The White Star Division - Wisła Kraków

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło

Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Reklama
Zakłady na Wisłę? Legalni bukmacherzy w Polsce - ranking i recenzje
Odpowiedź

Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
Arkadiusz.Czerepach
Senior Member

Od: 11.2016

Ignoruj użytkownika Pomoc
Stary 18.11.2018, 08:08. [XVI kolejka] Arka Gdynia - Wisła Kraków, poniedziałek 26 listopad, godzina 18:00

Aktualna tabela:

i od razu kompletny zestaw par nadchodzącej kolejki:

Dotychczasowe mecze

W poprzednim sezonie przegraliśmy 3:1 na wyjeździe oraz wygraliśmy 3:2 w Krakowie.
W tym sezonie w pierwszej rundzie zremisowaliśmy bezbramkowo.

Passa (6 ostatnich meczów):

Rywal : WLWLWW
Wisła : WLDDWL

Rywal w meczach domowych

Wisła w meczach wyjazdowych

A tak to widzi bukmacher (kursy od naszego sponsora z dnia zakładania tematu)

Zapraszam do dyskusji

Odpowiedz cytując
kbr
Senior Member

Od: 08.2015

Stary 22.11.2018, 17:28
Atmosfera jest taka, że mecz już w poniedziałek a nikomu nawet nie chce się skomentować :( Ciekaw jestem jak piłkarze zaprezentują się po ostatnich doniesieniach.
Odpowiedz cytując
obikenobi
Senior Member

Od: 02.2013

Stary 22.11.2018, 18:25
Dzięki Bogu, że można się zająć piłką. Przez przerwę reprezentacyjną i te wszystkie doniesienia wszyscy chyba zapomnieli, że jest jeszcze boisko.

Co do głów piłkarzy to jestem w miarę spokojny. Mimo tego żaden wynik mnie nie zdziwi, obstawiam remis.
Odpowiedz cytując
Karherop
Socios Wisła Kraków

Od: 02.2006

Stary 24.11.2018, 14:41
Kibice Wisły żyją jednym tematem. Miejmy nadzieję, że piłkarze potrafią się od tego odciąć. W Gdynii zawsze się nam strasznie ciężko grało więc każdy 1 punkt trzeba będzie szanować.
Odpowiedz cytując
brylant17
Senior Member

Od: 07.2006

Stary 24.11.2018, 15:04
Nie był bym pewny,że potrafią się odciąć brak dalszych perspektyw na działanie klubu,brak wypłat itp...
Piggy oddaj hajs
Odpowiedz cytując
Karherop
Socios Wisła Kraków

Od: 02.2006

Stary 24.11.2018, 15:13
@brylant17 90% z nich gra też po to by się wypromować i złapać "lepszego" pracodawcę w zimie.

Może poza Wasylem, Brożkiem i Boguskim.
Odpowiedz cytując
Arkadiusz.Czerepach
Senior Member

Stary 26.11.2018, 06:52
jako że od zakładania tematu mineło sporo czasu (przerwa reprezentacyjna + zasada "połowy odległości" ) postanowiłem rzucić okiem jak sie kształtują kursy w LVBet w obliczu hiobowych wieści o finansowych perspektywach SA

co ciekawe delikatnie wzrosły szanse Wisły na zwyciestwo 2,7 dzisiaj , vs 2,75 w dniu zakładania tematu
Odpowiedz cytując
silver03
Senior Member

Od: 05.2005

Stary 26.11.2018, 07:49
Zmiana jest gigantyczna.
Odpowiedz cytując
sandomingo
Senior Member

Od: 03.2005

Stary 26.11.2018, 08:19
3:1 dla Arki. Pewne info.
Odpowiedz cytując
Cygan82
Member

Od: 08.2018

Stary 26.11.2018, 08:24
Musimy pamiętać o jednym przed najbliższymi meczami,my jako kibice na chwilę obecną nie mamy prawa wymagać tego czy owego od naszych pilkarzy,oni i tak juz udowodnili ze sa oddani Wiśle, czy wygramy czy przegramy róbmy swoje,nakrecajmy sie maksymalnie aby pomóc klubowi.A o wynik jestem dziwnie spokojny,będzie dobrze,nawet jeśli wyjdziemy na bialo.........
Odpowiedz cytując
filipowski
Member

Od: 06.2013

Stary 26.11.2018, 08:39
Remis biorę w ciemno.Niech będzie nawet 0-0 po kopaninie,najważniejsze utrzymać obecną przewagę nad 9 miejscem.
Odpowiedz cytując
_ukoL
Lokalny Patriota

Stary 26.11.2018, 10:10
Na przekór wszystkiemu - liczę na 3 punkty. W końcu to Ekstraklasa.
Lengyel - Magyar két jó barát együtt vív, és issza borát!
Odpowiedz cytując
Arkadiusz.Czerepach
Senior Member

Stary 26.11.2018, 15:50
silver03 napisał(a):Wyświetl post
Zmiana jest gigantyczna.

już jest 3,1 za Wisłę
Odpowiedz cytując
swiety37
Senior Member

Od: 06.2010

Stary 26.11.2018, 15:58
Ktoś wie co dolega Wojtkowskiemu, Bashy i Brożkowi?
Odpowiedz cytując
piotrek1803
Member

Od: 07.2007

Stary 26.11.2018, 16:04
z tym składem bez typowej "6" coś mi wysokim wynikiem pachnie jakieś 4-3 dla świni albo coś podobnego
Odpowiedz cytując
bridgeburner
Senior Member

Od: 06.2009

Stary 26.11.2018, 18:38
Ja rozumiem że nie mają płacone, rozumiem że wynik tego meczu nie jest w tej chwili sprawa najwazniejsza
Ale to co my ostatnio gramy w obronie to jest kryminal
I nie tylko wielbłąd dzisiejsze Lisa, Sadlok i Wasyla mam na mysli
Środka pola defensywnie też nie ma, skrzydłowy bronią tylko teoretycznie
Jeszcze słupek, poprzeczką i setka Bogusia koncertowo spartolona
E: w ostatnich 5 meczach 13 straconych bramek, bez względu na sytuację, w obronie to my się ku.rwa kompromitujemy
Ostatnio edytowane przez bridgeburner : 26.11.2018 o godz. 18:51.
"Czy mogłem sie cofnąć - cofnąć do czego, do kogo, do jakiego mnie ? Nie ma żadnego momentu w przeszłości, który, cudownie zmieniony, odwróciłby bieg mojego życia, żadnej katastrofy, która mi sie przydarzyła, wskutek czego jestem inny, niż byc powinieniem; niczego takiego nie potrafie wskazać"
Odpowiedz cytując
Levis88
Senior Member

Od: 02.2015

Stary 26.11.2018, 18:41
Setka? Trudniej było to spieprzyć niż strzelić...
Odpowiedz cytując
Skawa Wadowice
Senior Member

Od: 09.2007

Stary 26.11.2018, 18:52
Kibicowałem Stolarczykowi, bo czasem Wisla grała do przodu cały mecz i fajnie się to oglądało.
Ostatnio bardzo często grają fatalnie, szczególnie w obronie.

Dzisiaj widząc Arkę z graczami którzy są odpadami i drwalami z innych klubów oraz z trenerem no namem z 1 ligi pokazali jak się gra w piłkę , jak się stwarza sytuacje, jak się strzela.

My oczywiście też mamy skład ze szrotu i trenera początkującego no ale naszą drużynę ciężko się ogląda coraz częściej.

Smółka jako "trener z taniej chińskiej półki zamienników prawdziwych trenerów" pokazał, że można stworzyć zespół fajnie grający ze słabych graczy będąc słabym trenerem.

Może by zatrudnić jakiegoś trenera z 2 ligi i będzie lepszy niż Stolarczyk.
Odpowiedz cytując
Patryko
Senior Member

Od: 12.2002

Stary 26.11.2018, 18:55
Zapomniałeś o małym szczególe - Arka nie gra w tym momencie za darmo

[19/39]
Odpowiedz cytując
funkykoval
Socios Wisła Kraków

Stary 26.11.2018, 18:56
Nie ma Bashy i nie ma zawodnika który wspiera obronę i boki. Nie wiem dlaczego nie grał Arsenić ale chyba trzeba przesunąć w końcu w meczu z Jagą Sadloka na lewą i Arsenicia do środka.
Arka była zdecydowanie lepsza, ale ....
Skoro po ręce Zarandii nie było karnego to chyba jedynie gdyby centralnie złapał piłkę w ręce Stefański gwizdnąby 11 dla Wisły. Boguś spieprzył 200 % sytuację. Jankowski wybił piłkę z lini bramkowej - gdyby tutaj uśmiechnęło sie do nas szczęście pewnie byłoby lepiej, ale tego szczęścia zdecydowanie zabrakło w tym meczu....
Pieprzenie niektórych na Twitterze typu nie ma siank nie ma granka to pieprzenie głupot ....
JAZDA, JAZDA, JAZDA BIAŁA GWIAZDA !!!!!!!!!!!!!!!!!!
Odpowiedz cytując
regan
Senior Member

Od: 05.2004

Stary 26.11.2018, 18:57
Skawa Wadowice napisał(a):Wyświetl post
Kibicowałem Stolarczykowi, bo czasem Wisla grała do przodu cały mecz i fajnie się to oglądało.
Ostatnio bardzo często grają fatalnie, szczególnie w obronie.

Dzisiaj widząc Arkę z graczami którzy są odpadami i drwalami z innych klubów oraz z trenerem no namem z 1 ligi pokazali jak się gra w piłkę , jak się stwarza sytuacje, jak się strzela.

My oczywiście też mamy skład ze szrotu i trenera początkującego no ale naszą drużynę ciężko się ogląda coraz częściej.

Smółka jako "trener z taniej chińskiej półki zamienników prawdziwych trenerów" pokazał, że można stworzyć zespół fajnie grający ze słabych graczy będąc słabym trenerem.

Może by zatrudnić jakiegoś trenera z 2 ligi i będzie lepszy niż Stolarczyk.
xD xD xD

no comment
łukasza
Odpowiedz cytując
Skawa Wadowice
Senior Member

Od: 09.2007

Stary 26.11.2018, 18:59
regan napisał(a):Wyświetl post
xD xD xD

no comment

no wiem hehe na luziku
Odpowiedz cytując
funkykoval
Socios Wisła Kraków

Stary 26.11.2018, 19:00
Akurat Smólka jest całkiem przyzwoitym trenerem, świadczy o tym styl gry Świnki to nie drużyna Ojrzynskiego kopnij biegnij sfauluj tylko zespół potrafiący grać piłka i przy niej sie utrzymać w dzisiejszym meczu mieli piłkę przez 60 % gry z Wisłą która jest drużyna z najświętszym posiadaniem piłki w ekstraklasie ....
JAZDA, JAZDA, JAZDA BIAŁA GWIAZDA !!!!!!!!!!!!!!!!!!
Odpowiedz cytując
LucjuszWielki
Socios Wisła Kraków

Od: 02.2012

Stary 26.11.2018, 19:01
Nie wiem jak to możliwe, że w 1 połowie świnia wymieniała podania i ogrywała nas piętką jak na treningu - nawet Barcelona w każdym z 4 meczów na przestrzeni 20 lat nie yebała nas tak...

Lis To samo co ostatnio... Jak ktoś sądzi, że na dzień dzisiejszy jest ma większe umiejętności niż Buchal to do lekarza i to szybko, do Smudy na obserwacje jak chodzi po schodach.

Odpowiedz cytując
kbr
Senior Member

Od: 08.2015

Stary 26.11.2018, 19:07
Różnica była taka, że Arce naprawdę chciało się grać. Nasi olali to spotkanie i pierwszy raz nie mam o taką postawę pretensji. Dobrze, że wyszli na to spotkanie.. Niestety sytuacja jest taka, że 1-4 z Arką to nasze najmniejsze zmartwienie. Nie wiem jak się potoczą sprawy organizacyjne, ale na przerwę zimową zejdziemy będąc w dolnej połówce tabeli.
Odpowiedz cytując
AOT
Droga jeszcze długa...

Od: 10.2003

Stary 26.11.2018, 19:10
Problemy w obronie mamy, ale mieliśmy od początku. Tylko wówczas potrafiliśmy wsadzić 5 z przodu. Dziś też mogliśmy, jakby policzyć okazje, to spokojnie 5 było w zasięgu. Wbrew pozorom i wbrew wynikowi ten mecz był spokojnie do wygrania, wystarczyło trafić do pustaka na 2-2, trafić w bramkę zamiast w słupek i wtedy Arka by z takimi kontrami nie wychodziła. Z Lechem przyfarciło, z Lechią przyfarciło, a dziś nie i tyle. Poziom gry moim zdaniem bardzo się nie różni, tylko "ważne są te detale".
Stolarczyk z tym naszym składem węgla i papy i smrodem organizacyjnym i tak robi wynik ponad stan i jeśli ktoś sugeruje, że on miałby zostać zwolniony, to znaczy że ten ktoś ciśnienia nie wytrzymuje (a jednocześnie tego oczekuje od wszystkich wokół).
Odpowiedz cytując
silver03
Senior Member

Stary 26.11.2018, 19:11
Zbliża się godzina zero, ciężko się w takim momencie skupić tylko na meczu. Dlatego do chłopaków nie mam pretensji, i tak dali nam na prawdę sporo grając praktycznie za darmo. Mimo wszystko liczę, że z Miedzią uda się wywieźć 3 pkt.
Odpowiedz cytując
ciacho
Senior Member

Od: 06.2007

Stary 26.11.2018, 19:16
AOT napisał(a):Wyświetl post
...Dziś też mogliśmy, jakby policzyć okazje, to spokojnie 5 było w zasięgu. Wbrew pozorom i wbrew wynikowi ten mecz był spokojnie do wygrania, ....
Czwarta bramka ustawiła spotkanie
Odpowiedz cytując
TIR_DO_SŁUBIC
Senior Member

Od: 05.2017

Stary 26.11.2018, 19:18
Zabrakło tylko kilku minut i kilkuset tysięcy hajsu na kontach pilkarzy do wyrównania!
Probierz cwel! Ole ole ole! AUUU AUUU!
Odpowiedz cytując
Sami
Senior Member

Od: 05.2009

Stary 26.11.2018, 19:26
Ależ tu lamentu!

Po składzie przed meczem - Kort, Halilović w środku - wiadomo było, że będzie dziś wesołe granie w Gdyni i albo skończy się jakimś 3:3 albo 4:1 właśnie. Mieliśmy ogromną dziurę w środku pola, dlatego Arka mogła sobie tak dziś klepać... Gdy łapaliśmy ich wysokim pressingiem, to udawało się odbierać piłkę i stwarzać sytuacje, ale tego pressingu było dziś za mało. Myślę, że Stolarczyk właśnie tak chciał zagrać i podjął ryzyko, które ostatecznie się nie opłaciło. Szkoda zwłaszcza patelni Bogusia, bo to powinno być 2:2 i wtedy mogło się różnie skończyć.

Za tydzień typuję gładkie zwycięstwo Wisły. I przestańcie marudzić, bo za chwilę możemy mieć znacznie większy problem niż porażki w Ekstraklasie
"Nie dla ligi, nie dla mody, nie dla żadnego szpanu, nigdy nie zaliczaj nas do stada tych baranów..."
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów