisła Kraków

Stary 10.08.2018, 12:40
generalnie zgadzam się z tym co napisałeś, ale Victor Perez odszedł z Wisły do Indii, gdzie też furory nie zrobił. Po prostu jest coraz słabszy i stąd brak sukcesów.....
Odpowiedz cytując
mee
Senior Member

Od: 05.2010

Stary 10.08.2018, 13:21
hahaha, jako widocznie jeden z niewielu byłem niemal PEWNY, jak wywalili Carrillio, że Broziu wróci. Prawda jest taka że jest lepszy od Ondraszka i naprawdę nie zdziwię się jak znowu strzeli kilka bramek. Czy to ma głębszy sens? Nie. Przetrwanie - tylko taki.
Odpowiedz cytując
Żuraw91
Member

Stary 10.08.2018, 14:05
Cytat:
Miedź ściągała zawodników z Hiszpanii i ściąga nadal, ale takiej furory jak ta 2 raczej nie robią.

Widziałeś CV tych zawodników? Oczywiście CV niczego nie gwarantuje, ale na papierze tacy Camara i Borja wyglądają na pewniaków do wciągnięcia tej ligi. Mnie dziwi czym ta Miedź ich przekonała, bo to jakiś absurd, że udało się sprowadzić takich zawodników beniaminkowi.

Cytat:
Pomimo tego, ze nic nie pokazal w Wisle to uwazam, ze to nie musi byc kiepski grajek.

Po odejściu z Wisły poszedł do ligi indyjskiej, gdzie zagrał 4 spotkania i od lipca jest bez klubu
Odpowiedz cytując
bridgeburner
Senior Member

Od: 06.2009

Stary 10.08.2018, 14:16
Ale w tym że nie sprawdził się Perez nie ma doprawdy niczego dziwnego
Jak chodzi o Hiszpanów to już Legia dowiódł na przykładzie Astiza, Descargi i paru innych że występuje prawidlowosc:
Jeżeli przychodzi Hiszpan, na dorobku, dla którego to szansa na wybicie to się sprawdza
Jeżeli przychodzi taki co w cv ma la lige to się nie sprawdzi, bo przychodzi odciąć kupony wiedząc że najlepszy czas ma za soba
Większość naszych byłych zawodników doskonale te tezę potwierdzila
"Czy mogłem sie cofnąć - cofnąć do czego, do kogo, do jakiego mnie ? Nie ma żadnego momentu w przeszłości, który, cudownie zmieniony, odwróciłby bieg mojego życia, żadnej katastrofy, która mi sie przydarzyła, wskutek czego jestem inny, niż byc powinieniem; niczego takiego nie potrafie wskazać"
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów