The White Star Division - Wisła Kraków

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło

Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Reklama
Zakłady na Wisłę? Legalni bukmacherzy w Polsce - ranking i recenzje
Odpowiedź

Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
Lemoniadowy Joe
Socios Wisła Kraków

Od: 12.2002

Ignoruj użytkownika Pomoc
Stary 20.06.2008, 08:43
cytat z artykułu GW
"A zatem w Kielcach bez większego żalu pożegnano by mającego jeden z najwyższych kontraktów w zespole Krzysztofa Gajtkowskiego (cena wywoławcza 300 tysięcy euro), a także Wojciecha Kowalewskiego (400 tys. euro), Marcina Kaczmarka (300 tys. euro), Hernaniego (400 tys. euro) i Roberta Bednarka (200 tys. euro"
"Inaczej należy traktować zawodników, którzy wcześniej już sami zapowiedzieli chęć opuszczenia kieleckiego klubu: Macieja Mielcarza, Radosława Cierzniaka i Grzegorza Bonina."

z tego zestawu wartymi rozważenia tylko Hernani i Kowalewski

P.S, napisał(a):Wyświetl post
Transfery to jednak nie wszystko we współpracy obu klubów. Lazio podzieli się z Wisłą swoją wiedzą na temat utalentowanych zawodników grających w Europie i poza jej granicami.
o to by było dobre jeżeli mają dobry skauting i dadzą nam od czasu do czasu cynk na dobrego grajka oczywiście takiego na którego finansowo nas stać to możemy im Dudkę trochę taniej puścić
Ostatnio edytowane przez Lemoniadowy Joe : 20.06.2008 o godz. 09:10.
Odpowiedz cytując
Brozinhio
Banita

Od: 03.2008

Stary 20.06.2008, 08:56
Kowalewski Hernani i Bonin za takie pieniądze powinni być sprowadzeni na pewno!!
Odpowiedz cytując
sergio
Senior Member

Od: 03.2007

Stary 20.06.2008, 09:04
Pablo84 napisał(a):Wyświetl post
W Polsce nie znajdziemy piłkarza, który okaże się wzmocnieniem naszego składu.Prawda jest taka, że trzeba poszukać za granicą.

Dajmy czas Bednarzowi.Wisła Kraków, to klub ponad miarę- czy tego ktoś chce, czy nie, więc i piłkarze musza być trochę "inni".
Ludzie!My wygraliśmy w lidze z 14 pkt przewagą!!!Kogo wy z ligi chcecie ściągac do Wisły!!!!?Po co?, byle by coś było?
Czy Ty Paweł uwazasz naprawde ze w polskich ligach nie znajdziesz nikogo lepszego

od nie mówie w wiekszosci ale kilka zawodników w Wiśle? No nie żartuj!

Chyba że myslisz że Bednarz sprowadzi do Wisły 5 piłkarzy nieprzecietnych
i bedziemy walic do Ligi Mistrzów głównym wejsciem!?
Ostatnio edytowane przez sergio : 20.06.2008 o godz. 09:29.
TYLKO WISŁA!
Odpowiedz cytując
carpenter
Senior Member

Od: 02.2006

Stary 20.06.2008, 09:36
Jak dla mnie to z Korony bezwarunkowo nalezaloby wyciagnac Kowalewskiego i Bonina, jako zrodlo motywacji dla Lobodzinskiego.Gdyby jeszcze udalo pozyskac sie Bartczaka i Gargule to bylbym naprawde usatysfakcjonowany
Odpowiedz cytując
Pablo84
Senior Member

Od: 03.2004

Stary 20.06.2008, 09:38
Sergio

Ja jestem prostym człowiekiem, z prostym myśleniem.
Skoro nie kupilismy z polskiej ligi nikogo, to znaczy, że zwyczajnie się nimi nie interesujemy, lub są za drodzy jak na swoje umiejętności.Myślę, że Bednarz doskonale sobie z tego zdaje sprawę, i zamiast np hrabiego Iwanskiego, rozmawia z wielkimi klubami Europy w celu kupienia lub wypożyczenia któregoś z ich talentów- niekoniecznie grającego w I czy II składzie.
Sytuację transferową rozważamy pod kontem walki o Europejskie Puchary, więc i klasa zawodników musi być europejska - wiadomo, w miarę możliwości.

W tamtej przerwie , wszyscy klaskaliśmy uszami, bo sprowadzono Matusiaka, który miał tu błyszczeć, sprowadzono Łobodzińskiego, który dostał 330 tys Euro rocznie.Wielkie nazwiska, a jak grają?
Wybacz, ale po tym Euro jakoś nie mam zaufania do polskich kopaczy.

Jak zniszczyć Państwo wg Sun Tzu(„Sztuka wojny”):
http://wolnemedia.net/polityka/instr...korzyc-narody/
Odpowiedz cytując
Lemoniadowy Joe
Socios Wisła Kraków

Stary 20.06.2008, 09:40
carpenter napisał(a):Wyświetl post
Jak dla mnie to z Korony bezwarunkowo nalezaloby wyciagnac Kowalewskiego i Bonina, jako zrodlo motywacji dla Lobodzinskiego.Gdyby jeszcze udalo pozyskac sie Bartczaka i Gargule to bylbym naprawde usatysfakcjonowany
wolałbym jednak aby do drugiej linii przyszli dużo lepsi gracze niż Bonin ewentualnie młodsi i bardziej utalentowani to że Wisła będzie miała Łobodzińskiego i Bonina to wcale nie znaczy że będziemy mocniejsi tylko tyle że będzie kolejny gracz z wysokim kontraktem, szkoda kasy
Odpowiedz cytując
sergio
Senior Member

Od: 03.2007

Stary 20.06.2008, 09:57
Pablo84 napisał(a):Wyświetl post
Sergio

Ja jestem prostym człowiekiem, z prostym myśleniem.
Skoro nie kupilismy z polskiej ligi nikogo, to znaczy, że zwyczajnie się nimi nie interesujemy, lub są za drodzy jak na swoje umiejętności.Myślę, że Bednarz doskonale sobie z tego zdaje sprawę, i zamiast np hrabiego Iwanskiego, rozmawia z wielkimi klubami Europy w celu kupienia lub wypożyczenia któregoś z ich talentów- niekoniecznie grającego w I czy II składzie.
Sytuację transferową rozważamy pod kontem walki o Europejskie Puchary, więc i klasa zawodników musi być europejska - wiadomo, w miarę możliwości.

W tamtej przerwie , wszyscy klaskaliśmy uszami, bo sprowadzono Matusiaka, który miał tu błyszczeć, sprowadzono Łobodzińskiego, który dostał 330 tys Euro rocznie.Wielkie nazwiska, a jak grają?
Wybacz, ale po tym Euro jakoś nie mam zaufania do polskich kopaczy.

To że sie nie interseuje zawodnikami z polskiej ligi mysle ze to jest jego bład.
Myślisz że gracz grajacy w 3 składzie druzyny w zachodu Europy bedzie sie nadawac do Wisły
skoro bic sie mamy o Lige Mistrzów?
To ze zawodnik gra w klubie europejskim nieodzwierciedla jego przydatnosci do zespołu
(klimat kraj bariera jezykowa)
Ja tam sie nie cieszyłem z Matusiaka i Łobodzińskiego wrecz przeciwnie wiedziałem,
że do stylu gry Wisły sie nie nadaja!
A na koniec mysle ze na zaufanie trzeba zapracowac na boisku nie powiodło sie tym razem
moze doczekamy sie kiedyś albo nasi potomkowie że bedziemy Mistrzem Europy

pozdrawiam
Ostatnio edytowane przez sergio : 20.06.2008 o godz. 09:59.
TYLKO WISŁA!
Odpowiedz cytując
Piotrek87
Senior Member

Od: 06.2008

Stary 20.06.2008, 10:43
Moim zdaniem do transferów należy podejść spokojnie.
1. sprawa Iwańskiego- mamy Jirsaka na ofensywnego i przypadku kupienia Iwańskiego ktoś z tej dwójki siedział by na ławce (bo drugim pomocnikiem będzie Soboleski lub Cantoro) ale z drugiej strony szeroka ławka rez. by się przydała. Także to, że Iwański nie przyjdzie oceniam z mieszanymi uczuciami 50/50
2. Lewandowski. Tak po prawdzie nie ma gwarancji, że ten chłopak zrobi karierę w I lidze, bo w końcu ile królów strzelców II ligi zrobiło karierę w I?
3. np.Arboleda- bardzo dobry obrońca ale cóż z tego jak nie grał praktycznie z pól roku ponad, jego forma może być podobna do formy Matusiaka. także co on będzie warty w Lechu to się okaże

oczywiście należy wzmocnić skład ale po doświadczeniu ze sprowadzeniem Matusiaka i Łobodzińskiego, którzy byli bez formy trzeba wyjść z założenia, że nazwisk nie grają.
szkoda, że nasz klub nie poszukuję młodych zdolnych piłkarzy bo myślę że w samej Małopolsce można by wyciągnąć za grosze młodych piłkarzy pokroju np. Błaszczykowskiego czy Janczyka.
Odpowiedz cytując
buczo1985
Senior Member

Stary 20.06.2008, 11:15
Gdybym był Bednarzem....to wziąłbym się do roboty!!
juz mi sie znudziła ta cisza...chcemy swieżej krwi!!
What's new?

Odpowiedz cytując
Pablo84
Senior Member

Stary 20.06.2008, 13:56
sergio napisał(a):Wyświetl post
To że sie nie interseuje zawodnikami z polskiej ligi mysle ze to jest jego bład.
Myślisz że gracz grajacy w 3 składzie druzyny w zachodu Europy bedzie sie nadawac do Wisły
skoro bic sie mamy o Lige Mistrzów?
To ze zawodnik gra w klubie europejskim nieodzwierciedla jego przydatnosci do zespołu
(klimat kraj bariera jezykowa)
Ja tam sie nie cieszyłem z Matusiaka i Łobodzińskiego wrecz przeciwnie wiedziałem,
że do stylu gry Wisły sie nie nadaja!
A na koniec mysle ze na zaufanie trzeba zapracowac na boisku nie powiodło sie tym razem
moze doczekamy sie kiedyś albo nasi potomkowie że bedziemy Mistrzem Europy

pozdrawiam
Mi się wydaje, że to napewno nie chodzi o III lige.Bardziej drugą, lub koncówka I jakiej dobrej zachodnioeuropejskiej ligi

Jak zniszczyć Państwo wg Sun Tzu(„Sztuka wojny”):
http://wolnemedia.net/polityka/instr...korzyc-narody/
Odpowiedz cytując
RiCo_TSW
Senior Member

Od: 12.2007

Stary 20.06.2008, 19:05
Piotrek87 napisał(a):Wyświetl post
Moim zdaniem do transferów należy podejść spokojnie.
1. sprawa Iwańskiego- mamy Jirsaka na ofensywnego i przypadku kupienia Iwańskiego ktoś z tej dwójki siedział by na ławce (bo drugim pomocnikiem będzie Soboleski lub Cantoro) ale z drugiej strony szeroka ławka rez. by się przydała. Także to, że Iwański nie przyjdzie oceniam z mieszanymi uczuciami 50/50
2. Lewandowski. Tak po prawdzie nie ma gwarancji, że ten chłopak zrobi karierę w I lidze, bo w końcu ile królów strzelców II ligi zrobiło karierę w I?
3. np.Arboleda- bardzo dobry obrońca ale cóż z tego jak nie grał praktycznie z pól roku ponad, jego forma może być podobna do formy Matusiaka. także co on będzie warty w Lechu to się okaże

oczywiście należy wzmocnić skład ale po doświadczeniu ze sprowadzeniem Matusiaka i Łobodzińskiego, którzy byli bez formy trzeba wyjść z założenia, że nazwisk nie grają.
szkoda, że nasz klub nie poszukuję młodych zdolnych piłkarzy bo myślę że w samej Małopolsce można by wyciągnąć za grosze młodych piłkarzy pokroju np. Błaszczykowskiego czy Janczyka.
W sumie to dobrze że poszedł do Lecha w Wiśle mogło być z nim podobnie co z Ćwielongiem.A co do Iwańskiego to środkowych pomocników mamy to nie potrzebny nam następny.I pasowało by kogoś kupić za pieniądze za Dudkę bo wierzę że wreszcie odejdzie i przestanie nadawać.
Odpowiedz cytując
Lemoniadowy Joe
Socios Wisła Kraków

Stary 20.06.2008, 19:09
RiCo_TSW napisał(a):Wyświetl post
W sumie to dobrze że poszedł do Lecha w Wiśle mogło być z nim podobnie co z Ćwielongiem.A co do Iwańskiego to środkowych pomocników mamy to nie potrzebny nam następny.I pasowało by kogoś kupić za pieniądze za Dudkę bo wierzę że wreszcie odejdzie i przestanie nadawać.
a co jest z Cwielongiem nie tak?

jeśli faktyczni jak podał P.S. kosztował 1,3 mln zł i dostał 200 tys zł kontraktu to jednak szkoda że nie przyszedł do nas
Odpowiedz cytując
RiCo_TSW
Senior Member

Od: 12.2007

Stary 20.06.2008, 19:51
Lemoniadowy Joe napisał(a):Wyświetl post
a co jest z Cwielongiem nie tak?

jeśli faktyczni jak podał P.S. kosztował 1,3 mln zł i dostał 200 tys zł kontraktu to jednak szkoda że nie przyszedł do nas
Był wyróżniającą sie postacią w Ruchu a jak przyszedł do Wisły to za dużo szans nie dostawał.
Odpowiedz cytując
bearex
Senior Member

Od: 11.2007

Stary 22.06.2008, 09:19
http://www.tsw.com.pl/index.php?dzial=news&id=3133

ciekawe co o tym mysleć!?
Odpowiedz cytując
Ogryzek
Senior Member

Skąd: Pod koniec VIII wieku powstało państwo Wiślan. Stolicą Wiślan jest Kraków

Stary 22.06.2008, 09:36
bearex napisał(a):Wyświetl post

Cóż - liczą się fakty a nie domysły... trzeba czekać
Odpowiedz cytując
Kaspersky
Banita

Stary 22.06.2008, 09:55
Pawłowski byłby najlepszy z Polski i Hernani(są w naszym zasięgu). Co do tego to jestem spokojny, moim zdaniem byliby wzmocnieniem podobnie jak Kowalewski. A reszta? nie wiem szczerze...
Wolał sprzedać Kokoszkę i kupić Hernaniego, chociaż Kokoszka jest bardziej uniwersalny. Ale jak nie chce zostać to wymiana Kokoszka- Hernani wyszłaby nam na dobre. Bo Hernani uważam że będzie ogolnie lepszym stoperem niż Kokoszka.

Uważam że to by były bardzo fajne transfery, a do tego jeszcze prawy obrońca i wysoki napastnik. Napastnika chciałbym starszego typu Dosek. Bo moim zdaniem taki wysoki napastnik bardzo by nam się przydał przede wszystkim na końcowkę. A w tym wieku nie byłoby już nacisku że musi grać w 1 składzie bo się musi rozwijać. A obroncę prawego w wieku Bartczaka. Uważam że po takich wzmocnieniach mielibyśmy bardzo przyszłościową, szeroką i wyrownaną kadrę.

Kowalewski
Hernani
Pawłowski
wysoki starszy napastnik
obrońca prawy poniżej 24 lat

Moim zdaniem nie ma sensu kupować Garguły bo po prostu w składzie są lepsi. Zauważcie kto grał u Leo. Leo chciał też Cantoro, pewny skład miał też Sobol. Jirsak też bardzo dobry. A Zienczuk jest typowym lewym pomocnikiem w przeciwienstwie do Garguly. A jest jeszcze Boguski ktory moim zdaniem jako ten wysunięty pomocnik jest lepszy od Garguły.
Pawłowski Zieńczuk Łobodzińsk Boguskii i tę 4 rotować. Byłoby bardzo fajnie.

To samo z obroną. Cleber Głowa Hernani to stoperzy podobnej klasy, a Hernani ma przede wszystkim fizyczne warunki i wiek żeby być najlepszym z całej 3.
Kowalewski Pawełek świetna rywalizacja.

Chyba że np. Bełchatow chciałby w rozliczeniu np. Gołsosia i kogoś jeszcze. Może Ćwielonga? na ktorego mieli kiedyś chrapkę. Wtedy można by jeszcze dorzucić trochę Euro. GKS wcale nie ma teraz silnego składu więc kto wie czy Janas w perspektywie niemal pewnego odejścia Garguły nie poszedłby na taką wymianę.
Np. Wrobel też ma od nich odejść. Może chcieliby Gołosia na prawe i Cwielonga na lewe a dali nam Gargułę.

Bednarz kombinuje a lepszych niż Pawłowski Hernani Kowalewski nie znajdzie za taką cenę. Wygląda mi to raczej na działanie pozorujące. Jakich to piłkarzy nie sprowadziliśmy, a potem się okaże że wzmocnienia to takie jak Diaz, ktory owszem może grać dobrze ale będzie dobre mecze przeplatał beznadziejnymi. A ta 3 ma już ustabilizowaną formę i jest gwarancją pewnego poziomu. I jest gwarancją że rywalizacja w drużynie bardzo wzrośnie bo są to piłkarze tak naprawdę do 1 składu, a napewno nie gorsi niż mamy.

Tak apropo Siemak pokazał że w wieku 32 lat można być jednym z najlepszych i najbardziej wybieganych piłkarzy. Dlatego myślę że Sobol jeszcze 2 może pograć tak jak Siemak i nie warto go sprzedawać.

Przy okazji CO TEN BEDNARZ WYPRAWIA. Nie ściagamy piłkarzy ktorych mamy u siebie za bardzo przystępną cenę tylko jakiś wynalazkow. Akurat u siebie mamy teraz piłkarzy co by byli wzmocnieniem kadry za godziwe pieniądze. A potem będzie tłumaczenie że za drodzy i nie przyszli. Niech mi Bednarz pokaże tę swoją listę z Bałkanow i założę się że nie ma na niej lepszych piłkarzy niż ta 3 a jeszcze do tego są drozsi. Wydaje mi się że jego działania to przerost formy(duże wydatki) nad treścią. Jego działania tak jak powiedziałem to jedna wielka mistyfikacja. Chce pokazać jaki to z niego menadżer, że nie ściąga piłkarzy znanych tylko ukryte talenty. A tak naprawdę to kichę a nie piłkarzy do 1 składu ściągnie. Będą nieprzydatni ale Bednarz będzie się czuł spełniony bo to "jego wynalazki".

Gdyby Hernani miał polske obywatelstwo jestem pewien że grałby u Leo bo jest lepszym stoperem niż Kokoszka.
Jak ja bym chciał porozmawiać z tym całym Bednarzem i zapytać go dlaczego takiego perspektywicznego stopera jak HErnani nie ściągnął za to 400-500 tys Euro. Jeżeli zapłacił za Jirsaka 700tys to przecież można powiedzieć że Hernani jest w jego wieku a jest może nawet bardziej utalentowany w relacji do pozycji na boisku. A przecież na nadmiar stoperow nie narzekamy.

Za dobrych czasow Korony Hernani był zawsze jednym z najlepszych na boisku w meczach z Wisłą.
Ostatnio edytowane przez Kaspersky : 22.06.2008 o godz. 10:47.
Odpowiedz cytując
Styk83
Senior Member

Stary 22.06.2008, 10:48
Z Belchatowa to by mozna Nowaka wyciagnac,tyle ze pewnie oni go nie puszcza.
Odpowiedz cytując
Waldi69
Senior Member

Od: 09.2007

Stary 22.06.2008, 10:50
Co do Hernaniego to bym był za, ale jeśli miałbym wybór między Basta a Pawłowski to zdecydowane wybrałbym Serba, chociaż jest po ciężkiej kontuzji...Pawłowski może być trudny do wyjęcia, bo to obecniene najwarościwszy zawodnik Zagłębia. Wiadomo że będą musieli go sprzedac, ale obawiam się że mogą się zlecieć sępy z zachodu lub wschodu(Rosja, Ukraina) dla których zapłacenie 500 czy 700 tys.E to jak splunąć.
Co my kibice możemy zrobić, czekać i wierzyć że zarząd tym razem nie zawiedzie...
Jacek do roboty!!!!
Odpowiedz cytując
Kaspersky
Banita

Stary 22.06.2008, 10:58
Waldi69 napisał(a):Wyświetl post
Co do Hernaniego to bym był za, ale jeśli miałbym wybór między Basta a Pawłowski to zdecydowane wybrałbym Serba, chociaż jest po ciężkiej kontuzji...Pawłowski może być trudny do wyjęcia, bo to obecniene najwarościwszy zawodnik Zagłębia. Wiadomo że będą musieli go sprzedac, ale obawiam się że mogą się zlecieć sępy z zachodu lub wschodu(Rosja, Ukraina) dla których zapłacenie 500 czy 700 tys.E to jak splunąć.
Co my kibice możemy zrobić, czekać i wierzyć że zarząd tym razem nie zawiedzie...
Jacek do roboty!!!!
Coś ty przecież Pawłowski nie będzie grał w 2 lidze. Sądzę że 700-800 tys Euro załatwiłoby sprawę, a chyba warto tyle za niego wydać.

Co do Basty to rozmawiałem z Chorwatami z NK Varteks przy okazji naszego rzekomego zainteresowania Brezovcem. Sprzeczaliśmy się co do ceny i przyszedł jakiś gość ze Zvezdy na forum i powiedział że za 2 mln Euro to możemy mieć Bastę(raczej nie kantował bo to była zwykła merytoryczna dyskusja). Więc cena za Bastę jest wysoka ludzie. Może takie Udinese może wymusić niższą cenę poprzez przkonanie piłkarza ale nie my. Więc naprawdę nie wierzcie w tego Bastę bo przypominam że Zvezda to bogaty klub, wystarczy żebyście sobie przypomniejli jakich mieli trenerow i że za Broznowickiego zapłacili 1 mln Euro!

Z Bałkanow to możemy sprowadzić ale maksimu takiego Brezovca, ktory nie grał ani razu w reprze jest z klubu z ogona tabeli. Ale i za niego Chorwaci NAPRAWDĘ sobie liczą. Nie myślcie że to będą jakieś gwiazdy bo naprawdę Bałkańcy się bardzo CENIĄ! Tak jak Lech z Czarnogory czy z Bośni czy z Macedonii to możemy sprowadzić. Ale też za nie małą cenę. Jeszcze Czesi mogą być w naszym zasięgu finansowym, a przede wszystkim jest blisko i dla nich to niewielka zmiana klimatu.

Przypomnę ile aklimatyzował się Nikola a przecież też kosztował 400tys Euro! I to parę lat temu kiedy u jugoli był kryzys finansowy po wojnach bałkańskich.

Cena za Bastę waha sie raczej w granicach 1,5 mln Euro więc nie łudzcie się bo przecież jeszcze nigdy tyle nie zapłaciliśmy i nie sądzę żebyśmy w tym oikienku to zrobili. Szczytem naszych możliwości finansowych jest raczej 800tys EUro i to stromym szczytem.

Naszym szczytem możliwości są Pawłowski czy Hernani(bo za stopera też nigdy więcej niż 500tys nie zapłacimy). Ale jak widać Bednarz robi wszystko żeby ich nie sprowadzić.
Natomiast świetnym interesem byłby mimo wszystko wymienienie na kogoś Gołosia i Ćwielonga, bo moim skromnym zdaniem mają małe szanse na grę u nas, a myślę że zainteresowanie by mogłoby być właśnie chociażby z Bełchatowa. Ćwielong może być kiedyś niezły, ale czy mamy czas żeby lokować 1mln złotych w nim jeszcze przez 2-3 lata?

A co do Nowaka? U nas by nie grał bo są lepsi a przecież ma 1,77 cm wzrostu więc po co nam napastnik o takim wzroście? Nie jest to jakiś wybitny piłkarz, a liczą też za niego nie mało.

Jeżeli GKS byłby zainteresowany wymianą to cenę o jakieś 400-500tys Euro by się dało zbić. Może warto by było podpytać bo ta 2 piłkarzy raczej dla GKSu byłaby w obecnej chwili wzmocnieniem gdyż ich skrzydła się totalnie rozsypują. My też byśmy trochę ograniczyli ławkę rezerwowych bo jeżeli myślimy o dobrej grze w pucharach to ci piłkarze nawet na ławkę rezerwowych się nie nadają obecnie. Po co nam jakaś pozorowana konkurencja z niemałymi kontraktami. To będzie tylko psuło atmosferę w drużynie.

A może Kokoszka chciałby do GKS bo przecież jak mu tak zależy na grze regularnej to by był chyba klub jego marzeń Kokoszce chodzi o Kasę i o nic więcej. Dobrze wie że jak nie będzie grał to będzie u nas zarabiał grosze. Dlatego tak się pcha do Torino(bo tam nawet na ławce ktora go czeka będzie miał kasę). Niech idzie do Bełchatowa za Gargułę. Tam będzie miał pewne miejsce w 11. Wypromuje się GKS trochę zarobi i wszyscy będą szczęśliwi. Łącznie z nami.

Mamy w drużynie 3 piłkarzy co sądzę że mogliby rozważyć taki klub jak GKS i może warto włączyć ich w transakcję bo u nas nie chcą grać i tyle. Więc skoro nie ma z nich pożytku a oni sami nie wierzą że będą szczęśliwi w Wiśle to po co ich trzymać na ławce.

Kokoszka jest wart miej więcej tyle co Garguła... więc ja bym nie czekał tylko składał ofertę właściwie Kokoszka będzie pod ścianą jeżeli się okaże że mamy racje co do websterowania.
Ostatnio edytowane przez Kaspersky : 22.06.2008 o godz. 11:31.
Odpowiedz cytując
Coolpick
Senior Member

Od: 10.2007

Stary 22.06.2008, 11:33
Kaspersky napisał(a):Wyświetl post
...
Wez sie czlowieku opanuj, bo co 2 post nalezy do Ciebie, a powtarzasz caly czas to samo. Przenies sie do tematu 'Gdybym byl Bednarzem...' i tam sobie napisz co bys powiedzial Bednarzowi, jakbys sie z nim spotkal. Zal...
Sry za offtopa

EDIT:
nie moglem sie powstrzymac. 2 cytaty z 2 Twoich postow
Moim zdaniem nie ma sensu kupować Garguły bo po prostu w składzie są lepsi.
Kokoszka jest wart miej więcej tyle co Garguła... więc ja bym nie czekał tylko składał ofertę
Ostatnio edytowane przez Coolpick : 22.06.2008 o godz. 11:35.
Odpowiedz cytując
wojtole14
Senior Member

Stary 22.06.2008, 11:40
bearex napisał(a):Wyświetl post

hmmm Kubicki = były trener Górnika Łęczna, Legii Warszawa na Bałkanach
Bronowicki = były piłkarz Górnika Łęczna, Legii Warszawa na Bałkanach
czyli Kubicki = Bronowicki ;D

Odpowiedz cytując
BRTS39
Senior Member

Od: 05.2008

Stary 22.06.2008, 11:49
sluchajcie pwoiedzcie mi tylko dlaczego najlepsze poslkie kluby nie sciagjal pilkarzy z ligi brazylijskiej albo argentynskiej tak jak to robia dynamo k szachtar i kluby z moskwy oni n apewno podwyzyli by poziom za drodzy sa ja cos w to nie moge uwierzyc ze nie stac nas na pilkarzy wyrozniajacych sie w 2, 1 , lidze brazylijskiej pewnie sie myle i sa za drodzy a wy co o tym myslicie
Odpowiedz cytując
Styk83
Senior Member

Stary 22.06.2008, 11:53
BRTS39 napisał(a):Wyświetl post
sluchajcie pwoiedzcie mi tylko dlaczego najlepsze poslkie kluby nie sciagjal pilkarzy z ligi brazylijskiej albo argentynskiej tak jak to robia dynamo k szachtar i kluby z moskwy oni n apewno podwyzyli by poziom za drodzy sa ja cos w to nie moge uwierzyc ze nie stac nas na pilkarzy wyrozniajacych sie w 2, 1 , lidze brazylijskiej pewnie sie myle i sa za drodzy a wy co o tym myslicie

1 Trzeba miec skautow
2 Trzeba miec pieniadze na transfer powyzej 1 mil Euro min ktory zwroci sie w przyszlosci jak nasi dobrze kogos wyszukaja
3 Tamtejsze rynki sa lepiej przetrzepane niz najtansza tirowka

Nawet srednio wyrozniajacy sie zawodnicy mogli by byc wzmocnieniam ale musieli bysmy miec ludzi ktorzy ich wyszukaja i nie sprowadza 'zlomu'
Ostatnio edytowane przez Styk83 : 22.06.2008 o godz. 11:56.
Odpowiedz cytując
wojtole14
Senior Member

Stary 22.06.2008, 11:53
Tacy piłkarze w Polsce to ogromne zagadki bo nigdy nie wiadomo czy się zaaklimatyzują. Lepiej nie powielać błędu Pogoni Szczecin.

Odpowiedz cytując
Kaspersky
Banita

Stary 22.06.2008, 12:02
Może Zvezda nie ma stoperow i chce Kokoszkę w rozliczeniu za Bastę Znajdzmy jakiś fajny klub Adasiowi bo gość naprawdę nie lubi Wisełki.

Ale jak dla mnie to Bełchatow(bez obrazy) byłby lepszym miejsce dla ambitnego Kokoszki niż Belgrad. Ciekawe czy Adaś podpisałby aneks gdyby wiedział że to popsuje jego sekretne plany. Jego miłość do Wisełki jest naprawdę przykładem dla młodych zawodnikow.
Ostatnio edytowane przez Kaspersky : 22.06.2008 o godz. 12:04.
Odpowiedz cytując
BRTS39
Senior Member

Od: 05.2008

Stary 22.06.2008, 12:07
wojtole14 napisał(a):Wyświetl post
Tacy piłkarze w Polsce to ogromne zagadki bo nigdy nie wiadomo czy się zaaklimatyzują. Lepiej nie powielać błędu Pogoni Szczecin.

wiem ale mi nie chodzi o pilkarzy klasy pogoni tylko bardziej takich powoaznych takich jak w wschodnich klubach maja
Odpowiedz cytując
Uran235
Senior Member

Od: 08.2005

Stary 22.06.2008, 12:10
Sprawa jest bardzo prosta- jak nie wiadomo o co chodzi to chodzi o pieniądze. Spójrz za ile taki Szachtar, czy CSKA sprowadza tych brazylijczyków. Czasem to są kwoty rzędu kilkunastu milionów euro. Pomijam kwestie pensji dla tych piłkarzy. Żeby myśleć o wyciąganiu kogoś rozsądnego z Brazylii albo Argentyny musielibyśmy mieć budżet przynajmniej trzy razy wyższy od obecnego.

Może Zvezda nie ma stoperow i chce Kokoszkę w rozliczeniu za Bastę Znajdzmy jakiś fajny klub Adasiowi bo gość naprawdę nie lubi Wisełki.

Ale jak dla mnie to Bełchatow(bez obrazy) byłby lepszym miejsce dla ambitnego Kokoszki niż Belgrad.
Jesteś niczym Feniks, moderatorzy Cię banują a Ty powracasz z popiołów z nową ksywką. Chłopie, weź się zastanów może dlaczego Cię banują.
Odpowiedz cytując
Kaspersky
Banita

Stary 22.06.2008, 12:19
Cytat:
Jesteś niczym Feniks, moderatorzy Cię banują a Ty powracasz z popiołów z nową ksywką. Chłopie, weź się zastanów może dlaczego Cię banują.
O ale fajnie że przynajmniej jesteśmy z tego samego miasta. Choć się spotkamy to ci wytłumaczę Ale przyznam się że troszkę by mi było wstyd umowić się na browara z takim gowniarzem(bez obrazy) Trochę synek jesteś.
Ostatnio edytowane przez Kaspersky : 22.06.2008 o godz. 12:23.
Odpowiedz cytując
<Crasch>
Senior Member

Od: 09.2006

Stary 22.06.2008, 12:29
Kaspersky = Acapelo

Te same brednie, ta sama częstotliwość pisania postów.

i Już jazdy na Bednarza bo nie kupuje zawodnika takiego jak JA che.

EDIT:No sie opanuj człowieku, i takie posty to do tematu " Gdybym był Bednarzem..."
Sorry z powyższym zdaniem pomyliłymi sie tematy, juz wiem czemu włosy rwałem z głowydanie zostawiam żeby nie było że usunąłem.

Jak narazie człowiek dopiero wrócił z urlopu, człowiek to nie maszyna odpocząć musi. A to że nie kupuje piłkarzy z Polskiej ligi to mała strata.

Rok temu kupiony za wysokie pieniądze był pewien Czech i tyleż samo był niedowiarków do tego transferu jk teraz.
Okienko transferowe się jeszcze nawet nie otworzyło a już sie zaczyna....
Idźcie w sen letni i obudźcie sie tydzien przed ZAMKNIECIEM okienka i wtedy zacznijcie wypisywać swoje teorie spiskowe.
Ostatnio edytowane przez <Crasch> : 22.06.2008 o godz. 17:30.
Odpowiedz cytując
Joaquin
Senior Member

Od: 12.2003

Stary 22.06.2008, 12:49
A może to wszystko się ze sobą łączy Cisza odnośnie lewej strony obrony, współpraca z Kubickim obserwującym Polaka na bałkanach (tajemniczy Polak), przykrywka związana z Bastą (z Crveny) i efekt w postaci Bronowickiego (z Crveny)

Ja o transfery jestem spokojny. Lepiej niech robią a nie lataja do mediów.
Jest jeden klub dla którego warto żyć...
..:::WISŁA:::..
... i nie zmienia sie nic!!
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów