The White Star Division - Wisła Kraków

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Jak? Gdzie? Kiedy?
Nazwa użytkownika
Hasło

Jak? Gdzie? Kiedy? Pokój z informacjami na temat cen biletów, sposobu dojazdu do stadionu i tym podobnym. Jeśli szukasz informacji na taki temat - sprawdź najpierw tu. Pokój moderowany.

Reklama
Zakłady na Wisłę? Legalni bukmacherzy w Polsce - ranking i recenzje
Zamknięty temat

Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
Davidbdg
Junior Member

Od: 09.2008

Ignoruj użytkownika Pomoc
Stary 21.09.2008, 20:54. Ku przestrodze
Witam, mam pytania odnośnie meczu Wisły z Tottenhamem. Jestem z Bydgoszczy i chciałbym wybrać się na ten mecz. Czy bilety będą jeszcze w kasach tak 2h przed meczem? czy będą te jednorazowe identyfikatory? Planuję na trybunę E lub D. Nadmieniam, że byłem juz wcześniej kilka razy na R22 m.in, na Realu M. Pozdrawiam
SiLenT
Junior Member

Stary 21.09.2008, 20:59
na D sądzę że będzie ciężko o bilet na 2h przed meczem najlepiej żeby ktoś ci wcześniej kupił
Kowal!
Senior Member

Od: 12.2003

Stary 21.09.2008, 21:21
nie sądzę by było ciężko.
ale zobaczymy 1-2 dni przed meczem ile poszło mniej więcej biletów
Bati_NS_TSW
Senior Member

Od: 09.2007

Stary 21.09.2008, 21:49
Jednorazowe identyfikatory zostały już wycofane. Może być Ci potrzebny dokument tożsamości do okazania przy zakupie. Dobrze jest również znać swój pesel, tak na wszelki wypadek Z biletami to musisz szukać informacji tak jak wspomniał kowal, w późniejszym terminie. Nigdy nie wiadomo jak będzie z wejściówkami.
Pozdrawiam
Urodzony sam przeciw wielu, wytrwale dążę do celu.
!!TYLKO WISŁA!!
regan
Senior Member

Od: 05.2004

Stary 21.09.2008, 21:55
Davidbdg napisał(a):Wyświetl post
Planuję na trybunę E lub D.
Ta, Ty lepiej planuj na A. Raz w zyciu na meczu byłeś i pchasz się od razu na młyn Moze od razu na srodek D3, albo bedziesz kiełubase pod gniazdem wdupcał? Weź człowieku ogranij sie!!
Davidbdg
Junior Member

Stary 21.09.2008, 22:06
Nie byłem raz byłem kilka razy i zawsze w młynie (jak byłem był na c) wiem jak jest i jak jestem raz na rok to chcę podrzeć jape. Jak ktoś jest spoza Krakowa ma zakaz wejścia na młyn? Akurat nie jestem jakimś jednorazowym kibicem, znam wszystkie możliwe przyśpiewki Wiślackie więc nie widzę powodu żeby nie stać w młynie. A raczej nie jadę 700km pociągami żeby sobie zjeść kiełbaskę, żeby posiedzieć i tylko obejrzeć mecz na A to mogę to zrobić z szalikiem przed tv. Tyle.

Czyli jeśli bilet otrzymam pocztą do bdg, wejdę tylko na ten bilet i dowód osobisty ?
Ostatnio edytowane przez Davidbdg : 21.09.2008 o godz. 22:09.
Wislak_Dymek
100 ZŁOTYCH DŁUGU

Od: 08.2008

Stary 21.09.2008, 22:12
Bez problem wejdziesz na mecz , z biletami w kasach hm myślę ze ciężko będzie bo jest szansa przejść do fazy grupowej i to + Angole przyciągną więcej ludzi na trybuny niż FC Barcelona albo Lech Poznań .
Takie jest moje zdanie ale zobaczymy jak to wyjdzie , A co do tego zdania""Jak ktoś jest spoza Krakowa ma zakaz wejścia na młyn?''' To ja sam mieszkam 300km od Krakowa a mam karnet na D3 i jestem na każdym meczu + wyjazdy .
PS: Proszę o kontakt chłopaków z którymi tak fajnie bawiłem sie na wyjeździe w Londynie bo mam fotki dla was . pzdro
felipe
Senior Member

Od: 07.2005

Stary 21.09.2008, 22:13
Co się tak spinasz regan...?
Gościowi pewnie chodzi o trybune D/E z racji ceny - skoro będzie jechać z Bydgoszczy to liczy się każdy zaoszczędzony grosz w kieszeni...Nie umiesz normalnie wytłumaczyć?
regan
Senior Member

Od: 05.2004

Stary 22.09.2008, 00:52
dla mnie ktos kto jeździ raz na rok na mecz nie powinien byc na mlynie... ale nie mam zamiaru sie spierać
SpoXsteR
Senior Member

Od: 11.2005

Stary 22.09.2008, 00:56
Może jechać nawet z drugiego końca świata, mało kogo to obchodzi. Jeśli zamierza dopingować to śmiało na D. Jak nie to niech idzie na inny sektor, ewentualnie zostanie w domu
Ostatnio edytowane przez SpoXsteR : 22.09.2008 o godz. 00:58.
vip2008
Socios Wisła Kraków

Od: 03.2008

Stary 22.09.2008, 09:08
Wislak_Dymek napisał(a):Wyświetl post
Bez problem wejdziesz na mecz , z biletami w kasach hm myślę ze ciężko będzie bo jest szansa przejść do fazy grupowej i to + Angole przyciągną więcej ludzi na trybuny niż FC Barcelona albo Lech Poznań .
Takie jest moje zdanie ale zobaczymy jak to wyjdzie , A co do tego zdania""Jak ktoś jest spoza Krakowa ma zakaz wejścia na młyn?''' To ja sam mieszkam 300km od Krakowa a mam karnet na D3 i jestem na każdym meczu + wyjazdy .
PS: Proszę o kontakt chłopaków z którymi tak fajnie bawiłem sie na wyjeździe w Londynie bo mam fotki dla was . pzdro

ZAPOMNIAŁEŚ NAPISAĆ ŻE BAWIŁEŚ SIĘ W LONDYNIE ZA NIE SWOJE PIENIĄDZE TYLKO MOJE I JESZCZE JEDNEGO KOLEGI...CZEKAM AZ ZWRÓCISZ MI PIENIĄDZE KTÓRE CI PRZELAŁEM PRZED MECZEM Z LECHEM I DO TEJ PORY MI ICH NIE ZWRÓCIŁEŚ (105) TAKI JESTEŚ KOLEGA "PO SZALU"
JAK TO OKREŚLIŁEŚ JAK MÓWIŁEŚ ZE ZAKUPISZ NA PEWNO A PRAWDA JEST TAKA I SA OPRÓCZ MNIE INNE OSOBY POKRZYWDZONE KTORYCH OKRADŁEŚ!!! JESTEŚ KŁAMCĄ CAŁA SPRAWA JEST OPISANA W INNYM TEMACIE ...TO CO ZE CIE STRASZE ROZNYMI INSTYTUCJAMI...MAM DO TEGO PRAWO BO JAK NA RAZIE TO JESTES ZWYKLYM CHAMEM I ZŁODZIEJEM!!!! GOSC SOBIE ROBI JAJA Z WAS A POZNIEJ SCIEMNIA ZE KUPI BILET ITD PO CZYM W DNIU MECZU INFORMUJE ZE NIE DOJECHAL BO BUS UCIEKL A TAK NAPRAWDE TO SOBIE JEDZI DO LONDYNU ZA NIESWOJE PIENIADZE...BEDE PISAL DO TEJ PORY AZ NIE ODDASZ PIENIEDZY PSEUDO WISLAKU "PO SZALU"
vip2008
Socios Wisła Kraków

Stary 22.09.2008, 09:27
PAN WIŚLAK GROZI MI TERAZ NA PRIV ZE JEŻELI NIE USUNĘ TEGO PRAWDZIWEGO POSTU POWYŻSZEGO W CIĄGU 5 GODZIN NIE ZRWRÓCI PIENIĘDZY...JA GO POINFORMOWAŁEM ZE JEZELI ZWROCI WSZYSTKIM PIENIADZE TO WTEDY USUNE POSTY!!! GOSC EWIDENTIE KŁAMIE MOWI ZE JEDZIE PO BILETY KUPIOC TAKZE SOBIE A TERAZ OKAZUJE SIE ZE MA KARNET NIE WIERZCIE MU ..NA MOJA PROSBE O ZWROT PIENIADZY ODPISAŁ DZISIAJ ...

Dzisiaj, 09:14. Odp:
Wislak_Dymek vbmenu_register("postmenu_", true);
A mi to lataaaa jestes smiesznyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy a w Bialymstoku bylem swoja fura heheh

NIE BEDE TOLEROWAŁ ZEBY GOSC KTORY OKRESLA SIE JAKO WIERNY KIBIC WISŁY BEDZIE OKRADAŁ MNIE A POZNIEJ WYSMIEWAL MNIE I INNYCH...MOZE TE TELKSTY NA FORUM PUBLICZMYM POSKUTKUJA...
Wislak_Dymek
100 ZŁOTYCH DŁUGU

Stary 22.09.2008, 09:37
Weż wstaw resztę tego co napisałem a nie to co tylko chciałeś wstawić , normalni ludzie którzy mnie znają nie wierzą w to co piszesz i tyle a możesz sobie drukować i drukować szkoda forum zaśmiecać.
Jakim ty jesteś kibicem odpowiem ci żadnym bo jesteś fanem Barcelony innych dobrych drużyn tak jak pisałeś to jedziesz zobaczyć Lecha a nie Wisłe i idziesz na E bo nie chce ci sie śpiewać na D i taki z ciebie kibic Wisły .
Jesteś Niedzielny fan który wpierdala kiełbaskę i pije cole więc mnie nie pouczaj bo dużo ci brakuje do mnie jeszcze bardzo dużo .
vip2008
Socios Wisła Kraków

Stary 22.09.2008, 09:46
TAK JAK CHCESZ WSTAWIAM TWOJE PRIV Y DO MNIE..ZUPEŁNIE NIE PISZESZ NE TEMAT..NIECH TYLKO WEJDĄ NA FORUM OSOBY KTÓRE CIE ZNAJĄ TO NAPISZĄ CAŁA PRAWDĘ O TOBIE I O TWOICH SPOSOBACH OKRADANIA LUDZI...POCZEKAJMY ZOBACZYMY ...

Dzisiaj, 09:17. 55 Jesli nie usuniesz tych tekstow z forum o kasie zapomnij, jak znikna w przeciagu 5 godzin masz kase

Dzisiaj, 09:26. HUJAAAAAAAAAAAAAA
Wislak_Dymek Jakoś nikt inny nie pisze że coś mu ukradłem ? idz w****u a kasy ci nie oddam wcale i tylko wylacznie za te teksty.
oczerniles mnie i kasy nie zobaczysz , NIGDYYYY I PISZ SOBIE ILE CHCESZ JA USUWAM NICKA Z TEGO FORUM. tWOj blad a mialem ci wyslac kase w srode tak jak gadalismy przez telefon a ty zrobiles blad z pisaniem na forum bo teraz nawet jakj ci wysle kase to bede zlodziejem dalej wiec po co mam wysylac

ocencie sami kto tu jest winny a kto poszkodowany..mam nadzieje ze admin pan_premier właczy sie do dyskusi bo zgłaszalismy mu sprawe pod koniec ubieglego tygodnia
vip2008
Socios Wisła Kraków

Stary 22.09.2008, 09:51
nastepna priv od Wislak_Dymek 9.44 ..ile wiem to się dogadaliśmy i ja się tego trzymam , zdziwisz sie jak dostaniesz kasę a wtedy ci będzie bardzo głupio ojjj bardzo[/quote]

panie Damianie dostanę pieniądzę od PANA to Pana przeprosze na Forum publicznie..głupio mi nie będzie bo ukazuję całą Prawdę o Panu!!!nioe trzymasz sie tego bo raz piszesz ze kasę zwrócisz a następnie...ze h*** nie zwrocisz...od czwartku obiecujesz przelew i nic z tego.nie wierze CI
vip2008
Socios Wisła Kraków

Stary 22.09.2008, 09:59
Wislak_Dymek napisał(a):Wyświetl post
tak jak pisałeś to jedziesz zobaczyć Lecha a nie Wisłe i idziesz na E bo nie chce ci sie śpiewać na D i taki z ciebie kibic Wisły .
.
proszę wstaw tutaj moja wiadomość ze pisałem ze jadę oglądać Lecha nie Wisle...no proszę...bo jakos Ci nie wyszla ta ściema kłamco..pisałem ze wole na E akurat na ten mecz bo byłem z narzeczona i co miałem na D3 stac i dostawac ochrzan za Nia?wolałem oszczedzic skakania dziewczynie dlatego prosiłem Ci o zakup na E ale i tak w ostatecznosci bylem na D2 bo jak napisałes ze nie dojedziesz na mecz to udalo mi sie zakupic bilety przed meczem...piszesz nie prawde i okłamujesz wszystkich ze niedzielbny fan jestem wiesz co smieszne to jest co pisze ..
To JA cI NAPISZE ze twierdzisz ze jestes fanem "po szalu" a taki wislak jestes ze okradasz ludzi z pieniadzy i sobie piwo pijesz za nie sowje w londynie...taka jest PRAWDA!!!!
vip2008
Socios Wisła Kraków

Stary 22.09.2008, 10:09
Umówiłem się z P. Wislak_Dymek ze jak odda pieniadze dzisiaj do 12.00 to go publicznie przeproszę za "złodzieja" na forum tutaj i wiec dotrzymam słowa... jak narazie czekam na oddanie 105 zł..poczekam zobaczymy
pan_premier
Senior Member

Od: 01.2003

Stary 22.09.2008, 10:33
PrzemooTSW też czeka na oddanie pieniędzy jak i każdy kogo Wislak_Dymek oszukał a o tym nie wiemy.

dopóki nie zostaną uregulowane WSZYSTKIE ukradzione pieniądze sprawa nie będzie zamknięta.

A innym którzy proszą o zakupienie biletu przez kogoś obcego, przestrzegam rpzed robieniem teog na chybił trafił.
Ci kibice potrafią uczynić niesamowity kocioł rytmicznie uderzając nogami - informuje Wojciech Łobodziński, który grał na tym obiekcie z reprezentacją Polski.
Wislak_Dymek
100 ZŁOTYCH DŁUGU

Stary 22.09.2008, 11:57
Sprawa Uregulowana i zamknięta . I proszę mnie nie nazywać oszustem ani złodziejem bo nim nie jestem
vip2008
Socios Wisła Kraków

Stary 22.09.2008, 12:07
Otrzymałem pieniądze od Wiślak_Dymek.. 5 zł mniej ale otrzymałem .opłacało się pisanie na forum o tym problemie..Dziękuje za pomoc wszystkim i życzę wszystkim aby nie dali się nabrać już temu Panu bo ja juz nigdy nie poprosze gho o zakup biletu.Gdybym nie rozgłaszam tej sprawy zapewne nigdy bym nie dostał kasy...Kazał mi usunąć wszystkie posty które napisałem pod jkego adresem...ale tą dyzyzje kieruje już do Moda ,On zadecyduje i jesli bedzie uwazał ze sprawa zamknieta usunie wypowiedzi
Wislak_Dymek
100 ZŁOTYCH DŁUGU

Stary 22.09.2008, 12:21
Kasę byś dostał nawet jakbyś nie napisał poprostu wyszło tak a miało wyjść inaczej nawet jeszcze mam te 2 bilety które tobie kupiłem jeszcze raz PRZEPRASZAM ale ten problem nie wyszedl z moiej winy
gris
Senior Member

Od: 04.2008

Stary 22.09.2008, 12:28
Lepiej nie usuwać tych postów a nawet stworzyć jakąś czarną listę z tym kolesiem na pierwszym miejscu. Taka sprawa powinna być załatwiona od ręki poza publicznym forum, a nie że dopiero po wymianie zdań na forum poczuł się do oddania kasy. Nie zapomnijmy jeszcze o innych osobach, bo nie wiadomo czy również im oddał dług.
Wislak_Dymek
100 ZŁOTYCH DŁUGU

Stary 22.09.2008, 12:34
Kolego wyżej nie znasz sprawy więc nie wypisuj bzdur OK? To jest nasza prywatna sprawa a ty zajmij sie swoim podwórkiem .
Sprawa skończona nie ma innych osób żadnych , Po prostu wyglądało to tak że kolega vip i przemoTSW zgłosili sie do mnie żebym zakupił im bilety co uczyniłem .( Jako dowód posiadam bilety )
W dniu meczu wyszedłem sobie na busa który odjechał sporo wcześniej więc napisałem chłopakom że nie dojadę na mecz a kasę im oddam i że ich przepraszam .
Potem kolega VIP dzwonił do mnie i ustaliliśmy że oddam mu kasę jak wrócę z Londynu co uczyniłem , a kolega PrzemoTSW do dziś sie nie odezwał a nie mam mu jak odesłać kasy bo nie podał mi żadnego numeru konta ani adresu ale obiecuje że jak tylko poda to mu też odeśle bo nie jestem oszustem porostu źle wyszło . pozdro i przepraszam kolegów po szalu.
Aha i nie ma żadnych innych osób więc daruj sobie te tekstyyyyyy

Właśnie odezwał sie kolega PrzemoTSW i umówiliśmy sie z nim w Sobotę przed meczem z Arką Gdynia że zakończymy tą przykrą sprawę , więc jeszcze raz przepraszam osoby które miały problem przez moją nie skromną osobę .
Ostatnio edytowane przez wolfy : 22.09.2008 o godz. 15:33.
Eastsiders
Junior Member

Stary 23.09.2008, 00:04. Dymek- Wiślak
Z czystego obowiązku.

"Kolega" Dymek Wiślak to zwykły przerzut, któremu w dupie poprzewracało się całkiem.
Nie ma tu miejsca na żadną zazdrość, żal, czy cokolwiek, bo kto obcował choć chwilkę z tym człowiekiem, zdaje sobie sprawę, że każdej ekipie na rękę jest nie mieć go w szeregach, bo i po co?

"Kolega" Dymek-Wiślak, któremu zarzucacie to, że nie oddał pieniędzy, swego czasu piał publicznie o swej miłości do Górnika Łęczna i w swoim rodzinnym Kurowie (Trasa Lublin - Warszawa) zakładać chciał FC Górnika Łęczna.
Jednak z czasem chyba mu nieco przeszło i "zakochał" się w Wiśle, co udowadnia pisaniem o FC, który w perspektywie widzi.
Zróbcie sobie z nim co uważacie za stosowne, Wasza sprawa.
"Kolego" Dymek. W imieniu ludzi naprawdę sercem związanych z Górnikiem, zalecam, byś więcej na meczu się nie pojawił, bo Twoja ksywa wejdzie w życie i dupsko Cie zapiecze.

Bez pozdrowień, na dowód zdjęcia:

Dymek Wiślak:

Dymek Górnik:

Wislak_Dymek
100 ZŁOTYCH DŁUGU

Stary 23.09.2008, 00:21
NO KOMENT sprawe wyjaśnie na prv
juras_NH
Senior Member

Od: 07.2008

Stary 23.09.2008, 00:49
mi też sie zdarzało chodzic na mecze Chełmianki Chełm a nawet być piłkarzem tej że drużyny(jestem z Chełma)zdarzyło się nawet że byłem na meczy Łęcznej albo Motoru(z czystej ciekawosci; ojciec mnie zabrał)!!a od 8 roku życia jestem za Wisełką i co też mam być na straconej pozycji
a co do kasy to faktycznie tak oo nie powino być tego incydentu moze faktycznie cos mu zle poszlo ktoż to wie ale kase oddał...nie stawiajcie wszytkich ludzi na tej samej pozycji...
Powód: :)
Ostatnio edytowane przez juras_NH : 23.09.2008 o godz. 00:55.
Poszliśmy za głosem serca, wybierając to co dla nas istotne!! Nie jak większość na wschodzie - to co było modne!!!! KRESY WSCHODNIE!!!!
Wislak_Dymek
100 ZŁOTYCH DŁUGU

Stary 23.09.2008, 01:02
Na mecze chodzi tylko z czystej ciekawości
SpoXsteR
Senior Member

Od: 11.2005

Stary 23.09.2008, 01:03
Juras normalny Ty jesteś?
Koleś na Wisłę chodzi a pózniej idzie na Łęczną no ****a mać.

A na tych meczach dopingowałeś Motor ? a tydzień pózniej Wisłę, tak?

Kibic? Wisły, a ten na Motor chodzi.

może cie ojciec wezmie z czystej ciekawośći na Cracovię, co? wkońcu to bez róznicy.

A ty Wiślak Dymek lepiej odejdz w spokoju...
Ostatnio edytowane przez SpoXsteR : 23.09.2008 o godz. 01:07.
Bóg Trybun (objawion)
Socios Wisła Kraków

Od: 11.2007

Stary 23.09.2008, 01:12
juras, dymek - szczerze to walą mnie zawiłości finansowe, nie będę się bawił w czyjeś sumienie. To, co mnie serdecznie w****ia to lansiarskie podejście: wystarczy popatrzeć na wasze awatary. SSA. No to ssijta dalej zamiast przeczytać coś o historii Wisły.

Naprawdę, kilometry nie tłumaczą ignorancji. Jasne, jestem tubylcem to mi łatwiej. A my naróbmy sobie 100 jednoosobowych efce i będzie git. A bilety niech krążą na necie.
Powód: późnooo
Ostatnio edytowane przez Bóg Trybun (objawion) : 23.09.2008 o godz. 01:18.
Wislak_Dymek
100 ZŁOTYCH DŁUGU

Stary 23.09.2008, 01:17
Ja historie Wisły znam doskonale i pierwszy mecz na którym byłem to był mecz Wisła-Legia na Reymonta a było to 10 lat temu

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Jak? Gdzie? Kiedy?

Zamknięty temat
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów