The White Star Division - Wisła Kraków

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło

Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Reklama
Zakłady na Wisłę? Legalni bukmacherzy w Polsce - ranking i recenzje
Odpowiedź

Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
TSWojtas
Socios Wisła Kraków

Od: 02.2005

Ignoruj użytkownika Pomoc
Stary 04.11.2018, 11:10
Każda akcja Piasta szła Naszą lewą stroną gdzie od paru meczy brylują Pietrzak i Sadlok - obaj koniecznie na ławę. To była taktyka Piasta - widać skuteczna.
Odpowiedz cytując
Ogryzek
Senior Member

Od: 03.2004
Skąd: Pod koniec VIII wieku powstało państwo Wiślan. Stolicą Wiślan jest Kraków

Stary 04.11.2018, 11:16
Dla mnie najsłabszy Basha od kilku meczy. Jest przemeczony jak większość naszych piłkarzy. O ile brak błysku takiego Kostala jest tylko osłabieniem, o tyle w przypadku Bashy jako lidera II linii jest mega osłabieniem. Wychodzi krótka ławka.

Nie mam pretensji o ten mecz w Gliwicach, ale o mecz z Sosnowcem. Nie możemy tak frajersko gubić punktów bo inaczej nie załapiemy sie do górnej 8.

Teraz Lubin na rozkladzie.
„Pierwotnie polską barwą narodową był »karmazyn« uważany w średniowieczu za najszlachetniejszy z kolorów. Wykorzystywany był on jako symbol dostojeństwa i bogactwa. Z uwagi na cenę barwnika potrzebnego do uzyskania tego koloru mało kto mógł sobie na niego pozwolić...
Odpowiedz cytując
RAFi89
Senior Member

Od: 06.2007

Stary 04.11.2018, 11:23
TSWojtas napisał(a):Wyświetl post
Każda akcja Piasta szła Naszą lewą stroną gdzie od paru meczy brylują Pietrzak i Sadlok - obaj koniecznie na ławę. To była taktyka Piasta - widać skuteczna.
Nasza obrona to praktycznie od samego początku sezonu bryluje. Wcześniej było to przykrywane dobrą grą w ofensywie, i dawką szczęścia a teraz tego brakuje. Nawet w spotkaniu z beznadziejnym Górnikiem kilka razy mieliśmy furę szczęścia.
Odpowiedz cytując
szprotson
Socios Wisła Kraków

Od: 06.2005

Stary 04.11.2018, 13:21
RAFi89 napisał(a):Wyświetl post
Nasza obrona to praktycznie od samego początku sezonu bryluje. Wcześniej było to przykrywane dobrą grą w ofensywie, i dawką szczęścia a teraz tego brakuje. Nawet w spotkaniu z beznadziejnym Górnikiem kilka razy mieliśmy furę szczęścia.
uwazaj bo zaraz wjedzie pewien forumowicz ktory Ci wmówi ze to monilit bo pokaze jakies gowniane statystyki straconych bramek itd.

kolega raindog parafrazuje Brozka....tyle ze to chuja warte jest Kibu Vicuna przyszedł do Płocka, strzelili 14 bramek i zdobyli 5 punktow. na treningu gierki gierki gierki, pilkarze w wywiadach mega zadowoleni.
Co Ci da przesuniecie w strefie jak ktos nie potrafi kryć czy celnie podawac?
Mamy casus beniaminka niestety, po dwoch dobrych meczach paru fartach czytają Nas w 5 minut. Czym mozemy zaskoczyc przeciwnika skoro wiadomo ze Kostal to schodzi do srodka i kreci z prawej na dlugi, Rafal z dystansu to nie uderzy chocby byla pusta bramka, Basza tez nie strzela, Kort jak uderza to z 50 metrów, zostaje Imaz ktorego forma zalezna jest od jego koncentracji, ale jak dostanie mocny plaster, typowego drwala co bedzei za nim biegal, to duzo nie podziala. Do tego jest obrona w ktorej boczni potrafia tylko biegac, stoper grajacy sercem ale wieku nie przeskoczysz, Sadlok czyli dobry stoper ligowy i nieopierzony bramkarz ktory moze wszystko wpuscic i wszystko obronic. Atak pozycyjny gramy na typa ktory technike to widział tylko w szkole, chociaz i tak daje wiecej niz emeryt ktory musial wznowic kariere bo nie mialby kto grać.

Patrzac na papier, i tak mamy w .... punktow
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno

Odpowiedz cytując
arti
Guest

Stary 04.11.2018, 15:00
szprotson napisał(a):Wyświetl post
chcesz mi powiedziec ze przechujowe niecelne wykopy i wznowienia przez Lisa to efekt tego ze nie dostał wyplaty.? Jesli tak, to niech spierdala.
akurat Lis moim zdaniem się uczy i przez jakiś czas mogę przymykać na to oczy o ile będzie tego coraz mniej i do tego nie będzie puszczał szmat. chodziło mi bardziej o grę w polu - przeciwnik ma kilometr miejsca, robi co chce i nikogo to specjalnie nie rusza. a w polu mamy ogranych gości, a nie takich co zagrali 10 meczów w lidze.
Odpowiedz cytując
wolfy
Senior Member

Od: 01.2005

Stary 04.11.2018, 17:54
raindog napisał(a):Wyświetl post
No, Piast i Zagłębie Sosnowiec mają zdecydowanie silniejszą paczkę niż my. Powiedz mi, komu mamy dziękować za ten wymarzony remis w pierwszym meczu i porażkę z Piastem tylko 0:2? Fakty są takie, że od dłuższego czasu nic nie funkcjonuje tak, jak powinno i naturalną koleją rzeczy, jest szukanie powodów takiego stanu rzeczy. Teraz forma Ondraska to najmniejszy problem, bo pomoc nie jest w stanie rzucić mu jakiejkolwiek sensownej piłki. Jest dużo improwizacji, stąd jak chcą rozegrać kontrę szybko, to najczęściej gubią piłkę; jak grają wolniej, to rywal jest wraca dwa razy szybciej. Pod względem przebiegniętych kilometrów nie wyglądamy źle. Po prostu głupio biegamy.

@czaro - rzucam tylko hipotezę. Za Carrillo byliśmy świetnie przygotowani fizycznie i nieźle się ustawialiśmy, ale była słaba atmosfera i brakowało szaleństwa w ataku. Na początku Macieja graliśmy rewelacyjny futbol, tyle, że brakowało skuteczności - masa sytuacji, ale mało bramek Przyszła skuteczność, ale poziom gry zaczął się obniżać. Na ten moment nie stwarzamy sytuacji, nie mam pomysłu na grę, kontry itp. Ogólnie regularny regres. I można się zastanawiać, jaki jest tego powód. Nie jestem za tym, żeby go zwalniać, bo nie można go oceniać po tak krótkim czasie, niemniej jednak, to jak wygląda gra drużyny, powinno dać mu do myślenia. Być może, więcej niż się spodziewał, zawdzięcza poprzednikowi, stąd trzeba zmienić metody pracy, bo jak widać, na samej atmosferze nie da się daleko jechać.

Parafrazując Brożka:
Mniej grania w piłkę, więcej trenowania ustawiania się i przemieszania się stref.
To mi pokaż w ekstraklasie drużynę regularnie wygrywającą z drużynami niżej w tabeli.

Piast ma mocniejszy skład od nas i łapią chyba formę. Ogólnie to różnice poziomu między pierwszą a ostatnią drużyną są względnie małe, każdy może wygrać z każdym. Stąd płaska tabela.

Przyczyny kryzysu są z grubsza znane i nakreślił Ci je szprotson. Możesz płakać za Carillo ale niestety możliwości finansowych nie przeskoczymy. Brożek wrócił bo po zimowym okienku możemy zostać bez napastnika.

W lidze nas już przeczytali, kilku chłopaków zaliczyło ewidentny zjazd formy i jest jak jest.
Ostatnio edytowane przez wolfy : 04.11.2018 o godz. 17:56.
D.O.A.
No one likes me, no one likes me, no one likes me
I don't care

Orbit napisał(a):
Mieliśmy inicjatywę, byliśmy w posiadaniu piłki, a czwarta bramka ustawiła praktycznie cały mecz.
Odpowiedz cytując
raindog
Senior Member

Od: 02.2008

Stary 04.11.2018, 19:54
A Szproston, to jakiś Bóg piłki nożnej i wyrocznia?

Piast kilka miesięcy temu bronił się rozpaczliwie przed spadkiem, a my mieliśmy puchary w zasięgu ręki. Tak a propos składu.

Widzisz, ja postawiłem tezę, że zjazd formy jest wynikiem złego ustawienia - wystarczy zaobserwować jedną różnicę pomiędzy początkowym okresem Stolarczyka, a obecnym - po prostu zobacz te spotkania i spójrz, że gdy nasz zawodnik ma piłkę, na początku sezonu wychodziło mu 2-3 piłkarzy do podania i w momencie podania, już kolejni biegli, by wyjść na pozycję do podania od zawodnika, który za chwilę otrzyma futbolówkę. Obecnie, jak ktoś ma piłkę, wolny jest może jeden zawodnik, reszta się chowa za rywalem, a nawet jak ten jeden wolny dostanie piłkę, to najczęściej ma tylko jedno wyjście - oddać piłkę, temu, od kogo ją otrzymał lub kiwka i strata. Klasyczne KikoTaktiko, tylko jak wspomniałem, teraz próbujemy udawać granie piłką, jak reprezentacja Polski za ostatnich dni Janasa. Nie sztuka podbijać statystyki podając na własnej połowie, jak rywal nie atakuje. Gorzej, że jak zaatakuje, gubimy się jak dzieci we mgle.
Prosta, "mierzalna sprawa".

Mogę teraz rozważać, czy problem to brak kasy, czy jednak kwestia treningów i tak jak wskazałem, słowa Brożka jasno wskazują, że za Stolarczyka trenujemy całkiem inaczej, niż za Carrillo - gdzie, jak sugeruje Paweł, mało pracuje się, nad poruszaniem po boisku. Mam nadzieję, że się ogarniemy i następnych meczach będzie widać rękę trenera, bo obecnie gramy totalny chaos. Na zmianę nas nie stać, a Kazek wygrał wczoraj 5:1, wiec i tak do nas nie przyjdzie. Dla mnie jasne jest jednak, że nasz problem to nie jest kwestia braku formy jednego, czy dwóch piłkarzy, a problem z ustawieniem, bo ono się radykalnie zmieniło od początku sezonu i łatwo to zauważyć.
Ostatnio edytowane przez raindog : 04.11.2018 o godz. 19:56.
Odpowiedz cytując
czaro
Senior Member

Od: 11.2004

Stary 04.11.2018, 20:33
Mnie na początku sezonu uderzało to, że piłkarze próbowali podań albo wyjść z piłką na granicy ryzyka i - ku mojemu zaskoczeniu - wychodziło im to i stwarzało niesamowite zagrożenie dla przeciwnika. Takie rzeczy, jak myślę, biorą się z przygotowania fizycznego i mentalnego. Piłkarz czuje, że góruje nad rywalem, że go zabiega i zdominuje, więc robi "coś więcej". Ale też, jak piszesz, nie dotyczyło to tylko decyzji indywidualnych. Drużyna często próbowała podaniami przechodzić przez boisko, niekiedy nawet zaczynała to robić na wysokości własnego pola karnego, co również przyprawiało mnie o palpitację serca. A jednak wychodziło.

Teraz przestało wychodzić, więc piłkarze przestali próbować. Jest tak, jak piszesz: gorzej się poruszają jako formacje i jako jednostki. Piłkarze są wyraźnie pod formą i drużyna też, a to sprawiło, że zamiast premii jakościowej za pewność siebie obniżamy efektywność przez niższe morale (zobacz, z Legią udała nam się jedna akcja i od razu zaczęli inaczej grać). Wątpię, żeby kwestia wynagrodzeń odgrywała główną rolę, bo stara gwardia jest przyzwyczajona, a nowi wiedzieli na co się piszą.

Nie będzie łatwo odwrócić tego trendu, bo mamy początkującego trenera i starych/podupadłych/słabych/młodych (do wyboru w zależności od delikwenta) piłkarzy, ale jest to jak najbardziej do wykonania. I w tym kontekście też się z Tobą zgadzam, jeśli trend ma zostać odwrócony, to coś się musi zmienić (na logikę). Zmienić musi coś trener, a czy będzie to przeprowadzenie jakiegoś cyklu przygotowania fizycznego czy większa ingerencja w plan treningowy, tego ani ja ani Ty tutaj nie stwierdzimy, bo nie mamy do tego przygotowania teoretycznego i wiedzy z szatni.

I żeby ukontentować drugą stronę dyskusji: taka zniżka wydaje mi się normalnym stanem rzeczy w biednej i słabej kadrowo drużynie o średnich aspiracjach. Nie ma co tu płakać, bo nabiliśmy punktów i zagraliśmy parę meczów tak, jak się nikt tego nie spodziewał. Mieliśmy się w tym sezonie utrzymać i wygląda na to, że będziemy zimować w pierwszej 8. Pod tym względem jest bardzo dobrze.

Także do (dalszej) pracy, Trenerze Stolarczyku. Powodzenia.
Konta "czaro" na innych portalach (w tym tt) nie są moje. Nie odpowiadam za publikowane tam treści.
Odpowiedz cytując
raindog
Senior Member

Stary 04.11.2018, 21:14
Pełna zgoda.

Krótko:
W zasadzie nie ma tragedii, bo jesteśmy wysoko. Ale muszą nastąpić zmiany w przygotowaniu drużyny, i nie chodzi bynajmniej o zmiany personalne. Jeśli następuje regularny regres nie można wychodzić z założenia, że "wcześniej działało, więc w przyszłości musi znów zadziałać". Naturalnie użycie słowa "Stolarczyk" jest tu tylko pewnym uproszczeniem, bo za drużynę odpowiedzialny jest cały sztab - włącznie z Sobolem i Mariuszem - i od nich tez wiele zależy.
Odpowiedz cytując
szprotson
Socios Wisła Kraków

Stary 04.11.2018, 23:19
raindog napisał(a):Wyświetl post
A Szproston, to jakiś Bóg piłki nożnej i wyrocznia?

Piast kilka miesięcy temu bronił się rozpaczliwie przed spadkiem, a my mieliśmy puchary w zasięgu ręki. Tak a propos składu.
.
no raczej,
jestem Bogiem, uświadom to sobie sobie.

Jak sam piszesz, kiedyś (tj 2 mecze, moze 3) pilkarze wychodzili do pilki teraz nie wychodza
wiesz czemu tak jest ? Bo Nas przeczytali. Teraz nikt nie wybiega bo ma chłopa na plecach , tak ciezko jest Ci zrozumiec ze nas po prostu rozszyfrowali? A ze nie mamy zmiennikow, to ciezko jest zaskoczyć czymś nowym bo pilkarzy my nie mamy na mistrza...
Puchary w zasiegu reki to mielismy tak samo, jak Lech co roku zdobywa majstra. Moze czas sie obudzic i popatrzec z dystansem na Nasz skład. Kostal wypalil w 2 meczach i kazdy sie podjaral jak szczerbaty na suchary. (domniemuje ze wiekszosc nie wie jak oceniali w sztabie Kostala. I ten Carillo ktorego wychwalasz (nie neguje, nie polemizuje) to nawet nie wiedzial kto to Martin)

Dodatkowo w pierwszych mecz to My staralismy sie i chcielismy narzucic swoje granie - teraz narzucają je Nam i to jest łatwe - mocny wysoki pressing. Przeciwnik po prostu gra przeciwko Nam to co my chcemy grać przeciwko niemu - wygrywa ten kto ma lepszych pilkarzy. Piast miał w dniu meczu takich.
Tak wiec jak Nam narzuca swoj styl gry to ja sie nie dziwie ze potem sramy i wybijamy na oślep, bo innego planu nie ma na tych grajków.

ale Raindogu, zeby nie bylo ze sie wymądrzam, to tylko moje zdanie Piszesz o tym ze jest problem z ustawieniem i zmiany muszą nastąpić w przygotowaniu druzyny. Jakie zmieny i jaki jest problem? Możesz jaśniej go opisac ( pytam bo ja tego nie zauważyłem - rozgrywamy tak samo jak na początku, stoperzy rozciagaja gre, boczni idą wyzej, a po pilke wchodzac w linie stoperow cofa się Basza.) Co się zmieniło i jakie widzisz rozwiązania?
Ostatnio edytowane przez szprotson : 04.11.2018 o godz. 23:23.

Odpowiedz cytując
Dariook
Socios Wisła Kraków

Od: 07.2009

Stary 05.11.2018, 01:51
Ładnie sie chlopaki rozpisali...Ale zapomnieli, ze to Ekstraklasa.. Liga w ktorej kazdy moze przedupcyc z kazdym.

Rzadzi przypadek, blad przeciwnika, blad sedziego, nieporadnosc zawodnikow, braki techniczne czy indywidualne oraz bramkarskie bledy.
Wiem ze czlowiek chce sie doszukiwac schematow, trojkatow czy wycwiczonych elementow gry na treningach, jednak ciezko to dostrzec w meczu.

Dziennkarz powinien zapytac trenera x ktory szczyci sie seria 3 zwyciest..Dlaczego wygrywacie?
I za niedlugi czas ponownie zadac pytanie. Jesli zarlo, to dlaczego trenerze .......nelo? W jednym i drugim przypadku, w sumie nie beda wiedziec czemu.

Co do druzyny. Czasami gramy taki haos, ze az trudno uwierzyc, ze to sie dzieje naprawde, Moge zrozumiec tez pierwszy, drugi , nawet trzeci mecz w ktorym nie istniejemy w 1 polowie i prosimy sie o w..........ale kolejne?
I zadnym usprawiedliwieniem tutaj nie jest poscig czy wyjscie na prowadzeni w pozniejszych minutach. Udalo sie, druzyna zareagowala pozytywnie i... szczescie trenera. Nikt ich nie uczyl zadnej taktyki przy winiku 0-2 ba , taki wynik to jest taktyczny kryminal. Do tego dochodzi przeplatanka dramatycznych spotkan w naszym wykonaniu i mamy udo , to sie udo.

Niestety, ale tak duzy rozrzut w odbiorze spotkan, o niczym dobrym nie swiadczy.
Ostatnio edytowane przez Dariook : 05.11.2018 o godz. 02:14.
Wiśle się nie kibicuje. Wisłe się KOCHA.

Cytat:
To może zmieńmy to podejście w tej naszej wiślackiej rodzinie. Łatwo jest bowiem na kogoś wylewać pomyje, ale jak później człowiek się obroni, to smród zostaje.
Radek Sobolewski
Odpowiedz cytując
funkykoval
Socios Wisła Kraków

Od: 05.2005

Stary 05.11.2018, 09:35
Jebać wszystko - każdej drużynie przytrafia się dołek formy - dla nas celem jest spokojne utrzymanie się w ekstraklapie a nie walka o mistrza czy puchary.

Odpowiedź jest jedna - wszyscy na Lubin !!!!!!!!!!!!!!!!
JAZDA, JAZDA, JAZDA BIAŁA GWIAZDA !!!!!!!!!!!!!!!!!!
Odpowiedz cytując
raindog
Senior Member

Stary 05.11.2018, 09:40
Dla mnie brak ruchu do piłki, to nie jest kwestia "odczytania gry przez rywala", to brak pomysłu na grę, protest, granie na zwolnienie trenera itp. Przy czym jestem pewien, że w tym przypadku nie ma mowy o kwasach w szatni.

Rok temu to samo slyszalem, jak nas Nieciecza zamykala na wlasnej połowie i obraz gry byl podobny.

Fajnie, że masz inne zdanie, przynajmniej zawiazuje sie dyskusja.
Odpowiedz cytując
Karherop
Socios Wisła Kraków

Od: 02.2006

Stary 05.11.2018, 13:20
funkykoval napisał(a):Wyświetl post
Jebać wszystko - każdej drużynie przytrafia się dołek formy - dla nas celem jest spokojne utrzymanie się w ekstraklapie a nie walka o mistrza czy puchary.

Odpowiedź jest jedna - wszyscy na Lubin !!!!!!!!!!!!!!!!
Najlepszy komentarz w tym temacie.
Trzeba mierzyć siły na zamiary. Budzet mamy na poziomie miejsc 10-14 miejaca, a oczekiwania na 1-4.
Realnie przed sezonem wszyscy oczekiwali walki o utrzymanie, a w najlepszym przypadku o 8.
Za tydzień mamy półmetek sezonu i możemy już na 99% powiedzieć że Stolarczyk ekipa utrzymają miejsce w 8. A prawdopodobnie nawet w 6.
Odpowiedz cytując
wolfy
Senior Member

Od: 01.2005

Stary 06.11.2018, 09:57
Od meczu ze Śląskiem kiedy Tadeusz Pawłowski nas przeczytał wszyscy starają się grać z nami tak samo: wysokim pressingiem, odcinając możliwości dalekich podań i atakując skrzydłami - Pietrzak to dramat w obronie a Bartkowski ma dołek. Legia dopóki miała siły (tak koło 55 minuty zaczęli gasnąć) kompletnie nas wyłączyła z gry. Piast miał siły na 90 minut.

Łatwo pisać o zmianach, ale mamy potencjał kadrowy jaki mamy i Kort nie zacznie nagle robić przewagi dryblując a Boguski wygrywać główek. Stolarczyk wykorzystuje najlepsze cechy naszych piłkarzy i super, tak być powinno ale mają oni też konkretne braki.
D.O.A.
No one likes me, no one likes me, no one likes me
I don't care

Orbit napisał(a):
Mieliśmy inicjatywę, byliśmy w posiadaniu piłki, a czwarta bramka ustawiła praktycznie cały mecz.
Odpowiedz cytując
szprotson
Socios Wisła Kraków

Stary 06.11.2018, 10:06
wolfy napisał(a):Wyświetl post
Od meczu ze Śląskiem kiedy Tadeusz Pawłowski nas przeczytał wszyscy starają się grać z nami tak samo: wysokim pressingiem, odcinając możliwości dalekich podań i atakując skrzydłami - Pietrzak to dramat w obronie a Bartkowski ma dołek. Legia dopóki miała siły (tak koło 55 minuty zaczęli gasnąć) kompletnie nas wyłączyła z gry. Piast miał siły na 90 minut.

Łatwo pisać o zmianach, ale mamy potencjał kadrowy jaki mamy i Kort nie zacznie nagle robić przewagi dryblując a Boguski wygrywać główek. Stolarczyk wykorzystuje najlepsze cechy naszych piłkarzy i super, tak być powinno ale mają oni też konkretne braki.
o to to. Nie sądziłem że będe sie z Toba zgadzał w ocenie gry, jedne do czego bym sie przyczepił to Bartkowski. On nie ma dołka - on jest chujowy tzw. człowiek wślizg.
Biorąc pod uwage ze Pietrzu tez jest ....a w obronie, zastanawiam sie jak chujowy musi być Bartosz...
a może Pietrzu gra bo Stolar wie ze Brzęku bedzie go powoływał i liczą ze jakiś jełop go kupi przez to ze gra w kadrze? Oby!
Powoładnie do kadry 1 drużyny 15latka pokazuje jak tępy mamy atak Aczkolwiek, fajnie by było jakby Olek zadebiutował jak tylko przepisy pozwolą

Odpowiedz cytując
szym_ek
Socios Wisła Kraków

Od: 05.2007

Stary 06.11.2018, 10:40
szprotson napisał(a):Wyświetl post
Powoładnie do kadry 1 drużyny 15latka pokazuje jak tępy mamy atak Aczkolwiek, fajnie by było jakby Olek zadebiutował jak tylko przepisy pozwolą
W Ekstraklapie może zadebiutować zawodnik który skończył 16 lat. Wyjątek stanowi zawodnik który skończył 15 lat ale prezentuje wysko poziom sportowy czyli był powoływany do młodzieżowych Reprezentacji Polski.

Czyli Olek może grać
Odpowiedz cytując
funkykoval
Socios Wisła Kraków

Od: 05.2005

Stary 06.11.2018, 10:58
Tak wyślijmy młodego 15 latka na Lubin, tam już Tosik pomoże mu "poczuć grę w ekstraklasie".....
JAZDA, JAZDA, JAZDA BIAŁA GWIAZDA !!!!!!!!!!!!!!!!!!
Odpowiedz cytując
szprotson
Socios Wisła Kraków

Stary 06.11.2018, 11:04
szym_ek napisał(a):Wyświetl post
W Ekstraklapie może zadebiutować zawodnik który skończył 16 lat. Wyjątek stanowi zawodnik który skończył 15 lat ale prezentuje wysko poziom sportowy czyli był powoływany do młodzieżowych Reprezentacji Polski.

Czyli Olek może grać
a to nie wiedziałem nawet
to juz go do debiutu dawac a nie Pawła Brożek

Odpowiedz cytując
mee
Senior Member

Od: 05.2010

Stary 06.11.2018, 19:16
Nie ma co narzekać, nie mamy składu takiego i takiej jakości żebyśmy wszystkich lali jak leci, Piast wyraźnie w gazie, wychodzi z dołka. Każdy mecz to nowe doświadczenie dla tej ekipy i trenerów. Chłodne głowy, spokój i robienie swoje. To przyniesie efekty. Mnie osobiście filozofia Stolarczyka odpowiada, lubię takie granie, a to że z tym składem raz będzie lepiej raz gorzej - no cóż - tylko idiota oczekiwałby cudów. Jesteśmy w takiej d..pie finansowo organizacyjnej że w kategoriach cudu należy postrzegać naszą postawę w tym roku. Statystyki statystykami, ale na to po prostu da się patrzeć, czego na Reymonta już dawno nie było. Może dojdzie Kuba - poziomu raczej nie zaniży, a marketingowo powinien nas podnieść. Największy problem obecnie? - napastnik - Broziu nie wiadomo czy w ogóle odpali cokolwiek, a Zdenek się zablokował i pora żeby coś strzelił bo psyche mu siądzie.
A z Piastem to akurat chyba Bartkowski najsłabiej - dla mnie pierwszy na ławkę w tym momencie.
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów