The White Star Division - Wisła Kraków

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło

Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Reklama
Zakłady na Wisłę? Legalni bukmacherzy w Polsce - ranking i recenzje
Odpowiedź

Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
Franeklowcabramek
Senior Member

Od: 08.2011

Ignoruj użytkownika Pomoc
Stary 21.07.2018, 17:33
Stroje ładne, ale czemu akurat Adidas wzorował się na strojach Nike z zeszłego sezonu? Poza tym znaczek Adidasa powinien być biały, a nie taki, że go w ogóle nie widać.

Odpowiedz cytując
wiertar
Senior Member

Od: 07.2006

Stary 21.07.2018, 18:49
Franeklowcabramek napisał(a):Wyświetl post
Stroje ładne, ale czemu akurat Adidas wzorował się na strojach Nike z zeszłego sezonu? Poza tym znaczek Adidasa powinien być biały, a nie taki, że go w ogóle nie widać.

No ....a mać... A może jeszcze zupa była za słona? Pojebalo was do reszty?!

Szczerze powiedz mi co ci przeszkadza w ty że adidas nie jest na pierwszym planie?
Jechałeś gdzieś kiedyś na 90 minut Po klimat trybun na wyjazdach byłeś ilu dobra oprawa i ekipa w dobrym stylu, tygiel emocji choć pełno s****ysynów, chce abyś zdech i choć wynik w plecy, śpiewasz dalej zdarte gardło cię leczy, to niby parę liter, parę piłkarzy wiesz niby w polskiej lidze nic się nie zdarzy wiesz, ale gdy płona race śpiewają trybuny znowu wygramy nie ważne u nas czy u nich, poczucie dumy gdy tamci mówią o nas to dla tych co zarywaja życie na stadionach...
Odpowiedz cytując
brylant17
Senior Member

Stary 21.07.2018, 18:51
Stroje petarda podobają mi się bardziej niż poprzednie
Piggy oddaj hajs
Odpowiedz cytując
heoij
Senior Member

Od: 12.2009

Stary 21.07.2018, 18:57
Dla mnie takie sobie, tył koszulki ok, ale po co te pasy z przodu?
Odpowiedz cytując
Mixu
Senior Member

Od: 01.2008

Stary 21.07.2018, 18:58
Stroje świetne. Domowy komplet kojarzy mi się z średniowieczem..
Odpowiedz cytując
dynek.pl
Senior Member

Od: 03.2003

Stary 21.07.2018, 18:58
Mixu napisał(a):Wyświetl post
Stroje świetne. Domowy komplet kojarzy mi się z średniowieczem..
Czyli pasują do naszej gry.

Nie są złe choć ja nie lubię asymetrii.
Za to Śląsk ma śliczne.
Przesłanie na nowy sezon para-ekstraklasy znalezione na innym forum po występach pucharowiczow:

Cytat:
Polscy piłkarze powinni być wyszydzani, poniżani i szmaceni za takie akcje na każdym meczu ligowym przez cały sezon. (...)
Odpowiedz cytując
CrazyBoy96
Senior Member

Od: 03.2017

Stary 21.07.2018, 19:52
Stroje jak najbardziej na plus, nie ma się do czego przyczepić
Odpowiedz cytując
Patryko
Senior Member

Od: 12.2002

Stary 21.07.2018, 19:55
Stroje prezentują się przyzwoicie, chociaż bardziej podobały mi się zeszłoroczne. Jedyne, co bym zmienił, to zamiast gwiazdy i napisu "Biała Gwiazda" z tyłu zrobił samą gwiazdę.

[19/39]
Odpowiedz cytując
wiertar
Senior Member

Stary 21.07.2018, 20:05
Ja bym nic nie zmieniał... Na plus cena
Jechałeś gdzieś kiedyś na 90 minut Po klimat trybun na wyjazdach byłeś ilu dobra oprawa i ekipa w dobrym stylu, tygiel emocji choć pełno s****ysynów, chce abyś zdech i choć wynik w plecy, śpiewasz dalej zdarte gardło cię leczy, to niby parę liter, parę piłkarzy wiesz niby w polskiej lidze nic się nie zdarzy wiesz, ale gdy płona race śpiewają trybuny znowu wygramy nie ważne u nas czy u nich, poczucie dumy gdy tamci mówią o nas to dla tych co zarywaja życie na stadionach...
Odpowiedz cytując
DeadOrAlive
Senior Member

Od: 03.2007

Stary 21.07.2018, 20:31
Stroje super, udlao mi się dorwać o 17:55

Na minus fakt, że przy mnie cztery osoby się odbiły, bo nie ma możliwości płacenia kartą...
Po co iść na łatwiznę, warto czasem złapać bliznę od życia..

We were the Kings and Queens of promise... !
Odpowiedz cytując
LucjuszWielki
Socios Wisła Kraków

Od: 02.2012

Stary 21.07.2018, 21:14
heoij napisał(a):Wyświetl post
Dla mnie takie sobie, tył koszulki ok, ale po co te pasy z przodu?
Dokładnie mam takie same zdanie. Specjalnie ruszyłem sie z kanapy, aby to napisac zanim ktos na to wpadnie...

Prosze wytlumaczyc mi o co chodzi z tymi pasami? Podkreslam: PASAMI! Czy, aby taka sytuacja nie jest analogiczna: pejsy na swoich strojach z gwiazdą... Czyż nie? To tak samo nie wiem jakby legła sobie koziołki dała na koszulkach, a amica elki porobila... Niech mnie ktos wyprowadzi z błędu i wyjaśni o co b.

Co do ceny jak na dzisiejsze czasy i podwyżki wszystkiego jest ok. Z tego co pamiętam to poprzednią kupowałem za 259zł ?

Odpowiedz cytując
fansorina
Senior Member

Od: 06.2013

Stary 21.07.2018, 21:39
LucjuszWielki napisał(a):Wyświetl post
Dokładnie mam takie same zdanie. Specjalnie ruszyłem sie z kanapy, aby to napisac zanim ktos na to wpadnie...

Prosze wytlumaczyc mi o co chodzi z tymi pasami? Podkreslam: PASAMI! Czy, aby taka sytuacja nie jest analogiczna: pejsy na swoich strojach z gwiazdą... Czyż nie? To tak samo nie wiem jakby legła sobie koziołki dała na koszulkach, a amica elki porobila... Niech mnie ktos wyprowadzi z błędu i wyjaśni o co b.

Co do ceny jak na dzisiejsze czasy i podwyżki wszystkiego jest ok. Z tego co pamiętam to poprzednią kupowałem za 259zł ?
Mój Boże.Tak mamy koszulkę z paskami!!! Mam nadzieję, że jak widziałeś kiedyś zebrę to odwróciłeś wzrok bo przecież ona jest w pasy!!! Itd. Powiem ci też coś! Mieliśmy już koszulkowy których były pasy!!!!

Stroje są bardzo ładne, biała przypomina mi troszkę koszulki z lat 90.
Odpowiedz cytując
LucjuszWielki
Socios Wisła Kraków

Od: 02.2012

Stary 21.07.2018, 21:44
fansorina napisał(a):Wyświetl post
Mój Boże.Tak mamy koszulkę z paskami!!! Mam nadzieję, że jak widziałeś kiedyś zebrę to odwróciłeś wzrok bo przecież ona jest w pasy!!! Itd. Powiem ci też coś! Mieliśmy już koszulkowy których były pasy!!!!

Stroje są bardzo ładne, biała przypomina mi troszkę koszulki z lat 90.
To jest według Ciebie wytłumaczeniem wizji projektanta? Dla mnie ni w p ni w oko. Gusta sa takie ze niektorzy jedza fiat multipla - inni nie, musisz to zrozumieć, a nie przywoływać przykłady z kosmosu o zebrze...

Odpowiedz cytując
Alonso19
Member

Od: 08.2011

Stary 22.07.2018, 00:56
Ja wam tylko chce przypomnieć, że to są stroje z miteamu i tutaj Wisła sama sobie była projektantem (tzn. konfigurowała wg tego co jest w opcjach), więc do adidasa nie miejcie pretensji o wygląd.
Co prawda oczekiwałem miteamu, ale jednak miałem nadzieję na ten model, który ma Arka a nie na Tiro co jest dla mnie zaskoczeniem troszkę.

Domowa jest brzydka, Dortmund miał taki sam motyw w sezonie 14/15 na domowej (można więc powiedzieć, że adidas odgapił wzorek od swojego "brata"), który przez kibiców nazywany był "Roadworks" i o ile piłkarze BVB faktycznie wyglądali w nich jak brygada robotnicza, to Wisła nie wygląda w nich wcale. Jakby chcieli jakąś historię dopisać do tego to proponuje remonty na A4. Dodatkowo nie wiem po ki wuj Wisła się uparła na dwa odcienie czerwonego zamiast postawić na starą i dobrze sprawdzoną biel (chodzi o logo czy paski adidasa).
Wyjazdowa? Nic specjalnego, na dodatek znowu poszli w ciemne odcienie barw klubowych a i tak tego burgundowego to jest tyle co kot napłakał.
Ogólnie to stroje wg mnie mało udane żeby nie powiedzieć do dupy. Na + panie, które prezentowały nowe koszulki.

Szkoda w sumie, że nowa umowa z adidasem jest prawdopodobnie długoterminowa, bo teraz jak widzę to Macron przepuszcza szturm na Polskę a Kappa otworzyła oficjalnie swój oddział u nas w kraju, więc zaraz też będzie próbowała ruszyć z ofensywą.

PS: Śląsk ma stroje prościutko z katalogu.
Ostatnio edytowane przez Alonso19 : 22.07.2018 o godz. 01:21.
Odpowiedz cytując
donecki
Senior Member

Od: 08.2005

Stary 22.07.2018, 01:12
Pokażcie te stroje bo ja w Portugalii i ich nie widziałem
Odpowiedz cytując
rokfor
Socios Wisła Kraków

Od: 08.2004

Stary 22.07.2018, 01:27
LucjuszWielki napisał(a):Wyświetl post
To jest według Ciebie wytłumaczeniem wizji projektanta? Dla mnie ni w p ni w oko. Gusta sa takie ze niektorzy jedza fiat multipla - inni nie, musisz to zrozumieć, a nie przywoływać przykłady z kosmosu o zebrze...
Więc Ty chyba jeździsz multiplom koszulki bardzo fajne.
Odpowiedz cytując
Coglin
Senior Member

Od: 11.2002

Stary 22.07.2018, 06:33

sorry, za ew. rozjechanie tematu. u mnie się mieści.
Wisła Kraków
Odpowiedz cytując
Mixu
Senior Member

Od: 01.2008

Stary 22.07.2018, 07:18
Domowa to jest kozak ale wyjazdowa to jest jakaś masakra. Ciężko było pobić wcześniejszy wzór ale tegorocznym się to udało bez problemu.
Domowa: oryginalna, z charakterem która zapada w pamięć
Wyjazdowa: schludna, eleganckie kolory i taka hmm "gładka"

No zajebiste

PS olaboga pasy majom! chujowe! Hehe
Ostatnio edytowane przez Mixu : 22.07.2018 o godz. 07:21.
Odpowiedz cytując
Levis88
Senior Member

Od: 02.2015

Stary 22.07.2018, 07:21
To czerwone kółko mnie rozpierdala... Wrrr
Odpowiedz cytując
heoij
Senior Member

Od: 12.2009

Stary 22.07.2018, 08:11
Tu nie chodzi o pasy- żydzi, ale o sam efekt wizualny, dla mnie czerwona koszulka prezentowałaby się lepiej bez tych wstawek i tyle. Nie trzeba było już nic kombinować, a tak psują one efekt końcowy. Cieszy natomiast Biała Gwiazda na karku.
Ostatnio edytowane przez heoij : 22.07.2018 o godz. 08:19.
Odpowiedz cytując
krzaq12
Senior Member

Od: 05.2015

Stary 22.07.2018, 08:44
Niby koszulki Nike, ale jednak to Puma
Odpowiedz cytując
Arkadiusz.Czerepach
Senior Member

Od: 11.2016

Stary 22.07.2018, 10:03
ogólnej percepcji nie poprawia logo PKO a własciwie cały ten biały kwadrat
Odpowiedz cytując
serek.c2
Socios Wisła Kraków

Od: 03.2004

Stary 22.07.2018, 10:13
Będę w mniejszości - zupełnie mi się nowe koszulki nie podobają. Jakieś paseczki, jakiś bordowy kolor... Co to ma wspólnego z naszym klubem, z tradycyjnymi strojami?
Odpowiedz cytując
Blaszczu16
Koneser

Od: 07.2009

Stary 22.07.2018, 10:18
Najlepsze to byly nike z ery za czasow Kasperczaka
Odpowiedz cytując
czaro
Senior Member

Od: 11.2004

Stary 22.07.2018, 10:44
serek.c2 napisał(a):Wyświetl post
Będę w mniejszości - zupełnie mi się nowe koszulki nie podobają. Jakieś paseczki, jakiś bordowy kolor... Co to ma wspólnego z naszym klubem, z tradycyjnymi strojami?
Wiadomo, że prosto i klasycznie byłoby ładniej, ale nie jest źle - zwłaszcza patrząc na to, co gramy i gdzie jesteśmy organizacyjnie. Szpetne stroje to miała wczoraj Arka.
Konta "czaro" na innych portalach (w tym tt) nie są moje. Nie odpowiadam za publikowane tam treści.
Odpowiedz cytując
bkl1988
Banita

Od: 05.2018

Stary 22.07.2018, 10:58
Was niczym nie zadowoli
Odpowiedz cytując
Maciek17
Senior Member

Od: 08.2016

Stary 22.07.2018, 11:03
Stroje bardzo ładne, nowoczesne, fajne połączenia kolorów. Jednak adidas robi najlepsze stroje, inne firmy nie mają startu. Jedyne co mi nie pasuje do całości to "biała gwiazda" na karku, jakoś można to było lepiej wkomponować. Wyjazdówka jeszcze ładniejsza niż poprzednia, naprawdę świetna.
Odpowiedz cytując
Kapcok7
Member

Od: 06.2010

Stary 22.07.2018, 12:44
Taki mały szczegół, pierwszy raz mamy jednokolorowe logo SSA na spodenkach.
Ciekawe czemu na prezentacji stroje bramkarskie były bez sponsora LVB.
„Nikt nie wymaga od was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od was ambitnej i nieustępliwej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali was za niegodnych... podania ręki”
Odpowiedz cytując
Darkh
Member

Od: 06.2003

Stary 22.07.2018, 13:08
A tak przy okazji koszulek to zwrócił ktoś uwagę, że mocno się Kraksport reklamował na bandach? a dlaczego? Bo Wisła nie bierze strojów od Adidasa bezpośrednio, tylko kupuje z Kraksportu... to świadczy o tym jak wizerunkowo upadliśmy jako klub, że nawet nie mamy kontraktu bezpośrednio z żadnym producentem z "wielkiej trójki" jesli chodzi o Sport (Nike, Adidas, Puma)... z drugiej strony mimo tego to wg mnie są najładniejsze stroje jakie Wisła ma od kilku sezonów.
... dobra strona tego wydarzenia to fakt, że mamy już wakacje...
Odpowiedz cytując
serek.c2
Socios Wisła Kraków

Od: 03.2004

Stary 22.07.2018, 13:31
Darkh napisał(a):Wyświetl post
A tak przy okazji koszulek to zwrócił ktoś uwagę, że mocno się Kraksport reklamował na bandach? a dlaczego? Bo Wisła nie bierze strojów od Adidasa bezpośrednio, tylko kupuje z Kraksportu...
Skąd masz takie informacje?
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów