The White Star Division - Wisła Kraków

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło

Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Reklama
Zakłady na Wisłę? Legalni bukmacherzy w Polsce - ranking i recenzje
Wyświetl wyniki ankiety: Podczas okienka transferowego latem 2018 roku Wisła:
wzmocni się 28 22,76%
osłabi 78 63,41%
zmiany kadrowe nie będą odczuwalne 17 13,82%
Głosujących: 123. Nie możesz głosować w tej ankiecie

Odpowiedź

Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
TOMEK 11
Senior Member

Od: 11.2009

Ignoruj użytkownika Pomoc
Stary 14.05.2012, 16:45
od Jovanica gorszy nie będzie, a i od Vojvodiny jakaś kaska wpadnie; z bólem serca my hejterzy 0:1 łysy wąż
Odpowiedz cytując
lorddavy
Senior Member

Od: 08.2006

Stary 14.05.2012, 16:47
Merkury napisał(a):Wyświetl post
Nie oskarżajcie człowieka za coś co jest jedynie insynuacją bardzo podłą i w konsekwencji może się dla Was źle skończyć (odpowiedzialność karna). Idąc tą drogą możemy powiedzieć że za sprowadzenie Meliksona też Holender dostał kasę na boku. O prowizjach pisałem już nie raz nie dwa - określone procentowo przepisami prawa UEFA i FIFA.
Ja nikogo nie oskarżam. Napisałem, że transfer Lameya to kompletna pomyłka popełniona przypadkiem, wynikająca ze złej oceny jego umiejętności przez naszego byłego dyr. sportowego. Może gdybyśmy go wzięli wtedy na testy to by wyleciał z hukiem po tygodniu bo by się okazało, że nie potrafi biegać.

Wole 50 ogórów na testach niż 5 w zespole z kontraktem.
Odpowiedz cytując
thechris
Senior Member

Od: 08.2003

Stary 14.05.2012, 17:28
Garguła na dywaniku. Zawsze jeden symulujący grę mniej = więcej kibiców na trybunach = więcej korzyści dla klubu.

Swoją drogą ciekawe czy Łukasz G. z takim samym bananem na twarzy i z taką czułością jak rywali po kolejnych porażkach (np. Stawarczyka) będzie również ściskał panów prokuratorów.
Odpowiedz cytując
emjot
Senior Member

Od: 11.2002

Stary 14.05.2012, 17:29
63.5 Kg napisał(a):Wyświetl post
Chyba nie doczytales dzisiaj ze chlopak podobno leci do Krakowa...
doczytałem
ale doczytałem też że jednak Tromsoe w jakimś wywiadzie dla honduraskiej prasy
no chyba że to kolejna zmyła
Jurowicz-Talik-Lechowicz-Szumilas-Kaczor-J.Krupa-Brzycki-Legutko-J.Wapiennik-W. Stopa-Michel-Sawicki-S.Wójcik-Świder-Snopkowski-Adamek
Odpowiedz cytując
szprotson
Socios Wisła Kraków

Od: 06.2005

Stary 14.05.2012, 17:35
pół roku temu jak w zimie nikt nie przychodził były płacze że nikogo nie testujemy...

jak dla mnie mogą zrobić 500 testów dziennie, nawet moga testować głuchych czy ślepych. Od tego są testy.
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno

Odpowiedz cytując
63.5 Kg
Senior Member

Od: 06.2003

Stary 14.05.2012, 17:37
I wznowiono sage z bramkarzami...
Odpowiedz cytując
kacpaw91
Senior Member

Od: 05.2011

Stary 14.05.2012, 17:45
emjot napisał(a):Wyświetl post
doczytałem
ale doczytałem też że jednak Tromsoe w jakimś wywiadzie dla honduraskiej prasy
no chyba że to kolejna zmyła
No i całe szczęście. Zresztą może dziennikarzom chodziło o transfery Termalici? ; )
Odpowiedz cytując
Merkury
Senior Member

Od: 06.2011

Stary 14.05.2012, 17:59
Problem z testami polega na tym, że na nich zjawiają się najczęściej zawodnicy IV-tej kategorii i tym sposobem możemy nawet codziennie je przeprowadzając trafić góra jednego przyzwoitego piłkarza na 50 testów. Wiedząc ile jest braków w kadrze i ilość odejść skuteczność tego typu procederu należy ocenić góra na 5%-10%. Mam nadzieję, że do tego zdolność Pana Bednarza się nie ograniczy - chociaż kto wie albowiem Łysy w programie Liga + ekstra poza tym o czym już tu pisano, stwierdził że jest pozytywnie zaskoczony ilością ofert składanych przez zawodników do angażu w klubie - moim zdanie dziś te słowa nabierają innego znaczenia w kontekście dzisiejszych doniesień w kwestii transferów. Skoro Bednarz stwierdził ze bazy się nie opłaca budować i akademii, niech pójdzie o krok dalej a po co w Wiśle skauci.

P.S. powoli krystalizuje się nam prawa strona obrony - wraca Burliga, jest Jovanović. Przy okazji bracia B mają spierda......ć z Trabzonu bo ich już nikt tam nie chce.
Ostatnio edytowane przez Merkury : 14.05.2012 o godz. 18:14.
Odpowiedz cytując
marcin19876
Senior Member

Od: 06.2008

Stary 14.05.2012, 18:10
Zaczyna się zabawa, niestety, skoro tak wczęśnie ją zaczynamy to do rozpoczęcia sezonu przetestowanych piłkarzyków będzie PONAD 20.......i 0 porządnych wzmocnień....
Odpowiedz cytując
szprotson
Socios Wisła Kraków

Stary 14.05.2012, 18:12
oczywiscie zamiast testowac mogli by podpisać dwóch Lameyow i Jaliensow zjadajacych połowe budżetu. W końcu CV fajne...wiec po co testować co nie?
I skoro piszesz ze zawodnicy IV kategorii to powiedz mi czy ta kategoria IV to jest na całe życie przypisana czy jak ?
Ciekawe co by było jakby Wisła zrezygonowała z kupna kilka piłkarzy i wydała by pieniadze na "akademie". A ta akademia nie urodziła by żadnego piłkarza, co wtedy? Kto wtedy byłby winnym prócz Kapki i Bednarza?

Rafi: Jak myślec? Kto Ci powiedział że ja tak myśle, ja po prostu zadaje pytanie bo każdy krzyczy ze akademia to akademia tamto. Po za tym zeby wychowac chłopaka ktory nie bedzie sie kopał po czole nie potrzeba super płyty i wspaniałych obiektów. No ale jak to mówią, złej baletnicy a dokładniej słabemu piłkarzowi to wszystko bedzie przeszkadzało, a to ze deszcz pada a to że krzywo a to piłka za bardzo napompowana. Lewandowski nie był w żadnej akademii po prostu mu sie chciało i dążył do celu,no ale to wina braku akademii że nie mamy młodych zdolnych, jakby była to CI sami którzy teraz są średniakami w juniorach byliby kotami co nie? Nie...
Ostatnio edytowane przez szprotson : 14.05.2012 o godz. 18:33.

Odpowiedz cytując
RAFi89
Senior Member

Od: 06.2007

Stary 14.05.2012, 18:21
szprotson napisał(a):Wyświetl post
Ciekawe co by było jakby Wisła zrezygonowała z kupna kilka piłkarzy i wydała by pieniadze na "akademie". A ta akademia nie urodziła by żadnego piłkarza, co wtedy? Kto wtedy byłby winnym prócz Kapki i Bednarza?
Niech wszyscy zaczną tak myśleć to już testować nawet nie będzie kogo. Bo czymś kosmicznym jest wychować chłopaka który wyjdzie na boisko i w meczu z Podbeskidziem nie będzie się kopał po czole? Bo Wisła by zbankrutowała jakby wybudowała dwa boiska treningowe na których będzie równa murawa?
Odpowiedz cytując
tofik
Senior Member

Od: 02.2004

Stary 14.05.2012, 18:23
Garguła umoczony w korupcje! Jest jedyna okazja żeby się rozstać z tym paralitą z winy zawodnika. Super sprawa.
Jeszcze niech Jovanicia pogonią do Vojvodiny i będzie miał u mnie łysy plusa.
..
Odpowiedz cytując
Merkury
Senior Member

Stary 14.05.2012, 18:29
oczywiscie zamiast testowac mogli by podpisać dwóch Lameyow i Jaliensow zjadajacych połowe budżetu. W końcu CV fajne...wiec po co testować co nie?
I skoro piszesz ze zawodnicy IV kategorii to powiedz mi czy ta kategoria IV to jest na całe życie przypisana czy jak ?
Wskaż klub który na akademii i bazie treningowej stracił a nie siej demagogi. A na testy to Ci zawodnicy za swoje przyjeżdżają?....
Lamey i Biton zapewnili Ci możliwość oglądania fazy grupowej LE - a bez bramek Izraelczyka nie byłoby awansu z LE ze szczęściem czy bez. Zarobili więc dla klubu określone pieniądze a jak ktoś się łapie na doniesieniach że zarabiali krocie to mnie pusty śmiech ogarnia bo to nie Stan podpisywał z nimi kontrakty a robił zarząd za aprobatą RN. Tak na marginesie co w dzisiejszym futbolu znaczą zarobki na poziomie 300 tys euro.
Widać niektórym odpowiada ta amatorszczyzna, która odbywa się obecnie w klubie. Tylko jak potem będzie płacz i zgrzytanie zębów to morda w kubeł
Odpowiedz cytując
Chorynatrzykolory
Senior Member

Od: 07.2007

Stary 14.05.2012, 18:29
Kur**!! Przyszedł łysy i znów się zaczyna testowanie 15000 bramkarzy...
Odpowiedz cytując
Tominho
Senior Member

Od: 07.2010

Stary 14.05.2012, 18:37
http://www.sport.pl/sport-slask/1,12...o_jeszcze.html

Cytat:
Mirosław Mosór, dyrektor klubu przesądza, że na Cichej nie zagra dłużej Łukasz Burliga, który był wypożyczony do Ruchu z Wisły Kraków. - Umowa zakładała, że Burliga po sezonie wróci do Krakowa, a Wisła chce skorzystać z tego zapisu - mówi.
Bednarz chce powrotu Burligi do Wisły.
Odpowiedz cytując
szprotson
Socios Wisła Kraków

Stary 14.05.2012, 18:41
Wskaż klub który na akademii i bazie treningowej stracił a nie siej demagogi. A na testy to Ci zawodnicy za swoje przyjeżdżają?....
Lamey i Biton zapewnili Ci możliwość oglądania fazy grupowej LE - a bez bramek Izraelczyka nie byłoby awansu z LE ze szczęściem czy bez. Zarobili więc dla klubu określone pieniądze a jak ktoś się łapie na doniesieniach że zarabiali krocie to mnie pusty śmiech ogarnia bo to nie Stan podpisywał z nimi kontrakty a robił zarząd za aprobatą RN. Tak na marginesie co w dzisiejszym futbolu znaczą zarobki na poziomie 300 tys euro.
Widać niektórym odpowiada ta amatorszczyzna, która odbywa się obecnie w klubie. Tylko jak potem będzie płacz i zgrzytanie zębów to morda w kubeł
? Gdzie ja napisalem ze jakiś klub starcił ? Zadałem ci miłoszu yyy merkury pytanie kto byłby winny prócz K i B oraz czy IV kategoria jak napisaleś jest na całe zycie. To są dwa pytania, 1 i 2.

Jakby zamiast Lameya był prawdziwy piłkarz to może byśmy oglądali coś wiecej niż LE.

E:oczywiscie ze nie zarabiali kroci
Cała Polska to juz wie, ale Ty nie. Lamey zarabiał 20 złotych.
Ostatnio edytowane przez szprotson : 14.05.2012 o godz. 18:48.

Odpowiedz cytując
Arked
Senior Member

Od: 01.2003

Stary 14.05.2012, 18:54
Spokojnie. Testowanie zawodników to normalna sprawa. Oczywiście nie mówie o testowaniu 500 w okienku i opieraniu polityki transferowej na testowanych graczach bo to by była patologia i mrok lat 90.
(...) MY KIBICE POMOŻEMY!!! (...)
Odpowiedz cytując
Merkury
Senior Member

Stary 14.05.2012, 18:56
? Gdzie ja napisalem ze jakiś klub starcił ? Zadałem ci miłoszu yyy merkury pytanie kto byłby winny prócz K i B oraz czy IV kategoria jak napisaleś jest na całe zycie. To są dwa pytania, 1 i 2.

Jakby zamiast Lameya był prawdziwy piłkarz to może byśmy oglądali coś wiecej niż LE.

E:oczywiscie ze nie zarabiali kroci
Cała Polska to juz wie, ale Ty nie. Lamey zarabiał 20 złotych.
Skąd Ty wiesz ile on zarabiał bo co przeczytałeś w Fakcie. Takie dane są prawem chronione i obejmuje je tajemnica handlowa. Winni tego że powstałaby wreszcie baza treningowa i akademia - notabene zgodnie z wytycznymi będą one obowiązkowe od sezonu 2014/2015 albo wcześniej teraz już nie pamiętam. Zadaj jakieś pytanie na poziomie bo na razie widzą wszyscy, że Ci argumentów powoli brakuje.
Odpowiedz cytując
murray
Senior Member

Od: 05.2010

Stary 14.05.2012, 18:59
Zadaj jakieś pytanie na poziomie bo na razie widzą wszyscy, że Ci argumentów powoli brakuje.
Wishful thinking.

Lamey nie zarabia mało i do tego nie trzeba wglądu w dokumenty. Przyszedł z Anglii, wcześniej grał w LM, więc "na pieluchy" miał.
Odpowiedz cytując
K4millo
Senior Member

Od: 05.2003

Stary 14.05.2012, 19:03
Co tak jedziecie po Lamey'u, dwa miesiące temu większość chciała mu kontrakt przedłużać: http://www.wislakrakow.com/forum/sho...55#post1229055
Wisła Kraków
Odpowiedz cytując
szprotson
Socios Wisła Kraków

Stary 14.05.2012, 19:05
Skąd Ty wiesz ile on zarabiał bo co przeczytałeś w Fakcie. Takie dane są prawem chronione i obejmuje je tajemnica handlowa. Winni tego że powstałaby wreszcie baza treningowa i akademia - notabene zgodnie z wytycznymi będą one obowiązkowe od sezonu 2014/2015 albo wcześniej teraz już nie pamiętam. Zadaj jakieś pytanie na poziomie bo na razie widzą wszyscy, że Ci argumentów powoli brakuje.
wiesz, nie kazdy opiera swoje informacje tak jak Ty na podstawie faktu. Kto mnie zna wie skad mam info.
IV kategoria to jest co? Dalej nie wiem bo akurat kilku moich kolegów było na testach w Wiśle i chciałbym wiedziec czym charakteryzuje sie IV kategoria.

Argumentów mi brakuje na co ? Przeciez ja nie udowadniam zadnej tezy

p.s. 3 boiska to wg. Ciebie akademia czy znasz jakies nowe wymogi ?

Odpowiedz cytując
Merkury
Senior Member

Stary 14.05.2012, 19:05
murray napisał(a):Wyświetl post
Wishful thinking.

Lamey nie zarabia mało i do tego nie trzeba wglądu w dokumenty. Przyszedł z Anglii, wcześniej grał w LM, więc "na pieluchy" miał.
A czy ja gdzieś napisałem, że zarabiał 20 zł. Gość z takim CV chcąc nie chcąc zarabia. Niestety za darmo nikt u nas nie zechciałby grać. Pretensje można mieć do RN, która zatwierdziła ten transfer. Tyle, że suma sumarum poprzez grę w pucharach zarobiliśmy m.in. na jego umowę. W sprawie testów ilu dobrych zawodników poprzez nie trafiło do Wisły? dyskusje uznaję za zamkniętą.
Ostatnio edytowane przez Merkury : 14.05.2012 o godz. 19:12.
Odpowiedz cytując
Watts
Senior Member

Od: 04.2005

Stary 14.05.2012, 19:09
Pretensje można mieć do RN, która zatwierdziła ten transfer. Tyle, że suma sumarum poprzez grę w pucharach zarobiliśmy m.in. na jego umowę.
Tylko szkoda, że prawdopodobnie gdyby nie on, to do walki o europejskie puchary wyszlibyśmy z Burligą na prawej obronie. Nie było, załóżmy, Wasilewskiego albo Bandalovskiego, przyszedł Lamey. Gdyby nie było Lameya, to byłby jakiś Branco bis. Fakt, że nie zapłaciliśmy 400 tysięcy euro za Czikosza świadczy o tym, że fajerwerków na liście życzeń SV nie mogło być.
Odpowiedz cytując
murray
Senior Member

Stary 14.05.2012, 19:14
W takim razie nie pozostaje nic innego, jak bić wielkiemu Lameyowi pokłony, że wskazał nam drogę do pucharów.

To źle, że grą w pucharach zarobiliśmy na umowę dla Lameya, bo płace powinno się pokrywać z wpływów komercyjnych, a nie z zysków z gry w pucharach.
Odpowiedz cytując
szprotson
Socios Wisła Kraków

Stary 14.05.2012, 19:15
imho Baszczyński > Lamey

E:
A nie dopuszczasz o to takiej tezy że mieli do nas trafić lepsi zawodnicy ale RN zablokowała te transfery. Przecież Bednarz za pierwszym pobytem o tym mówił że RN blokowała co się dało. Lamey był tańszy od Wasyla czy Bandrowskiego - nie trzeba było za niego płacić.
biorąc pod uwage to kiedy po raz pierwszy Lemay pojawił sie w klubie śmiem wątpić w inne opcje. I chyba chodziło o I.Bandalovskiego a nie Bandrowskiego def.pomocnika.
Ostatnio edytowane przez szprotson : 14.05.2012 o godz. 19:19.

Odpowiedz cytując
Merkury
Senior Member

Stary 14.05.2012, 19:17
Watts napisał(a):Wyświetl post
Tylko szkoda, że prawdopodobnie gdyby nie on, to do walki o europejskie puchary wyszlibyśmy z Burligą na prawej obronie. Nie było, załóżmy, Wasilewskiego albo Bandalovskiego, przyszedł Lamey. Gdyby nie było Lameya, to byłby jakiś Branco bis. Fakt, że nie zapłaciliśmy 400 tysięcy euro za Czikosza świadczy o tym, że fajerwerków na liście życzeń SV nie mogło być.
A nie dopuszczasz o to takiej tezy że mieli do nas trafić lepsi zawodnicy ale RN zablokowała te transfery. Przecież Bednarz za pierwszym pobytem o tym mówił że RN blokowała co się dało. Lamey był tańszy od Wasyla czy Bandalovskiego - nie trzeba było za niego płacić.
Ostatnio edytowane przez Merkury : 14.05.2012 o godz. 19:26.
Odpowiedz cytując
Watts
Senior Member

Od: 04.2005

Stary 14.05.2012, 19:40
A nie dopuszczasz o to takiej tezy że mieli do nas trafić lepsi zawodnicy ale RN zablokowała te transfery.
No bo jedno wynika z drugiego, łał. Pisałem już o tym dawno temu, jeszcze zanim Cupiał wpadł na koncepcję obwiniania Holendrów za fikcyjny dług, a forumowi schizofrenicy i węszyspiski przed Piechniczkiem oskarżali Stana o prywatę. Sam piszesz że należy mieć pretensje do RN za akceptację tego transferu, zatem pytanie - za akceptację kupna jakiego zawodnika w takiej sytuacji nie moglibyśmy mieć pretensji?

Cytat:
W takim razie nie pozostaje nic innego, jak bić wielkiemu Lameyowi pokłony, że wskazał nam drogę do pucharów.
Ironia ci wybitnie nie wychodzi.

Cytat:
imho Baszczyński > Lamey
imho nie, ale tak to się można kłócić w nieskończoność.
Odpowiedz cytując
murray
Senior Member

Stary 14.05.2012, 19:46
Dzięki za informację, zainspirowałem się Twoim postem o Miśkiewiczu zrodzonym z krakowskiej dziewicy.
Odpowiedz cytując
Ogryzek
Senior Member

Od: 03.2004
Skąd: Pod koniec VIII wieku powstało państwo Wiślan. Stolicą Wiślan jest Kraków

Stary 14.05.2012, 19:47
No to Garguła może zejdzie z naszego garnuszka.

Został jeszcze Jaliens, ale o niego jestem spokojny - bo wszak jak przekonywał mnie niedawno kolega Watts - w Rumunii już się na niego nie mogą doczekać

A na poważnie - jeszcze tego darmozjada Jaliensa pogonić i będzie dobrze. Ci którzy zostaną ze sporymi kontraktami (Genkov, Melikson) akurat na nie zasługują. Garguła i Jaliens nie zasługiwali.
„Pierwotnie polską barwą narodową był »karmazyn« uważany w średniowieczu za najszlachetniejszy z kolorów. Wykorzystywany był on jako symbol dostojeństwa i bogactwa. Z uwagi na cenę barwnika potrzebnego do uzyskania tego koloru mało kto mógł sobie na niego pozwolić...
Odpowiedz cytując
Merkury
Senior Member

Stary 14.05.2012, 19:49
Watts - zgadzam się z Tobą, z tym, że w odróżnieniu do swoich poprzedników Stan proponował umowy zawodnikom w tym Lameyowi, których nie był do końca pewien na krótki okres czasu by minimalizować ewentualne straty na wypadek tego, że taki gracz może się nie sprawdzić. Trudno przy takim budżecie jakim dysponował latem Stan pozyskać kogoś lepszego z doświadczeniem gry w pucharach. Nie bronię transferów letnich bo też one do końca nie były takie jak chciał tego ówczesny dyrektor sportowy bo poza Ilievem żaden z tych, którzy trafili do nas nie był na czołowym miejscu jego listy o czym świadczy forma ich pozyskiwania - na wypożyczenia, krótkie umowy. Pretensje można mieć wyłącznie do RN i samego Cupiała, który w ostateczności każdy transfer akceptuje. Lamey się nie sprawdził i odchodzi a szrot sprowadzony przez Kapkę niestety zostaje bo ma dłuższe umowy.
Ostatnio edytowane przez Merkury : 14.05.2012 o godz. 19:54.
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów